19 En İyi BuddyPress WordPress Teması 2022

BuddyPress, kendi Facebook’unuzu oluşturmanıza izin veren WordPress için sosyal medya eklentisidir. İster arkadaşlarınız ve aileniz için bir sosyal alan oluşturmak, ister iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız için bir ortak çalışma ortamı geliştirmek ya da ikisi arasında bir yerde olmak istiyorsanız, ücretsiz ve esnek BuddyPress eklentisi tam size göre.

Herhangi bir iyi WordPress teması, bu sosyal ağ ile bir kutu eklentisi içinde çalışmalı olsa da, özel olarak tasarlanmış bir şablon seçmek yalnızca size çok fazla zaman ve emek kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda eklentinin her özelliğinin web sitenizin geri kalanıyla eşleşmesini sağlar.

BuddyPress sayfa şablonlarının iyi bir seçkisine sahip bir tema seçerek, ziyaretçileriniz web sitenizde gezinirken tutarlı bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkaracaklar. Bu, kayıt ve oturum açma sayfalarını, etkinlik beslemelerini, üye profillerini, özel mesajlaşma araçlarını ve daha fazlasını kapsar.

Bu temalardan bazıları ayrıca bbPress eklentisi ile entegre olacak şekilde özel olarak oluşturulmuştur. Bu, sitenize bu sefer tartışma panoları şeklinde sosyal özellikler eklemenize izin veren başka bir WordPress aracıdır. Kullanıcılarınızdan sitenize erişmek, çevrimiçi ürün satmak veya sanal ya da çevrimdışı etkinlikleri yönetmek için bir ücret talep etmek istiyorsanız üyelik eklentileri, e-ticaret araçları ve takvim eklentileri için destek arayın.

BuddyPress ve eklentileri, WordPress ve doğru tema ile birleştirildiğinde sınırsız olanaklar sağlayan bir dizi sosyal medya özelliği sunar.

1. Patron Dostu

BuddyBoss, çevrimiçi topluluklar ve üyelik siteleri oluşturmak için gelişmiş bir WordPress temasıdır.

WordPress ve BuddyPress ile çok şey yapabilirsiniz. Ancak, BuddyBoss’u da yükleyerek, BuddyPress ve uzantılarının yapabileceklerinden tam olarak yararlanmanıza izin veren çok çeşitli şablonlara erişebileceksiniz.

BuddyBoss ile sitenize uygulayabileceğiniz bazı özelliklere örnek olarak, ziyaretçilerinizin ve kullanıcılarınızın hesaplarını bağlama, birbirleriyle mesajlaşma ve içerik gönderme gibi birçok yolla bağlantı kurma yeteneği yer alır.

Her kullanıcı, sitelerinin diğer ziyaretçileri tarafından görülebilen kendi ayrıntılı profilini oluşturabilir. Genel, özel ve hatta gizli gruplar da kolayca yapılandırılabilir, bu da kullanıcılarınızın ortak ilgi alanları hakkında birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. BuddyBoss’un iyi düzeyde Zoom desteği olduğundan, bu hizmet tarafından desteklenen toplantıları web sitenize entegre etmek mümkündür.

Web sitenizden para kazanmak istiyorsanız, bu da mümkündür. Bunu yapmak için bazı seçenekler, topluluğunuza erişim için bir kerelik ücret talep etmeyi veya tekrar eden üyelik planları oluşturmayı içerir. WooCommerce eklentisi aracılığıyla topluluk portalınıza bir çevrimiçi mağaza bileşeni eklemek için BuddyBoss’un tam e-ticaret desteğinden de yararlanabilirsiniz.

BuddyBoss ayrıca WordPress GamiPress eklentisi ile çalışır. Bu sayede, başarıların kilidini açan puanlar yayınlayarak sosyal ağınızı oyunlaştırabilir ve kullanıcılarınızı sitenizle etkileşimlerine göre sınıflandırabilirsiniz. BuddyBoss ayrıca son derece yapılandırılabilir, çevrimiçi topluluğunuzun veya sosyal ağınızın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamanızı sağlar.

BuddyBoss, mobil cihazlarla yüksek düzeyde uyumluluğun yanı sıra web siteniz için bir mobil uygulama oluşturmak için iyi bir desteğe sahiptir.

2. KLEO

kleo-topluluk-teması

KLEO, şu anda 20.000’den fazla satışla ThemeForest’in BuddyPress kategorisinde en çok satan WordPress temasıdır. 40’tan fazla dahili BuddyPress sayfası için önceden tasarlanmış şablonlar da dahil olmak üzere çeşitli durumlar için demolar sunan çok amaçlı bir temadır.

KLEO, modern bir premium WordPress temasından beklediğiniz tüm özelliklerle dolu olsa da, BuddyPress kullanıcılarının özellikle ilgisini çekecek pek çok özellik vardır. Bu özellikler, sosyal ağınızı ve çevrimiçi topluluğunuzu oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm sayfa şablonlarını, üyelerinizin birbirleriyle daha iyi bağlantı kurmasına yardımcı olacak bir BuddyPress profil arama aracını ve eklenecek popüler bir coğrafi dizin eklentisini destekler. topluluğunuz için özellikler.

