26 En İyi Uygulama Vitrini WordPress Temaları 2022

En son uygulamanız veya ürününüz şüphesiz kariyerinizde bir dönüm noktasını temsil edecektir, ancak geliştirme aşamasından sonra, onu sergilemek için bir web sitesi oluşturmak için genellikle çok az zaman vardır. Uygun bir konuya ihtiyacınız olacak, ancak yanlış seçim, beklediğiniz olası satışları başka bir yere hızla gönderecektir.

Çok çeşitli uygulamalar, ürünler ve temalar göz önüne alındığında, en son ürününüzü sergilemek için bir tema seçmek her zaman kolay değildir. Bununla birlikte, uygunluklarını belirlemek için mevcut tasarım seçeneklerini kesinlikle değerlendirmek isteyeceksiniz. Gelişmiş galeri ve destek seçenekleriyle birlikte açılış sayfaları ve referanslar oluşturmanın kolay bir yolu da listede üst sıralarda yer alacaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, piyasadaki en iyi 25’ten fazla ürün ve uygulama sunum temasını derledik, bu nedenle sizin için doğru temayı bulmakta sorun yaşamayacağınızdan eminiz.

1. Üs

Yazılım kavramı, bilgisayarların kendisi kadar eskidir. Ancak, uygulamalar nispeten yeni bir teknolojidir. Bu nedenle, başvurunuzu çevrimiçi olarak tanıtmak için tamamen modern bir web sitesi şarttır.

Üs, aradığınız cevap olabilir. Uygulama vitrin siteleri için özel olarak tasarlanmış çeşitli ayırt edici seçenekler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok demo düzeni vardır. Demo düzenleri olduğu gibi sağlam olsa da, bunları gerektiği kadar değiştirebilir ve hatta yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu kullanarak kendi özel düzenlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, bu tema popüler WooCommerce e-ticaret çözümüyle uyumludur ve sitenizi çok dilli yapmanıza yardımcı olacak destek sağlar. Ayrıca, ziyaretçilerinize uygulamadan ne bekleyecekleri konusunda bir fikir vererek hızlı ve duyarlıdır.

Uygulamanızı müşterilere etkili bir şekilde sunmak için modern, hafif ve açıkça kodlanmış bir tema gerekir. Üs, tüm bu kutuları işaretler, bu nedenle bugün demoyu izlemenizi öneririz!

2. Bölme uygulaması

Bir uygulamayı görüntülemek, birçok özelleştirme seçeneğine sahip modern ve çok yönlü bir tema gerektirir. Çok az tema size Divi kadar çok oyuncak sunar, bu da mükemmel bir eşleşme olabileceği anlamına gelir.

Kutudan çıkar çıkmaz Divi, kullanıma hazır düzenlerden oluşan devasa bir kitaplıktan düzenleri içe aktarmanıza olanak tanır. Bu tasarımların çoğu, teknoloji dünyasındaki yeni başlayanlar, uygulamalar ve diğer projeler için özel olarak yaratılmıştır. Divi’nin tüm tasarımları renkli ve moderndir; bu, bir uygulama vitrini için tam olarak istediğiniz şeydir.

Divi ayrıca kendi sayfa oluşturucu eklentisi Divi Builder ile birlikte gelir. Birçok özelleştirme seçeneği ile sayfalarınıza ekleyebileceğiniz çok çeşitli modüller sunar. Eklenti ayrıca sayfalarınızı önceki sürümlere geri almanıza, birden çok düzen varyasyonunu denemenize ve çok daha fazlasına olanak tanır.

Birkaç çok amaçlı şarkı bu ismi hak ediyor. Yine de Divi bir öncüdür ve çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri, modern uygulama web siteleri için mükemmel bir seçim olduğu anlamına gelir. Kısa listenize ekleyin ve kendiniz görün!

3. Kalyum

Yeni bir uygulama pazarlarken, web sitenizin yalnızca iyi göründüğünden değil, aynı zamanda iyi çalıştığından da emin olmak önemlidir. Ancak, her iki dünyanın da en iyisini sunan bir tema bulmak zor olabilir.

Kalium olası bir çözümdür. Bu çok amaçlı tema, önceden oluşturulmuş eksiksiz demo konseptleri koleksiyonunun yanı sıra 21’den fazla varyant içeren kapsamlı bir yazı tipi yönetim kitaplığı ile birlikte gelir. Tek tıklamayla yükleyici, birinci sınıf sayfa oluşturucu, 15’ten fazla başlık stili ve 30’dan fazla portföy türü sunar. Temaya ayrıca WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı, Katman Kaydırıcısı ve ACF Pro eklentileri dahildir.

