Dance Studios 2022 için en iyi 8 WordPress teması

WordPress ile bir dans stüdyosu web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema koleksiyonu size birçok seçenek sunar. Bu temaların modern tasarımları sayesinde, dansla ilgili web siteniz işinizi büyütmenize yardımcı olacak her şeye sahip olmalıdır.

Dans stüdyoları için en iyi WordPress temalarını değerlendirirken, web sitesi demolarına göz atmayı unutmayın. Bu koleksiyondaki temaların birçoğunun birden fazla demosu vardır, bu nedenle projeniz için doğru tasarımı bulduğunuzdan emin olmak için hepsini keşfetmeye değer.

Bu dans stüdyosu temalarının özellikleri arasında sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm sayfalar için şık şablonlar, birçok tema ve web sitesi özelleştirme seçeneği ve sitenize faydalı öğeler eklemenize yardımcı olacak araçlar bulacaksınız. Seçtiğiniz temaya bağlı olarak bu, bir etkinlik yönetim sistemi, bir zamanlama aracı ve fiyat paketlerini göndermenin kolay bir yolunu içerebilir. Burada sunulan bazı dans stüdyosu WordPress temaları, sitenizden ders paketleri ve ürünler satmanıza yardımcı olacak tam e-ticaret desteğinin yanı sıra öğrencilerinize çevrimiçi kurslar sunma olanağı da içerir.

Çok sayıda profesyonel ve esnek tema mevcut olduğundan, WordPress ile bir dans stüdyosu web sitesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

1. Dans stüdyosu

Dance Studio, süslü bir web sitesine ihtiyaç duyan okullar ve dans kulüpleri için bir WordPress temasıdır.

Ana sayfa video oynatıcısının ziyaretçileriniz üzerinde büyük bir etkisi olacağından emin olabilirsiniz. Bir videoyu web sitenizde arka plan ekranı olarak ayarlama özelliği, size okulunuzdan veya dans stüdyonuzdan görüntüleri paylaşmak için harika bir fırsat verir. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı kaydırdıkça, yerlerini ayırtmak veya daha fazla ayrıntı talep etmek için kayıt ol düğmesine tıklayabilirler.

Varsayılan ana sayfa düzenindeki bir sonraki bölüm, öne çıkan resimleri ve en önemli sayfalarınızdan kısa alıntıları gösterir. Bu, dans stüdyonuzun bir üyesi olmak için bir sonraki adımı atmadan önce dinleyicilerinizin aradıklarını olabildiğince çabuk bulmalarını sağlar.

Dance Studio WordPress teması, sunduğu farklı dans dersleri türlerini tanıtmayı ve tanımlamayı da kolaylaştırır. Bu WordPress temasının etkinlikleri ve takvim işlevi, gündeminizi çevrimiçi yayınlamanın yanı sıra atölye çalışmaları, sunumlar ve açık davetler gibi yaklaşan etkinlikleri tanıtma olanağı sağlar. Önde gelen WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturma eklentisi ile tam entegrasyon sayesinde, satılık ürünleri web sitenizde de listeleyebilirsiniz.

Dans Stüdyosu teması, dans okulu web sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfa şablonlarını ve düzenleri içermesine rağmen, sayfa oluşturma aracı size önceden tasarlanmış içeriği özelleştirmeniz veya kendi düzenlerinizi oluşturmanız için hızlı ve kolay bir yol sunar. Pakette ayrıca yeni müşterilerden ve üyelerden bilgi toplamak için özel formlar tasarlamanıza yardımcı olacak bir form oluşturucu da bulunmaktadır.

Dance Studio, WordPress ile dans okulu web siteleri oluşturmak için harika bir temadır.

2. Vibez

Vibez, dans stüdyosu ve dans eğitmeni web siteleri oluşturmak için esnek bir WordPress temasıdır.

Sekiz ana sayfa düzeni ve web sitesi demoları, çeşitli dans stillerini kapsar ve hip hop, Latin, çağdaş ve direk dansı stüdyoları için web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. WordPress ile bir çocuk dans sınıfı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak bir demo da vardır.

Farklı dans stüdyosu demoları, dahil edilen Slider Revolution eklentisinden iyi bir şekilde yararlanır. Bu sayede ana sayfanızda ve sitenizin diğer alanlarında arka plan videolarını kolayca görüntüleyebilirsiniz. Alternatif olarak, sınıflarınızdan en iyi fotoğrafların bir slayt gösterisini yayınlayabilirsiniz. Vibez Dans Stüdyosu temasını oluşturan diğer şablonlar, program, sınıf açıklamaları, eğitmen bilgileri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere stüdyonuzla ilgili temel bilgileri yayınlamanıza yardımcı olacaktır.

