31 En İyi Çok Amaçlı WordPress Temaları 2022

Çok amaçlı temalar, bazı WordPress kullanıcılarının kaçınma eğiliminde olduğu bir konu nişinin parçasıdır. Niye ya? Muhtemelen popüler “tüm esnafların en iyisi, hiçbirinin efendisi” sözünden kaynaklanmaktadır. Pek çok insan, bir özne her şeyi yapmaya çalıştığı için, belirli bir şeyi özellikle iyi yapamamakla sonuçlandığını yanlış bir şekilde varsayıyor.

Bu, kısaca yanlış olan asılsız bir varsayımdır. İyi performans göstermeyen çok sayıda kötü kodlanmış çok amaçlı tema olduğu gerçeğini inkar etmiyorum, çünkü kesinlikle var. Ancak, ben orada da farkında değilim vardır   web sitesinin hemen hemen her tür için mükemmel uyum rezervasyonları çok amaçlı temalar iyi bir anlaşma.

Bu nedenle, özel temaların belirli web sitenize uymadığı ender durumlarda, çok amaçlı bir tema her zaman gidilecek yoldur. Bu koleksiyonda, size yalnızca en iyiyi bırakmak için bu premium WordPress teklifleri nişinde iyiyi, kötüyü ve çirkini sıraladık.

1. Sidney Profesyoneli

Yüksek kaliteli ancak tamamen özelleştirilebilir çok amaçlı bir tema arıyorsanız, ücretsiz Sidney temamızın premium versiyonu olan Sydney Pro ile yanlış yapmış olamazsınız.

Sydney Pro, serbest çalışanlardan büyük şirketlere kadar herkes tarafından kullanılabilir. Podcasting, düğünler, bahçe işleri ve finans gibi belirli nişler için seçenekler de dahil olmak üzere kapsamlı bir şablon kitaplığı içerir. Ayrıca Crelly Slider, WooCommerce, Elementor ve Contact Form 7 eklentileri için entegrasyon ile birlikte gelir.

Bu harika temayı bu kadar elverişli kılan şeylerden biri, tüm deneyim seviyelerindeki kullanıcılar için kullanımının ve özelleştirmenin ne kadar kolay olduğudur. Canlı Özelleştiricisi ve hızlı ve erişilebilir desteği sayesinde, güzel tasarlanmış bir siteyi hemen çalışır duruma getirebilirsiniz.

Etkileyici, son derece işlevsel ve esnek çok amaçlı bir tema arıyorsanız, Sydney Pro iyi bir seçimdir. İşletmenizin öne çıkmasına yardımcı olacak kadar benzersiz, ancak birden fazla sektörde kullanılabilecek kadar basit.

2. Bölme

Divi (incelememiz) şu anda piyasadaki en sıcak konulardan biri ve bunun iyi bir nedeni var. Bu Elegant Themes sürümünün çok yönlülüğüne çok az tema uyabilir – bugün alabileceğiniz en iyi çok amaçlı temalardan biridir. Tema, tonlarca işlevsellik ve güzel bir geniş ekran düzeni içerdiğinden, paranızın karşılığını fazlasıyla verir.

Divi, kolayca sayfa oluşturmak için modüller ve içerik blokları kullanan özel sayfa oluşturucusuyla ünlüdür. Bu modüllerden bazıları, e-posta kayıt formları, iletişim formları, referanslar, banner reklamlar ve hatta bir çevrimiçi mağaza gibi oldukça benzersiz özelliklere sahiptir. Oluşturucu ayrıca 20’den fazla önceden hazırlanmış sayfa düzeniyle birlikte gelir, bu nedenle temayı kutudan çıkarmak çok kolaydır. Ayrıca özel tasarımları dışa / içe aktarabilirsiniz.

Tema, hızdan arama motorlarına ve güvenliğe kadar her şey için optimize edilmiştir (bir güvenlik mührü ile ödüllendirildi ve Sucuri tarafından kapsamlı bir şekilde gözden geçirildi). 32 dile çevrilmiştir ve sağdan sola dil komut dosyaları için destek içermektedir. Tek bir pakette tonlarca işlevselliğe sahip bir tema arıyorsanız, Divi kesinlikle kısa listenizin başında olmalıdır.

3. Merkez

Çok amaçlı temalar söz konusu olduğunda, Hub popüler ve zengin özelliklere sahip bir seçenektir. Ne tür bir işletme veya web sitesi işlettiğinizden bağımsız olarak kontrol etmeye değer.

Bu benzersiz hepsi bir arada içerik oluşturucu güzel tasarım, 60’tan fazla önceden tasarlanmış web sitesi, 600’den fazla bölüm şablonu ve 100’den fazla dahili sayfa sunar. Bu temanın içerdiği çok çeşitli tasarımlar ve stiller nadirdir ve bu da onu özelleştirme için önemli bir seçenek haline getirir.

