Araba bayileri için en iyi 21 WordPress teması

Bir web sitesi oluşturmak, herhangi bir başarılı etkinliğin önemli bir parçasıdır. Doğru etkinlik WordPress temasını seçerek, etkinliğinizi çevrimiçi olarak tanıtabilecek ve hedef kitlenizin etkinliğinize neden kaydolmaları gerektiğini anlamasını kolaylaştıran bir kaynak oluşturabileceksiniz.

2021’in en iyi WordPress etkinlik temalarından oluşan bu koleksiyondaki öğelerden birini seçerek, büyük gün için beklenti ve heyecan yaratan bir web sitesi oluşturabileceksiniz. İyi bir etkinlik teması, katılımcılarınızın etkinlik konumu, oturum saatleri, konuşmacı profilleri ve çok daha fazlası gibi yararlı bilgiler göndermesini de kolaylaştıracaktır.

En iyi etkinlik temaları, web sitenizden kayıtları yönetme olanağı da sağlar. Tercihlerinize bağlı olarak biletleri kendiniz satabilir veya önde gelen bir üçüncü taraf biletleme hizmetiyle entegre olabilirsiniz. Bir etkinlik web sitesi oluştururken göz önünde bulundurulması gereken diğer temel özellikler arasında akıllı telefon kullanıcılarını barındırmak için mobil uyumlu bir düzen, etkinlik öncesinde ve sırasında hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak sosyal medya entegrasyonu ve tüm önemli sayfalar için önceden tasarlanmış şablonlar bulunur. web sitenizden.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki ana etkinlik teması türü olduğunu belirtmekte fayda var. Bazı temalar, tek bir etkinliği tanıtmak için bir web sitesi oluşturmak üzere tasarlanırken, diğerleri sitenizde birden fazla etkinlik sunmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Son tema türü, çeşitli organizatörlerin etkinliklerini tanıtan bir çevrimiçi etkinlik portalı oluşturmak için iyi bir seçenektir.

Konferans, çalıştay, toplantı, parti, konser veya festival gibi bir etkinliği tanıtmak ve desteklemek için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, bu koleksiyondan temalardan birini seçmek projenize büyük avantaj sağlayacaktır.

1. Sergi

Exhibz, 10’dan fazla ana sayfa düzenine sahip bir etkinlik ve konferans WordPress temasıdır.

İyi bir ana sayfa düzeni seçimiyle, Exhibz temalı etkinliğiniz veya konferansınız için doğru türde bir web sitesi oluşturabilmeniz için iyi bir şans var. Exhibz’in önceden oluşturulmuş içeriğini kullanarak hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz etkinlik web sitelerinden bazıları, yemek festivalleri, dijital pazarlama etkinlikleri ve eğitim konferansları için siteler ve bunlardan sadece birkaçı. Özel olarak tasarlanmış etkinlik şablonlarına ek olarak, hemen hemen her tür web sitesi için kullanılabilecek daha genel amaçlı seçenekler de vardır.

Exhibz ana sayfasındaki düzenlere bir göz atarsanız, hepsinin etkinliğinizi tanıtmanıza yardımcı olacak birçok yararlı öğeye sahip olduğunu göreceksiniz. Bu, farklı biletleme seçeneklerini görüntülemek ve karşılaştırmak için konuşmacı profili bölümlerini, geri sayım sayaçlarını, programları ve fiyatlandırma tablolarını içerir. Etkinlik konumunuzu paylaşmak için ana sayfanızda veya web sitenizin başka bir yerinde etkileşimli bir Google haritası görüntülemek, Exhibz ile de kolaydır.

Ana sayfa düzenlerine ek olarak, sitenizin iç sayfaları için çeşitli şablonlar da vardır. Bu, konferans merkezi ayrıntılarınız, konuşmacılar hakkında daha fazla bilgi ve potansiyel ve onaylanmış katılımcılarla paylaşmanız gerekebilecek diğer her şey gibi diğer önemli içerikleri etkinlik web sitenize hızlı bir şekilde eklemenizi kolaylaştırır.

Exhibz şablonları harika görünse ve birçok faydalı öğe içerse de, desteklenen sayfa oluşturma aracıyla hepsi kolayca özelleştirilebilir. Bu şablonları Elementor sayfa oluşturucu arayüzünde açarak, mizanpajların bölümlerini ekleyip kaldırabilir, görünümlerini özelleştirebilir ve bu hazır temayı etkinliğinizin veya konferansınızın benzersiz gereksinimlerine uygun hale getirmek için çok daha fazlasını yapabilirsiniz. .

Etkileyici bir özellik ve şablon kombinasyonu ile Exhibz, çok çeşitli projeler için çalışmalıdır.

2. Mücevher

TheGem, yeni bir WordPress etkinlik web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır.

TheGem ile erişebileceğiniz birçok önceden oluşturulmuş web sitesi demosu arasında, etkinlik siteleri oluşturmak için ideal olan iki tane vardır. Bu demolardan biri müzik etkinliği siteleri oluşturmaya odaklanırken, diğeri bir BT veya iş etkinliğini tanıtmak için bir site oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, bu temanın özelleştirilmesi çok kolay olduğundan, ne tür etkinlikler yürüttüğünüze bakılmaksızın, TheGem ve bu demoların projenize en uygun şekilde kolayca ayarlanması mümkündür.

Bu temadaki iki etkinlik demosundan birini kullanmaya karar verirseniz, ana sayfanız kesinlikle hedef kitlenize hitap edecek modern bir tasarıma sahip olacaktır. Ana sayfanızda kullanabileceğiniz bazı öğeler, etkinliğin başlangıcına kadar geri sayım yapan zamanlayıcıları, çok sayıda görüntüyü ve diğer içeriği slayt gösterisi biçiminde görüntülemek için kaydırıcıları ve etkinlik sıralamasını, programını ve başlıca ilgi çekici yerleri görüntülemek için bölümleri içerir. . Medya oynatıcı modüllerini, geçmiş etkinliklerin video görüntülerini ve diğer tanıtım materyallerini paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Zengin özelliklere sahip ana sayfa düzenlerine ek olarak, etkinlik demoları, konuşmacı, hakkında ve program sayfalarını kapsayan birçok başka kullanışlı şablon içerir. Ayrıca, bu tema en iyi üçüncü taraf WordPress eklentileriyle çalıştığından, sitenizi bir bilet platformuna bağlamakta veya biletleri doğrudan web sitenizden kendiniz satmakta sorun yaşamazsınız. Web sitenize ek şablonlar eklemeniz gerekiyorsa, bunları TheGem temasını oluşturan 400’den fazla şablonun kitaplığından içe aktarabilir veya yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak kendiniz oluşturabilirsiniz.

Yüksek kaliteli müzik etkinlikleri ve iş konferanslarının gösterileri ile TheGem geniş bir kitleye hitap etmelidir.

3. Konferans

Confera, çevrimiçi konferanslar ve etkinlikler için web siteleri oluşturmaya odaklanır.

Konferansınız veya etkinliğiniz çevrimiçi ortama taşındıysa ve yeniden odaklanmanıza yardımcı olabilecek bir konu arıyorsanız, Confera sizin için tasarlandı. Confera paketindeki önceden oluşturulmuş üç web sitesi birkaç farklı stil ve amacı kapsar. Ancak, bu makaleyi okuyan kişilerin en çok ilgisini çekmesi gereken şey çevrimiçi konferansın gösterimidir.

