Konuşmacılar için En İyi 7 WordPress Teması 2022

Hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için profesyonel görünümlü bir web sitesine ihtiyaç duyan bir kamu konuşmacısıysanız, doğru yere geldiniz. Konuşmacılar için en iyi WordPress temalarından oluşan bu koleksiyonun zarif seçenekleri sayesinde, burada kesinlikle uygun bir çözüm bulacaksınız.

Bu temaların tümü, WordPress panonuza hızlı bir şekilde aktarılabilen en azından tam bir konuşmacının web sitesi demosunu içerir. Ancak, bu temaların birçoğu birden fazla demo ile birlikte gelir ve size web siteniz için daha da fazla seçenek sunar. Ne tür etkinliklerde konuştuğunuz veya ne tür konferans hizmetleri sunduğunuz gerçekten önemli değil, bu konular neredeyse tüm proje türlerini kapsayacak kadar çeşitlidir.

Siteniz için en uygun olanı bulmak söz konusu olduğunda, web sitenizin nasıl görünebileceğini görmek için tema demolarına göz atmayı unutmayın. Tüm bu temalar sayfa oluşturucularla çalıştığından, gerekirse önceden tasarlanmış içeriği özelleştirmek için çok fazla çaba harcamaması gerektiğini hatırlamakta fayda var.

Bununla birlikte, bu konular bazı etkileyici konuşmacı web sitesi demolarını içerdiğinden, kutunun dışında bir düzen bulma şansınız yüksektir.

1. sonsuz kurşun

sonsuz kurşun

Everlead, profesyonel web siteleri oluşturmak için bir yaşam koçu ve konuşmacı WordPress temasıdır.

Kendinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak istiyorsanız, Everlead web sitenizi başlatmanıza yardımcı olacak konu olabilir. Yaşam koçlarını ve konuşmacıları hedefleyen Everlead, kendi siteniz için temel olarak kullanabileceğiniz altı en iyi web sitesi demosuna sahiptir. Seçenekler arasında, hedef kitlenizle bağlantı kurmanız ve kendinizi alanınızda bir uzman olarak tanıtmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlaması gereken, önceden oluşturulmuş süslü bir konuşmacı web sitesi bulunmaktadır.

Ana WordPress Speakers web sitesi demosuna ek olarak, diğer demolar, sağlık koçları, işletme eğitmenleri için siteler oluşturmak ve kişisel web sitenizde yaklaşan etkinliklerin bir takvimini yayınlamak için harika çalışır. Demo açılış sayfaları, kısa metin eşliğinde göz alıcı fotoğrafları görüntülemek için tam genişlikte kaydırıcılar, ana uzmanlık alanınızı vurgulamak için beceri grafikleri ve hizmetleriniz hakkında yorum ve referanslar göndermek için panolar içerir.

Ayrıca, bu tema özellikle Etkinlik Takvimi WordPress eklentisi ile entegre olacak şekilde oluşturulduğundan, konuşmalarınızı herkesin görmesi için web sitenizde kolayca yönetebilir ve yayınlayabilirsiniz. Everlead ayrıca, web sitesi üzerinden rezervasyon sorgularını kabul etmenin bir yolunu sağlayan premium rezerve edilmiş randevu rezervasyon eklentisi ile birlikte gelir. Paketteki diğer faydalı araçlar, web sitenizi özelleştirmenize ve onun için yeni içerik oluşturmanıza yardımcı olacak WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Slider Revolution premium eklentilerini içerir. Bu araçlar, tema seçenekleri kontrol paneliyle birleştiğinde, kişiliğinizi konuşmacınızın web sitesine fazla çaba harcamadan eklemenizi kolaylaştırır.

Şık tasarımı etkileyici özelliklerle birleştiren bir WordPress hoparlör teması arıyorsanız, Everlead’i yenmek zordur.

2. Nokta Ömrü

nokta hayatı

DotLife, çevrimiçi hizmetlerinizi bir konuşmacı veya koç olarak tanıtmanıza yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuştur.

DotLife’ın en iyi çok amaçlı WordPress konuşmacı temalarından biri olduğunu söylemek doğru olur. DotLife tema paketindeki demolar, konuşma becerilerinizi ilerletmek için olduğu kadar çevrimiçi kursları sergilemek için de uygundur. Bu nedenle, konferans gibi etkinliklerde mesajınızı yüz yüze iletmek veya hedef kitlenizle çevrimiçi kurslar aracılığıyla bağlantı kurmak istiyorsanız, DotLife tam size göre olabilir.

Bu konuyla erişebileceğiniz önceden tanımlanmış yedi demo, topluluk önünde konuşan bir web sitesi oluşturmak için iyi çalışır. Kendi fotoğraflarınızı sergilemeniz için size bolca fırsat sunan tasarımlarınız sayesinde, kişiliğinizi ziyaretçilerinize aktarmanızı ve sitenize gelir gelmez onlarla bağlantı kurmanızı kolaylaştırmalıdır. Ancak, web sitenizin ana sayfasında kendi büyük fotoğraflarınızı yayınlamakla ilgilenmiyorsanız, stok görüntüleri veya diğer ilgili görsel içerikleri görüntülemek için kaydırıcıları ve diğer bölümleri kolayca kullanabilirsiniz. Bu, Elementor’un sayfa oluşturucu eklentisiyle çalışmak üzere oluşturulmuş esnek bir tema olduğundan, demo içeriğini görsel bir sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla kolayca düzenleyebilirsiniz.

Şablonları oluşturan diğer faydalı unsurlar arasında, mesajınızı hedef kitlenizle paylaşmak veya konuşma portföyünüzden klipler göstermek için kullanılabilecek bir video oynatıcının yanı sıra birlikte çalıştığınız müşterilerin logolarını görüntülemek için modüller bulunur. Konuşmacınızın web sitesinde kurslar yayınlamak istiyorsanız, DotLife ihtiyacınız olan tüm şablonlara sahiptir. Başlamak için seçtiğiniz LMS eklentisini yüklemeniz yeterlidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yedi tam konuşmacı web sitesi demosu ile DotLife, birçok farklı proje için iyi çalışmalıdır.

3. Koçluk

Eğitim

Koçluk popüler bir seçenektir ve WordPress konuşmacı teması kategorisinde en çok satan seçeneklerden biridir.

Bu yazının yazıldığı sırada 4.000’e yakın satışla, topluluk önünde konuşma web siteniz için denenmiş ve test edilmiş bir konu arıyorsanız, Koçluk sizin için iyi bir seçimdir. Ayrıca, şimdiye kadar bu temayı satın alan kişiler kararlarından memnun kaldılar ve Coaching’e 5 üzerinden ortalama 4,63 yıldız puan kazandırdı.

Pakette, kendini tanıtmak için iyi çalışan farklı web sitesi demolarından oluşan bir seçki bulacaksınız. Bu nedenle, ister yeni müşteriler arayan bir koç, ister profesyonel görünümlü bir web sitesine ihtiyaç duyan bir kamu konuşmacısı olun, Koçluk projeniz için doğru olan önceden oluşturulmuş bir demoya sahip olabilir. Bununla birlikte, hangi Koçluk demolarını seçerseniz seçin, web sitenizde yaklaşan konferans katılımlarınızın bir listesini kolayca görüntüleyebilir ve kimlik bilgilerinizi ziyaretçilerinizden daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olabilecek çekici bir biçimde yayınlayabilirsiniz. Bir ziyaretçi hizmetleriniz veya müsaitlik durumunuz hakkında bilgi almak isterse, Koçluk demoları, mesajlarınızı doğrudan gelen kutularına iletecek çevrimiçi formlar içerir.

Topluluk önünde konuşma hizmetlerinizle birlikte web sitenizden koçluk hizmetleri sunuyorsanız, yaklaşımınızı göstermek için video oynatıcıyı kullanabilirsiniz. Web sitenizde çevrimiçi kurslar yayınlamak, Koçluk konusu tarafından iyi bir şekilde desteklenmektedir, bu nedenle uygun bir LMS eklentisi yükledikten sonra, ziyaretçilerinize ücretsiz veya bir ödeme karşılığında bir veya daha fazla kursu sunabileceksiniz. WordPress web siteleri oluşturmaya veya çevrimiçi kurslar yayınlamaya yeni başlayanlar için Koçluk, bu konudan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi video eğitimi ile desteklenmektedir.

Tek tıkla demo içe aktarma aracı sayesinde, yeni konuşmacı web siteniz Koçluk konusunda kısa sürede hazır ve çalışır durumda olabilir.

4. Rosaleen

Rosaleen, bir sağlık koçu WordPress teması olarak tanımlanır, ancak konuşmacıya yönelik çeşitli web sitelerine kolayca uygulanabilir. İster beslenme ister fitness dersi veriyor olun, bu konu sizin için doğru olabilir.

Elementor ile tamamen düzenlenebilir ve WooCommerce, Essential Grid ve WP Recipe Maker dahil olmak üzere birçok popüler eklentiyle uyumlu olduğundan, Rosaleen’in neden geniş bir çekiciliğe sahip olduğunu görmek kolaydır. Kolay özelleştirme, buradaki oyunun adıdır ve Etkinlik Takvimi eklentisi ile uyumluluk sayesinde programınızı barındırır.

Bu tema, aynı stilin varyasyonlarını sunan üç demo ile birlikte gelir.

Home 1 demosu, tam genişlikte görüntüler, CTA’lar (pop-up’lar dahil), iletişim formları, kaydırıcılar ve daha fazlasıyla kendinizi gerçekten ziyaretçilere tanıtabileceğiniz sürükleyici bir deneyim sunar. Home 2 demosu oldukça benzer, ancak kişisel hikayenizden ziyade deneyiminiz hakkında konuşmak için daha fazla fırsat sunuyor. Son olarak, Ev 3, geçmiş konferans sunumlarınızı vurgulamak, geçmiş etkinliklerin videolarını göstermek ve sosyal medya aracılığıyla daha fazla bağlantıyı teşvik etmek için harika olurdu.

Tüm demolar, fitness / beslenme ile ilgili içerik ve konuşmaları tanıtmak için bir web sitesinin nasıl oluşturulacağına dair gerçekçi bir bakış sunar.

Rosaleen, daha fazla rahatlık için 12 blog stili, dahili sayfa şablonları, özel yazı tipleri, yapışkan menüler ve tek tıklamayla demo içe aktarma ile birlikte gelir.

5. Eistruttore

Eistruttore

Eistruttore, hem eğitmenleri hem de konuşmacıları hedefleyen, profesyonelce tasarlanmış başka bir WordPress temasıdır.

En büyük etkinliklerde konuşabileceğinizi veya üst düzey müşterilere birinci sınıf koçluk hizmetleri sunabileceğinizi göstermek istiyorsanız, yüksek kaliteli tasarımıyla Eistruttore gibi bir konu kesinlikle yardımcı olacaktır. Eistruttore’un ana odak noktası, kendinizi çevrimiçi ortamda tanıtmanız ve hedef kitlenize en iyi niteliklerinizi vurgulamanız için bir platform sağlamaktır. Önceden tasarlanmış şablonlar ayrıca, müşterilerinize tam olarak nasıl yardımcı olabileceğinizi veya mümkün olduğunca çok rezervasyon alma şansınızı artırmak için bir konuşmacı olarak değer sunabileceğinizi açıklamak için size bolca alan sağlar.

Eistruttore demolarında kullanılan ve mesajınızı hedef kitlenize iletmenize yardımcı olabilecek öğelerden bazıları, dahil edilen premium slayt gösterisi eklentisi ile kolayca özelleştirilebilen hareketli bir kaydırıcı, vurgulamak için kullanılabilecek özelliklerin listelerini içerir. Birlikte çalıştığınız etkinlik organizatörlerinden gelen geri bildirimleri görüntülemek için uzmanlık ve referans kaydırıcıları. Bununla birlikte, Eistruttore, Elementor’un sayfa oluşturucusu ile maksimum uyumluluk sağlamak için oluşturulduğundan, dahil edilen şablonlara kolayca yeni bölümler ekleyebilir ve ayrıca temayı oluşturan düzen kitaplığından modülleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Aslında,

Eistruttore’un bir başka harika yönü, çevrimiçi mağaza şablonları seti ve WooCommerce eklentisine tam desteğidir. Bu sayede web sitenizden etkinlik biletleri, videolar ve diğer dijital indirmeler gibi öğeleri kolayca satabilirsiniz. Dolayısıyla, derslerinizin video veya ses kayıtlarının çevrimiçi olarak erişilebilir olmasını istiyorsanız, Eistruttore bunu gerçekleştirebilir.

Eistruttore’un iş odaklı stili, web sitenizi kurumsal etkinlik organizatörleri için çekici hale getirmeye yardımcı olacaktır.

6. Yaşam Kılavuzu

Yaşam Kılavuzu

LifeGuide’ın yalnızca bir web sitesi demosu vardır, ancak sitenize çeşitli sayfalar eklemenize yardımcı olacak farklı şablonlarla doludur. Bu sayede, çevrimiçi konuşmacı hizmetlerinizi tanıtmak için ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz tüm içeriklerle sitenizi kolayca doldurabilirsiniz. Web sitenize bir blog eklemek de kolaydır, bu da hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olur.

Hevesli bir sosyal medya kullanıcısıysanız, LifeGuide, konuşmacı web sitenizdeki en popüler ağlarda hesap içeriğinizi görüntülemenizi kolaylaştırır. Bu sayede, Instagram ve Facebook gibi sitelerdeki fotoğraflarınızı ve videolarınızı yeniden amaca uygun hale getirebilir, web sitenizi kişiselleştirmenin ve kişiliğinizi ziyaretçilerinizle paylaşmanın hızlı bir yolunu sunabilirsiniz. LifeGuide ayrıca, sosyal medya takipçi sayınızı sitenizde görüntülemenize olanak tanıyan ve potansiyel etkinlik rezervasyonu yapanlara hedef kitlenizin boyutunu vurgulamanız için bir yol sağlayan AccessPress eklentisiyle birlikte gelir.

Çevrimiçi rezervasyonları kabul etmek söz konusu olduğunda, LifeGuide’da bulunan Booked eklentisinden de yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, WordPress web sitenizde tam özellikli bir çevrimiçi rezervasyon sistemini etkinleştirebilirsiniz. Bu eklentiyi etkinleştirmeye karar verirseniz, rezervasyon isteklerini çevrimiçi olarak kolayca kabul edebilir ve bunlara çok az çabayla yanıt verebilirsiniz. LifeGuide hoparlör temasıyla müsaitlik durumunuzu çevrimiçi olarak göstermek de kolaydır. Bu konunun tüm farklı yönleri belgeler tarafından ele alınmaktadır, bu nedenle bu tür bir web sitesi oluşturmaya yeni başladıysanız, sorularınızın yanıtlarını bulabilmelisiniz.

LifeGuide’ın neler yapabileceği hakkında daha iyi bir fikir edinmek istiyorsanız, çevrimiçi demo bu konuyu ve özelliklerini göstermek için iyi bir iş çıkarır.

7. BeTop

BeTop

BeTop, bugün mevcut olan en yeni konuşmacı ve yaşam koçu WordPress temalarından biridir.

Bu nispeten yakın zamanda piyasaya sürülen bir tema olduğu için, BeTop’un önceden tasarlanmış tüm içeriği tasarım açısından oldukça günceldir. Bu sayede, bu WordPress temasıyla modern görünümlü bir konuşmacı web sitesi başlatmakta sorun yaşamayacaksınız. BeTop paketi sekiz farklı web sitesi demosu içerirken, bazıları konuşmacı hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için diğerlerinden daha uygundur. Örneğin, sağlık koçu ve motivasyonel konuşmacı gösterileri bu tür bir proje için iyi seçenekler olsa da, boks antrenörü gösterimi de işe yaramayabilir.

Ancak esnek bir tema olduğu için demolarda önceden tasarlanmış içeriği hedeflerinize daha iyi uyacak şekilde hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. BeTop, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisinden tam olarak yararlanmak için tasarlandığından, tüm şablonları ve düzenleri bu görsel sürükle ve bırak düzenleyicide açabilirsiniz. Bu sayede, örneğin terapist sitesinin demo stili veya iş uzmanı seçeneği gözünüze çarparsa, bunları hızla vizyonunuza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Özelleştirme seçeneklerine ve önceden tasarlanmış içeriğe ek olarak, çevrimiçi rezervasyon sistemi ve müsaitlik bildirme aracı gibi özellikler BeTop’u daha da çekici bir seçenek haline getiriyor. Bu özellikler ve bu temadaki diğer özellikler nedeniyle, konferans hizmetleriniz için çevrimiçi rezervasyon kabul ettiğiniz gibi hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

BeTop, StylemixThemes tarafından oluşturulduğundan, çok iyi kurulmuş bir geliştirici ekibinden bir tema seçeceksiniz. Bu sayede, bir şeyler ters giderse tema desteği konusunda endişelenmenize veya destek almaya çalışırken sorun yaşamanıza gerek kalmayacak.

BeTop, WordPress ile profesyonel bir genel konuşmacı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak kullanışlı şablonlar ve tasarımlarla doludur.