En İyi 9 WordPress Izgara Eklentisi 2022

Web sitenizde içerik görüntülemenin yeni ve ilginç yollarını arıyorsanız, bu en iyi WordPress ızgara eklentileri koleksiyonu yardımcı olabilir.

Bu eklentilerden birini web sitenize yükledikten sonra, seçtiğiniz içerikle tamamlanan özel ızgara düzenleri oluşturma olanağına sahip olacaksınız. Bu ızgara düzenleri web sitenizde görüntülenebilir ve ziyaretçilerinize içeriğinizle etkileşim kurmaları için başka bir yol sunar.

Seçtiğiniz eklentiye bağlı olarak, en son blog gönderilerinizi, web sitenizdeki en iyi sayfaları veya WordPress medya kitaplığınızdan bir koleksiyonda sunmak istediğiniz görüntüleri gösteren ızgara düzenleri oluşturabilirsiniz. Eklentilerden bazıları, tasarımlarında YouTube videoları veya Instagram fotoğrafları gibi harici kaynaklardan gelen içeriği görüntüleme yeteneğine de sahiptir.

Bu koleksiyondan bir eklenti seçerken, ızgaralarınızda ne tür içerik görüntülemek istediğinizi bilmek önemlidir. En iyi ücretsiz ızgara eklentilerinin çoğu, WordPress gönderilerini ve sayfalarını mizanpajlarınıza eklemek için iyi bir desteğe sahipken, premium eklentiler, ızgaralarınızda görüntüleyebileceğiniz ticaret ürünleri gibi içerik türleri hakkında size daha fazla seçenek sunma eğilimindedir. ve sosyal medya paylaşımları.

Göz önünde bulundurulması gereken diğer noktalar arasında, ızgaralarınıza hangi içeriğin dahil edildiğini ve mizanpajlarınızın nasıl görüneceğini nasıl tanımlamak istediğiniz yer alır. Bazı eklentiler, size yalnızca temel filtreleme kontrolleri vererek işleri basitleştirirken, diğer araçlar, web sitenizden veya harici kaynaklardan gelen içeriğin ızgaralarında tam olarak hangi içeriğin görüntüleneceğini tanımlamanıza olanak tanıyan ayrıntılı ayarlara sahiptir. Ayrıca, bu ızgara eklentilerinden bazıları size yalnızca bir dizi düzen şablonu sunarken, diğerleri, ızgara düzenleriniz için kendi benzersiz, özel düzenlerinizi oluşturmanıza izin veren oluşturucular içerir.

Bu kategoride kesinlikle çok çeşitli araçlar arasından seçim yapabilirsiniz, bu nedenle en iyi WordPress ızgara eklentileri koleksiyonumuzda web siteniz için doğru çözümü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İçindekiler
  1. 1. Temel Izgara (Premium)
  2. 2. Medya Izgarası (Premium)
  3. 3. Posta Izgarası (ücretsiz)
  4. 4. Izgara (Premium)
  5. 5. İçerik görüntülemeleri (ücretsiz)
  6. 6. Grid Plus (ücretsiz)
  7. 7. WP Ultimate Post Grid (ücretsiz)
  8. 8. Medya Izgarası – WordPress Paketi Paketi (Premium)
  9. 9. Medya Kutusu Portföyü (Premium)

1. Temel Izgara (Premium)

Temel ızgara

Essential Grid, bugün mevcut olan en çok satan WordPress ızgara eklentisidir.

Kullanıcıları tarafından da çok iyi karşılanmış, denenmiş ve test edilmiş bir WordPress ızgara eklentisi arıyorsanız, Essential Grid’i yenmek zordur. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Essential Grid, herhangi bir kategoride WordPress için en çok satan eklentilerden biri olmak için düzenli olarak güncellendi ve geliştirildi. Bugüne kadar 42.000’den fazla satış ve kullanıcılardan 5 üzerinden ortalama 4.72 yıldız derecelendirmesiyle, WordPress web siteniz için Essential Grid satın alırsanız, muhtemelen bunu iyi bir yatırım olarak göreceğinizi söylemek doğru olur.

Essential Grid'in ilk örneği

Essential Grid’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, çok çeşitli görüntü, video ve ses galerileri oluşturmanıza olanak sağlamasıdır. Web siteniz için bu varlıkları oluştururken Essential Grid, Instagram ve Flickr gibi sosyal medya sitelerinin yanı sıra YouTube ve Vimeo gibi video barındırma hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan seçim yapmanıza olanak tanır. Bu sayede, bu eklenti ile hemen hemen her tür galeri ızgarası oluşturabilirsiniz.

