Barlar ve barlar için en iyi 11 WordPress teması 2022

Bir bar veya pub için bir web sitesi oluşturmaya gelince, WordPress bariz bir seçimdir. Bugün mevcut olan etkileyici bar ve pub WordPress temaları sayesinde, sıradan bir web sitesini işletmeniz için kolayca etkili bir pazarlama aracına dönüştürebilirsiniz.

Bu koleksiyondaki bar ve pub WordPress temalarının çoğu, çeşitli web sitesi demolarını içerir. Bu nedenle, işinize uygun bir düzen bulmakta sorun yaşamamalısınız. Herhangi bir nedenle vizyonunuzla eşleşen önceden oluşturulmuş bir web sitesi demosu yoksa, bu türdeki temaların çoğunun iyi bir dizi özelleştirme seçeneği içerdiğini de göreceksiniz. Ayrıntılı panolardan güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturma araçlarına kadar, bu pub ve bar temalarını özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Online rezervasyon ve rezervasyon sistemleri, etkinlik yönetim araçları, e-ticaret desteği, sosyal medya entegrasyon ve paylaşım özellikleri bu başlıklarda dikkate alınması gereken diğer özelliklerdir. Ancak, seçtiğiniz tema tam olarak aradığınız işleve sahip olmasa bile, hepsi en popüler üçüncü taraf WordPress eklentileriyle çalışır.

1. Yeniden rezervasyon yap

Restabook, çevrimiçi rezervasyon formuna sahip bir restoran, bar ve pub temasıdır.

Entegre çevrimiçi rezervasyon ve rezervasyon formu, bu temanın harika bir özelliğidir. Tam özellikli bir çevrimiçi rezervasyon sistemi olmasa da ziyaretçileriniz, barınızı veya pub’ınızı ne zaman ziyaret etmek istediklerini size bildirmek için tarih ve saat alanlarını kullanarak form aracılığıyla rezervasyon sorgusu gönderebilirler.

Restabook’un önceden tasarlanmış içeriği, açık ve koyu olmak üzere iki ana çeşitte gelir. Kaydırıcılar, videolar, karuseller ve daha fazlasını içeren düzenler de dahil olmak üzere çeşitli ana sayfa şablonlarına erişim elde edeceksiniz. Ayrıca yiyecek ve içecek menülerinizi yayınlamak, tesisinizin fotoğraf galerisini paylaşmak ve konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklemek için çeşitli şablonlar vardır. Ayrıca web sitenizi tek sayfa modunda kurarak en önemli içeriğinizin tamamını tek bir kolay erişilebilir yerde görüntüleyebilirsiniz.

Yeni web sitesi tamamlanmadan önce barları veya barları için çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyen herkes için yararlı olan Restabook tema paketinin demosu yakında geliyor. Bekleme sayfanız bir geri sayım sayacı, posta listenize aboneleri kabul etmek için bir form ve müşterilerinizin web sitenizin tamamı hazır olmadan önce bir masa ayırtmasına olanak tanıyan bir rezervasyon formu içerebilir.

WPBakery Page Builder’ın Restabook paketine dahil olması sayesinde web sitenizi dilediğiniz gibi kolayca özelleştirebilirsiniz.  

2. Şarap

Şarap, şarap barınız için şık ve profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak tema olabilir.

Vino dokuz ana sayfa demosu içerse de, WordPress ile bir şarap barı web sitesi oluşturmak istiyorsanız, aslında ilginizi çekecek tek bir web sitesi demosu vardır ve bu, uygun bir şekilde adlandırılan Şarap Barı seçeneğidir. Şarap barı demosunu yüklediğinizde, web sitenizin nasıl görünebileceği hakkında anında bir fikriniz olacak.

Ana sayfadaki büyük kaydırıcı sayesinde ziyaretçilerinize şarap barınızın en iyi fotoğraflarını kolayca sunabilirsiniz. Tesislerini ziyaret etmek için en önemli nedenlerden bazılarını aşağıda paylaşabilirsiniz. Ana sayfa tasarımının geri kalanı, size şarap barınızın arkasındaki hikayeyi ve ayrıca Instagram gibi sosyal medyadaki en son içeriğinizi paylaşma fırsatı verir.

Vino Wine Bar demosu bu koleksiyon için bariz bir seçim olsa da, diğer web sitelerindeki demolar ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirilebilir. Ek ücret ödemeden dahil edilen güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle, bu temayla demo sayfalarından ve şablonlarından herhangi birini gerçekten düzenleyebilirsiniz. Kısa kod kitaplığı, web sitenizi birkaç tıklamayla özelleştirmenize yardımcı olmak için de mevcuttur.

Üst düzey şarap barı sahiplerine hitap etmesi gereken şık tasarımıyla Vino ve özel olarak tasarlanmış web sitesi demosu incelemeye değer.

3. Weisber

Weisber, esnek bir zanaat bira, pub ve bira fabrikası WordPress temasıdır.

Weisber ile birlikte gelen farklı demolar, bunu bu kategorideki birçok projeye uygun bir bar ve pub teması haline getiriyor. İster bir pub, bar veya restoran için bir web sitesi başlatmak isteyin, Weisber, hedeflerinize ulaşmanıza gerçekten yardımcı olabilecek önceden oluşturulmuş içeriğe sahiptir. Bununla birlikte, Weisber ayrıca bira markaları, zanaat bira fabrikaları için siteler oluşturmak ve WordPress ile çevrimiçi bira satmak ve tanıtmak için demo içeriğine sahiptir.

Weisber’in tüm demoları, özellikle bu barlar ve barlar biraya ve özellikle zanaat biralarına odaklanmışsa, bar ve pub web siteleri oluşturmak için uygun düzenlere sahiptir. Demo şablonları, kurulumlarınızın veya ürünlerinizin fotoğraflarını paylaşmaya hazır kaydırıcılar, çubuğunuzda bulunan bazı önemli özellikleri veya ürünleri vurgulayan ekranlar ve bölümler dahil olmak üzere bu tür bir temada bulmayı umduğunuz tüm özelliklere sahiptir. mutlu sponsorlarınızdan gelen yorumlar.

Bar veya pub web sitenizden ürün satmak istiyorsanız, Weisber bunu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu konuda bira ile ilgili ürünlerin satışına yönelik bir e-ticaret demosu bulunduğundan, bar veya pub web sitenize bir çevrimiçi mağaza bölümü eklemek için bu şablonları kullanabilirsiniz. Buradan, içecekler ve ticari mallar gibi fiziksel ürünlerin yanı sıra yazdırılabilir hediye sertifikaları dahil olmak üzere diğer fiziksel olmayan ürünleri de satabilirsiniz.

Weisber, tema paketine ek ücret ödemeden dahil edilen birinci sınıf bir sayfa oluşturucu eklentisinin yanı sıra sitenizin görünümünü düzenlemek için birçok ayar ve seçenek ile son derece özelleştirilebilir.

Weisber büyük olasılıkla pub veya bar web sitenize uygun bir demoya sahiptir.

4. Jz

Jz, şüphesiz WordPress ile bar ve pub web siteleri oluşturmak için bir temadır.

Projeniz için Jz’yi seçerseniz, çalışılacak ana web sitesinin yalnızca bir demosu ile yeni bar ve pub siteniz kısa sürede hazır ve çalışır hale gelebilir. Bu temanın düzeni her tür bar veya pub ile çalışmayacaktır, ancak vizyonunuza uyuyorsa, Jz ihtiyacınız olan her şeyi sağlamalıdır.

Tam genişlikteki ana sayfa kaydırıcısı size barınızın en iyi fotoğraflarını görüntülemeniz için harika bir fırsat sunarken aynı zamanda işletmenizin bazı temel özelliklerini sunar. En son fırsatlarınızı tanıtmak, ana sayfa kaydırıcısının başka bir iyi kullanımıdır. Kaydırıcıyı özelleştirmek ve düzenini değiştirmek veya kendi içeriğinizi eklemek söz konusu olduğunda, Jz tema paketinde beş slayt gösterisi aracı bulunur.

Jz’yi seçerseniz, sezgisel WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracına (eski adıyla Visual Composer), güçlü Events Manager eklentisine ve bu temadaki düzenleri kapsayan 13 düzenlenebilir PSD dosyasına da erişebilirsiniz. Bu nedenle, web sitenizin işletmeniz için tam olarak doğru görünmesini sağlarken, bar veya pub’ınızdaki etkinlikleri kolayca yayınlayabilir ve tanıtabilirsiniz. Barmenlerinizin profillerini yayınlamak, web sitenize bir blog eklemek kadar kolaydır.

Şık tasarımlı Jz, bar ve pub web siteniz için doğru tema olabilir.

5. Tabanca

Revolver, şık bir görünüme ve bar ve pub web siteleri için önceden hazırlanmış bir demoya sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Altı farklı Revolver ana sayfa düzeni belirli bir amaç göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olsa da, biraz ince ayar yaparak hepsinin bir WordPress pub veya bar web sitesi oluşturmak için uygun olabileceğini söylemek doğru olur. Bununla birlikte, yeni bar veya bar web sitenizi başlatmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, amaca yönelik bar düzeni bariz bir seçimdir.

Ana sayfada büyük bir resim bölümü bulunan Revolver pub demosu, ziyaretçilerinizin logonuzu ve markanızı görmesini kolaylaştırır. Yeni müşteri adaylarınız ana sayfa düzenini aşağı kaydırdıkça, diğer müşteri referanslarını okuyabilir, barınızın arkasındaki hikayeyi öğrenebilir ve çevrimiçi galeri bölümündeki en son fotoğrafları görebilirler. Ana sayfadaki ilgili bölümler sayesinde menülerinizi görüntülemek ve konumunuzu paylaşmak da kolaydır. Ancak, varsayılan ana sayfanın düzenini ve bölümlerini karıştırmak, yeni WordPress kullanıcıları için bile nispeten basittir.

Diğer web sitesi demolarından herhangi birini veya hatta pub demosunu özelleştirmek istiyorsanız, Revolver paketinde bulunan WPBakery sayfa oluşturucu aracı size ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Ayrıca pakette, demo slayt gösterilerinden herhangi birini düzenleyebilmenizi veya sıfırdan kendinizinkini oluşturabilmenizi sağlayan premium Slider Revolution eklentisini bulacaksınız.

Revolver, bir bar ve pub WordPress temasından bekleyeceğiniz tüm özelliklere uygun bir tasarıma sahip.

6. Baharatlı

Piquant, kafe ve restoran web siteleriyle iyi çalışır, ancak bar ve pub siteleri için eşit derecede uygundur.

Pub veya barınız hem yiyecek hem de içecek üzerine odaklanıyorsa, Piquant WordPress teması iyi bir seçenek olabilir. Web sitenizi kurarken, özel olarak tasarlanmış bar web sitesi demosunu seçmeniz yeterlidir. Ancak, restoran ve barbekü seçenekleri de dahil olmak üzere diğer demolar işletmeniz için de işe yarayabilir.

Piquant demolarından hangisini seçerseniz seçin, önceden tanımlanmış menü şablonlarını kullanarak bar veya pub’ınızda bulunan içecek ve yemekleri tanımlayabilir ve tanıtabilirsiniz. Ayrıca, bu tema OpenTable hizmetiyle tam uyumlu olduğundan, entegrasyonu birkaç tıklama ile etkinleştirebilir ve ardından yeni web siteniz üzerinden rezervasyon ve rezervasyon kabul etmeye başlayabilirsiniz.

