Araba bayileri için en iyi 21 WordPress teması

Bir araba galerisi veya araç listeleme sitesi oluşturuyorsanız, bu koleksiyondaki WordPress temaları bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir.

Bu temaların çoğu kullanışlı özelliklerle doludur. Bu özellikler sadece sahip olduğunuz satılık arabaları listelemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerinize bunu yapma fırsatı verir. Bu özelliği etkinleştirirseniz, ziyaretçileriniz bir profil oluşturabilir ve ardından ön uç kullanıcı başvuru formları aracılığıyla kendi arabalarını web sitesine ekleyebilir. Kullanıcı tarafından oluşturulan listelemeleri kabul etmeyi seçerseniz, kullanabileceğiniz birçok para kazanma seçeneği vardır.

Bu araba galerisi WordPress temalarında bulunan diğer popüler özellikler arasında gelişmiş arama araçları, araba listelerinin kolay içe aktarılması, hızlı liste oluşturma için VIN kod çözme araçları, birden fazla plan oluşturmak için e-ticaret desteği. listeleme gönderimlerini kabul etmek için ödeme yapılır ve web sitenizi sağlamak için birçok özelleştirme seçeneği bulunur. istediğin gibi görünüyor.

1. Otomotiv

Otomotiv

Gorilla Temaları Otomotiv WordPress Teması, birinci sınıf bir çevrimiçi otomobil bayisi oluşturmanıza olanak tanır. Tema, yalnızca sitenin tasarımı ve görünümüyle ilgilenmekle kalmaz, aynı zamanda web sitenizi daha profesyonel, kullanımı ve yönetimi daha kolay hale getirmek için birçok yararlı işlev ekler.

Bu kullanışlı özelliklerden bazıları, XML için CSV dosyası aracılığıyla araç listelerini toplu içe aktarma özelliğini içerir. Tek başına bu özellik, envanterinizdeki tüm öğeleri görüntüleyen bir siteyi hızlı bir şekilde kurmanıza izin verebilir. Başka bir konudan geçiyorsanız veya yalnızca bir elektronik tabloda arabalarınızın ayrıntılarına sahipseniz, Otomotiv ile yeni bir site kurma süreci çok verimlidir.

Bir başka etkileyici özellik de, bir aracın VIN numarasını basitçe girme ve ardından konunun aracın geri kalan ayrıntılarını doldurmasına izin verme yeteneğidir. Bu, bir araba galerisi web sitesini yöneten herkesin takdir edeceği bir başka zaman kazandıran özelliktir.

Bu tema yüklendikten sonra, site ziyaretçileri araç ayrıntılarını siteye göndererek, istenirse çok satıcılı bir çevrimiçi self servis otomobil pazarı oluşturmanıza olanak tanır. Alternatif olarak, ziyaretçilerin araçlarını incelemeye göndermelerine izin vermek için bu özelliği kullanabilirsiniz. Diğer özellikler arasında Craigslist entegrasyonu, tüm ekran boyutlarında ve tarayıcılarda kullanılacak duyarlı bir düzen ve harika düzenden bahsetmeden bir finansman hesaplayıcısı bulunur.

Araç verilerini içe aktarmanıza ve yalnızca VIN’den tam listeler oluşturmanıza olanak tanıyan zengin özelliklere sahip bir tema istiyorsanız, Otomotiv tam size göre.

2. Otomotiv

otomotiv-araba satıcısı-wordpress-teması

Otomotiv, çevrimiçi bir araba bayiliği işletmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri içeren, estetik açıdan çekici bir temadır.

Bu temanın tasarımı, otomotiv endüstrisinde çalışanların yanı sıra yeni bir motorlu araç pazarındakilere hitap edecek şekilde özenle tasarlanmıştır. Temiz ve anlaşılır arayüzde gezinmek kolaydır ve çeşitli marka ve tarzlardaki arabaları sergilemek için harika bir iş çıkarır.

Arama araçları, ziyaretçilerin aradıkları araçları bulmasını kolaylaştırırken, kriterlerine uymayanları filtrelemektedir. Muhtemel otomobil alıcıları, ihtiyaçları için en iyi seçeneğin hangisi olduğu konusunda daha iyi bir fikir edinmek için kısa listenizdeki birden fazla aracı karşılaştırabilir. Otomotiv ayrıca, ziyaretçilerin web sitelerinden ayrılmadan ve başka bir yere gitmeden finansal seçeneklerini hızlı bir şekilde görebilmeleri için bir kredi hesaplayıcı içerir.

Potansiyel bir müşteri, ilgisini çeken bir model bulursa, tema altı özel iletişim formu içerir. Bu, daha fazla bilgi istemek, bir test sürüşü planlamak, bir teklif sunmak ve bir değişim değerlendirmesi başlatmak için formları içerir.

Arka uçta, site sahipleri kullanımı kolay bir envanter yönetim sistemine erişim sağlar. Bu, stok seviyelerinizi takip etmenizi ve ardından bu bilgileri ziyaretçilerinizle paylaşmanızı kolaylaştırır. Bu tema WPBakery Sayfa Oluşturucu sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini ek ücret ödemeden içerdiğinden, herhangi bir kod yazmanıza gerek kalmadan kolayca özel sayfa düzenleri oluşturabilir ve bunları gelişmiş sayfa öğeleriyle doldurabilirsiniz.

Pakete dahil edilen 32 düzenlenebilir Photoshop dosyası ve bir dizi tasarım seçeneğiyle, WordPress ve Otomotiv temasıyla özel bir araba galerisi web sitesi oluşturmak sorun değil.

3. Kallyas

Kallyas, biri araba galerisi web siteleri için de dahil olmak üzere 70’in üzerinde demoya sahip yaratıcı, çok amaçlı bir temadır.

