Dijital ajanslar için en iyi 27 WordPress teması 2022

Başarılı bir dijital ajans kurmaya veya yönetmeye çalışıyorsanız, işletmenizin profesyonel bir web sitesine sahip olması çok önemlidir. Geçmişte bu, serbest çalışan bir web tasarımcısı işe almak veya bir yaratıcı ajansla çalışmak ve onlara hizmetleri için ödeme yapmak anlamına gelebilirdi.

Bununla birlikte, dijital ajanslar için en iyi WordPress temalarının bu etkileyici koleksiyonu sayesinde, fiyatın çok altında hazır bir çözüm bulabilirsiniz. Sadece paradan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir ödeme yapmadan önce web sitenizin nasıl görüneceğine dair iyi bir fikir edinebileceksiniz.

Bu dijital ajans WordPress temalarının zengin özellikli demoları sayesinde, web siteniz için doğru seçeneği seçtiğinizden emin olmak için tüm özelliklerini, sayfa düzenlerini ve diğer ilgi çekici yerlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca, standart bir WordPress teması seçmeniz, web sitenizin benzersiz veya markanızla uyumlu olamayacağı anlamına gelmez.

Bu temaların çoğu, web sitenizin neredeyse her yönünü yalnızca birkaç tıklamayla özelleştirmenize olanak tanıyan ayrıntılı panolar içerir. Bazıları, kodlama deneyimi gerektirmeden size kullanışlı bir dizi web tasarım aracı sağlayan sürükle ve bırak sayfa oluşturucu araçları da içerir.

Dijital ajanslar için bu WordPress temaları, yeni ziyaretçiler çekmenize, hizmetlerinizi tanıtmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olmak için tasarlandı, üstelik hepsi iflas etmeden. Bu konuların birçoğu birden fazla web sitesi demosu içerdiğinden, tam olarak ne sunduklarını öğrenmek için canlı önizlemeleri kontrol ettiğinizden emin olun.

1. Üs

Exponent, bir WordPress dijital ajans web sitesi oluşturan herkese sunacak çok şeye sahiptir.

Bir dijital ajans web sitesi için özel olarak tasarlanmış bir demonun yanı sıra bu görev için de işe yarayacak birkaç demoyla, Exponent’in önceden tanımlanmış demoları göz atmaya değer.

Exponent’in gerçekten öne çıktığı yer, özelleştirme özellikleridir. Kullanıcılara, bir web sitesinin tüm alanlarını özelleştirmek için kullanılabilecek tamamen görsel bir içerik düzenleyici sağlar. Bazı içerik oluşturucularda olduğu gibi, yalnızca WordPress gönderi ve sayfa içerik alanlarını özelleştirmek yerine, bu aracı sitenizin üstbilgi ve altbilgi alanlarını özelleştirmek için kullanabilirsiniz, böylece görünümü hakkında size yaratıcı bir kontrol sağlayabilirsiniz. Bu, Exponent’in web sitesi tasarımı üzerinde gerçekten kontrol sahibi olmak isteyen herkese hitap etmesi gerektiği anlamına gelir.

Dijital ajans web siteleri oluştururken, konu ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek ve kalabalığın arasından sıyrılmak olduğunda isteğe bağlı animasyon efektleri kullanışlı olurken, referans kaydırıcısı ve müşteri logosu görüntüleme paneli ajansınızın itibarını yükseltmeye yardımcı olabilir.

İster kullanıma hazır bir çözüm arıyor, ister özel bir web sitesi oluşturmak istiyor olun, Exponent her iki senaryoyu da kapsar.

2. Digeco

Digeco, birden fazla web sitesi demosuna sahip bir başlangıç ​​dijital ajans temasıdır.

Hepsi benzersiz ve birbirinden farklı 10’dan fazla yüksek kaliteli web sitesi demosu ve diğer popüler dijital ajans WordPress temalarında bulunan demolar sayesinde bu tema, kitleniz tarafından hemen tanınacak şık bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Digeco, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile sorunsuz bir şekilde entegre olur, böylece web sitenizin yayınlandığında nasıl görüneceği üzerinde tam yaratıcı kontrol sahibi olursunuz. Bu tema, Elementor için 28 özel modül paketiyle birlikte geldiğinden, Digeco’yu satın aldığınızda yalnızca standart Elementor deneyimine sahip olmazsınız. Bunun yerine, içeriğinize çok çeşitli ek özel öğeler ekleyebileceksiniz. Ayrıca bu temanın tasarımını WordPress Özelleştirici arayüzü aracılığıyla özelleştirebilir, sitenizin renklerini, yazı tiplerini ve düzen ayarlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Bir dizi portföy şablonu, blog gönderisi ve içeriğin yanı sıra şık ana sayfa düzenleri ile Digeco, dijital ajans web sitenizin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olmalıdır.