Etkinlik yönetimi aracı, yaklaşan etkinlikleri yönetmenin ve tanıtmanın hızlı bir yolunu sunar. Bu, üyelerinizi programınızla ilgili güncel tutmak ve etkinliklerin daha geniş bir kitleye tanıtılmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Dersleriniz için ödeme almak veya web sitenizden ürün satmak istiyorsanız, yerleşik WooCommerce eklenti uyumluluğu bunu mümkün kılar.

Bu konuda bulunan diğer daha genel özellikler arasında güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi, bir zamanlama aracı, tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcı ve seçeneklerden oluşan bir kontrol paneli bulunur. Vibez ile web sitenizi kişiselleştirme ve istediğiniz şekilde yapılandırma konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Hangi Vibez demosunu seçerseniz seçin, bu temayla profesyonel bir dans stüdyosu web sitesi açabileceksiniz.

3. Arabesk

Arabesk, bale okulları ve dans stüdyoları için web siteleri oluşturmaya yönelik bir WordPress temasıdır.

Premium dans stüdyosu web sitelerinden yapılan iyi demolar sayesinde, Arabesk hemen hemen her dansla ilgili proje için iyi çalışmalıdır. Demolar çeşitli stilleri kapsar ve her biri, zengin özelliklere sahip açılış sayfası düzenleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir sayfa şablonu seti içerir.

Ana sayfa, hakkında ve iletişim sayfası düzenleri gibi modern bir WordPress temasında bulmayı umduğunuz standart şablonlara ek olarak, Arabesque önceden oluşturulmuş başka faydalı içeriklere de sahiptir. Bu nedenle, ister web sitenizde, ister okulunuzun veya dans stüdyonuzun programında, isterse çevrimiçi mağazanın dans stüdyonuz için ürün veya ekipman satan bir bölümünde etkinlik ayrıntılarını yayınlıyor olun, Arabesque’in hazır şablonları vardır.

Bu konuya başlamak çok basittir. Bu nedenle, WordPress’te yeniyseniz veya genel olarak web siteleri oluşturuyorsanız, Arabesk, yeni dans stüdyosu sitenizi mümkün olduğunca az çabayla çalışır duruma getirmenize yardımcı olacaktır. Temanın ve özelliklerinin nasıl kullanılacağını açıklayan çevrimiçi belgeler var ve elbette Arabesk satın alan herkes ThemeForest hesapları aracılığıyla tema geliştiricilerine erişebilir. Tek tıklamayla demo içe aktarma aracı sayesinde, sitenizin temelini kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Web sitesi oluşturma sürecine biraz daha aşina olmak isteyenler için, herhangi bir tasarım işiyle ilgilenmenize yardımcı olmak için premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi Arabesque’e dahildir. Bu eklenti emrinizdeyken, bir sürükle ve bırak görsel arayüzü kullanarak yeni sayfalar oluşturabilir ve ayrıca mevcut şablonlardan herhangi birini düzenleyici aracılığıyla düzenleyebilirsiniz.

İyi bir gösteri seti ile Arabesk, çok çeşitli dans stüdyolarına hitap etmelidir.

4. Piruet

Pirouette, çeşitli dans stüdyosu web siteleriyle iyi çalışmasını sağlamak için iyi bir demo seçkisine sahiptir.

Hangi Pirouette web sitesi demolarını seçerseniz seçin, içeriği içe aktarabilecek ve sadece birkaç tıklamayla dans stüdyonuzun WordPress web sitesinin temelini oluşturabileceksiniz. Ardından, tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla gerekli ayarlamaları yapmadan önce demo içeriğini kendi metin ve görsellerinizle girebilir ve değiştirebilirsiniz. Dans stüdyosu web sitesini başlatmak için daha uygulamalı bir yaklaşım benimsemek isteyenler için WPBakery de dahildir.

Pirouette’in farklı demoları, bu temayı sadece bir dans stüdyosu için bir web sitesi oluşturmak ve ayrıca bir dans okulunu tanıtan şantiyeler ve sunulan dersler için iyi bir seçim haline getiriyor. Bir stüdyonun olanaklarını vurgulamak ve bu tür bir yer kiralamak isteyen veya bir dans kursu işletmesi yürüten herkese tanıtmak istiyorsanız, Pirouette daha yakından bakmayı hak ediyor.