Ödüllü tasarım koleksiyonu, çeşitli demoları ve şablonları karıştırıp eşleştirmenize olanak tanıyarak herhangi bir sektör için hayalinizdeki siteyi hızla ve kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca WP Bakery Builder, Elementor, Slider Revolution, Convert Plus ve daha fazlasını içeren bir dizi premium eklenti içerir.

Bu temayı diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise hızlı performansıdır. Hub hafiftir ve Pingdom ve GTmetrix gibi sayfa hızı test araçlarında mükemmele yakın puanlar elde eder.

4. Toplam

toplam-çok amaçlı-wordpress-teması

Çok amaçlı temalar, çok çeşitli web sitesi türlerini kapsamaktan gurur duyar. Bununla birlikte, birçoğu web sitenizi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi dahil etme sözü verirken, genellikle başarısız olurlar. Neyse ki Total açıkça bu eğilime karşı koymak için tasarlandı.

Bu temada çok sayıda nişi kapsayan 40’tan fazla demo şablonu bulunmaktadır. İster avukat, ister diş hekimi, serbest çalışan veya grafik tasarımcı, hatta bir oyuncu olun, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilmeniz için önceden tasarlanmış bir düzen vardır. Tabii ki Total, tasarımlarınızı daha da kişiselleştirmenin bir yolunu sunmadıkça bu isme layık olmayacaktı. Bunu göz önünde bulundurarak tema, popüler WPBakery eklentisiyle birlikte gelir ve kendi tasarım gereksinimlerinize göre özel düzenler oluşturmanıza olanak tanır.

Sunulan çok daha fazlası var: Dahil edilen Slider Revolution eklentisi, çevrimiçi mağaza açmak için WooCommerce desteği ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli portföy ve blog düzenleri. Ek olarak, standart Canlı Özelleştirici’nin genişletilmiş ve geliştirilmiş bir sürümü olan Gelişmiş Tema Özelleştirici içinde bir dizi özelleştirme seçeneği vardır.

Araziyi vaat eden ve nihayetinde teslim eden pek çok çok amaçlı tema yoktur. Herhangi bir konunun ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabileceğini önermek biraz zor olsa da, Total her şeyi çoğundan daha ileri götürür. Çok amaçlı bir temanın mükemmel bir örneğidir ve dikkate alınmaya değerdir.

5. Mücevher

mücevher-yaratıcı-çok amaçlı-wordpress-teması

Bu koleksiyondaki tüm temalar gibi, TheGem’in de her şeyi yapan bir tema olması amaçlanmıştır. Çoğunlukla, bu iddiaları destekler. Tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz önceden hazırlanmış 150 demo ile bu tema, hemen hemen her tür web sitesi için bir başlangıç ​​noktası sağlar.

Stok düzenlerinden biri tam olarak ihtiyacınız olan şey değilse, TheGem ayrıca WPBakery eklentisi, 2.500’den fazla yazı tipi simgesi ve alt tema desteği ile harika kişiselleştirmeye izin verir. Demo düzenleri boyunca paralaks ve video arka planları gibi modern efektler ve Google Yazı Tipleri için tam destek içerir.

Son olarak, TheGem’in uluslararası bir müşteri odaklı olduğunu ve İngilizce, Almanca ve Rusça destek sunduğunu belirtmekte fayda var.

6. Hızlı

Kullanım kolaylığı ve esneklik arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan çok amaçlı bir tema bulmaya çalışmak zor olabilir. Neyse ki, Brisk bir çözüm sunuyor.

Bu etkileyici tema, önceden tasarlanmış içerik ve çok çeşitli düzenler dahil olmak üzere 30’dan fazla kullanıma hazır şablonla birlikte gelir. Mevcut demolardan da görebileceğiniz gibi, ister kurumsal bir sektörde ister yaratıcı bir alanda çalışıyor olun, hemen hemen her tür web sitesi için seçenekler var. Brisk ayrıca, gelişmiş sayfa özelleştirmesi için Elementor Sayfa Oluşturucu eklentisi ve 120’den fazla öğe içerir.

Bu konuyla ilgili takdir ettiğimiz bir başka özellik de, her zaman en son sürümleri çalıştırmanızı sağlayan bir güncelleme sistemiyle gelmesidir. Bu, modern stiller ve gezinme ile güzel bir site oluşturmanın yanı sıra site yönetiminin zirvesinde kalabileceğiniz anlamına gelir.

Geniş bir demo yelpazesine sahip bir tema arıyorsanız, Brisk harika bir seçenektir. Kullanımı kolay ve son derece özelleştirilebilir, size rekabette öne çıkan bir web sitesi oluşturmanız için sayısız yol sunar.

7. X

x-konu

ThemeCo tarafından sunulan X (inceleme) bir başka çok popüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Tematik pazarda oldukça ilgi gördü; 200.000’den fazla satış ve çok sayıda satış kaydıyla X, ThemeForest’taki en popüler seçimlerden bazılarını karşılıyor.