Bu tamamen çok amaçlı bir tema olduğu için sosyal medya sitenize bir mağaza, blog, forum, e-öğrenme veya diğer bileşenleri eklemek istiyorsanız, KLEO ile sorun değil.

Sosyal medya ayarlarına ek olarak, KLEO ile erişebileceğiniz diğer modlar arasında bir portföy sitesi, Pinterest tarzı bir düzen, bir e-ticaret modu, bir e-öğrenme kurulumu ve şirketlerin dizin listeleme web sitesi demosu yer alır. çok daha fazlası. . Her demo sürümü, web sitenizi kısa sürede çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olmak için yalnızca birkaç tıklamayla kurulabilir.

KLEO, sitenize birçok türde işlevsellik eklemek için etkileyici üçüncü taraf eklenti entegrasyonlarının yanı sıra bir dizi özelleştirilebilir tasarım öğesi sunar.

3. saltanat

Reign, WordPress ile çevrimiçi topluluklar oluşturmak için bir BuddyPress ve bbPress temasıdır.

Yalnızca ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip değil, aynı zamanda harika görünen etkileşimli bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, Reign’i yenmek zordur. Üçüncü taraf eklentiler için tüm yararlı işlevsellik ve destek sayesinde, çevrimiçi bir topluluk başlatmak, kendi sosyal medya tarzı web sitenizi oluşturmak veya çevrimiçi kurslar ve diğerlerini sunmak için bir platform oluşturmak dahil olmak üzere çeşitli projeler için Reign’i kullanabilirsiniz. öğrenme. içerik. Reign, iyi bir e-ticaret desteğine sahip olduğundan, diğer amaçlar için çevrimiçi ödeme toplamak gibi, fiziksel ürünleri ve WordPress web sitesinden dijital indirmeleri satmak bir esinti.

Web sitenizi olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır duruma getirmenize yardımcı olmak için, Reign’in şık şablonları yalnızca birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarılabilir. Önerilen ve gerekli eklentiler de çok kolay bir şekilde etkinleştirilebilir. Bu, siteye kendi benzersiz içeriğinizi eklemenize veya isterseniz yeni BuddyPress web sitenizin genel görünümünü özelleştirmeye başlamanıza olanak tanır.

Web sitenizi özelleştirmek istiyorsanız, tema seçenekleri kontrol panelinden erişilebilen çeşitli ayar ve kontrolleri kullanabilirsiniz. Site tasarımınız üzerinde daha da yaratıcı kontrol istiyorsanız, seçtiğiniz sayfa oluşturucu eklentisini yüklemek de bir seçenektir.

BuddyPress ile ilgili özellikler söz konusu olduğunda, Reign hayal kırıklığına uğratmaz. Bu temayı etkinleştirdiğinizde, sitenizde BuddyPress içeriğini ve özelliklerini görüntülemek için bazı kullanışlı widget’lara erişim sağlarsınız. Ayrıca sosyal oturum açma, profil arama, üye incelemeleri ve çok daha fazlası gibi diğer özellikleri de etkinleştirebilirsiniz.

Bu konu ve nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Reign ile oluşturulmuş bir test sitesine giriş yapabilir ve kullanıcı deneyimini kendiniz test edebilirsiniz.

4. Vikingli

Vikinger, oyunlara odaklanan bir çevrimiçi topluluk oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Vikinger’in demo şablonları, oyun toplulukları ve sosyal medya için kesinlikle işe yarayacak bir düzen ve stile sahiptir. Bu, bu konunun başka bir şey için uygun olmadığı anlamına gelmez. Ancak bu, izleyicilerinizin takdir edeceği bir şeye benziyorsa, Vikinger kısa listenizde bir yeri hak ediyor.

BuddyPress ile çalışmanın yanı sıra Vikinger, bbPress ve GamiPress eklentileriyle entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede web sitenize kolayca tartışma forumları ekleyebilir ve kullanıcı deneyimini oyunlaştırabilirsiniz. GamiPress yüklendiğinde, kullanıcılarınıza belirli eylemleri tamamlamaları için puan verebilir, başarıları ödüllendirebilir ve web siteniz ve içeriğiyle etkileşime girdiklerinde onlara sıralamalar atayabilirsiniz. Web sitenizin etkileşimli olmasını ve bu etkileşimi teşvik edecek birçok teşvikle birlikte olmasını istiyorsanız, Vikinger ve uyumlu eklentileri bu konuda size yardımcı olabilir.

Vikinger son derece özelleştirilebilir olduğundan, diğer BuddyPress projeleri için kolayca ayarlanabilir. Bu nedenle, bu temanın genel tasarımını beğendiyseniz, hedeflerinizi destekleme olasılığı yüksektir. Elementor, bu temayla kullanılması önerilen sayfa oluşturucu eklentisidir ve sezgisel sürükle ve bırak içerik düzenleyicisi, Vikinger’in demo şablonlarını düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca tema seçenekleri panelinden web sitenizde değişiklikler yaparak Vikinger’ı esnek bir seçenek haline getirebilirsiniz.

Vikinger’ın birçok özelliği var gibi görünse ve kurulumu zor olabilir, ancak çevrimiçi belgeler ve video eğitim kılavuzları, BuddyPress web sitenizi bu temayla oluşturma sürecini gerçekten basitleştirmeye yardımcı olur.

