Hayır kurumları için 6 ücretsiz WordPress teması

Bir hayır kurumu web sitesi, profesyonel bir organizasyon yürüttüğünüzü göstermelidir. Bununla birlikte, bir hayır kurumu genellikle parasal kaynakları başka bir yere yönlendirmek zorundadır ve premium bir WordPress temasına gidecek çok az şey bırakır.

Neyse ki, çekici bir web sitesi tasarlamak için bir dizi harika ücretsiz hayır kurumu ve kar amacı gütmeyen WordPress teması var. Çoğu durumda, burada sunulan ücretsiz temalar, premium muadilleri kadar yeteneklidir.

Bu makalede, yeni bağışlar toplamak ve amacınıza dikkat çekmek için harika, en iyi ücretsiz WordPress hayır kurumları temalarını tanıtacağız. Göreceğiz!

1. Hayırsever

İyilik teması.

Güven, bir hayır kurumunu büyütmenin anahtarıdır. Potansiyel bağışçılar, katkıda bulunmaya karar vermeden önce operasyonunuz hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmelidir. Benevolent gibi bir temanın yardımcı olabileceği yer burasıdır.

Benevolent ile ziyaretçilerin hayır kurumunuz hakkında aradığı ayrıntıları paylaşmanıza olanak tanıyan duyarlı, modern görünümlü bir temaya erişebilirsiniz. Tema, hazır afiş ve istatistik sayacı öğeleri ve çok çeşitli özel widget’lar içerir. Ayrıca, alıntılar ve durum güncellemeleri için seçenekler de dahil olmak üzere birden fazla benzersiz blog yazısı biçimiyle birlikte gelir.

Hayır kurumunuz sosyal medyada aktifse, Benevolent onların profillerine link eklemenize de izin veriyor. Bu, web sitenizin geri kalanından rahatsız etmeyen bir burger menüsü kullanır.

Benevolent ile özelleştirmesi ve kuruluşunuzun tarzına uyarlanması kolay bir tema elde edersiniz. Sık sık blog yazmayı planlıyorsanız, Benevolent kesinlikle dikkate değer bir seçenektir.

2. Astra

Astra teması.

Optimizasyon, birçok popüler web sitesini bu kadar başarılı yapan şeyin büyük bir parçasıdır. WordPress temaları söz konusu olduğunda, birkaç seçenek Astra kadar iyi çalışır. Bu, onu bir yardım sitesi için harika bir seçenek haline getirir.

Astra, çeşitli proje türleri için başlangıç ​​web sitesi tasarımları içeren hafif ve çok yönlü bir WordPress temasıdır. Bunlardan biri Hayvan Refahı Başlangıç ​​Şablonu. Bu düzen, katkıda bulunduğunuz nedenlerle ilgili bilgileri paylaşmanıza, hayır kurumunuzun misyonunu tanımlamanıza ve gönüllü fırsatları sunmanıza olanak tanır. Tasarımın kendisi çok minimalist, renkli bir harekete geçirici mesaj ve başka pek az şey var, böylece fotoğraflarınız gösterinin yıldızları olabilir.

Diğer birçok tema gibi Astra da en popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler. Ayrıca, tasarımlarınızı daha da fazla değiştirebilmeniz için çok çeşitli yerleşik özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Genel olarak, özelleştirmesi kolay ve birinci sınıf performans sunan bir tema arıyorsanız, Astra kesinlikle listenizde olmalıdır.

3. Doğa için mutluluk

Doğa Mutluluğu teması.

Bugün, çevre hayır kurumları her zamankinden daha fazla ilgi görüyor. Kuruluşunuzun bu artan ilgiden faydalanmasını istiyorsanız, bunu mümkün olan en iyi şekilde gösteren bir WordPress temasına ihtiyacınız olacak. Nature Bliss mükemmel bir uyum olabilir.

Nature Bliss’in tasarımı, çevre dostu ‘tutkusu’nu uyandıran renklerle doludur. Bağlantılar ve harekete geçirici mesajlar, beyaz bir arka plan üzerinde görünen ve ziyaretçinin dikkatini çeken benzer yeşil tonlarını kullanır. Tema ayrıca özel simgeler, blog alıntı kutuları ve ekip üyesi bölümleri içerir. Hepsi aynı zamanda, çevre dostu bir web sitesi için mükemmel olan, belirgin bir şekilde çevre dostu unsurlara sahiptir.