Çevrimiçi konferans demosunu açtığınızda, web sitenizin ana sayfasının ve diğer bölümlerinin nasıl görüneceğini kendiniz göreceksiniz. Etkinliğinizi tanıtmanıza yardımcı olmak için, önceden tasarlanmış ana sayfanın ana bölümünde, başlık, tarih ve konuşmacı sayısı dahil olmak üzere konferansınızın önemli ayrıntılarını görüntülemek için alan bulunur. Ancak, diğer bilgileri ekleyebilmek için hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Şimdi kayıt ol butonu aynı zamanda ziyaretçilerinizin dikkatini çekmeli ve onları etkinliğinize kaydolmaya ikna etmelidir.

Ziyaretçileriniz hemen kaydolmaya hazır değilse, etkinliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ana sayfa düzenini aşağı kaydırabilirler. Ana sayfa şablonunu varsayılan durumunda kullanırsanız, ziyaretçileriniz büyük günü işaretleyen bir geri sayım sayacı, konuşmacıların fotoğraflarını gösteren bir atlıkarınca ve etkinlik için sekmeli bir takvim görür.

Bu zamanlama widget’ı harika çalışıyor ve konferansınız sırasında ne olacağını açıkça gösterme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Birden fazla biletleme veya kayıt seçeneği sunuyorsanız, ayrıntılarınızı paylaşmak için fiyat tablosu widget’ını kullanabilirsiniz.

Özelliklerle dolu ana sayfa düzenine ek olarak Confera, ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm şablonlarla birlikte gelir.

4. Konferans

wordpress-tema-konferans

Konferans, çevrimiçi etkinlikleri tanıtmak için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Konferans, WP Look Studio tarafından geliştirildi ve etkinliğinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için harika tasarımı gerekli tüm özelliklerle birleştiriyor.

Tema, konferans, sergi ve diğer toplantı türleri gibi tek bir etkinliği tanıtmak için oluşturulmuştur. Uzun biçimli ana sayfa düzeni aracılığıyla, ziyaretçileriniz ana sayfada aşağı kaydırırken daha ayrıntılı olarak daha fazla bilgi vermeden önce konum, tarih ve konuşmacı sayısı gibi önemli etkinlik özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

Konuşmacılarınızın her birinin web sitesinde kendi profilleri olabilir, fotoğraflar ve sosyal medya profillerine bağlantılar ile tamamlanır. Bu, potansiyel katılımcılarınızın konuşmacıların geçmişleri ve neden onları dinlemeye gelmeleri gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için harikadır. Tema ayrıca zengin özelliklere sahip bir zaman planlayıcı içerir. Bu, etkinliğinizi oluşturacak sunumlara hızlı bir genel bakış göndermenize ve ziyaretçilerinizin daha fazla bilgi edinmek için her oturumu tıklamasına olanak tanır. Tema tamamen duyarlı olduğundan, katılımcılarınız oturumlar arasında mobil cihazlarından programa erişebilir.

Konferans, Google Haritalar ile sorunsuz bir şekilde entegre olduğundan, etkinliğinizin yerini göstermek kolaydır. Bu, katılımcıların nereye gideceklerini bulmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yerel otelleri ve diğer olanakları bulmalarına da yardımcı olabilir.

Diğer yararlı konferans özellikleri arasında sponsor logosu gösterimi, bilet fiyatı karşılaştırma tabloları, bir blog bölümü ve doğrudan PayPal ile bilet satma veya Eventbrite’ın çevrimiçi bilet hizmetiyle entegre olma yeteneği yer alır.

En temel özelliklerin yanı sıra yüksek kaliteli tasarımıyla Conference, bir sonraki etkinliğinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

5. Üs

Exponent, zarif bir etkinlik web sitesi demosu ile çok amaçlı ve çok yönlü bir WordPress temasıdır.

Etkinlikleri ve konferans demosunu WordPress panonuza aktararak, yeni web sitenizin temelini hızla atmış olacaksınız. Bu demonun bir parçası olarak, etkinliğinizi veya konferansınızı tanıtmanıza yardımcı olacak faydalı öğelerle dolu, zengin özelliklere sahip bir açılış sayfası düzenine erişim elde edersiniz. Bu ana sayfa düzenindeki bölümlerden bazıları, etkinliğin başlangıcına veya seçtiğiniz bir tarihe kadar geri sayan bir zamanlayıcı, etkinliğiniz hakkında önemli bilgileri paylaşmak için bir dizi simge ve konuşmacı profillerinizi vurgulamak için bir pano içerir.

Konferans veya etkinlik web sitesi oluşturan herkesin yararlı bulacağı diğer Exponent özellikleri arasında etkinliğinizdeki her gün için programı yayınlama aracı, sponsor logolarını hızlı bir şekilde görüntüleme yeteneği ve farklı bilet satış seçeneklerini karşılaştıran bir fiyat tablosu bulunur. Ayrıca, müşteri geri bildirimlerini referans kaydırıcısına kolayca gönderebilir, bir SSS oluşturup ana sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Exponent esnek bir tema olduğundan, önceden tasarlanmış içeriği varsayılan durumunda kullanmanız gerekmez. Yerleşik görsel oluşturucu, tema şablonlarını açmayı ve bir sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla özelleştirmeye başlamayı kolaylaştırır. Bu sayede etkinlik veya konferans web sitenizin nasıl görüneceği üzerinde tam yaratıcı kontrole sahip olursunuz. Web sitenizde kullanmak isteyebileceğiniz ve Exponent tema paketine dahil olan diğer araçlar arasında GDPR uyumluluk özellikleri, ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden ödeme yapmasına olanak tanıyan WooCommerce eklenti desteği ve birçok seçenek bulunmaktadır.

Exponent, etkinlik web siteleri oluşturmak da dahil olmak üzere hemen hemen her tür proje için hazır olan bir temadır.

6. WellExpo

WellExpo, WordPress ile verimli ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için bir etkinlik ve konferans temasıdır.

Bir web sitesi oluşturmanız gereken etkinlik veya konferans türü ne olursa olsun, WellExpo demoları arasında önceden oluşturulmuş uygun bir seçenek bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Teknoloji zirveleri, iş forumları ve müzik etkinlikleri için sadece birkaçını saymak gerekirse ideal olan düzenlerle, WellExpo’nun önceden oluşturulmuş web sitesi demolarından birini WordPress panonuza aktarabilir ve ardından etkinliği eklemeye hazır olabilirsiniz. veya konferans ayrıntıları.

Projenize mükemmel uyan bir WellExpo demosu bulamazsanız, tanıtımını yaptığınız etkinlik veya konferansın türüne en uygun olduğundan emin olmak için önceden tasarlanmış içeriği düzenleyebilirsiniz. WellExpo demolarını düzenlemek için dahil edilen premium WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak, gerekli ayarlamaları yapmanız uzun sürmez. Ayrıca, bu tema, fuar veya konferans web sitenizin ihtiyaç duyacağı içerik için etkileyici bir şablon seçimiyle birlikte geldiğinden, etkinlik ayrıntılarını, kayıt sayfalarını ve mekan bilgilerini yayınlayarak biraz zaman kazanmalısınız.