İyi düzeyde oyunlaştırma desteğine sahip bir tema arıyorsanız Vikinger’a göz atın.

5. Olimpos

Olympus, BuddyPress ile tamamen uyumlu bir sosyal medya WordPress temasıdır.

Olympus’u bir BuddyPress web sitesi oluşturmak için uygun bir seçim yapmak için bu tema, bu popüler eklentiden tam olarak yararlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm şablonlarla birlikte gelir. WordPress web sitenize BuddyPress ve Olympus yüklendiğinde, sitenize sayısız topluluk ve sosyal medya özelliği ekleyebileceksiniz.

Bu konunun en uygun olduğu web sitesi türleri hakkında size bir fikir vermek için Olympus, çevrimiçi dizinler, etkinlik siteleri ve hatta çevrimiçi mağazalar oluşturmak için demolar ve şablonlar ile birlikte gelir. Olympus paketindeki bireysel şablonlar, web sitenize SSS’ler, üye sayfaları, üye etkinlik akışları ve kullanıcı profili içeriği ekleyebilmenizi sağlar.

Olympus işlevi ve BuddyPress eklentisi sayesinde, kullanıcılarınıza seçtiğiniz konu etrafında çevrimiçi bir topluluk oluşturmanıza yardımcı olacak birçok ayrıcalık vermeniz kolay olacaktır. Bu, tüm üye profillerinizi profil fotoğrafınız ve iletişim bilgilerinizle birlikte zarif bir formatta görüntülemeyi ve sitenize haber kaynakları eklemeyi içerir. Bu sayfalardaki tüm içerik, kullanıcılarınızın gizliliği göz önünde bulundurularak sitenizin projeniz için tam olarak doğru şekilde kurulduğundan emin olmak için kontrol edilebilir. Üzerinde çalıştığınız proje türü ne olursa olsun, iş portallarından topluluk destek gruplarına kadar bu öğeler kesinlikle işinize yarayacaktır.

BuddyPress bu temanın kalbinde yer alırken, BuddyPress için popüler Youzer Kullanıcı Profili Eklentisi de Olympus temasına yoğun bir şekilde entegre edilmiştir. Bu sayede web sitenizin kullanıcı yönetimi yeteneklerini bir sonraki seviyeye taşıyabileceksiniz.

Tüm Olympus şablonları, premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin dahil edilmesi sayesinde tamamen özelleştirilebilir.

6. Sosyal Olun

BeSocial, kendi sosyal medya topluluğunuzu başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamak için BuddyPress eklentisi etrafında inşa edilmiştir.

Ancak, BeSocial sadece BuddyPress’e odaklanmaz. Bu konu, bbPress tartışma forumu eklentisi için tam destek içerir ve size web sitenize topluluk oluşturma ve etkileşimli özellikler eklemek için daha fazla seçenek sunar. WooCommerce, web sitenize sorunsuz bir şekilde eklenebilen ve ürün, hizmet ve deneyim satmanıza olanak tanıyan başka bir eklentidir.

Bununla birlikte, sosyal medya özellikleri söz konusu olduğunda, BeSocial’ın sunabileceği çok şey var. Ziyaretçilerinize içeriğinizle ve birbirinizle etkileşim kurmanın başka bir yolunu sunduğundan, Facebook yorum özelliğini sitenize eklemek kolaydır. BuddyPress üyeleri ayrıca bir düğmeye dokunarak bağlantılar oluşturabilir ve ortak arkadaşları görebilir. Üye profillerine fotoğraf ve diğer bilgileri eklemek de paketin bir parçasıdır. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, bu konu için bir yönetici demosunu deneyebilirsiniz. Bu, tüm bu işlevlerin ve BeSocial’ın geri kalanının nasıl çalıştığını kendiniz görmenin hızlı bir yolunu sunar.

Web sitenizi özelleştirmek de kolaydır. BeSocial, WordPress Özelleştirici arayüzü aracılığıyla erişilebilen ayrıntılı bir dizi tema seçeneğine sahiptir. Artık, çalışmanızın canlı bir önizlemesini sunan bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla sitenizin birçok yönünü değiştirebilirsiniz. Sitenizin tek tek sayfalarını özelleştirmeye gelince, SiteOrigin Sayfa Oluşturucu eklentisi size yardımcı olmaya hazır. İçeriğiniz için yeni düzenler tasarlamak için bu sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuyu da kullanabilirsiniz. Pakete dahil edilen 20 özel widget ile SiteOrigin Sayfa Oluşturucu eklentisi kesinlikle özelliklerden veya işlevsellikten yoksun değildir.

BeSocial’ı kullanmaya başlamak yalnızca birkaç tıklama alır ve bu temayı yükledikten sonra en iyi sosyal medya özelliklerinin tümü kullanılabilir olacaktır.

7. Sosyalleşin

sosyalleştir-çok amaçlı-buddypress-teması

Socialize, BuddyPress ve bbPress eklentileri etrafında oluşturulmuş esnek bir temadır. Bu, ne tür bir sosyal veya topluluk sitesi oluşturmaya çalışıyor olursanız olun, bu temanın ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi gerektiği anlamına gelir.

Ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olmak için Socialize, web sitenizin çeşitli öğelerine uygulanabilecek iyi bir animasyon efekti seçimi sunar. Ayrıca seçim yapabileceğiniz dört ana sayfa düzeni vardır. Bu, web sitenizin yeni ziyaretçileri nasıl alacağına karar verme konusunda size çeşitli seçenekler sunar.