Araba bayiliği web sitenizi oluştururken kullanmak için harika bir şablon kitaplığı istiyorsanız, Kallyas kısa listenizde olmalıdır. Büyüyen web sitesi demoları seçeneklerindeki seçeneklerin her biri, yalnızca şık bir ana sayfa düzenini içermekle kalmaz, aynı zamanda modern bir web sitesinin ihtiyaç duyacağı diğer tüm sayfaları da içerir. Kallyas paketinde yalnızca bir amaca yönelik otomobil bayiliği web sitesi demosu bulunurken, diğer demolardaki bazı şablonlar web sitenizle alakalı olabilir. Proje gereksinimlerinize bağlı olarak bu, diğer demolardan farklı Hakkında, Hizmetler, Kişiler ve Ekip Üyesi Profilleri sayfalarının seçilmesini içerebilir.

Ancak Kallyas otomobil bayisi demosuna göz atarsanız, başlamanıza ve ötesine geçmenize yardımcı olacak fazlasıyla içerik içerdiğini göreceksiniz. Örneğin, araba galerisi demosu ile, yeni sitenize profesyonel bir görünüm kazandırmak için harika bir iş çıkaracak, zengin özelliklere sahip bir açılış sayfası düzenine erişebilirsiniz. Ana sayfa, potansiyel müşterilerin aradıkları araç türünü bulabilmeleri için envanterinizi filtreleme sürecini basitleştiren güçlü bir arama aracıyla donatılmıştır.

Kallyas tam özellikli bir e-Ticaret teması olduğundan, en iyi çevrimiçi mağazalarda bulunan birçok özelliği otomobil bayi web sitenize uygulayabilirsiniz. Buna, müşterilerinizin arabalarını çeşitli renklerde görüntülemelerini kolaylaştıran araç listeleri gönderme yeteneği, bir araç karşılaştırma aracı ve nispeten küçük bir alanda çok sayıda öğeyi görüntülemenize olanak tanıyan bir ürün kaydırıcısı dahildir. ana sayfanız.

Kallyas, kendi WordPress otomobil bayiliği web sitesini başlatırken herkesin ihtiyaç duyması gereken tüm özelliklere sahiptir.

4. Savaşçı

Harrier, özel olarak tasarlanmış bir otomobil ve otomotiv bayisi WordPress temasıdır.

Harrier paketindeki şık, profesyonel görünümlü bir web sitesi demosu ile, otomobil bayiliği işiniz için çok kısa sürede çevrimiçi bir varlık gösterebileceksiniz. Harrier şablonlarının yüksek kaliteli tasarımı sayesinde, web sitenizin hedef kitlenizi çekmenize yardımcı olacak güvenilir bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Ancak Harrier sadece iyi görünmüyor. Bu tema, sitenizin aynı zamanda kullanıcı dostu olmasını sağlamak için birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Bunun bir örneği, ziyaretçilerinizin envanterinizi filtrelemesini ve onları en çok ilgilendiren araç türlerini bulmasını kolaylaştıran güçlü arama aracıdır. Harrier, veritabanına eklediğinizde araçlarınızla ilgili birçok ayrıntıyı girmenize izin verdiği için, ziyaretçinizin arabalarınız ve diğer ilanlar hakkındaki tüm önemli bilgileri görmesi mümkündür.

Araba bayiliği web sitenizin ziyaretçilerinizden gelen listeleri kabul etmesini istiyorsanız, bu Harrier temasıyla mümkündür. Online başvuru formları sayesinde ziyaretçileriniz satmak istedikleri herhangi bir aracın detaylarını web sitenize gönderebilirler. Ancak bu özellik tamamen isteğe bağlı olduğundan, iş modeliniz tarafından desteklenmiyorsa etkinleştirmeniz gerekmez.

Size doğrudan otomobil bayi web sitenizden çevrimiçi araç satma olanağı sağlamak için Harrier, WooCommerce eklentisi ile tam uyumluluk için oluşturulmuştur. Bu, web siteniz aracılığıyla tam ve kısmi ödemeleri tahsil etmek için gerekli tüm e-ticaret işlevselliğini ekleyebileceğiniz ve ayrıca çevrimiçi mağazanızı ihtiyaçlarınıza göre birçok başka şekilde yapılandırabileceğiniz anlamına gelir.

Harrier, işletmeniz için doğru türde araba bayiliği web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için tamamen özelleştirilebilir.

5. Araç

Vehica, araç dizinleri ve araba galerisi web siteleri oluşturmak için iyi çalışır.

Vehica paketi üzerinde çalışmak için yedi farklı araba satıcısı web sitesi demosu aldığınızdan, bu muhtemelen geniş bir kitleye hitap edecek bir konudur. Farklı demoların kendi stilleri ve yaklaşımları vardır. Bazıları, ziyaretçilerin gezinmesi kolay bir biçimde mevcut olan arabaları görüntülemek için kaydırıcıları ve ızgaraları kullanırken, diğerleri, ziyaretçilerin en çok ilgilendikleri araç türünü hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için arama araçlarını kullanır.

Vehica, araba bayiliği web sitenize listeler ekleyerek, her bir giriş hakkında birçok bilgi eklemenize olanak tanır. Bu sayede sadece metin ve resim eklemekle sınırlı değilsiniz. Bunun yerine, her araba hakkında marka, model, renk ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ek bilgiyi ziyaretçilerinizin kolayca anlayabileceği bir biçimde eklemek için özel alanları kullanabilirsiniz. Bu alanlar envanterinizi aramak ve filtrelemek için kullanılabildiğinden, ziyaretçileriniz kilometre, kapı sayısı veya silindir gibi belirli özelliklere sahip tüm arabaları kolayca bulabilir veya yok sayabilir.

Listeleme sayfalarınızı iyileştirmek için, ziyaretçilerinizin bir düğmeye tıklayarak erişebilecekleri raporlar yükleyebilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçilerinizin satılık her araç hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabilecekleri ayrı listeleme sayfalarına videolar, konum haritaları ve iletişim formları ekleyebilirsiniz. İlgili listeler widget’ı, web sitenizdeki diğer benzer arabalara bağlantılar gösterdiği için başka bir kullanışlı özelliktir.

Vehica, profesyonel görünümlü otomobil bayiliği web siteleri oluşturmak için ideal kılan çok kaliteli bir tasarıma sahiptir.

