21 En İyi WordPress Özgeçmiş Temaları 2022

Becerilerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmak istiyorsanız, yüksek kaliteli bir kişisel özgeçmiş web sitesi oluşturmak çok önemlidir. Bu en iyi WordPress özgeçmiş temaları koleksiyonu sayesinde, böyle bir web sitesini başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Burada sunulan konuların çoğu, önceden oluşturulmuş birden fazla özgeçmiş web sitesi demosu içerdiğinden, projeniz için uygun bir seçenek bulma şansınız yüksektir. Ayrıca, bu temaların birçoğu sayfa oluşturma araçları içerdiğinden, web siteniz için neredeyse mükemmel olan ancak tam olarak doğru olmayan bir düzen görürseniz, tema seçenekleri kontrol panelini kullanarak veya sürükleyip bırakarak bunu özelleştirebilmelisiniz. editör.

Bu temaların birçoğu, çalışmanızı çevrimiçi yayınlamak için yüksek kaliteli portföy şablonlarına da sahiptir. Bu nedenle, örneğin grafik tasarım, fotoğrafçılık veya moda gibi alanlarda çalışıyorsanız, çalışmanızı çevrimiçi yayınlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir konu bulabilmelisiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer özellikler arasında, uzmanlık alanlarınızı vurgulayan beceri çizelgeleri, eğitim ve istihdam zaman çizelgeleri ve müşteri ve çalışan geri bildirimlerini yayınlamak için referans araçları yer alır. Belirtildiği gibi, bu WordPress özgeçmiş temalarının çoğu esnektir, böylece nasıl göründüklerini ve hangi öğeleri içerdiklerini fazla çaba harcamadan ayarlayabilirsiniz.

Bu nedenle, yeni bir kişisel web sitesi oluşturuyorsanız, bu WordPress özgeçmiş temaları koleksiyonu, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğe sahiptir.

1. İkonik

Ikonik, yaratıcı profesyonellere yönelik bir WordPress özgeçmiş ve vCard temasıdır.

Yaratıcı becerilerinizi ve yeteneklerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmanıza yardımcı olacak şık bir tasarıma sahip bir web sitesi arıyorsanız, Ikonik projeniz için iyi çalışabilir. ThemeForest pazarında seçkin bir yazar olan Pixelwars tarafından oluşturulan Ikonik, size aralarından seçim yapabileceğiniz, tümü çevrimiçi özgeçmiş göndermek için harika olan üç göz alıcı web sitesi demosu sunar.

Bu temadaki şablonlar, görüntüleri ve videoları görüntülemek için tasarlanmıştır, bu nedenle üzerinde çalıştığınız ortam ne olursa olsun, Ikonik içeriğinizi işleyebilmelidir. Ayrıca, Ikonik tamamen mobil olduğundan, potansiyel yeni müşterileriniz ve işverenleriniz çalışmalarınızı akıllı telefonlarında kolayca görüntüleyebilir.

Önceden oluşturulmuş tüm web sitesi demoları cesur ve renkli tasarımlara sahip olduğundan, bu tema kesinlikle yaratıcı endüstrilerde çalışan veya çalışmak isteyenlere hitap etmelidir. Dolayısıyla, bir görsel sanatçı, icracı veya benzer bir profesyonel tipseniz, Ikonik’in kişiliğinizi çevrimiçi olarak tasvir etme konusunda iyi bir iş çıkardığını görebilirsiniz. Ancak, Ikonik’in parlak ve cesur tasarımları tamamen beğeninize göre değilse, bu temayı vizyonunuza en uygun şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu temayla ilgili hemen hemen her şey, yazı tiplerini, renkleri ve daha fazlasını kapsayan sayısız ayar ile kontrol paneli aracılığıyla özelleştirilebilir.

Ikonik, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile uyumlu olduğundan, herhangi bir şablonu görsel bir sürükle ve bırak düzenleyici aracılığıyla kolayca düzenleyebilirsiniz. Şablonları hızlı bir şekilde düzenlemekle kalmaz, sitenize eklemek istediğiniz ek sayfalar için yenilerini de oluşturabilirsiniz. Bireysel Ikonik demolarından şablonları karıştırmak ve eşleştirmek de bir seçenektir.

Ikonik, herkesin kimliğini WordPress ile çevrimiçi olarak yeniden markalaştırmasına yardımcı olabilir.

2. Derin

Deep, WordPress ile çevrimiçi bir özgeçmiş oluşturmak için mükemmel olanlar da dahil olmak üzere web sitesi demolarıyla doludur.

Özgeçmiş konusu arıyorsanız en çok ilginizi çekebilecek önceden oluşturulmuş web sitesi tasarımları arasında CV ve freelance seçenekleri bulunmaktadır. Ziyaretçilerinize bu tür bir hizmet sunuyorsanız, müzisyenler web sitesinin iyi bir seçenek olabilecek bir demosu da olmasına rağmen. Bununla birlikte, Deep paketindeki pek çok farklı demo ile, diğer seçeneklerden herhangi birinin web siteniz için uygun olup olmadığını görmek için koleksiyonu keşfetmeye değer.

Deep ve demolarının projeniz için doğru tasarım olduğunu düşünüyorsanız, bu tema ile bazı çok etkileyici özelliklere de erişebileceksiniz. Başlamak için bu konu üç sayfa oluşturma aracı içerir. Bu sayede web sitenizi özelleştirirken Elementor, WPBakery Sayfa Oluşturucu veya King Composer arasında seçim yapabilirsiniz. Bu, yalnızca üç modern sürükle ve bırak sayfa oluşturma arabirimine erişiminiz olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda içeriğinize ekleyebileceğiniz modül ve öğe sayısını da büyük ölçüde artırır.