Kalium’u bu kadar öne çıkan bir konu yapan şey, kalite kodu ve küçültme özellikleri sayesinde performansıdır. Google PageSpeed ​​Insights’ta 100 üzerinden 99 puanla sayfa hızı için optimize edilmiştir. Kalium ayrıca sitenizin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olmak için SEO için optimize edilmiştir.

Profesyoneller için yaratıcı bir tema olan Kalium, yüksek kaliteli bir uygulama vitrin temasıdır. Bu, özellikle performans sizin için önemliyse geçerlidir, çünkü hem tasarım hem de optimizasyon departmanlarında birçok etkileyici özellik sunar.

4. Uygulama

Web’in hızlı bir şekilde taranması, birçok web sitesinin görünüşe göre 21. yüzyılda olduğumuzu bilmediğini gösterecektir. Uygulamanızı tanıtmaya gelince, modası geçmiş tasarımlar ve sıkıcı paletlere bakmak genellikle sıkıcıdır. Modern uygulamanız için son teknoloji bir web sitesi için Appilo teması ideal olabilir.

Appilo, ajanslar, mobil uygulamalar, portföyler ve daha fazlası için seçenekler içeren altı benzersiz açılış sayfası tasarımıyla birlikte gelir. Bu tasarımların her biri benzersizdir, ancak hepsi renk ve stil taşır. Ayrıca Appilo, Hakkımızda sayfaları, referanslar ve daha fazlası dahil olmak üzere geliştirmeyi daha da hızlandırmak için kullanabileceğiniz birkaç dahili sayfa düzeni içerir.

Kolay özelleştirme için Appilo, Elementor ile entegre olur ve bu sayfa oluşturucu eklentisi ile tema öğelerini düzenlemek çok kolaydır. Tema ayrıca, potansiyel müşteri toplamayı kolaylaştıran Advanced Custom Field Pro eklentisini de içerir.

Appilo’yu seviyoruz ve dünyaya pazar lideri olduğunuzu göstermek için bir web sitesine ihtiyacınız varsa bunun ideal olduğunu düşünüyoruz. Bir göz atın ve kısa listenizin en üstüne ekleyin!

5. Katman

Stratus-app-showcase-wordpress-teması

Saatlerce süren araştırma ve geliştirmeden sonra en son ürününüz piyasaya sürülmeye hazır; şimdi yapmanız gereken tek şey onu pazarlamak. Müşteri adayları oluşturmaya ve ürününüzü sergilemeye odaklanan bir konu için Stratus’u düşünün.

Tema özelleştirmeleri, hemen hemen her düzeni (açılış sayfaları dahil) oluşturmanıza olanak tanıyan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile bir Gösterge Tablosu yönetici panelinden yapılır. Başlık özelleştirmesi de kolaydır – kullanıcının kaydırmasına göre sabit bir başlık veya şeffaf bir başlık arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca paralaks arka plan resimleri, tam renkli bir palet ve 700’den fazla Google yazı tipi seçeneği de dahildir.

Ek olarak, Stratus, ‘SSS’ bölümleri için akordeonlar ve sekmeler, Google Harita kaplamaları, kayan karuseller ve galeriler oluşturmak için resim kutuları dahil olmak üzere ek işlevsellik için 25’in üzerinde kısa kod içerir.

Stratus geliştiricileri, site maketleri için indirilebilir bir Photoshop dosyası ve bir alt tema da eklemiştir, böylece ayarlarınızın tema güncellemelerinden etkilenmemesi sağlanır. Son olarak, demo içeriğin belirli yönlerini beğendiyseniz, Kontrol Paneli aracılığıyla bir XML dosyasından içe aktarabilirsiniz.

Sonuç olarak Stratus, en yeni ürün veya hizmetinizi sergilemek için güvenle kullanabileceğiniz bir temadır.

6. Kütle dinamikleri

En son uygulamanız kullanıma hazır ve temel bir temaya sahip bir sergi web sitesini hızlı bir şekilde oluşturma cazibesi göz ardı edilemeyecek kadar güçlü olabilir. Ancak, web sitenize uygulamanızla aynı özeni göstererek, olası satışları satışa dönüştürmek için daha iyi bir şansınız olabilir. Massive Dynamic size yardımcı olacak temadır.

Bu tema muhtemelen Massive Dynamic olarak adlandırılıyor. Sayfanızı oluşturmak için 70 kısa kod ve daha fazla özelleştirme için Massive Builder adlı bir sürükle ve bırak düzen oluşturucu vardır. Ancak, diğer temalarda bulunan basit kutulu veya tam genişlikli düzenler yerine Massive Dynamic, her boyutta sayfa genişlikleri oluşturmanıza olanak tanır. Esnekliği çok etkileyici ve akla gelebilecek hemen hemen her tasarımı oluşturmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Son olarak, dahil edilen MailChimp ve Contact Form 7 eklentilerinin dahil edilmesi, ilgilenen müşterilerden topladığınız e-posta adreslerinin doğrudan WordPress panonuzdan yönetilebileceği anlamına gelir.