6. Motorlar

Motorlar-araba satıcısı-teması-wordpress

Motors, otomobil bayiliği web sitenizi veya çevrimiçi dizininizi mümkün olduğunca kolay bir şekilde çalışır duruma getirmenize yardımcı olacaktır.

Stylemix motorları, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı mod sunar. Bu, bir WordPress otomobil bayiliği web sitesi oluşturmak için mükemmel olan varsayılan modu içerir. Başka bir seçenek, otomotivle ilgili ürün ve hizmetleri satmak için bir dizin ve listeleme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu tür işletmeleri çevrimiçi olarak tanıtmak için hızlı bir şekilde bir web sitesi kurmanıza olanak tanıyan yeni eklenen oto tamir hizmeti modu da vardır.

Hangi motor modunu seçerseniz seçin, demo içeriğini WordPress web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Bundan sonra tema özelleştirmesini yapılandırabilir ve kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmak için, Motors otomobil bayisi WordPress teması, özel sayfa düzenleri oluşturmak için bir sürükle ve bırak inşaat aracı içerir. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tanımlanmış beş renk maskesi ve çeşitli sayfa düzenleri ve şablonlar vardır.

Hangi modu seçtiğinize bağlı olarak, web sitenize bir araç karşılaştırma aracı, etkileşimli bir finansal hesap makinesi ve hizmetler ve ürünler için ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil etme yeteneği ekleyebilirsiniz. Web sitenizin e-ticaret yönleri, önde gelen WooCommerce WordPress eklentisi tarafından desteklenecek ve web sitenizin bu özelliğinin nasıl çalıştığı konusunda size neredeyse sınırsız seçenek sunacaktır.

Motorlar ve önceden oluşturulmuş üç modu, bunu otomotiv endüstrisinde profesyonel bir web sitesine ihtiyaç duyan herkes için çok yönlü bir tema haline getiriyor.

7. Araba galerisi

oto-showroom-araba-bayiliği-wordpress-teması

Auto Showroom, yoğun araba galerisi web siteleri için web siteleri oluşturmak üzere özel olarak oluşturulmuştur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı ana sayfa düzeni ile Auto Showroom, çeşitli zevklere hitap edecek bir temadır. Bir ana sayfa değişkeni seçtikten sonra, demo içeriğini sadece birkaç tıklamayla web sitenize aktarabilirsiniz. Bu daha sonra araba bayiliği web sitenizi kendi içeriğinizle değiştirilebilecek bir çerçeve ve tabanla dolduracaktır.

WordPress Pro Araba Bayiliği eklentisinin dahil edilmesi sayesinde, çevrimiçi bir araba galerisi oluşturmak ve yönetmek için gerekli tüm işlevler kutudan çıktığı anda mevcuttur. Bu tema aynı zamanda popüler WooCommerce eklentisinden tam olarak yararlanmak için oluşturulmuştur. Bu e-ticaret eklentisini etkinleştirerek, bir çevrimiçi mağaza kurabilir ve web sitenizden satılık otomobiller ve otomobil aksesuarları dahil ürünleri listelemeye başlayabilirsiniz.

Showroom web siteniz için gereken tüm sayfalar tema paketine dahildir. Bu, meşru bir web sitesinin ihtiyaç duyduğu işletme, iletişim ve diğer sayfaları kapsar. Ayrıca sitenizde en son haberleri şık bir şekilde yayınlamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir blog şablonu seti de bulunmaktadır. Elinizin altındaki Google Haritalar entegrasyonu ile potansiyel müşterileriniz iş yerinizi bulmakta hiç zorlanmayacak.

Premium Car Dealership Pro eklentisine ek olarak, WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Slider Revolution eklentileri, tema paketine ek ücret ödemeden dahildir. Web sitenizi özelleştirmek için sayfa oluşturucuyu kullanmanın yanı sıra, tema seçenekleri kontrol panelinden de sitenizi özelleştirebilirsiniz. Bu gösterge panosu, otomobil bayiliği web sitenizin görünümü üzerinde size ayrıntılı kontrol sağlar.

Auto Showroom, modern bir otomobil galerisi web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklerle doludur ve tümü modern, profesyonel bir tasarımda toplanmıştır.

8. Revüs

Revus, WordPress ile büyük ve küçük araba galerisi web siteleri oluşturmak için demolara sahiptir.

Çevrimiçi olarak tanıtmak istediğiniz birden fazla arabanız ve başka aracınız varsa, Revus’un araba satıcılarına yönelik amiral gemisi demosu web siteniz için uygun olabilir. Bu demo, yeni sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için önceden tasarlanmış çok sayıda süslü şablona sahiptir.

Ana sayfa, web sitenizin belki de en önemli kısmıdır. Bunu akılda tutarak, Revus’un araba bayiliği sitenizin ön sayfası için iyi tasarlanmış bir şablona sahip olduğunu görmek harika. Ancak, Revus’un araba bayiliği siteniz için sahip olduğu tek şey bu değil. Tema paketinde, arabalarınızın bir listesini görüntülemek için birkaç farklı düzen ve ayrıca her bir araç sayfası için bir şablon bulacaksınız.

Revus şablonları iyi tasarlandığından, bir araba galerisi web sitesinin sayfalarının ihtiyaç duyması muhtemel tüm unsurları içerir. Buna arabanın fotoğraflarını paylaşmak için bir resim galerisi, video resimleri ekleme desteği ve araç özelliklerini listelemek için bir tablo dahildir. Ayrıca, araba hakkında daha fazla ayrıntıyı yerden tasarruf sağlayan bir biçimde paylaşmak için sekmeli bir bölüm bulacaksınız.

Revus ile web sitenize ve sayfalarınıza ekleyebileceğiniz diğer öğeler arasında, ziyaretçilerinize belirli bir arabayı satın almanın ne kadara mal olabileceği konusunda hızlı bir fikir edinmelerini sağlayan finansman hesaplayıcısı ve ekleyebileceğiniz bir iletişim formu bulunmaktadır. sitenizin kenar çubuğuna, ziyaretçilerinizin belirli bir araç hakkında mesaj göndermesine olanak tanır.