Program ve program tasarımları sayesinde, etkinliğinizin kaç oturumu ve parkuru olursa olsun, web sitenizde okunması kolay bir formatta önemli ayrıntıları yayınlayabilmelisiniz. Web sitenizden bilet satmak ve kayıtları yönetmek istiyorsanız, WellExpo bunu mümkün kılacak en iyi eklentiler ve sistemlerle çalışır. Konferans katılımcıları için, kayıt olmaya hazır olmaları için kendilerinin yazdırabilecekleri geçiş kartları bile oluşturabilirsiniz. Bunlar, bu iyi tasarlanmış ve son derece işlevsel etkinlik WordPress temasının özelliklerinden sadece birkaçı.

Şık şablonların ve faydalı özelliklerin hoş bir karışımıyla WellExpo, birçok etkinlik sitesi türü için iyi çalışmalıdır.

7. Olaylı

Evently, WordPress ile bir etkinlik web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak dokuz ana sayfa demosuna sahiptir.

Evently temasında yer alan önceden oluşturulmuş içerik ve şablonlar, konferanslar, zirveler, toplantılar ve hatta festivaller dahil olmak üzere çeşitli etkinlikleri kapsar. Önceden tasarlanmış içerik yüksek bir standartta tasarlandığından, Evently temasıyla premium etkinliklerin tanıtımını yapmakta sorun yaşamazsınız. Etkinlik planlayıcı web siteleri oluşturmak için bir demo da vardır, bu nedenle bu alanda çalışıyorsanız Evently, hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Evently paketindeki tüm web sitesi demoları, kullanışlı özelliklerle dolu ana sayfa düzenlerini kullanır. Bu bölümler, etkinliğin başlangıcına veya saat biletlerinin satışa çıkması gibi seçtiğiniz başka bir tarihe kadar geri sayım yapan bir zamanlayıcıyı görüntülemek için kullanılabilir. Ana sayfalar ayrıca, etkinliğinize katılacak konuşmacıların ve diğerlerinin profillerini, etkinlik için bir programı ve farklı biletleme seçeneklerini karşılaştırmak için fiyat tablolarını görüntülemek için bölümler içerir. Önceden tasarlanmış içerik, sponsor logolarını görüntülemek, etkinlik yerinin fotoğraflarını paylaşmak ve ana sayfanızda bir iletişim formu göndermekle ilgilenir.

Ana sayfa düzenlerine ek olarak, Evently tema paketinde web sitenizin diğer sayfaları için bir şablon kitaplığına da erişebilirsiniz. Bu sayede etkinliğinizin tüm ayrıntılarını yayınlamak, farklı destek ve sponsorluk paketlerini listelemek ve bir SSS oluşturmak çok kolay. Demo içeriğini WordPress kontrol panelinize aktarabilir ve ardından dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanarak sayfaları düzenleyebilirsiniz. Bu eklenti, WordPress web sitenize görsel bir düzenleyici eklediğinden, demo içeriğini düzenlemek çok kolaydır.

Evently’nin uzun özellikler listesi, bu temayı hemen hemen her tür etkinlik web sitesi için uygun hale getirmelidir.

8. Etkinlik zamanı

Uptime, etkinlik web siteleri oluşturabilen, iş odaklı bir WordPress temasıdır.

Uptime tema paketi demoları, bir etkinlik seçeneği de dahil olmak üzere çeşitli web sitelerini kapsar. Bu sayede, konferans web sitesinin demosunu hızlı bir şekilde WordPress panonuza aktarabilir ve yeni sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Zengin özelliklere sahip bir ana sayfa düzeni de dahil olmak üzere bir dizi zarif şablona erişim elde edeceksiniz. Etkinliğinizi tanıtmanıza yardımcı olmak için, web sitenizin ana sayfası varsayılan olarak sponsor logolarını gösteren bir bölüm, konuşmacı ayrıntılarınızı paylaşmak için bir panel ve etkinlik için ele alınan konularla ilgili bazı bilgiler gibi birçok yararlı öğeyi içerecektir. .

Uptime olay ana sayfasının varsayılan düzeninin bir başka harika özelliği de sekmeli program görüntüleme alanıdır. Bu özelliğin çalışma şekli nedeniyle, yerden tasarruf sağlayan sekmeli bir düzen kullanarak birden fazla gün için programı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Program panosu tablo düzeni, etkinlik günlerinizin her birinin programını, web sitenizin ziyaretçilerinin kesinlikle beğeneceği, okunması kolay bir biçimde paylaşmanıza olanak tanır. Bu tema tamamen mobil uyumlu olduğundan, programınız ve web sitenizin diğer tüm bölümleri, ziyaretçilerinizin kullandığı cihazdan bağımsız olarak erişilebilir olacaktır.

Etkinlik demo ana sayfasının tüm öğeleri isteğe bağlı olduğundan, bu bölümün ve web sitenizin geri kalanının görünümü üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Ayrıca, tüm çalışma süresi şablonları, konferansınız için doğru türde web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile düzenlenebilir. Ayrıca tema seçenekleri ve ayarları aracılığıyla sitenizin görünümünde başka değişiklikler yaparak renkleri değiştirmenize, yeni bir başlık tasarımı seçmenize ve daha birçok ayarlama yapmanıza olanak tanır.

Rehberli öğreticiler ve kurulum sihirbazı ile Uptime, WordPress ile bir etkinlik web sitesi başlatma sürecini basitleştirebilmelidir.

9. Akşam Konuşması

EvenTalk, konferans ve etkinlik web siteleri oluşturmak için zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır.

Bu çok esnek bir tema olduğundan, bireysel etkinlikleri tanıtmak veya birden fazla etkinliği kapsayan bir web sitesi oluşturmak için eşit derecede uygundur. Bu nedenle, bir etkinlik yönetimi şirketi işletiyorsanız, EvenTalk web siteniz için uygun olabilir. Web sitenizin projeniz için iyi görünmesine yardımcı olmak için bu tema, aralarından seçim yapabileceğiniz 10 ana sayfa düzenine sahiptir. Mizanpajlar, tek sayfalı yerleşimler ve çok sayfalı yerleşimler olmak üzere iki ana kategoriye ayrılabilir. Ayrıca, bu yakın zamanda piyasaya sürülen bir WordPress teması olduğundan, EvenTalk’un ana sayfa düzenleri tamamen modern bir görünüme ve hisse sahiptir.

Şık tasarımlara ek olarak, önceden oluşturulmuş demo içeriği, etkinlik veya konferans web sitenizin etkili olmasını sağlayacak birçok özelliği içerir. Bu öğeler arasında, etkinliğinizin başlangıcına ilişkin beklenti oluşturmak için geri sayım sayaçları, konferansınızın yıldız atraksiyonlarını tanıtmak için konuşmacı profilleri ve konuklarınızın neler olduğunu, ne zaman ve nerede olduğunu kolayca görebilmeleri için güzel biçimlendirilmiş programlama bölümleri bulacaksınız. EvenTalk tema paketindeki diğer kullanışlı widget’lar, ziyaretçilerinizin farklı bilet seçeneklerini kolayca karşılaştırabilmeleri için bir fiyat tablosu oluşturma aracı içerir. Ziyaretçilerinizin bir sonraki adımı atmaları ve bir bilet ayırtmaları için bir sponsor logosu gönderme seçeneği ve harekete geçirici mesaj düğmeleri. .