Massive Dynamic, kendisini kesinlikle sıranın en önüne koydu ve kendisini yalnızca uygulamanızı sergilemek için değil, tüm web sitenizi tasarlamak için ilk tercih edilen tema olarak konumlandırdı.

7. Arlo

arlo-app-vitrin-teması

Kötü tasarlanmış bir web sitesi, uygulamasına harcadığınız tüm zaman ve çabadan bağımsız olarak, kar etme girişimlerinizi engelleyecektir. Gerekli olan, olağanüstü bir sunum sunan bir temadır ve Arlo kesinlikle yeteneklidir.

Müşteri dönüşümlerini en üst düzeye çıkarmak için bir açılış sayfası tasarlamayı düşünebilirsiniz ve Arlo ile birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanmak çok kolaydır. Hızlı bir şekilde başlamanız gerekiyorsa, 12 açılış sayfası düzeni ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi önceden hazırlanmış düzen vardır.

Ayrıca, web sitenizin öne çıkmasına yardımcı olacak çok sayıda öğe (fiyat tabloları ve referans karuselleri gibi) ve potansiyel müşterileri etkilemek için bir dizi etkileyici kaydırma animasyonu vardır. Arlo ayrıca ürünleri doğrudan web sitenizden satmak için WooCommerce eklentisiyle birlikte gelir.

Uygulama geliştiricileri arasındaki rekabet şiddetlidir ve tema geliştiricileri için de durum farklı değildir. Arlo, kalite seçenekleriyle dolu bir alanda lider olarak yerini haklı olarak sağlamlaştırdı.

8. Mücevher

thegem-app-iniş-teması

Uygulama geliştirmenin genellikle gözden kaçan bir yönü, satış web sitenizi oluşturmaktır. TheGem gibi özellikli bir temayla oluşturulmuş mükemmel bir web sitesi, olası satışları artırabilir ve nihayetinde satışları artırabilir.

Uygulama alanınız ne olursa olsun, TheGem etkileyici bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahiptir. Esnek bir canavar ve kişiselleştirme seçenekleri bol. Yeni başlayanlar için, altı başlık düzeni, çeşitli menü stilleri arasından seçim yapabilir ve iletişim bilgilerinizi ve sosyal medya bağlantılarınızı paylaşmak için bir üst bilgi çubuğu kullanabilirsiniz. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla demo düzeni vardır ve kendi düzen gereksinimleriniz varsa, dahil edilen Visual Composer eklentisini hizmete sunabilirsiniz.

Ek olarak, dahil edilen Slider Revolution ve LayerSlider eklentileriyle göz alıcı kahraman kaydırıcıları oluşturabilir ve SSS bölümleri için mükemmel olan fiyatlandırma tabloları, iletişim formları, referans karuselleri ve akordeonlar gibi ek yararlı öğeler ekleyebilirsiniz.

Bu yaygın olarak kullanılan bir ifadedir, ancak TheGem, uygulamanızın web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bunu kısa listenizin en üstüne koyabilir ve hatta aramanızı erken bitirmeyi düşünebilirsiniz!

9. KaraKiti

Doğal olarak, yeni uygulama web siteniz, ürünün kendisi kadar şık, hızlı ve kullanımı kolay olmalıdır. Ayrıca, kutudan çıkar çıkmaz uygulamanızın en iyi özelliklerini vurgulayan, dikkat çekici bir açılış sayfası oluşturmak isteyeceksiniz. LandKit, her iki açıdan da harika bir vurucu.

LandKit, birçok tasarım ve renk özelleştirmesi ile son derece esnektir. Dahil edilen Hybrid Composer sayfa oluşturucu eklentisi, sayfa bölümlerini, başlıkları, menüleri ve daha fazlasını sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. LandKit ayrıca, uygulama vitrin siteleri için özel olarak hazırlanmış bir düzen de dahil olmak üzere, hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak 13 ana sayfa şablonu ve dokuz demo içerir.

LandKit’in öne çıkan bir özelliği, potansiyel müşterilerin sitenizle etkileşime girmesine olanak tanıyan seçenekleridir. WooCommerce ile tam uyumlu olmanın yanı sıra, kendi özel iletişim formlarınızı oluşturmak için bileşenler içerir. Ek olarak, LandKit, ultra hızlı yükleme süreleri sağlamak için kodlanmış ve optimize edilmiştir.

