23 En İyi WordPress Fitness Temaları 2022

Fitness endüstrisi söz konusu olduğunda, motivasyon ana para birimidir. Bir spor salonuna katılmak için ilk adımları atmaktan, koşmak için kalan son kilometreye kadar, motivasyon tüm sürece güç veren yakıttır. Hizmetlerinizi satabilecek ve potansiyel müşterileri cüzdanlarını açmaya motive edebilecek bir web sitesine sahip olmak , inanılmaz derecede rekabetçi bir sektörde ayakta kalmak için zorunludur.

Uygun bir tema ararken, göze çarpan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için neler sunabileceğini düşünmek önemlidir. Medya kaydırıcıları, eğitim modülleri ve randevu süreleri sağlamak için dahil edilen eklentilerle birlikte yerleşim ve yerleşim seçeneklerinizi değerlendireceksiniz.

Zaman kısaysa (genellikle olduğu gibi), endişelenmeyin! Fitness web siteniz için uygun konular için internette arama yaptık ve göz önünde bulundurmanız için en iyi 23 konu burada.

1. Beceri

Yanmayı hissetmek konusunda endişelenmeyin – fitness temanız site ziyaretçilerinize ilham verip onları cezbedemezse başınız ağrır. Bunun olmasını önlemek için Prowess, web sitenizi tasarlama görevini olabildiğince sorunsuz tutmanıza yardımcı olur.

Tema, fitness ile ilgili her türlü nişi kapsayan dokuz farklı ana sayfa içerir. Ek mağazalar ve spor salonları gibi kişisel antrenörler de iyi bir şekilde karşılanmaktadır. Her tasarım, gücü çağrıştıran yazı tipleri ve renklerle cesurca sunulur. Ek olarak, varsayılan düzenler dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi kullanılarak değiştirilebilir veya tamamen sıfırdan oluşturulabilir.

Prowess paketinde, site sahiplerinin hedef kitlelerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak daha çok şey var. Örneğin, WordPress için Zaman Çizelgesi Duyarlı Program eklentisi, her türden eğitmen ve spor salonu için büyük fayda sağlayacaktır. Bu tema, İngilizce konuşulmayan bir pazarda yeni müşterilere ulaşmaya çalışanlar için WPML eklentisi ile de uyumludur.

Genel olarak, Hüner hemen hemen tüm fitness işletmeleri için sağlam bir konudur. Kontrol etmenizi öneririz, sadece bir satın alma işleminden etkilenmeyi umuyoruz!

2. Spor Salonu Kenarı

Fitness işletmenize rekabette üstünlük sağlamak için stil ve iyi kullanıcı deneyimi açısından çıtayı yükselten bir tema seçmek çok önemlidir. Kişisel antrenörler, spor salonu sahipleri ve yoga eğitmenleri için bir ağırlık teması olan Gym Edge, işi kesinlikle çok daha kolay hale getiriyor.

Tamamen duyarlı ve retinaya hazır Gym Edge, on ana sayfa düzeni, 800’den fazla Google yazı tipi ve sınırsız renk seçeneği ile birlikte gelir. Temanın içerdiği eklentilerde bulunan Visual Composer’ın sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu ile kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca, görüntüleri çeşitli şaşırtıcı şekillerde belirgin bir şekilde görüntülemenize olanak tanıyan WP Logo Vitrin eklentisi de dahildir.

Gym Edge, stilistik bir etki yaratmanın yanı sıra, ders programları oluşturma konusunda da ekstra yol kat ediyor. Tema, basit bir zaman çizelgesi düzenine sahiptir, böylece ziyaretçiler ilgilendikleri dersleri ve katılmak istedikleri günleri kolayca seçebilirler. Ziyaretçileriniz, spor salonundan çıktıklarında kilolarını izlemek için temanın yerleşik BMI hesaplayıcısını da kullanabilir. Ayrıca Gym Edge, üyelik paketlerini ve diğer ürünleri satmayı çok kolaylaştıran WooCommerce ile uyumludur.