Bar veya pub web sitenizin ihtiyaç duyabileceği diğer tüm sayfalar için şablonlar Piquant tema paketine dahil edilmiştir. Şeflerinizi ve barmenlerinizi öne çıkarmak, çevrimiçi bir galeri yayınlamak ve iletişim bilgilerinizi paylaşmak, özelleştirilebilir önceden tanımlanmış içerikle ilgilenir. Blog düzenleri, tarifleri paylaşmak veya en iyi içecek ve yiyeceklerinizin fotoğraflarını çevrimiçi olarak yayınlamak için harikadır. Sosyal medya entegrasyonu, web sitenizin daha geniş bir kitleye ulaşmasına da yardımcı olmalıdır.

Kapsamlı tema seçenekleriyle, web siteniz hakkında Piquant temasıyla özelleştiremeyeceğiniz pek bir şey yok.

7. Pubzin

Pubzinne, çeşitli pub ve bar web siteleri için birkaç farklı demoya sahiptir.

Geleneksel barlar, spor barlar ve yiyecek ve içecek servisi yapan yerler, Pubzinne temasını kullanarak süslü bir web sitesi kurabilmelidir. Hangi demoları seçtiğinize bağlı olarak, göstereceğiniz yaklaşan spor etkinliklerini gösteren paneller, barınızı veya pub’ınızı ziyaret etmek için en önemli nedenleri tanıtan bölümler ve çevrimiçi rezervasyon dahil olmak üzere sitenize birçok öğeyi kolayca ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizin bulunduğunuz yerde yer ayırtmasını kolaylaştırmak için form.

Barınızda veya barınızda etkinliklere ev sahipliği yapıyorsanız, Pubzinne ile aldığınız etkinlik ayrıntılarını yayınlama desteğini muhtemelen takdir edeceksiniz. Yaklaşan Etkinlikler Panosu, ana sayfa demo düzenlerine dahil edilmiştir, ancak sitenizin herhangi bir yerinde görüntülenebilir. Bu sayede web sitenizin ziyaretçileri programınıza göz atabilir ve daha fazlasını öğrenmek isterlerse tek bir etkinlik sayfasına tıklayabilirler. Oradan, etkinliğin tüm ayrıntılarını saat ve tarih, bir açıklama ve bir Google haritasıyla konumla görebilirler. Google Takvim ve iCalendar’a etkinlik ayrıntılarını eklemeyi kolaylaştıran isteğe bağlı düğmeler de vardır.

Yemek servisi yapan barlar ve pub’lar için Pubzinne’in menü şablonları kesinlikle işinize yarayacaktır. Menü şablonları çok iyi tasarlanmış olmasının yanı sıra sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda okunması da çok kolay. Yiyecek ve içecekleriniz menü sayfasında kolayca düzenlenebilir ve şablon, bunun yerine mevcut olanların resimlerini eklemek için yer içerir.

En iyi pub ve bar temalarının çoğu gibi, Pubzinne’i de özelleştirmek kolaydır. Güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanılmak üzere oluşturulmuştur ve bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracıyla düzenleme için şablonlar açmanıza olanak tanır. Renkleri ve yazı tiplerini markanıza uyacak şekilde ayarlamak gibi diğer değişiklikler, kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla uygulanabilir.

Pubzinne harika bir rezervasyon sistemine sahiptir, aynı zamanda barlar ve pub’larla ilgili birçok faydalı fonksiyona sahiptir.

8. Yasak

Yasak, modaya uygun pub’ların, barların ve bira fabrikalarının şık bir WordPress web sitesi başlatmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yiyecek ve içecek endüstrilerindeki en son trendleri kapsayan Prohibition WordPress teması, web siteleri için modern, son teknoloji bir tasarıma ihtiyaç duyan herkese hitap edecek. İster bar, pub, restoran veya bira fabrikası için bir web sitesi oluşturuyor olun, bu tema iyi bir seçim olabilir. WordPress ile bir içki fabrikası web sitesi oluşturmak, bu temanın başka bir iyi kullanımıdır.

Varsayılan ana sayfa düzeninde, ziyaretçilerinizin web sitenize geldiklerinde arayacakları tüm bilgiler için yer vardır. Adres ve çalışma saatleri merkez sahnesiyle ziyaretçileriniz, hangi içeceklerin servis edildiğini, menüde hangi yiyeceklerin bulunduğunu ve sizin için önemli olan diğer bilgileri öğrenmek için ana sayfayı aşağı kaydırabilir.

Yasak tema paketi, bar veya pub web sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfalar için önceden tasarlanmış şablonlar ve düzenler içerir. Bu, içecek seçim sayfasını, yiyecek açıklamalarını, işletmenizle ilgili bilgileri ve ziyaretçilerinize satmak istediğiniz herhangi bir ürününüz veya ürününüz olması durumunda isteğe bağlı bir e-ticaret bölümünü kapsar. Yasak, WooCommerce eklentisi ile sorunsuz çalışacak şekilde oluşturulduğundan, çevrimiçi mağazanız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

Prohibition, tema ayarları ve içerdiği araçlar aracılığıyla kolayca özelleştirilebilen modern bir tasarıma sahiptir.

9. Zanaat birası

Craft Beer, WordPress ile kendi bar veya pub web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Bu tema çeşitli bar ve pub web siteleri için iyi olsa da, içki menünüzün öne çıkan kısmı zanaat biraysa, bu kesinlikle iyi bir eşleşme olacaktır. Mikro bira fabrikaları ve diğer zanaat biraları da bu zarif WordPress temasında değer bulmalıdır. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı demo ile Craft Beer tema paketinde uygun bir seçenek bulma şansınız var.

Hangi demoyu kullanmaya karar verirseniz verin, bar veya pub web siteniz için zengin özelliklere sahip bir ana sayfaya erişim elde edeceksiniz. Mekanınızın veya içeceklerinizin fotoğraflarını paylaşmak için büyük resim kaydırıcıları ve menünüzdeki önemli öğeleri vurgulayan ürün panelleri gibi özellikler web sitenize çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Altı bar ve pub web sitesi demosunun ana sayfalarına ek olarak, sitenize eklemek istediğiniz diğer tüm sayfalar için şablonlar bulacaksınız. Bu düzenler, mekanınız, ekibiniz ve konumunuz hakkında bilgi göndermek için çeşitli şablonları kapsar. Servis şablonları, ana yiyecek ve içecek menülerini, özel tekliflerle ilgili bilgileri, yeriniz ve işletmenizin detaylarını kapsar.

Web sitenizden zanaat biraları ve diğer ürünleri satmak istiyorsanız, bu temayla yapabilirsiniz. Pakette, envanterinizi şık bir şekilde listelemenize yardımcı olacak güzel bir ürün sayfası seçkisi bulacaksınız. Popüler WooCommerce eklentisi ile uyumluluk sayesinde, WordPress ile çevrimiçi ürün satmak için gerekli e-ticaret işlevselliğini etkinleştirmek sadece birkaç tık ötede. Ayrıca, ziyaretçilerden web sitenize girmeden önce yaşlarını doğrulamalarını istemek için kullanılabilecek isteğe bağlı bir yaş doğrulama modülü de bulunmaktadır.

Craft Beer, şık bar ve pub web siteleri oluşturmaya odaklanan hoş bir şablon setine sahiptir.

10. Bira evi

Brew House, yiyecek ve içecek endüstrilerinde web siteleri oluşturmak için çok yönlüdür.

Barlar, barlar, bira fabrikaları, bistrolar, kafeler ve restoranlar için bir tema olarak tanımlanan bu çok yönlü seçeneğin sunabileceği çok şey var. Altı ana sayfa düzeni, çeşitli projelere çok uygundur ve tümü nispeten kolaylıkla özelleştirilebilir. İster tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla sitenizin genel görünümünde değişiklik yapmak ister WPBakery’nin sürükle ve bırak oluşturucusu ile tek tek sayfa düzenlerini düzenlemek isteyin, The Brew House size bunu yapma olanağı sağlar.