Revus ile gelen layout ve şablonlardan herhangi birini düzenlemek istiyorsanız, bunu yapmak hiç de zor değil. Bu tema, premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerdiğinden, şablonları açabilir ve sezgisel bir sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü aracılığıyla özelleştirebilirsiniz.

Revus, yalnızca birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde içe aktarabileceğiniz tam bir otomobil bayiliği web sitesi demosu ile birlikte gelir.

9. Lider

CaLeader, otomobil bayiliği işinizi çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olacak üç farklı web sitesi demosuna sahiptir.

CaLeader paketindeki üç tam web sitesi demosu ile bu temayı seçerek yeni sitenizin temelini atmak çok kolay. CaLeader demolarından biri WordPress ile çevrimiçi yat satan bir web sitesi oluşturmak isteyenlere yönelik olsa da, birkaç küçük değişiklikle bu demoyu arabaları listelemek için de kullanabilirsiniz. Bu nedenle, farklı seçenekleri görmek ve bu temayı seçerseniz web sitenizin nasıl görünebileceği hakkında iyi bir fikir edinmek için tüm CaLeader demolarına göz atmaya değer.

CaLeader demoları iyi görünse de, otomobil bayi web sitenize daha iyi uyacak şekilde özelleştirilebilirler. Önceden tasarlanmış renk şemalarını seçmek, sitenizin genel görünümünü yalnızca birkaç tıklamayla hızla ayarlamanıza olanak tanır. Daha özel gereksinimleri olanlar için, CaLeader demolarının ayrı şablonlarını düzenlemek için bu temanın sıkı bir şekilde entegre olduğu Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirler.

Şablonlar ve özelleştirme seçenekleri gibi CaLeader’ın tasarımla ilgili özelliklerine ek olarak, bu tema, WordPress ile profesyonel ve kullanımı kolay bir araba galerisi web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok işlevselliğe sahiptir. Bunun bazı örnekleri, ziyaretçilerinize otomobil bayinize bir ziyaret planlamak veya araçlarınızdan birinde bir test sürüşü düzenlemek için hızlı bir yol sağlayan önceden oluşturulmuş rezervasyon formlarını ve sizin için tarama deneyimini basitleştiren güçlü arama aracını içerir. envanter.

CaLeader ayrıca tam e-ticaret desteğine sahiptir ve web sitesi üzerinden finansal işlemler yapmanıza olanak tanır.

10. Listem

MyListing, bir araba galerisi portalı da dahil olmak üzere WordPress ile her tür listeleme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İster işletmeniz için bir araba bayiliği web sitesi oluşturmak, ister kullanıcıların kaydolup sitenizde satılık araçlarını listelemeye başlayabilecekleri bir çevrimiçi portal veya pazar yeri oluşturmak istiyorsanız, MyListing gerekli tüm özelliklere sahiptir. Tema aracılığıyla, listelerinizi konuma, kategoriye veya diğer bazı özel sınıflandırmalara göre kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu, ziyaretçilerinizin envanterinizden doğru öğeleri bulmasına yardımcı olur. Bir başka kullanışlı özellik de, web sitenizdeki her girişte tam olarak hangi bilgilerin saklandığını tanımlamanıza izin veren listeleme türü oluşturma aracıdır. Bu nedenle, web sitenizi çok çeşitli arabaları ve diğer ilgili araçları ve ürünleri işlemek için kolayca yapılandırabilirsiniz.

MyListing temasını oluşturan önceden oluşturulmuş web sitesi demolarına ek olarak, güçlü Elementor sayfa oluşturucu aracına da erişebilirsiniz. Bu eklentinin görsel düzenleyicisi aracılığıyla, otomobil bayiliği web sitenizin neredeyse her yönünü hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Sayfa düzenlerini ayarlamaktan yeni içerik düzenleri oluşturmaya kadar, MyListing çok esnek bir temadır.

Araba bayiliği web sitenizden para kazanma söz konusu olduğunda, MyListing size birçok farklı seçenek sunar. Alan görünürlük özelliği sayesinde listedeki her alanı bir fiyatlandırma planı ile kolayca bağlayabilirsiniz. Artık kullanıcılarınıza, listelerine web sitesi URL’si veya ek fotoğraflar gibi daha fazla bilgi ekleyebilmeleri için ekstra ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Temanın içerdiği araçlar sayesinde birden fazla fiyatlandırma planı oluşturmak çok kolaydır. Ayrıca, web sitenizde kolayca reklam alanı satabilir, bu da size otomobil bayiliği portalınızdan gelir elde etmenin başka bir yolunu sunar.

MyListing çok çeşitli amaçlar için kullanılabildiğinden, bu WordPress temalarını seçerek çeşitli işlevler listesine erişebilirsiniz.

11. Araba satıcısı

Car Dealer, doğru türde otomotiv web sitesini başlatmanıza yardımcı olacak 10 özelleştirilebilir açılış sayfası düzenine sahiptir.

Bu nispeten yeni bir araba galerisi WordPress teması olduğundan, 10 ana sayfa varyasyonu tamamen modern bir görünüme ve hisse sahiptir. Tasarımlar çeşitli tercihlere hitap eder, bu nedenle ne tür bir araba galerisi web sitesi oluşturmanız gerektiğine bakılmaksızın, burada uygun bir seçenek bulabilmeniz gerekir. Elbette, bu zengin özelliklere sahip bir WordPress teması olduğundan, tam bir özelleştirme seçenekleri setine de erişebilirsiniz. Bu sayede, WordPress Car Dealer temasıyla birlikte gelen önceden oluşturulmuş web sitesi içeriğinin tüm düzenini kolayca değiştirebilir veya tamamen gözden geçirebilirsiniz.

Bu temayı oluşturan özelleştirme seçeneklerinin bir kısmı, güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerir. Bu birinci sınıf sürükle ve bırak sayfa oluşturucunun dahil edilmesi yalnızca size para kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizin herhangi bir sayfasını bir görsel düzenleyici aracılığıyla özelleştirebilmenizi sağlar. Ayrıntılı tema seçenekleri kontrol paneli, web sitesi özelleştirmesi için de geniş bir kapsam sunar.