Genel olarak, Gym Edge, herhangi bir fitness ve sağlıklı yaşam tarzı odaklı iş için çok uygun, sağlam, esnek ve iyi desteklenen bir temadır. Şüphesiz bu akıllı bir yatırımdır.

3. JustFit

justfit-teması

JustFit size kişisel antrenörler, çevrimiçi sağlık dergileri ve spor salonları için ideal olan duyarlı bir fitness düzeni sunar. Satın alma işleminiz, biri basit bir blog için, biri tam bir e-Ticaret web sitesi için (WooCommerce hazır) ve diğeri spor salonu veya fitness işinizi sunmanın varsayılan yolu olmak üzere üç düzen seçeneğiyle gelir. Mega menü, çok çeşitli öğeleri satmak ve görüntülemek için harika bir yol sağlar ve kısa kodlar, düğmeler ve sütunlar gibi öğeleri kodla zaman kaybetmeden şekillendirmek için iyi çalışır.

En güvenilir sporcularınız hakkında hikayeler sunun ve fitness işinizin neden en iyi olduğunu açıklamak için simgeler ve metinlerle güzel bir alanı ortaya çıkarın. Sporcu gelişimi için hızlı videolar yükleyin ve tüm sosyal medya sayfalarınızı önceden tasarlanmış düğmelerle bağlayın. Tema, siteniz için ek para oluşturmak için Adsense optimizasyonunu içerir ve sürükle ve bırak bölümleri tasarımı kolaylaştırır. Bahsetmemek gerekirse, paralaks kaydırma ve kaydırıcı bölümü, insanları rezervasyon almaya veya rezervasyon yaptırmaya zorlamak için dikkat çekmeye yardımcı olur.

4. F7

Spor salonu web siteniz için modern bir tema istiyorsanız, F7 dikkate değer bir seçenektir. Bu spor salonu ve fitness teması, Elementor’un sayfa oluşturucu eklentisine dayalıdır ve yeni başlayanlar için kullanımı kolaylaştırır. Fitness ile ilgili işiniz için çekici bir site oluşturmanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir sayfalarla birlikte gelir.

Bu temayı gerçekten farklı kılan bir yön, sunduğu destek düzeyidir. Genel kullanım kolaylığının yanı sıra F7, 20’den fazla yeni başlayanlara uygun HD video eğitimi, kapsamlı bir kurulum kılavuzu, 100’den fazla yardım makalesi ve sekiz saatlik ortalama yanıt süresi içerir.

F7 ayrıca bir tema seçenekleri paneli ve tek tıklamayla demo yükleyici içerir. Ek olarak, Slider Revolution, WooCommerce ve Yoast SEO dahil olmak üzere çeşitli popüler eklentilerle uyumluluk sunar. Sonuç olarak, bir spor salonu sahibi veya kişisel antrenör iseniz ve esnek ancak yeni başlayanlar için uygun bir tema istiyorsanız, bu harika bir seçenektir.

5. Mücevher

Bir fitness web sitesi, insanların koltuklarından kalkıp koşu ayakkabılarını giymelerini sağlayamıyorsa, açıkçası bu, sunucu alanı israfıdır. Ancak TheGem ile oluşturduğunuz hiçbir web sitesinin gerekli motivasyonu sağlayamama tehlikesi yoktur.

TheGem, 150 adet mevcut demo şablonundan başlayarak insanları harekete geçiren bir site oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. İdeal düzeniniz bunlar arasında değilse, dahil edilen Visual Composer eklentisi ile hemen hemen istediğiniz herhangi bir düzeni oluşturabilirsiniz. Düzenler, zaman çizelgeleri, sık sorulan soruları veya spor salonu saatlerini görüntülemek için akordeonlar ve kuruluşunuz için hayati istatistikleri görüntülemek için sayaçlar gibi öğeleri içerebilir.

‘Görüntüleme’den bahsetmişken, siteniz ayrıca dahil edilen Slider Revolution ve LayerSlider eklentilerini kullanarak tam ekran, animasyonlu kahraman kaydırıcıları ve harekete geçirici mesajlar görüntüleyebilir. Ayrıca, seçim yapabileceğiniz 2.500’den fazla simge ve sitenizin görünümünü markanızla eşleştirmeye yardımcı olacak bir dizi Google Yazı Tipi vardır.

