Genesis 2022’nin en iyi 24 çocuk teması

Genesis çerçevesi, hızlı yüklenen bir web sitesi için temiz ve verimli kod kullanılarak oluşturulmuş popüler bir WordPress tema çerçevesidir. Genesis çerçevesini kullanarak, çerçeve ile birlikte bir Genesis alt teması yükleyerek WordPress web sitenizin görünümü geliştirilebilir ve dönüştürülebilir.

Genesis temel işlevselliği sağlarken, alt temaları özel düzenler, benzersiz özellikler ve ek özelleştirme seçenekleriyle bunun üzerine kuruludur. Genesis çerçevesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, son kapsamlı incelememiz harika bir kaynaktır.

Bu listedeki alt temalardan birini seçerek, Genesis çerçevesinin sunduğu en iyiyi kullanmaya devam ederken web sitenize tamamen yeni bir tasarım uygulayabilirsiniz.

1. Öz Pro

Essence Pro, sağlık, zindelik ve yaşam tarzı nişlerindeki web siteleri için şık bir Genesis çocuk temasıdır.

Bu temanın görsel olarak çekici ve düzenli tasarımı sayesinde web siteniz hedef kitlenizi sorunsuz bir şekilde çekebilmelidir. Varsayılan ana sayfa düzeni, seçtiğiniz fotoğraf veya başka bir görüntü türüyle değiştirilebilen büyük, tam genişlikte bir arka plan ekranına sahiptir. Resmin üzerine yerleştirilmiş banner metni, isteğe bağlı abonelik formu aracılığıyla e-posta listenize katılmalarını isteme seçeneği ile sitenize gelen ziyaretçilerinizi karşılamak için kullanılabilir.

Ana sayfa düzeninin geri kalanı, makalenin öne çıkan resmini, başlığını ve kısa bir alıntıyı kullanarak en son blog gönderilerinizi gösterecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca, her bağlantıda o sayfadaki öne çıkan görseli kullanarak, sitenizdeki önemli içeriğe giden bağlantıları ana sayfada kolayca görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerinizden veya okuyucularınızdan ilham verici alıntılar veya referanslar göndermek de mümkündür.

Sitenizi kurarken, varsayılan düzenleri kullanmakla sınırlı değilsiniz, ancak bunu yapmak, kendinizinkini oluşturmaya çalışmakla karşılaştırıldığında zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ancak, varsayılan düzeni kullansanız bile, sitenizi markanıza uyacak ve rekabette öne çıkacak şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan çok çeşitli özelleştirme ayarları ve seçenekleri vardır. Özelleştirici aracılığıyla renkleri ayarlayabilir, yazı tiplerini değiştirebilir ve web sitenizin diğer görüntü özelliklerini değiştirebilirsiniz. Logonuzu eklemek veya başlık alanında bir resim yerine sadece bir metin kullanmak da bir seçenektir. Sitenizin tasarımı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için,

Essence Pro, varsayılan modunda harika görünüyor ve size WordPress web sitenizi özelleştirmek için birçok fırsat sunuyor.

2. Korkusuz

korkusuz-genesis-child-theme3

Fearless, Genesis Framework tarafından desteklenen yüksek kaliteli bir WordPress fotoğrafçılık temasıdır.

Ziyaretçilerinizi sitenize gelir gelmez cezbetmenize yardımcı olmak için Fearless, size en iyi çalışmalarınızı ana sayfanızda gösterme fırsatı verir. Ana sayfanızdaki tam ekran slayt gösterisi aracını kullanarak, ziyaretçilerinizin dikkatini dağıtacak çok az şeyle en etkileyici fotoğraflarınızın bir seçimini otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz web sitenizin geri kalanını keşfetmek için gizli menüyü kullandığında, fotoğraf galerilerinizi görüntüleyebilir, blogunuzu okuyabilir ve sitenizi oluşturan diğer sayfaları ziyaret edebilirler.

Korkusuz fotoğrafçılık temasıyla kullanılabilen çoklu galeri modları sayesinde, çalışmanızın nasıl görüntüleneceğine karar vermek için birçok seçeneğiniz var. Duvar Izgarası, Film Şeridi, Mozaik, Slayt Gösterisi, Işık Kutusu veya Blog tarzı galeri modunu seçerseniz, fotoğraflarınız harika görünecek ve ziyaretçileriniz içeriğinizde gezinmeyi kolay bulacaktır.

Fotoğraflarınızı çevrimiçi satmak istiyorsanız, Fearless çekici bir e-ticaret modu içerir. Bu özelliği etkinleştirerek, ziyaretçileriniz çalışmanız arasında gezinebilir, sepetlerine ürün ekleyebilir ve ardından PayPal ile ödeme yapabilir ve ödeme yapabilir.

Fearless ayrıca iyi bir blog yazısı tasarımları seçkisi içerir. Bu şablonlar, içerik pazarlama yoluyla web sitelerine daha fazla trafik çekmeye çalışırken fotoğrafları ve çalışmalarının diğer yönleri hakkında blog yazmak isteyen herkese hitap etmelidir.