EvenTalk, WooCommerce eklentisi ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde inşa edildiğinden, bilet satışlarını kendiniz yönetebilir veya sitenizi en iyi üçüncü taraf bilet sağlayıcılarından birine bağlayabilirsiniz. Bu temanın güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi etrafında oluşturulduğunu bilmek de ilginizi çekebilir. Bu sayede herhangi bir demo içeriğini herkesin kullanabilmesi gereken bir görsel düzenleyicide düzenlemek için açabilirsiniz.

EvenTalk, etkinlikleriniz veya konferans web siteniz için doğru türde web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç sunar.

10. Etkinlik

olay teması

Event, göz alıcı ve göz alıcı tam genişlikte bir düzen ile birleştirilen popüler ve işlevsel tek sayfa düzeni tasarımından yararlanır. Etkinlik web sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasını ve siteyi ziyaret edenlerin ilgisini çekmesini istiyorsanız, aradığınız konu Etkinlik olabilir. Dahil edilen sürükle ve bırak düzen oluşturucu ile sınırsız yapılandırma olanaklarına da erişebilirsiniz.

Tema, halihazırda bazı harika WordPress şablonlarına sahip olan Themify tarafından tasarlanmıştır. Ancak böyle bir tema arayanlar için Event sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Cesur ve renkli tasarımı sayesinde, bu tema muhtemelen en çok müzik veya diğer eğlence ile ilgili etkinlikler için uygundur, ancak kişiselleştirme seçenekleri onu daha sade durumlar için uyarlamayı basit bir olasılık haline getirir.

Bu tema özel gönderi türleri kullandığından, etkinliğinizi tanıtmak için resimler ve videolar sunmak Event ile çok kolay. Temaya dahil olan Themify Builder’ı kullanarak, bu kullanımı kolay araçla kendinizinkini oluşturabileceğiniz için dahil edilen düzenlerle sınırlı kalmayacaksınız.

Eğlence türü etkinlikleri tanıtmak için şık, modern bir tema arayan herkes için Event ve onun düzen oluşturma aracı mükemmel bir seçimdir.

11. Sonsuzluk

Infinite, önceden oluşturulmuş bir etkinlik web sitesi demosuna sahip, özelliklerle dolu çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Bu temanın sunduğu her şeye iyi bir genel bakış istiyorsanız, ana Infinite demosuna göz atmak başlamak için harika bir yerdir. Ancak, WordPress ile profesyonel bir etkinlik web sitesi oluşturmak için hazır bir çözüm arıyorsanız, özel olarak tasarlanmış etkinlik ve konferans demosu da kısa listenizde olmalıdır.

Tek bir etkinliği tanıtmanıza yardımcı olmak ve katılımcılarınızı büyük güne kadar ve etkinlik boyunca desteklemek için tasarlanan Infinite web sitesinin bu demosu, tek odaklı etkinlik WordPress temalarıyla iyi bir şekilde karşılaştırılır. Etkinlik web sitenizi nasıl kurmayı seçtiğinize bağlı olarak, ana sayfanız konferansınız veya diğer etkinlik türleri hakkında tanıtım materyallerini gösteren tam ekran bir video içerebilir. Ancak, bu temanın esnek yapısı sayesinde, ziyaretçilerinize sitenize geldiklerinde kolayca bir fotoğraf veya başka bir statik içerik gösterebilirsiniz.

Infinite etkinlik ana sayfasının varsayılan düzeninin geri kalanı, konferansınızın başlangıcı için bir geri sayım sayacı, etkinlik konumu bilgileri ve konuşmacı profilleri içerir. Ayrıca, tanıtımına yardımcı olmak için etkinlik zamanlarınızı yayınlayabilir ve katılımcılarınızın herhangi bir zamanda hangi oturumların çalıştığını hızlı bir şekilde görmelerini sağlayabilirsiniz. Sonsuz WordPress temasıyla etkinlik web siteniz üzerinden bilet satmak da mümkündür.

Infinite’in temel özelliklerine gelince, hangi önceden oluşturulmuş demoları içe aktarmaya karar verirseniz verin, çeşitli web sitesi başlıkları arasından seçim yapabilirsiniz. Web sitenizin birçok yönünü gerçek zamanlı olarak özelleştirmek için WordPress Özelleştirici’yi de kullanabilirsiniz. Ayrıca pakette, ana sayfa düzeni de dahil olmak üzere web sitenizdeki içeriğin tek tek parçalarını özelleştirmenize yardımcı olacak güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu bulunmaktadır.

Infinite, popüler bir çok amaçlı temanın en iyi özelliklerini ve işlevlerini özel olarak tasarlanmış bir etkinlik web sitesi demosu ile birleştirir.

12. Akşam

Evenex, etkinlikleri ve konferansları tanıtmak ve desteklemek için bir WordPress temasıdır.

İyi bir demo seçimi ile Evenex, çok çeşitli farklı etkinlik türleri için çalışan bir WordPress temasıdır. Buna konferanslar, toplantılar, yüz yüze etkinlikler ve çevrimiçi etkinlikler dahildir. Evenex ile birlikte gelen şablonlar kesinlikle etkinliklerinizi tanıtmanıza yardımcı olmaya odaklanır. Bununla birlikte, demolar ayrıca katılımcılara konuşmacı profilleri, etkinlik takvimi ve mekan bilgileri gibi etkinlik hakkında bilgi sağlamak için birçok şablon içerir. Evenex’in son derece mobil uyumlu olması nedeniyle katılımcılar etkinlik sırasında bu bilgilere akıllı telefonlarından kolayca ulaşabilirler.

Popüler bir WordPress etkinlik temasından beklediğiniz gibi, Evenex en iyi bilet platformlarının tümü ile entegredir. Bu sayede, bu görev için önceden yapılandırılmış hizmetlerin bilet satma ve atama işlemlerini halletmesine izin verebilirsiniz. Alternatif olarak, desteklenen biletleme eklentilerinden herhangi birini yükleyebilir ve etkinliğinizin bu yönünü kendiniz yönetebilirsiniz. Evenex ayrıca, ziyaretçilerinizden bağış kabul etmeyi kolaylaştıran WordPress için bir kitle fonlaması eklentisi ile çalışmak üzere oluşturulmuştur.

Evenex’i kullanmaya başlamak sorun olmamalı. Tek tıklamayla demo içe aktarma aracı, önceden oluşturulmuş şablonları WordPress panonuza alma ve bunları doğru şekilde ayarlama sürecini gerçekten basitleştirir. Bundan sonra, demo içeriğini kendi metin ve görsellerinizle değiştirebilir, şablonları daha da özelleştirmek için Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilir ve sitenizi WordPress Özelleştirici arayüzü aracılığıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Evenex, etkinlik web siteniz için düzenlenmesi kolay, çok iyi tasarlanmış bazı şablonlara sahiptir.

13. Projektör

Projektor, etkinliğiniz için yüksek kaliteli bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır.

İlgili sayfa şablonlarının ve kullanışlı işlevlerin bir kombinasyonu, Projektor’u WordPress ile başarılı bir etkinlik web sitesi oluşturmak için gerekli tüm bileşenleri sağlaması gereken bir tema haline getirmeye yardımcı olur. Yalnızca birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarabileceğiniz Projektor’un önceden tasarlanmış ana sayfa düzeni, etkinliğinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olacak birçok öğeyi içerir ve tümü profesyonel görünümlü bir düzende toplanmıştır. Bu sayede, bir konferans veya başka türde bir kurumsal etkinlik için bir site başlatmak istiyorsanız, Projektor işinizi görecektir.

