13 En İyi Kupon WordPress Temaları ve Eklentileri 2021

Ziyaretçilerinizle en son ve en büyük fırsatları paylaşmak için bir kupon web sitesi oluşturuyorsanız, bu koleksiyondaki WordPress temaları projenizin başarılı olmasına yardımcı olabilir.

En son tasarım trendlerini gelişmiş özellik setleriyle birleştirerek, bu WordPress kupon temaları, müşterileriniz için tasarruf etmek için yalnızca en iyi kuponları ve fırsatları yayınlamanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda projenizden iyi gelir elde etme şansınızı da artıracaktır. bağlı kuruluş olarak.

Bu koleksiyondaki en iyi temalar tamamen mobil uyumlu olup, ziyaretçileri kullanarak akıllı telefon ve tabletinize gelen ziyaretçilerin, aradıkları fırsatları masaüstü ve dizüstü bilgisayar ziyaretçileri kadar bulabilmelerine yardımcı olur. Bu temalarda bulacağınız özelliklerden bazıları, ziyaretçilerinizin kendi kuponlarını kaydetmelerine ve göndermelerine izin verme yeteneği, gelişmiş izleme ve raporlama araçları, içe ve dışa aktarma işlevleri, yazdırılabilir kuponlar ve kullanıcı derecelendirme sistemlerini içerir.

Oluşturmayı planladığınız kupon web sitesinin türü ne olursa olsun, bu koleksiyondaki temalardan en az biri ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerecektir.

1. Kırpıcı

kesme-kupon-teması

Clipper, web sitesinden para kazanmayı çok kolay hale getiren çok sayıda farklı özelliğe sahip, bağlı kuruluş pazarlamacıları için nihai kupon temasıdır. Clipper, yerleşik bağlı kuruluş bağlantı gizleme ve izleme özelliğiyle birlikte gelir – artık ayrı bir eklenti yüklemeden bağlı kuruluş bağlantılarınızın sayfa görüntülemelerini, tıklamalarını ve hatta TO’sunu (tıklama oranı) görebilirsiniz.

Ek olarak Clipper, kullanıcıların herhangi bir çaba harcamadan kuponları kaydetmelerini ve listelemelerini sağlayan benzersiz bir sistemle birlikte gelir. Bir reklam için onlardan ücret alma seçeneğiniz vardır (hem PayPal hem de banka havaleleri kabul edilir). Kullanıcılar, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla arayüz sorunlarını bildirebilir. Yerleşik izleme, en popüler kupon gönderilerinizi görüntülemenize olanak tanır

Tasarım açısından Clipper, beş farklı renk şeması ve özel e-posta şablonlarıyla birlikte gelir. Ayrıca, gelişmiş içe aktarıcınızla CSV sayfalarını yüklemenize olanak tanır.

Clipper, piyasadaki en güçlü kupon temalarından biridir.

2. Kuponlar

Kuponis, WordPress ile kupon tarzı bağlı kuruluş pazarlama web siteleri oluşturmak için bir temadır.

Couponis’in üç ana sayfa düzeni, web sitenizi kurarken aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir düzen seçimi sunar. Seçtiğiniz düzene bağlı olarak, WordPress kupon web siteniz, sitenizdeki kategorilerin basit bir listesini, büyük bir kaydırıcıyı veya bağlantıların bir kombinasyonunu ve daha küçük bir kaydırıcıyı içerebilir.

Ana sayfanızın geri kalanı, en iyi fırsatlarınızı tanıtan bir ızgara, birlikte çalıştığınız mağazalara veya diğer satıcılara bağlantılar ve ziyaretçilerinizin posta listenize katılmak ve en son haberlerle ilgili bildirimleri almak için kullanabilecekleri bir e-posta abonelik formu içerebilir. teklifler. Ancak, Couponis bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı içerdiğinden, ana sayfanızdaki bölümlerin herhangi birini kolayca ekleyebilir, kaldırabilir veya yeniden düzenleyebilirsiniz. Sayfa oluşturucu aracında yer alan öğe ve modüllerin seçimi sayesinde bu bileşenlerle sitenizdeki herhangi bir sayfayı hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kuponla ilgili özellikler ve işlevsellik özellikleri söz konusu olduğunda, Couponis hayal kırıklığına uğratmaz. Örneğin, kuponları WP All Import eklenti uyumluluğu aracılığıyla web sitenize aktarmak, yeni teklifleri yalnızca birkaç tıklamayla hedef kitlenizle hızlı bir şekilde paylaşmayı çok kolaylaştırır. Ayrıca ziyaretçilerinize ön formlar aracılığıyla web sitenize kupon ve diğer teklifler gönderme olanağı da verebilirsiniz. Süresi dolduğunda teklifleri web sitenizden otomatik olarak kaldıran geri sayım özelliği sayesinde kuponlara zamanlayıcı eklemek de kolaydır.

