Küçük işletmeler için en iyi 16 WordPress teması

Her küçük işletme, en azından daha fazla müşteri ve müşteri arayanlar için iyi bir web sitesine ihtiyaç duyar. Ancak, tüm küçük işletme sahiplerinin özel bir web sitesini devreye alma sürecine yatırım yapmak için zamanı veya parası yoktur.

Şimdi, WordPress sayesinde, işletmenizi tanıtmak için mükemmel bir web sitesi oluşturmak zaman alıcı veya pahalı olmak zorunda değil. Aşağıdaki seçeneklerden doğru WordPress temasını seçerek, kısa sürede yüksek kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Kullanıma hazır bir web sitesi şablonu kullanma fikri, internetin her yerinde kullanılan standart görünümlü bir düzen ile sonuçlanacak gibi görünse de, bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Bunun nedeni, bu koleksiyondaki küçük işletme WordPress temalarının çoğunun, çok çeşitli özelleştirme seçenekleri ve ayarlarından bahsetmeye gerek yok, birden çok şablon ve düzen içermesidir.

Tüm bunlar, aşağıdaki koleksiyondan çok popüler bir tema seçseniz bile, markanıza ve işletme kimliğinize tam olarak uyan özel bir tasarıma sahip benzersiz bir web sitesi oluşturmak için hala birçok fırsat olduğu anlamına gelir. Kurulumdan konfigürasyona ve özelleştirmeye kadar tüm proje, kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, herhangi bir kod yazmanıza gerek kalmadan gerçekleştirildiğinden, bugün yeni web sitenizi çevrimiçi hale getirmenize hiçbir engel yoktur.

Bu WordPress temalarının özelliklerine, düzenlerine ve çok yönlülüğüne bir kez baktıktan sonra, web sitenizi neden daha erken açıp çalıştırmadığınızı merak edeceksiniz.

1. Sidney Profesyoneli

Sydney Pro, kendi temalarımızdan biridir ve web siteleri için temiz, modern bir tasarım arayan küçük işletmeler için harika bir seçenektir.

Bu tema, en iyi çalışmanızı sergilemek için kullanılabilecek göz alıcı bir ana sayfa arka plan resmi kaydırıcısına sahiptir veya alternatif olarak, markanızın ruhunu aktarmaya yardımcı olan bazı göz alıcı resimler sunar. Bu kaydırıcı ayrıca dahili sayfalarınızdan herhangi birine eklenebilir, bu da onu sitenizde ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz bir şey haline getirir.

Sydney Pro, kanıtlanmış uzun biçimli ana sayfa düzenini iyi bir şekilde kullanır. Ana sayfanıza hangi öğelerin dahil edileceğine ve bunların nasıl sıralanıp yapılandırılacağına siz karar verirsiniz. Bununla birlikte, bu konunun demo versiyonuna göz atarsanız, hedef müşteri tabanınızla bağlantı kurmak için Sydney Pro’nun nasıl kullanılabileceği hakkında iyi bir fikir edinebilir ve ardından onlara sunduğunuz şeyleri tanıtabilirsiniz.

Özellikle güzel bir ana sayfa öğesi, zaman çizelgesi modülüdür. Bu özellik, işletmenizin geçmişini göstermek ve yıllar içinde nasıl büyüdüğünü paylaşmak için kullanılabilir; bu, potansiyel müşterilere ve müşterilere sunduğunuz şeyleri gösterme konusunda kullanışlı olabilir.

İş web sitenizi oluştururken faydalı bulacağınız diğer Sydney Pro özellikleri şunları içerir: ek sayfa şablonları, kenar çubuklarınız ve ana sayfanız için özel widget’lar, WordPress Özelleştirici aracı için mükemmel destek ve WordPress eklentisi için tam destek. WooCommerce çevrimiçi mağazaların oluşturulması .

Sydney Pro, markanızı gösteren, hedef kitlenizle bağlantı kuran ve yeni işler yaratan bir web sitesi oluşturmanıza kesinlikle yardımcı olacak harika bir görünüme sahiptir.

2. Bölme

Divi, Elegant Themes ekibinin amiral gemisi temasıdır ve tartışmasız en çok yönlü WordPress temalarından biridir.

Sunduğunuz hizmetler veya ürünler ne olursa olsun ve işinizin ana odağı ne olursa olsun, Divi, gelirinizi artırmak için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmalıdır.