Projektor demosuna bir göz atarsanız, etkinlik web sitenizin ana sayfasının etkinliğinizin başlığını, tarihini ve yerini çok belirgin bir konumda görüntüleyebileceğini göreceksiniz. Ziyaretçiler varsayılan ana sayfa düzenini aşağı kaydırdıkça etkinliğinizi tanıtan fotoğrafları, açılış konuşmacısı profillerini, geçmiş etkinliklerden videoları ve geçmiş katılımcılardan gelen yorumları görebilirler. Ayrıca, web sitenize daha fazla görsel içeriği hızla eklemek için Instagram hesabınızdaki fotoğraflar gibi sosyal medyadaki içeriği görüntülemeyi kolaylaştıran bölümler de vardır.

Sponsorlu etkinliklerde, sponsorların logolarının ve diğer detayların görüntülenmesinden ilgili ana sayfa bölümü sorumludur. Popüler bir etkinlik WordPress temasından bekleyeceğiniz gibi, ziyaretçilerinizi bilet almaya teşvik etmek için sitenize harekete geçirici mesaj düğmeleri ekleyebilirsiniz. Projektor paketindeki diğer şablonlar, konaklama, mekan, davranış kuralları ve daha fazlası hakkında bilgiler gibi iyi bir etkinlik web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm içeriği yayınlamayı kolaylaştırır.

Etkinliğinizin boyutu ne olursa olsun, Projektor bunu tanıtmak için başarılı bir web sitesi başlatmanıza yardımcı olabilir.

14. Dünya

Eventerra-wordpress-teması

Eventerra, tüm konferans ve etkinlik web sitesi ihtiyaçlarınızı, kullanımı kolay tek bir pakette karşılamayı amaçlar.

Bu yeni yayınlanan tema, konferans web sitenizi kurarken kullanabileceğiniz iki ana mod sunar. Bir seçenek, konuklarınızın yer ayırtmasını kolaylaştıran bir çevrimiçi kayıt formu sunarken, diğer seçenek Tickera WordPress etkinlik biletleme sistemi eklentisini kullanır. Bu ikinci seçenek, etkinliğiniz veya konferansınız için çevrimiçi olarak web sitenizden bilet satmak istiyorsanız idealdir.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, yalnızca birkaç tıklamayla tüm demo içeriğini sitenize kolayca aktarabilir ve kendi içeriğinizi WordPress’e eklemenizi sağlayabilirsiniz. Sitenize ekleyebileceğiniz içerikten, konferans programı, konuşmacılar, haberler ve daha fazlası hakkında bilgi yayınlamak için belirli türde gönderiler bulacaksınız.

Ancak, Eventerra ile erişiminiz olan tek seçenek bunlar değildir. Bu temayı seçerseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz altı renk ön ayarına ve WordPress Özelleştirici aracılığıyla kullanılabilen sayısız başka ayara sahip olacaksınız.

Web sitenizi özelleştirme konusunda daha da yaratıcı olmak istiyorsanız, Eventerra teması popüler Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini içerir. Visual Composer’ın sonsuz yaratıcı olanaklarıyla, etkinliğinizi tanıtmak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesini oluştururken sorun yaşamayacaksınız. Premium eklentiler Slider Revolution ve LayerSlider, Eventerra WordPress tema paketine de dahildir.

Yeni, modern tasarımı ve bir dizi etkileyici özelliği ile Eventerra, oldukça rekabetçi bir WordPress temasıdır.

15. Etkinlik

wp etkinlik teması

Etkinlik, konferans, toplantı, sergi veya kongre olsun, etkinliğinizi tanıtmak için mükemmel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Tema, konuşmacılarınızı şık bir şekilde tanıtmanıza, günlük programları okunması kolay bir biçimde yayınlamanıza ve web siteniz üzerinden çevrimiçi bilet satmanıza olanak tanıyan özellikler içerir. Düzen tamamen duyarlı olduğundan, mobil ziyaretçileriniz ve katılımcılarınız, etkinlik ayrıntılarını çeşitli el cihazlarında herhangi bir güçlük çekmeden kontrol edebilir.

Etkinlik temalarının konferansınızı tanıtmak için kullanmanıza izin verdiği diğer modern web tasarımı özellikleri arasında güçlü tam ekran video arka plan resimleri, animasyon efektleri, üçüncü taraf entegrasyonları, özel widget’lar ve çok daha fazlası yer alır.

Bu temanın geliştiricileri, web sitenizi çalışır duruma getirecek, etkinlik içeriğinizi eklemeye hazır hale getirecek ve size çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayacak ücretsiz bir kurulum ve kurulum hizmeti sunar.

16. Olay

eventr-wordpress-teması

Eventr, popüler tek sayfa düzenini harika bir etki için benimseyen bir WordPress etkinlik temasıdır.

WordPress ile etkinlik web sitenizi oluşturmak için bu temayı kullanarak, ziyaretçileriniz en önemli içeriğinizin tamamını sayfa düzeni açılış sayfanızda görebilecekler. Bu, aradıklarını bulmak için sitenizi tıklamaları ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, izleyicilerinizi etkinliğiniz hakkında bilgilendirmeye ve heyecanlandırmaya yardımcı olacak bir dizi bilgi ve ayrıntı aracılığıyla yönlendirmenize olanak tanır.

Ana sayfa düzeni esnek olduğundan, hedef kitlenizin beğeneceğini düşündüğünüz içeriği dahil edebilirsiniz. Bu, zengin içerikli bir slayt gösterisini, etkinliğin başlangıç ​​tarihine kadar geri sayan bir zamanlayıcıyı, konuşmacı profillerini, etkinlik saatini, mekan bilgilerini, sponsor ayrıntılarını ve son olarak bilet satış seçeneklerini içerebilir.

Eventr, Visual Composer ticari eklentisini içerir. Bu, tema paketinde bulunan mevcut düzen ve düzenlerden herhangi birini kolayca değiştirebileceğiniz veya kendi şablonlarınızı oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Visual Composer’ın sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü sayesinde, özel sayfa düzenlerinizi oluşturmak için herhangi bir kod yazmanıza gerek yoktur.

Web sitenizi çalışır duruma getirmek Eventr ile daha kolay olamazdı. Sadece tema paketini yükleyin, örnek içeriği yükleyin ve kendi etkinlik ayrıntılarınızı eklemeye başlayın.

17. Etkinliğin Şampiyonu

Event Champ, birden fazla etkinliği tanıtmak için web siteleri oluşturmak ve tek bir konferans sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

İster yaklaşan tek bir etkinliği tanıtın ister birden fazla etkinliği kapsayabilecek bir web sitesi başlatın, WordPress Event Champ teması iyi bir esnek seçenektir. Etkileyici web sitesi demoları seçimi sayesinde, bu temayla tanıtabileceğiniz etkinlik türleri de çeşitlidir. Aslında, şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz 14 demo ile, bu temayı kullanırken WordPress etkinlik web siteniz için uygun bir düzen bulabilmelisiniz.

