En İyi 6 Metro 2022 Tarzı WordPress Teması

1. Yığın

Windows 8, Pinterest veya Tumblr hayranıysanız, Stack’i seveceksiniz.

Stack, içeriğinizi eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde görüntülemeye odaklanır. Tema, sonsuz kaydırma sunarak, Pinterest tarzı, izleyici aşağı kaydırdıkça gönderilerin otomatik olarak yüklenmesine izin verir. Ayrıca, WordPress gönderi biçimlerini destekler ve size Tumblr benzeri mikrobloglar oluşturma seçeneği sunar.

Tüm bu özellikleri kolayca yönetebilmeniz için Stack, Themify’ın sürükle ve bırak düzenleyicisi, kısa kodlar ve widget’ların yanı sıra yerleşik bir Tiles eklentisi ile donatılmıştır.

Stack, WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından, e-ticaret siteleri de desteklenmektedir. Mağazanın stili, Stack temasının düzeniyle bile eşleşerek tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Görüntüleri, çıktıları veya ürünleri görüntülemek istiyorsanız, Stack gerekli özellikler ve daha fazlasıyla birlikte gelen eğlenceli bir temadır. Eğlenceli bir şey arıyorsanız, Stack ile yanlış gidemezsiniz.

2. Metre

Metro by Themify, bazı şık dokunuşlarla profesyonelce yapılmış Metro’dan ilham alan bir temadır. Konuyu tek kelimeyle anlatacak olsam ‘ustalık’ olurdu. Demodaki portföye bir göz atın. Yeni başlayanlar için, portföy öğeleri, bence görüntü ızgaraları için en iyi düzen türü olan bir duvar düzeninde istiflenir. Birkaç saniye boyunca, her görüntünün üzerine geldiğinizde 3B stilinde döner. İki portföy düzeni, iki ve üç sütun vardır. Hepsinden önemlisi, portföy sayfaları sonsuza kadar kaydırılır. Bayıldım.

3. MetroMag

MetroMAG, temiz bir tasarıma sahip metrodan ilham alan bir dergi temasıdır.

Tasarım alışılmadık ve aynı zamanda tanıdık, eski favorilerin yanı sıra yeni ve yaratıcı unsurlar içeriyor. Gezinme menüsü döşenmiştir ve her menü öğesi kendi küçük kare alanını kaplar. Ana sayfa kaydırıcısı da “eski okul” kaydırma çubuğuyla oldukça havalı. Tema, 380’den fazla özel simge ve bayrak simgesiyle birlikte gelir.

ThemeForest’ta yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini gösteren 4.83 gibi çok yüksek bir puana sahiptir. Tema seçenekleri paneli sezgiseldir ve gezinmesi kolaydır. Duyarlı bir kaydırıcı ve özel renk seçici ile birlikte MetroMag’de kullanım için 21 özel widget ve 500 Google Yazı Tipi mevcuttur.

4. Orkan

Bazen daha basit tasarımlar daha fazla güce sahiptir. Metro’nun tasarımı tamamen basit çizgiler, geometrik şekiller ve yoğun tipografi kullanımı ile ilgilidir. Bu size kazanan bir kombinasyon gibi geliyorsa, Orkan’ın sunduğu şeyleri beğeneceksiniz.

Orkan, portföy düzenleri, kişisel web siteleri, bloglar ve daha fazlası gibi 15 benzersiz ana sayfa düzeni içeren bir metro temasıdır. Metro’nun tasarımı bu örneklerin her birine mükemmel bir şekilde uyuyor ve Orkan, modern, yüksek teknolojili bir görünüm için varsayılan siyah, mavi ve beyaz renk şemasıyla dikdörtgenleri ve kareleri karıştırıyor.

Tema ayrıca ücretsiz WooCommerce eklentisi ile entegre edilmiştir ve bu da onu bir çevrimiçi mağaza kurmak için harika bir seçenek haline getirir. Düzenler arasında Orkan, e-ticareti bir esinti haline getiren mağaza sayfaları için düzenler içerir.

Blogunuzun, mağazanızın veya portföyünüzün son teknoloji ürünü görünmesi gerekiyorsa, Orkan gibi yüksek teknolojili bir metropol temasına göz atmak mükemmel bir seçenek olabilir. Ertelemek dünün haberi olabilir!

5. Roket tahtası

Rocket Board, metrodan ilham alan güzel bir WordPress portföy temasıdır.

Fayans tasarımlarının popüler yeni trendini takip eden Rocket Board, bir dizi olası düzen ile birlikte geliyor – sadece 19 portföy düzeni sayıyorum. 3 blog stili ve 6 gönderi türü desteklenir: galeri, portföy, fiyat, referans, kişisel ve standart. Ayrıca, her blog gönderisi için üç küçük resim seçeneği (durağan görüntü, kaydırıcı ve video) elde edersiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 450’den fazla yazı tipi mevcuttur. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve sürükle ve bırak kaydırıcı yöneticisi ile birlikte temaya bir çevirmen ve kısa kod oluşturucu yerleştirilmiştir (Flex, Nivo ve Her Şey Kaydırıcı satın alma işlemine dahildir). Tema, sosyal ağlarda paylaşmak için kendi simgelerini oluşturur ve önceden tanımlanmış 9 arka plan rengi ve 8 kaplama deseni ile birlikte gelir.

6. Bulmaca

Birçok web sitesi, sahip oldukları ekran alanından yararlanmaz. Ziyaretçilere her gezindiklerinde yeni bir şeyler sunan içerik yüklü web sitelerinin hayranıysanız, Bulmacalar teması aradığınız eksik parça olabilir.

Puzzles, metronun tasarım ilkelerini takip ettiği için tüm içeriği mozaik tabanlı bir formatta görüntüleniyor. Her döşemeyi seçtiğiniz renklerde tasarlamanıza ve en önemli içeriğe daha fazla ağırlık vermek için boyutu ayarlamanıza olanak tanır.

Hayatınızı kolaylaştırmak için Puzzles, web sitenizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz 100’den fazla özel kısa kod ve widget içerir. Aynı zamanda birkaç ana sayfa düzeni ve renk şemasının yanı sıra tam olarak işleyen bir değerlendirme ve derecelendirme sistemi içerir.

Metro tasarımının hayranıysanız ve web sitenizin çevrimiçi bulabileceğiniz tüm bloglardan ve haber sitelerinden farklı görünmesini istiyorsanız, Bulmacalar bu iş için doğru konu olabilir.