Özgeçmiş web sitesi tasarımınızı doğru yapmanıza yardımcı olmak için Deep teması, sitenizin bu önemli bölümlerini özelleştirmek için üstbilgi ve altbilgi oluşturma araçları da içerir. Web sitenizin gezinme alanlarının kontrolünü ele geçirmek için bir mega menü eklentisi de bulunmaktadır. Web sitelerinden ürün ve hizmet satmak isteyenler için e-ticaret desteği çok yardımcı olmalıdır. Sadece güçlü WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisini etkinleştirin ve çevrimiçi ödeme toplama özelliği ile özgeçmiş web sitenizden satılık öğeleri listelemeye başlayabilirsiniz. Bir tür serbest çalışma yapıyorsanız, bu özellik büyük bir avantaj olabilir.

Kullanılacak çok sayıda demo, düzen ve özellik ile Deep, ek araçlara veya eklentilere ihtiyaç duymadan özgeçmiş web sitenizi çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olacaktır.

3. Kerge

Kerge, web sitenizi başlatmanıza yardımcı olacak iki benzersiz demoya sahip bir vCard ve özgeçmiş WordPress temasıdır.

Her iki demo da WordPress ile çevrimiçi bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak için idealdir. Bununla birlikte, onları birbirinden ayırmaya yardımcı olan küçük farklılıkları vardır. Kerge’nin demolarından biri, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için görselleri kullanmak için en uygun olsa da, diğer demo, özgeçmiş metninizi ana ilgi çekici hale getirmek için oluşturulmuştur. Her iki demo, daha geleneksel yatay gezinme çubuğu alanını seçmek yerine bir kenar çubuğu gezinme alanını paylaşır. Ancak hangi demoyu kullanmaya karar verirseniz verin, şablonları yalnızca birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde WordPress panonuza aktarabilirsiniz.

Kerge WordPress özgeçmiş temasının bu seçeneği değerlendirmenizi isteyebilecek diğer özellikleri, çevrimiçi özgeçmiş tasarımınıza biraz yetenek katmaya yardımcı olan animasyon efektleri, metni sayfalarına bölmek için kullanılabilecek simgeler kitaplığıdır. ve becerilerinizin görsel bir temsilini sağlamak için kullanılabilecek beceri tablosu.

Kerge’nin özgeçmiş tema şablonlarından herhangi birini özelleştirmek istiyorsanız, herhangi bir tasarım çalışması yapmak için sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Bu tema popüler Unyson çerçevesini temel aldığından, standart WordPress düzenleyicisine ek olarak güçlü bir arka uç içerik düzenleyicisine de erişebilirsiniz. Bu sürükle ve bırak düzenleyicinin öğeleri sayesinde, özgeçmiş web siteniz için sıfırdan kolayca zengin özelliklere sahip sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz. Yazı tipleri, renkler ve düzen ayarları dahil olmak üzere web sitenizin diğer özelliklerini özelleştirmek için tema seçenekleri kontrol panelini de kullanabilirsiniz.

Kerge, WordPress web sitenize hızlı bir şekilde kurulabilir, bu da özgeçmişinizi çevrimiçi başlatmayı kolaylaştırır.

4. Arter

Arter, aralarından seçim yapabileceğiniz iki ana sürümü olan bir CV ve özgeçmiş WordPress temasıdır.

Arter’in aydınlık ve karanlık modları, bunu geniş bir kitleye hitap etmesi gereken bir WordPress özgeçmiş teması haline getiriyor. Web siteniz için ister açık renkleri ister daha koyu tonları tercih edin, Arter’in önceden oluşturulmuş web sitesi demoları size yardımcı olur. Ancak, bu temayı kullanarak web sitenizin farklı ayarlarını ve özelliklerini kolayca özelleştirebileceğiniz için Arter’i yalnızca iki ana modunda kullanmakla sınırlı değilsiniz.

Arter’in yaratıcıları, bu özgeçmiş temasının özellikle geliştiriciler, tasarımcılar ve programcılar için uygun olduğunu iddia ediyor. Dolayısıyla, bu alanlardan birinde çalışıyorsanız, bu konuya daha yakından bakmanız gerekir. Bununla birlikte, Arter’in şablonlarının tasarımı oldukça tarafsız olduğundan, becerilerini paylaşmak ve kendilerini daha geniş bir kitleye tanıtmak için profesyonel görünümlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak isteyen herkes için bu temanın iyi çalışmaması için hiçbir neden yoktur.

Ücretsiz bir WordPress özgeçmiş temasından farklı olarak Arter, web sitenizde ihtiyacınız olan her şeyi net bir şekilde görüntülemenize yardımcı olacak özelliklerle doludur. Bu, web sitenizin ana sayfasında görüntülenen temel becerilerinizi, sağlayabileceğiniz hizmetleri ve en iyi başarılarınızı paylaşmak için panoları içerir. Ayrıca, referanslar özelliğini kullanarak öğretmenlerden, işverenlerden ve müşterilerden aldığınız geri bildirimleri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Web sitenize çevrimiçi bir portföy eklemek istiyorsanız, Arter, içeriğinizi mümkün olan en iyi şekilde görüntülemenize yardımcı olmak için aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir şablon yelpazesine sahiptir. Bu tema aynı zamanda eksiksiz bir blog şablonu seti ile birlikte gelir, böylece en son haberlerinizi özgeçmiş sitenize de gönderebilirsiniz.

Arter, tüm şablonlarınızı özelleştirmenize izin vermek için Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte çalışır.

5. RyanCV

RyanCV, kişiliğiniz için doğru türde bir özgeçmiş web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç farklı düzene sahiptir.

Yakın zamanda yapılan bir güncelleme sayesinde, RyanCV WordPress özgeçmiş teması her zamankinden daha iyi görünüyor. CV web sitenizi bu tema ile kurarak, artık aralarından seçim yapabileceğiniz beş farklı düzeniniz var. Seçenekler arasında, tam özgeçmiş web sitenizi başlatmaya hazır olana kadar temel iletişim bilgilerini içeren bir sayfayı hızlı bir şekilde hazırlamak için ideal olan çok basit bir demo vardır. Tam sitenizi oluşturmaya hazır olduğunuzda, RyanCV tema paketinde kullanabileceğiniz dört farklı demo daha vardır.