Couponis, WordPress ile başarılı bir kupon ve anlaşma sitesi oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır.

3. XL Kuponu

kuponxl-teması

CouponXL, profesyonel bir indirim kuponu web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. Sadece bu da değil, aynı zamanda bu tema, ziyaretçilerinize paradan tasarruf etmek için en iyi yere geldiklerini hemen iletmek için doğru türde bir tasarıma sahiptir.

Bu temanın harika özellikleri arasında, ziyaretçilerinizin coğrafi konumunuzdaki en iyi fırsatları bulmalarına yardımcı olacak bir canlı arama aracının yanı sıra tasarruf etmek istedikleri fırsat ve promosyon türlerini bulacaksınız. CouponXL ayrıca ziyaretçilerinizin kaydolmasına ve sitenizde kendi tekliflerini yayınlamaya başlamasına olanak tanır. Bu özellik, çok az bir çaba sarf ederek sitenizdeki kupon sayısını hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlayabilir.

Sitenizden bu şekilde para kazanmak istiyorsanız, temayı ziyaretçilerinizden tekliflerinizi listelemeleri karşılığında ödeme talep edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. CouponXL WordPress temasını kullanırken web sitenize eklenebilecek kupon türleri çok çeşitlidir. Bu, yazdırılabilir kuponları, bağlı kuruluş bağlantı kuponlarını veya daha geleneksel kod tabanlı indirim kuponlarını içerir.

Bu tema ayrıca XML dosyalarını kabul etme özelliğine de sahiptir. Bu, kupon teklifleri de dahil olmak üzere büyük miktarda içeriği yalnızca birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde web sitenize aktarmanıza olanak tanır. İçeriğinizi yeni bir konuya taşıyorsanız veya bir sağlayıcı size çok sayıda teklif verdiyse, bu özellik size çok zaman ve emek kazandıracaktır.

4. Kupon

Kupon, hobiler ve işinin bir parçası olarak bir kupon web sitesi oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Ara sıra fırsatları okuyucularıyla paylaşmayı seven bir blogcuysanız veya bağlı kuruluş bağlantılarını kullanarak çevrimiçi promosyon teklifleri ve kuponlar kazanmak istiyorsanız, bu WordPress kupon teması size yardımcı olabilir. MyThemeShop Takım Kuponunun varsayılan ana sayfasının şık tasarımı, tüm en iyi fırsatlarınızı görüntülemek için mükemmeldir. Bununla birlikte, bu bir WordPress teması olduğundan, en son blog yazılarınızı sitenizin ana sayfasında görüntülemek için varsayılan ayarı kolayca değiştirebilirsiniz; bu, ilk etapta blogger olan ancak yine de blog yazılarına erişmek isteyenler için idealdir. kupon gönderme özellikleri. .

Kupon, aralarından seçim yapabileceğiniz altı başka ana sayfa düzenine sahiptir, bu nedenle bu konuyla ilgili web sitesi demolarına göz atmayı unutmayın. Kuponları işlerinin ve pazarlamasının bir parçası olarak kullanan çevrimiçi mağazalar oluşturmak için mükemmel olan bir e-ticaret demosu bile var. Hangi demoyu seçerseniz seçin veya bu temayı nasıl kullanmaya karar verirseniz verin, içeriği ve araçları yalnızca birkaç tıklamayla WordPress web sitenize hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu konudan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak anlatımlı öğretici videolar da vardır.

Kupon, WordPress ile doğru türde kupon ve fırsatlar sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak kullanışlı özellikler ve özelleştirme seçenekleriyle doludur.

5. Kupa

tema-kupon

Kupon, WordPress ile günlük fırsatlar veya indirim kodu web sitesi oluşturmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlar.