Socialize ile web sitenizin blog bölümü de sonradan düşünülmüş gibi görünmeyecek. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz altı blog yazısı düzeni vardır. Bu, yayınladığınız her içerik için uygun şablonu seçmenize olanak tanır. Bununla birlikte, yeni içerik oluştururken, dahil edilen premium Visual Composer eklentisi, herhangi bir kodu kendiniz düzenlemeden, kendi mizanpajlarınızı ve mizanpajlarınızı oluşturma konusunda size çok fazla özgürlük verir.

Sosyalleşmeye yardımcı olmak için hemen hemen her tür sosyal web sitesi oluşturmanıza izin vermek için, WordPress için en iyi eklentilerden bazılarıyla tam entegrasyon sunulmaktadır. Buna bir etkinlik takvimi, WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi ve WPMU çok dilli içerik yöneticisi dahildir.

Sosyalleştirme, hepsinin merkezinde BuddyPress veya bbPress bulunan çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

8. Tatlı randevu

tatlı-alıntı-teması

Sweet Date, öncelikle bir flört sitesi oluşturmak için WordPress ve BuddyPress kullananlar için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu tema kolayca özelleştirilebilir ve herhangi bir kod düzenlemeye gerek kalmadan oluşturmak istediğiniz topluluk türüne uyacak şekilde değiştirilebilir.

Sweet Date tema özelleştirme ayarlarının bir parçası olarak, sitenizin ana sayfasında öne çıkan bir içerik kaydırıcısı sunma veya yalnızca statik bir resim görüntüleme seçeneği vardır. Sweet Date temasının diğer popüler özellikleri arasında tamamen duyarlı ve Retina’ya hazır bir düzen,

Ayrıca Sweet Date’in, kolayca üyelik sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan Ücretli Üyelikler Pro eklentisi ile sıkı bir şekilde entegre olduğunu da belirtmekte fayda var. Ücretli Üyelik Pro, her biri kendi erişim düzeyine ve isteğe bağlı üyelik ücretlerine sahip birden çok üyelik düzeyi tanımlama yeteneğinin yanı sıra, yinelenen abonelikle erişim için ücret alma olanağını içerir. Ağınıza katılmaları için ziyaretçileri çekmeye ve topluluğunuzu büyütmeye yardımcı olmak için ücretsiz deneme erişimi bile sunabilirsiniz.

BuddyPress kullanarak bir topluluk oluşturmak ve aynı zamanda bir adım daha ileri gitmek ve eksiksiz bir üyelik sitesi oluşturmak istiyorsanız, Sweet Date ve yüksek düzeyde uyumluluk onu harika bir seçenek haline getirir.

9. balmumu

Cera, BuddyPress eklentisi etrafında oluşturulmuş bir WordPress intraneti ve topluluk temasıdır.

BuddyPress web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için bu tema, bu popüler sosyal medya eklentisinden tam olarak yararlanmak üzere tasarlanmıştır. Bu temanın bazı özellikleri ve işlevleri ile desteklenen eklentileri, web sitenize kolayca üye ve grup dizinleri ekleme olanağı sağlar. Bu sayede kullanıcılarınızın listelerini kolay okunur bir formatta görüntüleyebilir ve onlar hakkında çeşitli bilgiler görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tüm kullanıcılarınızın, hesaplarını yönetmek için şık ve işlevsel bir yol sağlayan iyi tasarlanmış bir kullanıcı paneli alanına erişimi vardır.

Kullanıcılarınız web siteniz üzerinden birbirleriyle iletişim kurmak isterse, Cera ve BuddyPress bunu mümkün kılabilir. Güvenli özel mesajlaşma sistemi sayesinde bu işlevi çok fazla sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu tema ile web sitenize özel forumlar eklemek de kolaydır. Cera, bbPress eklentisiyle de harika çalıştığından, kayıtlı kullanıcılarınızın mesaj göndermesi, soru sorması, fikirlerini paylaşması ve birbirini daha iyi tanıması için bir alan oluşturabilirsiniz.

Web sitenizin daha da sosyal olmasını istiyorsanız, Facebook ve Twitter gibi sitelerde popüler olan özellikleri etkinleştirebilirsiniz. Bu sosyal medya özelliklerine bazı örnekler, kullanıcılarının düşüncelerini ve en son içerikleri takipçileriyle paylaşmasına olanak tanıyan bir etkinlik duvarı, çeşitli medyaları depolamak ve yayınlamak için fotoğraf ve video galerileri ve kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurma yeteneğidir. Facebook’ta ilişkilerin ve bağlantıların nasıl çalıştığına benzer bir şekilde arkadaş olarak.

BuddyPress ve eklentileri, web siteniz için etkileşimli özelliklerin çoğunu sağlarken, Cera teması size birlikte çalışabileceğiniz çok sayıda şablon sağlayacaktır. Cera paketindeki dört tam web sitesi demosu sayesinde, sitenizin nasıl görüneceğine dair iyi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Cera, WordPress topluluk web sitenize ihtiyacınız olan her türlü işlevselliği ekleme yeteneği vermelidir.

10. Arı kovanı

Beehive, BuddyPress ile çalışan bir sosyal medya WordPress temasıdır.