Event Champ web sitesi demolarının her biri, yalnızca birkaç tıklamayla WordPress’e aktarılabilir. Bu sayede, yeni sitenize hızlı bir şekilde başlamak için önceden oluşturulmuş iş konferansı demoları, teknik etkinlikler, konserler veya spor etkinlikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bunu hemen hemen her tür etkinlik veya konferans web sitesi için bir tema haline getirmeye yardımcı olmak için eğitim, oyun, seyahat ve moda etkinliklerinin yanı sıra bir düğün seçeneği için demolar da var. Ayrıca, daha genel düzenleri kullanabilir ve etkinliğinizin odak noktası temalı demolardan biri tarafından kapsanmıyorsa, bunları web sitenize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Modern tasarımına ek olarak Event Champ, konferans veya etkinlik web sitenizi kişiselleştirmek için gerekli tüm araçları sağlar. Temalar kontrol paneli, web sitenizin tüm görsel öğelerini kapsayan seçenekler ve ayarlarla doludur. Bu nedenle, web sitenizin tasarımında yapmak istediğiniz değişiklik ne olursa olsun, bunları uygulamak yalnızca birkaç tıklama alır. Bu zarif etkinlik WordPress temasının diğer kullanışlı özellikleri arasında, birden fazla etkinliği görüntülemek için çeşitli düzen seçenekleri, ziyaretçilerinizin aradıkları etkinlik türlerini bulmalarına yardımcı olacak bir dizi farklı arama aracı ve çevrimiçi bilet satma olanakları bulunmaktadır. üçüncü taraf hizmetleri ile.

WordPress ile oluşturmak istediğiniz konferans web sitesi etkinliğinin türü ne olursa olsun, Event Champ, meydan okumanın ötesinde olmalıdır.

18. Planlama

planup-wordpress-teması

PlanUp, WordPress ile profesyonel bir etkinlik web sitesi oluşturmayı olabildiğince kolay hale getirmeyi amaçlayan yakın zamanda başlatılan bir temadır.

Web sitenizi kurarken, projeniz için seçebileceğiniz dört şık ana sayfa düzeni elde edersiniz. İster ana sayfa slayt gösterisi seçeneğini, ister paralaks kaydırma sürümünü, video arka plan düzenini veya sonraki sayfayı seçin, web siteniz, web sitenizin geri kalanını keşfedebilmeleri ve daha fazlasını öğrenebilmeleri için ziyaretçilerinizi ikna etmeye yardımcı olacak hoş bir görsel görünüme sahip olacaktır. etkinliğiniz hakkında.

Ziyaretçileriniz uzun biçimli ana sayfa düzenini aşağı kaydırdıkça veya sitenizin dahili sayfalarına daldıkça, etkinliğiniz hakkında tüm önemli bilgileri görebilirler. Bu, fotoğraflarla ve ayrıntılı konuşmacı profilleriyle birlikte konuşmacı bilgilerini içerir. Ziyaretçileriniz ayrıca, her oturumun açıklaması, yeri ve zamanı dahil olmak üzere programı keşfetmeyi kolay bulacaktır.

PayPal ile işlevsel entegrasyon sayesinde, ziyaretçileriniz PlanUp ile bir sonraki etkinlikleri için bilet ödemede sorun yaşamazlar.

19. Konferans Basın

ConferPress, birçok kullanışlı özelliğe sahip çok amaçlı bir etkinlik ve bilet WordPress temasıdır.

Diğer bazı WordPress etkinlik temaları gibi, ConferPress de çok çeşitli konferans ve etkinlik sitelerini başlatmanıza yardımcı olmak için birden çok web sitesi demosu ile birlikte gelir. Bu nedenle, üzerinde çalıştığınız proje türü ne olursa olsun, ConferPress paketinde web sitenizde size yardımcı olabilecek en az bir demo mutlaka olacaktır. Ek olarak, ConferPress ayrıca biletleme içeren herhangi bir türde web sitesi oluşturmaya odaklandığından, kesinlikle etkinlik seçeneği konferansları olmayan ancak seminerler, fitness veya müzik konserleri gibi yaklaşan oturumlar için bilet satmanıza yardımcı olacak bazı demolar vardır.

ConferPress’i dikkate almanın bir başka iyi nedeni de, hem büyük bir konferans gibi tek bir etkinliğin tanıtımında hem de yerel toplantılar veya gezici bir konuşmacının programı gibi birçok etkinliğin tanıtımında iyi sonuç vermesidir. Bu temayı nasıl kullanmak istediğiniz gerçekten önemli değil, önceden tasarlanmış içerik seçimi ve zengin kullanışlı özellikler, web sitenizi tam olarak istediğiniz gibi yapılandırmanıza izin verecektir. Event Calendar Pro eklentisi ile entegrasyon, temaya dahil edilmiştir ve ayrıca biletleri kendiniz satmak için WooCommerce kullanma seçeneği, ConferPress’in başlamak ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmasını sağlar.

Özelleştirme seçenekleri ConferPress temasıyla sınırlı değildir. Konferans web sitesi etkinliklerinin ve demolarının seçimi harika olsa da, içeriğinize ve hedef kitlenize uygun olmalarını sağlamak için görünümlerinde kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Bu paket ayrıca, etkinliklerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmanıza yardımcı olabilecek hiçbir ek ücret ödemeden bir mobil sergi eklentisi içerir.

Etkinlik web siteniz için ilham arıyorsanız, ConferPress sayfasında bu temayla oluşturulmuş gerçek sitelere bağlantılar vardır.

20. Büyük Konferans

Büyük Konferans, birkaç farklı etkinlik web sitesi demosu ile popüler bir temadır.

Buradaki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında bu temayla çok sayıda konferans ve etkinlik web sitesi demosu alamayabilirsiniz. Ancak, ana klasik ders demosu, bu türdeki çoğu web sitesinin muhtemelen ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. Bu nedenle, sitenize bir demo aktarabilmek, birden fazla şablonu, resmi, kaydırıcıyı, menüleri ve ayarları WordPress panonuza aktarabilmek ve böylece yeni sitenize hemen başlayabilmek istiyorsanız, bu konu ilginizi çekmelidir. .

Klasik konferans demosuna ek olarak, WordPress ile bir müzik etkinliği web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak bir demo da var. Tek sayfalık etkinlik demosu, web sitenizi oluştururken geri dönebileceğiniz başka bir seçenektir. Ancak, hangi demoyu kullanmaya karar verirseniz verin, web sitenize hızlı bir şekilde bir konuşmacı kaydı, program ve sayfa eklemenize izin veren bir dizi şablona erişebileceksiniz. Google Haritalar ile entegrasyon sayesinde, web sitenizde etkinlik mekanını kapsayan ve oraya nasıl gidileceğine dair bilgiler içeren faydalı bir sayfa yayınlayabilirsiniz. Etkinliğiniz için birden fazla bilet veya paket sunuyorsanız, önceden oluşturulmuş fiyatlandırma tablosu sayfası, hedef kitleniz için farklı seçenekleri karşılaştırmanızı kolaylaştırır.

Büyük Konferans şablonları sadece iyi görünmekle kalmaz. Ayrıca bazı yararlı gezinme ve kullanıcı deneyimi özelliklerine de sahiptirler. Örneğin, site ziyaretçileriniz, kendileri için en önemli olan etkinlikteki oturumları bulmak için konuları hızla filtreleyebilir. Ayrıca, katılımcılarınızın programlarını planlamasını kolaylaştırmak için günlük oturumlar düzenleyebilirsiniz.

Web sitesi oluşturma veya WordPress kullanma konusunda yeniyseniz, Grand Conference ile birlikte gelen ücretsiz tema yükleme ve demo içerik içe aktarma hizmeti ilginizi çekebilir. Her satın alma bunu içerdiğinden, yeni web sitenizi oluşturmaya gelince elinizden biraz iş alabilir.