X, “türünün ilk örneği” olarak lanse ediliyor. Tema, muazzam miktarda özelleştirmeye izin vermek için yığınlar (tek bir temada yerleşik tamamen benzersiz tema düzenleri) kullanır. X şu anda 4 yığınla birlikte gelir: Bütünlük, Yenileme, Simge ve Etik, bunların her biri birden çok türde web sitesine hizmet edebilir. Örneğin, bütünlük iş / portföy web sitelerini hedeflerken Icon, minimal tasarıma sahip bloglar için mükemmel bir seçimdir.

İşlevlerin listesi neredeyse sonsuzdur. X, değişiklikleri gerçek zamanlı olarak düzenlemenizi ve önizlemenizi sağlayan uygulama benzeri bir arayüz sunan Köşe Taşı sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Temayla dolu 15’ten fazla premium eklenti, video pazarlamadan özel 404 sayfalarına ve Mailchimp e-posta formlarına kadar her türlü özelliğe yardımcı olur. Bu konudaki olası yapılandırmaların çok sayıda olması şaşırtıcıdır.

8. Qwery

Qwery, güçlü özelliklerle dolu başka bir modern ve çok amaçlı temadır. Cesur, renkli ve şık, modern bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız onu mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Qwery, 60’tan fazla önceden hazırlanmış web sitesi, Elementor eklentisi, tek tıklamayla demo yükleyici ve ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir. Hemen hemen her tür web sitesi için kullanılabilse de, işletmeniz flört etmeye dayanıyorsa özellikle yararlı olabilir. Bunun nedeni, toplantıları çevrimiçi olarak sorunsuz bir şekilde planlamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan kapsamlı bir rezervasyon sistemi olan LatePoint Booking’i içermesidir. Ayrıca, rezervasyon takvimlerini sitenizin herhangi bir yerine kolayca yerleştirmek ve birden fazla ağ geçidi üzerinden çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için dahil edilen Booked eklentisini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, bu tema harika bir kişiselleştirme potansiyeli sunuyor. Blog ve portföy düzenlerinden oluşan bir kitaplıktan seçim yapabilir ve mega menülerden, kaydırıcılardan ve yapışkan sütunlardan ve kenar çubuklarından yararlanabilirsiniz. Çok amaçlı mükemmel bir seçenektir.

9. Kalyum

Çok amaçlı bir tema ararken muhtemelen subjektif karakterden yoksun birçok seçeneğe rastlamışsınızdır. Kalium’a girin. Herhangi bir nişe uyarlanabilen çok fazla madde ve göz alıcı tasarım seçenekleri ile benzersiz bir tema gibi görünüyor.

İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister web tasarımı konusunda deneyimli olun, Kalium, zarafet ve stil ile rezonansa giren profesyonel olarak kodlanmış bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Çeşitli tam konsept demolara göz atabilir ve popüler sürükle ve bırak WP Bakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle sitenizi daha da özelleştirebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız gerekiyorsa, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda düzen seçeneği, başlık stili ve yazı tipi vardır. Tema, Ninja Formları, Katman Kaydırıcısı, Gelişmiş Özel Alanlar ve daha pek çok eklentiyle birlikte gelir. Bu, sağlam bir mağaza, basit bir blog veya etkileyici bir portföy olsun, bu temayı tam gereksinimlerinize göre ince ayar yapabileceğiniz anlamına gelir.

Genel olarak, hem güçlü hem de zarif bir tema istiyorsanız, özellikle daha minimal bir görünüm tercih ediyorsanız Kalium ideal bir çözüm olabilir. Esnek, hafif ve son derece duyarlı olması, onu çoğu işletme ve blogcu için güvenli bir bahis haline getiriyor.

10. POFO

İyi bir çok amaçlı tema, bir dizi özelleştirilebilir düzen ile ayırt edici bir birleştirici estetiği birleştirecektir. Bu, özellikle birçok sitede tutarlı marka bilinci oluşturmak istiyorsanız önemlidir. POFO ile bu birleştirici estetiğe ulaşmak kolaydır.

Bu tema, fotoğraf portföyleri, küçük işletme siteleri, çevrimiçi mağazalar, harika tek sayfalık siteler ve daha fazlasını oluşturmak için demolar ve düzenler sunar. POFO, zengin özelliklere sahip olmasına rağmen, son derece hızlı yükleme süreleri de sunar.

Esneklik, POFO için önemli bir güçtür. POFO, düzenlerinizi oluşturmak için dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin gücünden yararlanmanın yanı sıra 150’den fazla sayfa stili öğesiyle birlikte gelir. Ayrıca, tam gereksinimlerinize göre özelleştirilebilen menüler, ızgara ekranları, widget’lar ve diğer özelliklerle birlikte 200’den fazla sayfa şablonuna erişebileceksiniz.

Performansla esnekliği dengelemeye gelince, POFO olağanüstü bir çok amaçlı tema seçeneğidir ve kesinlikle kısa listenizde olmalıdır.