Web sitenizi nasıl yapılandırmayı seçtiğinize bağlı olarak, önceden tasarlanmış düzenler içeriğinize kaydırıcı eklemeyi kolaylaştırır. En iyi biralarınızın, en popüler kokteyllerinizin ve web sitesi ziyaretçilerini barınızın müşterisi olmaya teşvik etmek için kullanılabilecek diğer öğelerin profillerini de yayınlayabilirsiniz. Bu temayla bir blog eklemek kolaydır ve size işletmenizle ilgili en son promosyonları, etkinlikleri ve diğer bilgileri paylaşmanız için iyi bir fırsat verir.

The Brew House, popüler FoodPress eklentisini içermese de, bu tema onunla sorunsuz çalışacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede FoodPress eklentisini kurmaya karar verirseniz, menülerinizi yönetme ve sunma, rezervasyon yapma ve daha pek çok konuda, bar veya pub web sitenizi güncelleme konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Brew House, önde gelen WPML eklentisiyle de uyumludur ve size WordPress ile çok dilli bir pub veya bar web sitesi oluşturma yeteneği verir.

Çeşitli tasarımlar ve uzun bir özellik listesi ile The Brew House çeşitli şekillerde kullanılabilir.

11. Bira bardağı ve el sanatları

Pints ​​& Crafts, zanaat biraları ve biraları konusunda uzmanlaşmış bira fabrikalarına ve barlara yöneliktir.

Pints ​​& Crafts, butik bira servis eden mekanları tanıtmak için harika olsa da, diğer içecek türlerine odaklanan barlar ve barlar için de uygundur. Bu nedenle, içecek menünüz ne olursa olsun, niş web sitenize şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu temayı incelemeye değer.

Pints ​​& Crafts ile birlikte gelen altı web sitesi demosunu keşfederseniz, hangisini seçerseniz seçin sitenizin kullanışlı özelliklerle dolu ve yüksek kaliteli bir tasarımla dolu bir ana sayfa düzenine sahip olacağını göreceksiniz.

Açılış sayfalarına ek olarak, web sitenize gelen daha fazla ziyaretçiyi bar veya pub’ınıza uğramaya teşvik etmek için mekanınızda sunduğunuz yiyecek ve içecekleri görüntülemek için Pints ​​& Crafts şablonlarını kullanabilirsiniz.

Pints ​​& Crafts, web sitenizde fotoğraf ve videoları görüntülemek için size çeşitli seçenekler sunmak için iyi bir kaydırma işlevine ve birçok galeri şablonuna sahiptir. Bar veya pub’ınızda sunduğunuz ürünlerden bazılarını sadece bilgilendirme amaçlı veya ürün teşhiri olarak sergilemek istiyorsanız Pints ​​& Crafts’ta bunun için de şablonlar bulunmaktadır. Bu şablonlar çok iyi tasarlanmış ve her bir öğeyle ilgili fotoğrafları ve önemli bilgileri zarif bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak. Öğeleri doğrudan web sitenizden satmak istiyorsanız, bu temanın WooCommerce desteği bunu yapmanıza izin verecektir.

Pints ​​& Crafts’ın diğer dikkate değer özellikleri arasında, web sitenize bir haber bülteni kayıt formu eklemeniz için hızlı bir yol sağlayan e-posta pazarlama hizmeti desteği, açılış saatlerinizi ve sitenizin alt kısmında ve diğer alanlarında konumunuzu görüntülemek için özel widget’lar ve blog. hedef kitleniz için en son haberleri yayınlamak için şablonlar yayınlayın.

Pints ​​& Crafts, WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerir, bu nedenle varsayılan demolar ve şablonlarla sınırlı değilsiniz.