Avukatlar için en iyi 22 WordPress teması 2022

Sonuç olarak, hukuk endüstrisi bir dizi temel değere odaklanır: güven, şefkat, güvenilirlik ve profesyonellik. Potansiyel müşteriler bu değerlerden herhangi birini kaçırdığınıza inanıyorsa, itibarınızın ödediği bedel düşünmeye değmez. Ayrıca web sitenizin sizin ve işletmenizin bir yansıması olduğu düşünülürse bu değerleri de aktarması gerekir.

Hukuk sektörü göz önünde bulundurularak tasarlanan konular, işinizi kolaylaştıracak işlevsellik sunmalı ve müvekkillerinize başka bir temsilci bulma bahanesi vermemelidir. Bununla birlikte, mevcut temaların çokluğu, boş zamanınızın azlığı ile birleştiğinde, göreve uygun olmayan bir temayla yetinmek zorunda kalabileceğiniz anlamına gelir.

Ancak korkmayın! Mevcut yüzlerce konuya baktık ve aşağıda en iyi seçimlerimiz var: Hepsi avukatlar, danışmanlık firmaları ve yasal uygulamalar için uygun olan mevcut en iyi 20’den fazla konu.

1. gitti

Satış sayfaları ve avukat web sitelerinin birçok ortak noktası vardır. Sonuçta ikisi de bir şeyler satmak istiyor. Bu nedenle, Avukat geniş müşteri tabanını haklı çıkarmak için yola çıkıyor ve bunu oldukça iyi yapıyor.

Güven ve güvenilirlik, site ziyaretçileriniz için büyük endişe kaynağıdır, bu nedenle bu tema birinci sınıf görünse iyi olur. Aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca üç varsayılan demo düzeni vardır, ancak bunlar arasında web sitenizde ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyi kapsamaları gerekir.

Ancak, halihazırda sunulanlardan daha fazla harika düzeniniz varsa, GoodLayers’ın yerleşik sayfa oluşturucusu öğeleri sürükleyip yerine bırakmanıza olanak tanır. Bu, herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan tam gereksinimlerinize göre uyarlanmış bir site oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Kağıt üzerinde, gott potansiyel kullanıcılara pek bir şey sunmuyor. Ancak bu ilk izlenim yanıltıcıdır. Aslında, harika bir dönüştürme ve kullanışlı web sitesi oluşturmak için kaputun altında pek çok şey var – temayı deneyin ve kendiniz görün.

2. Altın Blatt

Goldenblatt, hukukla ilgili web siteleri için genel amaçlı bir WordPress temasıdır.

Goldenblatt’taki geliştiricilere göre, temaları hukuk firmaları, avukatlar ve avukatlar için web siteleri oluşturmak için uygundur. Goldenblatt paketinde avukatlar için altı farklı demo bulunduğundan, bunun çeşitli ortamlarda işe yarayacak bir tema olduğunu söylemek doğru olur.

Goldenblatt demolarını keşfederseniz, tüm açılış sayfalarının birinci sınıf tasarımlara sahip olduğunu ve ayrıca kullanışlı öğelerle dolu olduğunu göreceksiniz. Hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza ve yeni müşteriler edinmenize yardımcı olacak bu öğelerden bazıları, ziyaretçilerinizin hızlı bir şekilde ücretsiz danışmanlık talebinde bulunmasına olanak tanıyan formu, ofisinizin konumunu net bir şekilde göstermek için Google Haritalar entegrasyonunu ve yayınlamak için inceleme panelini içerir. yorumlar. müşterilerinizin. Sayfa öğelerinin düzeni, sonradan eklenmiş ekstralar gibi görünmek yerine temanın genel stiliyle eşleşir.

Goldenblatt paketinde sağladığınız hizmetlerin detaylarını paylaşmak için harika şablonlar bulunmaktadır. Sitenizi nasıl yapılandırmaya karar verdiğinize bağlı olarak, bu içeriği kısaca görüntülemek için sekmeli alanları veya daha derinlemesine açıklamak için hizmet şablonlarını kullanabilirsiniz.