3. Linoor

Linoor, çoklu demoları olan dijital ajanslar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

Bu tema, dijital ajans web siteleri oluşturmak için kullanıma hazır bir dizi demo ile birlikte geldiğinden, yeni sitenizi mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi hale getirebilmelisiniz. Linoor demo şablonları, hizmetlerinizi tanıtmanız, üzerinde çalıştığınız projelerin ayrıntılarını paylaşmanız ve yeni potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurmanız için size birçok fırsat sunar.

Demo şablonları birçok içerik bloğu içerir ve varsayılan olarak fiyatlandırma tablolarını, müşteri geri bildirim karusellerini ve video oynatıcıları içerir. Linoor demolarındaki öğelerden herhangi birini düzenlemek veya kaldırmak istiyorsanız, sitenizi özelleştirmek için desteklenen Elementor sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Paralaks kaydırma, CCS3 animasyonları ve tam ekran düzenleri gibi diğer özellikler, web sitenize modern bir görünüm kazandırmak için bir araya gelir.

Linoor, dijital ajans sitenizi bugün çevrimiçi hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır.

4. Artem

Artem yalnızca iki ana varyasyonda gelir, ancak web sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm sayfalar için önceden oluşturulmuş birçok içeriğe sahiptir.

Her iki Artem demosu, tüm önemli içeriğinizi tek bir ana alanda görüntülemenize olanak tanıyan çekici bir tek ekran tasarımı kullanır. Ziyaretçileriniz, ana sayfadaki kaydırıcıları kaydırabilir, tıklayabilir ve kaydırabilir, bu da daha fazla çalışmanızı ve dijital ajansınıza neden kaydolmaları gerektiğini ortaya çıkarabilir. Bu temanın ve şablonlarının varsayılan düzeni nedeniyle, web sitenize eklemek için resimler gibi çok sayıda görsel içeriğiniz varsa Artem harika çalışır.

Dijital ajans web sitenize bir portföy alanı eklemek istiyorsanız, bu tema bir carousel ve bir lightbox modu olmak üzere üç farklı portföy seçeneği ile birlikte gelir.

Artem, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisinden tam olarak yararlanmak için yaratılmıştır, böylece sitenizi kurarken çok fazla yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz. Elementor’un kullanımı kolay arayüzü ile hemen hemen her şey düzenlenebildiğinden, site tasarımınızda değişiklik yapma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Artem, en özgün ve benzersiz şablon setine sahip dijital ajans teması olabilir.

5. Bölme

6. Seocify

Seocify, profesyonel bir SEO web sitesi veya dijital ajans oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamalıdır. Bu tema, hareketli kaydırıcılar, animasyonlu simgeler ve web sitenizi rekabette öne çıkarmaya yardımcı olacak diğer birçok öğeyi kullanan çok modern ve güncel şablonlarla birlikte gelir.

Paketteki dört ana sayfa düzeniyle, ajans sitenizin ana sayfasının nasıl görüneceğine karar vermek için çok çeşitli seçeneklere de sahipsiniz. Ayrıca, bu tema Elementor sayfa oluşturma aracını içerdiğinden, web sitenize hedef kitlenize hitap etmesi gereken benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandırmak için önceden tasarlanmış içeriği kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bu temadaki diğer dikkate değer araçlar ve özellikler arasında siteniz için dinamik açılır menüler oluşturmak için bir mega menü oluşturucu, hizmetlerinizi karşılaştırmak için önceden oluşturulmuş çeşitli fiyat tablosu düzenleri ve web sitenizi süslemek için sayısız yazı tipi ve simgeye erişim bulunur.

Seocify, günümüzde artan sayıda yüksek kaliteli WordPress dijital ajans temalarına harika bir ektir.

7. Zermatt

Zermatt çekici bir çok amaçlı ajans WordPress temasıdır.

Bu tema, dijital hizmetler sunanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli ajans web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Eşsiz çağdaş tasarımı sayesinde Zermatt, rekabette kesinlikle iyi bir iş çıkarıyor.

Tüm Zermatt demoları harika görünse de, bu kılavuzu okuyan herkes için dijital stüdyo demosu muhtemelen en alakalı olanıdır. Bu demo ile, web sitenizde becerilerinizi sergilemenize yardımcı olmaya güçlü bir şekilde odaklanan bazı göz alıcı şablonlara erişebileceksiniz. Ajansınız aracılığıyla herhangi bir illüstrasyon veya grafik tasarım hizmeti veriyorsanız, ürettiğiniz çalışmaların bir kısmını sitenizde kolayca paylaşabilirsiniz.

