Gece kulüpleri için en iyi 11 WordPress teması 2022

WordPress ile etkili bir clubbing web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, bu şık temalar koleksiyonu size birçok seçenek sunacaktır.

Ne tür bir clubbing web sitesi üzerinde çalışıyor olursanız olun, hedef kitleniz kim olursa olsun veya hangi özelliklere ihtiyacınız olursa olsun, bu en iyi clubbing WordPress temaları koleksiyonu, tüm stil ve işlevsellik yelpazesini kapsar. Mekanınızı tanıtmak için basit bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaktan, çevrimiçi rezervasyonlar ve bilet satışları sunmaya ve sitenize gece kulübünüzden en son ürünleri satan bir e-ticaret bölümü eklemeye kadar, bu temalar her şekilde gelir. boyutlar.

Ayrıca, tüm bu temalar, gece kulübü web sitenizin tam olarak doğru görünmesini sağlamak için özelleştirilebilir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucular ve duyarlı tema seçenekleri panoları gibi araçlarla, bu temaların web sitesi demolarında değişiklik yapmak çok kolay olmalıdır.

Gece kulübünüz, hedef kitlesi üzerinde büyük bir etki yaratan bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsa, bu gece kulübü WordPress temaları koleksiyonunda uygun bir tasarım bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

1. StereoClub

StereoClub, WordPress ile farklı türlerde gece kulübü ile ilgili web siteleri oluşturmak için modern bir temadır.

Geleneksel bir gece kulübü, müzik mekanı, grup, DJ veya gece kulübü tanıtım şirketi için şık bir web sitesi başlatmanız gerekip gerekmediğini, WPlook Studio’nun StereoClub’ı göreve hazır. Bu tür bir projeye mükemmel şekilde uyan bir tasarımla, WPlook demosu, yeni web sitenizi çalışır duruma getirmeye yardımcı olmak için WordPress’e aktarılabilir.

Bu temanın kullanılabileceği tüm farklı yollar sayesinde, yeni gece kulübü web sitenizi kurarken kullanabileceğiniz birçok özellik, araç ve widget’a sahiptir. Bu seçenekler arasında, gece kulübünüzün ve etkinliklerinizin atmosferini izleyicilerinizle paylaşmanız için size harika bir fırsat sunan isteğe bağlı bir müzik çalar bulacaksınız. Ayrıca video içerik modülünü kulüp gecelerinizden ve performanslarınızdan görüntüleri görüntülemek veya web sitenize tanıtım mesajı eklemek için de kullanabilirsiniz. StereoClub’ın sosyal medya özellikleri, ziyaretçilerinizin web sitenizi ve içeriğini takipçileriyle paylaşma şansını artırarak gece kulübünüz ve etkinlikleriniz hakkında bilgi yaymaya yardımcı olmalıdır.

Olayları ele almak söz konusu olduğunda, StereoClub teması sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Web sitenizde oluşturduğunuz her etkinliğin kendi tarihi, saati, konumu ve durumu vardır. Ziyaretçiler, yaklaşan etkinlikleri ve geçmiş tarihleri ​​görüntüleyebilir ve ardından hangilerine katılacaklarına karar verebilir. Ziyaretçiler ayrıca yeni tarihler planlandığında güncellemeleri almak için e-posta bildirim sistemini seçebilirler.

StereoClub, bir WordPress web sitesi aracılığıyla gece kulübünüzü çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olacak etkileyici bir özellik yelpazesine sahiptir.

2. Miami

Miami, aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana sayfa demosu içeren çok amaçlı bir clubbing WordPress temasıdır.

Yeni gece kulübü web sitenizi kurmak için size oldukça fazla yaratıcı seçenek sunan bir tema arıyorsanız, Miami favori listenizde olmalıdır. Miami paketindeki önceden oluşturulmuş üç web sitesi demosu ile, kutudan çıkar çıkmaz, kendi sitenizi oluşturmak için çeşitli tasarım seçenekleriniz var. Demolardan birini içe aktardıktan sonra, web sitenizin genel görünümünü özelleştirmek için tema seçenekleri kontrol panelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazı tiplerini, renkleri, düzen seçeneklerini ve daha fazlasını ayarlamak, Miami WordPress temasını özelleştirmenin yollarından sadece birkaçıdır.