TheGem bir insan olsaydı, bu Narcissus ile Adonis’in kesişmesi olurdu. Bakması güzel ve birleştirme gücü ve esnekliği var. Spor salonu müşterilerinizin yontulmuş görünümüne uygun bir web sitesi için TheGem ile yanlış gidemezsiniz.

6. Kalyum

Çok çeşitli benzersiz fitness konularını araştırdıysanız ve sizin için uygun olan bir seçeneğe karar veremediyseniz, çok amaçlı konular keşfetmeye değer. Bunlar genellikle aynı derecede etkili olabilecek uygun fiyatlı, çok yönlü ve ilgili tasarımları içerir. Özellikle Kalium, bu örneği kişileştirir.

Kalium, fitness web siteleri için bir sayfa şablonu içeren, profesyoneller için çok amaçlı bir temadır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemeye gelince, Kalium’da aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla portföy sayfası düzeni vardır. Ancak Kalium, tasarımınızı kendi tarzınıza göre oluşturmanıza olanak tanıyan yeterli özelleştirme özelliklerine sahiptir. Tema ayrıca, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan sezgisel sürükle ve bırak Visual Composer sayfa oluşturucusunu da içerir.

Kalium, 15 başlık stili, özelleştirilebilir yazı tipi, çok çeşitli yazı tipleri ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir. Tema, duyarlı ve retinaya hazır görüntülerin yanı sıra bir dizi özelleştirilebilir kayan (ve ipeksi pürüzsüz) efekt kullanarak tüm cihazlarda güzel görünüyor. Ayrıca Kalium’un temiz kodu, sitenizin daha hızlı yükleme süreleri için optimize edileceği anlamına gelir.

Fitness uzmanları için özel olarak tasarlanan temaların sunduğu bazı özelliklerden yoksun olmasına rağmen, Kalium’un akıllı daha az, daha çok yaklaşımı onu uygun bir seçenek haline getiriyor. Ancak, genellikle belirli fitness temalarıyla birlikte gelen özel işlevler isteyenler için uygun olmayacaktır.

7. Spor Salonu X

Spor salonunuzun, fitness kulübünüzün veya kişisel antrenman işinizin başarısı büyük ölçüde yeni üyeler çekip çekemeyeceğinize bağlıdır. Gym X, ziyaretçileri çeken ve onları derslerinize veya hizmetlerinize kaydolmaya teşvik eden bir web sitesi oluşturmanıza izin vererek tam da bunu yapmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Fitness’a özel bir konu olarak Gym X, muhtemelen yararlanmak isteyeceğiniz birçok özellik sunar. Demo modüller ve düzenler, sınıf listeleri, eğitmen profilleri ve hatta saatlik programlar oluşturmanıza olanak tanır. Potansiyel müşteriler, ne sunduğunuzu ve hizmetlerinizi programlarına nasıl uyarlayabileceklerini kolayca görebilir. Ziyaretçiler gördüklerini beğenirse, önemli iletişim bilgilerini isteyen (ve varsayılan olarak ana sayfada belirgin bir şekilde görünür) bir üyelik sayfası aracılığıyla sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirler.

Gym X ayrıca hiçbir web tasarımı deneyimi gerektirmeden fitness sitenizi çalışır duruma getirmenizi kolaylaştırır, böylece gerçekten önemli olan şeye, yani işinize odaklanabilirsiniz. Hazır demo içeriği ve bazı faydalı kısa kodların yardımıyla, kodlama deneyimi olmayan profesyonel görünümlü bir site tasarlayabilirsiniz. Bu tema, web sitesi oluşturma sürecini basit ve anlaşılır tutarken, yeterli miktarda özelleştirme sunar.

Spor salonları, fitness merkezleri ve benzeri işletmelerin sahipleri için özel olarak tasarlanmış bir tema arıyorsanız, Gym X denemeye değer.Gerekli tüm kutuları işaretleyen, tamamen duyarlı ve görsel olarak çekici bir fitness temasıdır.