Demo içeriğini düzenlemeye gelince, ister düzenini değiştirmek ister kendi içeriğinizi buna eklemek olsun, Goldenblatt ile her şey çok kolay. Bunu mümkün kılan araç Bold Builder eklentisidir ve bu araç ve tema aynı ekip tarafından oluşturulduğundan, birlikte çok iyi çalışmasını bekleyebilirsiniz. Yazı tiplerini ve renkleri ayarlamak gibi sitenizde başka değişiklikler de yapmak kolaydır. Goldenblatt’ın şablonları kutudan çıktığı halde, markanıza uyacak şekilde hızlı bir şekilde değiştirilebilirler.

Goldenblatt, üst düzey hukuk firmaları için premium web siteleri oluşturmak için idealdir.

3. Kalyum

Saygın bir hukuk firması olarak, bir web sitesinin hizmetlerinin bir uzantısı olduğunu anlayacaksınız. Bu nedenle, değerlerinizi en iyi şekilde temsil eden güvenilir bir temaya ihtiyacınız var. Kalium ile itibarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz.

Tek bir tıklamayla, tek bir sayfa yerine tam bir demo konsepti yükleyebilir, böylece dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak öğelerini kullanarak sayfanızı tasarlamanıza olanak tanıyan dahil edilen WP Bakery Sayfa Oluşturucu eklentisi sayesinde kodlama becerisi gerekmez. Sayısız düzen, yazı tipi ve yedi portföy sayfası seçeneği arasından bu tema kalite ve profesyonellik açısından sunulacak. Kalium ayrıca, ziyaretçilerinize görsel olarak çarpıcı bir deneyim sunmaya yardımcı olmak için Revolution Slider gibi eklentilerle birlikte gelir.

Hedef kitleniz küreselse, hizmetlerinizi doğru dile çevirmenize yardımcı olan WPML eklenti desteğini takdir edeceksiniz. GDPR’ye de hazırdır, bu nedenle sitenizin veri koruma yasalarına uygunluğu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Yüksek puan alan temiz, duyarlı ve güvenilir bir temayı takdir ediyorsanız, başka yere bakmayın. Kalium, şirketinizin çevrimiçi varlığının benzersiz olmasını ve müşterileriniz tarafından güvenilmesini sağlayacaktır.

4. Avukat

Güven, hukuk mesleğindeki herhangi bir iş için hayati önem taşır. Potansiyel müşterilerin sizin güvenilir olduğunuzdan emin olmaları gerekir ve bunu kanıtlamanın en iyi yollarından biri iyi tasarlanmış ve bilgilendirici bir web sitesidir.

Barristar’ın resme girdiği yer burasıdır. Bu tema, sitenize güvenilirlik oluşturmak için mükemmel olan modern ve profesyonel bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda hızlıdır ve çok sayıda net gezinme seçeneği, ziyaretçinizin deneyimini büyük ölçüde geliştirebilecek iki özellik içerir.

Barristar, temel temelleri kapsayacak şekilde önceden tanımlanmış avukat, dava ve uygulama sayfaları ile yasal siteler için hazırlanmış olarak gelir. Ancak, her şeyin nasıl göründüğü üzerinde hala çok fazla kontrolünüz var. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli başlık ve açılış sayfası stillerinin yanı sıra kendi markanızı eklemenize ve sitenizi işletmenize ve müşterilerinize uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan gelişmiş tema seçenekleri vardır.

Meşgul bir profesyonel olarak bir web sitesine ihtiyacınız var, ancak muhtemelen bir web sitesi oluşturmak için çok fazla zamanınız yok. Barristar, yasal sitenizi beklediğinizden daha hızlı bir şekilde yerden alarak boşluğu doldurmanıza yardımcı olabilir!

5. Özel

6. Adalet

Avukatlık işleri genellikle profesyonellik ve güven üzerine kuruludur ve web siteniz bunları anında müşterilerinize aktarabilmelidir. Justicia, tam da bunu yapmanın ve aynı zamanda zarafet ve stille içerik oluşturmanın araçlarını sağlar.

Adalet, bir web sitesinde, ekip üyelerini ve mevcut yasal hizmetleri tanıtmayı kolaylaştıran unsurlar da dahil olmak üzere, bir hukuk işinin ihtiyaç duyduğu hemen hemen her şeye sahiptir. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz ana sayfa, birçok portföy düzeni ve kapsamlı bir yönetici arayüzü ile birlikte gelir.