Araba bayiliği web sitenizi kurmak söz konusu olduğunda, bir CSV dosyası kullanarak veya Edmunds VIN biçimini kullanarak araç ayrıntılarını içe aktarma seçeneğiniz vardır. Bu, ziyaretçilerinizin bulmayı beklediği içerikle web sitenizi hızla doldurmanıza yardımcı olabilir. Araba Satıcısı, web sitelerinde araçları görüntülemek için birçok seçeneğe sahiptir. Ziyaretçiler, farklı arabaları karşılaştırmak için sürükle ve bırak arayüzünü kullanabilir, ayrıca listeleri filtreleyebilir ve incelemeler bırakabilir. Ayrıca, her bir reklam için dinamik PDF broşür oluşturma seçeneğini etkinleştirerek, ziyaretçilerinizin dikkatlerini çeken herhangi bir aracın ayrıntılarını indirmelerine olanak tanır.

Araba Satıcısı, profesyonel bir WordPress araba listeleme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak etkileyici bir genel amaçlı ve araç listeleme odaklı özellikler yelpazesine sahiptir.

12. Motor anlaşması

Motodeal, tüm farklı araba bayiliği web siteleri için birkaç demoya sahiptir.

İster lüks otomobiller, ister ekonomik araçlar veya motosikletler satıyor olun, bu tür bir proje için oluşturulmuş Motodeal paketinde bir demo var. Çiftlik araçları, tekneler, kamyonlar ve araba kiralama konularını kapsayan başka demolar da var. Tüm bu demo içeriği sayesinde Motodeal, geniş bir kitleye hitap etmesi gereken çok amaçlı bir araba galerisi WordPress temasıdır.

Tüm demolar zarif, profesyonel görünümlü ana sayfa düzenlerine sahiptir. Ayrıca, bir araba galerisi web sitesinde olmasını beklediğiniz diğer tüm sayfalar için şablonlar da vardır. Bu şablonların bazı örnekleri, tüm arabaları okunması kolay bir biçimde görüntüleyen listeleme sayfalarını, ayrı araba ayrıntı sayfalarını ve sitenizin işletme ayrıntılarınızı paylaştığınız bölümlerini içerir.

Ziyaretçilerinizin aradıkları arabaları bulmalarına yardımcı olmak için Motodeal bir karşılaştırma aracıyla birlikte gelir. Artık yeni müşteri adaylarınız birden fazla araç seçebilir ve bunların birbirlerinden nasıl farklı olduklarını tek bir sayfada görebilir. Ayrıca, ziyaretçilerinize web sitenizde satışa sunduğunuz ürünler hakkında geri bildirim bırakmaları için bir yol sağlayan araç inceleme özelliğini de etkinleştirebilirsiniz. Finans hesaplayıcı, bu konunun, insanların ne tür arabaları karşılayabileceklerini görmelerini kolaylaştıran bir başka yararlı yönüdür. Bir değişim hizmeti sunmak istiyorsanız, Motodeal, web siteniz aracılığıyla müşterilerinizden gelen teklifleri kabul etmenize yardımcı olabilecek tüm önceden oluşturulmuş formlarla birlikte gelir.

Bir demo seçtikten sonra, önceden tasarlanmış içeriği hızlı bir şekilde WordPress kontrol panelinize aktarabilirsiniz. Demo içe aktarma aracı çok iyi çalıştığı için menüler, kenar çubukları ve sitenizin diğer önemli yönleri dahil her şey kurulacak ve kullanıma hazır olacaktır. Ardından, yeni bir site kurarken ortaya çıkabilecek bağlantı sorunlarını veya diğer sorunları gidermeye çalışmak yerine renkleri ayarlama, yazı tiplerini değiştirme ve bir logo yükleme gibi gerekli değişiklikleri yapmaya odaklanabilirsiniz.

Sitenizde daha fazla değişiklik yapmanız gerekiyorsa, Motodeal Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile çalışır. Bu araç, özel WordPress web siteleri oluşturmak için ideal olduğundan, otomobil bayinizin site tasarımının tam kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Motodeal’de o kadar çok şablon var ki, bu temayla işletmeniz için doğru türde web sitesi oluşturma olasılığınız yüksek.

13. Otoman

Automan, çok çeşitli WordPress otomobil bayiliği web siteleri oluşturmak için kullanılabilir.

Automan’in yapılandırılabileceği çeşitli yollar nedeniyle, yalnızca sizin ve ekibinizin satılık arabaları listelediği bir web sitesi oluşturabilir veya bu temayı ziyaretçilerinizin liste gönderimlerini destekleyen bir site oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu esneklik sayesinde Automan, WordPress ve bu tema ile başlayabileceğiniz araba galerisi web sitesi türü için size birçok seçenek sunar.

Araba bayiliği web sitenizde ön uç sunumları etkinleştirirseniz, ziyaretçileriniz kaydolabilir ve sitenizde liste oluşturmaya başlayabilir. Sitenizi bu şekilde kurarak ön uç formlarda hangi alanların görüntüleneceğini özelleştirebilir ve ihtiyacınız olan tüm verileri yakalayabilmenizi sağlayabilirsiniz. Gönderim sürecinin bir parçası olarak, kullanıcılarınız reklamlarınızı potansiyel müşteriler için daha çekici hale getirmek için araçlarının fotoğraflarını da yükleyebilir. Ayrıca, web sitenizi, kullanıcılardan web sitenize girişlerini göndermeleri için bir ücret talep edecek veya bunun yerine siteniz aracılığıyla yapılan satışlardan bir komisyon alacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Automan teması, eksiksiz bir araba galerisi web sitesi şablonu seti ile birlikte geldiğinden, ister kullanıcı tarafından oluşturulmuş ister kendi oluşturduğunuz listeler olsun, tüm listeleriniz profesyonel bir şekilde sunulmalıdır. Şablonları listelemenin yanı sıra, araba bayinizin WordPress web sitesinin ihtiyaç duyabileceği diğer tüm içerik için şablonların yanı sıra iki ana sayfa varyasyonu arasından seçim yapabilirsiniz.