Ziyaretçileriniz çevrimiçi fotoğraf galerilerinize göz atarken, her koleksiyonun altında çeşitli widget’ları görüntüleme seçeneğiniz vardır. Bu widget’lar, diğer fotoğraf koleksiyonlarınıza, sitenizdeki önemli sayfalara ve hatta çalışmanızın daha fazlasını sergileyen mini fotoğraf galerilerine bağlantılar içerebilir.

Imagely’nin Fearless Genesis çocuk teması, fotoğraflarınıza bol bol nefes alacak alan sağlarken galerilerinizin nasıl sunulacağı konusunda birden fazla seçenek sunar.

3. Dergi

Dergi ve ana sayfa düzeniniz, ziyaretçilerinizin en iyi içeriği bulmasını ve sitenizin onlara neler sunabileceğini görmesini mümkün olduğunca kolaylaştırma konusunda harika bir iş çıkarıyor.

Renk stillerinin ve düzen seçeneklerinin seçimi, bu Genesis çocuk temasını kullanırken web sitenizin görünümünü özelleştirmenize olanak tanır ve önerilen eklentileri kullanarak web sitenize temel öğeleri kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Bu özellikler, tümü sorunsuz entegrasyon için tema tasarımına uyan sosyal medya simgeleri, e-posta bülteni kayıt formları ve çok daha fazlasını içerir.

Düzenli olarak harika içerikler yayınlayacaksanız, Dergi teması, okuyucularınızın en iyi içeriğinizi kolaylıkla bulmasına yardımcı olmak için ihtiyacınız olan düzeni sağlar.

4. Gurme

Foodie, Genesis çerçevesi için temiz ve ince bir tasarıma güçlü bir ihtiyaç duyan herhangi bir web sitesinde eşit derecede iyi çalışacak başka bir mutfak merkezli WordPress temasıdır.

İster favori tariflerinizi çevrimiçi yayınlıyor olun ister yaratıcı portföyünüzü oluşturuyor olun, Foodie, içeriğinizi istediğiniz şekilde sunacak kadar esnek olacak tasarım özelliklerine ve seçeneklerine sahiptir. İçeriğinizi filtreleme sistemi, ziyaretçilerinizin en son mutfak kreasyonlarınız veya diğer yaratıcı girişimleriniz gibi tam olarak aradıklarını bulmalarını çok kolaylaştırır.

Yemekle ilgili bir web sitesi oluşturuyorsanız, Foodie kesinlikle denemeye değer.

5. Mai Lokumu

Mai Delight, sağlıklı yaşam blogları, yemek ve yemek tarifi siteleri ve fitness ve yaşam tarzı web siteleri oluşturmak için iyi bir seçimdir.

Bu temayı hemen hemen her tür WordPress web sitesi oluşturmak için kullanabilseniz de sağlık, zindelik ve fitness sektörlerinde çalışıyorsanız Mai Delight kesinlikle göz atmaya değer. Bu koleksiyondaki diğer Genesis çocuk temaları gibi, Mai Delight da belirli bir demografiye hitap etmesi gereken parlak, ince bir tasarıma sahiptir.

Bu temanın düzenli tarzına rağmen, varsayılan ana sayfa düzeni kesinlikle kullanışlı özelliklerden ve öğelerden yoksun değildir. Web sitenizi tanıtım teması demosuna uyacak şekilde yapılandırmak istiyorsanız, sitenize gelen ziyaretçileri metinle kaplanmış büyük, tam genişlikte bir başlık resmi ile karşılayabileceksiniz. Daha sonra en son blog yazılarınızı, öne çıkan resimleriniz, başlıklarınız ve kısa bir alıntı ile bir kaydırıcı biçiminde görüntüleyebilirsiniz. Posta listenizi büyütmek istiyorsanız, bir e-posta abonelik formuyla birlikte ilham verici bir resmi görüntülemek için alan içeren bir ana sayfa bölümü vardır.

Ana sayfanızın geri kalanı, hedef kitlenizden aldığınız geri bildirimleri, en iyi içeriğinize bazı bağlantıları ve e-ticaret mağazanızdaki ürünleri paylaşan bir referans kaydırıcısı içerebilir. Mai Delight Genesis alt teması tamamen e-ticarete hazır olduğundan, web sitenizde satılık fiziksel ve dijital ürünleri ve ayrıca ziyaretçilerinizin ödeyebileceği hizmetleri listelemek istiyorsanız, bu tema size kalmış. . görevin yüksekliği. Daha da önemlisi, e-Ticaret şablonları, ürün ve hizmetlerinizin kendilerini potansiyel müşterilere ve müşterilere iyi bir şekilde sunmasını sağlamak için harika görünür.

Birçok yerleşik özelliğin yanı sıra önde gelen WordPress eklentilerinin çoğuyla uyumluluğu ile Mai Delight ile istediğiniz web sitesini oluşturabilirsiniz.

6. İş Uzmanı

Business Pro, servis sağlayıcılar için web siteleri oluşturmak için ideal bir WordPress temasıdır.