Ayrıca, bu tema bir sosyal simge widget’ı ve WooCommerce ve Contact Form 7 ile sorunsuz entegrasyon içerir. Ayrıca, mevcut 800’den fazla Google yazı tipiyle tam olarak istediğiniz görünümü oluşturabilirsiniz. Son olarak, bu tema, gerekirse sitenize görsel olarak çekici bir mağaza veya blog eklemeyi kolaylaştırır.

Adalet, iyi çalışan ve iyi görünen bir profesyonel hukuk web sitesi oluşturma sürecini basitleştirir. Demolarını deneyin ve kendiniz görün!

7. Hukuk bürosu

hukuk-firma-wordpress-teması

Avukatlık konuları söz konusu olduğunda, Hukuk Bürosu, birçok farklı avukat ve avukat için çalışabilecek duyarlı ve çok yönlü bir konunun mükemmel bir örneğidir. İster cezai savunma, ister kişisel yaralanma hizmetleri veya vergi beyannamesi danışmanlığı sunuyor olun, Hukuk Bürosu sizin için çalışacaktır.

Bu tema temiz ve profesyonel görünecek şekilde tasarlanmıştır. Demosu sıcak, nötr bir renk paleti kullanıyor, ancak daha koyu veya daha renkli bir şey istiyorsanız, bunlara bağlı kalmanız gerekmiyor. Temayı satın aldığınızda Visual Composer eklentisi ve bir dizi kısa kod dahil edilmiştir, böylece sitenizin görünümünü kolayca özelleştirebilirsiniz. Hukuk Bürosu ayrıca, logonuzu görüntülemek için esnek ayarlar da dahil olmak üzere bir dizi sayfa ve gönderi düzeni ve çeşitli menü, üstbilgi ve altbilgi stilleri ile birlikte gelir.

Hukuk Bürosu ayrıca eklenti desteğini atlamaz. Yoast’tan WooCommerce, WPML ve WordPress SEO gibi çeşitli popüler eklentilerle uyumludur. Dört kaydırıcı eklentisi içerir, bu nedenle resim galerileri için birçok seçeneğiniz vardır. Diğer faydalı eklentiler, çevrimiçi bir flört sistemi için WP Booking Calendar eklentisi, ziyaretçilerin ihtiyaç duyduklarını hızlı bir şekilde bulabilmeleri için Ajax araması ve ziyaretçilerin önemli sayfaları sitenin hemen önünde yer imlerine ekleyebilmeleri için bir yer imi panelidir. .

Hukuk Bürosu teklifleri, güzel video ve paralaks arka planları ve bazıları sosyal medya entegrasyonu da dahil olmak üzere bir dizi widget ile tamamlanmıştır. Ayrıca, ziyaretçileri sitenin diğer bölümlerine hızla yönlendirebilmeniz için ana sayfa kaydırıcısında dönüşüm çizelgeleri görüntüler.

Hukuk Bürosu, sunduğunuz hizmetler ne olursa olsun, firmanızı veya acentenizi profesyonel bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

8. Avukat tabanı

avukat-baz-konu

Avukat Üssü, avukatlar için tasarlanmış, ancak herhangi bir hukuk danışmanı veya kurumsal web sitesi için kullanışlı, keskin ve modern bir temadır. Demoları, parlak ve karanlığı karıştıran benzersiz bir renk paletine sahiptir ve minimalist tasarımı, ona net ve temiz bir görünüm kazandırır. Tema da oldukça duyarlıdır, bu nedenle site ziyaretçilerinizin kullandığı cihaz ne olursa olsun içeriğinizin harika görüneceğini bilirsiniz.

Lawyer Base standart özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Düzinelerce kısa kod, birçok renk seçeneği ve çeşitli kenar çubuğu ayarları sitenizin görünümünü tasarlamayı kolaylaştırır. Geliştirici GoodLayers, başlamak için demo içeriğini kullanabilmeniz için bir demo ithalatçısı da içeriyor. Bu tema, birçok düzen seçeneği, çeşitli gönderi türleri ve yerleşik bir mega menü ile birlikte gelir.

Lawyer Base, kişiselleştirme seçeneklerine ek olarak, güzel resim galerileri için Master Slider eklentisini içerir ve sırasıyla çevrimiçi alışveriş ve birden çok dilde hazırlık için WooCommerce ve WPML eklentileriyle uyumludur.