Miami ile birlikte gelen tek tek sayfa düzenlerinden herhangi birini yeniden tasarlamak veya sıfırdan kendi özel sayfa düzenlerinizi oluşturmak istiyorsanız, güçlü WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi ek ücret ödemeden pakete dahildir. Sayfa oluşturucunun içerik modülleri aracılığıyla, içeriğinizi güncellemek için sayfalarınıza kolayca faydalı öğeler ekleyebilirsiniz. Video ve ses oynatıcılar, kaydırıcılar, galeriler ve fiyat tabloları, bu temayı seçerseniz mevcut modüllerden sadece birkaçıdır.

Bu koleksiyondaki diğer gece kulübü WordPress temalarından bazıları gibi Miami’de de bir etkinlik yönetimi aracı var. Bu, rezervasyonları yönetme, bilet satma ve müşterilerinizden ödeme alma yeteneğinin yanı sıra yaklaşan etkinliklerinizi tanıtmanızı kolaylaştıracaktır. WooCommerce desteği, bu özelliğin ödeme işleme yönlerini ele alacak ve gece kulübü web siteniz için sağlam bir e-ticaret özelliklerine erişmenizi sağlayacaktır.

Miami, WordPress ile benzersiz bir clubbing web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için üç farklı stile ve önceden oluşturulmuş bir içerik kitaplığına sahiptir.

3. Alışılmadık

Offbeat, gece kulübünüz için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak önceden oluşturulmuş içerikle doludur.

Müzik mekanları, barlar ve diğer seçenekler dahil olmak üzere çeşitli gece kulüplerini kapsayan çeşitli açılış sayfası düzenleriyle, Sıradışı tema paketinde web siteniz için uygun bir şablon bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ana ana sayfa düzenlerine ek olarak, gece kulübü web sitenizin muhtemelen ihtiyaç duyduğu diğer sayfalar için etkileyici bir şablon kitaplığına da erişebilirsiniz. Offbeat’in demo sitesinde tüm bu şablonları çalışırken görebileceğiniz gibi, bu temayı seçerseniz web sitenizin nasıl görünebileceği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için ziyaret etmeye değer.

Geleneksel olmayan sadece güzel görünümle ilgili değildir. Hayır, bu temanın tasarımı etkileyici bir özellik listesiyle destekleniyor. Örneğin, web sitenizde çevrimiçi rezervasyonları ve rezervasyonları etkinleştirme seçeneğiniz vardır, bu da müşterilerinize yerlerini koruma ve gece kulübü ziyaretleri için ön ödeme yapma fırsatı verir. OpenTable online rezervasyon sistemi ile isteğe bağlı entegrasyon sayesinde web sitenize bir rezervasyon sistemi eklemek çok kolay. Ancak, bu özellikler tamamen isteğe bağlıdır, bu nedenle sadece gece kulübünüzü tanıtmak için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, istemiyorsanız çevrimiçi rezervasyon özelliğini kullanmanıza gerek yoktur.

Sıradışı demolar ve önceden tasarlanmış içerik harika görünse de, bunları olduğu gibi kullanmanıza gerek yoktur. Tema paketine ek ücret ödemeden dahil edilen premium WPBakery Sayfa Oluşturucu ile, bu araçtan yalnızca biraz tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda bu eklentinin sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla önceden oluşturulmuş içerik şablonlarından herhangi birini düzenleyebilirsiniz. .

Gece kulübünüz veya diğer gece eğlence mekanlarınız için oluşturmak istediğiniz web sitesi türü ne olursa olsun, Offbeat görevin ötesinde olmalıdır.

4. Buzz Kulübü

Buzz Club, müzik ve etkinlikle ilgili web siteleri oluşturmak için esnek bir WordPress temasıdır.