8. FitnessYaşam

fitness-life-wordpress-teması

FitnessLife, sınıflar, üyelik, haberler ve bilgiler ve iletişim formu için ayrılmış sayfaları olan, tamamen duyarlı ve şık bir spor salonu ve fitness temasıdır. Hızlı yüklenen tema, beş özel gönderi türü, dokuz özel widget ve özel sosyal paylaşım düğmeleri içerir. FitnessLife ayrıca sınırsız renk paleti ile güçlü özelleştirme seçeneklerine sahiptir ve birden çok dili destekler.

9. TopFit

Çoğu zaman, bir WordPress fitness teması seçmek, cesur ve minimal bir şey veya zengin özelliklere sahip ve özelleştirilebilir bir şey seçmek arasında bir geçişe gelir. TopFit ile pastanızı (veya protein barınızı) alabilir ve onu da yiyebilirsiniz. Bu canlı ve esnek renk seçeneği, şüphesiz en iyi fitness temalarından biridir.

TopFit, tümü gerektiği gibi özelleştirilebilen çeşitli sayfa düzenleriyle birlikte gelir. Ayrıca tema, tüm cihazlarda şık ve etkileyici görünecek göz alıcı grafikler ve video arka planları uygulamanızı kolaylaştırır. Paralaks arka planları, görüntü yakınlaştırma ve içerik giriş animasyonları ekleme seçenekleri, kapsamlı tema seçenekleriyle parmaklarınızın ucunda.

TopFit’e dahil edilmiş bir dizi eklenti olsa da, muhtemelen en çok, oturum takvimleri oluşturmanıza ve ayarlamanıza izin veren Zaman Çizelgesi Duyarlı Çizelge ile ilgileniyorsunuz. Diğer birçok fitness konusu gibi, yerleşik bir BMI hesaplayıcı da dahildir.

TopFit ana sayfasındaki altı demo oldukça sınırlı olmasına rağmen, göze çarpan görüntüleri, sürükle ve bırak arayüzü ve kapsamlı özelleştirilebilir özellikleri bunu telafi etmekten daha fazlasını yapıyor. İster yeni bir fitness sitesi kuruyor, ister eskisini güncelliyor olun, TopFit’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

10. FitPro

FitPro-wordpress-teması

FitPro, herhangi bir sayıda ekran boyutunda çalışan spor salonları, eğitmenler ve fitness uzmanları için özel bir temadır. Tema, fitness endüstrisi için yapılmış sekiz özel gönderi türüyle birlikte gelir: Eğitmenler, Sınıflar, Tesisler, Etkinlikler, Kaydırıcılar, Galeriler, Fiyatlandırma Planları ve Görüşler. Tema ayrıca sınırsız sayıda renk şeması, video ve paralaks özellikleri, esnek başlık stilleri, takvim, WooCommerce entegrasyonu ve birçok simge içerir.

11. Spor Salonu

Ne forma girmek ne de bir web sitesi tasarlamak kolay işler değildir. Ancak doğru araçlarla her iki hedefte de başarılı olabilirsiniz. Bir web sitesi söz konusu olduğunda, en iyi seçenek Spor Salonu olabilir.

Bu tema, web sitenizi iki kat daha hızlı çalışır duruma getirmek için kullanabileceğiniz birkaç hazır sayfa düzeniyle birlikte gelir. Düzenli spor salonları, yoga stüdyoları, bireysel eğitmenler için sayfalar ve daha fazlası için düzenler var. Tarz söz konusu olduğunda, Gimnas tamamen kontrastla ilgilidir ve ziyaretçilerin dikkatini sitenizin önemli alanlarına çekmek için yüksek etkili renkler kullanır. Daha fazla dönüşüm arıyorsanız, bu iyi bir seçenektir.

Gimnas ayrıca Revolution Slider ve Visual Composer gibi birkaç premium eklenti içerir. Birlikte, sitenizin sayfalarını sürükle ve bırak yöntemini kullanarak kolaylıkla özelleştirmenize olanak tanırlar. Ayrıca tema, e-posta pazarlamasına kolayca başlamak için kutudan çıktığı gibi MailChimp ile entegre olur.