Yeni uygulamanız için harika bir ilk izlenim yaratmak istiyorsanız, LandKit kesinlikle tercih listeniz olmalıdır. Fiyat buna değer!

10. Yerli

Birçok uykusuz gece geçirdiniz, ancak ürününüz nihayet kullanıma hazır. Şimdi geriye kalan tek şey, onu mükemmel bir web sitesi ile etkili bir şekilde pazarlamak. Bunu yapmak için, olağanüstü performans sunan, sadeliği sızdıran ve ziyaretçileri harekete geçmeye zorlayan bir temaya ihtiyacınız olacak – Native girin.

Bu tema, çok sayıda önceden tasarlanmış şablonla donatılmış zarif bir arayüze sahiptir. Bu düzenleri özelleştirmeniz gerekmese de, dahil edilen Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisi kullanılarak benzersiz gereksinimlerinize göre uyarlanabilirler. Tabii ki, kendi özel tasarımlarınızı da oluşturabilirsiniz – Native ile yaratıcılığın neredeyse sınırı yoktur.

Ek olarak, sitenize düzinelerce önceden tanımlanmış başlık stili uygulayabilir (daha fazla özelleştirilebilir) ve olası satışlar oluşturacak ve dönüşümleri en üst düzeye çıkaracak bir açılış sayfası tasarlamak için şaşırtıcı efektlerden (paralaks özelliği gibi) yararlanabilirsiniz.

Native, yüzeyde başka bir ‘ben de’ uygulama vitrini teması gibi görünse de, sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sunar. Rekabetçi bir fiyata tam işlevsellik sunan bir tema arıyorsanız, Native sizin için sağlam bir seçim olabilir.

11. Temiz Uygulama

temiz uygulama teması

CleanApp, iOS, Android ve Windows mobil cihazlarda çalışan bir uygulama sunum temasıdır. Tema, harika kaydırma efektleri, akıcı yanıt verme, paralaks kaydırma bölümü, derecelendirmeli referanslar, iletişim formu ve Google haritaları entegrasyonu ile birlikte gelir. Tema, sınırsız renk seçeneği içerir ve üç “kutudan çıktığı gibi” görünümle (kırmızı, mavi ve sarı) gelir.

CleanApp harika ve zarif bir arayüze sahiptir ve çok yakında veya her tür mobil uygulama için bir önizleme sayfası olarak harika çalışacaktır. Ayrıca, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir temada alabilmeniz için bir sürü harika eklenti ve özellik içerir.

12. Oppi

Genel olarak, uygulamalar web sitelerinden çok daha şık olma eğilimindedir. Sitenizin uygulamanız kadar benzersiz görünmesini istiyorsanız Oppi sizin için mükemmel bir tema olabilir.

Bu tema, bir düzineden fazla önceden oluşturulmuş demo web sitesine erişmenizi sağlar. Her demo stil açısından benzersizdir ve tümü farklı uygulama türleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ticari ve restoran uygulamaları, eğitim uygulamaları ve çok daha fazlası için seçenekleriniz var. Her tasarımın ortak özelliği, mükemmel stil kullanımıdır ve özel gereksinimlerinize göre uygulamanızın nasıl göründüğünü kolayca göstermenize olanak tanır.

Sayfa oluşturucu eklentilerinin hayranıysanız, Oppi’nin Elementor’un sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte geldiğini bilmek sizi memnun edecektir. Tema, ücretsiz WooCommerce eklentisi ile de uyumludur ve web siteniz üzerinden uygulama veya yazılım aboneliklerini işlemek istiyorsanız onu uygun bir seçenek haline getirir.

Gördüğünüz gibi Oppi, çok yönlü tasarım seçenekleri içeren bir temadır. Bu nedenle, web sitelerinin öne çıkmasını ve kısa listelerine eklenmesini isteyen yeni uygulamalar için harika bir seçenektir.

13. Sonraki Uygulama

Uygulama pazarı inanılmaz derecede rekabetçi ve ürününüzü sergileme yeteneği diğerlerinden daha iyi bir ön koşuldur. Güzel bir açılış sayfasıyla vızıltı oluşturmanın harika bir yolu – NextApp size yardımcı olacak tema olabilir.

Kolayca içe aktarabileceğiniz çok çeşitli önceden tasarlanmış düzenler olduğunu fark edeceksiniz. Her biri özellik listeleri, çizelgeler, inceleme bölümleri, fiyat tabloları ve daha fazlası gibi özellikler açısından zengindir. Her durumda, tasarım modern ve temizdir; bu, herhangi bir uygulama web sitesi için ideal bir görünümdür.

Ziyaretçilerinizin çoğu web sitenize mobil cihazlarından gelecek, bu nedenle bu temanın daha küçük ekranlarda harika göründüğünü bilmek sizi mutlu edecek. Ayrıca son derece özelleştirilebilir ve arama motorları için optimize edilmiştir, böylece uygulamanız daha da geniş bir kitleye ulaşabilir.

Sonuç olarak, şimdi uygulamanızı tanıtmanıza yardımcı olacak sağlam bir tema arıyorsanız, NextApp denemeye değer!

14. Uygulama paketi

Uygulamanız için bir web sitesi oluşturacaksanız, çekici, yani kullanıcıları çekecek ve onları İndir düğmesine basmaya ikna edecek kadar iyi olmalıdır. Bunu başarmak için AppSet gibi bir temaya bakmak isteyeceksiniz.

Bu temanın ana satış noktası, önceden tasarlanmış açılış sayfaları koleksiyonudur. Uygulamanızın arayüzünü vurgulayan düzenler ve özelliklerini bozmaya odaklanan diğerleri de dahil olmak üzere pek çok çeşitlilik vardır. Tasarım söz konusu olduğunda da çeşitlilik vardır, bu nedenle uygulama stilinize uygun bir şey bulmanız gerekir.

Buna ek olarak, AppSet ayrıca indirmeler ve SSS sayfaları gibi herhangi bir yazılım uygulaması veya web sitesi için inanılmaz derecede faydalı olan diğer düzen türlerini de sağlar. Her şablon tamamen özelleştirilebilir ve tema ayrıca WPML gibi eklentilerle entegrasyon yoluyla çeviriye hazırdır.

Basitçe söylemek gerekirse, hem yazılım hem de uygulama web siteleri için uygun çok yönlü bir tema arıyorsanız, AppSet sizin için mükemmel olabilir!

15. Uygulama

Her başarılı uygulamanın ileri teknolojisini sergilemek için bir açılış sayfasına ihtiyacı vardır. Appino, bunun gerçekleşmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevsellik ve tasarıma erişim sözü veriyor, ancak bunu pratikte sağlıyor mu?

Appino, kullanıma hazır üç adet önceden tasarlanmış düzen ve çoklu başlık stili içerir. Bu sayı diğer benzer temalar kadar yüksek olmasa da, her tema tasarımı kesinlikle benzersizdir. Tema, sayfada görünen harekete geçirici mesaj gibi öne çıkan öğelerle renkten harika bir şekilde yararlanıyor.

Appino’nun gerçekten parladığı yer, yerleşik işlevselliğidir. Tema, kendi tema seçenekleri panelini içerir ve öğelerinin herhangi bir yönünü değiştirmenize izin veren dahil edilen Visual Composer eklentisiyle tamamen uyumludur. Appino ile, potansiyel müşteri toplamanızı kolaylaştıracak güçlü form özelleştirme seçeneklerine de erişebilirsiniz.

Sonuç olarak, yeni başlayanlar veya uygulamalar için mükemmel bir seçim olan bir tema arıyorsanız, Appino dikkate değer bir seçenektir. Şık ve özelleştirmesi kolay olduğu için kısa listenizde bir yer edinmeye değer.

16. Çevik

Çevik-uygulama-vitrin-wordpress-teması

Çevik, ThemeForest’ta türünün en popüler temalarından biridir. Tema yedi yazı tipi, sonsuz renk kombinasyonları, video ve paralaks bölümleri, akıllı telefon kaydırıcıları, sınırsız başlık stilleri, WooCommerce entegrasyonu ve sayfa bölümleri içerir. Tema kişiselleştirilecek şekilde tasarlanmıştır ve özelleştirmenin çoğu tek bir tıklamayla yapılabilir.

Çevik, neredeyse her tür web sitesi için çalışabilecek cesur, düz bir tasarıma sahiptir. Tasarım keskindir ve uygulamanızı sergilemek için mükemmel olan temiz tipografi ve temiz alan ve çizgiler içerir.

17. Uygulama Teması

apptheme-theme

AppTheme, şirketlerin çalışmalarını ve mobil uygulamalarını sergilemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir kurumsal portföy temasıdır. Tamamen duyarlı tema, bir resim, hizmet ve referans portföyü için bölümler içerir. Bu temadaki her öğe, sınırsız renk paleti, sınırsız arka plan seçeneği, 600’den fazla Google Yazı Tipi ve paralaks kaydırma efektleriyle özelleştirilebilir. Tema ayrıca arama motorları için optimize edilmiştir ve sizin için en fazla tıklamayı alır.

AppTheme düz bir tarzda tasarlanmıştır ve çok sayıda parlak renk, cesur simgeler ve temiz tipografi içerir. Tek bir tıklama ile kurulur ve sitenizi hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz.

18. Yazılım Laboratuvarı

Bir uygulamayı yüklemeden önce, resmi web sitesi, tomurcuklanan kullanıcılar için hemen hemen ilk duraktır. Bir web sitesiyle, satış hunisini takip ederken potansiyel kullanıcılara uygulamanız hakkında bilmeleri gereken her şeyi anlatabilirsiniz. Softlab, modern ve zarif uygulama web siteleri oluşturmanıza olanak tanır ve ideal tema olabilir.

Softlab ile, tümü yüksek teknoloji ürünü ancak kullanımı kolay tasarımlara sahip birden fazla web sitesi demosuna erişebilirsiniz. Tema sayfalarında gezinmek kolaydır ve animasyonlu simgeler, kullanıcı sayaçları, fiyat tabloları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir bakışta öne çıkan birden çok öğe içerir.

Temanın kendisi, derinlemesine özelleştirme menülerini kullanarak tasarımlarınızda görebileceğiniz birçok animasyonu yapılandırmanıza olanak tanır. Softlab ayrıca, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı, WooCommerce ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi eklentiyle entegre olur ve onu çok yönlü hale getirir.

Genel olarak, son teknolojinizi göstermek için geliştirici dostu bir uygulama web sitesine ihtiyacınız varsa, Softlab’ı ziyaret etmekten daha kötüsünü yapabilirsiniz. Sizin için en uygun çözüm olabilir.

19. Uygulama

Başlangıç ​​yolculuğunuza yeni başlıyorsanız, ancak ilgi çekmek için güçlü bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, çok yönlülük bir nimettir. Bu nedenle, başlangıç ​​​​web siteleri, SaaS ve uygulamalar için uygun bir temaya ihtiyacınız varsa, aradığınız şey Appon olabilir.

Bu tema, web sitenizde çok fazla veri ve özellik bilgisi paylaşmanız gerekiyorsa, çoğu mükemmel olan çok sayıda düzen koleksiyonuyla birlikte gelir. Buradaki düzen, teknoloji şirketleri için mükemmeldir ve Appon ayrıca blog, portföy ve e-ticaret düzenlerini de içerir. Bu, web sitenizin neredeyse sınırsız şekilde özelleştirilmesi ve geliştirilmesi için mükemmeldir.

Özellik açısından Appon, mizanpajlarınızı oluşturmak için size bir sürükle ve bırak yöntemi sağlayan Visual Composer Editor sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Ayrıca performans göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu da sayfalarınızın inanılmaz hızlı yüklenmesi gerektiği anlamına gelir.

Genel olarak, yalnızca bir tür web sitesinde sizi içermeyen bir konu arıyorsanız, Appon sizin için ideal bir seçim olabilir ve göz atmanızı öneririz!

20. Füzyon

füzyon-uygulama-iniş-wordpress-teması

Ürününüzün araştırma ve geliştirme süreci tek bir şeyden kaynaklanmıştır: müşterilere istediklerini vermeye çalışmak. Fusion ile geliştiricileri, bir temada ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şeyi size sağlamak için ekstra yol kat etti.

LiveMesh, Fusion’ı tasarlarken çeşitli gerçek dünya açılış sayfalarını inceledi ve gösteriyor. Dahil edilen SiteOrigin sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi, tam renkli bir palet ve 500’den fazla Google yazı tipi ile iki ana sayfa düzeni özelleştirilebilir.

Ellerinizi kodla kirletmekten hoşlanıyorsanız, bir pano yönetici panelinden özel bir CSS paneline erişilebilir. Ve dahil edilen bir alt temayla, Fusion güncellendiğinde özelleştirmelerinizin etkilenmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Ek işlevsellik açısından Fusion, öne çıkan içeriği ziyaretçilerinize göstermek için üç kaydırıcı seçeneği sunar ve başlık, yine bir gösterge panosu yönetici panelinden son derece özelleştirilebilir.

Fusion geliştiricileri, başlamanıza yardımcı olacak eksiksiz belgeler ve bu süreçte size yardımcı olacak aktif bir destek forumu sağladı. Genel olarak, bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sağlayan iyi düşünülmüş bir tema arıyorsanız, Fusion sizin için olabilir.

21. Uçak

Her kaliteli uygulama benzersiz olma eğilimindedir. Öte yandan, birçok uygulama web sitesi, nişi homojenleştirerek benzer özellikleri paylaşma eğilimindedir. Aeroland teması, bu tuzaktan kaçınmanıza yardımcı olacak bir seçenek olabilir.