Izgaralarınızın nasıl görüneceğine karar vermek söz konusu olduğunda, Essential Grid eklenti paketindeki büyüyen bir şablon kitaplığı arasından seçim yapabilirsiniz. En popüler WordPress ızgara eklentilerinden birinden bekleyeceğiniz gibi, bu araçla oluşturulan her şey, küçük ekranlı akıllı telefonlarda büyük masaüstü ekranlarında olduğu kadar iyi görünmesini sağlamak için tamamen mobildir.

Essential Grid'in ikinci örneği

Bu eklentiden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Essential Grid’deki geliştiriciler, her şeyin nasıl çalıştığını kapsayan bir dizi öğretici video oluşturdu. Bu nedenle, ister WordPress’te yeni olun, ister deneyimli bir site sahibi olun, bu, ızgaralar ve galerilerle daha yaratıcı şekillerde başlamanıza olanak tanıyan eklenti olabilir.

Neredeyse sınırsız yaratıcı seçeneklerle Essential Grid, WordPress web sitenize bu tür bir işlevsellik eklemek için güvenli bir seçenektir.

2. Medya Izgarası (Premium)

Medya ızgarası

Media Grid, uzun ve çeşitli özellikler listesine sahip bir başka popüler premium WordPress ızgara eklentisidir.

Bugüne kadar 12.000’den fazla satışla Media Grid, Essential Grid kadar popüler olmayabilir, ancak yine de bir WordPress web sitesine süslü ızgara ekranları eklemek için yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Media Grid’in genişletilmiş işlevselliği sayesinde, bu eklenti ile web sitenizde ne tür içerik görüntülemek istediğiniz veya onu nasıl sunmak istediğiniz gerçekten önemli değil.

Görüntüler, videolar ve ses dosyaları desteğiyle, birden çok formatı tek bir ızgarada karıştırma ve eşleştirme yeteneği de dahil olmak üzere hemen hemen her tür medya içeriğini ızgaralarınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca, web siteniz için şık blog gönderisi arşiv sayfaları oluşturmanıza yardımcı olarak, gönderiler ve sayfalar gibi WordPress içeriğini özel ızgara düzenlerinizde kolayca görüntüleyebilirsiniz. WooCommerce mağazanızdaki ürünleri farklı şekillerde görüntülemek için bu çok yönlü eklentiyi bile kullanabilirsiniz.

Medya Izgarası çağrı sistemleri

Izgaralarınıza ne tür içerik eklemek istediğinize karar verdikten sonra, bunların nasıl görüneceğini tanımlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 önceden ayarlanmış stil ile ekranlarınızın görünümünü hızla değiştirebilirsiniz. Izgaralarınızı oluşturmaya yönelik daha pratik bir yaklaşım için, benzersiz bir sunum stili tasarlamak üzere özelleştirici denetimlerini kullanabilirsiniz. Izgara oluşturucunun görsel arayüzü sayesinde, herkes bu aracı WordPress web sitesinde kullanabilmelidir.

Medya Izgarası Eklentisinin Izgara Seçenekleri

Çeşitli sayfalandırma seçenekleri arasından seçim yapmak, ekranlarınıza kaydırıcılar eklemek ve mizanpajlarınıza simgeler eklemek de dahil olmak üzere ızgaralarınızı özelleştirebileceğiniz diğer yollar. Medya ızgaralarınızın görünümü üzerinde daha da fazla kontrol sahibi olmak için CSS düzenleyiciyi de kullanabilirsiniz.

Dinamik veya statik içeriği görüntülemek için ızgaralar oluşturmak isteyip istemediğiniz, Media Grid görevden daha fazlasıdır.

3. Posta Izgarası (ücretsiz)

Posta Izgarası

Post Grid, yazıları ve sayfaları ızgara düzeninde görüntülemek için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

WordPress web sitenizde etkin olan bu ücretsiz eklenti ile, blog gönderileri ve sayfalar gibi sitenizden seçtiğiniz içerikle doldurulan özel ızgara düzenlerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu sayede blog yazılarının arşiv sayfalarının ve sitenizin içeriğinizi listeleyen diğer bölümlerinin kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Posta Izgarası örneği

