20 en havalı Reddit tarzı WordPress teması

Bir blog veya dergi başlatmak üzereyseniz, kusursuz tasarımlarından ilham almak için bazı popüler platformlara göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu platformlardan biri de Reddit. Bu web sitesi, viral bir blogun nasıl görünmesi gerektiğine dair mükemmel bir örnektir. Reddit, akıllı ve basit bir tasarıma sahiptir, gönderileri ve haberleri bulmayı kolaylaştıran sorunsuz gezinme özelliğine sahiptir.

Muhteşem Reddit tarzı WordPress temalarının çeşitliliği sayesinde, web tasarım hizmetleri için bir servet ödememelisiniz. Bu makalede, yalnızca viral bir blog başlatmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda en son haberlerin tadını çıkarmaktan zevk alan bir okuyucu topluluğu oluşturmanıza olanak sağlayacak en popüler ve güçlü WordPress temalarını bulacaksınız.

WordPress temaları, kurulumu ve yönetimi çok kolay olduğu için her durum için en iyisidir. Ayrıca, aşağıda listelenen tüm konular, kullanışlı tek tıklamayla yükleme özelliği ile entegre edilmiştir. Bu Reddit tarzı WordPress temalarından birini satın alarak, tüm temalar piyasadaki en güçlü eklentilerle uyumlu olduğundan, birçok premium özelliğin mevcut olduğunu bileceksiniz. Bu nedenle, milyonlarca izleyiciye yönelik viral bir blog başlatmak için en iyi Reddit tarzı WordPress temalarından birini seçin.

Lione – Yaratıcılar için Kişisel Portföy WordPress Teması

Lione - Yaratıcılar için Kişisel Portföy WordPress Teması

Lione WordPress teması, yaratıcı çevrimiçi portföy siteleri oluşturmak için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sitenizin tüm web tarama cihazlarında ve uygulamalarında etkileyici görünmesini sağlayan, kullanıma hazır çok işlevli bir web tasarımıdır. Kaynak kodunu değiştirmeden değiştirebileceğiniz geliştirici dostu bir WordPress temasıdır. Elementor’un sayfa oluşturucusunu temel alır ve kullanıma hazır birçok ana sayfa ve iç sayfa demoları içerir. Web sitenizi e-Ticaret özellikleriyle geliştirmenize olanak tanıyan Revolution Slider ve WooCommerce ile tam uyumluluğa sahiptir.

Yottis | Kişisel Yaratıcı Portföy WordPress Teması + Mağazası

Yottis | Kişisel Yaratıcı Portföy WordPress Teması + Mağazası

Yottis, her türlü kişisel portföy, sunum, vitrin, özgeçmiş, blog vb. için uygun, parlak ve modern bir WordPress şablonu. Elementor’un sürükle ve bırak arayüzünün yardımıyla çok esnek ve kolayca özelleştirilebilen son derece işlevsel bir tasarıma sahiptir. Ayrıca 10 benzersiz demo stilinin yanı sıra sayısız iç sayfa, widget, kısa kod ve önceden tasarlanmış öğelerle birlikte gelir.

WooCommerce’in en son sürümüyle tam entegrasyon, sitenizi ürünlerinizi satmak için bir platform olarak kullanmanıza olanak tanır. Mobil uyumlu Devrim kaydırıcısını ana sayfanızın en üstüne yerleştirerek, kaynağınıza girdikleri anda ziyaretçilerinizin dikkatini çekin. Tüm görsel içeriğinizi yapılandırılmış ve görsel olarak hoş bir şekilde görüntülemek için Essential Grid tarafından sağlanan güzel galerilerden yararlanın. Yottis tamamen duyarlıdır, Retina için hazırdır ve arama motoru optimize edilmiştir ve her tür cihazda mükemmel görünecek ve çalışacaktır.

gevezelik | Hepsi Bir Arada Elementor Blog ve Haber Dergisi WordPress Teması + RTL

gevezelik | Hepsi Bir Arada Elementor Blog ve Haber Dergisi WordPress Teması + RTL

Blabber, canlı ve zarif bir tasarıma sahip modern ve renkli bir WordPress temasıdır. Blabber, Elementor sayfa oluşturucu ile yapılmış en iyi Reddit tarzı WordPress temalarından biri olduğundan, bu tema, özgünlüğüne bakılmaksızın herhangi bir proje için işe yarar. Güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucunun yanı sıra Blabber teması, Slider Revolution, Essential Grid, MailChimp, ThemeREX Eklentileri ve diğer birçok harika eklenti ile birlikte gelir.

Blabber teması, WordPress’te yeni olan herkes için bir çözümdür, çünkü bu temayı satın alarak tonlarca önceden tasarlanmış sayfa ve kullanıma hazır seçenekler elde edersiniz. Özel projenize uygun şık bir profesyonel seçenek seçebilmeniz için 10 yaratıcı demo dahildir.

Filmaks | Film Dergisi WordPress Teması

Filmaks | Film Dergisi WordPress Teması

Çeşitli içerikleri görüntülemek için kullanabileceğiniz bir WordPress temasına ihtiyacınız varsa Filmax’ı seçmelisiniz. Bu tema, ekipman, hizmetler, referanslar vb. gibi çeşitli yayın türleri için destek anlamına gelen bir film dergisi için tasarlanmıştır. Ayrıca tema, video, ses, resim, bağlantı ve diğer içeriklerin görüntülenmesine izin verir. Bu modern WP teması, en son web tasarım standartlarına uygundur ve trendlere uygun olarak yapılmıştır.

Bugün sizinle paylaştığımız tüm Reddit tarzı WordPress temaları gibi, Filmax da kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu temanın tasarımının WPBakery Sayfa Oluşturucu aracılığıyla yönetilmesi ve özelleştirilmesi çok kolaydır. Bu araç, şifrelemeden kaçınmanıza ve en baştan içerik oluşturmaya doğrudan erişmenize olanak tanır. Ayrıca, bu güzel, kullanıma hazır ürüne çok kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olan tek tıkla kurulum mekanizması vardır.

Gutentipi | Modern bloglar için %100 Gutenberg WordPress teması

Gutentipi | Modern bloglar için %100 Gutenberg WordPress teması

Burada, Envato pazarında kusursuz bir üne sahip en iyi Reddit tarzı WordPress temalarından birine sahibiz. Gutentype, zahmetsiz ve akıcı bloglama için oluşturulmuş bir temadır. Bu, içerik oluşturmak için çeşitli seçenekler sunar ve size bu konuda yardımcı olacak birçok widget ve kısa kod içerir.

Gutentype teması, aşağıdaki okuma düzeni seçenekleri arasından seçim yapmanızı sağlar: Duvar, Izgara, Minimalist, Yaşam Tarzı, Klasik, Yaratıcı, Haber, Mağaza, Ajans, Kripto ve daha fazlası. Gördüğünüz gibi, Gutentype bir blog yazarı için çok amaçlı bir seçenek olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, bu tema Gutenberg ile oluşturulmuştur ve tüm Gutenberg bloklarıyla uyumludur, böylece herkes tasarımını çok zorlanmadan değiştirebilir.

Bazinga | Viral dergiler ve bloglar için WordPress teması

Bazinga | Viral dergiler ve bloglar için WordPress teması

Sizi modern bir blog için üstün bir çözüm olan Bazinga ile tanıştıralım. Bununla bir yaşam tarzı blogundan bir işletme koçu web sitesine kadar her şeyi başlatabilirsiniz. En güçlü eklenti desteği, projenizin yararlandığı özellikleri web sitenizde uygulamanıza olanak tanır. Ve bir dizi önceden tasarlanmış sayfa, nişinize çok iyi uyan bir dış görünüm seçebileceğiniz için içerik oluşturmayı basitleştirir. Bazinga temasıyla her şeyi özelleştirebilirsiniz. Bu amaçla, WPBakery Sayfa Oluşturucu ve ThemeREX Eklentileri dahildir, böylece sürükleyip bırakarak bir web sitesi altbilgisini ve üstbilgisini bile değiştirebilirsiniz.