Automan şablonlarında ve önceden tasarlanmış içerikte değişiklik yapmanız gerekiyorsa, ek araçlara yatırım yapmanıza gerek yoktur. Bu tema, birinci sınıf Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte geldiğinden, önceden tasarlanmış tüm içeriği sezgisel bir sürükle ve bırak görsel düzenleyici aracılığıyla düzenleyebilirsiniz. Bu temayı kurmak veya özelliklerinden herhangi birini kullanmak için yardıma ihtiyacınız varsa, süreç boyunca size yol gösterecek bir dizi video eğitimi var.

İster çevrimiçi satıcınızdan birkaç araba listelemek ister araba satmak için bir topluluk kaynağı oluşturmak isteyin, Automan size yardımcı olabilir.

14. Otomatik bölge

Autozone, çok çeşitli otomobil ve otomobil bayiliği web siteleri için iyi çalışır ve onu çok yönlü bir seçenek haline getirir.

Autozone tema web sitesi demosu, her biri kendi renk şemasına sahip iki ana varyasyonda gelir. Bununla birlikte, web siteniz için hangi iki demoyu seçerseniz seçin, ziyaretçilerinizi etkileyeceğinden emin, zengin özelliklere sahip bir açılış sayfası tasarımına erişebileceksiniz.

Autozone demo ana sayfasının düzenine bakarsanız, ana özelliğinin ekranın üst kısmındaki tüm alanı kaplayan bir video slayt gösterisi olduğunu göreceksiniz. Bu tam ekran kaydırıcı, basit fotoğraflardan video sunumlarına ve daha fazlasına kadar istediğiniz her tür içeriği görüntüleyecek şekilde yapılandırılabilir. Demo slayt gösterisi, kendi kaydırıcınız için iyi bir temel oluşturmalı ve size kendi benzersiz slayt gösterinizi oluşturmak için metni ve görüntüleri düzenleme olanağı sağlamalıdır. Slayt gösterisi premium Slider Revolution eklentisi ile çalıştığından, bu araca yalnızca ekstra ücret ödemeden erişim elde etmekle kalmaz,

Varsayılan Autozone ana sayfa düzeninin geri kalanı, öne çıkan arabalarınızı görüntülemek için bölümler, hizmetlerinizi paylaşmak için bir kaydırıcı, envanterinizden daha fazla öğe ve bir iletişim formunun yanı sıra diğer birçok bölümü içerir. Bunların tümü varsayılan ana sayfada isteğe bağlı öğeler olduğundan, siteniz için hangilerini tutacağınızı kolayca seçebilirsiniz. Bu zarif araba satıcısı WordPress teması, web tasarım becerileriniz ve deneyim seviyeniz ne olursa olsun, herhangi bir demo içeriğini düzenlemeyi kolaylaştıran bir sayfa oluşturma aracı da içerir. Aslında, hizmetinizde olan premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle,

Özellikle yüksek kaliteli arabalarla iyi çalışan harika görünümlü bir araba galerisi WordPress teması için Autozone bir göz atmaya değer.

15. OTOMAKS

AUTOMAX-WordPress-Teması

AUTOMAX, çevrimiçi olarak araba listelemek ve satmak için tam işlevli bir araba galerisi web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş bir WordPress temasından beklediğiniz ve beklemeyeceğiniz tüm özellikleri içerir.

AUTOMAX by GorillaThemes, genellikle en iyi WordPress temalarında bulunan tüm premium özelliklerle birlikte gelir. Bu, web sitenizin kenar çubuklarında ve diğer widget’lı alanlarında en son içeriğinizi görüntülemek için bir dizi özel widget’ı, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde araba satın alan mobil kullanıcılara hitap eden tamamen duyarlı bir düzen ve birçok özelleştirme seçeneğini içerir.

Otomobil bayileri için özel araçlar söz konusu olduğunda, AUTOMAX da eksik değil. Yerleşik bir VIN kod çözücü ile liste eklemek çocuk oyuncağıdır; Araç listelerinizi içeren XML ve CSV dosyalarını toplu içe aktarma yeteneği, bayilik web sitenizi çevrimiçi içerikle toplu olarak doldurmanın daha da hızlı bir yolunu sunar.

Kayda değer bir başka harika AUTOMAX özelliği, PayPal’ın Liste Başına Ödeme modülüdür. Bu özellik, ziyaretçilerinize reklam alanı satarak ve ardından anında PayPal ile ödeme yaparak web sitenizden para kazanmanıza olanak tanır.

Birden fazla resim galerisi ve YouTube ve Vimeo entegrasyonu ile, araba listeleriniz AUTOMAX WordPress temasını kullanırken ziyaretçilerinizin hayal gücünü gerçekten yakalayacaktır.

16. Karanfil

Carena, araba kiralama siteleri için de iyi çalışan bir araba galerisi WordPress temasıdır.

Bu konu, araba galerileri ve araba kiralama şirketleri için şantiyeler de dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilecek genel amaçlı araba web sitesinin bir demosu ile birlikte gelir. Carena demosunu WordPress panonuza aktardıktan sonra, web sitenizle alakalı olmayan öğeleri kaldırmaya, kendi içeriğinizi eklemeye ve temanın renklerini ve diğer görsel ayarlarını özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Demo ana sayfasının ana özelliği büyük bir kaydırıcıya sahip olduğundan, bayiliğinizin en iyi tekliflerinden bazılarını web sitenizin ziyaretçilerinin kaçıramayacağı bir konumda görüntülemek için harika bir fırsatınız var. Ana sayfa tasarımının geri kalanı, öne çıkan araçlarınızı tanıtmak, sağladığınız hizmetlerin ayrıntılarını açıklamak ve ekibinizi tanıtmak için alana sahiptir. Ancak belirtildiği gibi, web siteniz için gerekli olmayan öğeleri kolayca kaldırabilirsiniz.

Ana sayfa düzenine ek olarak, iyi tasarlanmış bir fotoğraf galerisi bölümü de bulunmaktadır. Bu tasarımlar, araç fotoğraflarınızı veya işletmenizle alakalı olduğunu düşündüğünüz diğer görselleri paylaşmak için idealdir. Carena’nın iyi bir video desteği olduğu için, arabalarınızın videolarını da web sitenizde sorunsuz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Bu temayı ve web sitenizi özelleştirmeye gelince, King Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi bu konuda size yardımcı olmak için dahil edilmiştir. Bu aracın kullanıcı arayüzü, sayfanın bölümlerini eklemeyi ve kaldırmayı ve ayrıca web sitenizde başka birçok değişiklik yapmayı çok kolaylaştırır. Yazı tiplerini, renkleri ve düzen ayarlarını düzenleme gibi site genelinde değişiklikleri uygulamak için tema seçenekleri panelini de kullanabilirsiniz.

Carena, bu şık araba galerisi temasından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için iyi belgelenmiştir.

17. Öz imaj

Autoimage, bu temayı seçerseniz web sitenizin tamamen modern bir tasarıma sahip olmasını sağlamak için yakın zamanda güncellendi.

Araba bayiliği web siteniz için denenmiş ve test edilmiş bir WordPress teması arıyorsanız, Autoimage’i yenmek zordur. İlk olarak 2014’te piyasaya sürüldü, ancak alakalı kalması için düzenli olarak güncellenen Autoimage, bu temayı satın alanların yoğun eleştirileriyle yüzlerce araba galerisi web sitesi oluşturmak için kullanıldı. Bu nedenle, yeni web siteniz için iyi kurulmuş bir şablon kullanmak istiyorsanız, Autoimage’i kontrol ettiğinizden emin olun.

Siteniz için bu temayı seçerseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı ana sayfa düzeni elde edersiniz. Hangisine karar verdiğinize bağlı olarak, web sitenizin ana sayfası, en iyi fırsatlarınızı ve indirimlerinizi görüntülemek için mükemmel olan tam genişlikte bir kaydırıcı, envanterinizden bir dizi listeleme ve aracınızdan memnun müşterilerden gelen referansları görüntülemek için bir bölüm içerebilir. taviz.

Autoimage, işletmenizde bulunan araçları görüntülemeye gelince, hoş bir dizi farklı şablon içerir. Bu sayede, araçlarınızı tercihlerinize uygun bir tarzda tanıtmak için ızgara ve liste düzeni seçimini kullanabilirsiniz. Araçlarınızın sitenizde nasıl görüntülendiği üzerinde daha fazla kontrol istiyorsanız, Autoimage paketinde bulunan güçlü bir sayfa oluşturma aracı vardır. Ayrıca, Otomatik Görüntü demosunu oluşturan önceden oluşturulmuş içerik düzenlerinde kullanılan alt öğeleri kolayca düzenlemenize olanak tanıyan birinci sınıf bir slayt gösterisi oluşturma aracına da erişebilirsiniz.

Birçok araba galerisi web sitesi türü için iyi çalışması gereken yerleşim düzenine ek olarak, Autoimage, ziyaretçilerinizin sitenizdeki farklı ilanları karşılaştırmasını kolaylaştıran ve umarız onların türünü bulma şanslarını artıran yararlı bir karşılaştırma özelliğine sahiptir. araba. arıyorlar.

Autoimage, çevrimiçi ödemeleri toplamak için tam e-Ticaret desteğine sahip başka bir araba galerisi WordPress temasıdır.

18. Otomobil

oto-araba satıcısı-wordpress-teması

Auto Car, özel bir WordPress otomobil bayiliği web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak iki ana sayfa varyasyonuna ve sekiz renk şemasına sahiptir.

Bayiniz ister otomobil ister motosiklet satmaya odaklanmış olsun, Auto Car’ın sunduğu iki farklı mod size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Auto Car teması, mobil uyumlu olmasının yanı sıra, boyutları ne olursa olsun, ziyaretçilerinizin ekranlarından en iyi şekilde yararlanan bazı harika düzen seçeneklerine sahiptir.

İki sütunlu araba listesi düzeni, envanterinizi şık bir şekilde sergilemek için iyi bir iş çıkarır. Bu düzen, sitenizdeki diğer sayfalara bağlantılar veya bayinizde bulunan diğer araçların fotoğraflarını görüntülemek için kullanılabilecek bir kenar çubuğu alanı içerir. Ek tasarım seçenekleri arasında üç ve dört sütunlu modların yanı sıra bir fotoğrafla birlikte her aracın en önemli ayrıntılarını içeren bir görünüm yer alıyor. Ziyaretçilerinizin aradıkları aracı bulmalarına yardımcı olmak için Auto Car teması ayrıca güçlü bir arama ve filtreleme aracı içerir.

Web sitenizin tasarımında yaratıcı olmak istiyorsanız, Auto Car temasına dahil olan WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz. Ayrıca, arabalarınızı ve motosikletlerinizi duyarlı bir şekilde görüntülemeniz için bir yol sağlayan premium Slider Revolution eklentisi de dahildir. kaydırıcı.

Auto Car, otomobil ve motosiklet bayi web siteleri için idealdir ve markanıza uyacak şekilde hızlı bir şekilde özelleştirilebilir.

19. Otomatik Profesyonel

AutoPro, otomobil bayiliği işiniz için doğru web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir şablonlarla doludur.

Bu konunun geniş bir kitleye hitap ettiğinden emin olmak için, AutoPro’daki geliştiriciler, aralarından seçim yapabileceğiniz sekiz şık otomobil galerisi web sitesi demosu oluşturdu. İster çevrimiçi olarak satılık birkaç klasik araba listelemek, ister büyük bir çevrimiçi araç pazarı oluşturmak isteyin, AutoPro, ihtiyacınız olan site türünü başlatmanıza yardımcı olacak önceden oluşturulmuş içeriğe ve özelliklere sahiptir.

AutoPro otomobil bayiliği web sitesindeki sekiz demo birbirinden farklıdır, ancak bazı özellikleri paylaşırlar. Birincisi, hepsi, ziyaretçilerinizin aradıkları araba türlerini bulmak için envanterinizi hızla filtrelemesini çok kolaylaştıran güçlü bir arama aracı içerir. Arabalarınızı çevrimiçi olarak sergilemeye gelince, AutoPro ayrıca güzel bir dizi farklı liste şablonu içerir. Ayrıca sitenize ihtiyaç duyabileceğiniz tüm içeriği eklemenize yardımcı olacak 20’den fazla şablon vardır.