Bir gece kulübü sitesi oluşturmak için özel olarak tasarlanmış önceden oluşturulmuş bir web sitesi demosu ile Buzz Club, bu en iyi clubbing WordPress temaları koleksiyonundaki yerini kolayca kazanır. İki ana sayfa varyasyonu, ziyaretçilerinizi karşılamak için büyük bir metin ekranı veya tam genişlikte bir kaydırıcı kullanma seçeneği sunar. Yaklaşan etkinliklerinizi tanıtmak bu temanın ana amacıdır ve kaydırıcı size gece kulübü programınızın ayrıntılarını döndürmek için harika bir fırsat sunar. Bu kaydırıcılar, Slider Revolution ve LayerSlider eklentileriyle birlikte çalışarak nasıl çalıştıkları ve göründükleri üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Varsayılan ve özelleştirilebilir ana sayfa düzenlerini indirerek, yer ayırtmak veya bilet satın almak için bağlantılarla birlikte etkinliklerinizin ayrıntılarını görüntülemek için başka bir fırsat bulacaksınız. Entegre Etkinlik Takvimi eklentisi, etkinliklerinizi istediğiniz şekilde tanıtabilmenizi sağlayarak ilgili tüm işlevleri yerine getirir. Ana sayfa düzeninin geri kalanı, gece kulübünüzün en iyi fotoğraflarını ve videolarını, sosyal medya hesaplarınızdaki içeriği görüntülemek için modülleri ve yerleşik ve misafir DJ’lerinizle ilgili ayrıntıları ve ayrıca mutlu müşterilerinizden gelen referansları ve incelemeleri paylaşmaya ayrılmış bölümleri içerir.

Ancak, Buzz Club oldukça esnek bir disko teması olduğundan, ana sayfa düzeninize çeşitli widget’ları ekleme ve kaldırmanın yanı sıra kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu özel widget’lar, hedeflerinize ve tercihlerinize bağlı olarak farklı şekillerde çalışacak şekilde de yapılandırılabilir. Tüm Buzz Club şablonlarında kullanılan özel arka plan ekranlarını değiştirerek web sitenizin görünümünü markanız için mükemmel hale getirebilirsiniz.

Buzz Club ve önceden oluşturulmuş demo içeriği, etkili bir gece kulübü web sitesi başlatmak için muhtemelen ihtiyaç duyacağınız her şeyi sağlamalıdır.

5. Emoji Ulus

EmojiNation, gece kulüpleri, konserler ve müzik etkinlikleri için parlak ve renkli bir WordPress temasıdır.

EmojiNation’ın genel tasarımı canlı olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, web sitenize yüksek enerjili bir görünüm vermek istiyorsanız, bu tema gerçekten iyi çalışmalıdır. Ancak, gece kulübünüz veya konser web siteniz için bu doğru bir yaklaşım değilse, endişelenmeyin. Bu tema son derece özelleştirilebilir olduğundan, tercihlerinize ve markanıza daha iyi uyacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Web sitenizi çalışır duruma getirmenize ve tam olarak istediğiniz gibi görünmenize yardımcı olmak için EmojiNation, bazı çok kullanışlı özellikler içerir. Birincisi, web siteniz için iki farklı ana sayfa düzenine erişebilirsiniz. Demo, bu iki ana sayfa düzeni de dahil olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm içerik ve şablonlarla birlikte gelir ve bu sayede projenizi başlatmak ve bitirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. Şablonların web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm içeriği kapsamadığını veya bazılarının tam olarak doğru görünmediğini fark ederseniz, gerekli tasarım çalışmalarını gerçekleştirmek için her zaman yerleşik WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanabilirsiniz.

Bu tema, tek tıkla demo içe aktarma aracıyla birlikte geldiğinden, tüm demo sayfalarını WordPress panonuza aktarmak yalnızca birkaç dakika sürer. Bundan sonra, demo şablonlarına isteğe bağlı videoların yanı sıra kendi kelimelerinizi ve resimlerinizi eklemeniz yeterlidir.

Gece kulübü web sitenizin bilet satışlarını veya ticari mal gibi diğer öğelerin satışını gerçekleştirebilmesini istiyorsanız, EmojiNation, WordPress için önde gelen e-ticaret eklentisi olan WooCommerce’i tam olarak destekler. Bu nedenle, web sitenizde satılık ürünler yayınlayabilir ve çok sayıda başka işlem yapabilirsiniz.

EmojiNation, heyecan verici gece kulübü web siteleri oluşturmak için doğru görünüyor ve muhtemelen ihtiyacınız olan tüm özelliklere de sahip.