Izgaralarınızı oluşturarak, ızgarada görüntülenen içeriği kontrol etmeyi kolaylaştıran bazı kullanışlı filtreleme araçlarına erişebilirsiniz. Bu nedenle, web sitenizde yalnızca belirli bir kategoriye atanmış blog gönderilerini gösterme veya belirli sayfaları ızgaradan çıkarma seçeneğiniz vardır. Gönderileri yazara göre filtrelemek bile mümkündür, bu da Post Grid’i web sitenize yazar dosyaları eklemek için uygun bir araç haline getirir. Bir ızgara düzeninde görüntülenecek maksimum gönderi veya sayfa sayısını da kolayca ayarlayabilirsiniz. Filtrelerinize birden çok kural ekleyebildiğiniz için, ızgaralarınızdan hangi içeriğin getirileceğini açıkça tanımlayabilmeniz gerekir.

Izgaranıza hangi içeriğin dahil edilmesi gerektiğini tanımladıktan sonra, bu ücretsiz araç size ızgaranızın nasıl sunulacağı konusunda iyi bir kontrol sağlar. Seçenekler aracılığıyla, tablonuzun kaç sütundan oluşacağını, sayfalandırmanın etkinleştirilip etkinleştirilmeyeceğini ve gösterilen görüntünün boyutunu seçebilirsiniz. Izgaralarınızı yayınlamak, The Post Grid eklentisi ile aynı derecede kolaydır. Bir gönderiye veya sayfaya bir düzen eklemek için her ızgara için oluşturulan kısa kodu kullanın veya ızgaralarınızı sitenizin başka bir yerinde görüntülemek için diğer seçenekleri kullanın.

Post Grid başka bir örnek

Gelecekte ihtiyaçlarınız değişirse ve daha fazla özelliğe erişmeniz gerekiyorsa, daha fazla şablonun kilidini açmak ve ızgaralarınızın görünümü üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için yükseltebileceğiniz uygun fiyatlı bir Pro sürümü de vardır.

Izgaralarınızda resim ve videoları görüntüleme yeteneğine ihtiyacınız yoksa, bu eklenti blog yazılarınızı ızgara biçiminde görüntülemek için düzenler oluşturmak için harikadır.

4. Izgara (Premium)

Izgara eklentisi

Izgara, ızgara düzenleri kitaplığında en iyi tasarlanmış ve göz alıcı şablonlardan bazılarına sahiptir.

Size içerik seçiminizle yüksek kaliteli ızgara düzenlerini web sitenizde kolayca yayınlama yeteneği veren bir araç arıyorsanız, The Grid sizin için doğru eklenti olabilir. The Grid’i yüklerseniz, siteniz için her yeni bir ızgara oluşturduğunuzda bir dizi şık şablon arasından seçim yapabileceksiniz.

Eklentinin web sitesinde farklı seçenekleri görebilirsiniz, ancak duvar mizanpajları, sonsuz kaydırma ızgaraları ve kaydırıcıları mizanpajlarına dahil eden seçenekler dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı düzen ve düzen stili vardır. Manzara ve portre modları dahil olmak üzere her bir düzen türünün birden fazla düzen varyasyonu olduğundan, web siteniz için uygun bir seçenek bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Izgara eklentisi örneği

The Grid’in popüler bir eklenti olmasına yardımcı olan diğer bazı özellikleri arasında, düzenlerinize ve içeriğinize uygulayabileceğiniz isteğe bağlı animasyon efektleri, farklı yükleyiciler ve ürünlerinizi çevrimiçi görüntülemeyi mümkün kılan WooCommerce entegrasyonu yer alır. mağaza. ilginç ızgara düzenlerinde.

Web sitenizin içeriğini blog gönderileriniz ve sayfalarınız gibi ızgara düzenlerinde göstermenin yanı sıra, Instagram gibi sosyal medyalardan veya YouTube gibi sitelerden videolar da alabilirsiniz. Üçüncü taraf sitelerden kendi içeriğinizi veya diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriği görüntülemek isteseniz de, The Grid sorun değil.

Grid eklentisi, başka bir örnek

The Grid ile mizanpajlarınızın ve diğer ekranların nasıl çalıştığı üzerinde de çok fazla kontrole sahipsiniz. Izgara içeriğinizi bir ışık kutusu penceresinde açılacak şekilde ayarlamak istiyorsanız, bu eklenti ile etkinleştirmek kolaydır. Benzersiz ekranlarınızı gerçekten yayınlamak için sürükle ve bırak ızgara oluşturucu aracılığıyla kendi yerleşim görünümlerinizi bile tasarlayabilirsiniz.