İster girişimci olun, ister şirketiniz için bir web sitesine ihtiyacınız olsun, Business Pro, hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanız için size bir şablon sağlayacaktır. Business Pro tema ana sayfasının varsayılan düzeni, üstte bir video arka plan ekranının eşlik ettiği büyük bir başlık bölümü içerir. Bu bölümün tasarlanma şekli sayesinde, videonun arka planını hedef kitleniz için bir hoş geldiniz mesajıyla ve tıklandığında ziyaretçileri seçtiğiniz bir sayfaya götüren bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle kaplayabilirsiniz.

Ziyaretçi, işletme web sitenizi aşağı kaydırmayı seçerse, göreceği bir sonraki bölüm, işletmenizin temel özelliklerini veya benzersiz satış noktalarınızı tanımlamak için kullanılabilecek simgeler kümesidir. Hedef kitlenize daha fazla bilgi sağlamak için her simge küçük bir metin parçasıyla birlikte görüntülenir. Genesis’in bu profesyonel çocuk temasıyla, web sitenizin doğru görünüme ve hisse sahip olduğundan emin olmak için çok çeşitli duyarlı simgeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu temanın hizmetlerinizi tanıtmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek bir başka yararlı yönü de portföy şablonu setidir. Bu önceden tasarlanmış düzen seçenekleriyle, projeler oluşturabilir, çalışmalarınızı yükleyebilir ve portföy içeriğinizi başka şekillerde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Business Pro tema paketinde, içeriğinizi çevrimiçi hale getirmenin başka bir yolunu sunan bir dizi galeri şablonu vardır. Sık sorulan soruları çevrimiçi olarak yayınlamak, fiyat tabloları oluşturmak ve web sitenizde satılık ürünleri listelemek, Genesis çerçevesi için bu alt temayı oluşturan diğer özelliklerden bazılarıdır.

İyi bir dizi tema seçeneği ve özelleştirme kontrolleri ile Business Pro ile doğru web sitesini oluşturabilmelisiniz.

7. Akademi Uzmanı

Academy Pro, Genesis’in ziyaretçilerinin güvenebileceği güvenilir bir web sitesi oluşturmaya güçlü bir şekilde odaklanan bir başka zarif çocuk temasıdır.

İster işinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için bir web sitesine ihtiyacınız olsun, ister bir otorite blogu oluşturma sürecinde olun, Genesis çerçevesi için bu alt konu kısa listenizde olmalıdır. Üyelik programlarını ve çevrimiçi kursları başlatanlar, özellikle kimlik bilgilerinizi ve hedef kitlenizin içeriğinizi neden dikkate alması gerektiğini gösterme konusunda, bu temanın düzenini ve özelliklerini yararlı bulmalıdır.

Yeni ziyaretçiler kazanmanıza yardımcı olmak için, Academy Pro ana sayfasının varsayılan düzeni, önemli bilgileri ziyaretçilerinizle paylaşmanıza yardımcı olabilecek bir videonun eşlik ettiği büyük bir karşılama mesajı ve tanıtım metni için alan içerir. Ana ana sayfanın başlık bölümünün altında, birlikte çalıştığınız müşterilerinizin veya organizasyonlarınızın logolarını görüntülemek için bir alan ve ardından önemli hizmetlerinizi veya ziyaretçilerinizin sizinle çalışmanın keyfini çıkarabilecekleri faydaları vurgulayan bir bölüm bulunur.

Academy Pro ana sayfa düzeninin geri kalanı size, yardımcı olduğunuz kişilerin referanslarını ve yorumlarını, bilgi sayfanızın bir parçasını ve bir e-posta kayıt formunun yanı sıra birkaç diğer yararlı öğeyi gönderme olanağı sağlar. Bu, Academy Pro için varsayılan ana sayfa düzenini açıklasa da, bu temayı seçmek, sitenizin ana sayfası ve dahili içeriği için kendi özel düzeninizi oluşturmanıza olanak tanır. WordPress Özelleştirici için iyi destek ve güçlü bir dizi tema seçeneği sayesinde, herhangi bir kodu düzenlemeye gerek kalmadan bu web sitesinin çoğu özelliğini değiştirebilirsiniz.

Dönüşümle ilgili güçlü özelliklere sahip profesyonel bir Genesis alt teması arıyorsanız, Academy Pro tam size göre.

8. Kurumsal Profesyonel

Corporate Pro, kurumsal şirket web sitelerinin yanı sıra hizmetlerini çevrimiçi olarak sunan kişiler için siteler oluşturmak için kullanılabilir.

Zengin özelliklere sahip bir ana sayfa düzeni ile Corporate Pro, web sitenizin ana sayfasının nasıl görüneceğine dair size kesinlikle birçok seçenek sunar. Ana sayfa düzenini oluşturmak için widget’lar kullanıldığından, Corporate Pro Genesis alt temasını kullandığınızda web sitenizde hangi bölümlerin etkin olduğunu kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca, görüntülendikleri sırayı değiştirmek için bu widget’ları sürükleyip bırakabilirsiniz.