Ana sayfa düzeniniz ve web sitesi düzeniniz bu temayı kullanarak son derece özelleştirilebilir olsa da, varsayılan ayarları kullanırsanız, ziyaretçileriniz tam olarak aradıklarını bulmakta sorun yaşamazlar. Web sitenize girdikten sonra, fırsat bulucuları favori mağazalarını hızlıca arayabilir veya kategoriye göre kuponlara göz atabilir.

Kupon ayrıca size web sitenizi bir üyelik hizmetine dönüştürme ve ziyaretçilerinizin kuponlarınızın bir kısmına veya tümüne erişmek için kaydolmalarını isteme yeteneği verir. Bu seçeneği etkinleştirirseniz üyelik alanınızı ücretsiz veya ücretli bir hizmete dönüştürme seçeneğiniz vardır.

Bu WordPress kupon teması, çok çeşitli widget’lar ve sayfa şablonları ile birlikte gelir. Widget’lar, web sitenizdeki çeşitli içerikleri görüntülemeyi kolaylaştırır. Buna günlük fırsatlar, popüler mağazalar ve çok daha fazlası dahildir. Sayfa şablonları, böyle bir web sitesinin sahip olması gereken tüm temel sayfaları kapsar. Buna SSS’ler, kupon gönderme sayfaları, iletişim sayfası, süresi dolan teklifler ve diğer birçok faydalı şablon dahildir.

Kupon, premium bir WordPress temasında bulmayı umduğunuz diğer tüm özellikleri içerir. Buna mobil duyarlı tasarım, retina desteği, e-posta bülten hizmeti entegrasyonu ve canlı arama dahildir. Tüm bunlar, Coupose’u bir WordPress anlaşma web sitesi oluşturmak için harika bir seçenek haline getiriyor.

6. KuponKulübesi

Kuponhut-Fırsatlar-wordpress-teması

CouponHut, WordPress ile bir kupon ve indirim kodu web sitesi oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş yeni başlatılan bir temadır.

Ancak, CouponHut’un bariz yaklaşımına rağmen, bu şablonu seçmek, web sitenizin tipik bir web sitesinde bulunan özelliklerden herhangi birinden vazgeçmesi gerektiği anlamına gelmez. Bu, kupon web sitenize kolayca bir blog, çevrimiçi alışveriş olanakları ve çok daha fazlasını ekleyebileceğiniz anlamına gelir.

CouponHut, normal bir temada bulacağınız premium özelliklerin hiçbirinde de eksik değildir. Bu temayı seçerek, ana sayfa dahil site sayfalarınızın herhangi birine tam ekran arka plan videoları ekleyebilirsiniz; tamamen mobil duyarlı tasarımdan yararlanın; 10 özel widget arasından seçim yapın ve yerleşik sayfa oluşturma aracıyla özel düzenler oluşturun.

Kupon web sitenizi daha çok topluluk odaklı bir proje haline getirmeye yardımcı olmak için bu tema size kullanıcıların fırsatlar ve indirimler göndermesine izin verme seçeneği sunar. Bu ek içerik, web sitenizin daha hızlı büyümesine yardımcı olabilir ve onu hedef kitleniz için daha kullanışlı bir kaynak haline getirebilir.

CouponHut, hem kuponları hem de indirim kodlarını yayınlama desteği içerir, bu da onu çok çeşitli fırsatlar yayınlamak için esnek bir seçenek haline getirir.

7. KuponXxL

CouponXxL, çeşitli kupon web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için birçok farklı şekilde yapılandırılabilir.

CouponXxL’yi kullanmanın bir yolu, grup satın alma modunda kurulmuş bir web sitesi oluşturmaktır. Bunu yapmak, yalnızca yeni web sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm şablonlara ve şık bir ana sayfaya erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tam olarak çalışır durumda bir kupon ve fırsatlar sitesi almak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri de sağlar.

Sitenizi CouponXxL ile kurarken, sitenizde teklifler, kuponlar veya her ikisini birden yayınlamayı kolayca seçebilirsiniz. Bu esneklik düzeyi, projenizi planlarken, hedef kitlenize grup anlaşmaları ve indirimler sunma yeteneği de dahil olmak üzere size çok fazla özgürlük sağlar.