Genel olarak, bu konu, profesyonelce tasarlanmış bir web sitesini hiçbir zaman ve ek yardım almadan başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Katelyn | Gutenberg Blog WordPress Teması

Katelyn | Gutenberg Blog WordPress Teması

En iyi Reddit tarzı WordPress temalarının koleksiyonu Katelyn’in teması olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bu, özellikle blog yazmak için Gutenberg’in sayfa oluşturucusu ile oluşturulmuş minimalist bir WordPress temasıdır. Taze ve çağdaş tasarımı, herhangi bir web sitesinin kapasitesini artıracaktır. Bu temayla ilgili en iyi şey, Gutenberg blokları ve ek tema kısa kodları desteğidir. Bu nedenle, bu temayı özel içerikle doldurabilir ve içerik bloklarını sayfa boyunca sürükleyerek varsayılan görünümünü değiştirebilirsiniz.

Birçok önceden hazırlanmış dış görünüm, widget, eklenti, üst bilgi ve alt bilgi seçeneği bu temayla birlikte gelir, bu nedenle WordPress düzenine neredeyse hiç aşina olmayan bir blogcu bile rüya gibi bir web sitesi başlatabilir.

Aldo | Gutenberg Blog WordPress Teması

Aldo | Gutenberg Blog WordPress Teması

Aldo, her şeye sahip olan Reddit tarzı WordPress temalarından biri olduğu için herhangi bir blogcu için uygun bir seçimdir. Demek istediğimiz, en iyi WordPress eklentileri, çoklu ana sayfa seçenekleri, kullanıma hazır tonlarca dahili sayfa, geniş bir Google yazı tipi koleksiyonu, güzel simgeler, kısa kodlar ve web sitesi fırsatlarını genişletmeyi amaçlayan diğer faydalı araçlarla uyumluluk. Aldo temasının siyah ve beyaz ten seçenekleri vardır, blog hislerinize uyan bir atmosfer yaratan birini seçebilirsiniz. Bu premium WordPress teması, yaratıcı bir blogcu için en iyi seçeneklerden biridir.

serseri | Nomad Travel Dijital Yaşam Tarzı Bloglama WordPress Teması

serseri | Nomad Travel Dijital Yaşam Tarzı Bloglama WordPress Teması

Milyonlarca takipçisi olan yeni oluşturulmuş bir blogcu olmanız önemli değil, Hobo teması yine de okuyucuları etkilemenize yardımcı olacak. Bu temanın temiz ve taze ancak sofistike tasarımı, herhangi bir içerik için mükemmel bir düzendir. Essential Grid eklentileriyle oluşturulmuş en güzel galerilere sahip bir blog başlatın. Hobo teması, ziyaretçilerinizin dikkatini çeken ve web sitenizi üstbilgiden altbilgiye kadar keşfetmelerini sağlayan muhteşem kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanır. Hepsi alıntı, bağlantı, ses, fotoğraf, video, galeri vb. desteğiyle gelen 10’dan fazla hazır blog stili vardır.

Büyüt | İş ve başlangıç ​​blogu WordPress teması

Büyüt | İş ve başlangıç ​​blogu WordPress teması

Blogunuzun keskin ve zarif görünmesini istiyorsanız Maxify’a göz atmalısınız. Temanın varsayılan görünümünü tamamen değiştirebilmeniz için çok sayıda özel widget’ı ve kısa kodu vardır.

Maxify teması, Tek Tıkla Yükleme seçeneği kullanılarak birkaç dakika içinde yüklenebildiği için beklemekten nefret edenler içindir. Ayrıca, Elementor Page Builder ile uyumluluk ve 50’den fazla öğeyle uyumluluk sayesinde tüm değişiklikler gerçek zamanlı modda uygulanabilir.

Rosalinda | Sağlık Koçu ve Vejetaryen Yaşam Tarzı Blogu WordPress Teması

Rosalinda | Sağlık Koçu ve Vejetaryen Yaşam Tarzı Blogu WordPress Teması

Bir blog ile sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmek ister misiniz? O zaman ihtiyaçlarınızı karşılayan yeni ve zarif bir WordPress temasına ihtiyacınız var. Rosalinda, bir vegan yaşam tarzı blogu veya zulüm içermeyen e-mağaza için yapılmıştır. Kullanıma hazır birçok önceden tasarlanmış sayfaya sahiptir. Ayrıca, bu tema WooCommerce uyumludur; bu, web sitesi aracılığıyla ürünler ve hizmetler için para almak için Rosalinda temasını kullanabileceğiniz anlamına gelir. Kesinlikle kodsuz bir tasarım, web sitesi tasarımı özelleştirmesi sırasında zorluklardan ve hatalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Shine Viral Haber Dergisi WordPress Blog Teması

Shine Viral Haber Dergisi WordPress Blog Teması

Gloss, piyasada bulabileceğiniz en popüler Reddit tarzı WordPress temalarından biridir. Bir web geliştirici ekibinin bir WordPress teması için kullanabileceği tüm modern trendleri ve teknikleri anlar, böylece web sitenizin güncel görünmesini sağlayabilirsiniz. Modaya uygun bir dış görünümün yanı sıra bu tema, Gloss temasıyla çalışan premium eklentiler tarafından sağlanan birçok güçlü özelliğe sahiptir.

Proje deneyiminizi en verimli mobil performans haline getirmek için tümü özelleştirilebilir ve duyarlı birkaç yaratıcı demo dahildir. Blogun gelişmiş işlevselliği ile sadece güzel gönderiler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda içeriğinizi akıllı ve şık görünmesi için düzenleyebilirsiniz.

Buzz Taş | Viral dergiler ve bloglar için WordPress teması

Buzz Taş | Viral dergiler ve bloglar için WordPress teması

Çevrimiçi bir derginin görünümünü yenilemeniz gerektiğinde, Buzz Stone en iyi seçenektir. Hem WordPress’e yeni başlayanlar hem de işleri kolaylaştırmak isteyen profesyonel bir tasarımcı için faydalı olacaktır. Önceden tasarlanmış açılış sayfaları, dahili sayfalar, galeriler ve blog düzenleri elde edersiniz. Pakete dahil edilen tüm eklentiler, görünümünü ve işlevselliğini özel ihtiyaçlarınıza göre değiştirmeye yardımcı olarak bir web sitesinden en iyi şekilde yararlanmak için tüm bu önceden hazırlanmış sayfaların kullanılmasına yardımcı olur. Buzz Stone teması WPBakery Page Builder ile birlikte geldiği için önceden kodlama deneyimine gerek yoktur. Ayrıca, tipografi ve renk şemasıyla oynamak için kullanabileceğiniz, kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneli vardır.

serseriler | Kişisel Seyahat ve Yaşam Tarzı Blogu WordPress Teması

serseriler | Kişisel Seyahat ve Yaşam Tarzı Blogu WordPress Teması

Vagabonds teması, Envato’daki premium Reddit tarzı WordPress temaları arasında en yüksek makale derecelendirmesini gösterir. Bu, bir blog yazarının başarılı blog yazmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Bu koleksiyondaki tüm temalar gibi, Vagabonds da mobil performans için optimize edilmiştir; bu, blog beslemenizin, galerilerinizin, ana sayfanızın ve genel web sitesi düzeninizin bir ekranda, mobil cihazda ve bilgisayarda eşit derecede harika göründüğü anlamına gelir. Vagabonds ile Give – Donations eklentisi aracılığıyla bağış işleviyle web sitenizin kapasitesini artırabilirsiniz. Bu, blogunuzu geliştirmek için para toplamanıza yardımcı olacaktır.

madeni para | Cryptocurrency Blog ve Dergi WordPress Teması

madeni para | Cryptocurrency Blog ve Dergi WordPress Teması

Reddit tarzı WordPress temaları, iş odaklı olanlar da dahil olmak üzere çeşitli projeler için uygundur. Coinpress, iş içeriğini modern bir şekilde sergilemeye yardımcı olan çağdaş temalardan biridir. Hepsi duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir 4 harika demo dahildir. Hayalinizdeki web sitesinin görünümüne giden yolu daraltmak için profesyonelce tasarlanmış önceden tasarlanmış tonlarca sayfa ve blog düzeni vardır. Coinpress satın aldığınızda, bu WordPress temasının tüm yönlerinde profesyonel yardım garantisi alırsınız. İş blogunuzun modern ve şık görünmesini sağlamak için Coinpress WordPress temasını satın alın.

Trend | Kişisel yaşam tarzı blogları ve dergileri için bir WordPress teması

Trend | Kişisel yaşam tarzı blogları ve dergileri için bir WordPress teması

Trendion, herhangi bir içeriği en çekici perspektiften temsil etmek için tasarlanmış güzel, taze ve zarif bir WordPress temasıdır. Böyle bir temayla, Gutengerg, WPBakery, Essential Grid, Slider Revolution, ThemeREX Addons ve çok daha fazlasıyla uyumluluğun avantajından yararlanarak onu en inanılmaz özelliklerle entegre edebileceğiniz için öne çıkan bir blog oluşturmak kolaydır. Trendion teması, profesyoneller tarafından estetik için tasarlanmıştır ve en güzel ve kolayca kaydırılabilir Paralaks arka planlarına sahiptir. Ayrıca tema, mobil cihazlara hazır kaydırıcılara sahiptir, böylece izleyiciler bir mobil cihaz üzerinden bile en keyifli alışveriş veya okuma deneyimini yaşayabilir.

baharat | Gutenberg Yemek Blogu WordPress Teması

baharat | Gutenberg Yemek Blogu WordPress Teması

Kendinize en lezzetli Reddit tarzı WordPress temalarından birine yardım edin. Uzay temasıyla kendi başınıza olağanüstü yemek odaklı bir blog başlatabilirsiniz. Tonlarca Gutenberg bloğu ve ek kısa kodlar dahildir. Bu arada, tema Gutenberg uyumludur, bu nedenle web sitenizin harika görünmesini sağlamak için bir WordPress uzmanı olmamalısınız. Harikalık açısından, gerçekte temsil etmeniz gereken herhangi bir proje, ürün, hizmet ve projenin göz alıcı sunumlarını oluşturmanıza olanak tanıyan bir Slider Revolution eklentisi vardır. Spice teması, web sitesi tasarımının ve Retina görüntü desteğinin mutlak yanıt vermesini sağlar.

kripton | Çok amaçlı bir kripto para birimi WordPress teması

kripton | Çok amaçlı bir kripto para birimi WordPress teması

Çok amaçlı bir iş WordPress teması arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Crypton ile bir e-mağaza, dergi veya iş danışmanı web sitesi açabilirsiniz. Her durum için düzinelerce kaplama var. Ayrıca, bazı özellikler bu temayı kripto para birimleriyle uğraşan herkes için en iyi seçim haline getirir. Örneğin, bir QR koduyla yapılan bağışları kabul etmenizi sağlayan çoklu para birimi hesaplayıcısı veya kripto para birimi bağış eklentisi. Ayrıca, tüm para birimlerinin fiyatlarını görüntülemenizi sağlayan bir fiyat widget’ı vardır. Çoğu premium Reddit tarzı WordPress teması gibi, Crypton da yenilikçi blog işlevselliğine sahiptir, böylece post animasyonunu kullanabilir ve blog beslemenizi daha çekici ve çekici hale getirmek için özelleştirebilirsiniz.