Modern tasarımı sayesinde Beehive, çevrimiçi topluluğunuza veya sosyal ağınıza şık ve çekici bir görünüm kazandıracağından emin olabilirsiniz. Aslında, Beehive temasıyla en iyi üç web sitesi demosuna sahip olursunuz; Ancak hepsi aynı stili paylaştığı için hangisini seçtiğiniz önemli değil.

Demo şablonları, giriş sayfası, farklı beslemeler ve kullanıcı profilleri dahil olmak üzere web sitenizin muhtemelen ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bölümlerini kapsar. Web sitenize iş listeleri eklemek, ürünler göndermek ve bir blog oluşturmak için de şablonlar vardır. BuddyPress web sitenizi gerçekten çok amaçlı bir proje yapmak istiyorsanız, Beehive kesinlikle çoğu senaryoyu kapsayacak kadar farklı şablonlara sahiptir. Şablonlardan herhangi birini düzenlemeniz gerekiyorsa, uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak siteniz üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlayabilirsiniz.

Sosyal ağınızın veya çevrimiçi topluluk portalınızın bu tür diğer popüler sitelere benzer bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için Beehive, bir kullanıcı her oturum açtığında, beslemelerini güncellediğinde veya herhangi bir içerik gönderdiğinde sayfa yükleme ihtiyacını ortadan kaldırmak için Ajax formlarını kullanır. yerinde. Arama aracı da benzer şekilde çalışır ve bir sayfayı yeniden yüklemeye gerek kalmadan sonuçlar verir. Tüm bunlar, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamaya yardımcı olur.

Arı kovanı, mümkün olduğunca yeni başlayanlar için dost olmayı amaçlar. Kurulum kılavuzu, temayı ve gerekli eklentileri yükleme sürecinde size rehberlik eder. Bundan sonra, web sitenizin temelini hızlı bir şekilde oluşturmak için demo içeriğini içe aktarabilirsiniz. Beehive dosyalarını güncellerken yaptığınız değişikliklerin kaybolmaması için pakete bir alt tema dahildir. Ayrıntılı çevrimiçi belgeler, Beehive’ı WordPress web sitesi oluşturma konusunda yeni olan herkes için uygun bir tema haline getirir.

Beehive, birçok kullanışlı özellikle birleştirilmiş çok profesyonel görünümlü şablonlara sahiptir.

11. Aramak

Seeko, WordPress ve BuddyPress ile flört merkezli bir topluluk web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Seeko ile herhangi bir tür topluluk web sitesi oluşturabilirsiniz, ancak bir topluluk tanışma veya ders sitesi açmayı planlıyorsanız, bu konu ilginizi çekecektir. Tam olarak bu tür projeler için oluşturulmuş önceden oluşturulmuş iki web sitesi moduyla, Seeko’yu seçerseniz topluluğunuz için temelleri çok hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Odaklanmış önceden oluşturulmuş içeriğe ek olarak, web sitenizi başarılı hale getirmenize yardımcı olacak bazı kullanışlı özelliklere erişebilirsiniz. Bunun bir örneği, bu konunun odağını kolayca ayarlayabilmenize rağmen, kullanıcılarına tam olarak aradıkları kişiyi bulma yeteneği vermeyi amaçlayan güçlü arama aracıdır, bu konunun odak noktasını kolayca ayarlayabilirsiniz. diğer çöpçatanlık siteleri. Çöpçatanlıktan bahsetmişken Seeko, kullanıcılarının daha iyi bağlantılar kurmasına yardımcı olmak için esnek bir algoritma kullanan kendi çöpçatanlık sistemine de sahip. Web siteniz için Seeko’yu düşünmenin diğer nedenleri arasında sayaçlar, galeriler ve fiyat tabloları sayılabilir.

Güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle sıkı entegrasyon sayesinde, Seeko tema paketindeki önceden tasarlanmış tüm şablonları kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu nedenle, kendiniz veya müşterileriniz için özel bir BuddyPress web sitesi başlatmak istiyorsanız, Seeko ve uyumlu eklentileri size yardımcı olabilir. Özellikle kullanıcılarınızdan topluluğunuza erişim için bir ücret talep etmek istiyorsanız, büyük e-ticaret eklentileri için destek de yardımcı olacaktır. Bu temayı kullanmak için yardıma ihtiyaç duymanız durumunda müşteri hizmetleri haftanın yedi günü hizmetinizdedir.

Güçlü arama ve birleştirme özellikleriyle Seeko, WordPress ile güçlü bir topluluk web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

12. Gwangi

Gwangi, her türden sosyal medya ve topluluk web siteleri için bir BuddyPress temasıdır.

Çeşitli web sitesi demoları sayesinde Gwangi, çok amaçlı bir BuddyPress WordPress teması olarak kabul edilebilir. Gwangi paketindeki önceden tasarlanmış demolar, manevi, e-öğrenme ve flört web sitelerini kapsar. Diğer proje türleri için uygun olması gereken daha genel seçenekler de vardır. Bu sayede, Gwangi ve desteklenen eklentiler ile herhangi bir tür BuddyPress destekli çevrimiçi topluluk web sitesi oluşturabilmelisiniz.