Avukat Üssü ile yasal uygulamanızın neler sunabileceğini göstermek (ve bu süreçte iyi görünmesini sağlamak) kolaydır.

9. Mücevher

mücevher-avukat-tema-wordpress

TheGem, size 40’tan fazla muhteşem demo sunmaktan gurur duyan çok yönlü, çok amaçlı bir temadır. Bunlardan biri, bir hukuk firmasını markalaştırmak için cesur ve modern bir yaklaşım sunan avukat odaklı bir web sitesidir.

Bu hızlı ve hafif tema, esnek düzenlere sahip 150 demo sayfası içerir. TheGem, Visual Composer’ın yanı sıra diğer iki premium eklentiyle birlikte gönderildiğinden, kişiselleştirme bir esinti: Slider Revolution ve LayerSlider. Geçmiş çalışmaları vurgulamak istiyorsanız, 20’den fazla portföy veya galeri düzeninden birini kullanabilirsiniz. Ayrıca 60’tan fazla öğe, yazı tipi ve neredeyse sınırsız renk ve 2500’den fazla simgeyle oynayabilirsiniz.

Bu tema, yazarları tarafından “WordPress temalarının İsviçre Çakısı” olarak tanımlanmaktadır. Tek bedene uyan bir temaya karşı dikkatli olmak akıllıca olsa da, TheGem gerçekten profesyonel bir hukuk firması web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan esnekliğe sahip görünüyor.

10. Gerçek

factum-avukat-wordpress-teması

Factum, yasal uygulamalar göz önünde bulundurularak tasarlanmış özelliklerle gelen tek sayfalık bir temadır. Tamamen duyarlı tema retinaya hazırdır ve uygulamanızın açıklaması, çalışan rehberi, iletişim ve müşteri bilgileri için oluşturulması kolay bölümler içerir.

11. Büyü Yasası

Günümüzde çoğu alanda olduğu gibi, bir web varlığı oluşturmak hukuk mesleğinde pratik olarak bir gereklilik haline geldi. WizeLaw, bu varlığı en az telaşla elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bireylerin veya küçük işletmelerin avukatlara, hukuk danışmanlarına ve avukatlara yönelik bir dizi özellik sunan WizeLaw’dan yararlanma olasılığı daha yüksektir. Tasarımı ağırlıklı olarak görüntülere odaklanmıştır, böylece potansiyel müşterileri yazılı bilgilerle bunaltmaktan kaçınabilirsiniz; bunun yerine, konumunuzun ve ekipmanınızın resimlerini içeren şık, profesyonel bir siteyle onları çekebilirsiniz. WizeLaw’ın sosyal medya araçlarıyla tam olarak entegre edilmesi de kolaydır, böylece ziyaretçi katılımını artırabilir ve onların hızla soru sormalarına ve destek almalarına olanak tanıyabilirsiniz.

WizeLaw ile bir web sitesi oluşturma süreci, görsel sayfa oluşturucu ve düzenleyicinin yanı sıra sürükle ve bırak başlık oluşturucu tarafından optimize edilir. Çeşitli ana sayfa seçenekleri, gönderi türleri ve blog düzenleri dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda demo içeriği vardır. Özelleştirme süreci basittir ve fazlasıyla yeterli seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerin yönetimi, renk, yazı tipi, kenar çubukları, başlıklar ve daha fazlasıyla ilgili kararların aynı yerde alınabildiği özel bir pano aracılığıyla gerçekleştirilir.

Açıkçası, bu temanın amacı, tam olarak istediğiniz gibi görünen, çevrimiçi işletme itibarınızı artıracak, etkileyici ve duyarlı bir siteyi kolayca oluşturmanıza olanak sağlamaktır.

12. CO avukatı

AttorneysCO, avukat web siteleri için tasarlanmış beş farklı demoya sahiptir.

Profesyonel görünümlü bir avukat web sitesi başlatmak isteyenler için oluşturulmuş bir tema arıyorsanız, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok. En iyi avukat konuları gibi, AttorneysCO da web sitenizi kurarken aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla demo sunar. 0000-CO söz konusu olduğunda, her biri avukatlar için site oluşturmaya uygun, tam olarak oluşturulmuş beş demo mevcuttur.

Demolara ek olarak, 0000-CO, önceden oluşturulmuş 50’den fazla içerik bloğu seçeneğiyle birlikte gelir. Bu bloklar, herhangi bir iyi avukat web sitesinin ihtiyaç duyacağı tüm temel bilgileri kapsar. Ayrıca, web sitenizin gerektirdiği sayfaları oluşturmanıza yardımcı olmak için birleştirilebilirler. Bu sayede ihtiyaç duymanız halinde çok fazla tasarım çalışması yapmanıza gerek kalmadan web sitenizdeki içeriğin iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

0000-CO’yu oluşturan blok ve bölümlerin bazı örnekleri, ziyaretçilerinizi ve potansiyel yeni müşterilerinizi karşılamak için sunumlar oluşturmak için kaydırıcıları, önemli bilgileri paylaşmak için daraltılabilir alanları ve personelinize ve kilit ortaklarınıza sunmak için ekip üyesi profil panellerini içerir. Ayrıca, birlikte çalıştığınız müşterilerden gelen incelemeleri yayınlamak için mükemmel olan kullanışlı bir referans karuseli de bulunmaktadır.

Çok çeşitli sayfa şablonları sayesinde, sitenizde hızlı bir şekilde vaka çalışmaları yayınlayabilir, hukuk firmanızın veya bir avukat olarak kariyerinizin hikayesini anlatabilir ve çevrimiçi bir formla birlikte iletişim bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Şirketiniz için bir haber bülteni başlatmak istiyorsanız, ayrıntıları altbilgide ve sitenizin diğer alanlarında görüntülemek için kayıt formu widget’ını kullanabilirsiniz. Şablonlar ayrıca düzenlenebilir, bu da sizi herhangi bir kodu kendiniz özelleştirmekten veya bir geliştirici kiralamaktan kurtarır. Kutudan çıktığı haliyle bu temayla özel bir web sitesi oluşturabilmenizi sağlamak için popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi 0000-CO ile birlikte gelir.

Çeşitli, iyi kullanıcı derecelendirmeleriyle birçok farklı tema oluşturan bir ekip tarafından oluşturulmuştur.

13. O’Connor

Güven, elbette, herhangi bir yasal ortamda önemli bir kavramdır; Muhtemelen tüm mesleğin temel taşıdır. Olduğu gibi, uygun bir konu seçerken güven de önemlidir. Bunu akılda tutarak, O’Connor yasal uygulamanız için mükemmel bir web sitesi oluşturma aracı olabilir.

Kutunun dışında, bu tema sağlam görünüyor ve gerçekten göze çarpan bir varsayılan düzen oluşturmak için sayısız özelleştirme seçeneğini zevkli bir şekilde kullanıyor. Ancak, kendi düzen ayarlarınızı yapmak istiyorsanız, dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini hizmete sunabilirsiniz.

Aslında, O’Connor’da sitenizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz pek çok şey var. Örneğin, yerleşik bir başlık düzenleyicisi vardır (sürükle ve bırak işleviyle birlikte). Dahil edilen GT3 Fotoğraf ve Video Galerisi eklentisini kullanarak sitenize medya da ekleyebilirsiniz.

Genel olarak, O’Connor geliştiricileri, güçlü özellikler ve kullanım kolaylığı arasında doğru dengeyi kurmuşlardır. Geliştirici olmasanız bile, gurur duyabileceğiniz bir web sitesi oluşturmak için bu konuya birçok şey dahil edilmiştir.

14. Avukatlar

avukatlar-tema-wordpress

Avukatlar, uygulama alanları, dava sonuçları ve ekip üyesi profilleri için özel gönderi türleri de dahil olmak üzere bir hukuk firmasının bir web sitesinde ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeye sahiptir. Basit tasarıma duyarlı tema, yedi özel pencere öğesi seçeneğine sahip bir ana sayfa içerir ve Font Awesome simgelerini içerir.

15. Yargılama

dejure-hukuk-firma-teması

DeJure, öne çıkmak isteyen herhangi bir yasal uygulama için canlı, profesyonel ve son derece özelleştirilebilir bir temadır.