Bu temanın oluşturulma şekli sayesinde, tam genişlikte ana sayfa kaydırıcısı, müşteri ve şirket simgeleri bölümü, simgeler ve metin sütunu ayarları gibi Corporate Pro paketinde bulunan hangi widget’ların ana sayfanızda görüntüleneceğini seçebilirsiniz. ürün veya hizmetlerinizi karşılaştırmak için fiyatlandırma tablosu ve müşteri ve müşteri geri bildirimlerinizi görüntülemek için bir referans kaydırıcısı.

Ayrıca ana sayfanızda bir video oynatıcı gösterme olanağına sahip olacaksınız ve bu da size izleyicilerinizle hoş geldiniz mesajını paylaşmak için iyi bir fırsat verecek. Bu temanın eksiksiz bir blog şablonları seti olduğundan, haberlerinizi yalnızca web sitenizde yayınlamakla kalmaz, aynı zamanda blogunuzdan alıntıları web sitenizin ana sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Web siteniz için güçlü bir ana sayfa önemli bir gereksinimse, Corporate Pro, bu en iyi Genesis alt temaları koleksiyonundaki tüm seçeneklerden en iyi donanımlı ana sayfa düzenlerinden birine sahiptir.

Web sitenizin bu hayati bölümünün görünümünü kolayca özelleştirmenize olanak tanıyan modüler ana sayfa tasarımı yaklaşımına ek olarak, kendi logonuzu yükleyerek başlık alanını kolayca özelleştirebilir veya bunun yerine basitçe bir logo görüntüleyebilirsiniz. Metin.

Mobil duyarlı tasarım sayesinde, Corporate Pro çocuk temasını kullanırken WordPress web sitenizin akıllı telefonlarda ve tabletlerde nasıl görüneceği konusunda endişelenmenize gerek yok.

9. Yazar Profesyonel

Author Pro, Genesis çerçevesinin arkasındaki ekip olan StudioPress’in bir başka alt temasıdır.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu premium tema, yazarların en iyi edebi eserlerini sergileyen bir web sitesi oluşturmalarına yardımcı olmak için oluşturuldu. Author Pro, kitap kapaklarınızı çevrimiçi olarak görüntülemek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere, her iş için profillere ve ayrıca ziyaretçilerin satın alma yapmak için kullanabilecekleri bağlantılara sahiptir.

Author Pro teması ayrıca, bir WordPress web sitesinde bulunan kenar çubuğu, üstbilgi ve altbilgi alanları gibi geleneksel dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan yazarın en son çalışmasını tanıtmak için kullanılabilecek bir açılış sayfası şablonu içerir. Bu temanın diğer özellikleri arasında tamamen duyarlı bir düzen, aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir renk stili seçimi ve StudioPress Genesis alt temalarının bilindiği hızlı yükleme süreleri bulunur.

Bu tema, demo sürümü gibi görünmek ve satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmak için ayarlamanız gereken tüm belgelerle birlikte gelir.

10. Otorite Uzmanı

otorite yanlısı oluşum teması

Authority Pro, seçtiğiniz alanda uzmanlığınızı ve becerinizi göstermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha fazla müşteri edinmenize, yeni müşteriler oluşturmanıza ve profilinizi büyütmenize yardımcı olacak bir WordPress teması arıyorsanız, Authority Pro en iyi seçenek olabilir. Ana sayfa düzeni, kendinizi tanıtmanız için size birçok fırsat ve hedef kitlenize nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda birçok olanak sağlayan bir düzene sahiptir. Büyük bir resim alanı ve üst yarıda bir metin bölümü ile ziyaretçileriniz sitenize gelir gelmez sizi hızlı bir şekilde tanıyabilir.

Varsayılan ana sayfa düzeninin daha aşağısında, geçmiş ortaklarınızı ve müşterilerinizi listelemek için yer tutucular, en değerli içeriğinizi paylaşmak için bir alan ve birlikte çalıştığınız mutlu kişilerin referanslarını ve incelemelerini göndermek için bir kaydırıcı bulacaksınız. Ana sayfanın web sitenize eklemeyi seçebileceğiniz diğer bölümleri, en son blog gönderilerinizi, harekete geçirici mesaj alanlarını ve bülten abonelik formlarını içeren bir besleme içerir. Authority Pro Genesis alt temasında widget’lı bir ana sayfa bulunduğundan, web sitenizdeki öğeleri ve widget’ları kolayca yeniden düzenleyebilir ve hangilerinin gösterilip gizleneceğini seçebilirsiniz.

Authority Pro, içeriğinizin en uygun şablon kullanılarak yayınlanmasını sağlamak için birkaç farklı blog yazısı düzenine sahiptir. Ayrıca Hakkında sayfası, fiyatlandırma tablosu sayfası ve açılış sayfası düzeni dahil olmak üzere web sitenizin ihtiyaç duyabileceği en önemli sayfalar için iyi bir şablon seçimi bulacaksınız. Authority Pro ayrıca tam e-ticaret desteğine sahiptir, bu da onu web sitelerinden çevrimiçi işlem yapmak isteyen herkes için iyi bir seçenek haline getirir.

Authority Pro, hizmetlerinizi tanıtmanıza ve kişisel markanızı güçlendirmenize yardımcı olacak, iş odaklı iyi bir Genesis çocuk temasıdır.

11. Tek Renkli Profesyonel

Monochrome Pro, ziyaretçilerinizi etkileyeceğinden emin olan zarif ve basit bir tasarıma sahiptir.

İki tonlu renk düzeni ve şık yazı tiplerinin seçimi sayesinde, StudioPress Genesis’in bu alt temasıyla görsel olarak çarpıcı bir web sitesi başlatmak uzun sürmeyecek. Monochrome Pro’yu varsayılan ayarlarında kullanırsanız, web siteniz, ziyaretçilerinizi metin ve arka plan resmiyle karşılamak için geniş bir bölüm ve ardından önemli alanlarınızı vurgulamak için üç sütunlu bir panel içeren şık ve zengin özelliklere sahip bir ana sayfaya sahip olacaktır. . tecrübeden.

Varsayılan ana sayfa düzeninin diğer bölümleri, birlikte çalıştığınız müşterilerin ve şirketlerin logolarını paylaşma, en son blog gönderilerinizi önizleme ve bir harekete geçirici mesaj çubuğu ekleme olanağı sağlar. sitenizdeki sayfa.

Varsayılan ana sayfa şablonu harika görünse de kolayca ayarlanabilir. Genesis’in bu alt teması, ana sayfa öğelerinin düzenini işlemek için widget’ları kullanır ve size mevcut seçenekleri sürükleyip bırakma olanağı verir. Sitenize başka içerik parçaları ekleyerek, yayın alanı kısıtlamalarından muaf olan resimleri, videoları ve diğer öğeleri görüntülemek için tam genişlikte içerik bloklarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, gönderilerinize ve sayfalarınıza, görüntüleri çekici yeni şekillerde gösteren ızgara düzenlerini kolayca ekleyebilirsiniz.

En iyi Genesis alt temalarının çoğu gibi, Monochrome Pro da bu temel içerik parçalarını sitenize ekleme sürecini hızlandırmak için bir iletişim sayfası, fiyatlandırma sayfası ve açılış sayfası şablonları ile birlikte gelir. Ayrıca, web sitenize bir çevrimiçi mağaza alanı eklemek için eksiksiz bir e-ticaret şablonları setine de erişebilirsiniz.

Monochrome hafif bir tasarıma sahip olduğundan, bu temayı seçerseniz web siteniz olabildiğince hızlı yüklenmelidir.

12. Sağlık Uzmanı

Wellness Pro kesinlikle yaşam tarzı blogcularını hedefliyor, ancak diğer projeler için de işe yaramalı.

Demo web sitesini kontrol ettikten sonra, Wellness Pro’nun en azından varsayılan modunda yemek, fitness ve yaşam tarzı blogcularına hitap etmesi gerektiği açıktır. Ancak bu temanın özellik listesini gözden geçirdikten sonra, marka değerlerini iletmek konusunda harika bir iş çıkaran, göz alıcı bir tasarıma sahip bir web sitesi başlatmak isteyen herkes için de işe yarayacağı açıkça görülüyor.

Ziyaretçiler sitenize ulaştıklarında, ziyaretçiyi bilgi sayfası gibi kendi seçtikleri bir varış noktasına götürebilecek bir düğmeyle birlikte bir karşılama mesajıyla kaplanmış büyük, tam genişlikte bir resim göreceklerdir. Sayfanın üst yarısındaki içeriğin tonunu belirledikten sonra, ziyaretçi sayfayı aşağı kaydırırken, sitenizin başka bir yerinden, Önemli sayfalar, popüler blog gibi seçilen içeriğe bağlantılardan oluşan bir panel görebilir. gönderiler veya öğeler. cüzdanından. Ana sayfanızın üst kısmında görüntülenen hoş geldiniz başlığına ek olarak, Wellness Pro, metin ve harekete geçirici mesaj düğmesi ile kaplanmış ek tam genişlikte görüntü ekranları eklemeyi kolaylaştırır. Öyleyse,

Sosyal medya kullanıcıları, özellikle Instagram’da aktif olanlar, web sitenizdeki hesabınızdaki en son fotoğrafları görüntülemeyi kolaylaştıran dahil edilen widget’ı takdir etmelidir. Ayrıca, ziyaretçilerinizin doğrudan web siteniz üzerinden size mesaj göndermesini sağlamak için önceden tasarlanmış iletişim sayfasını kullanabilirsiniz; açılış sayfası şablonu ise tanıtacak ürün veya hizmetleri olanlar için faydalı olacaktır.

Wellness Pro, iyi bir dizi promosyon ve pazarlama özelliğiyle birleştirilmiş şık ve modern bir tasarıma sahiptir.

13. Kafe Uzmanı

Café Pro, bir restoran veya yemekle ilgili diğer işletmeler için web sitesi oluşturan herkes için ideal bir seçimdir. Bu tema, hem servis edilen yemeklerin hem de tanıtılan işyerinin fotoğraflarını görüntülemek için bolca alana sahiptir.

Bu temayla birlikte gelen fiyatlandırma tablosu özelliği, ziyaretçileriniz için yerleşik yiyecek tekliflerini veya menünüzün en iyi bölümlerini vurgulamada uzun bir yol kat edebilir. Uzun biçimli ana sayfa düzeni, ziyaretçileriniz için diğer sayfalara tıklamak zorunda kalmadan gerekli tüm bilgileri sağlamayı da kolaylaştırır.

Ancak ziyaretçileriniz ek bilgi isterlerse sitenizin iç sayfalarını ziyaret edebilirler. Bu sayfalar, Café Pro ile birlikte gelen birkaç yüksek kaliteli sayfa şablonu kullanılarak tasarlanabilir.Sunulan diğer özellikler arasında sadece birkaç tıklama ile uygulanabilen çeşitli renk şemaları, bir açılış sayfası şablonu ve elbette bir mobil -Hareket halindeki ziyaretçiler için dostu tasarım.

Restoranınızı şık bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, şık ve modern Café Pro teması kesinlikle herhangi bir potansiyel lokantayı etkileyecek bir görünüme sahiptir.

14. Profesyonel rafine

Rafine Pro, blogcular, hizmet sağlayıcılar ve çevrimiçi pazarlamacılar için ideal olan klasik bir tasarıma ve stile sahiptir.

İyi bir e-ticaret desteği ile Refined Pro, çevrimiçi ürün satmak ve ürünlerini düzenli bir mağazada sunmak isteyen herkes için uygundur. Eksiksiz e-Ticaret şablonları seti sayesinde, bu temayı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kullanabilir veya sadece blogunuza veya başka tür sitelere bazı ürünler ekleyebilirsiniz. Ancak, hiçbir şey satmıyor olsanız bile, Refined Pro web siteniz için harika bir seçenek olabilir.

Bu temanın zarif görünümü nedeniyle, Refined Pro ile oluşturulan herhangi bir site belirli bir ziyaretçi türünü çekecektir. Yani hedef kitlenizin pastel tonlara ve dönen serif yazı tiplerine olumlu tepki vereceğini düşünüyorsanız, Refined Pro sizin için tema olabilir. Ancak, bu Genesis alt temasını varsayılan yapılandırmasında kullanmanız gerekmez. WordPress Customizer’ın sezgisel arayüzü sayesinde yazı tiplerini değiştirmek ve renkleri ayarlamak gibi görevleri gerçekleştirmek kolayca gerçekleştirilir. Bu nedenle, WordPress deneyim seviyeniz ne olursa olsun, web sitenizde çok fazla çaba harcamadan kozmetik değişiklikler yapabilmeniz gerekir.

Bu temanın bir başka güzel yönü de, web sitenizin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşen bir e-posta bülteni kayıt formuyla birlikte gelmesidir. Menülerin hangi bağlantıları içerdiğini ve nasıl düzenleneceğini kolayca tanımlamanıza izin veren kontrol paneli sayesinde, web sitenizdeki gezinme menüleri üzerinde de iyi bir kontrol sahibi olursunuz. Refined Pro paketine dahil edilen düzen kitaplığı, blog gönderileriniz için şık düzenler, sayfa hakkında ve hedef kitlenize fırsatları ve fırsatları tanıtmak için bir açılış sayfası şablonuyla da yardımcı olmalıdır.

Refined Pro’nun aldatıcı derecede basit görünümünün arkasında, bir dizi kullanışlı özellik ve işlevsellik bulacaksınız.

15. Rakım

Altitude Pro, tam genişlikte bir arka plan görüntüsü ve odak noktası olan bir karşılama mesajı içeren bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için çekici bir şablon sağlar.

Tema ayrıca, ziyaretçileriniz uzun biçimli ana sayfa düzeninde hareket ederken sahte bir 3D efekti yayan göz alıcı bir paralaks kaydırma özelliğine sahiptir. Ana sayfayı oluşturan her bölüm, içeriği daha yönetilebilir bilgi parçalarına ayırmaya yardımcı olan kendi düzenine ve arka plan görüntüsüne sahip olabilir.

Altitude Pro, web sitenize harekete geçirici mesaj düğmeleri eklemek için birçok fırsat içerir. Bu, ziyaretçilerinizin gelmesini istediğiniz belirli bir sayfa veya yapmalarını istediğiniz bir işlem varsa, iyi yerleştirilmiş birkaç düğme ile başarı şansınızı artırabileceğiniz anlamına gelir.

Temiz kod ve minimal tasarımla Altitude Pro’yu kullanmak, Genesis destekli WordPress web sitenizin yalnızca hızlı yüklenmesini değil, aynı zamanda kullanımının kolay olmasını sağlamanın kesin bir yoludur.

16. Paralaks

Paralaks, web tasarımındaki en yeni trendlerden ikisini tek bir çekici pakette birleştirir.

Uzun dikey kaydırmalı ana sayfa düzeni ve 3D efektli paralaks arka plan görüntüleri, ziyaretçilerinizin unutmayacağı güçlü bir ilk izlenim yaratırken, marka hikayenizi anlatmanıza olanak tanır.

Ziyaretçileriniz web sitenizin iç sayfalarına tıkladığında, dikkat dağıtıcı olmayan sayfa düzenleri içeriğinize okuyucularınızla bağlantı kurmak için ihtiyaç duyduğu alanı sağlar.

Çocuk teması Paralaks’ın tüm ruhu, izleyicilerinizle bir ilişki kurmaya ve ardından onları temas noktasına yönlendirmeye odaklanır. Bu, onu etkili bir olası satış yaratma platformu arayanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.

17. Sonsuzluk Profesyoneli

Infinity Pro, iş WordPress web siteleri oluşturmak için modern ve şık bir Genesis alt temasıdır.

Infinity Pro, markanızı rekabette yükseltmenize yardımcı olmayı amaçlayan şık bir tasarıma sahiptir. Varsayılan ana sayfa düzeni, üstte bir metin alanı ve bir harekete geçirici mesaj düğmesi ile tamamlanmış büyük bir tam ekran görüntü için yer içerir.

Ziyaretçileriniz bu WordPress iş temasının ana sayfasını aşağı kaydırırken, markanızın misyon beyanını görüntüleyebilirsiniz. Hedef kitleniz şu anda daha fazla bilgi istiyorsa, seçtikleri bir sayfayı ziyaret etmek için düğmeyi tıklayabilirler. Ana sayfanın kullanabileceğiniz diğer bölümleri, bir metin etiketi ile tam genişlikte bir resim görüntülemek için başka bir fırsat, temel hizmetlerinizi veya en iyi özelliklerinizi vurgulamak için kullanılabilecek bir özellik tablosu ve ardından profilleri görüntülemek için bir bölüm içerir ve ekip üyelerinin görüntüleri. , widget’a hazır alt bilgi alanıyla bitirmeden önce.

Ancak Infinity Pro Genesis alt teması esnek bir seçenek olduğundan, varsayılan ana sayfa düzenini ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Infinity Pro tema paketinde bulunan diğer önceden tasarlanmış düzenler, blogunuz için bir yazar sayfası şablonu, blog gönderileri ve kategori sayfası şablonları ve bir iletişim sayfası düzeni içerir. WordPress web sitenizden potansiyel müşteriler oluşturmayı planlıyorsanız, açılış sayfası ve müşteri adayı oluşturma sayfası şablonları kesinlikle kullanışlı olacaktır.

Infinity Pro, WooCommerce destekli çevrimiçi mağazanızın ihtiyaç duyacağı tüm sayfa şablonlarıyla birlikte tamamen e-ticarete hazırdır.

18. Modern çalışma

Modern Studio, stüdyonuzu ve ürettiği çalışmaları tanıtmak için bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Temiz ve minimal tasarım, içeriğinize nefes alması için bolca alan sağlar. İster düşüncelerinizi bloglayın, ister portföyünüze yeni parçalar ekleyin, Modern Studio çok az dikkat dağıtıcı şey sunar.

StudioPress’in diğer Genesis alt temaları gibi, Modern Studio da sizi özellikler ve seçeneklerle boğmuyor. Bunun yerine, isteğe bağlı örnek içeriği içe aktararak ve ardından sitenizi WordPress Özelleştirici aracılığıyla özelleştirerek web sitenizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Yine, web sitenizi özelleştirmeye gelince seçenekler minimumda tutulur. Bu temanın varsayılan ayarlarından çok uzaklaşmadan sitenizin tam olarak doğru görünmesini sağlamak için birkaç renk ve yazı tipi ayarı arasından seçim yapabilirsiniz.

Sitenizde her yeni içerik yayınladığınızda, tam genişlikte bir şablon da dahil olmak üzere üç farklı düzen seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bir ürün veya hizmeti tanıtmak için ideal bir açılış sayfası şablonu, profilinizi görüntülemek için bir yazar sayfası ve bir iletişim sayfası şablonu bulacaksınız. Modern Studio, ziyaretçilerinize her zaman önemli bir mesajı gizlice göstermek için kullanılabilecek yapışkan bir başlık alanı içerir.

Özel widget’lar sayesinde, sitenizin kenar çubuğu alanında bir bülten abonelik formunun yanı sıra kullanıcı profilinizi, sosyal medya profillerinize olan bağlantıları, Instagram beslemenizdeki fotoğrafları ve bir listeyi kolayca görüntüleyebilirsiniz. Son Blog Yazıları.

Modern Studio, web sitenizin profesyonel görünmesine ve hissettirmesine yardımcı olacak rafine bir stile sahiptir.

19. Günlük tabak

Daily Dish, öncelikle yemekle ilgili web siteleri için temiz ve taze bir tasarım isteyen herkes için yaratılmıştır. Bununla birlikte, düzen size hitap ediyorsa, bu StudioPress Genesis alt temasını gıda dışı blogunuz için kullanmamanız için hiçbir neden yoktur.