The Grid’in özellik listesinin gösterdiği gibi, bu eklentinin sunabileceği süslü bir ızgara düzeni şablon kitaplığından çok daha fazlası var.

5. İçerik görüntülemeleri (ücretsiz)

İçerik görüntüleme eklentisi

Content Views, WordPress için kullanımı ücretsiz bir ızgara ve liste oluşturucu eklentisidir.

WordPress blog gönderilerinizden ızgaralar ve listeler oluşturmanıza yardımcı olma konusunda uzman olan bu eklenti, kullanışlı özelliklerden ödün vermeden işleri basitleştirir. Bu eklentiyi etkinleştirdikten sonra, en son blog gönderileriniz, belirli kategorilerdeki makaleler veya belirli yazarların içeriği dahil olmak üzere ızgaralarınızda ve listelerinizde hangi içeriğin görüntüleneceğini seçmeye başlayabilirsiniz.

İçerik görünümleriyle, ızgaralarınıza temel bilgilerin ötesinde hangi içeriğin dahil edildiği üzerinde iyi bir kontrol sahibi olursunuz. Örneğin, içerdikleri anahtar kelimelere göre içeriği dahil etmek veya hariç tutmak için gönderiler ve sayfalar listenizi filtrelemek kolaydır. Ayrıca, ızgarada veya listede görüntülenecek öğe sayısını da ayarlayabilirsiniz; bu, bu eklentiyi belirli bir konudaki en iyi 10 makalenizin koleksiyonlarını yayınlamak için kullanışlı hale getirir.

İçerik görüntüleme eklentisi örneği

Izgaralarınızın ve listelerinizin nasıl görüntüleneceğini tanımlamaya gelince, gönderilerinizden ve sayfalarınızdan başlık, öne çıkan görsel ve açıklama gibi hangi öğelerin görüntüleneceğini hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Ardından, ızgara düzenleri, daraltılabilir liste ve kayan liste seçeneği dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modlar vardır.

Tablonuzu veya listenizi yayınlamaya hazır olduğunuzda, benzersiz kısa kodu kopyalayabilir ve ardından web sitenizin ziyaretçilerine herkese açık hale getirmek için içeriğinize yapıştırabilirsiniz. WooCommerce uyumluluğu, filtrelenebilir ızgaralar oluşturma yeteneği ve listelerinizde sosyal paylaşım düğmelerini görüntüleme seçeneği gibi daha da fazla özellik için, bu eklenti için bir Pro güncellemesi mevcuttur.

İçerik görüntüleme eklentisi başka bir örnek

WordPress temanız, gönderi ve sayfa listelerinizin nasıl görüntüleneceği konusunda size yeterli kontrol sağlamıyorsa, bu ücretsiz eklenti ihtiyacınız olan işlevselliği sağlayabilir.

6. Grid Plus (ücretsiz)

ızgara artı

Grid Plus, WordPress için kullanıcı dostu bir arayüze sahip başka bir ücretsiz ızgara ve düzen eklentisidir.

Duvarcılık ve metro düzeni seçenekleri de dahil olmak üzere seçebileceğiniz üç farklı ızgara stiliyle, bu ücretsiz eklentiyle içeriğinizi doğru şekilde görüntüleyebilmelisiniz. Bir düzen modu seçmeye ek olarak, ızgaranızın kaç sütun ve satır sunacağını da kontrol edebilirsiniz, bu da Grid Plus eklentisini web siteniz için çok çeşitli farklı görüntüler oluşturmak için iyi bir seçim haline getirir.

Grid Plus Eklenti Örneği

Izgaralarınıza içerik ekleme zamanı geldiğinde, bu ücretsiz eklenti bunu mümkün olduğunca kolaylaştırır. Blog gönderileriniz gibi mevcut veri kaynakları arasından seçim yapın ve ardından hangi öğelerin dahil edildiğini kontrol etmek için filtrelerinizi girin. Ardından, renkleri değiştirme, öğeleri yeniden düzenleme ve istediğiniz animasyon efektlerini uygulama gibi görünümünde başka değişiklikler yapmadan önce ızgara düzenini önizleyebilirsiniz.

Burada gösterilen diğer WordPress ızgara eklentileri gibi, bu araçla oluşturulan düzenler de akıllı telefonlarda, tabletlerde ve masaüstü ekranlarında optimum sunum için mobil uyumludur.