Bu tema, çeşitli yüksek kaliteli sayfa düzenlerinin yanı sıra özel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı içerir. Bu kombinasyon, web sitenizi oluştururken kullanabileceğiniz çok sayıda şablonun yanı sıra bunları doğrudan herhangi bir kodu düzenlemeden özelleştirme veya sıfırdan kendi şablonunuzu oluşturma yeteneği sağlar.

Divi oluşturma aracı, çok çeşitli modüller içerir. Bu modüller yazılarınıza ve sayfalarınıza yerleştirilebilir, bu da web sitenize birçok etkileşimli öğeyi kolayca eklemenize yardımcı olur. Bu modüllerin bir örneği şunları içerir: kaydırıcılar, referanslar, hareketli sayaçlar, fiyat tabloları, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve çok daha fazlası.

Temanın demo sürümleri ve Divi’nin gerçek hayattan eylem örnekleri, işletmenizin hangi alanında olursa olsun, bu temanın hedef kitlenizle bağlantı kuracak benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabileceğini göstermektedir.

Divi’yi seçmenin özellikleri ve faydalarının tam listesi burada bahsetmek için çok fazla; Ancak, uygulamalı Divi incelememizi okuyarak bu temanın sunduğu her şeyi ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Divi’yi satın almak için Elegant Themes üyelik kulübüne katılmanız gerekir. Ancak bu, başka bir temaya ve aynı zamanda işinizi büyütmenize yardımcı olacak iki birinci sınıf yüksek kaliteli eklentiye erişmenizi sağlar.

3. X

X, karşılaştırılabilir bir dizi özellik ve yüksek düzeyde esneklik sayesinde Divi’ye parasının karşılığını verir.

Bu küçük işletme temasıyla artık özel bir sayfa oluşturma aracına erişiminiz var. Ancak bu, ortalama sayfa oluşturma aracınız değildir. Cornerstone WordPress sayfa oluşturucu ile, canlı bir önizleme özelliği ile tamamlanmış sezgisel bir arayüz düzenleyici aracılığıyla özel düzenlerinizi oluşturabilirsiniz.

X, WooCommerce eklentisi ile tamamen entegredir ve küçük işletme web sitenize hızlı bir şekilde e-ticaret işlevselliği ve profesyonel görünümlü bir çevrimiçi mağaza ekleyebilmeniz için dört benzersiz mağaza düzeni ile birlikte gelir. Dört özel mağaza tasarımına ek olarak, X Design Cloud’dan indirebileceğiniz önceden oluşturulmuş 15 tam site demosuna erişebilirsiniz.

Lansmanından bu yana, X teması düzenli olarak güncellenmeye devam etti. Bu, her zaman yeni özelliklerin eklendiği ve üçüncü taraf eklentilerle ve WordPress’in en son sürümüyle geliştirilmiş uyumluluğun olduğu anlamına gelir. Tüm bu özelliklerin bir özetini ve bu temanın kullanımının ne kadar kolay olduğu hakkında bir fikir istiyorsanız, ayrıntılı X WordPress tema incelememize göz atmayı unutmayın.

X’in özelliklerle dolu olduğuna şüphe yok, ancak sunulan şık tasarımlar ve yüksek düzeyde kişiselleştirme, onun kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı oluyor.

4. Girişimci

Girişimci, çevrimiçi rezervasyon ve zamanlama ile bir web sitesi kurmayı kolaylaştıran başka bir temadır.

Entrepreneur’ün deneyebileceğiniz, bu temanın birkaç farklı işletme türü için nasıl kullanılabileceğini gösteren birkaç demo sürümü vardır. Buna stilistler, doktorlar, eğitmenler, kişisel eğitmenler, danışmanlar, yükleniciler ve ayrıca daha genel ve çok amaçlı bir format dahildir.

Web sitesi kurduğunuz iş türü ne olursa olsun, bu temayı seçerseniz, ziyaretçilerinize mobil uyumlu bir çevrimiçi rezervasyon sistemi, zarif bir iletişim formu ve çevrimiçi fiyat teklifi talebi, portföyünüzü sergilemenin çekici bir yolu ve çekici bir yol sunabilirsiniz. sayfa düzenlerinin çeşitliliği, bunlardan sadece birkaçı.

İşletmeniz randevular ve zaman dilimleri etrafında dönüyorsa veya sadece bu temanın görünümünü beğendiyseniz, Girişimci’nin görsel tasarımı, WordPress web sitenizde fark yaratabilecek gerçekten kullanışlı bazı özelliklerle desteklenir.

5. Ekko

Ekko, küçük işletme sahiplerine hitap edecek gerçekten çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Yazılım şirketlerinden dijital ajanslara, restoranlara ve kuaför salonlarına kadar çok çeşitli küçük işletmeleri kapsayan demolarla, Ekko’nun herkes için bir dizi şablonu varmış gibi görünüyor. 50’den fazla tam web sitesi demosu ile Ekko, çok çekici olması gereken bir temadır. Web siteniz için ilham arıyorsanız veya diğer şirketlerin Ekko’yu nasıl kullandığını görmek istiyorsanız, Ekko web sitesinde bu tema ile oluşturulmuş sitelerin bir listesi bulunmaktadır.

WordPress web siteleri oluşturma konusunda yeniyseniz, Ekko’nun kullanımı çok kolay olan tek tıklamalı bir demo içe aktarma aracı vardır. Tema paketinizi yükledikten ve bir demo seçtikten sonra, bu içeriği sitenize gönderilmeye hazır olarak WordPress panonuza getirmeniz uzun sürmez. Ekko demolarının görünümünden memnunsanız, bunları olduğu gibi kullanabilirsiniz. Ancak, onları özelleştirmek isteyenler için bu tema, yeni sitenizi özelleştirmenize yardımcı olacak seçenekler ve ayarlarla doludur.

Ekko demolarını ve şablonlarını özelleştirmenize izin vermek için, popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi bu temayla hiçbir ek ücret ödemeden gelir. Bu nedenle, kullanıma hazır bir temaya sahip benzersiz bir web sitesi oluşturmak için Ekko’nun önceden tasarlanmış içeriğini düzenlemenin kolay bir yolunu elde edersiniz.

Ekko’yu düşünmenin bir başka nedeni de yüksek düzeyde e-ticaret desteğidir. En iyi küçük işletme temalarının tümü, bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza veya web sitenize ürün eklemenize olanak tanır. Ancak Ekko, gerekli tüm e-Ticaret özelliklerini sitenize eklemek için güçlü WooCommerce eklentisi ile entegrasyon konusunda çok iyi bir iş çıkarıyor. İyi tasarlanmış mağaza şablonları ve ürün sayfası düzenlerinden oluşan bir seçki, bunu kanıtlamaya yardımcı olur.

Ekko, düzenli olarak güncellenen ve iyi desteklenen popüler bir küçük işletme WordPress temasıdır.

6. Avada

Avada, ThemeForest pazarında tüm zamanların en çok satan WordPress temasıdır.

Ancak, bu temanın 650.000’den fazla satın alınmış olması, tümü bu tema tarafından desteklenen sayısız aynı web sitesi olduğu anlamına gelmez. Avada’nın özellikleri ve yetenekleri sayesinde, bu temayla oluşturulan iki web sitesinin aynı görünmesi pek olası değildir.

Tek bir tıklamayla içe aktarılabilen etkileyici bir önceden tanımlanmış demo seçimi, görsel bir sayfa oluşturma aracı ve güçlü bir tema seçenekleri kontrol paneli ile bu tema büyük esneklik sunar. Bu aynı zamanda yayınlanıp daha sonra depoda bırakılan bir konu da değildir. Avada, lansmanından bu yana sürekli olarak güncellendi ve şimdi her zamankinden daha fazla harika özellik içeriyor ve daha fazlası yolda.

Avada kendisini temaların İsviçre çakısı olarak tanımlıyor ve pek çok tasarım, şablon, ayar ve seçenekle nedenini anlamak kolay. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her web sitesi özelliği veya sitenizin özelleştirmek istediğiniz alanı Avada’ya dahildir.

İşletmenizi mükemmel bir şekilde tanıtmak için ayarlanabilen gerçekten çok amaçlı bir tema arıyorsanız, Avada denemeye değer.

7. Öne Çıkanlar

Salient, WordPress ile bir web sitesi oluşturan küçük işletme sahibini hedefleyen başka bir çok amaçlı temadır.

Bu tema, 2013’teki ilk sürümünden bu yana iyi satıyor. O zamandan beri, Salient düzenli olarak güncellendi ve şimdi hem küçük hem de büyük birçok iyileştirme ve yeni özellik içeriyor. Zamanla bu, bu temayla oluşturulabilecek farklı türdeki web sitelerinin sayısının artmasına yardımcı oldu.

Salient’in farklı demo sürümlerine bakarak, bu konunun gerçekten ne kadar esnek olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Tema paketi ayrıca, kendi tasarımınızı oluşturmak veya sitenizi sıfırdan oluşturmak için demo sürümlerinden öğeleri karıştırmayı ve eşleştirmeyi kolaylaştıran bir sayfa oluşturucu aracı içerir.

Hemen kullanmaya başlayabileceğiniz esnek bir tema arıyorsanız, Salient’in çevrimiçi belgeleri ve nasıl yapılır videoları bugün başlamanıza yardımcı olacaktır.

8. Köprü

Bridge, 100’den fazla demo varyasyonu ile birlikte gelir, bu nedenle ne tür bir web sitesi oluşturmaya çalışıyor olursanız olun, muhtemelen önceden hazırlanmış ve onu kullanmanızı bekleyen bir şablon vardır.

Bununla birlikte, mevcut birden fazla demo web sitesini denerken aradığınızı bulamazsanız, dahil edilen Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi, kendi mizanpajlarınızı sıfırdan oluşturmanızı kolaylaştırır. Paketlenmiş eklentiler söz konusu olduğunda, WordPress için mevcut olan en popüler içerik kaydırıcı eklentilerinden biri olan ticari LayerSlider eklentisini de bulacaksınız.

Bu tema, WordPress için en popüler e-ticaret eklentisi ile tamamen uyumlu olduğundan, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak veya web sitenize satılık bir veya iki ürün eklemek istiyorsanız, Bridge iyi bir seçenek olabilir.

Bridge, önceden oluşturulmuş düzenler ve yapılandırmalarla o kadar doludur ki, yeni web siteniz için tek bir düzen seçmek zor olabilir.

9. Stokholm

Stockholm, küçük işletme sahiplerine kendi web sitelerini oluşturma konusunda çalışacakları çok şey sunuyor.

Her biri sadece birkaç tıklamayla kolayca uygulanabilen 20’den fazla birden fazla konsept demosu ile Stockholm, sitelerinin görünümü, düzeni ve organizasyonu söz konusu olduğunda birçok seçenek arayan herkes için mükemmeldir. Tam ekran görüntü kaydırıcılı tam genişlikli düzenlerden sabit dikey gezinme panellerine ve paralaks kaydırmaya kadar, Stockholm temasında herkes için bir şeyler var.

Stockholm’ün bazı ince animasyon efektleriyle zenginleştirilmiş temiz ve net tasarımı, işletme web siteleri için daha minimal bir tema arayanlar için idealdir.

10. Brooklyn

Brooklyn, küçük işletmelerini bir dizi güçlü, yüksek kaliteli görselle tanıtmak isteyen herkes için mükemmel bir tema olabilir.

Bu tema önceden tasarlanmış 13 düzenden birinde uygulanabilirken, Brooklyn’in farklı dahil edilen kurulumlarının her biri, özellikli görüntü konumlarından yararlanır. Bu, tam genişlikte arka plan resimleri, resim slayt gösterileri veya portföy öğesi duvar ızgara düzenleri şeklini alabilir; gerçekten sana bağlı.

Bu konu için satış sayfasında Brooklyn’i satın alanlar tarafından kullanıldığına dair birçok örnek var. Bu, yalnızca bu temadaki özelliklerin zenginliğini göstermekle kalmaz, aynı zamanda onu web sitenizde nasıl kullanabileceğiniz konusunda size çok ihtiyaç duyulan ilhamı verir.

Brooklyn temasını web sitenize nasıl uygulamaya karar verirseniz verin, işletmeniz için profesyonel görünümlü bir site oluşturmakta sorun yaşamazsınız.

11. BeTema

BeTheme, web sitenizi kısa sürede hazır hale getirecek kullanışlı bir sihirbaz içerir. Sihirbazı oluşturan farklı adımlardan geçerken, web sitenizi tam istediğiniz gibi kurana kadar temel düzeninizi seçerek, bir başlık stili seçerek vb.