Grand Conference kutudan çıktığı haliyle harika görünse de, ihtiyaçlarınıza göre büyük ölçüde özelleştirilebilir.

21. Olay

eventim-teması

Eventim ve benzersiz bölünmüş ekran tasarımı, konferans web sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde büyük bir etkisi olmasını sağlar.

Çevrimiçi etkinlik promosyonlarınızın başarılı olduğundan emin olmak ve onaylanmış katılımcılarınızı yaklaşan etkinlik hakkında heyecanlandırmak istiyorsanız, Eventim teması tam da aradığınız şey olabilir.

Projeniz için doğru web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için, Eventim bir dizi önceden tasarlanmış düzen ve mod içerir. Bu önceden tanımlanmış modlar, birden fazla etkinliğe ev sahipliği yapan büyük kurumsal projeler için en uygun bir web sitesi oluşturma ve daha küçük tek kanallı toplantılara kadar seçenekleri kapsar.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, web sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde büyük bir etkisi olmalıdır. Bu temanın akıcı bir düzen kullanma şekli sayesinde, web sitenizin ziyaretçileri hangi ekran boyutuna erişirse erişsin, küçük akıllı telefon ekranlarından en yeni retina ekranlarına kadar tüm tarayıcı penceresi her zaman doludur.

Eventim, içeriğinizde gezinirken ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olacak, dikkatlerini sitenizin en önemli öğelerine çekecek ince animasyon efektleriyle doludur. Bu, konuşmacı fotoğraflarını, sponsorluk bilgilerini veya bilet satış ayrıntılarını içerebilir.

Web sitenizin neredeyse her yönü Eventim temasıyla kontrol edilebilir. Tüm bu özelleştirme seçenekleri, bir dizi görsel kontrol aracılığıyla gerçekleştirilir ve web sitenizi bir kod satırına bile dokunmadan özelleştirmenize olanak tanır.

İster doğrudan web sitenizden bilet satmak, ister yalnızca etkinliğinizi çevrimiçi olarak tanıtmak istiyorsanız, Eventim ve sayısız özelliği ve entegrasyonu yakından görülmeye değer.

22. Açılış konuşması

the-keynote-wordpress-teması

Keynote, mümkün olduğunca çok sayıda kurumsal tarzdaki etkinliği kapsayacak şekilde oluşturulmuştur. Buna konferanslar, toplantılar, sergiler ve daha fazlası dahildir.

Etkinlik web sitesi ana sayfanız, yalnızca yüksek çözünürlüklü görüntüleri değil, aynı zamanda arka plan videolarını da kolayca barındırabilen tam genişlikte bir içerik kaydırıcısını kullanabilir. Bu, The Keynote’u web sitesine girer girmez ziyaretçilerinin dikkatini çekmek isteyen herkes için harika bir seçenek haline getiriyor.

Web sitenizin geri kalanı çeşitli faydalı widget’larla tamamlanabilir. Bu, etkinliğinizin okunması kolay bir programını ve takvimini, konuşmacı profillerini, etkinlik için geri sayımı ve etkinliğin konumunu vurgulayan bir Google haritasını içerir.

Hatta etkinliğe uzaktan seyahat edenler için konaklama seçenekleriyle ilgili bilgileri de gönderebilirsiniz. Yerleşik sayfa oluşturma aracı sayesinde, etkinliğinizi düzgün bir şekilde tanıtmak için ihtiyacınız olan her tür özel sayfa düzenini oluşturabilirsiniz.

Keynote, bir sonraki etkinliğinizi şık bir şekilde tanıtmanıza gerçekten yardımcı olmak için böyle bir temanın ihtiyaç duyduğu daha kullanışlı özelliklerin çoğunu içerir.

23. Ayakta

Booth, etkinlikler ve konferanslar için parlak ve canlı bir WordPress temasıdır.

Booth’un genel tasarımı ve stili, etkinlik veya konferans web sitenize modern ve hareketli bir görünüm kazandıracağından emin olabilirsiniz. Son derece profesyonel görünümlü konferans ve etkinlik siteleri oluşturmak için hala harika olsa da Booth, web siteleri için canlı, dinamik bir tasarıma ihtiyaç duyan herkese hitap etmelidir.

Web siteniz için Booth’u seçerseniz, dokuz farklı demoya erişebilirsiniz. Bunların hepsi konferans ve etkinlik odaklı demolar olduğundan, projeniz için herhangi birini kullanabilmelisiniz. Bununla birlikte, toplantılar, festivaller, seminerler, atölye çalışmaları ve konferanslar için web sitelerini kapsayan demolarla her birinin aklında biraz farklı bir hedef kitle vardır. Ayrıca web seminerleri ve sanal etkinlikler için bir demo var, bu da bunu bu kategorideki eksiksiz bir konuya iyi bir örnek haline getiriyor.

Booth demolarına bir göz atarsanız, sadece süslü tasarımlara sahip olmadıklarını, aynı zamanda birçok faydalı öğe içerdiğini göreceksiniz. Etkinliğinizi veya konferansınızı web siteniz aracılığıyla tanıtmanıza yardımcı olmak için çevrimiçi kayıt formları, konuşmacı profilleri, programlar ve geri sayım sayaçları gibi özellikler bulacaksınız. Booth şablonlarında kullanımda olan çok daha fazla öğe vardır, bu nedenle bu konunun nasıl yardımcı olabileceğine dair daha iyi bir fikir edinmek için demolara göz atmaya değer.

Booth ayrıca etkinlik web sitenize yeni içerik eklemeyi çok daha kolay hale getirecek birçok farklı şablonla birlikte gelir. Örneğin, her profil kendi ayrı sayfasında olacak şekilde ekip üyesi profilleri göndermeniz gerekiyorsa, bunun için tüm şablonlar Booth’ta bulunur. Web sitenizden veya diğer herhangi bir öğeden etkinliklerinize bilet satmak istiyorsanız, dijital veya fiziksel olsun, Booth da tamamen e-ticarete hazır.

Stant sadece etkileyici bir tasarıma sahip değil, aynı zamanda etkinlikler için gerekli birçok özelliğe de sahip.

24. Şindig

shindig-tek-etkinlik-teması

Siz veya hedef kitleniz sadeliği takdir ediyorsanız, Shindig harika bir seçenektir.

Bu tek etkinlik WordPress temasıyla, web sitenizin tamamı etkinliğinizi tanıtmak için gereken içeriği sunmaya odaklanacaktır. Bu, etkinlik öncesinde ve sırasında katılımcılarınızı desteklemeye yardımcı olacak bilgileri sağlamanın yanı sıra. Shindig temasının demo versiyonu, bir müzik etkinliğinin tanıtımı üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle etkinliğiniz bu kategoriye giriyorsa, bu uygun olabilir.

Shindig teması, çok günlü etkinlikler için destek içerdiğinden, sitenize birden fazla tarihe yayılan dizilimler eklemek çok kolaydır. Düzen ve tasarım tamamen duyarlı olduğundan, katılımcılarınız web sitesine kolayca erişebilir ve oturumlar arasında programı mobil cihazlarında görüntüleyebilir.