Bu koleksiyondaki diğer bazı dans stüdyosu WordPress temaları gibi, Pirouette de programınızı çevrimiçi yayınlamak ve dersler için rezervasyon almak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Pirouette ayrıca tamamen mobildir. Kontroller aracılığıyla, hangi öğelerin daha küçük görüntüleme cihazlarında görüntülenip hangilerinin görüntülenmeyeceğine karar verebilirsiniz. Bu, cep telefonu kullanıcılarının ekranlarının dağınık olmasını önlemeye yardımcı olabilir ve aradıkları temel bilgileri bulmalarını sağlayabilir.

Dans stüdyosu siteniz için birden fazla tasarım seçeneği arıyorsanız veya birden fazla web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, Pirouette iyi bir seçim olabilir.

5. Dans okulu

Dance School, WordPress ile dans stüdyosu web siteleri oluşturmak için yüksek kaliteli şablonlardan oluşan bir kitaplık ile birlikte gelir.

Şık renk seçenekleri ve ilginç tasarım modları içeren tamamen modern bir tasarıma sahip olan Dance School, dans stüdyosu için ziyaretçilerinin dikkatini çeken bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için iyi bir seçimdir. Dans okulunuzun odak noktası daha modern hareket biçimleriyse, bu konuya bir göz atmaya değer.

Tam ekran kaydırıcılı ana sayfa düzeninden iç sayfa şablonlarına kadar, kendi profesyonel görünümlü dans okulu web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey bu temaya dahildir. Sayfa şablonları arasında, çalışmanız hakkında bilgi yayınlama, sınıf ayrıntılarını paylaşma ve bir zaman çizelgesi veya program yükleme seçenekleri bulacaksınız. Ayrıca, dans okulunuzda gösteriler düzenliyorsanız, bu tema, bu etkinlikleri şık bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak tüm özelliklere ve şablonlara sahiptir. Ayrıca, önde gelen bir dans stüdyosu WordPress temasından bekleyeceğiniz gibi, bu tema, potansiyel yeni üyelerin herhangi bir güçlük yaşamadan iletişim kurabilmelerini sağlamak için tam işlevli bir iletişim sayfası ile donatılmıştır.

Dans Okulu önceden tasarlanmış içeriğinin etkileyici tasarımına ve genel görünümüne rağmen, bu temayı olduğu gibi kullanmakla sınırlı değilsiniz. Güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracıyla entegrasyon sayesinde, herkes önceden tasarlanmış içeriği açabilir ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla düzenlemeye başlayabilir. Bu dans stüdyosu temasıyla, gerektiğinde sayfalarınıza ekleyebileceğiniz çeşitli widget’lara ve modüllere de erişebilirsiniz. Bu modüllerin bazı örnekleri, yalnızca birkaçını saymak gerekirse, fiyatlandırma tablolarını, video oynatıcıları ve kaydırıcıları içerir.

Harika Dans Okulu özelliklerini listelemek kolaydır, ancak bu temanın neler yapabileceği hakkında gerçek bir fikir edinmek için çevrimiçi demoya göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

6. Eğitim paketi

Eğitim Paketi, önceden oluşturulmuş bir dans akademisi demosu ile çok amaçlı bir çevrimiçi öğrenme WordPress temasıdır.

Çevrimiçi kurslar sunabilen, öğrenci ilerlemesini yönetebilen ve ödemeleri tahsil edebilen bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Eğitim Paketi aradığınız çözüm olabilir. Eğitim Paketi temasını oluşturan birçok web sitesi demosu arasında dans akademisi seçeneği bu kılavuzun okuyucuları için bariz bir seçimdir.

Dans stüdyosu demo ana sayfasında, kendi fotoğraflarınızla doldurulmaya hazır, çekici bir tam ekran kaydırıcı bulunur. Sitenize gelen yeni ziyaretçiler, kurslar bölümünün bağlantısını takip edebilir ve sunulanları keşfedebilir. Bunun yerine, kayıtlı kullanıcılar doğrudan giriş yapabilir ve öğrenim yolculuğuna devam edebilir.

Çevrimiçi dans kurslarınızı kurmaya gelince, Eğitim Paketi en iyi e-öğrenme özelliklerini içerir. Site ayarları aracılığıyla, birden çok kurs oluşturabilir, çeşitli eğitim içeriği yükleyebilir ve öğrencileriniz için testler ve değerlendirmeler ayarlayabilirsiniz. Kurslarınızı ücretsiz olarak sunabilir veya erişim için bir ücret talep edebilirsiniz. Eğitim Paketi, ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil etme yeteneğine sahiptir ve bu, onu bu tür projeler için en iyi dans stüdyosu WordPress temalarından biri haline getirir. Ayrıca, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Kaydırıcı Devrimi ve pakete dahil olan diğer birçok araç ile WordPress temalarının olağan özelliklerinden de yoksun değildir.