Grid Plus eklentisi başka bir örnektir

Grid Plus, içeriğinizi istediğiniz şekilde görüntülemeyi kolaylaştırdığından, bu ücretsiz araç yalnızca ızgaraları ve gönderi listelerini görüntülemek için değil, aynı zamanda portföy içeriğinizi sitenizde yayınlamak veya şık fotoğraf galerileri oluşturmak için de iyi bir seçimdir. WordPress’te.

Grid Plus, ücretsiz bir eklenti olarak şaşırtıcı derecede iyi sunulsa da, Grid Plus’ın size daha fazla özelliğe ve birinci sınıf destek hizmetine erişmenizi sağlayan bir Pro sürümü mevcuttur.

Bu eklenti tarafından üretilen ızgaralar, Grid Plus’ın neden bu kadar popüler bir araç olduğunu açıklamaya yardımcı olan temiz ve modern bir görünüme sahiptir.

7. WP Ultimate Post Grid (ücretsiz)

WP Nihai Posta Izgarası

WP Ultimate Post Grid, ızgaralarınız için birçok filtreleme seçeneğiyle özel gönderi türleri için iyi bir desteğe sahiptir.

WP Ultimate Post Grid, ızgara düzenlerinizde blog gönderilerini ve sayfaları görüntülemenize izin vermenin yanı sıra özel gönderi türleriyle de çalışır. Bu sayede, kendiniz bir tür ek gönderi oluşturduysanız veya bunları kullanan bir eklenti yüklediyseniz, bu içeriği ızgaralarınıza ekleyebileceksiniz. Bu, örneğin bir etkinlik eklentisi kullanıyorsanız, tıpkı blog gönderilerinde olduğu gibi, etkinliklerinizi görüntülemek için özel bir düzen oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

WP Ultimate Post Grid Eklenti Örneği

Şebekelerinizi kurarak ve nasıl çalıştıklarını tanımlayarak, özellikle böyle ücretsiz bir eklenti için, bitmiş ürün üzerinde adil bir kontrol sahibi olursunuz. Bu seçeneklerden bazıları, içeriği birçok farklı şekilde sıralama yeteneği, ziyaretçilerinizi tanımladığınız bir URL’ye götüren ızgara öğelerine özel bağlantılar ekleme seçeneği ve ızgaranızdaki gönderiler için özel resimler yükleme veya bunun yerine öne çıkan resimler.

Ayrıca, içeriğin tamamını tek bir sayfada görüntülemek yerine ızgaralarınıza sayfalandırma ekleyebilirsiniz. Izgaralarınıza, ziyaretçilerinizin gördüklerini kontrol etmelerine olanak tanıyan filtreler eklemenin yanı sıra, WP Ultimate Post Grid’in bir başka harika özelliği de sitenizdeki filtrelenmiş ızgaralara derin bağlantı oluşturma yeteneğidir. Ayrıca, bu ücretsiz eklenti tarafından üretilen her şey, tüm cihazlarda iyi görünmesini sağlamak için tamamen mobildir.

WP Ultimate Post Grid Eklenti Filtreleri

Bu eklentiyi yüklemeden önce daha fazla bilgi edinmek isterseniz, WP Ultimate Post Grid sayfasında arka uç kullanıcı arayüzünün ekran görüntülerini ve oluşturabileceğiniz ızgara türlerini görebilirsiniz. Ücretsiz eklentinin yeteneklerini aşarsanız, ücretli sürüme yükseltme seçeneğiniz de vardır.

Bu eklentinin tüm özellikleri, herkesin WP Ultimate Post Grid’i kullanabilmesini sağlamak için öğretici videolarda ele alınmıştır.

8. Medya Izgarası – WordPress Paketi Paketi (Premium)

Medya Izgara Paketi Paketi

Media Grid WordPress Bundle Pack, bir eklenti ve iki eklenti içeren bir pakettir.

Yukarıda bahsedilen Media Grid eklentisinin sesini beğendiyseniz, ancak bunun için iki eklentiyi de almak istiyorsanız, aradığınız şey WordPress Media Grid paketidir. Paket paketini satın almak yalnızca bu eklentinin tüm özelliklerinin kilidini açma sürecini basitleştirmekle kalmaz, ayrıca bileşenleri ayrı olarak satın almaya kıyasla paradan tasarruf etmenizi de sağlayabilir.

Media Grid eklentisini web sitenize yüklediğinizde, çok çeşitli içeriği görüntülemek için kolayca benzersiz, filtrelenebilir düzen ızgaraları oluşturabilirsiniz. Mobil uyumlu düzenler de dahil olmak üzere kendi özel düzenlerinizi oluşturmak için görsel ızgara oluşturma aracını da kullanabilirsiniz. 10 önceden ayarlanmış stil sayesinde, bu eklenti ile hızlı bir şekilde çekici medya ızgaraları oluşturabilirsiniz.