Shindig temasını seçerseniz web sitenizin sahip olabileceği diğer özellikler ve sayfalar, ayrıntılı bilgi ve talimatlar içeren bir konum sayfası içerir. Ayrıca, hedef kitlenizin kendilerine sunulan farklı biletleme seçeneklerini karşılaştırmasına yardımcı olacak kullanışlı bir fiyat tablosu oluşturucu da bulunmaktadır. Tema ile birlikte gelen e-ticaret desteği sayesinde bilet ödemelerinin tahsilatından da sorumludur. Bu, sitenize mal ve diğer ürünleri eklemenin de çok kolay olduğu anlamına gelir.

Shindig, müzik etkinliklerini tanıtmak ve çevrimiçi bilet satmak için web siteleri oluşturmak için mükemmel şekilde uygundur. Ancak esnekliği sayesinde diğer yaratıcı etkinlik türlerine uyacak şekilde kolayca ayarlanabilir.

25. Olaylar

Eventica-wordpress-teması

Eventica, yalnızca geleneksel bir etkinlik web sitesi oluşturmak yerine, birden fazla etkinliğin ayrıntılarını listelemek veya WooCommerce ile bilet satmak için bir web sitesi oluşturmaya odaklanır.

Eventica WordPress temasının kalbine entegre edilmiş etkinlik takvimi aracı sayesinde, ziyaretçileriniz tanıdık bir takvim arayüzü aracılığıyla yaklaşan tüm etkinlikleri kolayca görebilir. Hedef kitleniz, tüm etkinlik ayrıntılarını görmek için herhangi bir takvim girişini tıklayabilir.

Bireysel etkinlik sayfalarında, ziyaretçileriniz etkinlik açıklamasını görebilir, ayrıntıları görüntüleyebilir, nerede gerçekleştiğini öğrenebilir ve dilerlerse LCV’ye kayıt formunu doldurabilirler. Her etkinlik listesinin, ziyaretçilerinizin neler bekleyebileceğini vurgulamak için kullanılabilecek kendi galerisi de olabilir.

Eventica temasının önceden tasarlanmış iki demo versiyonu daha var. Biri Premium Events Calendar Pro eklentisi ile entegrasyonu kapsar.Bu iş aracı daha fazla özellik içerdiğinden, bu eklentiyi bu temayla birlikte yükleyerek web sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Üçüncü seçenek, birden fazla etkinlik için bilet satan bir web sitesi oluşturmak isteyenlere odaklanmıştır. Bu seçenek, WordPress için en popüler e-ticaret araç takımı olan WooCommerce eklentisi ile entegre olur. Bu entegrasyon sayesinde, ziyaretçilerinize çevrimiçi bilet satın almaları için kolay bir yol vermeden önce birlikte çalıştığınız tüm etkinlikleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Eventica harika bir tasarıma sahiptir ve önceden oluşturulmuş üç modu, onu sitenizin olayları nasıl ele almasını istediğiniz konusunda birçok seçenek sunan esnek bir araç haline getirir.

26. Etkinlik yönetimi

etkinlik-yönetim-teması

Etkinlik Yönetimi, WordPress ile etkinlik web siteleri oluşturmak söz konusu olduğunda tüm temelleri kapsamayı amaçlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı demo sürümüyle, etkinlik web sitenizi çok fazla zaman veya çaba harcamadan hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirme şansınız yüksektir. Bununla birlikte, daha fazla özel gereksiniminiz varsa, dahil edilen Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisi, mevcut sayfalarınızdan ve şablonlarınızdan herhangi birini özelleştirmeyi veya sıfırdan kendinizinkini oluşturmayı çok kolaylaştırır.

İster tek bir etkinliği tanıtın, ister bir dizi etkinliği öne çıkarın ya da sektörünüzdeki en iyi etkinlikleri listeleyen bir çevrimiçi etkinlik merkezi oluşturun, Etkinlik Yönetimi teması her tür proje için esnek bir araçtır.

Bu tema ile ziyaretçileriniz web sitenizdeki etkinlikleri görüntülemek için birkaç farklı seçeneğe sahip olacak. Bu, olay listesinin görüntülenmesini, olay ızgarasının görüntülenmesini ve olay filtreleme aracını içerir. Ayrıca, web sitenizde listelenen farklı olayları gösteren özel yer imlerini görüntülemek için kullanılabilecek tıklanabilir bir Google Haritası da bulunmaktadır.

Etkinlik Yönetimi teması, tek seferlik reklamları tanıtmak için harika olsa da, WordPress ile çok etkinlikli bir web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda gerçekten öne çıkıyor. Ön uç başvuru formları sayesinde, ziyaretçilerinize kendi etkinliklerini web sitenize ekleme seçeneği kolayca verebilirsiniz.

27. Ben Olayı

im-event-teması

im Event, web sitenizin tüm ayrı öğelerini özelleştirmek zorunda kalmadan etkinliğinizin tonunu hızla ayarlamanıza yardımcı olmak için iki farklı renk şemasına sahiptir.

Hangi modu seçerseniz seçin, bu tema, ciddi kurumsal meseleler yerine daha iyimser bir tonu olan etkinlikler için en iyi sonucu verir. Animasyonlar, renk seçimleri ve diğer stil detayları sayesinde im Event, daha güncel toplantı türlerine veya tartışma konularına hitap etmelidir.

im Event, program, konuşmacı listesi, ödeme ayrıntıları ve daha fazlası gibi farklı türde bilgileri göndermek için birçok sayfa şablonu ve özelliği ile birlikte gelir. Bununla birlikte, bu tema premium Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini içerdiğinden, web sitesinin hemen hemen her yönünü hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilir ve herhangi bir kod düzenlemeden kendi özelliklerle dolu sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

Etkinliğiniz için ister ücretsiz kayıt olun, ister ödeme gerektirsin, isteğe bağlı PayPal entegrasyonu, im Event’i kullanarak rezervasyonlarınızı çevrimiçi olarak kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

28. Etkinlik yöneticisi teması

olay-yöneticisi-konu

Etkinlik Yöneticisi Teması kolayca özelleştirilebilir, bu da onu etkinliklerini tanıtmak için mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi bir web sitesine sahip olmak isteyen herkes için harika bir seçenek haline getirir. Temanın yapılandırılması kolay olsa da, profesyonel bir WordPress temasından bekleyeceğiniz herhangi bir özellik veya işlevsellikten ödün vermeden bunu başarmayı başarır.

Ana sayfa özelleştirilebilir, ancak varsayılan düzen, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek ve onları kaydolmaya ikna etmek için birçok fırsat içerir. İyi tasarlanmış açılış sayfasına ek olarak, Konuşmacı Sayfası, daha sonra bireysel konuşmacı sayfalarında genişletilebilecek kısa bir biyografi ile sunum yapacak herkesi sergilemek için harika bir yol sağlar.

Google Haritalar entegrasyonu, etkinlik konumunu sitenize eklemeyi de çok kolaylaştırır. Planlama sayfası ayrıca, bireysel oturumlara bağlantılar aracılığıyla daha fazla bilgi edinme seçeneğiyle, katılımcıların sunulan oturumlara hızlı bir genel bakış elde etmelerini sağlamak için iyi bir iş çıkarır.

Benzersiz bir etkinliği tanıtmak için bir web sitesi oluşturuyorsanız ve sitenizin ana sayfasındaki en önemli özellikleri vurgulamanın bir yolunu istiyorsanız, Etkinlik Yöneticisi konusu yardımcı olabilir.