11. Kod çözme

uncode-çok amaçlı-blog-metro-teması

Çok amaçlı temalar, doğası gereği, çeşitli kullanımlara uyum sağlamalı ve her tür site için faydalı işlevsellik sağlamalıdır. Kapsamlı tipografi seçeneklerine, son derece özelleştirilebilir bir düzene ve bazı son teknoloji özelliklere sahip bir tema için Decode’a bakın.

Yüzeyinde, bu tema diğerlerine benzer işlevsellik sunar; ancak geliştiriciler (Undsgn) çok daha ileri gitti. Google Fonts, Typekit, Fontdeck ve Font Squirrel sayesinde çok çeşitli yazı tiplerinin yanı sıra kapsamlı markalama seçenekleri vardır. Herhangi bir cihazda net bir görüntü için bir SVG logosu görüntüleme seçeneği vardır. Uncode ayrıca duyarlı görüntüler sunar: tema, tarayıcı ekranının boyutunu algılar ve cihaza göre optimize edilmiş bir sürüm sunar.

Düzenler, WPBakery eklentisinin yerleşik bir özel sürümüyle tasarlanmıştır ve altı menü düzeni, web siteniz için uygun bir gezinme düzeni bulacağınız anlamına gelir. Ayrıca, herhangi bir içeriği belirgin bir şekilde görüntülemek için LayerSlider ve Revolution Slider eklentileri ve medyayı şık bir ışık kutusu içinde görüntülemek için iLightbox eklentisi dahildir. Hemen başlamanız gerekiyorsa, Undsgn, tümü tek tıklamayla içe aktarma seçenekleriyle 30’dan fazla demo içeriyor.

Son olarak, Uncode’s, sorun yaşamanız durumunda çok sayıda belge sunar ve bir dizi anlatımlı video eğitimiyle birlikte, ihtiyacınız olursa yardım da hazırdır.

Sonuç olarak, sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş kullanışlı, modern işlevsellik sunan bir tema için Uncode’u düşünün.

12. H kodu

h-kodu-çok amaçlı-wordpress-teması

Çoğu zaman, iyi bir çok amaçlı temanın ayırt edici özelliği, belirli bir alana fazla girmeden çok çeşitli kullanıcılara hitap etme yeteneğidir. Bir tema, sağlam işlevsellik de sunarak rakiplerinden daha iyi performans gösterebilir ve H-Code buna iyi bir örnektir.

Bu tema, farklı unsurları çevreleyen beyaz alanın iyi kullanımı ile modern ve temiz bir tasarım sağlamaya odaklanmıştır. Varsayılan yazı tipi boyutunun okunması kolaydır (moda olarak çok küçük olmasına rağmen) ve dahil edilen WPBakery eklentisiyle, açılış sayfaları dahil olmak üzere akla gelebilecek hemen hemen her düzeni oluşturabilirsiniz.

Hakkında ve Ekip sayfaları , her üye için fareyle üzerine gelindiğinde bağlamsal bilgileri görüntüleyen hareketli bir açılır pencere ile etkileyicidir. Benzer şekilde, portföy sayfası düzeni de zarif rollover animasyonları kullanır. Ancak, sayfalar arasında gezinirken biraz gecikme oldu, bu nedenle sorunsuz gezinme önemliyse akılda tutmaya değer.

Sonuç olarak, H-Code hakkında sevdiğim çok şey var ve web sitelerinde basın hizmetine dikkat etmenizde fayda var.

13. Ultra

ultra tema

Ultra, Themify’ın “en güçlü ve esnek” sürümü olarak lanse edilen popüler çok amaçlı bir temasıdır. Düzen muhteşem – çeşitli tipografi, boşluk yığınları ve akıllı kaydırma animasyonları, ziyaretçilerinizi tamamen meşgul tutacaktır.

Tema 6 başlık / sayfa düzeniyle birlikte gelir: Blok, Yatay, Kutulu İçerik, Sol Panel, Kutulu Düzen ve Minimal Çubuk. 15 önceden ayarlanmış renk görünümü ve gezinme, paylaşım düğmeleri ve bir arama kutusu gibi çeşitli ‘değiştirilebilir’ öğeler elde edersiniz. Ultra, gri tonlama, bulanıklık ve sepya efektlerine sahip yerleşik görüntü filtreleriyle birlikte gelir. Sürükle ve bırak oluşturucu, tema seçenekleri paneli, WooCommerce entegrasyonu ve daha fazla tema içi özellik.

Ultra, 32’den fazla kullanıma hazır web sitesi düzenine sahiptir, bu nedenle, herhangi bir sektördeki tam anlamıyla her tür web sitesine hizmet vermeye hazır olduğunu bilirsiniz.

14. Stokholm

Stockholm temalı çok amaçlı

Stockholm, zengin özelliklere sahip çarpıcı bir temadır. Hemen hemen her olası web sitesi için uygundur: geliştiriciler, tüm işlevleri göstermek için 20 benzersiz demo oluşturdu.