Önceden oluşturulmuş tüm RyanCV web sitesi seçenekleri, tüm bilgileriniz okunması kolay bir biçimde görüntülenerek denenmiş ve test edilmiş özgeçmiş ve vCard düzenine bağlıdır. Web sitenizin güzel görünmesini ve aynı zamanda kolay okunur olmasını istiyorsanız, bu konu kesinlikle dikkate değer. Tema seçenekleri ve ayarları sayesinde özgeçmiş web sitenizde kullanılan genel renk şemasını hızlıca değiştirebilirsiniz. Dilleri her iki biçimde de barındırmak için soldan sağa ve sağdan sola metin arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Özelleştirme kontrolleri hazır olduğundan, animasyon efektlerini özelleştirmek de sorun değil.

RyanCV temasını kullanarak web sitenize ekleyebileceğiniz öğelerden bazıları, uygunluk durumunuzu ve yaklaşan etkinlikleri görüntülemek için kullanılabilecek bir takvim, müşteri ve işveren incelemelerini görüntülemek için bir teklif modülü ve bir dizi portföy şablonu içerir. . İstihdam ve eğitim geçmişinizi zarif bir zaman çizelgesi biçiminde görüntülemek için bir özgeçmiş şablonu da vardır. Tek tıklamayla demo içe aktarma aracı sayesinde kurulum da kolaydır.

Geleneksel vCard tarzı formata sahip modern, zengin özelliklere sahip bir tema arıyorsanız, RyanCV sizin için doğru olabilir.

6. Aveo

Aveo, geleneksel bir vCard ve çevrimiçi özgeçmiş web sitesi tasarımına sahip bir WordPress temasıdır.

2017’de piyasaya sürülen ve o zamandan beri düzenli olarak güncellenen Aveo, web sitenizin çevrimiçi özgeçmiş olarak hemen tanınmasını sağlayan bir tasarıma sahiptir. Varsayılan düzende, dünyayla paylaşmak istediğiniz önemli bilgilerin yanı sıra vesikalık fotoğraf için yer vardır. Özgeçmiş içeriğinizin geri kalanına, göz alıcı bir animasyon efektiyle görüntülenen yeni sayfalarla menü aracılığıyla çevrimiçi olarak erişilebilir.

Kişisel özgeçmiş web siteleri için harika olan ana Aveo demosuna ek olarak, ajans siteleri oluşturmak için oluşturulmuş bir düzen de vardır. Dolayısıyla, kişisel verileriniz yerine çalışmanızın ilgi odağı olmasını istiyorsanız, bu Aveo demosu varsayılan moddan daha iyi bir seçenek olabilir. Her iki seçenekte de tamamlanmış çalışmalarınızı ve projelerinizi görüntülemeyi kolaylaştıran güzel bir dizi portföy şablonu vardır. Ayrıca, tüm içerik yalnızca birkaç tıklamayla sitenize aktarılabildiğinden, kurulum zaman alıcıdır.

Ancak, hangi Aveo demolarını seçerseniz seçin, web sitenizin görünümünü kolayca özelleştirebilirsiniz. Yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı sayesinde, Aveo paketindeki önceden oluşturulmuş düzenleri ve şablonları hızlı ve kolay bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli bir sayfa oluşturucuda her zaman olduğu gibi, web sitenize kendi benzersiz sayfa düzenlerinizi ekleyerek onları faydalı öğelerle doldurabilirsiniz. Tema kontrol paneli, standart bir tema kullanmanıza rağmen web sitenizi kişiselleştirmenin başka bir yolunu sunar. Bu zarif WordPress özgeçmiş temasıyla renkleri ayarlamak gibi değişiklikler yapmak çok kolay.

Hangi ortamda çalışırsanız çalışın, çeşitli içerik türleri için iyi düzeyde destek sunan Aveo, çevrimiçi özgeçmiş web siteniz için harika bir seçenek olabilir.

7. Başarısızlık

Glitche, minimalistlere hitap edeceğinden emin olan sofistike ve basit bir tasarıma sahiptir.

Glitche’nin temiz görünümü, kişisel özgeçmiş ayrıntılarının şık bir tasarım yerine web sitelerinin odak noktası olduğundan emin olmak isteyen herkes için harika. Glitche hiçbir şekilde çekici olmayan bir tema değildir, ancak varsayılan düzen ve stil, bu WordPress özgeçmiş temaları koleksiyonundaki diğer seçeneklerden bazılarından çok daha kısıtlıdır.

Özgeçmiş web sitesine kişiliklerinden biraz daha fazlasını eklemek isteyenler için Glitche, sitenizin görünümünü özelleştirmek için seçenekler içerir. Yeni başlayanlar için, web sitenizi oluşturan farklı bölümlerin düzenlenme şeklini değiştirmek için düzen oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Yazı tiplerini ve diğer dizgi ayarlarını özelleştirmek kadar renkleri değiştirmek de kolaydır. Kolayca açılıp kapatılabilen isteğe bağlı animasyon efektleri de vardır. Glitche bir sayfa oluşturma aracı içermese de, en iyi sürükle ve bırak düzenleme eklentilerinden herhangi biriyle çalışmalı ve gerekirse özgeçmiş web sitesi tasarımınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza izin vermelidir.

Glitche, WordPress’teki özel alanlarla çalışmayı kolaylaştıran premium ACF eklentisini içerir. Bu, özgeçmiş web sitenize konuyu oluşturan alanların kapsamadığı ek bilgiler eklemek istiyorsanız yararlı olabilir. Geleneksel kenar çubuğu alanlarının yanı sıra içeriğinizde widget’ları görüntülemek için de iyi bir destek vardır. Bu sayede, sosyal medya widget’ları gibi sitenize yüklediğiniz herhangi bir üçüncü taraf eklenti ile birlikte gelen widget’ları, özgeçmişinizde ek içerik görüntülemek için kullanabilirsiniz. Portföy ve blog düzenleri gibi şablonlar, çevrimiçi özgeçmiş web sitenizin erişimini genişletmenize de yardımcı olacaktır.

Temiz ve modern bir tasarıma sahip yeni bir WordPress özgeçmiş teması arıyorsanız, Glitche iyi bir seçimdir.

8. RSKart

RSCard, WordPress ile her türlü çevrimiçi özgeçmiş web sitesi oluşturmak için güçlü bir temadır.

RSCard, bir WordPress özgeçmiş web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek beş web sitesi demosuna sahiptir. Beş tasarım arasındaki temel farklar, yeni ortaya çıkan işçiler, doktorlar, şarkıcılar, öğrenciler ve aktörler için seçeneklerle birlikte hedef kullanıcılarıdır. Bununla birlikte, önceden tanımlanmış tüm RScard demoları, özgeçmişinize profesyonel bir görünüm kazandıracağından emin olan yüksek kaliteli düzenleri ve düzenleri paylaşır.

Şık tasarımlara ek olarak, RScard özgeçmiş web sitenizin başarılı olmasına yardımcı olacak kullanışlı özelliklerle doludur. Web sitenizde etkinleştirebileceğiniz farklı bölümler arasında özgeçmişinize eğitim ve çalışma programları eklemek için bölümler, sosyal medya içeriğinizi web sitenizin ziyaretçileriyle paylaşmak için Twitter ve Instagram bölümleri ve ziyaretçilerin izin vermesi için beceri çubukları ve İstatistik bölümleri bulacaksınız. güçlü yönlerinizin nerede olduğunu bilin.

Fotoğrafları ve diğer görsel içerikleri hedef kitlenizle paylaşmak için özgeçmişinize görüntü kaydırıcıları da ekleyebilirsiniz. Ücretlerinizi fiyatlandırma tablosu bölümünde yayınlamak gibi, hizmetlerinizi özellik ızgarası aracılığıyla tanıtmak da bir seçenektir. Web sitenize eklemek istediğiniz faydalı bir öğe varsa, büyük olasılıkla RSKart paketine dahil edilmiştir. Daha fazla web sitesi seçeneği için RScard, WooCommerce eklentisi ile tamamen uyumludur. Bu sayede, ziyaretçilerinizden ödeme alma imkanı ile özgeçmiş web sitenizde satılık ürün ve hizmetleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, RScard paketindeki çeşitli demo site seçenekleri, bu konunun geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlıyor.

9. Fabius

Fabius, kişisel bir sayfa özgeçmiş web siteleri oluşturmak için bir WordPress temasıdır.

Fabius paketinin iki demosu çok farklı renk şemalarına sahiptir ve bu temanın geniş bir kitleye hitap etmesini sağlar. Daha koyu bir renk paleti tercih ederseniz, Fabius’un bunun için bir demosu vardır, daha açık bir renk şeması özgeçmiş web siteniz için daha iyi olursa, o zaman diğer demo tam size göre.

Her iki Fabius demosu da, sitenizin neresinde olursa olsun her zaman görüş alanınızda olan net, kullanımı kolay bir navigasyon sistemine sahiptir. Bu sayede sitenize erişen herkesin herhangi bir sorun yaşamadan kendilerini yönlendirmesi büyük bir olasılıktır. Özgeçmiş siteniz yeni işler, müşteriler ve diğer fırsatlar bulmanıza yardımcı olmak için kullanılabildiğinden, olumlu bir kullanıcı deneyimi çok önemlidir.

Fabius ile birlikte gelen iyi şablon seçimi sayesinde, özgeçmiş web sitenize birçok farklı bölümü kolayca ekleyebilirsiniz. Örneğin, portföy bölümü çalışmalarınızı sergilemek için harikadır, blog şablonları düşüncelerinizi paylaşmanıza yardımcı olabilirken, iletişim sayfası şablonu ziyaretçilerinizden en baştan mesaj almaya başlayabilmenizi sağlamaya hazırdır. Portföy öğeleri gibi bazı şablonlar için seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır.

Demolar size özgeçmişinizin çevrimiçi nasıl görüneceği konusunda iki farklı seçenek sunarken, site tasarımını kişiliğinize ve tercihlerinize göre uyarlamak için şablonları da düzenleyebilirsiniz. Tüm şablonlar ücretsiz Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile düzenlenebildiğinden, Fabius ile özel bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak kolaydır.

Fabius, kendi WordPress özgeçmiş web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi video eğitimi ile birlikte gelir.

10. Benzersiz

Unique, WordPress sitenize hızlı bir şekilde aktarılabilen önceden oluşturulmuş bir çevrimiçi özgeçmiş demosuna sahiptir.

Demoyu içe aktardıktan sonra, becerilerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için benzersiz bir site oluşturmak için içeriğini ve görünümünü özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Web sitenizin görüntü özelliklerini kontrol etmek için eksiksiz seçeneklerle, bu temanın neredeyse her yönünü değiştirebilirsiniz. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı, demo içerik düzenlerinde ince ayar yapmanıza ve ek eksik sayfa düzenleri oluşturmanıza yardımcı olmak için kullanılabilir.

Benzersiz tema ile web sitenizi kurarken, 67 göz alıcı sayfa geçiş efekti arasından seçim yapabilirsiniz. Özgeçmiş metninizi çevrimiçi olarak özelleştirmek için 800’den fazla Google yazı tipinden herhangi birini de uygulayabilirsiniz. 1000’den fazla yazı tipi simgesine erişim, web sitenizin içeriğini göstermek için size daha da fazla fırsat verir. Google Haritalar’ı web sitenize entegre etmek, bu temayla özgeçmiş sitenizi geliştirmenin başka bir yoludur. Ayrıca, video veya ses ile çalışıyorsanız, bu temanın YouTube ve Vimeo gibi sitelerdeki içeriği özgeçmişinize entegre etmeyi kolaylaştırdığını bilmek sizi memnun edecektir.

Sosyal medya entegrasyonu gibi diğer özellikler, kişiliğinizin bir kısmını hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı olabilir. Feed seçenekleri sayesinde Instagram gibi platformlardan fotoğraf ve diğer içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, özgeçmiş web sitenize bir blog eklemek istiyorsanız, Benzersiz tema içeriği hedef kitlenizle paylaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm şablonlara sahiptir. Entegre iletişim formu, ziyaretçilerin web sitenizi açar açmaz iletişime geçmelerini sağlar.

