12 ücretsiz WordPress 2022 düğün teması

Bir düğün web sitesi oluşturmak, günümüzde bir kayıt oluşturmak kadar yaygındır. Doğal olarak, meşgul gelinler ve müstakbel damatlar her zaman site oluşturma sürecini kolaylaştırmanın yollarını ararlar. Bu nedenle birçoğu sitelerini WordPress’te oluşturmayı tercih ediyor. Ve anlaşmada biraz para biriktirebilirlerse, daha da iyi.

Burada, şu anda en iyi sekiz düğün WordPress temasının kısa ve tatlı bir listesini bir araya getirdim. Onlar için bir kuruş ödemek zorunda olmayacak ve  sen şık ve bilgilendirici site ile uzak yol gösterecektir. Fena değil, değil mi?

Bir düğün WordPress teması için biraz para harcamaktan çekinmiyorsanız, en iyi 31 premium düğün teması listemize de göz atmak isteyeceksiniz.

1. Astra

Hızlı yüklenen, kullanımı kolay bir tema arıyorsanız, Astra’dan başkasına bakmayın. Düzinelerce kullanışlı özellikle dolu Astra, büyük gününüz hakkında bilgi paylaşmayı kolaylaştırır, ayrıca web sitenizin ziyaretçileri için RSVP’ye kayıt bilgileri ve bir form içerir. Ana sayfa, düğün tarihinizi bir düğmeye tıklayarak ziyaretçi takvimine eklemeyi de kolaylaştırır. 

Tema, önemli bilgileri bulmayı kolaylaştıran sevimli simgeler içerir ve tonlarca özelleştirme seçeneği vardır. Yazı tiplerini, renkleri değiştirebilir, kendi logonuzu yükleyebilir, arka plan resimlerini kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Konu tam olarak cevap veriyor. Yukarıdaki tüm özelliklere ek olarak, davetlilerinizin kolayca yol tarifi alabilmesi için düğün mekanınızın bir haritasını da ekleyebilirsiniz.

2. Zakra

Zakra, düğün web siteleri için güzel bir şekilde kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Site tasarımınıza başlamak için tek tıklamayla demo içeriği yüklemeyi kolaylaştıran birkaç başlangıç ​​temasıyla birlikte gelir. Bu başlangıç ​​sitelerinden biri de bir düğün tasarımıdır.

Bu tema Elementor ve diğer popüler sayfa oluşturucularla birlikte çalışır, böylece web sitenizi görsel olarak kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca duyarlı, Gutenberg uyumlu, çeviriye hazır ve birçok popüler eklentiyle uyumlu. Bunun ötesinde, Zakra SEO dostudur ve düğün web sitenizde işe yarayacak göz alıcı bir tasarım sunar.

3. Zarif pembe

Elegant Pink teması, herhangi bir düğün çifti için değil, aynı zamanda hizmetlerini sergilemek isteyen düğün ve etkinlik planlamacıları için harika bir seçenektir. Tema, fotoğrafınızı veya ziyaretçileri hediye kayıt defterinize, LCV sayfanıza veya hizmetler sayfanıza gönderen bir harekete geçirici mesaj eklemek için mükemmel olan geniş bir başlık alanına sahiptir. Sayfanın geri kalanı, düğün hazırlıklarınızın nasıl gittiğini paylaşmayı veya hizmetleriniz hakkında konuşmayı kolaylaştırıyor.

Temanın özelleştirilmesi kolaydır ve ziyaretçilerin blog gönderilerinizi paylaşabilmeleri ve sosyal medya platformlarında sizi takip edebilmeleri için sosyal medyayı kolayca entegre edebilirsiniz. Ana sayfanıza veya diğer widget alanlarına daha fazla içerik eklemek için özel widget’lar da bulacaksınız. Elegant Pink teması da duyarlıdır ve ziyaretçileri sitenizde daha uzun süre tutmak için sonsuz kaydırmayı destekler.

4. Neve

Basit ve minimal bir tema arıyorsanız, Neve temasından başkasını aramayın. Şimdiye kadarki aşk hikayenizi ve daha sonra düğün fotoğraflarınızı paylaşmak için kullanabileceğiniz güzel tam genişlikte resimler ve resim galerileri ile temiz bir düzene sahiptir. Tema, mekan, konaklama ve daha fazlası gibi düğün ayrıntılarını paylaşmayı kolaylaştırır. Ziyaretçiler ayrıca doğrudan web sitesinde RSVP yapabilirler.

Özelleştirme açısından, Neve teması, düğün renk düzeninizi birleştirmenin birçok yolunu sunar. Renkleri özelleştirmekten yazı tiplerini değiştirmeye kadar, düğün web siteniz için hızlı bir şekilde benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Tema ayrıca tamamen duyarlıdır, hızlı yüklenir ve düğününüzle ilgili tüm ayrıntıları paylaşmak için gerekli tüm sayfa şablonlarıyla birlikte gelir.

5. Kalon

Kalon, düğün siteniz için kullanılabilecek başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Teknik olarak bir blog temasıdır, ancak her tür özel web sitesi için, özellikle daha kadınsı bir görünüm gerektirenler için kullanılabilir. Tasarımın kendisi modern ve minimaldir, fotoğraflarınızın ve içeriğinizin parlamasına izin verir. Düğün sitelerine ek olarak, bu tema yaşam tarzı, yemek, moda, fotoğrafçılık ve daha fazlasına odaklanan siteler için kullanılabilir.

Bu tema, mobil cihazlarda iyi çalışan duyarlı bir tasarıma sahiptir. Tasarımı temiz ve çok fazla beyaz alan içeriyor. En son tasarım standartlarını karşılar ve SEO dostudur, bu nedenle siteniz arama sonuçlarında kolayca bulunacaktır. Ayrıca, Kalon hız optimize edilmiştir ve tercümeye hazırdır. Diğer bazı özellikler arasında bir tema seçenekleri paneli, tam ekran kaydırıcısı, özel menüler, özel widget’lara sahip widget alanları, sosyal simgeler ve daha fazlası bulunur.

6. Alyans

Alyans teması çiftler ve düğün planlamacıları düşünülerek tasarlandı. Alyanslar tarafından paketlerini sergilemek ve çiftlerin performanslarını duymalarını sağlamak için de kullanılabilir. Temanın, resepsiyon ve tarihiyle ilgili ayrıntıları paylaşabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir ana sayfası vardır. Misafirlerinizi hazırlıklardan haberdar etmek veya duyuru alanı olarak kullanabileceğiniz en son blog yazılarınızı görüntülemek için özel widget’ları da kullanabilirsiniz.

Tema kendi renklerinizle özelleştirilebilir. Ayrıca, hızlı yüklenecek ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde optimize edilmiştir; bu, bir düğün planlayıcısı veya düğün grubuysanız kesin bir artıdır. Bunun da ötesinde, tema tam sosyal medya entegrasyonu sunar, duyarlıdır ve okunabilirlik düşünülerek tasarlanmıştır.

7. Çiçek açan düğün

8. Düğün çanları

Wedding Bells Lite teması, düğün web siteniz için başka bir harika seçenektir. Tasarımı zarif ve size iyi hizmet etmesi gereken harika bir düzene sahip. Tema, mutlu çiftin bir fotoğrafını öne ve ortaya koymaya çalışır ve ardından romantik bir ruh hali uyandırmak için ince tipografi seçeneklerini kullanır.

Bu tema, WordPress’te yerleşik tüm tema seçeneklerinden tam olarak yararlanır ve renkleri değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca widget’lar, özel menüler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Hatta misafirleriniz için süreçteki bazı varsayımları ortadan kaldırabilecek yerleşik bir LCV formuna sahiptir.

9. VW düğünü

VW Wedding teması, renkli bir düğün temasıdır. Etkileyici bir başlık alanı içerir, böylece bir çift olarak kendi fotoğrafınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya profillerinizle birlikte kendiniz ve gelecekteki eşiniz hakkında daha fazla bilgi paylaşabilirsiniz. Ana sayfa, aileniz ve misafirlerinizle haberleri ve güncellemeleri paylaşmanın mükemmel bir yolu olan blog gönderilerine çok önem verir.

Tema, hikayenizi paylaşmak, hediye kaydınızla ilgili bilgileri paylaşmak veya davetiyelerinizi LCV’ye davet etmek için kullanabileceğiniz bazı dahili sayfa düzenlerine sahiptir. Ayrıca, yerleşik özelleştirici ile duyarlı ve özelleştirmesi kolaydır.

10. Düğünü yakala

Catch Wedding, WordPress için şık ve zengin özelliklere sahip ücretsiz bir düğün temasıdır. Büyük gününüzle ilgili ayrıntıları paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Yeni başlayanlar için düğün gününe kadar bilgi ve geri sayımı paylaşabilirsiniz. Törenden önce veya sonra mekan ve konaklama ile ilgili bilgileri de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, konukları, yorumlarını ve iyi dileklerini ziyaretçi defteri sayfasına bırakmaya davet edebilir ve onlara hediyeler için nereye kaydolduğunuzu gösterebilirsiniz.

Tema tamamen duyarlıdır ve birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir. Yazı tiplerini, renkleri değiştirebilir, kendi özel arka planınızı yükleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Düğünü Yakala teması, sitenizi çeşitli arama motorlarıyla doğrulamanızı kolaylaştırır ve Instagram’ı kolayca entegre edebilirsiniz.

11. İkiBirlikte

TwoGether, düğün sektöründe çalışan çiftler veya şirketler için mükemmel olan modern bir düğün temasıdır. Tema, hikayenizle ilgili ayrıntıları tek bir zaman çizelgesinde paylaşabileceğiniz güzel tasarlanmış bir ana sayfaya sahiptir. Ayrıca mekanın bulunduğu yerin haritasını görüntüleyebilir ve nedime ve sağdıç hakkında bilgi paylaşabilirsiniz.

Tema tamamen duyarlı ve özelleştirmesi kolaydır. Ayrıca tam sosyal medya desteği, İletişim Formu 7 entegrasyonu ve temayı tam istediğiniz gibi yapılandırmanıza yardımcı olacak ayrıntılı belgeler de bulacaksınız. Son olarak, temanın özel LCV desteğinin yanı sıra tüm önemli gönderi biçimleri için desteği vardır, böylece düğün günü hikayelerinizi, ses ve video kayıtlarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

12. Fotoğraf çerçevesi

PhotoFrame WordPress teması çok güzel. Ana sayfanızın ana odak noktası olarak tam genişlikte bir görüntü yerleştiren bir fotoğrafçılık temasıdır. Bu, nişan fotoğrafını belirgin bir şekilde öne çıkarabileceğiniz düğün web siteleri için harika bir seçenek haline getirir. Bu tema, resimlerinizi ana odak haline getiren tam ekran bir kahraman slayt gösterisi içerir.

Ayrıca özelliklerin küçük resimler, kahraman resimlerin parlaklığına göre otomatik logo parlaklık değişikliği, yapışkan bir menü ve site altbilgisinde üç widget göndermesine izin verir. PhotoFrame ayrıca biri solda logolu, diğeri menünün altında logolu olmak üzere iki başlık tasarımıyla gelir. Sonuç olarak, bu tema düğün web siteleri ve herhangi bir fotoğraf web sitesi için harika bir seçimdir.