Tasarım minimalist ve zariftir; sadelik açıkça tasarım sürecinde yüksek bir öncelik haline geldi. Çekici tipografi ve akıcı kaydırma ile minimal ve temiz görünüyor. Ajax sayfa geçişleri de tasarıma bir incelik duygusu katıyor.

Stockholm, WPBakery, Google Yazı Tipleri, Harika Yazı Tipi ve Zarif Simgeler içerir. Ayrıca, arama motorları için optimize edilmiştir ve özellikle tek sayfalık bir web sitesi olarak iyi çalışır.

15. Norebro

Çok amaçlı temalar tasarım gereği çok fazla alanı kapsamalıdır. Ayrıca, geliştiriciler özellikler ve stil açısından birbirlerini geçmeye çalışırken rekabet inanılmaz derecede şiddetli. Ancak Norebro, esneklik ve özelleştirme seçenekleri söz konusu olduğunda bunu başarıyor.

Bu tema, çok çeşitli web sitesi türleri için düzinelerce kullanıma hazır demo ile birlikte gelir. Cüzdanlar, çevrimiçi mağazalar, dijital ajanslar, restoranlar ve daha fazlası için tasarımlar var. Tüm Norebro tasarımları minimalisttir ve renk kullanımı seyrektir, bu da yalnızca efekti vurgulamaya yarar.

İşlevsellik açısından Norebro, WordPress’e dahil edilen WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi aracılığıyla kullanabileceğiniz 90’ın üzerinde yeni kısa kod ekler. Tema ayrıca çevrimiçi mağazalar, cüzdanlar ve sosyal medya seçenekleri de dahil olmak üzere birden fazla gelişmiş ayar içerir.

Genel olarak, Norebro birçok özellik ve minimal stil sunarak onu güçlü bir rakip haline getiriyor. Kendiniz görmek için kısa listenize eklemenizi öneririz.

16. Kallyas

Muhtemelen ne düşündüğünüzü biliyoruz: Dünyanın ihtiyaç duyduğu son şey başka bir çok amaçlı tema. Ancak, gerçekten benzersiz görünen bir şey arayan birçok seçeneği araştırırsanız, genellikle yetersiz kalırsınız. Kallyas mükemmel olmak için tasarlandı ve kesinlikle başarılı oldu.

Yüzeyde Kallyas’ı diğer çok amaçlı pistlerden ayırmak zor. Tıp, haber, blog ve e-ticaret gibi nişleri kapsayan çok sayıda demo sunar. Sayfalarınızı bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (yerleşik esnek görsel oluşturucu) kullanarak oluşturabilir ve mizanpajlarınızı geliştirmek için 100’den fazla öğe arasından seçim yapabilirsiniz. Kallyas, birçok rakibinde olduğu gibi Revolution Slider eklentisini de içeriyor.

Ancak, bu temanın farklı olduğu yer, tasarımın benzersiz versiyonudur. Yeni başlayanlar için, iletişim bilgilerini ve bir sloganı gösteren rollover pop-up logosu ve bazı içerik bloklarında modern açılı boks stilleri var. 12’den fazla açılış sayfası düzeni, kalıcı bir açılır pencere seçeneği ve kullanıma hazır çok sayıda özelleştirme ile Kallyas, rakiplerinin çoğundan daha fazla tasarım temeline sahiptir.

Stil odak noktası olsa da, Kallyas sadece çekici bir konu değildir. Ayrıca, her türden web sitesinin ihtiyaç duyduğu birçok kullanışlı özelliği içerir. Yakında kontrol etmenizi öneririz!

17. Ela

Hazel-Çoklu Konsept-WordPress-Teması

Hazel, muhteşem bir tasarıma sahip çok amaçlı güzel bir temadır. Veya daha spesifik olmak gerekirse, 35 muhteşem düzen (tema, içeriği tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz 35 demo sitesiyle birlikte gelir). Tüm düzenlerde düzgün kaydırma, bol miktarda beyaz alan ve dar tipografi göreceksiniz.

Hazel ayrıca 4 stil Ajax tabanlı sayfa geçişi, WooCommerce entegrasyonu, çoklu blog düzeni, WPBakery, Layer Slider ve 30’dan fazla yerleşik kısa kod ile birlikte gelir. Font Elegant Icons ve Font Awesome ikon setleri temaya eklendi. Hazel, arama motoru için optimize edilmiştir ve her tür web sitesini işlemeye hazırdır.

18. Monako

Monako-teması

Monaco, birkaç demo sitesine sahip başka bir çok konseptli WordPress temasıdır. Bu tema tasarımı, büyük görüntüleri, paralaks efektlerini ve şık, hafif tipografiyi mükemmel şekilde kullanır.

Arka uçta, WooCommerce entegrasyonları için destekle birlikte WPBakery ve Slider Revolution’a sahip olursunuz. Ayrıca beş gönderi türü (standart, resim, galeri, video ve alıntı), bazı kaydırma animasyonları, çoklu menü stilleri ve Google yazı tipleri elde edersiniz. Monaco’nun ayrıntılı belgeleri, sitenizin temayı satın aldıktan kısa bir süre sonra çalışır hale gelmesini sağlar.