6. Jarvis

Jarvis, WordPress ile gece kulübü web siteleri oluşturmak da dahil olmak üzere, müzikle ilgili çeşitli ürünler için iyi çalışır.

Jarvis temasıyla gece kulübü web sitenizi kurarken, önceden oluşturulmuş iki ana sayfa düzeni arasında seçim yapmak söz konusu olduğunda seçenekleriniz başlar. Bu tema yakın zamanda güncellendiğinden, Jarvis paketindeki önceden oluşturulmuş web sitesi içeriği, kesinlikle hedef kitlenize hitap edecek tamamen modern bir görünüme sahiptir. Aslında, her iki demo da bir gece kulübü web sitesi oluşturmak için ideal olduğundan, Jarvis kesinlikle çekici bir seçenektir.

İki ana sayfa düzeninden hangisini seçtiğinize bağlı olarak, gece kulübü web sitenizde tam genişlikte büyük bir kaydırıcı olabilir. Bu özel kaydırıcı size yerinizde gerçekleşecek yaklaşan etkinlikleri tanıtmanız için harika bir fırsat sunuyor. Demo slayt gösterileri, ek ücret ödemeden Jarvis tema paketine dahil olan güçlü Slider Revolution premium eklentisi kullanılarak oluşturulduğundan, içeriklerini ve görünümlerini gereksinimlerinize uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz.

Varsayılan ana sayfa düzenlerinin geri kalanı, gece kulübünüzün ve etkinliklerinizin diğer yönlerini tanıtmak için kullanılabilir. Temayı nasıl kurduğunuza bağlı olarak bu, etkileşimli bir fotoğraf galerisi, müzik ve tweet oynatıcı ve diğer müşteri geri bildirimlerini görüntülemeyi içerebilir. Ziyaretçi rezervasyonlarını kabul etmeye başlamak için ana sayfanıza bir rezervasyon formu da yerleştirebilirsiniz. Paketteki rezervasyon eklentisi, WordPress kontrol panelinizden rezervasyonlarınızı ve diğer düzenlemelerinizi yönetmenizi sağlar.

Ayrıntılı bir gösterge panosu ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile Jarvis, bu gece kulübü WordPress temaları koleksiyonundaki en esnek seçeneklerden biridir.

7. asit

Acidum, bu tür birçok farklı web sitesi için iyi çalışması gereken bir gece kulübü WordPress temasıdır.

Bu tema DJ, parti ve kulüp web siteleri oluşturmak için oluşturulduğundan, gece kulübü siteniz için size birçok seçenek sunmalıdır. Acidum paketindeki web sitesi demoları kullanıma hazırdır, bu nedenle çoğu durumda bunlardan birini WordPress panonuza aktarabilir ve ardından kendi metin ve resimlerinizi ekleyebilirsiniz. Ancak, bunları yalnızca yer tutucu içeriği değiştirmenin ötesinde özelleştirmeniz gerekiyorsa, bu da sorun değil.

Acidum, premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerdiğinden, önceden tasarlanmış içeriği kolayca açabilir ve kendi benzersiz düzenlerinizi oluşturmak için mevcut şablonları düzenlemeye veya sayfalar arasında bölümleri değiştirmeye başlayabilirsiniz. Tasarım özelleştirme seçeneklerine ek olarak, gece kulübü web sitenizin Acidum ile nasıl çalıştığı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Bu nedenle, gece kulübünüzü çevrimiçi olarak tanıtmak için kullanılan basit bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema ile çocuk oyuncağı. Ancak, misafirlerinizin etkinliklerinizde yer ayırtabileceği interaktif rezervasyon sistemine sahip bir site açmak istiyorsanız bu da mümkün.

Bu temanın diğer özellikleri, size gece kulübü web sitenize ses ve video gönderme ve bu içeriği verimli bir şekilde düzenleme yeteneği verir. Web sitenizde bir yiyecek ve içecek menüsü yayınlamak için şablonları kullanabilir ve web siteniz aracılığıyla onlar için çevrimiçi bilet satma seçeneğiyle yaklaşan etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. Referans kaydırıcısı sayesinde kullanıcılarınızın yorumlarını paylaşmak da kolaydır. Bir başka kullanışlı şablon seti, web sitenizin galeri bölümünü kapsayarak gece kulübü etkinliklerinizin fotoğraflarını paylaşmanıza yardımcı olur.

Acidum, büyük olasılıkla WordPress ile oluşturmak istediğiniz her tür gece kulübü web sitesi için uygun olacaktır.

8. RockOn

RockOn, vizyonunuza uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz genel amaçlı gece kulübü web sitesinin güzel bir demosuna sahiptir.

Demo gece kulübü web sitesini WordPress kontrol panelinize aktardıktan sonra, sitenizin düzenini değiştirmeye başlamak için tematik çerçevenin seçenekler panelini kullanabilirsiniz. Bu ayarlar, gece kulübü web sitenizin yazı tiplerini, renklerini, düzenlerini ve diğer birçok yönünü kontrol etmenize olanak tanır. Sezgisel bir WYSIWYG arayüzü aracılığıyla demo şablonlarından herhangi birini düzenlemek için dahil edilen premium WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

Slider Revolution, bu temanın kullanıcılarına hiçbir ek ücret ödemeden sunulan başka bir premium araçtır. Araç setinizdeki Slider Revolution ile, yalnızca RockOn demosunu oluşturan slayt gösterilerini özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda gece kulübünüzdeki fotoğrafları ve diğer içeriği görüntüleyen kendi şık kaydırıcılarınızı oluşturmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

RockOn gece kulübü temasını seçerseniz erişeceğiniz diğer sayfa şablonları arasında Resim Galerisi Düzenleri, Blog Gönderi Şablonları ve E-Ticaret Sayfaları bulunur. Bu tema, tüm büyük e-ticaret eklentileriyle çalışacak şekilde oluşturulduğundan, gece kulübü web sitenize kolayca ürün ekleyebilirsiniz. Gece kulübü ürünleri satmanın yanı sıra, bu özellikleri web sitenizden bilet ve diğer eşyaları satmak için de kullanabilirsiniz. RockOn demo broşürü bölümü, web sitenizdeki yaklaşan etkinlikleri sindirilebilir bir biçimde tanıtmanın kolay bir yolunu sunar.

RockOn, kendi WordPress kulüp web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak uygun bir düzene ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

9. DJ Yağmur Akışı

DJ Rainflow, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı web sitesi düzenine sahip modern bir clubbing WordPress temasıdır.

İster bir DJ, organizatör veya gece kulübü sahibi olun, ister müzik endüstrisinde başka bir görevde çalışıyor olun, DJ Rainflow teması web siteniz için uygun olabilir. Bu temanın tasarımı sadece gece kulübü ve kulüp müziği ile ilgili web siteleri oluşturmak için mükemmel şekilde uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda kendi profesyonel sitenizi oluştururken muhtemelen ihtiyaç duyacağınız tüm ana işlevlere sahiptir.

Yaklaşan etkinlikleri tanıtmak, ayrılmış DJ profillerini paylaşmak ve bilet satışlarını, rezervasyonları ve rezervasyonları yönetmek, DJ Rainflow temasının temel işlevlerinin bir parçasıdır. Artık sadece birkaç tıklamayla yeni bir WordPress kurulumunu zengin özelliklere sahip bir gece kulübü web sitesine dönüştürebilirsiniz. Paketteki özelleştirme araçlarını etkinleştirerek, DJ Rainflow demosunun düzenini ve içeriğini hedeflerinize uyacak şekilde özelleştirmede sorun yaşamamalısınız. Yazı tiplerini değiştirmek, renkleri ayarlamak ve logolarınızı yüklemek gibi web sitenizin markalaşmasında site çapında değişiklikler yapmak bu temayla çok kolay.

Sosyal medya entegrasyonu, gece kulübü veya DJ hizmetlerini Facebook, Instagram ve Twitter gibi ağlarda tanıtmayı planlayan herkes tarafından da takdir edilmelidir. Bu temanın e-ticaret işlevini ayrıca dijital veya fiziksel biçimde müzik satmak, bilet rezervasyonlarını kabul etmek ve yönetmek ve abonelik formlarını kullanarak ziyaretçileri e-posta bülteninize katılmaya teşvik etmek için kullanabilirsiniz.

DJ Rainflow, şık ve göz alıcı bir görünüme sahip esnek bir WordPress DJ ve clubbing web sitesi temasıdır.