Web sitesi başlık alanının hemen öncesi dahil olmak üzere, tema şablonlarında yerleşik birçok pencere öğesi alanıyla, e-posta kayıt formları da dahil olmak üzere içeriğinizin içine ve çevresine dinamik öğeler eklemek için birçok fırsatınız vardır. Web sitenize profesyonel bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmak için, açılış sayfası ve yazar sayfası şablonları da dahil olmak üzere, kullanılacak bir dizi farklı sayfa şablonu da vardır.

Daily Dish, içeriğinizin sayfada öne çıkması için size bol miktarda boşluk ve alan sağlar.

20. Metre

Metro, içeriğinizi aşırı yüklemeden blogunuza kolayca göz alıcı bir tam ekran arka plan resmi ekleme olanağı sağlar. Bu etkiyi renk bloklarının kullanımıyla birleştirerek web siteniz için göz alıcı bir tasarım oluşturmak çok kolay.

Metro kullanarak web sitenizin ana sayfası birkaç farklı ayarda düzenlenebilir. Bu, farklı widget’ları yerine sürükleyip bırakmanıza izin veren widget alanlarının kullanımı sayesindedir. En son gönderilerinizi, belirli kategori içeriğini veya sitenizde aktif olan diğer widget öğelerini görüntülemek isteyip istemediğiniz, bu tema ile ilgili bir sorun değil.

İçeriğinizi geniş ekran modunda yayınlamak istiyorsanız Metro ve ferah düzeni sizin için konu olabilir.

21. Yaşam Tarzı

Lifestyle, StudioPress ekibinden yeni ve hafif bir WordPress temasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu konu bir sağlık veya yaşam tarzı blogu için uygun olacaktır. Ancak, sade ve göze batmayan tasarımı sayesinde birçok web sitesi türü için kullanılabilen esnek bir düzendir.

Altı ince renk şeması ve tema seçenekleri kontrol paneli, herhangi bir koda bakmadan web sitenizin görünümünü değiştirmeyi kolaylaştırır.

Genesis çerçevesi için en iyi çocuk dostu temalarda olduğu gibi, Lifestyle hareket halindeyken mobil okuyucularınıza hizmet vermeye tamamen duyarlıdır.

22. Yönetici

Executive, potansiyel müşterilere ve müşterilere sunmanız gereken hizmetleri ve becerileri sergilemek için oluşturulmuştur.

En iyi çalışmanızı öne ve merkeze koymayı kolaylaştıran sağlam bir ana sayfa tasarımı ile Executive ayrıca, ziyaretçilerinizi bir sonraki adımı atmaya ve zarif iletişim sayfası aracılığıyla iletişim kurmaya teşvik etmeye yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik içerir.

Web siteleri için profesyonel ve kurumsal bir kimlik arayanlar için Executive tüm kutuları işaretler.

23. Haberler

Haberler, web sitenizin üst yarısına iki ana gezinme menüsü ekleyerek, ziyaretçilerinizin en yeni ve en iyi içeriğinizi bulmasını her zamankinden daha kolay hale getirir.

Ana sayfa kaydırıcısı ayrıca okuyucularınızın en son gönderilerinizden bazılarına hızlı bir şekilde erişmesine olanak tanır ve ziyaretçilerinizin sizi ve web sitenizi daha iyi tanımak için zaman ayırma şansını artırmanın başka bir yolunu sunar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş renk stili ve sunulan altı düzen seçeneğiyle, Haber alt temasıyla ihtiyacınız olan web sitesini oluşturmak için birçok fırsatınız var.

İçeriğinizi ciddi ve profesyonel bir ortamda yayınlamak istiyorsanız Haber konusu özellikle sizin için oluşturuldu.

24. Jessica

Jessica, WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için bir e-ticaret Genesis alt temasıdır.

Bu tema aslında üç büyük WordPress çevrimiçi mağaza oluşturma eklentisi ile uyumludur: WooCommerce, iThemes Exchange ve WP e-Commerce, web sitenize e-Ticaret işlevselliği eklemek için size üç seçenek sunar.

Jessica, bu eklentilerin her biri için mağazanız için doğru düzeni elde etmenize olanak tanıyan önceden tasarlanmış mağaza şablonları içerir. Diğer faydalı sayfa şablonları, abone kayıt formlarını, boyut tablolarını ve iletişim formu sayfalarını içerir.

Ana sayfa düzeni kutudan çıktığı haliyle harika görünse de, widget alanlarının kullanımı sayesinde ihtiyaçlarınıza göre kolayca değiştirilebilir ve yapılandırılabilir. Paket ayrıca tasarımı daha fazla özelleştirme için düzenlemenize izin veren Photoshop PSD dosyalarını da içerir.

WordPress’te yeniyseniz, WP101’in yerleşik nasıl yapılır videolarını beğeneceksiniz. Bu videolar, web sitenizi kısa sürede çalışır duruma getirmenize yardımcı olmak için bu çevrimiçi yayın platformunun tüm özelliklerinde size yol gösterecek.