Ancak, bu çok fazla iş gibi görünüyorsa, WordPress web sitenizde önceden hazırlanmış 100 düzenden birini uygulamak için tek tıklamalı yükleyiciyi kullanabilirsiniz. Bu 100 tasarım, en yeni ve göz alıcı web tasarım trendleri ve teknikleri ile geniş bir kullanım yelpazesini kapsamaktadır. Ayrıca, bu tasarımların her biri, tam olarak istediğiniz gibi görünmelerini sağlamak için özelleştirilebilir ve ayarlanabilir.

Sunulan çok sayıda önceden hazırlanmış düzen ile, BeTheme for WordPress ile herhangi bir işletmeye uygun bir şey olmalıdır.

12. kral

Kingo, küçük işletmeler için bir WordPress açılış sayfası ve rezervasyon temasıdır.

Küçük işletmenizi çevrimiçi olarak tanıtmak veya web siteniz aracılığıyla rezervasyon yapmak istiyorsanız, Kingo sizin için yaratılmış bir temadır. Kingo ile birlikte gelen yüksek kaliteli demoların geniş seçimi, ziyaretçilerin hizmetlerini rezerve etmelerini sağlamak için şablonlarında yerleşik çevrimiçi rezervasyon işlevine sahiptir.

Kingo’nun şablonları muhasebeciler, yaşam koçları, oteller ve restoranlar için siteler oluşturmak da dahil olmak üzere çok çeşitli kullanımları kapsadığından, müşterilerinizin veya misafirlerinizin WordPress web siteniz aracılığıyla rezervasyon yapmasına olanak tanıyan bir web sitesi oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Takvim ve online rezervasyon sistemi, herkesin sorunsuz bir şekilde kullanması gereken, kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir.

Rezervasyon yapmak için ziyaretçilerinizin tek yapması gereken bir gün seçmek ve mevcut seçeneklerden bir randevu veya rezervasyon saati seçmek. Bunu yaptıktan sonra, size isteklerini göndermek için formu doldurabilirler. Rezervasyon sisteminin kurulumu kolay olduğu için ziyaretçilerinize sadece izin verilen saat ve tarihlerin gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Sitenizin geri kalanını içerikle doldurmak söz konusu olduğunda, Kingo temasını kullanırken çalışmak için 50’den fazla sayfa şablonu elde edersiniz. İçeriği bu popüler biçimde görüntülemek için kullanabileceğiniz 20 yaratıcı kaydırıcı düzeni de vardır. Kingo demoları, resim ve video galerileri için iyi bir desteğe sahiptir ve hizmetlerini tanıtmak için görsel içerik paylaşma sürecini bir esinti haline getirir.

Web siteleri aracılığıyla ürün satmak veya hizmetleriniz için ödeme almak istiyorsanız, Kingo bunu mümkün kılmak için gerekli tüm e-ticaret şablonlarına ve desteğe sahiptir. Tüm bunlar, web siteleri için iyi tasarlanmış ve son derece işlevsel bir WordPress temasına ihtiyaç duyan hemen hemen her küçük işletme için Kingo’yu çekici bir seçenek haline getirmeye yardımcı olur.

Rezervasyon özelliğine ihtiyacınız olsun ya da olmasın, Kingo küçük işletme web siteleri için iyi bir seçimdir.

13. Cesis

Cesis, çeşitli küçük işletme web siteleri oluşturmak için birçok farklı demoya sahiptir.

Cesis, bazıları işletmeler için özel olarak oluşturulmuş demolar da dahil olmak üzere, demolarla dolu olduğundan, küçük işletmeleri için bir web sitesi oluşturan herkes için ilginç bir seçenektir. Diğer demolar, ajans sitelerini, portföyleri ve hizmetleri kapsar ve bunlardan sadece birkaçı vardır ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak siteniz için de uygun olabilirler.

Cesis ile tüm demolar ve bireysel şablonları çok yüksek bir standartta tasarlanmıştır. Bu sayede web siteniz, ziyaretçilerinizi kesinlikle güvenle dolduracak gerçekten profesyonel bir görünüme sahip olacaktır. Birisi sitenize girer girmez, ciddi bir işletmenin çevrimiçi varlığını kontrol ettikleri hissine sahip olmalıdır. Bu, Cesis demolarının kurumsal bir görünüme sahip olduğu anlamına gelmez. Bazılarının diğerlerinden daha fazla iş odaklı olduğu doğru, ancak tasarım tercihleriniz ne olursa olsun, Cesis’in demolarından en az birinin tam da aradığınız şey olduğunu göreceksiniz.

Cesis tasarımının yanı sıra bu tema, web sitenizi başarılı kılmak için birçok kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Bu özelliklerden biri, ziyaretçilerinizin işletmenizin nerede olduğunu görmesini kolaylaştıran Google Haritalar entegrasyonudur. Bir diğeri, yeni potansiyel müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde iletişim kurmanın bir yolunu sunan hazır formlardır. Web sitenize basit bir iletişim formu, haber bülteni kayıt formu veya başka bir form türü eklemek istiyorsanız, Cesis bunu mümkün olduğunca basit hale getirir.

Cesis, güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile entegrasyon sayesinde son derece özelleştirilebilir.

14. Sarar

Enfold, tüm küçük işletme sahiplerinin web sitelerini en kısa sürede çevrimiçi hale getirmeleri gerektiğinde başvurdukları tek tema olmayı hedefliyor.

Bu tema, yalnızca birkaç tıklamayla kurulabilen çok çeşitli demo sürümleriyle birlikte gelir. Sunulan demo sürümlerin sayısı her zaman artarken; Şu anda, en popüler işletme türleri ve hizmetler iyi bir şekilde sunulmaktadır.

Seçtiğiniz önceden tasarlanmış ayarlara bağlı olarak, web siteniz, animasyonlu efektlerle cesur bir renk düzeninden veya standart gezginlerle daha geleneksel bir görünümden yararlanabilir. Enfold temasıyla web sitenizi nasıl oluşturacağınız gerçekten size kalmış, ancak nasıl yaparsanız yapın, özelleştirmesi kolay ve ziyaretçilerinizin gezinmesi için süper kolay olan mobil uyumlu bir siteye sahip olacaksınız.

15. Tek simge

Unicon, küçük işletme hizmetlerinizi ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için ideal olabilecek, yakın zamanda başlatılan bir WordPress temasıdır.

Bu tema uzun süredir mevcut olmamasına rağmen, çok çeşitli yeni özellikler ve geliştirilmiş tasarımlar içerecek şekilde güncellendi. Bu yeni içerik, geliştirilmiş sayfa düzenleri ve demolar, yeni başlık seçenekleri, daha fazla sayfa öğesi, iyileştirilmiş gezinme ve yeni kaydırıcı içeriği içerir. Bu iyi bir işarettir ve satın alma işleminizi yaptıktan sonra bu öğeye iyi bakılacağını gösterir.

Unicon’un tema paketinde, bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı, paralaks kaydırma efektleri ve yazılarınıza ve sayfalarınıza tam ekran video arka planları ekleme fırsatı bulacaksınız. Bu, kullanımı kolay bir dizi kontrol ve ayar aracılığıyla web sitenizi kurma ve yapılandırma konusunda size çok fazla esneklik sağlar.

Unicon, kolaylıkla profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak güzel bir dizi özelliğin yanı sıra çok çeşitli özelleştirmeler sunan etkileyici bir yeni WordPress temasıdır.

16. Mahzen

Bodega, her biri farklı türdeki küçük işletmelere uygun, önceden oluşturulmuş 30 farklı demo sürümüyle birlikte gelir. Bu nedenle, sunduğunuz hizmet veya ürün türüne kolayca uyarlanabilecek bir tema arıyorsanız, Bodega bu olabilir.

Bu temanın farklı demo versiyonlarına baktıktan sonra, bunlardan biri gözünüze çarparsa, iyi haber şu ki WordPress web sitenize sadece birkaç tıklamayla kolayca uygulanabilir. Demo sürümünü indirdikten sonra tek yapmanız gereken sitenize kendi içeriğinizi eklemek.

Ancak, web siteniz için daha kişiselleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir tasarım istiyorsanız, Bodega birçok kişiselleştirme olanağı sunar. Dahil edilen sayfa oluşturma aracı sayesinde, sitenizin çalışma ve görünümünde değişiklik yapmak söz konusu olduğunda, yalnızca tema seçenekleri kontrol paneliyle sınırlı değilsiniz.

Web sitenizin içereceği özellikler, seçtiğiniz demo sürümüne bağlı olsa da, bazı yaygın Bodega özellikleri şunları içerir: paralaks kaydırma, tam genişlikte düzenler, yatay ve dikey kenar çubukları, çoklu başlık stilleri, kaydırma araçları ve çok daha fazlası. Bodega, web sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasına gerçekten yardımcı olmak için isteğe bağlı SVG animasyonlarından da yararlanır.