Zermatt, bu tür içerikleri sitenize eklemenize yardımcı olacak iyi bir dizi blog ve portföy şablonuna sahiptir.

8. Oşin

Oshine, dijital ajans siteleri oluşturmak için harika olan başka bir popüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla harika demo ile, özel olarak tasarlanmış dijital ajans demosu olsun ya da olmasın, gözünüze çarpan en az birini bulmalısınız.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda demoya sahip olmanın bir avantajı, diğer demolardan tek tek şablonları kolayca seçebilmeniz ve ardından bunları hızlı bir şekilde sitenize ekleyebilmenizdir. Örneğin, tamamladığınız projelerinizi dijital ajansınızın sitesinde sergilemek istiyorsanız, özel olarak tasarlanmış portföy demolarından birinden gereksinimlerinize uygun bir şablon bulabilirsiniz. Bu şablonu seçtiğiniz demoya eklemek çok kolaydır.

Oshine ile demoyu ve istediğiniz sayfaları tüm yönleriyle özelleştirebilir ve temanın yerleşik sayfa oluşturucu aracıyla gerekli değişiklikleri hızla yapabilirsiniz.

Oshine, özel bir WordPress web sitesi oluşturmak isteyenlerin yanı sıra kullanıma hazır bir dijital ajans demosu arayan herkese hitap etmelidir.

9. Enerjik

Brisk, dijital ajanslar için siteler de dahil olmak üzere çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. 30’dan fazla web sitesi demolarından oluşan geniş portföyü sayesinde, Brisk ile dijital ajansınız için çevrimiçi bir varlık tasarlarken önceden oluşturulmuş içerik sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Bu tema, WordPress ile şık ve modern bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için bazı popüler ve köklü web tasarım trendlerinden yararlanır. Bunun bazı örnekleri, mega menü aracını, farklı başlık düzenlerini seçmeyi ve animasyon efektlerini içerir. Tüm sayfa düzenleri, web sitenize modern ve minimal bir his verecek temiz bir görünüme sahiptir.

Brisk, dijital ajans hizmetlerinizi tanıtmanıza ve işletmeniz için etkili bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Bir örnek, müşterilerinize nasıl yardımcı olduğunuzu paylaşmak için mükemmel olan portföy ve vaka çalışması şablonları setidir. Hizmetlerinizle ilgili ayrıntıları yayınlamak, nasıl çalıştığını ve fiyatlandırma seçeneklerinin neler olduğunu açıklamak için oluşturulmuş şablonlar da vardır. Bu temayla birlikte gelen tüm içeriği özelleştirmek için uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

Brisk, WordPress ile dijital ajans web sitesi oluşturan herkesin ihtiyaçlarını karşılayan bir temadır.

10. Görüş

Seosight, WordPress ile dijital ajans web sitenizi kolayca başlatmanıza yardımcı olmak için oluşturuldu.

Seosight, üzerinde çalıştığınız projelerin örnek olay incelemelerini ve ayrıntılarını paylaşmanız için kolay bir yol sağlayan çok çeşitli şablon ve portföy özelliklerine sahiptir. Bireysel vaka çalışması sayfası şablonları, geçmiş müşterilerinize nasıl yardımcı olabileceğinizi ve ayrıca yeni ziyaretçilerinize nasıl yardımcı olabileceğinizi hedef kitlenize gerçekten aktarmanıza yardımcı olacak etkileyici düzenler içerir. Diğer faydalı sayfa şablonları, tam bir blog şablonu setinin yanı sıra, referansları, hizmetleri ve fiyatlandırma paketlerini kapsar.

İletişim formu oluşturucu sayesinde, potansiyel yeni müşteri adaylarından ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri toplamak için doğru türde formları bir araya getirmekte sorun yaşamazsınız. Pakette ayrıca, dijital ajansınızın WordPress web sitesinden potansiyel müşteriler oluşturmanız için size başka bir fırsat sunan bir haber bülteni kayıt formu da bulunmaktadır.

WordPress ile mümkün olan en kısa sürede tam biçimli bir dijital ajans web sitesi başlatmak istiyorsanız, Seosight kullanıma hazır ve ihtiyacınız olan her şeyi içermelidir.

11. Pofo

Pofo, ajans web siteleri oluşturmak için birkaç farklı demoya sahip yaratıcı bir portföy WordPress temasıdır.