Unique’in tasarımı, geleneksel web sitesine çevrimiçi özgeçmiş formatında bağlıdır ve aynı zamanda birçok kişiselleştirme fırsatı sunar.

11. Sertifika

Certy, önce bir mobil tasarıma sahip, özel olarak tasarlanmış başka bir şık WordPress özgeçmiş temasıdır.

Certy paketindeki sekiz farklı özgeçmiş web sitesi şablonuyla, bu temayla projeniz için uygun bir düzen bulma şansınız yüksektir. Tüm Certy CV web sitesi demolarını tema web sitesinde ayrıntılı olarak görebilseniz de, sunulanlar hakkında size hızlı bir fikir vermek için her şablon, vCard ve web siteleri tarafından yaygın olarak kullanılan kanıtlanmış tasarıma bağlıdır. . Bu, her web sitesi tasarımının, kişisel bir fotoğraf yüklemek için bir alana sahip bir kenar çubuğu, indirilebilir bir özgeçmişe bir bağlantı ve kart stili bir düzende sunulan özgeçmişin ana içeriğine sahip olduğu anlamına gelir. Ama yine de,

Certy teması özel bir Instagram widget’ı içerdiğinden, akışınızın fotoğraflarını WordPress web sitenizde kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bir fotoğrafçı olarak becerilerinizi sunuyorsanız, bu özellik en son çalışmalarınızı web sitenizde otomatik olarak göstermenin harika bir yolu olabilir. Alternatif olarak, sadece kişiliğinizin bir kısmını hedef kitlenizle paylaşmak istiyorsanız, bu özellik de kullanışlı olabilir.

Özgeçmiş web sitenizi özelleştirmeye gelince, Certy teması sitenizde hangi bölümlerin bulunduğunu kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, web sitenizin içeriğinin görünümü ve düzeni üzerinde size daha fazla kontrol sağlayarak, sıralarını değiştirmek için farklı bölümleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Renkler ve yazı tipleri gibi diğer ayarları değiştirmek de aynı derecede kolaydır.

Certy satış sayfasındaki diğer özellikleri incelerseniz bu konunun özellikle bu kategorideki diğer konulara göre hiçbir alanda eksik olmadığını göreceksiniz.

12. MeFolio

MeFolio, tam ekran düzenini paylaşan on farklı özgeçmiş web sitesi çeşidine sahiptir.

kendinizi ifade etmeniz ve tüm önemli bilgileri hedef kitlenize sunmanız için size daha fazla alan sağlar. .

Zarif ana sayfa düzenlerine ek olarak, MeFolio ayrıca güzel bir dizi portföy düzeni içerir. Farklı portföy düzenleri, çalışmanızı görüntülemek için ızgara düzenlerini kullanır, ancak her biri içeriğin nasıl sunulduğuna farklı bir yaklaşım getirir. Portföyünüz ister fotoğraf, video veya başka türde bir çalışma içeriyor olsun, MeFolio teması buna uyum sağlayabilmelidir. Ayrıca, özgeçmiş web sitenize bir blog eklemek için bir şablon bulacaksınız, bu da size düşüncelerinizi potansiyel işverenlerle paylaşmanız için bir yol sunar. Özgeçmiş web sitenize daha fazla şablon eklemeniz gerekiyorsa, WordPress için King Composer sayfa oluşturucu aracı MeFolio paketine dahildir. Bu aracın dahil edilmesi ve temanın seçenekleri ve ayarları sayesinde,

MeFolio’nun demo içeriği, özgeçmiş web sitenize profesyonel bir görünüm kazandıracak çok yüksek kaliteli bir tasarımdır.

13. Ivery

Ivery, yaratıcı bir portföydür ve renkli ve göz alıcı bir tasarıma sahip WordPress temasına devam eder.

Bu özgeçmiş teması, portföy web siteleri tasarlamanıza yardımcı olmak için oluşturulduğundan, Ivery paketi, çalışmanızı sunmak için birçok farklı düzen ve şablon içerir. Bu temayı oluşturan beş farklı web sitesi varyasyonu, parlak ve renkli tasarımlara sahiptir, bu da onu yaratıcı endüstrilerde çalışan herkes ve ziyaretçileri üzerinde iyi bir izlenim bırakmak isteyenler için iyi bir seçim haline getirir. Ayrıca, bu nispeten yeni bir konu olduğu için Ivery, web sitesine güncel bir görünüm kazandırmak için mevcut web tasarım trendlerinin çoğunu kullandı.

Mevcut tüm alanı kaplayan tam ekran düzenine ek olarak, bu tema aynı zamanda web sitenizde tam ekran arka plan resimlerini görüntülemeyi de kolaylaştırır. Ziyaretçileriniz ana sayfa düzeni seçiminizi aşağı kaydırırken, stok görüntüleri arka plan görüntüsü olarak kullanabilir veya yaratıcı çalışmalarınızın bazılarını sergileyebilirsiniz. Ivery, grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar, illüstratörler ve benzer endüstriler gibi yaratıcı alanlarda çalışanlara yönelik olduğundan, varsayılan düzen, temanın ve web sitenizin bu demografiye hitap etmesine yardımcı olacak birçok küçük ayrıntıya sahiptir.

Bu temanın varsayılan düzeni ve tasarımında değişiklik yapmak isterseniz, ihtiyacınız olan tüm araçlar dahildir. Birincisi, WPBakery Sayfa Oluşturucu şeklinde birinci sınıf bir görsel içerik düzenleyici eklentisine ve ayrıca güçlü Slider Revolution slayt gösterisi oluşturma aracına erişebilirsiniz. Bu sayede WordPress ile ne kadar az deneyiminiz olursa olsun, bu temaya kendi kişiliğinizi ekleyebilmelisiniz.

Ivery, her şekil ve boyutta çevrimiçi özgeçmiş web siteleri oluşturmaya hazır olmanızı sağlamak için kullanışlı özellikler ve çeşitli düzenler ile doludur.

14. Ukko

Ukko, kişisel özgeçmişler ve portföyler için şık ve minimal bir WordPress temasıdır.

Çevrimiçi varlığınızın kalabalığın arasından sıyrılmasını istiyorsanız, Ukko’nun göz alıcı tasarımı ve şablonları bu konuda size yardımcı olabilir. Ukko paketindeki kişisel özgeçmiş demosunun ana sayfası, web sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde onları hiç bunaltmadan iyi bir izlenim bırakmasına yardımcı olmak için minimal tasarım ve harika özelliklerin mükemmel birleşimine sahiptir. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız veya çalışmak istiyorsanız, bu tema düzeni, bu sektörleri hedefleyen çevrimiçi bir özgeçmiş oluşturmak için çok uygundur.

Kendi fotoğrafınız veya portföyünüzden bir parça olabilecek büyük bir görüntüye yer veren Ukko ana sayfa şablonu, ziyaretçileriniz üzerinde unutulmaz bir izlenim yaratmak için görüntü ve metni iyi kullanır. Sabit kenar çubuğu menüsü, bir ziyaretçinin nereye seyahat etmiş olursa olsun, gezinme menüsü ve kontrolleri her zaman ekranda olmasıyla web sitenizin son derece kullanılabilir olmasını sağlar.

Ukko’nun tek sayfalık bir düzeni olduğundan, tüm içeriğiniz uzun biçimli bir ana sayfa düzeninde görüntülenecektir. Bu yaklaşım, ziyaretçilerinizin özgeçmişinizdeki tüm önemli bilgileri görmelerini kolaylaştırmalıdır, çünkü tek yapmaları gereken web sitenizdeki yeni sayfalara gitmek yerine ana sayfa düzenini aşağı kaydırmaktır. Menü öğelerinden herhangi birine tıklarlarsa, sayfa uygun bölüme atlar. Kişisel özgeçmiş web sitenizin mümkün olduğunca kısa ve öz olmasını ve aynı zamanda çalışmalarınızı ve becerilerinizi hedef kitlenizle paylaşmanız için iyi bir fırsat vermesini istiyorsanız, Ukko kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir konudur.

Zarif tasarımı sayesinde Ukko, WordPress için çok çekici bir kişisel özgeçmiş temasıdır.

15. Solonik

Solonick, hem kişisel özgeçmiş web siteleri hem de yaratıcı portföy siteleri için iyi çalışır.

Çeşitli özellikleri sayesinde Solonick’in WordPress özgeçmiş temaları kategorisinde çok amaçlı bir seçim olduğunu söylemek doğru olur. Dokuz web sitesi demosu biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor, ancak her birinin WordPress ile kişisel bir özgeçmiş veya portföy web sitesi oluşturan herkese hitap etmesi gereken bir düzeni var. Çok sayıda büyük resim alanıyla, yeni Solonick temalı web sitenizde kendi fotoğraflarınızı görüntülemek çok kolay. Ayrıca, çalışmanızın bir montajını oluşturmak için önceden oluşturulmuş kaydırıcıları kullanabilir veya kendi kaydırıcılarınızı sıfırdan tasarlamak için ürünle birlikte verilen premium slayt gösterisi oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz.

Özgeçmiş web sitesi tasarımınızda büyük görseller ve kaydırıcılar kullanmanın yanı sıra, bu tema aynı zamanda video arka planlarını görüntüleyebilen bölümleriyle hedef kitlenizin ve potansiyel işverenlerin dikkatini çekmek için videoları barındırmak için oluşturulmuştur. Web sitenizin renkleri bu tema kullanılarak kolayca özelleştirilebilse de, varsayılan palet harika çalışıyor ve ziyaretçileriniz üzerinde olumlu bir izlenim bırakmanız için size başka bir fırsat sunuyor.

Web sitenizin renklerini ayarlamanın yanı sıra, çok sayfalı bir düzen ile tek sayfalı bir düzen arasında seçim yaparak sitenizi özelleştirebilirsiniz. Bu koleksiyondaki diğer popüler özgeçmiş temalarından bazıları gibi, Solonick de bir sürükle ve bırak içerik düzenleme aracıyla donatılmış olarak gelir ve premium WPBakery Sayfa Oluşturucu hiçbir ek ücret ödemeden dahildir. Web sitesi tasarımınızla daha da yaratıcı olmak istiyorsanız, Solonick teması, geliştiricilerin gerekli gördükleri değişiklikleri yapabilmelerini sağlamak için temiz, iyi yapılandırılmış kodla birlikte gelir.

Solonick, web siteniz için çok yönlü bir platform sağlaması gereken, zengin özelliklere sahip bir WordPress özgeçmiş temasıdır.

16. Jonny

Jonny, geleneksel bir çevrimiçi özgeçmiş oluşturmak veya serbest çalışma becerilerini geliştirmek için çok uygundur.

İster geleneksel bir iş bulmak isterse daha fazla serbest iş arıyor olun, Jonny’nin kişisel WordPress teması doğru seçim olabilir. Büyük bir arka plan görüntüsüne sahip tam ekran düzeni ve ilginç bir kaydırma efekti, bu temanın ana demo sitesine benzersiz bir görünüm ve his vermek için başarılı bir kombinasyonda birlikte kullanılır.

Gerekli olmasa da, temayı varsayılan ayarlarında kullanmaya karar verirseniz, ana sayfa düzenini oluşturan slaytlar veya farklı bölümler, beceri setinizi sergilemek, portföyünüzden öne çıkan çalışmalara bağlantı vermek, hizmetlerinizi tanıtmak ve hizmetlerinizi vurgulamak için kullanılabilir. eğitim programı. Aldığınız ödüllerin yanı sıra birlikte çalıştığınız müşterilerin logolarını gösteren bir bölüm de bulunmaktadır. Ana sayfanın diğer isteğe bağlı bölümleri, referansları slayt gösterisi biçiminde görüntülemek için bir alan ve hedef kitlenizin iletişim kurmasını kolaylaştıran bir iletişim formu içerir.

Belirtildiği gibi, kesinlikle bu temayı varsayılan modunda kullanmanız gerekmemektedir. Pakete dahil olan birinci sınıf bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisinin yanı sıra güçlü bir dizi tema seçeneğiyle, herkes bu harika kişisel özgeçmiş ve portföy temasının düzeni ve stilinde küçük veya büyük ayarlamalar yapabilmelidir. . Bu temanın kurulum ve kurulum sürecinde size yol gösteren öğretici videolar sayesinde Jonny’yi kullanmaya başlamak da sorun olmayacaktır. Böyle birinci sınıf bir temadan beklediğiniz gibi, her şey küçük ekranlı mobil cihazlarda dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda olduğu kadar iyi çalışır.

Jonny’nin özgeçmiş web sitenizi rekabette yükseltmenize yardımcı olabilecek ilginç bir navigasyon sistemi var.

17. unRovr

unRovr, animasyonlu bir vCard ve özgeçmiş web sitesi oluşturma teması olarak tanımlanır.

Özgeçmiş web sitenizin biraz daha ilginç görünmesini sağlamak için animasyon efektleri kullanmak istiyorsanız, unRovr teması bir göz atmaya değer. Projeniz için aRovr kullanmaya karar verirseniz, isteğe bağlı animasyon efektlerine ek olarak sekiz web sitesi demosu arasından seçim yapabilirsiniz. UnRovr’un şablon seçimlerinden bir demo seçmeye gelince, seçenekleriniz sade, minimal bir tasarım, şık bir tam ekran seçeneği ve daha geleneksel kutulu vCard tarzı bir düzen içerir. Demo sayfasında önizleyebileceğiniz başka tasarımlar da var.

Demolara göz atarsanız, bazı düzenlerin minimal olduğunu ve sadece bir metin alanı, bir görüntü için alan ve ardından özgeçmişinizi indirmek için düğmeler içerdiğini göreceksiniz. Bu, unRovr temasını, kurmak için birkaç dakikadan fazla harcamadan özgeçmiş web sitesini bugün çevrimiçi hale getirmesi gereken ve aynı zamanda önemli ayrıntılarınızı potansiyel işverenlerle paylaşma yeteneğine sahip olan herkes için ideal hale getirir. Web sitenizi oluşturmak için daha fazla zamanınız varsa veya çevrimiçi özgeçmişiniz için daha zengin özelliklere sahip bir tasarıma ihtiyacınız varsa, unRovr’daki diğer şablonlar beğeninize daha uygun olabilir. Örneğin, pakette animasyonlu grafikler kullanarak becerilerinizi gösterecek bölümleri olan bazı demolar var.

UnRovr demo tasarımlarının çok temiz ve minimal olduğunu söylemek doğru olur. Ancak, sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, web sitenizin gereksinimlerinize daha iyi uymasına yardımcı oluyorsa, genel düzenlerde değişiklik yapmak kolaydır. Sayfa oluşturucu aracı aracılığıyla, sayfalarınıza düğmeler, tablolar, medya oynatıcılar ve çok daha fazlası gibi ek öğeler de ekleyebilirsiniz.

unRovr, mükemmel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip şık bir WordPress özgeçmiş temasıdır.

18. Tek Sayfa Profesyonel

One Page Pro, özgeçmiş oluşturma veya web sitesini sürdürme seçeneği de dahil olmak üzere üç çeşitli web sitesi demosuna sahiptir.

Süslü bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak için diğer demoları kolayca ayarlayabilmenize rağmen, amaca yönelik seçenek, yeni özgeçmiş web sitenizi başlatmak için bu temayı kullanmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Bu demonun tam ekran düzeni, web sitenizin ziyaretçilerinizin tarayıcı pencerelerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. One Page Pro şablonunun iyi bir kısmı, görüntülerin görüntülenmesine ayrılmıştır, bu nedenle web sitesi tasarımınızda kullanmak istediğiniz bazı yüksek kaliteli fotoğraflarınız varsa, bu tema harika bir seçenek olabilir. Örneğin, varsayılan ana sayfa düzeni, sayfanın ortasını alarak sayfanın üst yarısında web sitesi sahibinin bir fotoğrafını gösterecek şekilde ayarlanmıştır.

Ziyaretçileriniz ana sayfayı aşağı kaydırdıkça, varsayılan düzen, hikayenizin ayrıntılarını anlatan metni görüntülemenize olanak tanır. Bu bölümü daha sonra, ziyaretçilerinizin geçmiş projeleriniz arasında gezinmek için kullanabileceği kendi kaydırma navigasyonuna sahip bir portföy bölümü takip eder. WordPress özgeçmiş teması yaratıcıları arasında popüler olan zaman çizelgesi özelliği aşağıda gösterilmiştir ve çalışmanızı veya eğitim geçmişinizi paylaşmanız için görsel olarak ilgi çekici bir yol sunar.

Bu tek sayfalık bir WordPress teması olduğundan, varsayılan ana sayfa düzeni, birlikte çalıştığınız müşterilerin veya işverenlerin logolarını yayınlamak için bir bölüm ve ayrıca ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştıran bir iletişim formu ile devam eder. İleti. Varsayılan özgeçmiş web sitesi demosu iyi görünse ve tüm bölümler birlikte iyi çalışsa da, bu tema bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı içerdiğinden, yeniden düzenleme veya ekleme ve silme konusunda herhangi bir sorun yaşamamalısınız. . ana sayfa düzeni.

One Page Pro, çeşitli kişisel web sitesi projeleri için uygun, oldukça esnek bir WordPress özgeçmiş temasıdır.

19. Leven

Leven, teknik ve teknik olmayan kullanıcıların WordPress ile bir özgeçmiş web sitesi başlatmasına yardımcı olmaya odaklanır.

İster WordPress’te yeni olun, ister bu web sitesi oluşturma yazılımının deneyimli bir kullanıcısı olun, Leven özgeçmişinizi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamayı amaçlamaktadır. Bu temanın bunu başarmasının bir yolu, iki dakikalık bir kurulumdur.