19. Manzara

Birçok modern web sitesi minimalizmi benimsemiştir, ancak bu her zaman en çekici deneyim değildir. Biraz daha yetenekli bir tema arıyorsanız, aradığınız seçenek Scape olabilir.

Scape ile şimdiye kadar gördüğümüz en kapsamlı demo kitaplıklarından birini bulacaksınız. Takım bölümleri, SSS’ler, blog sayfaları, haritalar ve çok daha fazlasını içeren 250’den fazla öğe arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok öğe, kullanıldığında sayfaların çok daha parlak görünmesini sağlayan gelişmiş animasyonlar da içerir.

Scape ayrıca WPBakery sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir ve düzenleyiciye birçok yeni özellik ekler. Ayrıca, özel altbilgi bölümleri oluşturmak için bir sürükle ve bırak geliştirme aracı bulacaksınız ve Scape, kutudan çıktığı anda hızlı sayfa yükleme süreleri için optimize edilmiştir.

Basitçe söylemek gerekirse, çok çeşitli özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş animasyonlar içeren çok amaçlı bir tema arıyorsanız Scape mükemmel olabilir.

20. Kapri

capri-çok amaçlı-wordpress-teması

Capri, 12 tasarımı tek bir pakette birleştiren güzel bir premium temadır. Demoda ilerlerken güzel paralaks, tatlı görseller, göz alıcı animasyonlar ve büyük, cesur yazılar bulacaksınız.

12 demo sitesinin tümüne erişmenizi sağlayan tek tıklamayla içe aktarmaya ek olarak, WooCommerce, Google Fonts, altı simge paketi (Font Awesome, Font Elegant, Ionicons, Linea, Simple Line ve Dripicons), Google Fonts için de destek alırsınız. , Ajax sayfa geçişleri ve 80’den fazla kısa kod. WPBakery, Layer Slider gibi ücretsiz olarak dahildir. Alışveriş sepetleri, özel arama ve sosyal medya beslemeleri gibi özelliklere sahip çeşitli özel widget’lar da temaya yerleştirilmiştir. Açıkçası, Capri ne arka uçta ne de ön tarafta eksik.

21. Anon

Hiçbir iki çevrimiçi mağaza aynı değildir, bu nedenle esnek bir e-ticaret teması kullanmak istemeniz mantıklıdır. Bu nedenle Anon, WooCommerce kullanıcıları düşünülerek oluşturulmuş çok amaçlı bir seçenektir ve tüm doğru yollarla teslim edilir.

Tema, her biri farklı bir tarza sahip birkaç eksiksiz çevrimiçi mağaza demosu içerir. Her durumda, sayfalar şık ürün karuselleri, kahraman bölümleri ve göz alıcı harekete geçirici mesajlarla satmak istediğiniz ürünleri sergilemek üzere tasarlanmıştır.

Görünüşün ötesinde Anon, dinamik nakliye fiyatlandırmasını etkinleştirmek için premium eklenti seçenekleri, otomatik arama tamamlama ve öğelerinizin hızlı bir şekilde görüntülenmesi dahil olmak üzere işinizi kolaylaştıracak birçok özellik içerir.

Birçok çok amaçlı tema, e-ticareti sonradan akla gelen bir düşünce olarak ele alır, ancak Anon tam tersi bir yaklaşım benimser. Bunu göz önünde bulundurarak, bir sonraki e-ticaret projeniz için öncü olacaksınız ve kısa listenizin başında olmalıdır.

22. Köprü

Köprü-Teması

Bridge, ThemeForest’ta 25.000’den fazla satış ve 4,76 yıldızlı kredi notu ile çok popüler bir üründür. Tüm bu popülerlik kesinlikle haklı çünkü Bridge 100’ün üzerinde (evet,  100 ) benzersiz demo ve 24 tasarım konseptiyle geliyor. Bu sayılar, Qode geliştiricilerinin çok konseptli temalarına ne kadar bağlı olduklarını size gösteriyor.

Ajax sayfa geçişleri, çeşitli etkileşimli öğeler ve sofistike tipografi ile her demonun düzeni güzeldir. Arka uçta Bridge, WooCommerce’i destekler ve WPBakery ile Katman Kaydırıcısına sahiptir. Ayrıca 80’den fazla kısa kod, tipografi seçeneği ve iki yazı tipi simge paketi elde edersiniz. Bridge, aklınıza gelebilecek hemen hemen her tür web sitesinin tasarımını ele almaya hazır, çok yetenekli bir temadır.

23. Tarih

Hikaye-WordPress-Teması

Hikaye, yaratıcı ve benzersiz bir tasarıma sahip çok amaçlı bir temadır. Tasarımın kapağı neredeyse tamamen görsellere odaklanmış durumda ancak çekici olup olmaması size kalmış. Şahsen, blog düzeninin tasarımı hakkında en çok sevdiğim şey. Minimal ve odaklanmış, okuyucuları en önemli şeye, içeriğinize odaklanmaya teşvik ediyor.