Femme – Çevrimiçi moda dergileri ve blogları için bir WordPress teması

Femme - Çevrimiçi moda dergileri ve blogları için bir WordPress teması

Femme, en kullanışlı modern seçeneklerle dolu olarak gelen net ve modern bir WP temasıdır. Instagram Akışı, paylaş ve Beğen düğmeleri gibi araçları kullanarak web sitenizi sosyal medya ile kolayca entegre edeceksiniz. Ek olarak, içeriğin farklı bölümlerini vurgulamanıza izin veren birçok başka öğe vardır, örneğin gönderi görünümleri ve ilgili gönderi bölümleri. Belirli gönderileri görüntülemek veya belki bir tanıtım kampanyası yürütmek istiyorsanız, gerekli bilgileri ana sayfanın üst kısmında sergilemek için Devrim Kaydırıcısını kullanabilirsiniz. Bu tema, yüksek kaliteli HTML5 ve CSS 3 koduyla yapılmıştır, bu da onu SEO desteği açısından çok faydalı kılar.

Artrium | Yaratıcı ajans ve web stüdyosu için WordPress teması

Artrium | Yaratıcı ajans ve web stüdyosu için WordPress teması

Artium, yaratıcı bir projenin olağanüstü bir şekilde işlenmesi için temiz bir profesyonel WordPress temasıdır. Oldukça temiz ve minimal bir tasarıma sahip olmasına rağmen, web sitenizin çekici ve akılda kalıcı görünmesini sağlayacak pek çok güzel unsur var. Bu temayı herhangi bir içerik oluşturma için kullanabilirsiniz, çünkü güçlü bir çerçeve bunu halledecektir. Artrium teması, her tür yayın için bir destek garantisidir. WPBakery Sayfa Oluşturucu sayesinde, yalnızca kullanıma hazır sayfaların görünümünü değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda bir kod satırına dokunmadan sıfırdan özel düzenler oluşturabilirsiniz. Artrium, web sitenizin verimliliğine yardımcı olacak 5 yıldızlı bir WordPress temasıdır.

Marcell | 20’den fazla tasarım, kişisel blog ve çeşitli konseptlerden oluşan dergi, WordPress teması

Marcell | 20'den fazla tasarım, kişisel blog ve çeşitli konseptlerden oluşan dergi, WordPress teması

WordPress pazarındaki en çok yönlü seçeneklerden biri size hizmet etmeye hazır. Marcell teması, düzinelerce kullanıma hazır düzen ile birlikte gelen yalnızca esnek değil, aynı zamanda zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Bunun dışında, herkesin yönetebileceği, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzüne sahip olan Elementor Sayfa Oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca, gelişmiş menü seçenekleri dahildir. Menünüzü resimler, simgelerle doldurabilir, üst menü konumlandırmasını ve açılır menüyü kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama, bu harika çok amaçlı WordPress temasıyla olağanüstü bir blog başlatmanızı engeller.

anne | Hamilelik ve Annelik Blogu WordPress Teması

anne | Hamilelik ve Annelik Blogu WordPress Teması

Bazı konular, bir web sitesi başlatılırken bile belirli bir odaklanma gerektirir. Annelik böyle bir konudur ve blogunuzda hamilelik ve anneliği ele almak istiyorsanız, bu WordPress temasını satın almalısınız. Mamita zarif ve tatlıdır. Tema, muhteşem Paralaks efektli arka planlara ve web sitesinde en sorunsuz gezinmeyi ayarlamak için 2 mobil kaydırıcıya sahiptir. Mamita, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve 750’den fazla özelleştirme seçeneği ile size yaratıcılık için bolca alan sağlar. Mammy teması, web sitesinin esnekliği ve kullanılabilirliği ile ziyaretçileri etkileyen temadır, bu yüzden şimdi demo sürümünü kontrol etmelisiniz.