Genel olarak, tek sayfalık spor salonu web sitesi tasarımlarının en iyi seçimini sunan bir tema arıyorsanız, Spor Salonu harika bir seçimdir. Bir deneyin ve ideal fitness konusunu aramanızı bitirmeye hazır olun!

12. Girişimci

girişimci-kişisel-eğitmen-teması

Girişimci, çeşitli web sitesi nişlerine hitap eden çok amaçlı bir WordPress temasıdır (tema demosu, farklı türdeki küçük işletmeler düşünülerek oluşturulmuş sekiz farklı site içerir). Ancak konunun muhtemelen en iyi yaptığı niş zindeliktir.

Ekranınızı dolduran temiz bir tasarıma sahip olan Entrepreneur, şık tipografi ve pürüzsüz kaydırma ile ziyaretçileri kendine çekiyor.

Temanın en çekici özelliklerinden biri de verimli takvim/rezervasyon eklentisidir. Ziyaretçiler takvimden bir tarih seçebilir, bilgilerini doldurabilir ve 60 saniyeden daha kısa bir sürede şirketinizden randevu alabilir. Diğer özellikler arasında 1000’den fazla simge, süper hızlı yükleme süreleri ve şık CSS3 animasyonları bulunur.

Girişimci, spor salonunuza daha önce hiç olmadığı kadar yeni müşteriler çekecek.

13. Güç asansörü

Fitness piyasası çok rekabetçi bir alan olduğundan, kalabalığın arasından sıyrılmak çok önemlidir. Neyse ki Powerlift, işletmeniz için göz alıcı bir web sitesi oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getiriyor.

Powerlift, içeriğinizi öne çıkarmak için güçlü açılar ve koyu arka plan gibi varsayılan görüntüler sunar. Herhangi bir fitness web sitesinde, motive edici ve güçlendirici olmasını istersiniz ve onu burada bolca bulacaksınız. Dahası, program tasarımları ve e-ticaret işlevselliği gibi müşterileri ve müşterileri çekmek için öğelerle doludur.

Ayrıca, Vücut Kitle İndeksinizi (BMI) hesaplamak için yerleşik bir hesap makinesi sunar. Ayrıca son derece özelleştirilebilir ve kayan görüntüler ve portföy listesi kısa kodları içerir. Ayrıca, geniş bir dahili sayfa koleksiyonu ve demo içeriği ile birlikte gelir.

Sonuç olarak, Powerlift herhangi bir modern spor salonu veya kişisel antrenör web sitesi için mükemmel bir temadır. Bu nedenle, yakında kontrol etmek isteyeceksiniz.

14. Sporcu

atlet-teması-wordpress

Cesur, modern ve enerjik Athlete, modern fitness konuları arasında en iyi hakiki yarışmacılardan biridir. Net paralaks efektleri ve net metin ile Athlete, izleyicilere zayıf ve ortalama görünür – herhangi bir fitness web sitesi için mükemmel görünüm.

Sporcunun en büyük çekilişlerinden biri, satın alma paketinin tam değeridir. Temaya dahil edilen üç premium eklenti için lisanslar vardır: Master Slider, Event-on ve Visual Composer, toplam değeri 160 $’dır. Bir diğer artı olan WooCommerce entegrasyonu, Athlete’de satış yapmayı her zamankinden daha kolay hale getirir. .

Yedi ana sayfa düzeni, sezgisel bir tema seçenekleri paneli, tek sayfalık destek, önceden tasarlanmış birkaç üstbilgi ve altbilgi ve üç gönderi düzeni, özelleştirmeyi neredeyse sınırsız hale getirir.

Fitness söz konusu olduğunda, Sporcu hiç şüphesiz en üst seviyededir.

15. Gimox

Yalnızca fotoğraf ve iletişim bilgilerini paylaşmaktan ibaret olmayan bir spor salonu web sitesi oluşturmak istiyorsanız, beklediğiniz temel özelliklerden fazlasını sunan bir temaya ihtiyacınız vardır. Gimox buna değer olabilir.

Tasarım açısından bakıldığında, Gimox basittir. Konu, farklı türdeki eğitim tesisi web siteleri için üç eksiksiz web sitesi demosu içerir. Hepsi, modern bir görünüm kazandırmak için maviler ve siyahlarla renklendirilmiş temiz bir estetiği paylaşıyor. Bununla birlikte, temanın gerçekten parladığı yer, her ikisi de kutudan çıkar çıkmaz kusursuz çalışan yerleşik özel takvim ve vücut kütlesi hesaplayıcı bölümleridir.

Bunun ötesinde, Gimox ayrıca WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı ve İletişim Formu 7 dahil olmak üzere birkaç premium eklenti içerir. veya takviyeler.

Basitçe söylemek gerekirse, Gimox yenilikçi bir tasarım sunmazken, dahil edilen düzenler basit, modern spor salonu web siteleri için mükemmel şekilde çalışır. Gelişmiş özellikleri ile birleştiğinde, bir sonraki projeniz için kesinlikle denemeye değer bir temaya sahiptir.

16. Aktivite

Bir spor salonunu yönetmenin belki de en zor kısmı kayıt olmaktır. Danışan için ilk adımı atmak zordur ve verebileceğiniz en iyi yardım, karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri paylaşmaktır. Activia’ya girin.

Beş benzersiz ana sayfa ve 12 dahili sayfa tasarımı ile lansman sırasında kullanabileceğiniz çok çeşitli web sitesi tasarımları vardır. Çoğu temanın aksine, her Activia sayfasının genel bir stili paylaşırken ayrı bir kişiliği vardır. Düzenler temiz ve özellikle açılış sayfalarının ziyaretçilerinizin dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Activia, size çok sayıda tasarım seçeneği sunmanın yanı sıra, popüler Revolution Slider ve WPBakery Page Builder eklentileri dahil olmak üzere çeşitli premium eklentiler de sunar. Bunları 65’in üzerinde benzersiz kısa kod ve yerleşik düzen modülüyle birleştirdiğinizde, size çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunulur.

Genel olarak, amacınız müşterilerinizin hayatlarını en iyi şekilde geçirmelerine yardımcı olmak için daha çok bir bilgi merkezi olan bir web sitesi tasarlamaksa, Activia’ya bakmak isteyeceksiniz. Bu üst düzey bir konudur ve kesinlikle kısa listenizde olmalıdır.

17. Yoga Fit

yoga teması

Yoga Fit’in zarif ve çekici görünümü, yoga ve dans stüdyolarında konuyu öne çıkarır. Temanın tasarımcıları dengeyi ve akıcılığı korumaya çok dikkat ettiler: pürüzsüz kaydırma, yumuşak kaydırma efektleri ve uyumlu renk tonları, büyüleyici tasarıma katkıda bulunuyor.

Ünlü CMS ustaları tarafından oluşturulan Yoga Fit, bir dizi yardımcı seçenekle birlikte güçle doludur. Her şeyden önce, ThemeForest’taki en büyük (100+) kısa kod kitaplıklarından birini içeren CMS Masters’ın kendi Görsel İçerik Oluşturucu eklentisine sahip olursunuz. Temaya özel bir form oluşturucu, tek sayfalık web sitesi desteği ve iki premium kaydırıcı (Devrim Kaydırıcısı ve Katman Kaydırıcısı) yerleştirilmiştir. Bir başka premium eklenti olan Zaman Çizelgesi de pakete dahildir, böylece stüdyonuzun ders programlarını ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Hem WooCommerce hem de Events Calendar & Events Calendar Pro eklentilerinin yanı sıra çeşitli sosyal medya widget’ları ve iki tür özel gönderi için stil dahildir.

800’den fazla satıştan ve yaklaşık 40 puandan sonra Yoga Fit, 4,81 yıldızlı yıldız puanını korumayı başardı. Fitness alanındaysanız, bu kesinlikle gözden geçirilmesi gereken önemli bir konudur.