Medya Izgara Yerleşimi Örnekleri

Ancak, bu pakete dahil olan overlay manager eklentisini etkinleştirdikten sonra Media Grid eklentisi ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti kaplamalar oluşturmanıza izin verir. Bunlar, imleç üzerlerine geldiğinde resim olarak ızgara içeriğinizin üstünde görüntülenir.

Eklenti sayfasında bindirme ön ayarlarının örneklerini görebilirsiniz, ancak ne yapabileceği hakkında size bir fikir vermek için bazı örnekler, yalnızca birkaçını saymak gerekirse düğmeler, metinler ve bağlantılar içeren bindirmeler içerir. İstediğiniz şekilde çalıştıklarından emin olmak için tüm kaplamaları özelleştirebilirsiniz.

Medya Izgarası Filtre Örneği

Paketteki diğer eklenti ise Gelişmiş Filtre eklentisidir. Bu araç, ızgaralarınıza özel filtreler eklemenizi sağlar. Ziyaretçileriniz, ızgarada hangi öğelerin görüntüleneceğini kontrol etmek için filtreleri kullanabilir. Örneğin, oluşturduğunuz filtrelere bağlı olarak, ziyaretçilerinize ızgaradaki belirli bir renk, boyut veya fiyata sahip tüm öğeleri filtreleme olanağı verebilirsiniz.

Izgaralarınıza gelişmiş filtreler ve kaplamalar eklemek istiyorsanız, bu paket şiddetle tavsiye edilir.

9. Medya Kutusu Portföyü (Premium)

Medya Kutusu Portföyü

Media Boxes Portfolio, birçok düzen ve ayara sahip çok amaçlı bir WordPress ızgara eklentisidir.

Izgaralarınızda ve diğer düzenlerde görüntülemek istediğiniz içerik türü ne olursa olsun, Medya Kutuları Portföyü eklentisi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Web sitenizdeki bir blog gönderileri koleksiyonunu bir ızgara düzeninde görüntülemek, Pinterest tarzı düzenlerde bir dizi resim göndermek veya içeriğinizi çeşitli başka şekillerde görüntülemek istiyorsanız, Media Boxes Portfolio, WordPress değerinde güçlü bir eklentidir. yakın bakış.

Medya Kutusu Portföyü Pinterest Tasarımı

WordPress medya kitaplığınızdaki resimler ve videolar ile harici olarak barındırılan içerik dahil olmak üzere çeşitli medyalara yönelik iyi destek sayesinde, Medya Kutuları Portföyü, WordPress web sitenizde bir ızgara düzeni yayınlama konusunda size birçok seçenek sunar. Blog gönderileri ve resimler gibi sitenizin diğer bölümlerinden gelen içeriği başka bir amaca uygun hale getirmeye ek olarak, ekipman veya hizmetlerinizle ilgili ayrıntılar gibi ızgara düzenlerinize dahil etmek için benzersiz içerik de oluşturabilirsiniz.

Medya Kutuları Portföyü ayrıca iyi bir e-ticaret desteğine sahiptir ve ürünlerinizi sergilemeniz için size başka bir yol sunar. Bu eklentinin esnek yapısı nedeniyle, WordPress çevrimiçi mağazanıza Medya Kutuları Portföyü yükleyerek ürünlerinizi tam olarak istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Medya Kutusu Portföy Blog Yazı Tasarımı

Medya Kutuları Portföyünün güçlü filtreleme işlevi, bu eklentiyi düşünmek için başka bir nedendir. Oluşturduğunuz her ızgara veya diğer düzen türü, ziyaretçilerinizin hangi içeriğin görüntüleneceğini kontrol etmesine olanak tanıyan kendi filtresine sahip olabilir. Ayrıca, o ekranda tam olarak nelerin dahil edildiğini tanımlamak için yeni bir düzen oluştururken filtre araçlarını da kullanabilirsiniz.

Medya Kutuları Portföyü’nü kullanırken size sunulan diğer bir seçenek de, ziyaretçilerinizin özel tasarımınıza atanan içeriği aramasını sağlamak için tasarımlarınıza eklenebilen arama alanıdır.

Media Boxes Portfolio’nun pek çok özelliği olduğu için bu eklentinin uygun olmadığı bir senaryo düşünmek zor.