Bu tema, Off Canvas Kenar Çubuğu (tam genişlikte bir sayfaya kenar çubuğu eklemek için), mega menüler (zarif ve sezgisel gezinme oluşturmak için), çoklu gönderi türleri gibi çeşitli yerleşik işlevleri ve eklentileri kullanarak modern ve etkileşimli sayfalar oluşturmanıza olanak tanır ( portföy, blog ve referans), Revolution Slider eklentisi (duyarlı içerik kaydırıcıları oluşturmak için) ve paralaks kaydırma. Tüm bunlar, modern ve etkileşimli tasarımlarla bir site oluşturmanıza olanak tanır. Daha az dinamik (ancak zarif) bir site için geleneksel yasal sayfa düzenlerini kullanma seçeneğiniz de vardır.

Sunulan hemen hemen her özelliği özelleştirme yeteneği, muhtemelen DeJure’un en büyük çekilişidir. Sürükle ve bırak Visual Composer eklentisi, yukarıda listelenen işlevleri hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Örneğin, boş sayfa şablonundan zarif sayfalar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Benzersiz şirket kimliğinize uyan özel bir site oluşturmak için çeşitli tasarım bileşenlerini karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

16. Anwalt

Varsayımlarda bulunmak istemesek de, yasal alanda çalışıyorsanız muhtemelen yetenekli bir WordPress geliştiricisi olmadığınızı söylemek doğru olur. Özellikle emrinizde çok sayıda tema varken, bu gayet iyi. Örneğin Anwalt, basit ama zarif bir siteyi hızlı bir şekilde oluşturması gerekenler için idealdir.

Diğer temalardan farklı olarak, burada özelleştirme seçeneklerinizi biraz sınırlı bulacaksınız. Ancak bu, Anwalt’ın esneklik sunmadığı anlamına gelmez. Örneğin, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı ana sayfa düzeni vardır ve her birini tek tıklamayla yükleyebilirsiniz. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli üstbilgi, altbilgi, kenar çubuğu ve blog türü vardır.

Seçenekler kapsamlı olmasa da, mesele bu değil. Hızlı bir şekilde işlevsel ve çekici bir tasarım oluşturmak için mükemmeldirler ve aynı zamanda site ziyaretçilerinizi de bunaltmazlar. Ancak, aklınızda farklı bir tasarım varsa, tam özelliklerinize göre bir site tasarlamak için dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini (birçok Google yazı tipi ve kısa koduyla birlikte) kullanabilirsiniz.

Temellere odaklanan bir tema görmek canlandırıcı. Hızlı bir şekilde yüksek kaliteli bir siteye ihtiyaç duyanlar için Anwalt hoş bir seçenek olabilir. Kaputun altında bile deneyimli geliştiricileri çekecek çok şey var, bu da bu temanın web sitenizi tasarlamak için çok ölçeklenebilir bir seçenek olduğu anlamına geliyor.

17. Hukuk

İnsanlar genellikle hayatlarındaki en hassas konulardan bazılarını hukukçulara emanet eder. Son derece profesyonelliğe sahip olmanız gerektiğinden, web siteniz bunu özellikle Juris gibi bir konuda yansıtmalıdır.

Bu tema temizdir ve ağırlıklı olarak ziyaretçilerinizi rahatlatmayı amaçlayan varsayılan mavi ve beyaz renk paletine dayanmaktadır. Birden çok önceden tanımlanmış ana sayfayı ve dahili sayfa düzenini içe aktarabilirsiniz. Her biri, sunduğunuz hizmetlerin türü, kıdemli hukuk ekibinize kısa sunumlar ve daha fazlası gibi hayati bilgileri paylaşmanıza yardımcı olur. Temiz yaklaşımına rağmen Juris, ikon tasarımı ve tipografi gibi küçük detaylara verdiği önem sayesinde sıkıcı görünmüyor.

Juris, web sitenizi özelleştirmenize yardımcı olmak için hem varsayılan blok düzenleyiciyle hem de dahil edilen Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle çalışır. Tema ayrıca yasal web siteleri için tasarlanmış birçok özel öğe içerir. Varsayılanlar kendi gereksinimlerinize uymuyorsa, tipografi söz konusu olduğunda da birçok seçenek vardır.

Genel olarak Juris, hukuk firmanızın çevrimiçi bir varlık geliştirmesini sağlayacak modern ve kolayca özelleştirilebilir bir temadır.

18. serbest bırakıyorum

libero-hukuk-firma-konu

Libero, büyük bir etki yaratmanıza yardımcı olmaya hazır, güçlü ve modern bir temadır. Sadece avukatlara adanmıştır ve yazarların yaklaşımı etkileyici ekranda açıkça parlamaktadır. Kaydırıcılar ve simgelerden bindirmelere ve hareketli sayaçlara kadar her şeyi görüntüler.

Şık ve modern ama gerçekten kalabalığın arasından sıyrılan bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Libero size yardımcı olabilir. Özenle tasarlanmış 27 sayfa düzeniyle, muhtemelen çok fazla sayfa düzeni çalışması yapmanıza gerek kalmayacak. Ancak, değişiklik yapmak isterseniz Libero, sezgisel Görsel Besteci, Kaydırıcı Devrimi ve birçok özelleştirilebilir öğeyle birlikte gelir.

Genel olarak, bu konunun en başından itibaren bir etkisi vardır. Web sitenizi demo sayfalarında modellemeyi veya çok fazla düzenleme yapmayı tercih edin, kesinlikle harika ve profesyonel bir son ürün elde edeceksiniz.

19. İlk satır

Frontline, avukatlara ve avukatlara yönelik modern bir WordPress temasıdır.

Frontline ile birlikte gelen önceden oluşturulmuş yedi web sitesi demosu, projenizi hayata geçirmenize yardımcı olacaktır. Tüm demolar avukat web siteleri ve benzeri projeler için yapıldığı için sitenize uygun olmalıdır. Hangisini kullanacağınızı seçtikten sonra, onu birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarabilirsiniz. Bu sayede, çevrimiçi varlığınızı hazır hale getirmek için zamanınız kısıtlıysa Ön Cephe kesinlikle iyi bir seçenektir. Hızlı kurulum süreci ve kullanıma hazır şablon kitaplığı da Frontline’ı yeni başlayanlar için uygun bir tema haline getiriyor.

Frontline’ın demolarının her biri, yasal uygulamanızı ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olacak birçok öğeyi içeren zarif bir ana sayfa düzenine sahip olsa da, demolar ayrıca iyi bir web sitesinin avukatların ihtiyaç duyabileceği tüm şablonlarla birlikte gelir. Örneğin, bilgi sayfalarınız için, biri firmanız hakkında bilgi göndermek için, biri geçmişinizi paylaşmak için ve diğeri firmanızda çalışan avukatlar için olmak üzere birkaç şablon vardır. Ayrıca üzerinde çalıştığınız vakaların ayrıntılarını paylaşmak, sık sorulan soruları yanıtlamak ve fiyat listelerinizi yayınlamak için şablonlar da vardır. Her demo kendi dahili sayfa şablonlarına sahip olduğundan, web sitenizin tüm alanlarının tutarlı bir tasarımı paylaşacağından emin olabilirsiniz.

Ön Cephe şablonlarından herhangi birini düzenlemeniz gerekiyorsa, uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz. Tüm şablonlar harika görünse de, projenize daha uygun olacak şekilde kolayca ayarlanabilirler. Elementor’u kullanmak, kendi resimleriniz ve metniniz gibi şablonlara kendi içeriğinizi eklemenizi de kolaylaştırır.

Hukuk firmanızın profesyonel görünümlü bir web sitesine ihtiyacı varsa, Frontline’ın şablonları göreve bağlıdır.

20. Kanun

Web sitenizde asla böyle olmamasına rağmen, yasal sistemin karmaşıklıklarında gezinmek asla kolay değildir. Lawsight ile, bilgileri doğru bir şekilde aktarmanıza yardımcı olabilecek hukuk firmaları düşünülerek oluşturulmuş bir tema elde edersiniz.

Lawsight, hukuk firması web siteleri için kullanıma hazır iki demo arasından seçim yapmanızı sağlar. Her iki durumda da tasarım güvenli ve gelenekseldir. Tema, yüksek değerli müşterileri çekmek için mükemmel olan şık bir tasarım için varsayılan bir siyah ve altın renk şeması kullanır. Her sayfa ayrıca akordeonlar, dahili sekmeler ve daha fazlası gibi daha fazla bilgi görüntülemek için kullanabileceğiniz özel öğeler içerir.