Pofo sadece güzel görünümlü şablonlar ve şık tasarımlardan ibaret değildir. Bu tema aynı zamanda bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi ile donatılmıştır. Araç setinizdeki WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile yalnızca demo içeriğini kolayca düzenlemekle kalmayacak, aynı zamanda kendi mizanpajlarınızı sıfırdan oluşturabileceksiniz. Ayrıca, WordPress Özelleştirici arayüzü üzerinden erişilebilen ve dijital ajansınızın web sitesi görüntüleme ayarları üzerinde tam kontrol sağlayan bir dizi kontrol vardır.

Pofo paketindeki bir başka kullanışlı araç, WordPress web siteleri için gelişmiş slayt gösterileri oluşturmak için en çok satan eklenti olan Slider Revolution premium’dur.

Pofo’nun tasarım ve şablon kitaplığı, onu çeşitli farklı dijital ajans web siteleri için ideal hale getirir.

12. Tuşa basma

Keystroke, küçük ama zarif bir demo kitaplığına sahip çok amaçlı bir ajans WordPress temasıdır. Yalnızca beş tam web sitesi demosuna sahip olsa da, hepsi inşaat ajansı siteleri için uygundur.

Dijital ajans web sitenizde vaka çalışmaları yayınlamak istiyorsanız, Keystone bunun için şablonlara sahiptir. Ayrıca personelinizi göstermek için ekip üyesi sayfaları ve neler yapabileceğinizi göstermek için portföy şablonları da vardır. Blog, kişiler ve hakkında sayfaları gibi diğer içerik türleri, önceden tasarlanmış şablonların kitaplığı kullanılarak kolayca eklenebilir.

Animasyonlu arka plan ve geçiş efektleri, ilginç içerik düzenleri ve hedef kitlenizin dikkatini çekmeye yardımcı olacak kaydırma efektleri gibi bu temayı çekici bir seçim haline getirmeye yardımcı olan küçük ekstralar var. Web sitenizin altbilgisine yerleştirilmiş bir çevrimiçi formu görüntülemeyi kolaylaştıran iletişim formu widget’ı ve sosyal medya simgeleri gibi diğer özellikler, bunu tam özellikli bir temanın harika bir örneği yapmak için bir araya getirir.

Keystone ihtiyacınız olan tüm şablonlara sahip değilse, desteklenen Elementor sayfa oluşturucu aracını kullanarak daha hızlı oluşturabilirsiniz.

13. Ewebot

Ewebot, dijital ajans web siteniz için çok çekici içerik şablonlarına sahiptir.

Ewebot paketindeki sekiz farklı ana sayfa düzeni sayesinde, dijital ajans web sitenizin bu hayati bölümünün nasıl görüneceğine dair bazı harika seçeneklere erişebilirsiniz. Bu açılış sayfaları, ajansınızı tanıtmanıza, hizmetlerinizi açıklamanıza ve hedef kitlenizden potansiyel müşterileri yakalamanıza yardımcı olacak faydalı öğelerle doludur. Görüntü gösterimleri, müşteri logosu panelleri ve yerleşik video oynatıcılar gibi öğelerle, hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için web sitenize çok sayıda faydalı içerik ekleyebilirsiniz.

Ancak, Ewebot sadece şık açılış sayfalarından ibaret değildir. Bu temayla, web sitenizin dahili sayfaları için kullanışlı yüksek kaliteli şablon seçeneklerine de erişebilirsiniz. Bunlar, blog şablonları kitaplığından bahsetmeden, hizmetler, hakkında, iletişim ve fiyatlandırma seçenekleri için sayfaları içerir.

Ewebot, profesyonel görünümlü bir dijital ajans WordPress temasından bekleyeceğiniz her şeyi içerir.

14. Mücevher

TheGem, WordPress ile dijital ajans web siteleri oluşturmak için ideal olan önceden tasarlanmış birkaç demoya sahiptir. 400’den fazla demo sayfası ve 10’dan fazla özel olarak tasarlanmış ajans web sitesi demoları dahil benzersiz düzenleri ile TheGem kesinlikle göz atmaya değer.

Projenize uygun, önceden tasarlanmış bir web sitesi tasarımı bulursanız, TheGem’in içerdiği özellikleri kullanarak bunu kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu temanın neredeyse her yönü kontrol paneli aracılığıyla özelleştirilebildiğinden, yazı tiplerini, renkleri, düzen özelliklerini ve daha fazlasını ayarlamanıza yardımcı olmak için genel ayarlarda hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Daha pratik tasarım çalışmaları için, dahil edilen sayfa oluşturma aracını başlatabilir ve TheGem web sitesi demolarını oluşturan ayrı şablonlar üzerinde çalışmak için sürükle ve bırak düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

E-posta bülteni kayıt formları ve sosyal medya widget’ları gibi diğer özellikler, ziyaretçilerinizin iletişim halinde kalmasına yardımcı olabilir. İçeriğinizi birden fazla dilde yayınlamak ve daha geniş bir kitleye hitap etmek için WPML gibi çok dilli eklenti desteğini de kullanabilirsiniz.

