En İyi 6 WordPress Önyükleme Teması 2022

1. Açı

Angle, şık, düz bir UI tasarımına sahip bir Bootstrap WordPress temasıdır.

Düz tasarım trendinin görünümünü beğendiyseniz ve bunu web sitenizde kullanmak istiyorsanız, bu Bootstrap teması iyi bir seçim olabilir. Angle çok amaçlı bir tema olarak tanımlandığından, WordPress ile çok çeşitli web siteleri oluşturmak için uygun olmalıdır. Ancak, Angle’ın varsayılan ana sayfa düzenine bir göz atarsanız, hizmetlerini tanıtmalarına yardımcı olabilecek bir site başlatmak isteyen herkes için bunun özellikle iyi bir seçim olduğunu göreceksiniz.

Önceden oluşturulmuş varsayılan ana sayfa düzeninin özellikleri arasında, sunduğunuz temel hizmetleri veya işletmenizin ana özelliklerini vurgulamak için harika olan dört sütunlu bir simge bölümü, web sitenizdeki ve ekibinizdeki portföy alanından bir dizi öğeyi gösteren portföy bölümü yer alır. personelinizle ilgili bazı ayrıntıları paylaşmanıza olanak tanıyan üye panosu. Müşterilerden ve müşterilerden aldığınız geri bildirimleri görüntülemek istiyorsanız, bu, ana sayfanın referans döngüsü bölümü ile mümkündür.

İşleri biraz karıştırmak istiyorsanız, varsayılan şablon yerine kullanabileceğiniz birkaç başka ana sayfa düzeni varyasyonu vardır. Bu seçenekler arasında, kaydırıcıları düzenlerine dahil eden iki, minimal bir ana sayfa düzeni ve eski bir görünüme sahip bir tane var. Bir Bootstrap e-ticaret teması arıyorsanız, WordPress ile çevrimiçi mağazalar oluşturmak için tasarlanmış bir düzen de vardır.

Angle ile birlikte gelen video belgeleri sayesinde, bu temayla yeni sitenizi başlatmanız uzun sürmez.

2. Omega

Omega, birçok WordPress web sitesi türü oluşturmak için harika olan başka bir çok amaçlı Bootstrap temasıdır.

Omega’nın önceden oluşturulmuş açılış sayfaları, işletme veya yaratıcı kategoriye ayrıldığından, bu temanın kimler için tasarlandığı hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Daha genel seçenekler de var, bu yüzden bunun web siteniz için uygun olup olmadığını görmek için Omega tema demolarına göz atmaya değer.

Seçtiğiniz ana sayfa ne olursa olsun, web site tasarımınız tamamen mobil uyumlu olacaktır. Web siteniz için Omega kullanmaya karar verirseniz, ana sayfanız birçok faydalı özellik içerebilir. Bu isteğe bağlı özelliklerden bazıları, hizmetlerinizle ilgili bilgileri slayt gösterisi biçiminde paylaşmak için harika çalışan tam genişlikte kaydırıcıyı, hizmetlerinizi derinlikten biraz daha fazla açıklamanıza yardımcı olmak için metin ve resimleri birleştiren hizmetler bölümünü ve özellik alanını içerir. işinizle ilgili diğer önemli bilgileri vurgulamak için kullanılabilir.

Omega’nın önceden oluşturulmuş ana sayfalarının diğer bölümleri, portföyünüzden bir içerik örneği gösteren bir çalışma paylaşım alanı ve ekip üyelerinizden bazılarına bir profil fotoğrafı ve kısa metin sunmak için bir gösterge panosu içerir. Ziyaretçilerinizden sitenizde iletişim sayfası veya portföy alanı gibi başka bir yeri tıklamalarını istemek için önceden tasarlanmış harekete geçirici mesaj bölümlerini de kullanabilirsiniz.

Tabii ki, ana sayfadaki tüm öğeler isteğe bağlıdır, bu nedenle bir ekibiniz yoksa veya çalışmanızın bölümlerini görüntülemek istemiyorsanız, ana sayfanızda hangi bilgilerin görüntüleneceğini tek bir gösterge panosu üzerinden kolayca seçebilirsiniz. . kullanıcı dostu kontrol. Web sitenizde daha fazla değişiklik yapmanız gerekiyorsa, yerleşik premium Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini ve onun sürükle ve bırak içerik düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Omega ayrıca en iyi üçüncü taraf WordPress eklentileriyle çalıştığı için web sitenize kolayca yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

3. Gridaşkı

Gridlove, birçok ızgara düzeni ve şablonu içeren haber ve dergi tarzı bir WordPress temasıdır.

Gridlove, son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması olduğundan, benzersiz bir çevrimiçi haber ve dergi web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Farklı ana sayfa düzenleri, web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size bazı seçenekler sunma konusunda iyi bir iş çıkarır. Ancak, bir kez bir şablon seçtikten sonra, site tasarımınızı tanımlama konusunda kısıtlanmazsınız.

Sitenizde kullanılan yazı tiplerini, web sitesi düzenlerinde kullanılan renkleri ve daha birçok ayarı ayarlayacak değişiklikler, kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden yapılabilir. Gridlove teması ile web sitenizi kurarken kesinlikle herhangi bir kod düzenlemenize gerek yoktur.

Adından da anlaşılacağı gibi Gridlove, içeriğinizi mümkün olan en iyi şekilde görüntülemenize yardımcı olmak için harika ızgara düzenleri kullanan birçok şablonla birlikte gelir. Izgara düzenleri, duvar ızgara düzeni ve diğer birçok seçenek dahil olmak üzere birçok farklı şekil ve boyutta gelir. Bu temanın temeli tamamen mobil olduğundan, ızgara düzenleri, görüntülendikleri ekranın boyutuna göre dinamik olarak yeniden düzenlenir. Bunu, Gridlove demolarını izleyerek ve ardından tarayıcı pencerenizi yeniden boyutlandırarak kendiniz görebilirsiniz. Mobil uyumlu menü, ziyaretçilerinizin akıllı telefonlarında sitenizde gezinmesini kolaylaştırır.

Gridlove ile birlikte gelen ana sayfa şablonlarının yanı sıra sitenize yeni içerik eklerken aralarından seçim yapabileceğiniz birçok şablon bulunmaktadır. Bu şablonların bazı örnekleri, ayrı makale düzenlerini, arşiv sayfası düzenlerini ve kapak alanlarını içerir. Yine bunların hepsini Gridlove demolarında kendiniz deneyebilirsiniz.

Çevrimiçi bir blog, haber sitesi veya dergi oluşturuyorsanız, Gridlove şablonlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

4. Akıllı Kutu

SmartBox, hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmanıza ve daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

İşletmenizin profesyonel görünümlü bir web sitesine ihtiyacı varsa veya serbest hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmaya başlamak istiyorsanız, SmartBox kontrol etmeye değer. Bu temanın retro tarzı, bazı okuyucular için kesinlikle çekici bir seçim olacaktır, ancak genel SmartBox tasarımı işiniz için yüzde 100 doğru değilse, markanızla eşleştiğinden emin olmak için kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu Bootstrap WordPress temasıyla web sitenizi oluştururken size zaman kazandırmak için SmartBox, iyi bir sayfa şablonu seçimiyle birlikte gelir. Seçenekler, sadece birkaçını saymak gerekirse, ana sayfa, hakkında, hizmetler ve iletişim sayfalarını kapsar. Web sitenize bir blog eklemek istiyorsanız, SmartBox bunun için de gerekli tüm şablonlara sahiptir. Ayrıca, çalışmanızı çevrimiçi olarak paylaşma olanağı sağlayan güzel bir portföy şablonu seti de vardır – bu, serbest çalışanların kesinlikle takdir edeceği bir şeydir.

Sayfalarınıza faydalı öğeler eklemenize yardımcı olmak için SmartBox, farklı kısa kod seçenekleriyle birlikte gelir. Bu öğelerin sayfalarınıza eklendiğinde nasıl görüneceğini tanımlamak için kullanışlı kısa kod düzenleyiciyi kullanabilirsiniz; bu, web sitenizin müşteri logoları, referanslar ve portföy bölümleri gibi belirli bölümlerinin görünümü üzerinde size büyük kontrol sağlar.

Web sitenizde video içeriği görüntülemek istiyorsanız, SmartBox, sayfalarınıza çeşitli popüler akış platformlarından içerik yerleştirmek için iyi bir desteğe sahiptir. YouTube ve Vimeo gibi sitelerle uyumluluk sayesinde web sitenize ekleyebileceğiniz video içeriği miktarında neredeyse bir sınır yoktur.

Birçok özelleştirme seçeneğiyle SmartBox, birçok farklı şekilde yapılandırılabilir.

5. Kaldıraç

Kaldıraç, Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edilmiş yaratıcı, çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Kaldıraç demolarına göz atarsanız, bu temayla birlikte gelen önceden tasarlanmış içeriğin çok çeşitli WordPress web siteleri oluşturmak için kullanılabileceğini göreceksiniz. Demolar kesinlikle insanların ajanslar, tasarım stüdyoları ve etkinlikler gibi şirketle ilgili projeler için web siteleri başlatmasına yardımcı olmaya odaklanıyor, bu nedenle bu, üzerinde çalıştığınız web sitesi türü gibi görünüyorsa, kaldıraç mükemmel bir seçenek olabilir.

Kaldıraç, adil bir demo payıyla gelse de, bu temanın geliştiricileri, her birinin şık, modern ve benzersiz bir tasarıma sahip olmasını sağlamak için çok çaba sarf etti. Leverage paketini oluşturan mobil demoları üretme konusunda kesinlikle hiçbir çabadan kaçınmadılar veya köşeleri kesmediler. Bu nedenle, işinizi veya projenizi doğru şekilde sergilemek için web sitenizin profesyonel göründüğünden emin olmanız gerekiyorsa, kaldıracın bu kriterleri karşılaması gerekir.

Kaldıraç, şablonlara ek olarak, doğru türde web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Bunlara bir örnek, bu konuyla birlikte gelen çok adımlı formlardır. Bu sayede, web sitenize kolayca iletişim formları eklemekle kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerinizden ve potansiyel müşterilerinizden veya müşterilerinizden daha fazla bilgi toplamak için daha gelişmiş çevrimiçi formlar yayınlayabilirsiniz. Demolar ayrıca hizmetinizi, paketlerinizi ve ürün ayrıntılarınızı web sitenize göndermenin hızlı bir yolunu sağlayan fiyatlandırma tablolarını da içerir. Elementor sayfa oluşturucu eklentisi desteği ve premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin dahil edilmesi, bu konuyu düşünmek için iki neden daha.

20’den fazla gösterişli demo ile Leverage, yüksek kaliteli bir Bootstrap teması arayan herkes için çekici bir seçenektir.

6. Lambda

Lambda, çok çeşitli projeler için hazır olan çok amaçlı bir WordPress Bootstrap temasıdır.

Lambda paketindeki 65’in üzerinde önceden oluşturulmuş demo ile, bu mobil uyumlu WordPress temasıyla hızlı bir şekilde oluşturulamayan pek çok web sitesi türü yoktur. Lambda demolarına bir göz atarsanız, kurumsal ve yaratıcı web sitelerinden profesyonel portföylere ve kişisel bloglara kadar her şey için seçenekler olduğunu göreceksiniz. Lambda ayrıca, bu temayla yeni bir çevrimiçi mağaza başlatmanıza olanak tanıyan e-Ticaret demolarına sahiptir.

Lambda kitaplığında web sitenize mükemmel uyan bir demo yoksa, projenize daha uygun olacak şekilde demoları kolayca özelleştirebilirsiniz. Premium Visual Composer eklentisinin dahil edilmesi sayesinde, Lambda şablonlarını bir sürükle ve bırak arayüzü ile düzenleyebilirsiniz. Lambda temasının seçenekler panelinden erişilebilen ayarlar ve seçenekler sayesinde web sitenizde başka değişiklikler yapmak da kolaydır.

Lambda paketindeki bir başka kullanışlı araç da Slider Revolution premium eklentisidir. Bu araç, resim, metin, video ve ses içeren gelişmiş slayt gösterileri oluşturmak için kullanılabilir. Slider Revolution’ın neler yapabileceğine dair bazı örnekleri Lambda demolarında, özellikle de tam genişlikte animasyonlu slayt gösterileri içerenleri görebilirsiniz.

Lambda’yı kullanmaya başlamak şaşırtıcı derecede kolay ve rahattır. Tema paketini WordPress web sitenize yükleyin, tek tıkla yükleyici aracılığıyla içe aktarılacak demolardan birini seçin ve ardından şablonlara kendi içeriğinizi eklemeye başlayın. Demolar, yalnızca ana sayfa düzenlerini değil, birçok şablonu içerdiğinden, web sitenize gerekli tüm sayfaları kısa sürede ekleyebilmelisiniz. Dahil olmayan ihtiyacınız olan herhangi bir şablon varsa, bunları sayfa oluşturucu aracını kullanarak kendiniz oluşturabilmelisiniz.

Lambda, profesyonel bir web sitesine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara hitap etmelidir.