Leven’in belgelerine göre, temayı ve demo verilerini birkaç dakika içinde yükleyebilmelisiniz, bu da şablonlara kendi metninizi, resimlerinizi ve diğer içeriği eklemenize olanak tanır. İçeriğinizi Leven’in şablonlarına ekleme süreci de basittir, bu da onu çoğu insanın sorunsuz bir şekilde tamamlaması gereken bir görev haline getirir. Leven ile kendi özgeçmiş web sitenizi oluşturma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun üstesinden gelmek için destek belgelerine ve yardım masası personeline başvurabilirsiniz.

Web sitesi tasarımınızda daha iddialı olmak istiyorsanız, çevrimiçi özgeçmişinizin görünümünü gerçekten özelleştirmek için yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracını kullanabilirsiniz. Özgeçmiş web sitenizi geliştirmenin bir başka yolu da 37 kısa kod kitaplığını içeriğinize yerleştirmektir. Bunu yapmak, ziyaretçileriniz için daha da kullanışlı hale getirmek için sayfalarınızı çeşitli öğelerle doldurmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, Leven, açık ve koyu modlar dahil olmak üzere dört varyasyona sahip olduğundan, zaten kutudan çok çeşitli seçeneklere sahiptir.

Leven’in demolarına bir göz atmak, bu konuyu seçerseniz özgeçmişinizin çevrimiçi olarak nasıl görüneceği konusunda size iyi bir fikir verir.

20. Çöp

Rubrash, çok çeşitli çevrimiçi özgeçmiş ve portföy stillerini kapsayan dokuz web sitesi demosuna sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz farklı portföy ve özgeçmiş web sitesi demoları ile Rubrash temalı projeniz için doğru düzeni bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Seçenekler arasında, modern düzenlere sahip geleneksel genel amaçlı özgeçmiş web sitesi düzenlerinin yanı sıra fotoğrafçılar ve kişisel eğitmenler için daha özel demolar bulunur. Dolayısıyla, uzmanlık alanınız için özel olarak tasarlanmış bir demo varsa, Rubrash harika bir seçenek olabilir. Ancak değilse, daha nötr tasarımlardan biri bu temayı projeniz için uygun hale getirebilir.

Rubrash teması, tüm demolarınıza yayılan modern bir tasarıma sahip olduğundan, özgeçmiş web sitenizin hedef kitlenize hitap etmenize yardımcı olacak çağdaş bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz. Tam ekran düzenleri, ince animasyon efektleri ve içerik kaydırıcıları gibi özellikler, bu temaya güncel bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Ancak, bu sadece görünüşle ilgili değil. Önceden oluşturulmuş ana sayfa düzenleri, kullanışlı özelliklerle doludur. Müşteri referansları, işveren logoları ve eğitim ve kariyer hikayeleri yayınlamak, Rubrash tema işlevselliğinin bir parçasıdır.

Bu temanın teknik özellikleri, tasarım odaklı olanlar kadar etkileyici. Tüm mevcut şekil ve boyutlardaki ekranlarda harika görünen tamamen duyarlı bir tasarımın yanı sıra temiz, hızlı yüklenen kodla, Rubrash ile kolayca erişilebilir bir web sitesi oluşturmakta sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, dahil edilen premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile web sitenizin düzeni ve tasarımında herhangi bir değişiklik yapmak bu temayla çok kolay. Slider Revolution aracı, tüm slayt gösterisi oluşturma ihtiyaçlarınız için de dahildir.

Dokuz yüksek kaliteli özgeçmiş demosu ile Rubrash temalı web siteniz için uygun bir tasarım bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

21. Myor

Myour, iki farklı modda gelen bir özgeçmiş ve CV WordPress temasıdır.

Bu temayla özgeçmiş web sitenizi kurarken Myour’un aydınlık ve karanlık modları arasında kolayca seçim yapabilirsiniz. Başlamak için tema paketini WordPress panonuza yükleyin ve ardından demo içeriğini içe aktarın. Demo içeriği içe aktarıldıktan sonra, şablonlara kendi içeriğinizi kolayca ekleyebilirsiniz. Bu amaca yönelik bir özgeçmiş konusu olduğundan, şablonlarda istihdam geçmişi, eğitim ayrıntıları ve becerilerinizin dökümü de dahil olmak üzere eklemek istediğiniz tüm bilgilere yer vardır.

Myour çok amaçlı bir özgeçmiş WordPress teması olduğundan, çok çeşitli alanlarda çalışan veya okuyan kişiler için uygun olmalıdır. Portföy şablonları, bu temayı özgeçmişlerine veya CV’lerine eklemek istedikleri çok sayıda görsel içeriğe sahip olan herkes için ideal hale getirir. Portföyünüzün nasıl kurulduğunu kapsayan altı farklı mod olduğundan, resimler, videolar ve ses içeriği için iyi çalışması gerekir.

Blog ve iletişim sayfası seçenekleri gibi diğer şablonlar, diğer önemli sayfaları web sitenize hızla ekleyebilmenizi sağlar. İndir düğmesi, ziyaretçilerinize özgeçmişinizi PDF veya başka bir benzer dosya biçimi olarak görmeleri için kolay bir yol sağlamak istiyorsanız da faydalı olacaktır.

Bu temayı kullanmak için herhangi bir tasarım becerisine ihtiyacınız olmasa da, Myour’un şablonlarıyla biraz yaratıcı olmak istiyorsanız, bunu uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak yapabilirsiniz. Bu araç, Myour ile birlikte gelen önceden tasarlanmış tüm içeriği bir sürükle ve bırak tasarım arabirimi aracılığıyla düzenlemenize olanak tanır. Myour ile özgeçmişinizi ayarlarken renkleri değiştirmek, yazı tiplerini ayarlamak ve öğeleri taşımak mümkündür.

vCard tarzı bir düzen ile minimal bir özgeçmiş teması arıyorsanız Myour’a göz atın.