Kutunun dışında, web sitenizi çalışır duruma getirmek için kullanabileceğiniz önceden tasarlanmış harika bir sayfa koleksiyonu bulacaksınız. Her tasarım inanılmaz derecede profesyonel görünüyor ve sayfalarınızın her birinde bulunan bölümleri benzersiz hale getirmek için özelleştirebilirsiniz. Özellikle iş ve pazarlama tasarımları, uygulamanızın parlamasını sağlayabilir.

Ancak, harika uygulama pazarlaması sadece görsellerden ibaret değildir. Aeroland ile, Slider Revolution ve WPBakery Page Builder eklentileri dahil olmak üzere web sitenizi farklılaştırmanıza yardımcı olacak bir dizi premium eklentiye sahip olursunuz. Ayrıca tema, ücretsiz WooCommerce eklentisi ile bütünleşir; bu, iş modelinizin bir parçasıysa, uygulama aboneliklerini satmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

E-ticaret işlevselliğine sahip çok yönlü bir tema arıyorsanız, Aeroland’ın uygulamanız için mükemmel bir seçim olabileceğine inanıyoruz!

22. Kodika

Codiqa, uygun bir uygulama vitrini web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak büyük bir şablon kitaplığına sahiptir.

Beş zarif web sitesi demosu sayesinde Codiqa, WordPress ile bir uygulama vitrini web sitesi oluşturmak isteyen herkes için çekici bir seçenek olmalıdır. Yazılım kiti ve uygulama demoları, uygulamalarını çevrimiçi ortamda tanıtmak isteyen herkes için bariz seçeneklerdir. Ancak, ürün web sitesi gibi diğer demolar da bu tür bir proje için iyi çalışmalıdır.

Beş demonun her biri bir açılış sayfası düzeni ve diğer birçok şablon içerdiğinden, uygulama vitrin web sitenizi hızla oluşturmanıza yardımcı olmak için kesinlikle fazlasıyla önceden tasarlanmış içeriğe erişebilirsiniz. Ana sayfa şablonları, uygulamanızın ekran görüntülerini veya diğer ilgili resimleri görüntülemek için kullanılabilecek büyük kaydırıcılar ve kullanıcılarınızdan gelen yorumları yayınlamak için bölümler de dahil olmak üzere, uygulamanızı tanıtmanıza olanak tanıyan özelliklerle doludur. Tasarımlar öğelerini göstermek için animasyon efektleri kullandığından, Codiqa temasını kullanırken web sitenizin tamamen modern ve çekici bir görünüme sahip olması gerekir.

Codiqa şablonları yararlı öğelerle dolu olsa da, bu öğelerin tümü projenizle ilgili olmayabilir. Ancak, oldukça esnek yapısı sayesinde bu temayla ilgili bir sorun değil. Codiqa, Bold Page Builder eklentisiyle birlikte geldiğinden, tüm Codiqa şablonlarını düzenleme için açabilirsiniz. Bunu yapmak, sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla şablonları ve bölümlerini kaldırmanıza, yeniden düzenlemenize ve özelleştirmenize olanak tanır.

Codiqa paketindeki bir başka kullanışlı araç da bir maliyet hesaplayıcı eklentisidir. Bu, özel fiyatlar teklif etmek veya ziyaretçilerinize sizden satın almak istedikleri uygulama veya hizmetler için bir fiyat oluşturmanın bir yolunu vermek istiyorsanız faydalı olabilir.

Codiqa, belirli uygulama türlerini tanıtmaya uygun hale getirmek için gerçekten renkli ve iyi tasarlanmış bazı şablonlara sahiptir.

23. Foton

Foton, tek tıklamayla demo içe aktarma aracına sahip bir yazılım ve uygulama ana sayfasıdır.

Yeni uygulama vitrini web sitenize mümkün olduğunca çabuk başlamak istiyorsanız, Foton demo içeriğinizi WordPress panonuza aktarmayı kolaylaştıran bir temadır. İçe aktarma işlemi tamamlandıktan sonra, tek yapmanız gereken kendi metin ve görüntülerinizi Foton mizanpajlarına eklemektir.

Ancak, öncelikle web siteniz için birçok Foton demosundan hangisini kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekecektir. Uygulama sunumu ve uygulama başlatma demolarının yanı sıra bu tür bir proje için uygun olan diğer birçok uygulama dahil olmak üzere bazı uygulama merkezli demolar mevcut olduğundan, Foton ile birçok iyi seçenek elde edersiniz.

Web siteniz bir mobil uygulamanın tanıtımını yapacaksa, Foton paketinde bu tür siteler için harika şablonlar olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Tasarımları sayesinde, uygulamanızın bir akıllı telefon görüntüsü ile çerçevelenmiş ekran görüntülerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Zarif kaydırıcı tasarımı, ziyaretçilerinizin uygulamanızın ne hakkında olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için farklı ekran görüntüleri arasında gezinmesine olanak tanır. Ziyaretçileri Google Play Store ve Apple App Store’a götüren bağlantılar, hedef kitlenizi doğru yöne yönlendirecek güzel ekstralardır.

Uygulamanızı tanıtmak için web sitenizde fotoğraf veya illüstrasyon kullanmayı tercih ediyorsanız, Foton ile fark etmez. Bu temanın fotoğraflar ve hazır illüstrasyonlar içeren demoları olduğundan, uygulamanız için doğru türde web sitesi oluşturabilmelisiniz. Foton’u seçerseniz, esas olarak WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin yanı sıra Elementor’u içermesi ve desteklemesi nedeniyle siteniz için doğru tasarımı elde etmek sorun olmayacaktır.

Foton, WordPress ile yüksek kaliteli bir uygulama vitrini web sitesi oluşturmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

24. Yenilikçi

Teknoloji, yazılım ve yeni başlayanların hepsinin ortak bir yanı var: Eski bir web sitesini çalıştırmayı göze alamazlar. Bunu göz önünde bulundurarak, tasarımınızda modernliği özetleyen bir temaya ihtiyacınız var – Enter Innovio.

Başlangıç ​​odaklı birçok tema kesinlikle benzer bir his veriyor. Genellikle çok benzer “ileri teknoloji” temiz stillere sahiptirler. Yine de Innovio cesur renkler, cesur simgeler ve dikkatleri üzerine çeken eklektik bir tasarım stili kullanıyor. Bu aynı zamanda, herhangi birini kendi web sitenizi hazır hale getirmek için kullanabileceğiniz düzinelerce önceden tasarlanmış düzen için de geçerlidir.

Innovio, tasarım becerilerinizi desteklemek için bazı güçlü özellikler de içerir. Etkileşimli bilgi grafikleri, sosyal medya entegrasyon işlevselliği ve daha fazlasını oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi öğe vardır.

Bize göre, uygulama web sitenizin piyasadaki hiçbir şeye benzememesini istiyorsanız, yenilik yapmanız gerekir. Innovio’ya bir göz atmak sorunlarınızı çözebilir!

25. XooApp

Her yeni uygulamanın, kullanıcıları Yükle düğmesini tıklamaya ikna etmeye yardımcı olacak bir vitrin web sitesine ihtiyacı vardır. XooApp ile, uygulamanıza tam olarak odaklanan modern bir tema elde edersiniz, sizinki harikaysa idealdir.

XooApp, uygulamalar için 12 benzersiz açılış sayfası tasarımı içerir. Her tasarım arasındaki stiller değişiklik gösterir, ancak hepsi ortak unsurları paylaşır. Örneğin, tümü, uygulamanızın ekran görüntülerini önceden göndermenize ve kullanıcıların gezinmesi için birden çok ekran görüntüsü yüklemenize olanak tanır. Bunun ötesinde, XooApp, uygulama sayfanızın önemli bölümlerini vurgulamanıza ve olası satışları ve yüklemeleri toplamanıza yardımcı olmak için zıt renkler kullanır.

Tema ayrıca tasarımlarınızda kullanabileceğiniz 1.000’den fazla premium simge içerir ve dahil edilen Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile tamamen uyumludur. Bu, kişiselleştirme söz konusu olduğunda size birçok seçenek sunar.

Genel olarak, kolay özelleştirme ile uygulamanıza tamamen odaklanan bir tema arıyorsanız XooApp mükemmel bir seçim olabilir.

26. Uygula

appplay-wordpress-teması

Appplay, kendi uygulamalarınızı tanıtmak veya çeşitli kaynaklardan ürünleri listelemek için bir uygulama mağazası oluşturmak için kullanılabilecek çift amaçlı bir WordPress temasıdır.

Bu temayı kullanmanın iki ana moduna ek olarak, tam olarak istediğiniz web sitesi türünü oluşturmak için birçok özelleştirme ve yapılandırma seçeneğiyle birlikte gelir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz dört uygulama görüntüleme düzeni ve sunulan üç mağaza düzeni vardır.

Bu temayı seçerek, uygulamanızın maketlerini çalışırken oluşturmanıza olanak tanıyan en popüler akıllı telefonlar için bir dizi şablona da erişebilirsiniz. Bu şablonlar CSS3 ile oluşturulduğundan, hızlı bir şekilde yüklenirler ve çeşitli ekran boyutlarında görüntülenmeye tam olarak yanıt verirler.

Appplay, Visual Composer sayfa oluşturma aracını içerir ve web sitenize kolaylıkla çevrimiçi bir mağaza eklemek için WooCommerce desteğiyle birlikte gelir.