Bu tema ile web sitenizi oluştururken, AutoPro size otomobil bayi sitenize bir kredi hesaplayıcı ekleme seçeneği sunar. Dolayısıyla müşterilerinize finansal hizmetler sunuyorsanız bu özellik işinize yarayabilir. Ayrıca, daha fazla ziyaretçiyi araçlarınızdan birinde bir gezi düzenlemek için iletişime geçmeye teşvik etmek için test sürüşü talep formunu etkinleştirebilirsiniz. Ziyaretçilerinizin bir listeyi kişilerinden birine hızlı bir şekilde e-postayla göndermesine olanak tanıyan sosyal paylaşım özellikleri ve widget’ı, sitenizi çevrimiçi pazarlamaya geldiğinde de yardımcı olabilir.

WordPress pazarındaki ana eklentilere yönelik destek sayesinde, sitenizi ziyaretçilerinizden gelen listeleri kabul edecek şekilde yapılandırma seçeneğine sahipsiniz. Desteklenen çok satıcılı eklentilerden birini etkinleştirirseniz, web siteniz, listeleme ücretlerini toplamak, karları bölmek ve bir işletmeyi yürütmekle ilgili diğer her türlü finansal işlemi yönetmek de dahil olmak üzere her şeyi sizin için halledecektir. çevrimiçi pazar.

AutoPro, işletmenizin gerektirdiği türde bir otomobil bayiliği web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak iyi bir önceden oluşturulmuş içeriğe sahiptir.

20. Araba Noktası

CarSpot, tam özellikli bir otomobil bayiliği web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamayı amaçlamaktadır.

Çeşitli araç ve ürün türlerini kapsayan altı web sitesi demosu ile, CarSpot’un projeniz için uygun bir tasarıma sahip olması kuvvetle muhtemeldir. Altı demonun her biri, iyi donanımlı bir ana sayfa düzeninin yanı sıra web sitenizin ihtiyaç duyacağı dahili sayfalar için şablonlar içerir. Bu tema için önceden tasarlanmış düzenlerde kullanılan özelliklerden bazıları kaydırıcıları, ürün ızgara ekranlarını, araç karşılaştırma widget’larını ve müşteri geri bildirim modüllerini içerir. Web sitesi tasarımınızın tüm yönleri, kontrol paneli ayarları ve WPBakery Sayfa Oluşturucu içerik düzenleme aracı sayesinde CarSpot temasıyla özelleştirilebilir.

Ancak, CarSpot sadece harika bir tasarımdan ibaret değildir. Bu tema, premium bir araba galerisi WordPress temasından bekleyeceğiniz tüm özellikleri ve işlevleri içerir. Bu sayede web sitenizdeki farklı listelemeleri kolayca ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu listeler, ziyaretçilerinize çeşitli şekillerde gösterilebilir ve işletmeniz için doğru türde çevrimiçi bayilik oluşturmanıza yardımcı olur. Akıllı arama aracı, hedef kitlenizin envanterinizde tam olarak aradıklarını bulmasını sağlayacak başka bir kullanışlı özelliktir. Kullanıcılarınızın birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olacak dahili bir mesajlaşma sistemi bile var.

İlginizi çekebilecek diğer faydalı özellikler arasında, açık artırma aracı aracılığıyla listelemelere teklif vermeyi etkinleştirme yeteneği, kullanıcıların kendilerine yakın olan listeleri bulmasına yardımcı olan coğrafi konum belirleme yetenekleri ve kullanıcılarınızın işlemlerinde sitenize güvenmek için güvendikleri satıcı puanları ve rozetleri yer alır. .

CarSpot, birçok farklı şekilde yapılandırılabilen etkileyici bir dizi fonksiyona sahiptir.

21. Sizin İçin Oto Araba

Auto CarForYou, birlikte çalışabileceğiniz iki ana sayfa düzenine ve birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir.

İster otomobil bayiliği web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olabilecek bir tema arıyor olun, ister zaman ayırıp daha kişiselleştirilmiş görünen bir site oluşturmayı tercih edin, Auto CarForYou sizin için uygun olabilir. Birincisi, bu temanın birkaç farklı demo kurulumu var ve sitenizi başlatmaya hazır hale getirmek için yalnızca birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarabilirsiniz. Öte yandan, demo içeriğini özelleştirmek ve markanızı yansıtan benzersiz bir web sitesi oluşturmak için premium Visual Composer sayfa oluşturucu aracının yanı sıra tema seçeneklerini ve ayarlarını da kolayca kullanabilirsiniz. Auto CarForYou araba bayiliği WordPress temasıyla gerçekten size kalmış.

Bu koleksiyondaki diğer bazı araba galerisi WordPress temaları gibi, Auto CarForYou da büyük çok dilli WordPress eklentileriyle çalışmak üzere inşa edilmiştir. Bu nedenle, girişlerinizi kolayca birden fazla dile çevirebilir ve ardından tercihlerine veya konumlarına göre hedef kitlenize uygun sürümü görüntüleyebilirsiniz. Çok dilli bir araba bayiliği web sitesi oluşturarak daha geniş bir kitleye hitap edebilmeli ve sitenizden daha fazla araç satabilmeyi ummalısınız.

Auto CarForYou’yu değerlendirmenin diğer nedenlerinden bazıları, ziyaretçilerinizin ne kadar ve hangi koşullarda borç alabileceklerini görmelerine yardımcı olan Kredi Hesaplayıcı widget’ını, ziyaretçilerinizin listeleri için teklif vermelerini sağlayan widget’ı ve size yardımcı olmak için sosyal değişim entegrasyonunu içerir. içeriğinizi farklı sosyal ağlarda tanıtın.

Auto CarForYou için yapacak çok şey var, bu nedenle zengin özelliklere sahip bir araba bayiliği teması arıyorsanız, bu uygun bir seçenek olabilir.