18. Fitness alanı

fitness-bölge-teması

Fitness Zone, spor salonları ve spor kulüpleri için ideal, yüksek puan alan bir Themeforest ürünüdür. Modern ve duyarlı bir tasarıma sahip hafif Fitness Zone tipografisi ve canlı kaydırma animasyonları izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Fitness Zone, gerçek çeşitlilikte faydalı öğelerle dolu birinci sınıf bir sürükle ve bırak eklentisi olan Sayfa Oluşturucu ile birlikte gelir. Ancak sıfırdan yeni bir sayfa oluşturma zahmetine katlanamıyorsanız, Fitness Zone’un önceden oluşturulmuş 5 ana sayfa düzeninden birini özelleştirmeniz yeterlidir.

Tema, WooCommerce, bbPress, WPML ve Zaman Çizelgesi dahil olmak üzere birden fazla eklenti için entegrasyon desteği ile birlikte gelir.

Bu konuyu diğerlerinden gerçekten ayıran şey, yerleşik BMI hesaplayıcısıdır. Ziyaretçilerinizi siteye girer girmez çekmek için kullanılabilecek harika bir araçtır. Bir başka kullanışlı özellik, eğitim programları için özel gönderi türüdür. Birkaç farklı galeri seçeneği, tüm resimleriniz için özelleştirilebilir bir sunumu garanti eder.

Sonuç olarak, Fitness Zone herhangi bir fitness sitesi için harika bir çözümdür.

19. Dayanıklılık

Stamin, WordPress ile birçok farklı türde fitness web sitesi oluşturmak için iyi çalışır.

Beş yüksek kaliteli web sitesi demosu seçimi sayesinde, bu temayı kullanarak sitenizi hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Stamin’in demoları, spor salonu web sitelerini, kişisel antrenörleri ve çevrimiçi fitness içeriği gönderilerini kapsar ve onu gerçekten çok yönlü bir fitness konusu haline getirir. Stamin ayrıca eksiksiz bir blog şablonları setine sahiptir, bu nedenle bir fitness blogu başlatmak istiyorsanız, bu tema bu tür projeler için de uygundur.

Stamin demoları yeni fitness sitenizin açılış sürecini hızlandırsa da, web sitenizi bu temayla oluşturmak için daha uygulamalı bir yaklaşım da uygulayabilirsiniz. Önceden tasarlanmış şablonları varsayılan durumlarında kullanmak yerine, zaman ayırabilir ve web sitesi hedeflerinize tam olarak uyduklarından emin olmak için bunları düzenleyebilirsiniz.

Stamin’in şık şablonlarını özelleştirmenize yardımcı olmak için bu tema, Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle çalışacak şekilde yapılmıştır. Elementor’un ücretsiz veya ücretli sürümünü web sitenize yükledikten sonra, tüm Stamin şablonları düzenleme için kolayca açılabilir. Bu tema, bu sayfa oluşturucu eklentisi için bazı ek öğelerle birlikte geldiğinden, sitenize hızlı bir şekilde yararlı ek içerik ekleyebilirsiniz. Ancak, belirtildiği gibi, Stamin’in varsayılan düzenlerinin yeni web siteniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu ve herhangi bir değişiklik yapılması gerekmediğini görebilirsiniz.

Web sitenizi kurarken, tek veya çok sayfalı modda kurmayı seçebilirsiniz. Bu nedenle, web sitenizi olabildiğince kısa ve öz tutmak istiyorsanız, tek sayfa modu, fitness işinizin temel ayrıntılarını hedef kitlenizle paylaşmanız için size yeterli alan sağlayabilir. Öte yandan, bazı projeler için çok sayfalı mod daha iyi bir seçenek olabilir. Her iki durumda da, bir mod seçmek çok kolaydır.

Stamin, tam e-ticaret desteğine sahiptir ve bu da onu WordPress ile fitness ile ilgili bir çevrimiçi mağaza başlatmak için ideal hale getirir.

20. Kaldırma

Son teknoloji tasarım, birçok spor salonu web sitesinin bir özelliği değildir. Ancak Deadlift, birkaç yenilikçi hazır tasarım seçeneğiyle trendi kırıyor. Ana endişeniz benzersiz görünen bir web sitesi oluşturmaksa, bu sizin için tema olabilir.

Deadlift’in tasarımı, güçlü bir izlenim bırakmak istiyorsanız mükemmel olan harika kahramanların görüntüleri ile birleştirilmiş çarpıcı tipografi ile ilgilidir. Tema, mağaza bölümlerinden bloglara kadar önceden oluşturulmuş dokuz farklı sayfa düzeniyle birlikte gelir. Deadlift ayrıca renk kodlu programlar, vücut kitle indeksi (BMI) hesaplayıcıları, yemek planları ve daha fazlası dahil olmak üzere en aktif kullanıcıları için mükemmel olan birkaç benzersiz widget içerir.

Hepsini birbirine bağlamanıza yardımcı olmak için Deadlift, WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin özel bir sürümüyle birlikte gelir ve spor salonu siteleri için mükemmel olan birkaç eklenti modülü içerir. Ayrıca Deadlift, ücretsiz WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumludur, bu da onu spor salonu web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Genel olarak, Deadlift tasarım açısından harika bir tema, ancak spor salonu web sitelerinde bulunan işlevsellik söz konusu olduğunda gerçekten parlıyor. Bu nedenle, Deadlift’i kısa listenize ekleyin – bu iş için doğru konu olabilir!

21. GymBase

gymbase-wordpress-teması

GymBase, minimalist tarzda tasarlanmış bir spor salonu ve fitness WordPress temasıdır. Duyarlı tasarım, bir ana sayfa kaydırıcısı ve yorumlar, ayrıntılar içeren bir portföy sayfası, sınıf programları oluşturmak için bir araç ve haritalı bir iletişim sayfası gibi özellikler içerir. GymBase birçok widget alanı (yedi ve dokuz yerleşik widget), araçlar ve sosyal medya simgeleri içerir. Tema ayrıca PSD kaynak dosyalarını alma seçeneğini de içerir.

22. DemirFit

ironfit-wordpress-teması

Tüm cihazlarda harika görünen modern bir tema olan Iron Fit, işlevsel, hızlı şarj oluyor ve geliştiricileri tarafından açıkça iyi düşünülmüş. Temanın agresif stili, fitness web siteleri için idealdir – bloklu yazı tipi, koyu renkler ve göz alıcı resimler, harika bir kombinasyon oluşturur.

Iron Fit, yerleşik özelliklere daha yakından baktığınızda gerçekten parlıyor. Satın alma paketine beş premium eklenti dahildir: Visual Composer, PO Composer, Essential Grid, Swiper Slider ve Revolution Slider. Ayrıca Flickr fotoğraf akışlarından Twitter özet akışlarına ve reklam yerleşimine kadar 15 özel widget’ın yanı sıra 20’den fazla kısa kod ve iki yazı tipi simge seti (Fontella ve Görüntüler) elde edersiniz.

Bu çeviriye hazır, arama motoru dostu tema, fitness sitenizi hızlı bir şekilde başlatmaya hazır.

23. WizeFit

Yüzeyde, spor salonları basittir. Bununla birlikte, özellikle Yeni Yıl sonrası geleneklerin gelgitleri ile karmaşık bir iş olabilirler. Bu nedenle, işinizi ölçeklendirmenize yardımcı olma görevine kadar bir konu için WizeFit yardımcı olabilir.

Bu tema, ürün teşhirleri, eğitmenleriniz için bios, kayıt formları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere spor salonu web siteleri için mükemmel olan bir dizi özel tasarlanmış bölüm sunar. Sınıf programları ve fiyatlandırma tabloları için seçenekler de dahil olmak üzere birkaç dahili sayfa düzeni de vardır.

İşlevsellik açısından, WizeFit, özelleştirebileceğiniz temel bir teklif sunmaya odaklandığından çok fazla ekstra sunmuyor. Bununla birlikte, mizanpajlarınızı geliştirmek için kodlama gerektirmeyen bir deneyim sunan dahil edilen Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile tamamen uyumludur.

Genel olarak, WizeFit’in spor salonu web siteleri için çok çeşitli özel bölümlerini kullanım kolaylığı ile birleştirmek, size hızlı bir başlangıç ​​için mükemmel bir tema sunar. Ancak, yaşlandıkça sizinle birlikte ölçeklenmek üzere tasarlandığından, WizeFit’i denemenizi öneririz.