İster web siteniz üzerinden dans öğretmek isteyin, ister dans akademinizdeki öğrencilere ek öğrenme materyalleri sağlayın, Eğitim Paketi size yardımcı olabilir.

7. Şişman Ay

FatMoon, dans stüdyosu web siteleri de dahil olmak üzere birçok farklı projeye uygun yaratıcı bir WordPress temasıdır.

Web siteniz için FatMoon’un 40’tan fazla demosundan herhangi birini seçebilseniz de, amaca yönelik dans stüdyosu seçeneği harika bir seçenektir. Slider Revolution tarafından desteklenen animasyonlu slayt gösterisi, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olurken, aynı zamanda stüdyonuzdan en iyi fotoğraflardan bazılarını sergilemeniz için size iyi bir fırsat sunar. Dans stüdyosu demosu varsayılan olarak sessiz bir renk düzenine sahip olsa da, bunu tema seçenekleri kontrol panelinden değiştirebilirsiniz.

Aslında, FatMoon ile web sitenizin neredeyse her yönü özelleştirilebilir. Yazı tiplerini değiştirmek veya içeriğin parçalarını ayrıntılı bir düzeyde düzenlemek gibi genel değişiklikleri uygulamak istiyorsanız, FatMoon size yardımcı olacaktır. WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Görsel Besteci) dahil edilmiştir, böylece herhangi bir kodu doğrudan düzenlemeye gerek kalmadan demo içeriğini özelleştirmek mümkündür.

Dans stüdyosu WordPress web sitenizde yapabileceğiniz diğer değişiklikler arasında 15 farklı başlık düzeni arasından seçim yapmak, çok sayfalı moddan tek sayfalı bir düzene geçmek, sitenizi siz üzerinde çalışırken bakım moduna geçirmek ve kendi etkileşimli tasarımınızı oluşturmak yer alıyor. . kaydırıcılar. Ayrıca mevcut demo içeriğinden özel bir web sitesi oluşturmak için iç sayfa düzenlerini karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Biraz farklı bir şey arıyorsanız, bu çok yönlü çok amaçlı tema, dans stüdyosu web siteniz üzerinde size çok fazla kontrol sağlayacaktır.

8. Spor Salonu

Fitness Club, dans stüdyoları ve dansla ilgili projeler için mükemmel olan önceden oluşturulmuş bir web sitesi demosuna sahiptir.

Bu nispeten yeni bir WordPress teması olduğundan, Fitness Club’ı ve onun dans merkezli demosunu seçerseniz siteniz için son teknoloji bir tasarıma sahip olacaksınız. Bu demo bir bale okulu için hazırlanmış olsa da, örnek metinleri ve resimleri öğrencilerinize sunduğunuz dans stiline uyacak şekilde kolayca düzenleyebilirsiniz. Ana sayfa tasarımı, işletmenizi tanıtmak için gereken tüm temel öğelerin yanı sıra sitenizin görsel çekiciliğini artıracak birkaç öğeye daha sahiptir.

Las plantillas para las páginas internas de su sitio se encargan de publicar información importante, como descripciones de clases, horarios e información de precios para su estudio. La herramienta Bold Builder lo ayudará a rediseñar cualquiera de estos diseños, mientras que la compatibilidad con el complemento Calendario de eventos le brinda una manera fácil de administrar y promover las próximas fechas importantes en su estudio. Agregar productos y paquetes a la venta desde su sitio web es posible gracias a la integración con el complemento WooCommerce líder en el mercado.

Diğer Fitness Kulübü demoları yaklaşımlarında gevşek bir şekilde ilişkili olduğundan, ısmarlama bir dans stüdyosu web sitesi oluşturmak için her demonun en iyi tasarımları ve öğeleri arasından seçim yapmak mümkündür. Özelleştirme arayüzleri, sitenizin vizyonunuzla eşleşmesini sağlamak için hızlı renk değişimi ve yazı tipi ayarının yanı sıra farklı başlık düzenleri seçimine izin verir.

Fitness Club, WordPress ile dans stüdyosu web siteleri oluşturmaya çok uygun bir demo hazırlığına sahiptir.