10. Gece

Nightery, şık gece kulübü web siteleri oluşturmak için yeni bir WordPress temasıdır.

Nightery’nin video eğitimleri, bu temayı yüklemenize ve yeni WordPress gece kulübü web sitenize hemen başlamanıza yardımcı olacaktır. Nightery tema paketinde yalnızca bir web sitesi demosu olmasına rağmen, dikkate alınması gereken seçeneklerin olmaması nedeniyle web sitenizi daha hızlı başlatabilmeniz gerekir. Ancak bu Nightery’nin esnek bir konu olmadığı anlamına gelmez. Demo web sitesini içe aktardıktan sonra, bu temanın birçok yönünü yine de özelleştirebilirsiniz.

Ayrıntılı tema ayarları kontrol paneli sayesinde, yazı tipi değiştirme, düzen ayarları, renkler ve daha fazlası gibi Nightery düzeninde gerekli tüm değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Demo web sitesinde kullanılan ana sayfa kaydırıcısı da kolayca değiştirilebilir. Slider Revolution arayüzünde demo slayt gösterilerini açmak, içeriğinizi ve stilinizi tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

Elbette sıfırdan kendi slayt gösterilerinizi de oluşturabilir ve bunları demo sunumların yerine kullanabilirsiniz. Slider Revolution, video içeriğini destekleyen güçlü bir araçtır. Bu nedenle, bu havalı clubbing WordPress temasıyla web sitenize bu tür bir ekran eklemek söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz olacak. WPBakery sayfa oluşturucu (eski adıyla Visual Composer) gibi diğer premium araçlar, sitenize daha da farklı türde modüller ve içerik öğeleri eklemenize olanak tanır.

Etkileyici bir ana sayfa düzeni ve sitenizin iç sayfaları için çok sayıda şablonla Nightery, bu WordPress gece kulübü temaları koleksiyonunda harika bir seçimdir.

11. Apollon

Apollo, iyi çevrimiçi rezervasyon ve biletleme özelliklerine sahip modern bir etkinlik ve gece kulübü WordPress temasıdır.

Apollo web sitesindeki varsayılan demo, dans müziği merkezli gece kulüpleri için mükemmel bir seçim olabilir. Ana sayfa düzenindeki büyük arka plan resmi, gece kulübünüzün fotoğraflarını görüntülemek için harikayken, isteğe bağlı slayt gösterisi efektleri, etkinliklerinizden bir resim koleksiyonunu görüntülemeyi kolaylaştırır. Sunumlarınızdaki slaytlara metin ve bağlantılar ekleyebileceğiniz için, bu özellik size yaklaşan etkinlikleri ve reklamını yapmak istediğiniz diğer öğeleri tanıtmanız için iyi bir fırsat sunar.

Ana sayfanızın geri kalanı, gece kulübü saatlerinizde önemli tarihlerin ayrıntılarını paylaşmaya ayrılabilir; en son ses kayıtlarınızı paylaşmak için bir medya oynatıcı da dahil olmak üzere kulübün DJ’leri hakkında bilgiler; ve kulübünüzün ve diğer etkinliklerin fotoğrafları. Ayrıca, kulübünüzü ziyaret edenlerin yorumlarını ve sosyal medya beslemelerinizdeki en son içerikleri görüntülemek için bir bölüm de bulunmaktadır. Ancak bu, özelleştirmesi kolay bir tema olduğundan, farklı bölümleri varsayılan ana sayfa düzenine uydurmada sorun yaşamamalısınız.

Apollo gece kulübü temasını düşünmek için bir başka iyi neden de, rezervasyonları ve bilet satışlarını çevrimiçi yönetmek isteyip istemediğinizdir. Bu temanın özellikleri sayesinde, WordPress web siteniz üzerinden kolayca bilet rezervasyonu yapmaya ve satmaya başlayabilirsiniz. Hedef kitleniz web sitenize erişmek için bilgisayarlarını veya akıllı telefonlarını kullanıyor olsalar da, yaklaşan etkinliklerinizde yerlerini koruyabilecekler.

Apollo, modern gece kulübü sahiplerinin kesinlikle takdir edeceği şık bir tasarım sunan kullanışlı bir dizi özelliğe sahiptir.Kategoriler: