En iyi 19 VueJS yönetici şablonu

En iyi ücretsiz ve premium VueJS yönetici şablonlarından oluşan bu koleksiyon, bütçeniz ne olursa olsun projeniz için mükemmel bir pano veya yönetici alanı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

VueJS premium yönetici şablonları genellikle daha fazla sayfa, widget, bileşen ve diğer özellikler içerse de, ücretsiz seçenekler göz atmaya değer. Ücretsiz seçeneklerin çoğu, premium şablonlara kıyasla bazı alanlarda eksik olabilir, ancak yine de faydalı işlevler içerirler.

Projeniz için en iyi VueJS yönetici şablonunu ararken, paketlerde tam olarak hangi bileşenlerin ve widget’ların bulunduğunu görmek ve ardından gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadıklarını kontrol etmek iyi bir fikirdir. Şablonlara ek işlevler ekleyebilseniz de, gereksinimlerinizin çoğunu karşılayan bir paketle başlamak genellikle daha kolaydır.

Özellik listelerine göz atmanın yanı sıra, kısa listenizdeki yönetici şablonlarının çevrimiçi demolarını da keşfettiğinizden emin olun. Bu, projeniz için doğru görünüme ve hislere sahip olup olmadıklarına karar vermenize yardımcı olacak ve farklı bileşenlerin gerçekte nasıl göründüğünü ortaya çıkaracaktır.

8 ücretsiz VueJS yönetici şablonu

1. Vuetify

Vuetify, modern bir görünüm sunmak için Materyal Tasarımı stilini kullanan ücretsiz bir VueJS yönetici şablonu.

Lansmanından bu yana 19 binden fazla indirme ile bu ücretsiz VueJS yönetici şablonu, popüler malzeme tasarımına dayanan şık bir görünüme sahiptir. Vuetify’daki geliştiricilere göre, bu yönetici şablonu, bu tür bir proje üzerinde çalışırken ihtiyaç duyacağınız tüm temel bilgileri içerecek şekilde oluşturuldu. Bu pakette erişiminiz olan seçilmiş ve optimize edilmiş eklentiler sayesinde, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız.

Vuetify’a dahil edilen 16 bileşen ve 2 özel eklenti, hepsini yönetici sayfalarının merkezi parçaları gibi hissettirecek şekilde uyum, görünüm ve işlev görmesini sağlamak için seçilmiş ve optimize edilmiştir. Vuetify çevrimiçi demosuna bakarsanız, tüm bileşenlere tutarlı bir görünüm vermek için malzeme tasarım kılavuzunun takip edildiğini göreceksiniz.

Demo sayfalarında, günlük satış widget’ı, tamamlanan görevler tablosu, çalışan istatistikleri modülü ve diğer seçenekler gibi çeşitli bileşenleri çalışırken görebilirsiniz. Vuetify’ın ücretsiz yönetici şablon paketinde yedi örnek sayfa bulunduğundan, başlamanız için önceden oluşturulmuş yeterli içeriğe sahip olmalısınız. Bundan sonra, bu örnek sayfaları kendi kreasyonlarınız için temel olarak kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, Pro sürümüne yükseltebilir ve daha da fazla bileşenin, widget’ın ve şablonun kilidini açabilirsiniz.

Vuetify’ı kullanmak için temel bir JavaScript, Vue.js ve Vue Router bilgisine sahip olmanız tavsiye edilse de, bu yönetici şablonu, projenizde bu paketi kullanmaya başlamanıza ve kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak talimatlarla birlikte gelir.

2. Vue Argon paneli

Vue Argon Dashboard, ücretsiz olarak indirebileceğiniz açık kaynaklı bir Bootstrap 4 VueJS yönetici şablonu.

Bu panel, en iyi VueJS yönetici şablonları koleksiyonundaki en yeni seçeneklerden biridir ve bu nedenle tamamen modern ve güncellenmiş bir tasarıma sahiptir. Bootstrap 4 çerçevesi üzerine inşa edilen yönetici sayfalarınızla ilgili her şey, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer küçük ekranlı cihazlarda erişilebilir olmalarını sağlamak için tamamen duyarlı olmalıdır.

Vue Argon Dashboard demosunu açarak bu yanıt verme düzeyini kendiniz test edebilirsiniz. Demoya bir göz atarsanız, bu şablon paketinin iyi bir widget ve bileşen seçimine sahip olduğunu göreceksiniz. Erişiminiz olan seçenekler arasında, uyarılar, rozetler ve düğmeler dahil olmak üzere yönetici sayfalarınıza ekleyebileceğiniz 100 adet el yapımı seçenek bulacaksınız. Bu şablonla sayfalarınızdaki formları, ilerleme çubuklarını ve sekmeleri de kullanabilirsiniz. Her bileşen için, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stiller sunan birden fazla varyasyon vardır.

Bileşenlerin yanı sıra, bu ücretsiz VueJS yönetici şablonuna entegre edilmiş üç eklenti vardır. Bu sayede yönetici sayfalarınıza tarih seçiciler, çizelgeler ve kaydırıcılar ekleyebilirsiniz. Bu eklentinin oluşturduğu grafikler, zarif çizgi grafiği de dahil olmak üzere özellikle dikkat çekicidir.

Pakette ayrıca yönetici alanı oturum açma ve kayıt sayfalarınız için şablonların yanı sıra bir kullanıcı profili sayfası şablonu bulacaksınız. Bu, varsayılan gösterge tablosu şablonuna ek olduğundan, çalışmak için makul miktarda önceden oluşturulmuş içerik elde edersiniz. Tüm bu şablonlar, projenizde nasıl kullanılabilecekleri hakkında size bir fikir vermek için Vue Argo Dashboard demosunda keşfedilebilir. Ücretsiz VueJS yönetici şablonlarının çoğu gibi, daha fazla şablon ve bileşen dahil olmak üzere daha fazla özelliğe ihtiyacınız varsa, gerektiğinde Vue Argon Dashboard’un Pro sürümüne yükseltebilirsiniz. Ancak, ücretsiz sürümün sunabileceği çok şey var.

Vue Argon Dashboard’daki tüm içerik, birinci sınıf görünümlü bir yönetici alanı oluşturmanıza yardımcı olmak için çok iyi tasarlanmıştır.

3. Xtreme Vuesax Yönetici Lite

Xtreme Vuesax Admin Lite, projenize yönetici sayfaları ve gösterge tabloları eklemek için zarif bir şablon setidir.

Xtreme Vuesax Admin Lite’ın kullanımı ücretsiz olduğundan, bu koleksiyondaki en iyi premium VueJS yönetici şablonlarından aldığınız tüm özelliklere sahip değildir. Bununla birlikte, ücretli seçeneklere kıyasla özelliklerden yoksun olsa da, tasarımı, ücretsiz ve ücretli paketler dahil, türünün en iyi şablonlarını karşılar.

Bu şablonları Xtreme Vuesax Admin Lite demo sitesinde çalışırken görebilirsiniz, ancak görünümleri hakkında size bir fikir vermek için bunların tümü, yönetici alanlarınızın ve gösterge tablolarınızın bir kuzeni olmasını sağlayacak olan popüler malzeme tasarımı stiline göre oluşturuldu. . Bakın, ücretsiz bir dizi şablonla oluşturulmuş olmasına rağmen.

Xtreme Vuesax Admin Lite’daki çizelgeler ve tablolar özellikle iyi tasarlanmıştır, bu da bu şablon setini gösterge tablolarında bu tür içeriği görüntülemek isteyen herkes için iyi bir seçim haline getirir. Premium bir VueJS yönetici paketi ile alacağınız çok sayıda UI bileşenini alamasanız da, Xtreme Vuesax Admin Lite’ın kullanmanız için hala 10 UI bileşeni vardır. Bu şablonlara entegre edilmiş dört kullanışlı eklenti de vardır.

Xtreme Vuesax Admin Lite’ı indirmek ücretsiz olsa da, yalnızca kişisel kullanım için uygundur ve içerik oluşturucudan herhangi bir destek yoktur. Ancak, Xtreme Vuesax Admin Lite’ın görünümünü beğendiyseniz ve onu iş projeniz için kullanmak istiyorsanız, bu şekilde kullanılabilecek ve daha birçok kullanışlı özelliğe sahip ücretli bir sürümü mevcuttur.

Xtreme Vuesax Admin Lite, kullanımı ücretsiz bir VueJS yönetici şablonu başlangıç ​​setinin harika bir örneğidir.

4. Yıldız Admin Vue

Star Admin Vue, indirmesi ve kullanması ücretsiz olan bir dizi Bootstrap yönetici şablonudur.

Star Admin Vue’u seçtiğinizde, geniş bir öğe, simge ve düğme koleksiyonuna erişebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda projenizi ilerletmek için bazı faydalı şablonlara da erişebilirsiniz. Star Admin Vue demosuna bir göz atarsanız, varsayılan şablonu kendiniz deneyimleyebilir ve kontrol panelinizin veya yönetici alanınızın nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Varsayılan şablon, yönetici şablonları ve gösterge tabloları için test edilen biçimi takip eder. Bu sayede menü alanınız bir yan panelde görüntülenecek ve panonuza kullanıcılarınıza tanıdık bir görünüm kazandırılacaktır. Şablonlar çok sütunlu bir düzen kullandığından, sayfanızda çizelgeler, toplamlar ve projeniz için temel metrikleri görüntüleyen diğer öğeler dahil olmak üzere birçok pencere öğesi ve bileşeni görüntüleyebilirsiniz.

Sayfalarınıza tam genişlikte tablolar eklemek de kolaydır ve size verileri kullanıcılarınıza sunmanın başka bir yolunu sunar. Simge ve diğer dekoratif öğelerin seçimi sayesinde butonlar, uyarılar ve diğer görsel öğelerle sayfalarınızı hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz. Sayfalarınızı oluştururken, gösterge tablonuzu daha etkileşimli hale getirmek için kullanıcı profili, sosyal takipçiler ve etkinlik akışı seçenekleri gibi widget’lar ekleyebilirsiniz.

Gösterge tablonuzu veya yönetici alanınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için Star Admin Vue, önceden tasarlanmış bazı sayfalarla birlikte gelir. Bazı örnekler, kullanışlı bir oturum açma sayfası şablonu ve kayıt sayfası düzenini içerir. Star Admin Vue ile sayfalarınıza başka formlar eklemek de kolaydır. Kontrol panelinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için bu ücretsiz yönetici şablonları seti, başlamak ve daha fazlası için ihtiyacınız olan tüm belgelerle birlikte gelir.

Bazı iyi UI bileşenleriyle Star Admin Vue, zengin özelliklere sahip bir pano oluşturmayı kolaylaştırır.

5. Vue Malzeme kontrol paneli

Vue Material Dashboard, malzeme tasarım kılavuzundaki yönergeler izlenerek oluşturulmuş bir başka ücretsiz VueJS yönetici şablonu.

Modern düz tasarım stiliyle Vue Material Dashboard, yönetici sayfalarının kullanıcılarını evde hissettirecek tanıdık bir görünüme sahip olmasını sağlamalıdır. Yönetici sayfalarınızı kurarken, kenar çubuğu alanı için bir arka plan resmi ayarlayarak, sayfalarınızdaki çeşitli öğelere farklı renkler uygulayarak ve elbette hangi widget’ların ve bileşenlerin içinde olduğunu tanımlayarak projenizin genel stilinde hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. kullanmak.

Bu pakete dahil olan bileşenlere gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz 16 tane var. Bu nedenle, sayfalarınıza basit bir arka plana veya vurgulanmış satırlara sahip tablolar ekleyebilir, çeşitli malzeme tasarımı simgeleri kullanabilir ve gösterge tablonuza etkileşimli Google Haritalar yerleştirebilirsiniz. Erişebildiğiniz simgeler söz konusu olduğunda, Font Awesome ve SVG kaynakları aracılığıyla sağlananlar gibi font tabanlı seçenekler de vardır. Simgeleri kullanarak boyut ve rengi ayarlamak kolaydır.

Sayfalarınızda kullanabileceğiniz başka bir öğe, belirli ve belirsiz çubuklar, arabelleğe alma ilerlemesini gösterebilen çubuklar ve birkaç diğer seçenek dahil olmak üzere ilerleme çubukları aralığıdır. Dönen göstergeler de vardır, bu nedenle arka planda bir etkinliğin yüklendiğini veya gerçekleştiğini belirtmek istiyorsanız, bu popüler animasyon efektini kullanabilirsiniz. Diğer öğeler, sayfalarınıza tablolar, alt başlıklar, sekmeler ve araç ipuçları eklemenize izin verir ve bu ücretsiz yönetici şablonunun çevrimiçi demosu aracılığıyla erişilebilen Vue Material Dashboard belgelerinde kendiniz için mevcut tüm seçenekleri görebilirsiniz.

Yaklaşık bir yıl önce, yazı yazılırken piyasaya sürülen ve yakın zamanda güncellenen bu, yaratıcıları tarafından iyi korunmuş görünen bir çizgi paketidir.

6. Vue Öğe Yöneticisi

Vue Element Admin, bugün mevcut olan en zengin özelliklere sahip ücretsiz VueJS yönetici şablonlarından biri olabilir.

Github üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Vue Element Admin, projenizin talep ettiği türde bir pano veya yönetici alanı oluşturmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Zengin metin düzenleyici, Excel dosyalarını içe ve dışa aktarma yeteneği ve clipboard.js desteği gibi bileşenler sayesinde bu şablonla yapabileceğiniz çok şey var.

Gösterge tablonuzdaki verileri tablolar ve grafikler biçiminde görüntülemek istiyorsanız, bu Vue Element Admin şablonunda bir sorun değildir. Aslında bu, projeniz için bu şablonu seçmenin ana nedenlerinden biri olabilir. Grafik oluşturma seçeneklerinden biri, bir araç ipucu düzeni, animasyonlu efektler ve birden çok veri kümesi için destek içerir. Ayrıca şablonu, sağladığınız verilere bağlı olarak pasta grafikler, çubuk grafikler ve diğer seçenekleri oluşturacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Tablolar, bu şablonla panonuza ve yönetici alanlarınıza ekleyebileceğiniz başka bir bileşen türüdür. Pivot tablolar oluşturabilir, ayrıca kullanıcıların yeni konumlara sürükleyip bırakabileceği satırlar içeren tablolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi düzenleme desteği sayesinde kullanıcının düzenleyebileceği tablolar da ekleyebilirsiniz. Bu şablonun çevrimiçi demosuna göz atarsanız, gelişmiş sıralama ve filtreleme özelliklerine sahip karmaşık tablo seçeneği de dahil olmak üzere bu tabloları ve daha fazlasını kendiniz görebilirsiniz. Ayrıca, PDF ve Zip dosyaları da dahil olmak üzere yönetici alanınıza dosya eklemek ve görüntülemek için iyi bir destek ve ayrıca yukarıda belirtilen Excel elektronik tablo desteği vardır.

Vue Element Admin en güzel görünüme sahip olmayabilir, ancak kesinlikle rekabetçi bir dizi özelliğe sahiptir.

7. Görsel

Vuestic, 36 öğe ve 18 sayfadan oluşan ücretsiz ve duyarlı bir VueJS yönetici şablonu.

Yönetici alanınız veya gösterge tablonuz için Vuestic şablonunu seçerseniz, sayfalarınıza iyi tasarlanmış bazı çizelgeler ve grafikler ekleyebilirsiniz. Bir grafiği görüntüleme seçeneklerinden biri, grafiğin temel aldığı verileri etkileşimli bir tablo biçiminde kolayca görüntülemenize de olanak tanır. Bu sayede, kullanıcılarınız grafiğin neyi temsil ettiğini daha iyi anlamak için temeldeki verileri keşfedebilir. Ayrıca, sayfalarınıza hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz iyi bir ilerleme çubuğu stili seçimi de vardır.

Sayfalarınıza form eklemek, Vuestic’in yönetici şablonlarının ana işlevlerinden bir diğeridir. Form öğesi kitaplığı, metin girişlerini, tarih ve saat seçicileri ve açılır seçicileri, ayrıca anahtarları, onay kutularını ve radyo düğmelerini içeren alanlar ile ihtiyaç duyduğunuz türde formlar oluşturabilmenizi sağlamalıdır. Ayrıca, çok adımlı bir form aracılığıyla kullanıcılarınızdan bilgi toplama olanağı sağlayan bir form sihirbazı modülü de bulunmaktadır.

Vuestic’in girdiyle ilgili bir başka harika özelliği de orta stil düzenleyicisidir. Bu düzenleyici, popüler çevrimiçi yayıncılık platformuyla aynı şekilde çalışır ve metin tabanlı içerik oluşturma sürecini bir esinti haline getirir. Metne kalın, italik ve altı çizili stiller uygulama ve çeşitli başlık stilleri kullanma da dahil olmak üzere tüm temel biçimlendirme seçenekleri düzenleyicinin bir parçası olarak mevcuttur. Bu çevrimiçi metin düzenleyici ile Vuestic, sayfalarına işlevsel bir metin düzenleyici eklemek isteyen herkes için iyi bir seçimdir.

Düzenleyiciyi kullanmanın yanı sıra, sayfalarınızda metin görüntülemek söz konusu olduğunda, kullanılacak önceden tanımlanmış birçok tipografi ayarı vardır. Blok alıntılar, başlıklar, farklı liste türleri, adres biçimlendirme ve vurgulama işleviyle, bu ücretsiz VueJS yönetim paketiyle içeriğinizi uygun şekilde biçimlendirebilirsiniz.

Vuestic kağıt üzerinde kulağa hoş geliyor, ancak çevrimiçi demo, bu şablonun tam olarak neler yapabileceğini göstermek için daha iyi bir iş çıkarıyor.

8. CoreUI Vue yönetici şablonu

CoreUI Vue yönetici şablonu, ücretsiz bir paket için güzel bir dizi widget, öğe ve bileşenle birlikte gelir.

Geliştirme süresini önemli ölçüde azaltmak için tasarlanan CoreUI’nin ücretsiz yönetici şablonları seti, kendi yönetici alanınızı veya panonuzu hızla oluşturmanıza yardımcı olacak içerikle doludur. Bu şablon seti size zaman kazandıracak olsa da, projenizin tasarımı ve stili söz konusu olduğunda herhangi bir fedakarlık yapmanız gerekmeyecek. CoreUI demolarına bir göz atarsanız, paketteki şablonların premium ürünlere çok uygun çok profesyonel bir tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz.

CoreUI’nin ücretsiz sürümünde bile iyi bir bileşen grubuna eriştiğinizde, paketteki şablonlar yararlı öğelerle doldurulur. Sayfalarınıza ilerleme çubukları, sosyal medya ölçümleri ve diğer gösterge tabloları eklerken widget’ların kesinlikle kullanışlı olacağından emin olabilirsiniz. CoreUI’nin ücretsiz sürümüyle herhangi bir eklentiye erişiminiz olmasa da, üzerinde çalışabileceğiniz çok sayıda bileşen, öğe ve simge paketi var.

Bu öğelerin ve bileşenlerin bazı örnekleri arasında bildirim simgeleri ve düğmeleri, kartlar, açılır pencereler ve sekmeler bulunur. Sayfalarınıza çizgi, çubuk ve pasta grafikler dahil olmak üzere çeşitli farklı çizelgeler ve grafikler de ekleyebilirsiniz. Önceden tanımlanmış seçeneklerin seçimi sayesinde form eklemek de kolaydır.

CoreUI demosunu oluşturan önceden tasarlanmış sayfalar, oturum açma, kayıt ve bazı hata sayfalarını kapsayarak yönetici alanınızı veya panonuzu oluştururken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kurulum sırasında projenize hızlı bir şekilde doğru görünümü vermek için açık ve koyu modlar arasında kolayca seçim yapabilirsiniz. Kutudan çıkan RTL metin desteği de vardır. Simge paketleri de harika görünüyor ve arayüz öğelerinize çeşitli görseller eklemenizi kolaylaştırıyor.

Yükseltmek isterseniz, CoreUI Pro ile istediğiniz zaman ek özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

11 premium VueJS yönetici şablonu

1. Piaf

Piaf, diğer kullanışlı özelliklerin yanı sıra birçok özelleştirme ve yapılandırma seçeneğine sahiptir.

Bu, birinci sınıf bir VueJS yönetici şablonu olduğundan, oradaki birçok ücretsiz seçenekle karşılaştırıldığında, yönetici alanınızı veya panonuzu oluştururken çalışmak için çok daha fazla araç ve özellik elde edersiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk modlarını ve biçimlendirme seçeneklerini kapsayan ayarlarla, sayfalarınızın nasıl görüneceği üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olursunuz.

Yönetici alanınızı oluştururken, birden fazla düzen ve sayfa yapısı seçeneği arasından seçim yapma olanağına da sahipsiniz. Bu, esas olarak menülerin nasıl görüntüleneceğini ve sayfalarınızdaki diğer etkileşimli öğelerin nasıl çalışacağını ifade eder. Ayrıca, birçok öğe içeren menüleri yönetmeyi ve etkileşim kurmayı kolaylaştırmaya yardımcı olmak için yararlanabileceğiniz, kullanıcılarınızın kesinlikle takdir edeceği bir akıllı menü özelliği de vardır.

Belki de ücretsiz bir seçenek yerine premium bir yönetici şablonu seçmenin en iyi nedenlerinden biri, erişiminiz olan bileşenlerin sayısıdır. Piaf bu alanda bir istisna değildir. Dolayısıyla bu şablonu seçerseniz, sayfalarınıza çok çeşitli bileşenler ekleyebileceksiniz. Bazı örnekler, yalnızca birkaçını saymak gerekirse, gelişmiş çizelgeler ve grafikler, çeşitli girdi alanları, ürünle ilgili bileşenler ve karuselleri içerir.

Projeniz için Piaf’ı düşünmenin diğer bazı nedenleri arasında, sayfalarınıza hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz önceden tanımlanmış 10 renk şeması, çoklu dil desteği ve içerik menüsü özelliği sayılabilir. Kullanıcılarınızın daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için sayfalarınızda klavye kısayollarını da etkinleştirebilirsiniz. Piaf oluşturmak için uzun bir eklenti listesi kullanıldı ve bunları ürün sayfasında görebilirsiniz.

Çok sayıda önceden tanımlanmış tema ve şablonla, sayfalarınızın Piaf ile nasıl görüneceği üzerinde büyük yaratıcı kontrole sahip olursunuz.

2. Uygulama Vue’yu Söyle

Sing App Vue, özel bir yönetici paneli oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi benzersiz sayfa ve bileşen sunar.

60’ın üzerinde kullanıma hazır ve özelleştirilebilir kullanıcı arabirimi bileşeniyle Sing App Vue, projeniz için mükemmel gösterge tablosunu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi büyük olasılıkla sağlayacaktır. Bileşenler, kullanıcı arabirimi öğeleri, grafikler, geçersiz kılmalar ve düğmeler en yaygın bileşen kategorileri olacak şekilde gruplara ayrılabilir. Bununla birlikte, bu öğeleri sayfalarınıza eklemenize yardımcı olacak formların, haritaların, simgelerin ve tabloların dahil edildiğini de göreceksiniz. Uzun seçenekler listesinin öne çıkan bileşenlerinden bazıları vektör haritalarıdır, ancak bunun yerine Google Haritalar bileşenini kullanmayı seçebilirsiniz; kullanıcı profili bileşeni; ve kıvılcım grafikleri. Sing App Vue demo sayfalarında kullanımda olan tüm bileşenleri görebilirsiniz; ama yine de,

Sayfa şablonları söz konusu olduğunda, bunlar da yetersiz değildir. Özel bir vurgu, kullanıcı profili sayfasıdır. Bir kullanıcı profili resmi, arka plan resmi, iletişim bilgileri ve daha fazlasını içeren bir düzen ile, kontrol panelinizin veya yönetici alanınızın kullanıcılarınız için bir sayfa içermesini istiyorsanız, bu şablon göz atmaya değer. Veri kaynağınıza bağlanmaya hazır çeşitli grafikler, tablolar ve bir takvim içeren hoş bir analiz panosu düzeni de vardır. Önceden oluşturulmuş içerik ve öğelerin listesi uzundur, ancak bazı daha yararlı özellikler arasında takvim modülü, fatura oluşturucu ve galeri şablonu bulunur.

Gösterge tablonuza benzersiz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan Sing App Vue ile yönetici sayfalarınızı özelleştirmenin birçok yolu vardır. Ayrıca, Sing App Vue’nin etkileyici özelliklerine rağmen, bu VueJS premium panel paketi o kadar çok satın alınmadı. Bu, hedef kitleniz için fazla kullanılmış gibi görünmeyecek bir dizi yönetici şablonu edinmenin iyi bir yolu olduğu anlamına gelir.

Sing App Vue çevrimiçi demosu, bu yönetici şablon paketiyle tam olarak nelerin mümkün olduğunu göstermek için çok iyi bir iş çıkarıyor.

3. Vuexy

Vuesax, kullanıcılarından olumlu geribildirim almış popüler bir VueJS premium yönetici şablonu.

Denenmiş ve test edilmiş bir yönetici şablonu arıyorsanız, Vuesax kısa listenize eklemeye değer. ThemeForest pazarından elde edilen çok sayıda satışla, uzun süredir mevcut olmamasına rağmen Vuesax, premium yönetici şablonu paketi arayanlar arasında popüler bir seçim olduğunu kanıtladı.

VueJS yönetici sayfalarınızın projeniz için doğru şekilde göründüğünden emin olmak için Vuesax açık veya koyu modda kullanılabilir. Gösterge tablonuzun nasıl görüneceği üzerinde sadece bir renk modu seçmekten çok daha fazla kontrole sahip olursunuz, ancak bu stiller arasında geçiş yapmak yalnızca birkaç tıklama alır. Ayrıca, çöken kenar çubuğu ve daha geleneksel yapışkan menü alanı gibi birkaç farklı menü stili arasından seçim yapabilirsiniz. Yönetici sayfalarının görünümü üzerinde daha fazla kontrol isteyenler için, Vuesax ayrıca bu şablonun iyi görünmesine yardımcı olacak yerleşik bir özelleştiriciye sahiptir. Özelleştirici aracılığıyla kendi renk, yazı tipi ve düzen seçeneklerinizi uygulayabilirsiniz.

Ancak, Vuesax sadece iyi görünmüyor. Ayrıca yönetici alanınıza e-posta, sohbet ve takvim eklemenize izin veren altı işlevsel uygulamaya da erişebilirsiniz. Gösterge tablonuza etkileşimli bir görev listesi eklemek için görev listesi özelliğini de kullanabilirsiniz. Vuesax’ın bir başka ilginç özelliği de, satılık ürünleri panonuzda listelemenize izin veren ticari destektir. Yalnızca kullanıcılarınızın kullanımına açık, gereksinimlerinize göre oluşturulmuş bir dahili ürün sipariş portalı oluşturmak istiyorsanız, Vuesax size yardımcı olabilir.

Sayfalarınıza ekleyebileceğiniz kartların listesi de etkileyici. Bu kartlar, tahtanızın üstün bir görünüme sahip olmasını sağlayan yüksek kaliteli bir tasarıma ve görünüme sahiptir. Bu aynı zamanda kullanıcı profili, arama, oturum açma ve hata sayfalarını kapsayan şablonlarla Vuesax paketini oluşturan sayfalar için de geçerlidir.

Vuesax ve özellikleri, premium bir VueJS yönetici şablon paketinden elde ettiklerinizin harika bir örneğidir.

4. Martı

Gull, modern bir tasarıma sahip bir Bootstrap 4 yönetici paneli şablon paketidir.

Gull, son derece özelleştirilebilir bir VueJS yönetici şablonu seti olduğundan, bu paketi hemen hemen her tür proje için kullanabilirsiniz. Gull’un demolarını izlemek, bu paketin ne kadar çok yönlü olduğu konusunda size iyi bir fikir verecektir. Demoları keşfetmek, önceden tasarlanmış içeriği içe aktararak projenize hızla ekleyebileceğiniz şablon türlerini de gösterecektir. Ancak, bu paket kolayca ayarlanabildiğinden, gereksinimlerinize tam olarak uyan bir demo görmezseniz, yine de bu şablonları tercihlerinize göre değiştirebilmelisiniz.

Şablonları özelleştirmenize yardımcı olmak için tasarımlara dahil edilen resimler için düzenlenebilir Photoshop dosyalarına erişebilirsiniz. Elbette, projenizin gerektirdiği şekilde çalıştıklarından emin olmak için bu şablonların her birinin arkasındaki kodu da düzenleyebilirsiniz. Tüm bunlarda size yardımcı olmak için Gull VueJS yönetici şablon paketi için birçok belge bulunmaktadır.

Ancak, dört panel demosunun dahil edilmesi sayesinde, çok fazla özelleştirme çalışması yapmanız gerekmeyebilir. Gull’un şablonlarının zarif tasarımlarına ek olarak, erişiminiz olan özelliklerden bazıları, kullanıcılarınızın belgeleri PDF formatında dışa aktarmak için kullanabilecekleri fatura oluşturucuyu ve kolayca bir araç eklemenizi sağlayan gelen kutusu uygulamasını içerir. panel veya yönetim alanı. Gull ile panonuza ekleyebileceğiniz diğer uygulamalar arasında, projenizi kullanıcılarınız için daha kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan bir sohbet hizmeti ve bir takvim yer alır.

Gull, projeniz için doğru gösterge panosunu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak birçok widget’a, öğeye ve modüle sahiptir.

5. Xtreme Vuesax Yöneticisi

Xtreme Vuesax Admin, iş panelleri için tam olarak oluşturulmuş üç demoya ve bir başlangıç ​​kitine sahiptir.

Karanlık ve aydınlık demolar, yönetici alanınız ve panelleriniz için tonu ayarlamanız için hızlı bir yol sağlarken, üçüncü demo, ana panel alanınıza ekstra alan sağlayan mini kenar çubuğuna sahip bir seçenektir. Kontrol panelinizi ve yönetici alanınızı bir araya getirmek için daha pratik bir yaklaşım benimsemek istiyorsanız, başlangıç ​​seti demosu size sağlam bir temel oluşturacaktır.

Üzerinde çalışabileceğiniz 90’dan fazla sayfa şablonuyla, Xtreme Vuesax Admin ile gösterge tablonuzu oluşturmak bir sorun olmamalıdır. Ayrıca, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz öğeler için size birçok seçenek sunan 75’ten fazla UI bileşeni mevcuttur. Bu bileşenlerin bazı örnekleri arasında uyarılar, düğmeler, açılır pencereler ve kaydırıcılar bulunur. Her bileşen türünün birden fazla sürümü olduğundan, projeniz için doğru olanı bulabilmelisiniz.

Açık ve koyu demolara ek olarak, şablonlarınıza hızla uygulayabileceğiniz altı renk şeması da vardır. Ancak, projenizde kullanılan renkler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, markanıza veya diğer görsel gereksinimlerinize uyduklarından emin olmak için bunları ayarlayabilirsiniz. Yazı tipi simgesi seçenekleri de yetersiz değil, aralarından seçim yapabileceğiniz 2000’den fazla premium simge var.

En iyi premium VueJS yönetici şablonlarının çoğu gibi, Xtreme Vuesax Admin’de de pano alanınızı geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli uygulamalar bulunur. Bunlara bir sohbet uygulaması, bir e-posta aracı ve yapılacaklar listesi dahildir. Uygulamanın öğeleri ve arayüzleri yüksek bir standartta tasarlanmıştır ve sayfalarınıza sorunsuz bir şekilde entegre olacaktır.

Xtreme Vuesax Admin, çeşitli kullanımlar için uygun olan birkaç farklı fiyatlandırma planında mevcuttur.

6. Mor Vue

Purple Vue, temiz ve basit bir tasarıma sahip modern ve uygun fiyatlı bir yönetici şablonları setidir.

Purple Vue’nun şablonlarına hızlı bir bakış, bu ürünle erişebileceğiniz kaliteli tasarım türleri hakkında size iyi bir fikir verir. Aralarından seçim yapabileceğiniz ana şablonların yalnızca koyu ve açık versiyonlarını elde etmekle kalmaz, aynı zamanda ürün ve panonuza profesyonel bir görünüm kazandıracak şık tasarımlara da sahiptirler.

Bu birinci sınıf bir yönetici şablon paketi olduğundan, sayfalarınızı faydalı öğelerle doldurmanıza olanak tanıyan birçok widget’a erişebilirsiniz. Purple Vue paketindeki bu widget’lardan bazıları tablolar, çizelgeler, grafikler ve daha fazlasını içerir ve size kullanıcılarınıza bilgi ve istatistik sunmanın birçok farklı yolunu sunar. Purple Vue demo sayfalarında kendiniz için mevcut widget’ları görebilir ve bunun projeniz için doğru paket olup olmadığını görmenin başka bir yolunu bulabilirsiniz.

Widget’ların yanı sıra, gösterge tablonuza ve sayfalarınıza bazı uygulamalar da ekleyebilirsiniz. Bu sayede Purple Vue, yönetici alanınıza bir takvim, bir sohbet aracı ve bir posta kutusu eklemeyi kapsar. Gelişmiş kullanıcı arabirimi öğeleri kitaplığı, gösterge tablonuza karusel, kaydırıcı ve ağaç görünümleri ekleme seçeneği de sunar. Google Haritalar entegrasyonu, Purple Vue’nun sayfalarınıza etkileşimli haritalar eklemeyi mümkün kılan bir diğer önemli özelliğidir.

Yönetici alanınızı ayarlayarak, varsayılan dikey kenar çubuğu düzeninden daha az kullanılan yatay moda hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Purple Vue’nun varsayılan ayarlarında başka değişiklikler yaparak onu oldukça esnek bir yönetici şablonları seti haline getirebilirsiniz.

Şablonlar ve widget’lar dahil özelliklerin listesi Purple Vue’yu çekici bir seçenek haline getirmeye yardımcı olur.

7. MaterialPro Vuetify Yöneticisi

MaterialPro Vuetify Admin, birden fazla demo içeren bir dizi premium VueJS yönetici şablonu.

Koyu, aydınlık ve diğer birkaç demo seçeneğiyle MaterialPro Vuetify Admin, projeniz için bir yönetici alanı veya gösterge tablosu oluşturmak için eksiksiz bir şablon setidir. Seçtiğiniz demoya bağlı olarak, panonuz veya yönetici alanınız yatay veya dikey bir menü sunabilir. Kenar çubuğu menü alanı, kullandığınız şablonlara ve MaterialPro Vuetify Admin’i nasıl yapılandırdığınıza bağlı olarak küçük veya büyük olabilir.

Kontrol panelinizi kullanıcılarınız ve projeniz için doğru türde içerik ve bilgilerle doldurabilmenizi sağlamak için MaterialPro Vuetify Admin, 60’tan fazla sayfa şablonuyla birlikte gelir. Bu şablonlar çeşitli tasarım stillerini kapsar ve birçok farklı kullanıcı arabirimi bileşeniyle tamamlanır. Aslında, MaterialPro Vuetify Admin paketindeki 300’den fazla UI bileşeni ile, ihtiyacınız olan türde sayfaları oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız.

Zarif şablonlara ek olarak, MaterialPro Vuetify Admin ayrıca panonuzu geliştirmeye yardımcı olacak bir dizi faydalı uygulama içerir. Bu uygulamaları, MaterialPro Vuetify Admin demo sayfalarında kendiniz çalışırken görebilirsiniz, ancak bu paketle panonuza neler ekleyebileceğiniz konusunda size hızlı bir fikir vermek için, seçenekler arasında sohbet, takvim ve e-posta uygulamaları bulunur. . Projeniz için faydalı olabilecek kişiler ve yapılacaklar uygulamaları da vardır.

Bu premium VueJS yönetici şablonu paketine yatırım yapmaya hazırsanız, ömür boyu güncellemelere ve bir yıllık özel desteğe erişebilirsiniz. Ayrıca MaterialPro Vuetify Admin’in projeniz için doğru seçim olmadığına karar verirseniz para iade garantisinden de yararlanabilirsiniz.

MaterialPro Vuetify Admin, pano geliştirme sürecinizi hızlandırmanıza yardımcı olacak çok sayıda önceden oluşturulmuş içeriğe sahiptir.

8. Kesinlikle

Vuley, malzeme tasarımı kullanıcı arabiriminin stilini harika bir premium özellikler listesiyle birleştirir.

Vuely ile e-Ticaret, SaaS, ajanslar ve kullanıcı analitiği seçenekleri dahil olmak üzere altı farklı pano demosu arasından seçim yapabilirsiniz. Bu demolar, pano düzeninizi, widget’larınızı ve biçimlendirmenizi kapsayarak size sayfalarınız için çok çeşitli seçenekler sunar. Ana panel şablonlarına ek olarak, Vuely paketindeki diğer sayfa şablonlarından oluşan kullanışlı bir seçime de erişebilirsiniz.

Erişiminiz olan önceden tanımlanmış şablonlar arasında kullanıcı oturum açma ve kayıt sayfaları, gelen kutusu ve çevrimiçi sohbet şablonları ve bir kilit ekranı sayfası bulunur. Ayrıca, çevrimiçi ürün satmak için Vuely’yi kullanacak olanlar için bir dizi e-ticaretle ilgili şablon da bulunmaktadır. Tabii ki, gerekirse, bu premium VueJS yönetici şablonuyla kendi sayfalarınızı da oluşturabilirsiniz. Sayfalarınızı oluştururken, çizelgeler ve grafik widget’ları, tablolar, istatistikler ve diğer seçenekler dahil olmak üzere etkileyici bileşen seçenekleriyle bunları tamamlayabilirsiniz.

Vuely’nin önceden tasarlanmış panosu, projenizi hedef kitleniz için daha kullanışlı hale getirmeye yardımcı olabilecek birçok kullanıcı arabirimi öğesine sahiptir. Örneğin, dikey kenar çubuğu bir düğmeye dokunarak kolayca gizlenebilir. Ayrıca, kullanıcılarınızın en çok kullanılan sayfalara hızlı bir şekilde erişmesini sağlayan bir menü öğesi ve gösterge tablosu alanınızdaki içeriği bulmayı kolaylaştıran tam işlevsel bir arama aracı da bulunmaktadır. Yönetici sayfalarınız veya gösterge tablonuz uluslararası bir kitle tarafından kullanılacaksa, dilleri sağdan sola işleme yeteneği de dahil olmak üzere yerleşik çok dilli destek kullanışlı olacaktır.

Bu yönetici şablonunun sunduğu her şey, Vuely web sitesindeki canlı demo aracılığıyla edinilebilir.

9. Vue Black Dashboard Pro

Vue Black Dashboard Pro, açık ve koyu sürümlerin yanı sıra diğer özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Vue Black Dashboard Pro’nun önceden ayarlanmış renk ayarları sayesinde bu şablonu açık veya koyu modda kullanabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra, paketteki tüm sayfa şablonları bu renk modunu kullanacaktır. Bu nedenle, bakması hoş bir koyu renk şemasına sahip bir gösterge panosu oluşturmak istiyorsanız, Vue Black Dashboard Pro iyi bir seçim olabilir.

Gösterge tablonuzda başka özelleştirme çalışmaları yapmak istiyorsanız, kenar çubuğu arka plan görüntüsü için hangi rengin kullanılacağını hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Kenar çubuğu gezinme alanının mini formatta mı yoksa daha büyük boyutta mı görüntüleneceğine de karar verebilirsiniz. Ancak, kullanılabilirliğe yardımcı olmak için mini modu seçerseniz, kullanıcı gezinme bölmesinin üzerine geldiğinde kenar çubuğu genişleyerek menü metin etiketlerini ortaya çıkarır.

Birçok VueJS ‘premium yönetici şablonunda olduğu gibi, panonuzu oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli önceden tasarlanmış sayfa şablonları elde edersiniz. Erişiminiz olan bazı sayfa şablonları, fiyatlandırma sayfasını, zaman çizelgesini, oturum açma ve kayıt sayfalarını ve kullanıcı profili şablonunu içerir. Bu şablonlar kullanışlı bileşenlerle doludur ve bunlara kitaplıktan daha fazla bileşen ekleyebilirsiniz. Projeniz için Vue Black Dashboard Pro’yu seçerseniz düğmelere, uyarılara, bildirimlere ve diğer bileşenlere erişebilirsiniz. Sayfalarınıza tablolar, çizelgeler, haritalar ve formlar gibi özellikler eklemek de kolaydır. Widget seçimi, panonuzu kontrol listeleri gibi faydalı öğelerle doldurmanız için size daha fazla seçenek sunar.

Vue Black Dashboard Pro, sayfalarınızın mobil cihazlara tam olarak yanıt vermesini sağlamak için Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edilmiştir.

10. Mimar Kullanıcı Arayüzü

ArchitectUI, projenize başlamanıza yardımcı olacak dokuz farklı panel örneğine sahiptir.

Dokuz panelin tümü ArchitectUI web sitesinde önizleme için mevcuttur ve bu premium VueJS yönetici şablonuyla nelerin mümkün olduğunu kontrol etmenin hızlı bir yolunu sunar. Paneli istediğiniz gibi çalışacak şekilde yapılandırabilmenize rağmen, bunlar ArchitectUI’yi kullanabileceğiniz tipik proje türleri için yapılandırılmıştır. Bu nedenle, gösterge tablosu düzenleri arasında analiz hizmetleri, reklam kampanyaları ve bir yardım masası uygulaması için şablonlar bulunur. Bunlar ArchitectUI’nin nasıl kullanılabileceğine dair sadece birkaç örnek, bu nedenle projenize mükemmel şekilde uyan önceden oluşturulmuş bir gösterge panosu yoksa, yine de bu paketle doğru sayfaları oluşturabilmelisiniz.

ArchitectUI’yi dikkate almanın bir başka nedeni, içerdiği bileşenlerin geniş kitaplığıdır. Bazı örnekler, önceden yapılandırılmış menüleri, rozetleri ve zaman çizelgesi seçeneğini içerir. Ayrıca her bileşenin birden fazla sürümü vardır, bu nedenle yönetici sayfalarınızı oluştururken birçok seçeneğiniz vardır.

Gösterge tablonuza grafikler eklemek istiyorsanız, ArchitectUI’nin kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu türden görsel veri temsillerini oluşturmanıza yardımcı olmak için 10 farklı grafik eklentisi kullandığını bilmek sizi memnun edecektir. Tablo oluşturma seçenekleri de sınırlı değildir. ArchitectUI, sayfalarınıza Veriye Dayalı Özet Tablolar, Duyarlı Önyükleme Tabloları ve Sıralanabilir ve Filtrelenebilir Tepki Tabloları ekleme desteğine sahiptir. Ayrıca kullanıcılarınızın veri göndermesine olanak tanıyan formları sayfalarınıza kolayca ekleyebilir ve alan seçimi ile ihtiyacınız olan formları oluşturabilmelisiniz.

ArchitectUI, grafik eklentilerine ek olarak, yönetici sayfalarınızı geliştirebilecek bazı daha kullanışlı eklentiler içerir.

11. Pragmatik

Pragmatic, daha da fazla özellik içerecek şekilde yakın zamanda güncellenen premium bir Vue.JS yönetici şablonu.

Şimdi sürüm 2’de Pragmatic, öncekinden daha da çekici bir seçenek. Pano ve yönetici sayfalarınızı kurarken, projenizin görünümünü anında dönüştürmek için beş farklı renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz. Tahtanızda kullanılan renkler üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, ancak önceden tanımlanmış renk şemaları, sayfalarınızın görünümünü önemli ölçüde değiştirme sürecini basitleştirir.

Renk temalarına ek olarak, Pragmatic ile 70’in üzerinde olası yerleşim konfigürasyonu mevcuttur. Bu seçenekler, araç çubuğunu, animasyon efektlerini, altbilgi konumunu, kutulu düzen modunu ve pano sayfa düzenlerinize uygulanabilecek diğer birçok ayarı kapsar. Ana menü alanının konumu, gösterge tablonuz için sağdan sola bir dil kullanıyorsanız soldan yukarı veya aşağı veya sağa doğru da değiştirilebilir. Pragmatic ayrıca çok dilli desteğe sahiptir, böylece sayfalarınızı birden fazla dilde yayınlayabilir ve kullanıcılarınızın mevcut seçenekler arasında geçiş yapmasına izin verebilirsiniz.

Önceden oluşturulmuş sayfalar, panonuza takvim, galeri, iletişim bilgileri listesi ve posta sistemi gibi önemli alanları eklemeyi kolaylaştıracaktır. Son güncellemeden sonra, Pragmatic artık iyi bir e-ticaret desteği seviyesine de sahip. Bu sayede, bir çevrimiçi mağaza panosu, envanter yönetim sistemi veya ürünler ve satışlarla ilgilenen başka herhangi bir şey oluşturmak için bu yönetici şablonunu kullanabilirsiniz.

Her zamanki gibi, şablonun demo sayfasında tüm Pragmatik özellikleri çalışırken görebilirsiniz.