BuddyPress web sitenizden para kazanmak istiyorsanız, Gwangi topluluk portalınıza ücretsiz ve ücretli üyelikler eklemeyi kolaylaştırır. Uyumlu Ücretli Üyelikler Pro eklentisi ile entegrasyon sayesinde, içeriğinize erişimi kolayca kısıtlayabilir, böylece bir ücret talep etme seçeneği ile yalnızca belirli kullanıcıların içeriğe erişebilmesini sağlayabilirsiniz. Ücretli Üyelikler Pro tek seferlik ve yinelenen ödemeleri desteklediğinden, abonelik fiyatınızı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Desteklenen diğer para kazanma seçenekleri arasında, web sitenizin belirli özelliklerine erişim için kullanıcılardan bir ücret talep etmenize olanak tanıyan ücretli özelliklere erişim ve içeriğinizle birlikte reklam görüntülemek için widget’lar bulunur.

Etkinlikleri web sitelerinde çevrimiçi veya çevrimdışı olarak tanıtmayı planlayanlar için Gwangi’nin buna da iyi bir desteği var. Bunlar, topluluk alanınızda gerçekleşen veya patronlarınızın ilgi duyabileceği diğer yerlerde gerçekleşen etkinlikler olabilir. Topluluk web sitenize çevrimiçi öğrenme içeriği eklemek de kolaydır, bu da Gwangi’yi LMS web siteleri veya eğitim portalları oluşturmak için uygun hale getirir.

Gwangi temasını seçerseniz web sitenizde kolayca kullanabileceğiniz diğer BuddyPress özelliklerinden bazıları üye dizinleri yayınlamak, kullanıcı grupları oluşturmak ve site çapında bir etkinlik beslemesi görüntülemektir. Gwangi, arkadaşlık siteleri oluşturmak için kullanılabildiğinden, kullanıcı verilerine dayalı çöpçatanlık yetenekleri ve Facebook entegrasyonu yoluyla ortak arkadaşları gösterme yeteneği gibi bazı ilgili özelliklere sahiptir. Kullanıcılar ayrıca profillerini ve hesaplarını fotoğraflar ve diğer içeriklerle doldurmak için fotoğraf yükleyebilir.

Gwangi, birçok topluluk projesi için uygun olan çok yönlü bir BuddyPress temasıdır.

13. Bir Topluluk

onecommunity-buddypress-teması

Ücretsiz BuddyPress eklentisi ile birlikte çalışan OneCommunity, çekici tasarımı sayesinde site ziyaretçilerinizin kaydolup bir hesap oluşturmasına ve ardından profil oluşturmaya, mesaj göndermeye ve birbirleriyle bağlantı kurmaya başlamalarına olanak tanır. bu mesele.

Bu BuddyPress WordPress teması, bir düğme tıklamasıyla uygulanabilen ve size birçok görünüm seçeneği sunan dokuz renk şeması içerir. Diğer topluluk tabanlı özellikler arasında yeni açılır mesaj bildirimleri, yalnızca üyelere özel içerik ve BuddyPress tarafından desteklenen bir topluluk web sitesini yönetmek için gereken tüm dahili sayfalar bulunur.

bbPress ile tam entegrasyon da kapsanmaktadır, bu da sitenize bir tartışma forumu eklemenin zaman alıcı olduğu anlamına gelir. OneCommunity ayrıca BuddyPress için yüzlerce kullanılabilir uzantıyla birlikte çalışarak, artan ihtiyaçları olan bir siteyi yönetenler için akıllı bir seçimdir.

Bir topluluk, toplum, şirket, okul veya başka bir grup insan için kendi sosyal ağınızı oluşturmak istiyorsanız, WordPress ve BuddyPress’in işlevsellikle ilgilenmesine izin verin, OneCommunity ise tasarım ve görünümle ilgilensin.

14. Karıncayiyen

Aardvark, birçok demosu olan çok amaçlı bir BuddyPress WordPress temasıdır.

Bu tema farklı şekillerde ve çok çeşitli projeler için kullanılabilir. Aardvark ve BuddyPress ile oluşturabileceğiniz web sitesi türlerine örnek olarak çevrimiçi topluluklar, ücretli üyelik siteleri ve çevrimiçi kurs platformları verilebilir. Aardvark ile başka tür siteler başlatabilseniz de, bu temayı kullanmanın en iyi yolu, ziyaretçilerinizin kaydolabileceği, oturum açabileceği ve birbirleriyle veya içeriğinizle bağlantı kurmaya başlayabileceği etkileşimli bir site oluşturmaktır. Sosyal medya kayıt ve giriş özelliği sayesinde, ziyaretçilerinizin istemediğiniz takdirde kaydolmasına bile gerek kalmayacak. Bunun yerine, web sitenize erişmek için Facebook ve Twitter gibi sitelerdeki mevcut hesaplarını kullanabilirler.

Çok amaçlı bir BuddyPress WordPress temasından beklediğiniz gibi, sitenizi başlatırken aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi önceden tasarlanmış demo elde edersiniz. Flört, sosyal medya, intranet, e-öğrenme siteleri ve çok daha fazlasını kapsayan demolarla, BuddyPress destekli portalınız için burada uygun bir seçenek bulabilmelisiniz.