Lawsight, kullanıma hazır, Slider Revolution ve WPBakery Page Builder dahil olmak üzere temayı özelleştirmeyi çok kolaylaştıran birkaç premium eklenti içerir. Lawsight, Elementor ve WooCommerce sayfa oluşturucu eklentisiyle de sorunsuz bir şekilde çalışır (e-ticaret keşfetmek istediğiniz bir yolsa).

Kısacası, Lawsight şık bir tasarım ve birçok gelişmiş özellik sunar. Bir hukuk firması için cesur bir seçenektir ve kesinlikle sizinkini haritaya koymanıza yardımcı olabilir.

21. Avada

avada-hukuk-wp-teması

Avada, muhtemelen piyasadaki en esnek WordPress temasıdır. Kapsamlı özellik listesi, herhangi bir yasal uygulama sitesinin işlevsel ve tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü eklentilerle birleştirilmiştir.

Temanın üç ana eklentisi, Fusion Core, LayerSlider WP ve Slider Revolution, benzersiz ihtiyaçlarınız için bir site oluşturmanıza yardımcı olmak için orada. Gerekli Fusion Core eklentisi, sayfa düzenlerinizi herhangi bir spesifikasyona göre geliştirmek için sezgisel Fusion Builder (görsel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu) gibi çeşitli araçlar içerir. Ayrıca, diğer seçeneklerin yanı sıra bir kısa kod oluşturucu (daha fazla özelleştirilebilen bir dizi kısa kod içerir) ve Mega Menüler sağlar. LayerSlider WP ve Slider Revolution eklentileri, yazılarınıza ve sayfalarınıza hareketli içerik kaydırıcıları eklemenize olanak tanır.

Avada’nın tema seçenekleri kontrol paneli, yukarıdaki eklentiler tarafından sağlanan öğelerin düzenini ve işlevselliğinin yanı sıra çeşitli diğer özellikleri kolayca özelleştirmenize olanak tanır. Görüntü efektleri, renkler ve tipografi dahil olmak üzere çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir. Özelliklerin ve özelleştirme seçeneklerinin sayısı biraz bunaltıcı olabilir. Aslında, Avada’nın esnekliği sizi çok ileri gitmeye teşvik edebilir – çok fazla özellik eklemek site performansını ve kullanıcı deneyimini etkileyebilir.

Avada, (varsa) az sayıda rakip tarafından eşleştirilen geniş işlevsellik ve esnekliğe sahip, tartışmasız birinci sınıf temaların kralıdır. Kollarınızı sıvamak ve güçlü işlevselliğinden tam olarak yararlanmak istiyorsanız, uygulamanız için eksiksiz bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

22. Avukat

Birçok yasal web sitesinin karmaşıklığı bir engel olabilir. Bu nedenle, öncelikle ziyaretçilerinize sizinle nasıl iletişim kurabileceklerini ve ne gibi yardımlar sunabileceğinizi söylemeniz gerekir. Advokat ile, yüz yüze görüşmeyi tercih eden hukuk firmaları için mükemmel olan tek sayfalık bir yasal web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz.

Ancak, Advokat’ın sunduğu tek şey bir sayfa düzeni değildir. Tema, bu nişte gördüğümüz en büyük hazır sayfa düzeni koleksiyonlarından birini içeriyor. Belirli hizmetler, bireysel avukat sayfaları, galeriler ve çok daha fazlası için seçenekler var. Genel olarak tasarım iyi görünüyor ancak çoğu sayfa için çok az renk sunuyor. Ayık bir görünüme sahip, ancak yasal web sitelerine uygun.

Mütevazı görünümüne rağmen, Advokat ile yüzeyin altında çok şey oluyor. Tema WooCommerce uyumludur ve birlikte verilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle bütünleşir. Advokat paketi ayrıca Revolution Slider, Contact Form 7 ve daha fazlası gibi birkaç başka eklenti (hem ücretsiz hem de premium) içerir. Bu, kutunun ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyle dolu olduğu anlamına gelir.

Advokat, hızla ayağa kalkması ve çalışması gereken bir hukuk bürosu için idealdir. Kapsamlı bir temel site oluşturma araçları paketini değerlendirirseniz, Advokat kısa listenizin başında olmalıdır.Kategoriler: