En iyi 8 WordPress açılış sayfası eklentisi

En iyi WordPress açılış eklentisini mi arıyorsunuz?

Eski günlerde, her yeni açılış sayfası başlatmak istediğinizde bir geliştiriciye ödeme yapmanız gerekiyordu. Artık basit sürükle ve bırak düzenlemesini kullanarak açılış sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturabilir, dağıtabilir ve test edebilirsiniz – teknik beceri gerektirmez.

Ancak harika açılış sayfaları oluşturmaya başlamadan önce doğru aracı seçmeniz gerekir. Bu nedenle, bu yayında size yardımcı olacağım.

Sekiz popüler WordPress açılış sayfası eklentisine dalacağım. Her eklenti için aşağıdakileri yapacağım:

 • Ana özelliklerini paylaşın
 • Diğer araçlardan nasıl farklı (veya benzer) olduğunu aydınlatın

Sonra yazının sonunda, nihai kararınızı vermenize yardımcı olmak için çeşitli durumlar için bazı özel eklenti önerileri paylaşacağım.

İyi bir açılış sayfası eklentisi nelere sahip olmalıdır?

Bir WordPress açılış sayfası eklentisinin sahip olması gereken birkaç özellik vardır . Hakkında konuşuyorum:

 • Duyarlı tasarım – Açılış sayfalarınız tüm cihazlarda iyi görünmelidir.
 • Kolay sürükle ve bırak düzenleme; Aksi takdirde, sıfırdan kodlaması için bir geliştirici bulursunuz, değil mi?
 • Temasız tasarım – WordPress temaları harikadır, ancak genellikle temanızın üstbilgisinin/altbilgisinin gerçek bir açılış sayfasında görünmesini istemezsiniz.
 • A / B Testi – Bölünmüş test olmadan, açılış sayfası dönüşüm oranlarınızı iyileştirmek zordur.

Bu listedeki tüm açılış sayfası eklentileri, bu özellikleri  veya en azından bu özellikleri edinmenin kolay bir yolunu sunar .

Sonra işler farklılaşmaya başlar. Bu listedeki sekiz açılış sayfası eklentisi arasında karar vermenize yardımcı olması için şunları göz önünde bulundurmalısınız:

 • Açılış sayfalarınızı hangi öğelerle oluşturmak istiyorsunuz? Örneğin, geri sayım sayaçlarını dahil etmenin bir yolunun olması şart mı?
 • İster WordPress panonuzda ister bir bulut aracında çalışın. Bunlardan bazıları pano eklentileri, diğerleri ise özel entegrasyon eklentilerine sahip bulut araçlarıdır.
 • Aylık bir ücret ödemeye hazırsanız veya bir kerelik ödeme ile bir şey istiyorsanız. Bütçeniz kısıtlıysa SaaS açılış sayfası araçları için aylık ücretler hızla artabilir.

Yazının sonunda, bu kriterlere (ve birkaç diğer kritere) göre ihtiyaçlarınıza en uygun WordPress açılış sayfası eklentisini seçmenize yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdi eklentileri tanıyalım…

1. Thrive Architect – Açılış Sayfası Şablonları ile Dönüşüm Odaklı Sayfa Oluşturucu

Thrive Architect, popüler bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. Sadece sürükle ve bırak ile açılış sayfalarınızı oluşturmanıza olanak tanır.

WordPress sitenizde herhangi bir tür içerik oluşturmak için kullanabilirsiniz, ancak açılış sayfaları için özellikle iyi olmasının iki nedeni vardır:

 • Yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm öğelere sahiptir. Harekete geçirici mesaj düğmeleri, abonelik formları, referanslar, geri sayım sayaçları vb. şeylerden bahsediyorum.
 • 267’den fazla önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonu içerir. Bu şablonları içe aktarabilir ve çok zaman kazanmak için bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Mevcut tüm şablonlara bakın.
güzelleşmek mimar şablonları

Bu şablonlarla ilgili bir başka yararlı şey de bir temaya sahip olmalarıdır. Örneğin, şunları bulabilirsiniz:

 • Ücretsiz indirmeyi tanıtmak için bir açılış sayfası şablonu
 • Gerçek indirme / onay sayfası için başka bir şablon

Bu, farklı teklifleri hızlı bir şekilde test etmek istediğinizde size çok zaman kazandırabilir.

Bunun ötesinde, Thrive Architect ayrıca:

 • Gerçek açılış sayfaları oluşturabilmeniz için size boş bir şablon verir ( yani, konu üstbilgisi veya altbilgisi yok ).
 • Varsayılan olarak duyarlı düzenler oluşturun. Ayrıca daha da derine inebilir ve daha fazla kontrol için bazı öğeleri farklı cihazlarda gizlemeyi seçebilirsiniz.

Thrive Suite satın alırsanız, Thrive Optimize eklentisi aracılığıyla açılış sayfalarınız için A / B testine de erişebilirsiniz (görmek için Thrive Optimize incelememizi okuyun).

Sonuç olarak, asıl amacınız açılış sayfaları oluşturmaksa, bu, kullanılacak en iyi WordPress sayfa oluşturucularından biridir. Daha fazla bilgi edinmek için Thrive Architect incelememizin tamamını okuyun.

Fiyat: Thrive Architect’i diğer tüm Thrive Themes ürünleriyle birlikte Thrive Suite’in (aylık 19 $, yıllık faturalandırılır) bir parçası olarak alabilirsiniz.

2. Leadpages: Kolay WordPress entegrasyonuna sahip uygun fiyatlı SaaS aracı

Leadpages aracının kendisi teknik olarak bir WordPress eklentisi değildir, bir SaaS açılış sayfası oluşturma aracıdır. Ancak açılış sayfalarınızı WordPress’e entegre etmenize ve yönetmenize yardımcı olacak özel bir eklentiye sahiptir.

Bu SaaS yaklaşımının bir WordPress eklentisine göre birkaç avantajı vardır:

 • Verimliliğinizi artırabilecek birden çok site için açılış sayfalarını yönetmek daha kolaydır. Farklı WordPress panoları arasında geçiş yapmak yerine, tüm siteleriniz için her şeyi Leadpages arayüzünden görebilirsiniz.
 • Leadpages, indirilebilir olanlar da dahil olmak üzere tüm varlıklarınızın barındırılmasını yönetir. Bu, kurşun mıknatısları barındırmayı çoğu eklentiden çok daha kolay hale getirir.

Açılış sayfalarınızı gerçekten oluşturmak için, Leadpages ana açılış sayfası oluşturucu, canlı önizlemeye sahip bir sürükle ve bırak oluşturucudur. WordPress sayfa oluşturucularına aşina iseniz, kendinizi evinizde hissetmelisiniz; tek fark, WordPress panonuz yerine Leadpages bulut arayüzünde çalışacak olmasıdır:

ana sayfa arayüzü

Açılış sayfanızı oluşturmayı bitirdikten sonra, WordPress sitenize entegre etmek için basit Leadpages eklentisini kullanabilirsiniz. Ve planınıza bağlı olarak, Leadpages arayüzünden A / B testleri de yapabilirsiniz.

Ayrıca, SaaS yaklaşımının bir başka avantajı olan Leadpages gösterge tablonuzda açılış sayfanızın ayrıntılı istatistiklerini görebileceksiniz:

ana sayfa analizi

Fiyat: Ayda 25 dolardan başlar (yıllık faturalandırılır), ancak A/B testi ile en ucuz plan aylık 48 dolardır (yıllık faturalandırılır).

3. Elementor: Hepsini yapabilen Freemium sayfa oluşturucu

Elementor, açılış sayfaları için kolayca kullanabileceğiniz başka bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir.

Tasarımlarınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için aynı sürükle ve bırak görsel düzenleme arayüzünü kullanır. Ve onu açılış sayfaları için ideal kılan birkaç özelliği var:

 • Elementor Canvas şablonu. Bu boş şablon , WordPress temanızda boş bir şablon olmasa bile gerçek açılış sayfaları ( yani tema üstbilgisi/altbilgisi yok ) oluşturmanıza yardımcı olur .
 • Çok sayıda şablon. Elementor iki tür şablon içerir: sayfa ve blok. Sayfalar önceden tasarlanmış açılış sayfalarıdır, bloklar ise bölümlerdir (CTA bölümü gibi).
eleman arayüzü

Elementor’un büyük bir avantajı, cömert bir ücretsiz sürümüne sahip olmasıdır. Ücretsiz sürüme bağlı kalsanız bile, yine de bazı çekici açılış sayfaları oluşturabileceksiniz.