Ancak, yalnızca Aardvark’ın şablonlarını ve düzenlerini kullanmakla sınırlı değilsiniz. Bu tema, web sitenizin nasıl görüneceği üzerinde tam kontrol sağlayan premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir. İster şablonları düzenleyin, ister kendi tasarımlarınızı yaratın, bu Aardvark ve onun araç kütüphanesi ile mümkündür. Aardvark ayrıca en iyi üçüncü taraf eklentilerle çalışır, bu nedenle sitenize e-ticaret işlevi, çevrimiçi kurs oluşturma özellikleri veya üyelik özellikleri eklemek isteyip istemediğiniz sorun değil.

Aardvark, sağdan sola (RTL) diller için iyi bir desteğe sahiptir ve ayrıca en iyi çok dilli eklentilerle çalışır. Yani birden fazla dilde içerik yayınlamak veya sitenizi çevirmek istiyorsanız bunu bu tema ile yapabileceksiniz.

Oluşturmak istediğiniz BuddyPress web sitesinin türü ne olursa olsun, işi Aardvark ile yapabilmeniz gerekir.

15. Arkadaş Uygulaması

BuddyApp, mobil cihazlar için bir topluluk WordPress teması ve BuddyPress’tir.

Bu tema, WordPress tarafından desteklenen mobil cihazlar için bir topluluk web sitesi başlatabilmenizi sağlamak için tasarlanmış olsa da, siteniz tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi daha büyük ekranlarda da harika görünecek. Bununla birlikte, sitenize akıllı telefonlarından erişen herkesin içeriğe erişimden veya kullanıcı deneyiminden ödün vermeden mümkün olan en iyi deneyimi elde edeceği anlamına gelir. Bu nedenle, topluluğunuzun mümkün olan en geniş kitleye hitap etmesini istiyorsanız, BuddyApp gibi son derece mobil uyumlu bir tema gitmeniz gereken yoldur.

BuddyApp sadece mobil uyumlu değil, aynı zamanda çok iyi tasarlanmış. Bu temayla birlikte gelen özel topluluk demosu, yalnızca birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarılabilir. Bunu yaptıktan sonra, kendi içeriğinizi eklemenize, BuddyPress ayarlarını yapılandırmanıza ve gerekli gördüğünüz diğer değişiklikleri yapmanıza izin vererek kendi topluluk web sitenizin temelini atmış olursunuz.

İlginizi çekebilecek topluluk odaklı BuddyApp özelliklerinden bazıları, kullanıcılarınızın kontrol etmeleri gereken yeni bir şey olup olmadığını görmelerini kolaylaştıran canlı bildirimleri, bir şeyler bulma sürecini basitleştiren Ajax destekli arama aracını içerir. sitenizde ve kullanıcılarınızın sitenizden ayrılmaya gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan Canlı sohbet özelliği.

BuddyApp çevrimiçi topluluk demosuna göz atarsanız, bu konunun birçok kullanışlı şablonla birlikte geldiğini göreceksiniz. Bunun bazı örnekleri kullanıcı profili, özel grup ve tartışma alanı düzenleridir. Web sitenize, kullanıcılarınızla yardım belgelerini paylaşabileceğiniz bir bilgi tabanı eklemek için şablonlar da vardır. Ayrıca, sizin ve kullanıcılarınızın görsel içeriği paylaşmak için kullanabileceği resim galerisi yayınlama düzenlerine erişebilirsiniz.

BuddyPress siteniz için mükemmel tasarımı elde etmenize yardımcı olmak için BuddyApp, birinci sınıf bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracıyla birlikte gelir.

16. vaşak

Lynk, BuddyPress eklentisine dayalı bir topluluk ve sosyal medya WordPress temasıdır.

Başlamanıza ve hedef kitleniz için doğru türde bir web sitesi başlatmanıza yardımcı olmak için Lynk temasında çeşitli demolar bulunur. Bu demoları Lynk web sitesinde görüntüleyebilir ve keşfedebilirsiniz; ancak, uygun oldukları proje türleri hakkında size bir fikir vermek için, bazı demolar etkileşimli bir dergi web sitesi, bir sosyal ağ ve bir çevrimiçi topluluk için tasarımlar içerir. alan. Ana demoların her biri, web sitenizin nasıl görüneceğine dair size birçok seçenek sunmak için birden fazla varyasyona sahiptir.

Kullanıma hazır web sitesi demolarına ek olarak, Lynk, web sitenizin istediğinizi yapmasını sağlamak için toplulukla ilgili birçok çevrimiçi özelliğe sahiptir. Buna, web sitenize faydalı topluluk ve sosyal medya işlevleri ekleyecek WordPress BuddyPress ve bbPress eklentileri için tam destek dahildir. Kullanıcı kaydı, kullanıcı profili ve giriş sayfaları gibi sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfalar için iyi bir şablon seçimi de vardır. Lynk ayrıca, web sitenizin içeriğini birden fazla dilde yayınlamanıza izin verecek çok dilli WPML eklentisi ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Diğer dikkate değer Lynk özellikleri arasında tek tıklamayla demo içe aktarma aracı, kurulum yapmanıza yardımcı olacak bir yükleme sihirbazı ve bu konunun nasıl kullanılacağını açıklayan iyi bir çevrimiçi belge seti bulunur. Lynk ayrıca, web sitenizden ürün ve hizmet satmak veya kullanıcılarınızdan içeriğinize erişim için bir ücret talep etmek istemeniz durumunda, WooCommerce eklentisi için tam desteğe sahiptir.

Lynk, tamamen modern bir tasarıma sahip, son derece özelleştirilebilir bir WordPress BuddyPress ve bbPress temasıdır.

17. Ofis

Woffice, BuddyPress ile kullanılmak üzere oluşturulmuş bir WordPress intraneti ve extranet temasıdır.

Woffice tema paketi demoları, WordPress ve BuddyPress eklentisini kullanarak zengin özelliklere sahip bir genel veya özel topluluk web sitesini hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olabilir. Mümkün olduğunca çabuk başlayabilmeniz için, Woffice ile web sitenizi kurma sürecinde size yol gösterecek kısa bir video var. Woffice kullanarak web sitenizin nasıl görünebileceğini kendiniz görmek için, bu konunun çevrimiçi demosuna giriş yapabilir ve hem son kullanıcı hem de yönetici kullanıcı perspektifinden kullanıcı deneyimini keşfedebilirsiniz.

BuddyPress web sitenizi Woffice ile kurarak, topluluk sitenizin istediğiniz gibi çalıştığından emin olmak için birçok kullanışlı özelliği etkinleştirebilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları, sitenize kullanıcı dizinleri ve diğer içerik listeleri göndermek için dizin desteği, topluluğunuzdan Slack kanallarındaki bildirimleri görüntülemek için Slack entegrasyonu ve basitlik için sosyal medya girişlerini ve kayıtlarını etkinleştirme yeteneği. web sitenize erişim.

Woffice’in bir başka ilginç yönü de proje yönetimi işlevidir. Bu özellikler, görev takibi, dosya paylaşımı ve kullanıcıları belirli görevlere atama yeteneği sayesinde projeleri yönetmek için web sitenizi kullanmanıza olanak tanır. Takvimlerle senkronizasyon da desteklenir ve seçtiğiniz takvim uygulamalarını web sitenize bağlamanıza olanak tanır. Woffice ayrıca etkinlik göndermeyi de destekler ve size etkinlikleri web sitenizde barındırmanın yanı sıra başka yerlerde gerçekleşen etkinlikleri tanıtma olanağı verir.

Bu tema 12.000’den fazla kez satın alındığından, birçok kişinin tamamen işlevsel bir topluluk web sitesi oluşturmasına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip olduğunu varsayabilirsiniz. Bu tema için etkileyici ortalama kullanıcı puanı da bu iddiayı destekliyor.

En iyi WordPress eklentilerinin çoğuyla uyumluluk sayesinde, Woffice ile sitenize çok çeşitli ek özellikler ekleyebilirsiniz.

18. Sinematik

sinematix-buddypress-teması

Cinematix, topluluk web sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak cesur bir görsel tasarıma sahip bbPress ve BuddyPress uyumlu bir temadır.

Ancak Cinematix’in dikkatinizi çeken tek özelliği sitenin görünümü değil. Sitelerinin renk düzenini kolayca değiştirebilmeyi takdir edenler için, bu temayla birlikte gelen 10 renk şeması hoş bir katılım olarak kabul edilecektir. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz iki alternatif ana sayfa düzeni vardır ve metro tarzı düzen harika bir seçenektir.

Cinematix BuddyPress temasının diğer özellikleri, BuddyPress’in kullandığı tüm gerekli sayfalar için şablonlar, normalden daha geniş 1280 piksel genişlik ve geniş bir kısa kod kitaplığı içerir.

Bu tema, BuddyPress ve bbPress ile kullanılmak üzere tasarlanmasının yanı sıra, WooCommerce ve Events Manager ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve aynı zamanda bir WordPress Multisite ağında iyi çalışır.

Cinematix tasarımı size hitap ediyorsa, harika görünümünün WordPress ile tam olarak işleyen bir çevrimiçi topluluk ve sosyal ağ oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle desteklendiğini bilerek bu temayı seçebilirsiniz.

19. arkadaş

arkadaşlar teması

Buddy’nin hafif bir retro havası var ve bu, görünüşünün eski olduğunu söylemenin kibar bir yolu değil, ancak daha zarif ve üst düzey tasarımlar için genellikle gözden kaçan zamansız bir tasarım kullanıyor.

Bu Buddy temasıyla bir şekilde temel bilgilere geri döneceksiniz, ancak özellikler ve entegrasyonlar açısından bu tema son teknolojidir. Duyarlı Retinaya hazır tasarım, kullanıcılarınızın ister akıllı telefon ister tablet kullanıyor olsunlar sitenizde kendilerini evlerinde hissedecekleri ve yeni nesil yüksek çözünürlüklü monitör desteği sayesinde siteniz hakkında harika bir izlenim edinecekleri anlamına gelir.

BuddyPress kullanıcılarına iyi hizmet verilirken, sitelerine bbPress eklentisi ile bir tartışma forumu eklemek isteyenler de destekleniyor. Diğer özellikler arasında bir dizi özel düzen, bir kısa kod kitaplığı, bir dış görünüm yöneticisi ve ön uç oturum açma ve kayıt sayfaları bulunur.

Buddy, çok amaçlı bir WordPress temasıdır, ancak BuddyPress kullanıcılarının tam potansiyelini kullanabilecekleri bir temadır.