Ayrıca, Nature Bliss tamamen duyarlıdır ve sayfalarınızda kullanmak için birden çok kaydırıcı seçeneği içerir. Tema, 11 özel widget’ı birleştirir ve çeşitli kenar çubuğu stilleri arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Yardım amaçlı WordPress temaları söz konusu olduğunda, Nature Bliss bulabileceğiniz kadar yeşil ve çevre dostudur. Kuruluşunuzun daha iyi bir çevreye olan bağlılığını yansıtan bir tema kullanmak istiyorsanız Nature Bliss sizin için mükemmel olabilir.

4. Zakra

Zakra'nın teması.

Çok özel bir nişe uyan bir konu bulmak zor olabilir. Aksine esnek, çok amaçlı bir tema kullanmak çok daha verimli bir çözüm olabilir. Zakra’nın devreye girdiği yer burasıdır.

Zakra, ücretsiz bir tema için inanılmaz derecede profesyonel görünen Charity’den biri olan 10’dan fazla başlangıç ​​sitesi tasarımı içerir. Hayır Kurumu düzeniyle belirli amaçlar, gönüllü işe alım ve daha fazlası için kullanıma hazır sayfalar elde edersiniz. Her sayfa ayrıca kendi özelleştirme ayarlarıyla birlikte gelir ve benzersiz bir hayır kurumu web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

Çevrimiçi bağış toplamayı planlıyorsanız, Zakra birkaç popüler WordPress yardım eklentisi ile entegre olur. Ayrıca tema, özel bağış formu düzenlerinin yanı sıra ziyaretçilerin yıllar içinde kuruluşunuza ne kadar verdiklerini gözden geçirmelerine olanak tanıyan sayfalar içerir.

Hayır kurumları bağışlara bağlı olduğundan, yalnızca onları teşvik etmekle kalmayan, aynı zamanda bağış eklentinizle bütünleşen bir WordPress temasına ihtiyacınız var. Zakra, her ikisini de sunar; bu, kuruluşunuz için ideal ücretsiz tema olabileceği anlamına gelir.

5. Neve

Neve'nin konusu.

Hayır kurumları, ihtiyaç duydukları tüm özellikler nedeniyle tasarımı karmaşık olabilir. Başarılı bir hayır kurumu web sitesinin bağışları işlemesi, gönüllüleri kaydetmesi ve çok daha fazlasını yapması gerekebilir. Bu nedenle Neve gibi çok amaçlı bir tema harika bir seçenek olabilir.

Burada, geniş bir başlangıç ​​web sitesi tasarımları koleksiyonu sayesinde kurulumu kolay, hızlı bir WordPress teması elde edersiniz. Bunların arasında hayır kurumları için bir seçeneğiniz var. Neve, kullanıcıların hayır kurumu web sitesinde gezinmesine yardımcı olmak için göz alıcı yazı tipleri, renkli arka planlar ve göz alıcı eyleme geçirilebilir öğeler kullanır.

Neve’yi ek eklentiler kullanmadan özelleştirmek kolay olsa da, birçok WordPress sayfa oluşturma aracıyla harika çalışır ve size esneklik sağlar. Ayrıca, hayır kurumunuza mobil arama sonuçlarında bir destek sağlayabilecek Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalarını (AMP) da destekler.

Çoğu zaman, yalnızca tasarım sürecinde büyük ölçüde değişmesini istediğiniz web sitesi türü hakkında bir fikriniz olabilir. Neve gibi esnek, çok amaçlı bir tema kullanmak, yardım sitenizin istediğiniz yönde gelişebileceği anlamına gelir. Bu nedenle, dikkate alınması çekici bir seçenektir.

6. Bloklu

Blocksy teması.

Başarılı yardım siteleri genellikle birden fazla gelir kaynağına sahiptir. Bağışları işleyebilir, mal satabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ancak, Blocksy’nin sunduğu tüm bu özellikleri destekleyen ücretsiz bir WordPress yardım temasına ihtiyacınız olacak.

Bu çok amaçlı tema, kuruluşunuzun kullanması için birkaç başlangıç ​​web sitesi tasarımıyla birlikte gelir. Bunlardan biri hayır kurumları için tasarlanmıştır ve özel simgeler, gönüllü profilleri, öne çıkan nedenler ve referans bölümleri içerir.

Blocksy ile hemen hemen tüm WordPress bağış eklentilerini entegre edebilirsiniz, böylece seçtiğiniz amaçlar için kolayca para toplayabilirsiniz. Tema ayrıca e-ticaret ile uyumludur. Web siteniz üzerinden ürün satmanıza izin vermek için WooCommerce gibi eklentilerle çalışır.

Sonuç olarak, web sitenizden çeşitli şekillerde para kazanmanıza olanak tanıyan bir yardım amaçlı WordPress teması arıyorsanız Blocksy harika bir seçenek olabilir.