CouponXxL’nin bir başka kullanışlı özelliği de bağlı kuruluş işlevidir. WP All Import eklentisi desteğini, web sitenizde ve ziyaretçileriniz için çevrimiçi olarak hızla yeni fırsatlar ve fırsatlar elde etmek için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizden para kazanmanın başka bir yolunu da sunar. İthalat sürecinin bir parçası olarak eklenebilecek satış ortağı bağlantıları sayesinde, web sitenizde tanıtımını yaptığınız satıcılara yönlendirdiğiniz her müşteri için komisyon kazanabilirsiniz.

Ziyaretçilerinize web sitenizde teklif gönderme olanağı vermek istiyorsanız, bunu CouponXxL ile yapabilirsiniz. Ek olarak, web sitenizin bu yönünden de para kazanabilir ve bu kullanıcılardan gönderdikleri her anlaşma için bir ücret alabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerini tanıtmalarına ve aynı zamanda gelir elde etmelerine yardımcı olabilirsiniz.

CouponXxL çok uzun bir özellik listesine sahiptir, bu yüzden bu kupon temasının tam olarak neler yapabileceğini kontrol ettiğinizden emin olun.

8. ReHub

ReHub, WordPress ile başarılı bir kupon web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak her şeye sahiptir.

ReHub aslında yüksek kaliteli kupon siteleri de dahil olmak üzere birçok farklı türde web sitesi oluşturmak için kullanılabilen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bununla birlikte, bu tema topluluklar, işletme dizinleri, ürün karşılaştırma, incelemeler ve çok satıcılı pazaryeri web siteleri oluşturmak için kullanılabildiğinden, ReHub ile kupon siteniz için etkileyici bir özellik setine erişebilirsiniz.

Bu temanın tüm özellikleri sayesinde kupon sitenizi birçok ek özelliği içerecek şekilde kolayca yükseltebilirsiniz. Bu nedenle, kupon siteniz için özel ihtiyaçlarınız varsa veya yalnızca kupon sitenizi rekabetten farklı kılmak istiyorsanız, ReHub aradığınız araç olabilir. Aslında, ReHub paketi çok sayıda farklı içerik şablonu ve düzeni içerdiğinden, kupon sitenize kolayca ek sayfalar ve bölümler ekleyebilir ve ziyaretçilerinize gelecekte web sitenize geri dönmeleri için daha fazla neden verebilirsiniz.

Kupon sitenizden para kazanmanıza yardımcı olmak için ReHub, Google AdSense gibi ağlardan para kazanmanıza veya doğrudan reklamverenlerle çalışmanıza olanak tanıyan iyi bir reklam yerleşimi seçimine sahiptir. ReHub ayrıca, en iyi bağlı kuruluş pazarlama eklentileri için iyi bir desteğe sahiptir, bu da, ziyaretçilerinizden biri bir işlemi her tamamladığında komisyon oluşturan farklı ürünlere ve sağlayıcılara para kazandıran bağlı kuruluş bağlantılarını eklemeyi kolaylaştırır. Bu temanın topluluk ve üyelik özellikleri aracılığıyla, ziyaretçilerinizden en iyi tekliflerinize erişmeleri için bir ücret alabilir veya kullanıcılara ücretli bir abonelik teklifinin parçası olarak kendi tekliflerini ve kuponlarını gönderme olanağı sunabilirsiniz.

ReHub, dönüşüm oranlarına güçlü bir şekilde odaklanır, bu nedenle daha fazla ziyaretçinin harekete geçmesini istiyorsanız bu konu sizin için olabilir.

9. Anlaşma Noktası

Dealsdot, web sitenizde fırsatlar ve kuponlar yayınlamak için size birçok seçenek sunar.

Dealsdot öncelikle fırsatları, kuponları, promosyonları ve diğer teklifleri paylaşma konusunda uzmanlaşmış bir web sitesi oluşturmak için tasarlandığından, WordPress ile bir kupon sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlaması gereken bir temadır. Dealsdot yalnızca iki demo ile birlikte gelse de, her ikisi de bu temanın çeşitli fırsatlar için kuponları tanıtmak için kullanılabilmesini sağlamak için tarafsız düzenlere sahiptir. Bu sayede, oluşturmak istediğiniz web sitesi türü veya çekmek istediğiniz hedef kitle ne olursa olsun, Dealsdot tam size göre olmalıdır.

Ziyaretçilerinizin kendilerini en çok ilgilendiren kuponları ve fırsatları bulmasına yardımcı olmak için bu tema, güçlü bir arama aracıyla birlikte gelir. Bir ziyaretçi bir arama yaptıktan sonra, seçeneklerinizi daraltmak için sonuçları kolayca filtreleyebilirsiniz. Ne tür kuponlar ve fırsatlar aradıklarından tam olarak emin olmayan ziyaretçilere yardımcı olmak için Dealsdot şablonları, fırsatlarınızı sunmanın birçok yolunu içerir. Bunun bir örneği, kupon kategorilerini listeleyen kenar çubuğu menüsü, diğeri ise bir resim ve metin başlığı ile öne çıkan tekliflerinizi gösteren ızgara düzenidir. Ayrıca, bir ziyaretçi bir kupon sayfasını görüntülerken, ana bilgilerin altında ilgili teklifler görüntülenir ve ilgili ek öneriler sağlanır.

Kupon web sitenizden ürün ve hizmet satmak istiyorsanız, bu tema ile yapabilirsiniz. Alternatif olarak, ziyaretçilerinizden kuponlarınıza erişmeleri için bir ücret talep etmek veya kendi tekliflerinizi sitenizde yayınlama olanağı elde etmek için e-ticaret özelliklerini kullanabilirsiniz. Dealsdot’un WooCommerce desteği, web sitenizden para kazanmanız için size birçok farklı yol sunar. Diğer seçenekler arasında, ortaklarınıza yönlendirdiğiniz yeni müşteriler için size bir komisyon kazandıracak olan bağlı kuruluş bağlantılarının web sitenize gönderilmesi ve Dealsdot şablonlarının çevresinde bulunan reklam görüntüleme alanları yer alır.

Dealsdot, her türlü fırsat ve kupon için uygun olması gereken çok yönlü bir temadır.

10. Cuma

Froday, modern bir kupon WordPress temasından bekleyeceğiniz tüm özelliklere şık bir tasarımla birlikte sahiptir.

Froday, ziyaretçilerinize sitenizin amacının ne olduğunu hemen netleştirecek geleneksel bir kupon web sitesi tasarımına sahiptir. Pazarlıklı karusel veya kaydırıcı gibi modern özellikler, en son pazarlıklarınızı etkileşimli bir biçimde göstermenin ilginç bir yolunu sunar. Ancak, bu tema çok esnek olduğundan, web sitenizin hedeflerinize veya hedef kitlenize daha iyi uyması için varsayılan düzeni kolayca ayarlayabilirsiniz. Tema seçenekleri panosu ve sürükle ve bırak premium sayfa oluşturucu eklentisi gibi araçlar, kullanıma hazır bir kupon WordPress temasıyla özel fırsatlar web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır.

Web siteniz için Froday’i seçerseniz erişeceğiniz bazı kullanışlı özellikler arasında, ziyaretçilerinizin tek bir tıklamayla bir kupon kodunu anında kopyalamasına olanak tanıyan düğme, ziyaretçilerin fırsatları bulmasını kolaylaştıran kullanışlı bir filtre aracı yer alır. istiyorlar. arıyorlar. en çok ilgilenen ve bir ziyaretçinin konumuna en yakın teklifleri görüntüleyen konum tabanlı bir araçtır. Ziyaretçiler ayrıca diğerlerinin kuponlar hakkında ne düşündüklerini bilmeleri için tekliflerinizi değerlendirebilir. Kuponlarınızdan herhangi birine geri sayım sayacı eklemek de çok kolay.

Froday’in bir başka güzel yönü de isteğe bağlı alışveriş sepeti özelliğidir. Sepeti etkinleştirirseniz ziyaretçileriniz, ziyaretlerinin sonunda gözden geçirebilecekleri ürün veya teklifleri sepetlerine ekleyebilir. Bu, indirimli erişim satıyorsanız veya doğrudan web sitenizde indirimli ürünler veya teklifler satıyorsanız faydalı olabilir. E-Ticaret işlevi WooCommerce eklentisi tarafından desteklendiğinden, web sitenizin bu alanının nasıl çalıştığı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

Froday, kullanışlı özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımı nedeniyle hem web sitesi sahiplerine hem de ziyaretçilere hitap etmelidir.

11. Kupon teması

kupon teması

Kupon teması minimal bir tasarıma sahiptir ancak güçlü seçeneklere sahiptir. Örneğin, tema, kuponları otomatik olarak sona erecek ve belirli bir tarihte silinecek şekilde ayarlayarak kullanıcıları kupon kullanılabilirliği konusunda uyaran bir özellik ile birlikte gelir. Listeler, ilgili mağazalarına / tüccarlarına göre gruplandırılabilir. Clipper gibi, Kupon Teması, kullanıcıların özel paketlere veya üyeliklere göre ücretlendirme seçeneği ile kendi kodlarını eklemelerine olanak tanır.

Kullanıcılar görüntülenen kuponları kolayca indirebilir veya yazdırabilir. Tüm bağlı kuruluş bağlantıları gizlenebilir. Temayla birlikte özel bir posta listesi widget’ı paketlenmiştir. PremiumPress, “WordPress için 1 Numaralı Kupon Teması”nı yarattığını iddia ediyor ve bunu çok iyi yapabilirdi.

Kupon Teması, kupon XML ve CSV beslemelerinin içe aktarılmasını destekler.

12. Kupon Arama

CouponSeek, iyi kupon gönderme desteğine sahip bir fırsat ve indirim WordPress temasıdır.

CouponSeek’in çevrimiçi demosuna göz atarsanız, projeniz için bu temayı seçerseniz web sitenizin yeni ve modern bir tasarıma sahip olabileceğini göreceksiniz. Varsayılan ana sayfa düzeni, web sitenizin tonunu ayarlamak için harika bir iş çıkarabilecek büyük bir arka plan görüntüsü için alana sahip bir başlık içerir. Ayrıca, parlak, kalın metin, web sitenizin genç ve modern bir kitleye hitap etmesi gereken bir kullanıcı deneyimi sunmasına yardımcı olur.

CouponSeek renkleri, yazı tiplerini ve diğer görüntüleme özelliklerini kolayca değiştirmenize olanak tanır. Panonuzda WordPress Özelleştiriciyi açın ve kullanımı kolay arayüz üzerinden değişiklik yapmaya başlayın. Kupon ve fırsatlar web sitenizin görünümü üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsanız, CouponSeek, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile tam uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur.

Özellikler söz konusu olduğunda, CouponSeek etkileyici bir listeye sahiptir. Bir vurgu, insanların kaydolabileceği ve kendi listelerini ve tekliflerini dizininize ekleyebileceği bir site oluşturmanıza izin veren WC Satıcıları eklentisinin desteğidir. Bu eklenti komisyon değişimini halledebilir, ödemeleri tahsil edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Dolayısıyla, bağlı kuruluş pazarlamasıyla veya çok satıcılı pazar yaklaşımıyla para kazanılan bir anlaşma ve indirim sitesi oluşturmak istiyorsanız, CouponSeek bu tür bir proje için hazırdır.

CouponSeek’in diğer dikkate değer özellikleri arasında, teklifler için son kullanma tarihlerini ve saatlerini hızlı bir şekilde ayarlama yeteneği, web sitenizden indirimler ve teklifler satma işlevi ve bir teklifin kaç kez satın alınabileceğini sınırlama kontrolleri yer alır.

Çarpıcı bir şekilde tasarlanmış bir WordPress kupon teması arıyorsanız, CouponSeek’i yenmek zordur.

13. Kupon oluşturucu

kupon yaratıcısı

Kupon Oluşturucu, kendi WordPress kuponunuzu oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir eklentidir. Alternatif olarak, bunun yerine bir kupon resmi yükleyebilirsiniz.

Kupon özel gönderi türüne gidip özel meta kutusundaki uygun ayarları doldurarak kolayca kupon oluşturabilirsiniz. Ardından, içerik düzenleyicinin üzerindeki kısa kod yerleştiriciyi kullanarak kuponu gönderinize veya sayfanıza ekleyin. Kupon, seçtiğiniz son kullanma tarihine kadar veya iptal etmeyi seçerseniz daha sonra görüntülenecektir.

Kuponlar, kenar çubuğu metin widget’larında çalışır, ancak bunları eklemeniz gerekir.