TheGem çok esnektir ve dijital ajans sahiplerinin standart bir tema kullanırken özel bir web sitesi oluşturmasına olanak tanır.

15. Ametex

Ametex, dijital pazarlama ajansınız için beş açılış sayfası demosu içeren bir SEO ve dijital pazarlama ajansı WordPress temasıdır. Bu ana sayfa düzenleri benzer bir stili paylaşırken, web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size çok çeşitli seçenekler sunacak kadar farklıdırlar.

Ametex temasının potansiyel müşteri oluşturma özelliklerinden bazıları, ücretsiz fiyat teklifi hizmetinizin reklamını yapan başlıktaki harekete geçirici mesaj düğmesi, ekibinizden geri arama talep etmek için çevrimiçi form ve İletişim bilgilerinizi duyuran panoyu içerir. Ayrıca ana sayfanızda, hizmet bölümleri, referans paneli ve üzerinde çalıştığınız projeleri gösteren portföy tablosu gibi ajansınızı tanıtmak için kullanılabilecek birçok başka içeriği görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, Elementor’un sayfa oluşturucu eklentisiyle sıkı entegrasyon yoluyla kendi özel düzenlerinizi oluşturabilir veya sağlanan düzenleri düzenleyebilirsiniz.

Ametex, dijital ajansınız için profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olacak doğru görünüme sahiptir.

16. Ohio

Ohio, dijital ajans siteleri için harika çalışan yaratıcı, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ohio ile birlikte gelen 30’dan fazla web sitesi demosu arasında, ihtiyaçlarınıza göre şekillendirileceğinden emin olan bir dizi ajans demosu sunarlar.

Ohio, dijital ajansları için özel bir web sitesi oluşturmak isteyen herkese de hitap etmelidir. Bu tema, birinci sınıf WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte geldiğinden ve Elementor Sayfa Oluşturucu eklentisiyle sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlandığından, önceden tasarlanmış içeriği düzenlemek ve kendi şablonlarınızı sıfırdan tasarlamak için türünün en popüler araçlarından ikisini kullanabilirsiniz. . Ohio, hem WPBakery Sayfa Oluşturucu hem de Elementor için bir dizi özel kısa kod ve pencere öğesi içerir, bu da web sitenize ve sayfalarınıza birçok yararlı öğe eklemenizi kolaylaştırır.

Web sitenizi kurarken, sitenize benzersiz bir görünüm kazandırmak için sayfa oluşturucuyu kullanmanız gerekmez. Tüm demolar, sitenizin üstbilgi ve altbilgisinin konumunu ve stilini değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere tema ayarları aracılığıyla kolayca özelleştirilebilir. Bu sayede, tasarıma kendi kişisel stilinizi eklemek çok kolay olduğu için, bu tema ile oluşturulan iki web sitesinin birbirine benzemesi pek olası değildir.

Birden fazla proje türü için uygun olma konusunda uzmanlaşmış bir tema istiyorsanız, Ohio tam da aradığınız şey olabilir.

17. Troma

Troma, çok çeşitli dijital ajans web siteleri için uygun olmalıdır.

Troma Bundle ana sayfasındaki beş demo, web sitenize bir dijital ajansın klasik görünümünü verirken kendi kişiliğine sahip olmak için tasarlanmıştır. Ana sayfa seçenekleri arasında, tüm önemli bilgilerinizi web sitenizdeki birden çok sayfaya ayırmak yerine tek bir sayfada paylaşmak için ideal olan tek sayfalık bir web sitesi düzeni bulunur.

Diğer ana sayfa şablonları da kullanışlı özelliklerle doludur ve büyük animasyonlu başlık bölümleri, temel metriklerinizi süslü bir biçimde görüntülemek için sayaçlar ve ekip üyesi profilleri gibi öğeleri dahil etmeyi seçebilirsiniz.

Troma ile birlikte gelen ana sayfa şablonlarında ve diğer önceden oluşturulmuş düzenlerde bir şeyler taşımak istiyorsanız, güçlü ve premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi hiçbir ek ücret ödemeden dahildir. Bu araçla sayfaları düzenlemek çok kolaydır ve size ajansınızın web sitesinin bitmiş sürümünün nasıl görüneceği üzerinde yaratıcı bir kontrol sağlar.

Troma ayrıca tam e-ticaret desteğine sahiptir ve size hizmetlerinizi satmanın ve ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil etmenin bir yolunu sunar.

18. Pazarlama Uzmanı

Marketing Pro, 9’dan fazla önceden tasarlanmış demo ile birlikte gelen çok amaçlı bir dijital ajans ve çevrimiçi pazarlama WordPress temasıdır.

Memnun müşterilerinizden alıntıları göstermek için bir referans widget’ında kiminle çalıştığınızı göstermek için mükemmel olan müşteri logosu kaydırıcıları ile Marketing Pro’nun varsayılan ana sayfa düzenleri özenle hazırlanmıştır. Ancak, ana sayfa düzenlerinize ekleyebileceğiniz çok daha fazlası var. E-posta abonelik formları, blog yazısı alıntıları, vaka çalışması bilgileri ve özellik ızgaraları, mevcut öğelerden sadece birkaçıdır.

Marketing Pro ayrıca web sitenizi güncellemenize yardımcı olacak bazı premium araçlar içerir. Araç setinizdeki WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Dönüştür Plug Popup ile web sitenizi mümkün olan en yüksek dönüşüm oranları için özelleştirebileceksiniz. Dijital ajans sitenizin genel tasarımını ve görünümünü ayarlamak için tam tema özelleştirme seçenekleri setini de kullanabilirsiniz.

Marketing Pro paketindeki çok çeşitli dijital ajans web sitesi demoları, bunu çeşitli projeler için iyi bir tema haline getiriyor.

19. Holmes

Holmes, dijital ajans siteniz için size ilham verecek 15’ten fazla farklı web sitesi demosuna sahiptir. Farklı demolar arasında, özellikle dijital ajans siteleri için oluşturulmuş bazıları ve bu tür projelere kolayca uyarlanabilen bazıları bulunmaktadır.

Bu temanın bazı dikkate değer özellikleri, önceden tasarlanmış tüm içerikte kullanılan widget’ların ve öğelerin seçimini içerir. Bu öğeler yalnızca hedeflerinize uyacak şekilde hızlı bir şekilde özelleştirilemez, aynı zamanda ajansınızın web sitesini daha etkili hale getirmeye de yardımcı olmalıdır. Bu widget’ların örnekleri arasında, müşteri geri bildiriminizi paylaşmak için kullanılabilecek referans kaydırıcısı, kiminle çalıştığınızı göstermek için harika olan müşteri simgesi atlıkarıncası ve ikna etmek için kullanılabilecek harekete geçirici mesaj öğeleri yer alır. ziyaretçileriniz ile iletişime geçmek ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için.

Dijital ajansınız için eksiksiz bir web sitesi oluşturmaya henüz hazır değilseniz, potansiyel müşterilerinize kolayca bulunabilecek bir yol sunarken işletmeniz hakkında kısa bilgiler paylaşan basit bir ana sayfa oluşturmak için Holmes temasını da kullanabilirsiniz. çevrimiçi ve bize ulaşın. Ardından, hazır olduğunuzda, şablon kitaplığını kullanarak sitenize başka sayfalar ekleyebilir veya mevcut tüm içeriğinizi korurken demoları değiştirebilirsiniz.

Holmes kendine özgü bir görünüme sahip olduğundan, bu temanın dijital ajansın web sitesindeki demoları incelemeye değer.

20. Nur

Noor, WordPress ile dijital ajans web siteleri oluşturmak için bir tane de dahil olmak üzere önceden tasarlanmış birçok demoya sahiptir. Çok sayıda kullanışlı öğe ve göz alıcı arka plan içeriğiyle dolu şık şablonlar ve tam genişlikte düzenler sunarlar. Ziyaretçilerinizin sitenizle ilgilenmesini sağlamak için, kullanıcılar sayfayı aşağı kaydırdığında tetiklenen animasyon efektlerini etkinleştirebilirsiniz.

Noor ile birlikte gelen premium sayfa oluşturucu sayesinde, öğeleri önceden oluşturulmuş sayfalar arasında kolayca taşıyabilir ve görünümlerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, web sitenize daha fazla benzersiz içerik ekleme yeteneği vererek, sıfırdan kendi özel düzenlerinizi oluşturabilirsiniz. Önceden oluşturulmuş ızgara düzenleri, müşterileriniz için tamamladığınız projelerin ayrıntılarını paylaşmak için sitenize bir portföy bölümü ekleme sürecini de basitleştirir. Animasyonlu sunumlar veya çalışmalarınızın bir kısmını paylaşmak için yalnızca basit bir slayt gösterisi oluşturmak istemeniz durumunda kaydırma aracı da kullanışlı olacaktır.

Birçok Noor şablonu ve demosu ile dijital ajans siteniz için iyi çalışan bir seçenek bulabilmelisiniz.