Dört adet kurulabilir demo sitesi (biri ana demo, diğer üçü sırasıyla sağlık ve yaşam tarzı, fotoğrafçılık ve yemek ve restoran web siteleri içindir), yerleşik sosyal paylaşım, WooCommerce desteği ve bir set ekleyen Görsel öğeler üreticisi İçerik oluşturmayı kolaylaştırmak için WYSIWYG düzenleyici araç çubuğundaki düğmelerin sayısı. Story ayrıca, WordPress canlı özelleştiricisini güçlü ancak basit bir tasarım aracına dönüştürür. Arama motoru için optimize edilmiş ve kapsamlı bir şekilde belgelenmiş Story, yaratıcı web sitenizde yayınlanmayı bekliyor.

24. BeTheme

betheme

BeTheme, Bridge gibi 100’den fazla tasarım konseptiyle gelen başka bir çok amaçlı temadır. Olmasa da olduğu Köprüsü gibi popüler olarak, BeTheme bugüne kadar 15.000’den fazla kümülatif satış ile çok başarılı olmuştur. Demo sitelerinin en güzel yanı, BeTheme’in her tasarımı farklı türdeki web sitelerine hedeflemiş olmasıdır. Örneğin, spa siteleri için bir demonuz, bandolar için bir demonuz ve emlak acenteleri için bir demonuz var. Liste devam ediyor.

On yedi özelleştirilebilir başlık stili, bir kısa kod oluşturucu, gelişmiş bir tema seçenekleri paneli ve önceden hazırlanmış 12 dış görünüm, BeTheme’in arka uç özellikleri listesinde listelenmiştir. Özelleştirmeye hazır alt temalar pakete dahildir. BeTheme ayrıca hız, arama motorları ve çeviriler için optimize edilmiştir. Herhangi bir niş içindeki hemen hemen her web sitesi için harika bir seçenek.

25. Ön

Birçok çok amaçlı tema, çok fazla şişkinlik ekleme tuzağına düşer. Bu, şaşırtıcı sonuçtan bağımsız olarak web sitenizin performansını bile etkileyebilir. Ancak Front farklı bir yaklaşım benimsiyor – hızlı bir web sitesi istiyorsanız harika bir haber.

Çok amaçlı bir temadan beklediğiniz gibi Front, çoğunlukla işletmeler ve teknoloji ajansları için iki düzineden fazla önceden oluşturulmuş ana sayfa düzeniyle birlikte gelir. Hepsi malzeme tasarımı düşünülerek inşa edilmiştir ve tema büyük ölçüde varsayılan bir mavi renk paletini tercih eder. Ayrıca, tüm demo tasarımları, yarışmada öne çıkanlardan çok daha duyarlı.

Front’u özelleştirmek istiyorsanız, temanın Gutenberg’in yerel blok düzenleyicisiyle sorunsuz çalıştığını bilmekten memnun olacaksınız, bu nedenle üçüncü taraf sayfa oluşturucu eklentisine çok az ihtiyaç var. Sayfalarınıza eklemek için formlar, fiyat tabloları ve çok daha fazlası gibi birçok yeni blok var.

Genel olarak, Front size çok çeşitli özellikler sunarken mükemmel performans sunarken iyi bir denge kurar. Özellikle sayfa boyutlarını minimumda tutmanız gerektiğinde faydalı bir seçenektir.

26. Jüpiter

Jüpiter teması

Jüpiter, 20.000’den fazla satış kaydeden çok popüler bir başka konudur. Ajans, Yaratıcı, Eğitim, Gıda, Sağlık ve E-ticaret olmak üzere altı kategoriyi kapsayan önceden hazırlanmış 25 şablona sahiptir ve her zaman yenileri eklenir. Bu tasarımların çoğu, hoş tipografi ve çok sayıda beyaz alan ile tasarımda oldukça minimaldir.

Jüpiter’in ana satış noktalarından biri, web sitenizin başlıklarının düzenini hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmenizi sağlayan yaratıcı başlık özelleştiricisidir. Temada WPBakery, üç kaydırıcı (Katman, Devrim ve iCarousel), on yeni kısa kod, 1800’den fazla simge ve on özel gönderi türü görünüyor. Jüpiter aynı zamanda son derece hızlı sayfa yükleme süreleri için tasarlanmıştır – bir hız testinde, ilk görünümde 93/100 ve ikinci görünümde mükemmel bir 100/100 puan aldı. Mükemmel bir ürün ve daha iyi temalar bulmak zor olurdu.

27. Unicon

unicon-theme-çok amaçlı

Unicon, hoş bir tasarıma sahip çok amaçlı işlevsel bir temadır. Demoda yer alan kaydırma animasyonları mükemmel – solma, slayt ve daha fazlası gerçekleştirilebilir. Unicon, çeşitli sayfa türleri (örn. Ana Sayfa, Hakkında, Hizmetler, SSS, vb.) için 12 içe aktarılabilir demo ve önceden oluşturulmuş 50 düzen (geniş ve kutulu sürümler mevcuttur) içerir.

Arka uçta, WPBakery (40’tan fazla özel öğeyle) ve Devrim Kaydırıcısı elde edersiniz. Tema WooCommerce, Google Haritalar ve hatta bbPress entegrasyonları için optimize edilmiştir, bu nedenle ihtiyacınız olan buysa bir forum işlevi görmeye bile hazırdır. Google Yazı Tipleri ve Ultrasharp Simgeleri de paketin bir parçasıdır.

28. Tilki

thefox-duyarlı-çok amaçlı-wordpress-teması

TheFox, esas olarak görüntülere ve tipografiye odaklanan minimal bir tasarıma sahip yaratıcı, çok amaçlı bir temadır. Bu konuyu kaydırmak, bu listedeki diğer ürünler kadar sorunsuz değil, ancak yine de iyi çalışıyor. 30’dan fazla yerleşik ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

WPBakery, içerik oluşturucu için bazı özel öğelerle birlikte güçlü tema seçenekleri panelinde bulunur. Aslında TheFox ile birlikte gelen premium eklentilerin (premium kaydırıcılar ve simge setleri dahil) toplam dolar değeri 120 doları buluyor. TheFox ayrıca kapsamlı metin ve video belgeleriyle birlikte gelir, böylece hemen gitmeye hazır olursunuz.

29. Üs

İşletmeniz büyüdükçe, daha fazla ziyaretçi alabilirsiniz. Bu nedenle, sizinle ölçeklenebilecek bir konu önemlidir ve cevabınız Üs olabilir.

Bu tema performans göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve önceden oluşturulmuş 23 tam web sitesi düzeninin her birinde yer alır. Uygulama açılış sayfaları, SEO ajansları, yeni kurulan şirketler, tıbbi şirketler ve çok daha fazlası gibi siteler için seçenekleriniz var. Ayrıca, 200’den fazla tam sayfa düzeni kullanarak Exponent’i inanılmaz derecede çok yönlü hale getirebilirsiniz.

Kollarınızı sıvamak istiyorsanız, tema, yerleşik bir görsel oluşturucu kullanarak seçtiğiniz herhangi bir düzeni özelleştirmenize olanak tanır. WPML eklentisi ile tam uyumluluk, şirket web sitenizi istediğiniz dile çevirebileceğiniz anlamına da gelir.

Bir işletme web sitesi için mükemmel tema, yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir olmalıdır. Üs, her iki kriteri de karşılar, bu nedenle sizin için mükemmel bir tema olabilir.

30. Skala

tema-scalia

Scalia, öncelikle ticari web sitelerini hedefleyen birinci sınıf çok amaçlı bir temadır. Sekiz demo ve altı başlık stiliyle Scalia, ThemeForest’ta inanılmaz derecede yüksek bir 4,98 yıldız derecesine sahiptir ve Haziran 2015 itibarıyla ThemeForest’ta en yüksek puan alan çok amaçlı tema olarak tanınmaktadır.

Uzmanlığı nedeniyle Scalia, bu web sitesi kategorisini hedefleyen bir dizi arka uç özelliği ile birlikte gelir. Şirket profilleri, gelişmiş bir portföy, ilginç referanslar ve daha fazlasını elde edersiniz. Bununla birlikte, Scalia ayrıca bir WooCommerce entegrasyonu ve 100’den fazla benzersiz sayfa şablonu (bazı çok havalı blog düzenleri dahil) desteğiyle birlikte gelir, böylece iş sitelerinin yanı sıra diğer nişlere de sığabilir.

31. The7

the7-wordpress-teması

The7, güzel bir tasarıma sahip çok amaçlı bir temadır. Bu listedeki diğer bazı tekliflerin aksine, The7’nin tasarımı, ana sayfasında birçok farklı öğeyi içerdiğinden minimal olmaktan uzaktır. Ancak, yapılandırılmış bir düzen ve basit, zevkli bir yazı tipi kullanarak çok meşgul görünmekten kaçınabilirsiniz. The7’nin benzersiz tekliflerinden bir diğeri, satın almadan önce temalı bir test sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan ThemeTest.net ile yerleşik entegrasyonudur. Bu, arka ucun ve ön ucun canlı bir önizlemesini almanızı sağlar.

The7, 3 düzen stili, 4 düzen ve 20 önceden tanımlanmış dış görünüm içerir. WPBakery + Ultimate Eklentiler, Slider Revolution, Layer Slider ve Go Fiyatlandırma Tabloları ile ücretsiz olarak 99 $ premium eklenti elde edersiniz. WooCommerce’in stili, arama motoru için optimize edilmiş kodu ve “güçlendirilmiş” mega menüsü, bu mükemmel temayı satın almak için ek nedenlerdir.

Sonuç olarak, çok amaçlı WordPress temaları koleksiyonumuzu tamamlamak için harika bir ürün.