Bununla birlikte, Elementor Pro, özellikle aşağıdakiler gibi açılış sayfalarınıza yardımcı olabilecek birkaç tasarım öğesi içerir:

 • Abonelik formları
 • Fiyat listeleri / tablolar

Ana Elementor eklentisinde yerleşik bir A / B testi işlevi yoktur, ancak A / B testine ihtiyacınız varsa bunun için bazı çözümler vardır. Örneğin, bir Elementor sayfasını klonlayabilir ve ardından Simple Page Tester eklentisini veya Google Optimize’ı kullanabilirsiniz. A / B testleri yapmak için.

Bu eklenti hakkında daha fazla bilgi edinmek için Elementor Pro incelememizi okuyun.

Fiyat: ücretsiz sürüm veya Pro için 49 dolardan itibaren.

4. Instapage: Ekipler veya ajanslar için ideal olan daha pahalı SaaS aracı

Leadpages gibi Instapage de WordPress sitenizle kolayca entegre edebileceğiniz bir SaaS açılış sayfası aracıdır. Bu listedeki açık ara en pahalı araçtır, ancak bir ekibin veya ajansın parçasıysanız artan üretkenlik için fiyatı buna değecek bazı harika ekip işbirliği özellikleri içerir .

Diğer araçlar gibi Instapage de sürükle ve bırak yöntemiyle açılış sayfalarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Ancak bu editör hakkında oldukça benzersiz bir şey var:

Diğer tüm açılış sayfası oluşturucuları bir ızgara sistemi kullanırken, Instapage’in sürükle ve bırak düzenleyicisi %100 ücretsizdir. Diğer bir deyişle, öğeleri yalnızca ızgaradaki belirli bir konuma değil herhangi bir yere sürükleyebilirsiniz :

instapage arayüzü

Ayrıca, açılış sayfanızın mobil sürümünü özel olarak düzenlemek için aynı sürükle ve bırak arayüzünü kullanmanıza da olanak tanır. Diğer tüm araçlar duyarlıdır ve mobil cihazdaki belirli öğeleri gizlemenize izin verir, ancak hiçbiri size sayfanızın mobil sürümü üzerinde bu kadar kontrol sağlamaz.

Bunun ötesinde, Instapage şunları sunar:

 • Çeşitli önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonları
 • A/B testi ( en ucuz planda olmasa da )
 • AMP açılış sayfaları
 • Pano analizi

İşte bu yüzden Instapage’in ekipler için harika bir seçenek olduğunu söylüyorum:

 • Ekip üyeleri, InVision’a benzer bir arabirim kullanarak bir açılış sayfası tasarım taslağının belirli bölümleri hakkında yorum bırakabilir.
 • Müşteri onayına ihtiyacınız varsa yararlı olan, açılış sayfanızın bir taslağını güvenle paylaşabilirsiniz.
 • Instapage, sorun izlemeyi içerir. Ve siz değişiklik yaparken, hala ne yapılması gerektiğini tam olarak bilmek için sorun giderebilirsiniz.
instapage takım araçları

Fiyatlandırma: Instapage aylık 69 dolardan başlar (yıllık faturalandırılır). A / B testi ile en ucuz plan aylık 99 ABD dolarıdır (yıllık faturalandırılır).

5. OptimizePress – Açılış Sayfaları Dahil Tüm Pazarlama Sitenizi Oluşturun

OptimizePress bir WordPress açılış sayfası eklentisidir ( veya seçebilirsiniz tema )… ve çok daha fazlası. Bu “daha fazlasını” istiyorsanız, hepsi bir arada harika bir araçtır. Ancak tek istediğiniz açılış sayfalarıysa, bu biraz gergin.

Ancak, açılış sayfalarıyla başlayalım …

OptimizePress, görsel LiveEditor’ını kullanarak açılış sayfalarınızı oluşturmanıza yardımcı olur. LiveEditor, çevrimiçi düzenleme olmadığı için bu listedeki diğer araçlardan biraz daha basittir. Ancak sayfalarınızı oluşturmak için çok fazla esnekliğe sahipsiniz:

optimizepress editörü canlı

OptimizePress ayrıca çeşitli yerleşik şablonların yanı sıra erişebileceğiniz 350’den fazla ek şablonun bulunduğu bir pazaryerini de içerir (bunların çoğu ek ödeme gerektirir ).

Peki o zaman “artı” nedir?

OptimizePress ayrıca size şu konularda yardımcı olabilir:

 • İçeriği korumak için damla içerikli güvenli üyelik portalları oluşturun
 • İlerleme çubuklarıyla eğitim / kurslar verin
 • LaunchSuite aracınızla tutarlı ürün lansman hunileri oluşturun

Ve daha yüksek seviyelerde, A / B testine de erişebilirsiniz.

Fiyat: Tek seferlik 97 dolardan başlar. A / B testi ile en ucuz plan, bir kerelik 197 $ maliyeti.

6. Beaver Builder – Açılış sayfaları için harika olan başka bir çok işlevli sayfa oluşturucu

Elementor gibi, Beaver Builder hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde gelen çok amaçlı bir sayfa oluşturucudur. Ancak Beaver Builder’ın ücretsiz sürümü Elementor’dan daha sınırlıdır; Açılış sayfaları oluşturmak istiyorsanız kesinlikle Pro sürümüne ihtiyacınız olacak.

Pro sürümüyle şunları yapabilirsiniz:

 • Görsel sürükle ve bırak düzenlemeyi kullanarak açılış sayfalarınızı oluşturun
 • CTA’lar, fiyatlandırma tabloları, geri sayım sayaçları vb. gibi faydalı unsurları dahil edin.
 • ~ 30 önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonundan birini içe aktarın
Kunduz Oluşturucu arayüzü

Elementor veya Thrive Architect gibi boş bir sayfadan oluşturmanıza izin veren yerleşik bir sayfa şablonu yoktur ( yani, varsayılan olarak temanızın üstbilgisinden/altbilgisinden kurtulamazsınız ). Ancak bunu Blank Slate gibi ücretsiz bir eklenti ile düzeltmek oldukça kolaydır, bu yüzden bunun sizi durdurmasına izin vermeyin.

Elementor gibi, yerleşik A / B testleri de yoktur, ancak aynı geçici çözümleri kullanarak düzeltebilirsiniz – sadece Beaver Builder düzeninizi klonlayın, gerekli düzenlemeleri yapın ve A’yı çalıştırmak için Simple Page Tester veya Google Optimize gibi bir şey kullanın. / B Testleri. .

Daha fazla bilgi için ayrıntılı Beaver Builder incelememize göz atın.

Fiyat: Sınırlı ücretsiz sürüm. Pro sınırsız sitelerde kullanmak için 99 $ maliyeti.

7. Divi Builder – Yerleşik A / B testi ile esnek sayfa oluşturucu

Birçok kişi Divi’yi bir WordPress teması olarak bilse de, harika bir açılış sayfası oluşturucu eklentisi olan Divi Builder adlı bağımsız bir eklenti sürümü de vardır.

Divi Builder, sürükle ve bırak görsel arayüzünün gücüyle öne çıkıyor. Belki Elementor hariç, Divi, düzen ve stil kuralları söz konusu olduğunda kesinlikle en esnek WordPress açılış sayfası oluşturucularından biridir.

Divi Builder’ın diğer sayfa oluşturucu eklentilerine göre öne çıkan bir diğer özelliği, açılış sayfalarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz kendi yerleşik A / B test özelliğini içermesidir. Bu, sayfa oluşturucu eklentileri için oldukça nadirdir ve Divi Builder’ı açılış sayfaları için uygun hale getirir.

Açılış sayfaları için Divi Builder

Açılış sayfaları için Divi Builder’ı kullanmaya gelince dikkat çeken diğer bazı özellikler şunlardır:

 • Üçüncü taraf e-posta pazarlama hizmetleriyle entegrasyonlar dahil olmak üzere yerleşik form modülü
 • Üçüncü taraf Divi uzantıları, açılır pencere desteği ve diğer kullanışlı özellikler ekleyebilir
 • Özel açılış sayfası şablonları dahil binin üzerinde önceden tasarlanmış şablon
 • Ürünleri doğrudan açılış sayfalarınızdan satmak istiyorsanız kullanışlı olan özel WooCommerce modülleri.

Genel olarak, Divi Builder, çok fazla tasarım esnekliği isteyen kişiler için iyi bir açılış sayfası oluşturucu olabilir. Daha fazla bilgi için Divi Builder incelememizin tamamını okuyabilirsiniz.

Fiyat: Hem Divi Builder eklentisine hem de Divi temalı sürüme erişmenizi sağlayan 89 $.

8. Açılış sayfası oluşturucu – yerleşik analitik ve A / B testi içeren hafif oluşturucu

Açılış Sayfası Oluşturucu, yaratıcı bir PluginOps adına sahip bir açılış sayfası eklentisidir. Geliştirici, sayfa oluşturucu ve açılış sayfası oluşturucu terimlerini birbirinin yerine kullanır, ancak kesinlikle ortalama sayfa oluşturucu eklentinizden daha fazla bir açılış sayfası odağına sahiptir.

Örneğin, Açılış Sayfası Oluşturucu’nun daha genel sayfa oluşturucu eklentilerinden öne çıkmasına yardımcı olan bir ayrıntı, açılış sayfalarınızı optimize etmek için yerleşik analitik ve A / B testi içermesidir.

Ayrıca, WordPress kontrol panelinizden form gönderimlerini takip etmenizi sağlayan yerleşik bir form aracına sahiptir (bu özelliklerin tümü premium sürüm gerektirse de ).

Açılış sayfası oluşturucu arayüzünün kendisi açısından, düzen esnekliği söz konusu olduğunda bu listedeki diğer araçlarla aynı düzeyde değildir, ancak teknik bilgisi olmayan kullanıcıların sürükleme yoluyla bir açılış sayfası oluşturmasını yine de kolaylaştırır. -ve-bırak görsel oluşturucu. Örneğin, çevrimiçi metin düzenleme yoktur, ancak kenar çubuğunu kullanarak metni kolayca düzenleyebilirsiniz:

Açılış Sayfası Oluşturucu Eklentisi

Açılış Sayfası Oluşturucu’daki diğer bazı dikkate değer özellikler şunlardır:

 • Çeşitli nişler için düzinelerce önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonu.
 • Popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle entegrasyonlar da dahil olmak üzere canlı form oluşturucu
 • Çok yakında yerleşik / bakım modu işlevi

Genel olarak, A / B testi ve analizi gibi özelliklere mutlak maksimum tasarım esnekliğinden daha fazla değer veriyorsanız, bu iyi bir seçim olabilir.

Fiyat: Ücretsiz sürüm veya Pro için 59 dolardan başlayan fiyatlarla A/B testi, analitik ve form entegrasyonları için Pro sürümüne ihtiyacınız var.

Hangi WordPress açılış sayfası eklentisini seçmeliyim?

Bütçeniz kısıtlıysa (yani ücretsiz bir şey istiyorsanız), Elementor bulabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress açılış sayfası eklentisidir. Profesyonel sürüm size daha fazla esneklik sağlarken, Elementor’un yalnızca ücretsiz sürümünü kullanarak yine de harika açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Bütçeniz dahilinde bir SaaS aracı varsa, yalnız bir blogcuysanız Leadpages’i, bir ekibin parçasıysanız Instapage’i veya dönüşüm oranı optimizasyonu ve sayfa oluşturma için eksiksiz bir eklenti seti istiyorsanız Thrive Architect’i seçin.

OptimizePress, sunduğu diğer tüm özellikleri istiyorsanız da harika bir seçenektir. Aksi takdirde, açılış sayfalarına odaklanmalısınız.

Beaver Builder ayrıca mükemmel bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Açılış sayfası oluşturmada Elementor veya Thrive Architect’i yenebileceğimden emin değilim. Ancak genel olarak harika bir araçtır, bu nedenle Beaver Builder’ın arayüzünü beğendiyseniz, açılış sayfaları için kesinlikle yanlış gitmezsiniz. Divi Builder, yerleşik A / B testini de içerirken, düzen seçenekleri söz konusu olduğunda da çok güçlüdür.

Şimdi sıra sizde: En sevdiğiniz WordPress açılış sayfası eklentisi hangisi? Ve çünkü?