21. SEO takipçisi

SEO Crawler, dijital ajansınız için çevrimiçi bir varlık oluşturmanıza yardımcı olacak üç ana web sitesi demosuna sahiptir.

Çevrimiçi pazarlama sağlayıcıları ve arama motoru optimizasyonu uzmanlarından serbest çalışanların ve tasarım stüdyolarının portföylerine kadar her türlü dijital ajans web sitesi için tasarlanan SEO Crawler, çok yönlü bir seçenektir. Ayrıca önceden oluşturulmuş dahili sayfa şablonlarıyla birlikte gelir.

Bu içerik seçimi sayesinde, yalnızca önceden tasarlanmış şablonları ve düzenleri kullanırken özel bir web sitesi oluşturmak için çeşitli seçenekleri karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Daha yaratıcı olmak istiyorsanız veya ihtiyaçlarınız daha spesifikse, pakete GoodLayers sayfa oluşturucu dahildir. Emrinizde olan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve önceden tanımlanmış uyumlu bir içerik kitaplığı ile, SEO Crawler’ın demo içeriğini değiştirme, özelleştirme ve yeniden oluşturma konusunda hiçbir sorun yaşamamalısınız.

SEO Crawler ve önceden oluşturulmuş şablonları, esnek ve zengin özelliklere sahip bir dijital ajans WordPress teması arıyorsanız, incelemeye değer.

22. Gentiyum

Gentium, dijital ajansınızın kişiliğine uyacak açık ve koyu varyasyonlar da dahil olmak üzere birçok şablona sahiptir.

İçerik pazarlaması, SEO veya web geliştirme hizmetleri sunan ajanslar bu konu için hedef kitlenin bir parçasıdır. Demolar ayrıca, yeni başlayan ve kendi başlarına çalışanlar da dahil olmak üzere her büyüklükteki ajans için iyi çalışır. Gentium’un içeriğinin çoğu açık ve koyu versiyonlarda mevcuttur ve web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size iki farklı seçenek sunar.

Web sitenizin tasarımına daha fazla dahil olmak istiyorsanız, Gentium yolunuza çıkmayacak. Elementor sayfa oluşturucu eklentisi için iyi düzeyde destek sayesinde, düzenlerini ve genel görünümlerini değiştirmek de dahil olmak üzere tüm şablonları kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu esneklik düzeyi, WordPress web sitenizin üstbilgi ve altbilgi alanlarına kadar uzanır ve yalnızca ana içerik alanlarıyla sınırlı değildir. Gentium ayrıca WordPress Özelleştirici arayüzü ile iyi bir entegrasyona sahiptir ve web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size daha fazla ses verir, üstelik herhangi bir kodu kendiniz düzenlemenize gerek kalmadan.

Gentium, diğer en iyi dijital ajans temalarının çoğundan farklı bir düzene sahiptir ve kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olur.

23. SEO

SEO, beş benzersiz tam web sitesi demosu sunan bir dijital pazarlama ajansı için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Oluşturduğunuz dijital pazarlama ajansı web sitesinin türü ne olursa olsun, mevcut seçenekler arasında uygun bir düzen bulabilmelisiniz.

Dahil edilen 100’den fazla demo sayfasıyla, web sitenizi SEO ile oluşturmak kolaydır. WPBakery Sayfa Oluşturucu, tema paketindeki premium eklentilerden biridir ve demo içeriğini özelleştirmek veya kendi benzersiz sayfa düzenlerinizi oluşturmak için size bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı sağlar.

Pakete dahil olan diğer premium araçlar, güçlü Slider Revolution slayt gösterisi oluşturucu, Suppa Mega Menü aracı ve mizanpajlarınıza duyarlı karakterler eklemek için bazı simge paketleridir. SEO’da kullanılan görselleri özelleştirmek için düzenlenebilir Photoshop görüntü dosyalarına da erişebilirsiniz.

SEO’nun dijital pazarlama alanında profesyonel bir web sitesi oluşturması gereken herkese sunacağı çok şey var.

24. SEO WP’si

SEO WP, dijital ajanslar için popüler bir WordPress temasıdır. Bir süredir var olmasına rağmen, bu tema tamamen modern bir tasarıma ve tamamen güncellenmiş bir işlev listesine sahiptir.

SEO WP yalnızca ana web sitesinin bir demosuna sahiptir. Ancak, 30’dan fazla özel dahili sayfa mevcuttur ve bu, ajansınıza özel olarak hazırlanmış bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca, sayfalarınıza stil vermek için eşleşen öğeler ekleyebilmeniz için 90 premium illüstrasyon da dahildir.

Bu temayla, çalışmak için Live Composer sayfa oluşturucu eklentisinin en son sürümüne, Easy Social Share Buttons premium eklentisine, Master Slider 3 slayt gösterisi oluşturma aracına ve e-posta bülteninizi büyütmenize ve toplamanıza yardımcı olacak bazı ticari Ninja Forms eklentilerine sahip olacaksınız. Müşterilerinizden gelen ödemeler. Dijital ajansınızın sitesinden mümkün olduğunca fazla potansiyel müşteri aldığınızdan emin olmak için web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü izleyecek bir sıralama kontrol aracı da vardır.

SEO WP, zamanla daha iyi hale gelen denenmiş ve test edilmiş bir WordPress dijital ajans temasıdır.

25. Optimize et

Optimize, SEO, sosyal medya ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri sunan ajanslar için tasarlanmıştır.

Bu popüler dijital ajans WordPress teması, hızlı bir şekilde içe aktarılabilen tüm web sitesi ve dahili sayfa içeriği demolarından oluşan göz alıcı bir kitaplığa sahiptir. Tüm tasarımlar tamamen günceldir ve ajansınızın kalabalık dijital pazarlama alanında öne çıkacak bir web sitesine sahip olmasını sağlayacaktır. Optimize, tüm özelleştirme ihtiyaçlarımız için güçlü WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini içerir.

Bir ziyaretçi web sitenize geldiğinde, Optimize WordPress temasından emrinizde olan tüm olası satış yaratma özelliklerini kullanabilirsiniz. Buna, ziyaretçilerinizi iletişim sayfanıza yönlendirecek harekete geçirici mesaj düğmeleri, kullanıcıları e-posta listenize katılmaya teşvik edecek e-posta abonelikleri ve hedef kitlenizin iletişim sürecini basitleştiren alt bilgi formu dahildir.

Neredeyse tüm dijital pazarlama ajansları için önceden tasarlanmış bir tasarıma sahip olan Optimized, yakından incelemeye değer.

26. Bay SEO

Mr SEO, etkileyici bir özellik listesine ve hedef kitlenize hitap edecek kadar etkileyici bir tasarıma sahiptir. Sunulan dokuz açılış sayfası demosu ile Bay SEO, çevrimiçi hizmetler ve dijital pazarlama sektörlerinde çeşitli web siteleri için önceden tasarlanmış bir düzene sahiptir.

Potansiyel müşterileri etkilemek veya statik bir ana sayfa görüntüsü ile işleri basitleştirmek için web sitenize gelişmiş slayt gösterileri eklemek istiyorsanız, Bay SEO size bir seçenek sunar. Pakete dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile, demo içeriğini bir esinti özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda sayfalarınıza eklemek için fiyatlandırma tabloları, kayıt formları, ızgaralar dahil olmak üzere kullanışlı bir içerik öğeleri kitaplığı elde edersiniz. beceri çizelgeleri ve çok daha fazlası.

Mr SEO’yu seçerseniz, web sitenizi sosyal ağlarla entegre etmek sorun olmayacaktır. Ayrıca sosyal medya hesabınızdan en iyi içeriğinizi kenar çubuklarında, altbilgilerde ve web sitenizin tamamında kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Mr SEO, şık ve profesyonel bir dijital ajans web sitesi başlatmayı çok kolaylaştırır.

27. SEO motoru

SEO Motoru, dijital web sitenizi kolaylıkla başlatmanıza yardımcı olmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 12 açılış sayfası düzeni sunar. Çalışmak için iyi bir tek ve çok sayfalı web sitesi tasarımı seçimiyle, hizmetlerinizi tanıtmak ve işinizi büyütmek için WordPress kurulumunuzu potansiyel müşteri yaratma varlığına dönüştürmekte sorun yaşamazsınız.

Hangi demoyu seçerseniz seçin, benzersiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Güçlü bir dizi tema seçeneği aracılığıyla yalnızca birkaç tıklamayla sitenize uygulanabilen çeşitli başlık tasarımları ile web sitenizi SEO Motoru ile özelleştirmek sorun olmayacaktır.

WPBakery premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisinin ek ücret ödemeden pakete dahil edilmesi, bunu özel bir web sitesine ihtiyaç duyan herkes için daha da çekici bir seçenek haline getiriyor. Aslında, SEO Motoru üreticileri, benzersiz bir WordPress web sitesi tasarlama söz konusu olduğunda bu aracı daha da kullanışlı hale getirmek için 12 özel WPBakery eklentisi eklediler.

SEO Motoru, kullanışlı bir dizi önceden oluşturulmuş içerik tasarımını temel dijital pazarlama ajansı web sitesi özellikleriyle birleştirir.Kategoriler: