Şarap Hakkında En İyi 17 WordPress Teması 2022

Bu en iyi şarap WordPress temaları koleksiyonu sayesinde, bir şaraphane, bağ, şarap mağazası veya diğer şarapla ilgili projeler için profesyonel bir web sitesi oluşturma konusunda birçok seçeneğiniz var.

Bu koleksiyondaki temaların çoğu, ticari şarap merkezli web siteleri oluşturmak için özel olarak oluşturulmuştur. Ancak, şarapla ilgili siteler oluşturmak için de uygun olan bazı çok amaçlı temalar burada. Bu nedenle, markanızı veya işletmenizi tanıtmak için bir web sitesi veya şarap endüstrisinden ürünler satan bir çevrimiçi mağaza açmanız gerekse de, bu temalar size birçok seçenek sunacaktır.

Doğru şarap şişesini seçmek hem görsel hem de damak tadına dayalı bir karar olduğundan, bu temaların tümü, ürünlerinizi mümkün olan en iyi ışıkta sunmak için ideal olan yüksek kaliteli tasarımlara sahiptir. Şarap web siteniz, üzüm bağlarının ve şarap imalathanelerinin fotoğraflarını paylaşmaktan, ürünlerin ve markanızın resimlerini yayınlamaya kadar, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu birinci sınıf görünüme ve hislere sahip olacaktır.

Bu WordPress şarap temalarının çoğu, seçenekler ve ayarlar kontrol paneli veya sürükle ve bırak sayfa oluşturucu şeklinde web sitesi özelleştirme seçeneklerini de içerir, böylece sitenizin markanızın stiliyle eşleştiğinden emin olabilirsiniz. ve ürünler.

1. Villenoir

Villenoir, WordPress ile şarapla ilgili çeşitli web siteleri oluşturmak için bir temadır.

Bir şaraphane, bağ veya şarap mağazası için bir web sitesi oluşturmak isteseniz de Villenoir teması size uygun olabilir. Uzun biçimli ana sayfa tasarımı sayesinde, ziyaretçilerinize sitenize gelir gelmez ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlayabilirsiniz. Tam ekran ana sayfa kaydırıcısı, şaraphanenizin, bağınızın veya en iyi şarap şişelerinin fotoğraflarını görüntüleyerek web sitenizin tonunu ayarlamak için ideal bir fırsat sunar. Ancak, güçlü Slider Revolution eklentisi pakete dahil olduğundan, demo slayt gösterisini ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde kolayca düzenleyebilirsiniz.

Önceden tasarlanmış ana sayfa düzenine ek olarak, Villenoir, şarap web sitenizin gerektirebileceği diğer tüm önemli sayfalar için şablonlara sahiptir. Bu seçim, bilgi sayfanız, resim galerileriniz, iletişim sayfanız ve daha fazlası için çekici bir şekilde sunulan düzenler içerir. Villenoir aynı zamanda bir e-ticaret teması olduğundan, çevrimiçi bir şarap mağazası oluşturmak veya şaraphane web sitenize bazı ürünler eklemek için ihtiyacınız olan tüm şablonları bulacaksınız.

Villenoir ayrıca kullanışlı bir etkinlik aracına sahiptir. Bu sayede, planladığınız etkinliğe katılımı doğrudan WordPress web sitenizden teşvik edebilir ve yönetebilirsiniz. Ziyaretçilerin yaklaşan etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmesine veya sitenizden gerçekten bilet satmasına izin vermek isteyip istemediğinize, bu şarap WordPress teması size seçenek sunar.

Villenoir, şarapla ilgili projenizi doğru şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak şık bir tasarıma sahiptir.

2. Şarap

Şarap, doğrudan şarapla ilgili deneyimler, ürünler ve hizmetler sunan şirketlere yönelik bir tasarıma sahiptir.

Bu en iyi şarap WordPress temaları koleksiyonunda bir yer kazanmanıza yardımcı olmak için Vino, tümü şarapla ilgili işletmelere odaklanan dokuz açılış sayfası demosuna sahiptir. Şarap imalathaneleri ve bağlardan şarap ürünlerine ve markalarına, bu sektör için ne tür bir web sitesi oluşturmak isterseniz isteyin, Wine başlamanıza yardımcı olabilir. Şarap blogcuları, blog yazısı şablonları ve düzenleri seçimi sayesinde bu temayı uygun bulabilir. Şarap web siteniz için sadece ilham arıyor olsanız bile, Wine’ın önceden tasarlanmış mizanpajları size kendi projeniz için bazı fikirler vermelidir.

Vino, WooCommerce WordPress eklentisi ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde inşa edildiğinden, çevrimiçi şarap satmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey tema paketine dahildir. Vino’nun e-Ticaret özellikleri listesi, temel bilgilerin ötesine geçer. Ziyaretçilerinizin aradıkları ürünleri bulmasını kolaylaştırmak için sitenizde ürün filtrelemeyi kolayca etkinleştirebilirsiniz. Bu temanın yüksek kaliteli sunum nitelikleri sayesinde, birinci sınıf ürünler çevrimiçi şarap mağazanızda yersiz görünmeyecektir. Ayrıca, gerekirse sitenizin kenar çubuklarında ve altbilgilerinde en iyi ürünlerinizi görüntülemek için bazı yararlı e-ticaret pencere öğelerine de erişebilirsiniz.

Tek tıkla kurulum işlemiyle Vino, web sitesi oluşturmaya yeni başlayan ancak site tasarımından ödün vermek istemeyen kişilere hitap etmelidir.

3. Jardi

Jardi, geliştirilmiş bir düzen ve genişletilmiş özellik listesi ile yakın zamanda güncellenen bir WordPress şarap temasıdır.

WordPress ile çevrimiçi bir şarap mağazası oluşturmak için olduğu kadar şarapla ilgili işletmeleri tanıtmak için web siteleri oluşturmak için de uygun olan Jardi, şimdi size aralarından seçim yapabileceğiniz iki açılış sayfası düzeni sunuyor. Jardi web sitesindeki iki demo, ürünlerinizin fotoğraflarını veya işletmenizle ilgili diğer resimleri yayınlamak için bolca alanla, işinizi şık bir şekilde sunmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hatta paket içerisinde bulunan Slider Revolution eklentisi sayesinde en iyi fotoğraf ve videolarınızla animasyonlu sunumlar ve slaytlar oluşturabilirsiniz. Bu slayt gösterilerinin bazı örneklerini Jardi’nin ana sayfa düzenlerinde görebilirsiniz.

Jardi’nin ana sayfası ve dahili içerik düzenleri harika görünse de, web tasarım becerileriniz veya WordPress deneyiminiz ne olursa olsun, bunları sitenizde kullanmakla sınırlı kalmayacaksınız. Sürükle ve bırak WPBakery sayfa oluşturucu aracının yanı sıra birlikte çalışabileceğiniz eksiksiz bir web sitesi özelleştirme kontrolleri seti ile, bu sezgisel kullanıcı arayüzleri aracılığıyla web sitenizin neredeyse her yönünü değiştirebilirsiniz.

Web sitenizi tanıtmak ve çevrimiçi bir takipçi kitlesi oluşturmak söz konusu olduğunda, Jardi sosyal medyayla ilgili iyi bir dizi özellik içerir. Sosyal medya widget’ları aracılığıyla, Facebook, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere tüm büyük ağlardaki hesaplarınızın içeriğini otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya profillerinize kolayca bağlantılar ekleyebilir ve diğer iletişim bilgilerini görüntüleyerek ziyaretçilerinizin tercih ettikleri iletişim modu aracılığıyla hızlı bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Modern tasarımı ve şarap merkezli özellikleriyle Jardi, bu tema koleksiyonuna değerli bir ektir.

4. Wibar

Wibar, mükemmel WooCommerce desteğine sahip zarif bir şarap ve bağ WordPress temasıdır.

Birçok e-ticaret şablonu içeren bu tema için WooCommerce desteği sayesinde, şarap ve şarapla ilgili ürünler satan bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için Wibar’ı kullanabilirsiniz. Ancak, bu esnek bir şarap teması olduğundan, e-ticaret mağazaları oluşturmak için kullanmanıza gerek yoktur. Wibar ile erişebildiğiniz şablonların çeşitliliği nedeniyle, şarap markanızı, bağınızı veya şarapla ilgili diğer işletmelerinizi tanıtmak için bir site başlatmak için bu temayı kolayca kullanabilirsiniz.

Wibar düzenli olarak güncellendiğinden, WordPress editörünün en son sürümü için iyi bir desteğe sahiptir. Bu nedenle, bu konudaki demo sitelerini oluşturan şablonları değiştirmek için yeni blok düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, Wibar premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte geldiğinden, şarap web siteniz için içerik oluşturmak için yalnızca varsayılan WordPress düzenleyicisini kullanmakla sınırlı değilsiniz. Araç setinizdeki WPBakery Sayfa Oluşturucu ile, kendi şık içerik şablonlarınızı oluşturmak için bu eklentinin sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanabileceksiniz.

Wibar, şarap web sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfaları kapsayan iyi bir şablon seçimiyle geldiğinden, asla sayfa oluşturucuya başvurmanız gerekmeyebilir. Önceden oluşturulmuş 12 şarap merkezli web sitesi demosu arasında, sayfa düzenleri, iletişim sayfası düzenleri ve çok daha fazlası hakkında portföy şablonları bulacaksınız. Temanın web sitesinde tüm Wibar demolarını çalışırken görebilirsiniz; Ancak özetlemek gerekirse, bu şablonlar web sitenize modern ve güvenilir bir görünüm kazandırmak için yüksek standartlarda tasarlanmıştır. Wibar ile ilgili her şey mobil cihazlarla uyumludur,

Çok sayıda önceden oluşturulmuş içerik ve birçok özelleştirme seçeneği ile Wibar, her türden şarap web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

5. Kötü

Wicky, şarapla ilgili her tür site için çok demolu bir şarap temasıdır. Bu tema, çevrimiçi şarap mağazaları, şarap markalarını tanıtacak siteler ve bir şaraphane için çevrimiçi bir varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca bir şarap arama kitabı web sitesi oluşturmak için bir demo var.

Demo seçimi, şarap web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size çok çeşitli seçenekler sunar. Wicky şablonlarında değişiklik yapmak istiyorsanız, bu sorun değil. Elementor, bu temayla birlikte kullanılması önerilen sayfa oluşturucudur ve sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla şablonları düzenlemenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Çevrimiçi bir şarap mağazası oluşturmak istiyorsanız, Wicky birden çok satıcının en iyi eklentilerini destekler. Bu, başkalarına kayıt olma ve web sitenizde kendi şaraplarını satışa sunma olanağı verebileceğiniz anlamına gelir.

Pek çok farklı şablonla, şarap siteniz için ihtiyacınız olan her şeyi Wicky paketinde bulmalısınız.

6. Oşin

Oshine, yüksek kaliteli bir şarap web sitesi demosuna sahip popüler bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Oshine temasını oluşturan 35 etkileyici web sitesi demosu arasında, WordPress ile şarap web siteleri oluşturmaya odaklanan demo, bu koleksiyona göz atan herkese hitap edecek. Şaraphane web sitesi demosuna bir göz atarsanız, Oshine’ın kendi profesyonel sitenizi başlatmanıza nasıl yardımcı olabileceği konusunda hızlı bir şekilde iyi bir fikre sahip olacaksınız.

Şarapla ilgili projenizin tonunu belirlemenize yardımcı olan ana sayfada büyük, tam ekran bir arka plan resmi ve ardından en sevdiğiniz veya en popüler şarapları paylaşmak için bölümler içeren Oshine, şaraphanenin web sitesinin bir ana sayfa düzenini içerir. çeşitli içerikleri görüntülemek için idealdir. Ek e-Ticaret sayfası şablonları, web sitelerinden ürün satmak isteyen herkes için kullanışlı olacaktır. Ancak, sadece şarapla ilgili işinizi tanıtmak isteseniz bile, Oshine yine de harika bir seçenek.

Bu temanın WordPress’ten geldiğini düşünmenin diğer nedenleri arasında sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı ve web sitesi özelleştirme kontrolleri seti bulunur. Bu iki özellik, web sitenizin görünümünde büyük ve küçük değişiklikler yapmayı mümkün kılmak için birleşir. Şarap web sitenizi Oshine ile kurarken, video arka plan ekranlarını kullanabilir, paralaks kaydırma efektlerini etkinleştirebilir ve yapışkan veya geleneksel bir başlık seçeneği arasında karar verebilirsiniz. Mega menüler, Google Fonts entegrasyonu, sosyal medya yazı tipleri ve sınırsız kenar çubukları, Oshine temasının sitenize ekleyebileceği diğer özelliklerden sadece birkaçıdır.

Şarap web siteniz için zengin özelliklere sahip, çok amaçlı bir WordPress teması arıyorsanız, Oshine uygun olabilir.

7. Lüks şarap

Luxwine, yeni sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olmak için şarap merkezli önceden oluşturulmuş bir web sitesi demosuna sahiptir.

Luxwine demosu beyaz veya karanlık modda gelir ve size şarap web sitenizin nasıl görüneceğine dair iki ana seçenek sunar. Genel site tasarımınız için size daha fazla seçenek sunan, ana sayfa düzeninin birden çok varyasyonu vardır. Hangi demoyu ve düzeni kullanacağınıza karar verdikten sonra, demo içeriğini WordPress panonuza aktarmak ve yeni sitenize başlamak için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir.

WordPress ile çevrimiçi bir şarap mağazası oluşturmak istiyorsanız, Luxwine bu tür projeler için iyi bir seçenektir. Luxwine, WooCommerce ile tam uyumlu olmasının yanı sıra, müşteri hesap alanı, alışveriş sepeti ve ödeme sayfaları gibi mağazanızın ihtiyaç duyacağı diğer sayfalar için iyi bir ürün sayfası şablonları ve önceden tasarlanmış içerik seçenekleriyle birlikte gelir.

Ancak, e-ticaret işlevine ihtiyacınız yoksa ve bunun yerine şarap pazarlama kampanyanıza yardımcı olacak veya bağınızı çevrimiçi olarak tanıtacak bir web sitesi kuruyorsanız, Luxwine yine de iyi bir seçenek olabilir. Luxwine ile birlikte gelen, zaman çizelgesi özelliğine sahip Hakkında sayfası ve SSS sayfası gibi şablonları kullanarak markanızın hikayesini anlatabilirsiniz. Web sitenizi özelleştirmeniz gerekiyorsa, Luxwine paketinde bulunan WPBakery sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz. Ayrıca tema seçenekleri panelinden web sitenizde birçok değişiklik yaparak markanıza ve kimliğinize uygun bir çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz.

Çeviri için hazır tema dosyaları ve çok dilli eklenti desteği ile Luxwine, uluslararası şarap web siteleri için de idealdir.

8. Thelma

Thelma, şarap veya şaraphane web sitenize birinci sınıf bir görünüm kazandırmak için zarif bir şekilde tasarlanmıştır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı web sitesi demosu ile Thelma, şarapla ilgili çeşitli projeler için uygundur. Örneğin, demolardan biri bağınız için profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olurken, diğeri şaraplarınızı çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, doğrudan WordPress web sitenizden şarap satmak için bir çevrimiçi şarap mağazası demosu ve bir şarap barı için çevrimiçi bir varlık oluşturma seçeneği de bulunmaktadır. Bir şarap blogu başlatmak, bu konunun başka bir iyi kullanımıdır. Bu önceden oluşturulmuş web sitesi demolarını Thelma web sitesinde çalışırken görebilirsiniz, ancak özetlemek gerekirse, sitenizin bu sektör için tam olarak doğru görünmesini sağlamak için hepsi yüksek standartta tasarlanmıştır.

Demo içeriğinin düzeninde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekirse, şablonları bir sürükle ve bırak düzenleyicisi aracılığıyla düzenlemenize yardımcı olmak için premium WPBakery sayfa oluşturucu dahildir. WordPress’in kullanımı kolay özelleştirme arayüzü aracılığıyla web sitenizin yazı tipleri ve renkler gibi diğer yönlerini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, WordPress web siteleri oluşturma konusunda yeniyseniz, bu konuyla ilgili çevrimiçi belgeler sizi hızlandıracaktır.

WordPress web sitenizden şarap veya diğer ürünleri satmak istiyorsanız, Thelma teması ve popüler WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi ile uyumluluğu çok kolay. Pakette, çevrimiçi mağazanızın ürünlerinizi çevrimiçi sergilemek için ihtiyaç duyacağı tüm şablonları bulacaksınız. Bu temayla ilgili her şey mobil uyumlu olduğundan, müşterileriniz akıllı telefonlarında normal bilgisayarlarında olduğu kadar kolay bir şekilde alışveriş yapabilir.

Şarap üreticisi veya şarap meraklısıysanız veya şarapla ilgili başka bir işiniz varsa, Thelma’nın size sunacağı çok şey var.

9. Laon

Laon, şarap imalathaneleri ve üzüm bağları için çevrimiçi şarap mağazaları ve web siteleri oluşturmak için başka bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Laon, aralarından seçim yapabileceğiniz önceden oluşturulmuş üç ana sayfa düzenine sahiptir; bunlar arasında, WordPress ile bir çevrimiçi şarap mağazası kurmayı planlıyorsanız yararlı bulabileceğiniz, yüzen ürün noktaları içeren ilginç bir seçenek de vardır. Diğer iki ana sayfa düzeni, bağınızın bir fotoğrafını veya çeşitli amaçlar için kullanılabilecek tam genişlikte bir kaydırıcıyı görüntülemek için mükemmel olan büyük bir tam ekran arka plan görüntüsüne sahiptir. Slider Revolution, ana sayfa slayt gösterinizi güçlendiren birinci sınıf eklenti olduğundan, kendi resimlerinizi, metinlerinizi, videolarınızı veya ürünlerinizi mağazanızdan kaydırıcıya kolayca ekleyebilirsiniz.

Ana sayfa düzeninin geri kalanı tamamen moderndir ve tam genişlikteki düzen, mevcut tüm alandan yararlanır. Şarap işinizle ilgili çekici fotoğraflarınız varsa, Laon’un ana sayfası onları hedef kitlenize sergilemek için harika bir fırsat sunar. Çok fazla yer kaplamasını önlemek için bu WordPress Şarap teması, bir düğmeye dokunarak gösterilebilen veya gizlenebilen katlanabilir bir gezinme alanına sahiptir.

Web sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfa şablonları, e-ticaret seçenekleri, blog yazısı düzenleri ve hakkımızda ve iletişim sayfası şablonları dahil olmak üzere Laon tema paketinin bir parçası olarak dahil edilmiştir. Size yardımcı olabilecek başka bir premium eklenti olan WPBakery Sayfa Oluşturucu ile Laon’un demo içeriğini özelleştirmek de bir seçenektir.

Laon, iyi bir dizi özelleştirme aracı ve ayarı sunarken kutudan çıktığı gibi iyi çalışır.

10. Şaraphane

Lagar, şık bir web sitesi isteyen şarap imalathaneleri ve şarap dükkanları için yaratılmıştır.

İki Lagar demosu, özellikle işletmeniz için daha yüksek düzeyde bir çevrimiçi varlık oluşturmak istiyorsanız, şarap web siteleri oluşturmak için doğru türde bir görünümdür. İki demo için ana sayfa şablonları kesinlikle iyi tasarlanmış. Modern ve zarif bir görünüm oluşturmak için ilginç tasarımlar kullanırlar ve fotoğraflar ile metin tabanlı öğelerin iyi bir kombinasyonuna sahiptirler. İster şaraphanenizi tanıtmak ister çevrimiçi şarap satmak isteyin, Lagar’ın işinize uygun bir dizi şablonu vardır.

Şarap şablonu, Lagar’ın özellikle güçlü bir özelliğidir. Size en iyi şaraplarınızdan bazılarını web sitenizdeki çekici bir sayfada sergilemek için harika bir fırsat verir. Bu tema çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabildiğinden, bu temayla kolayca bir şarap mağazası web sitesi oluşturabilir veya web sitenize satılık şaraplar ekleyebilirsiniz.

Bu son derece esnek tema, uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisi kullanılarak ihtiyaçlarınıza göre kolayca ayarlanabilir.

Lagar, sorunsuz bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay, tek tıklamalı bir demo içe aktarma aracına sahiptir.

11. Şarapçı

Wine Maker, şarap dükkanları ve şarap markaları için de iyi çalışan bir şaraphane WordPress temasıdır.

Şaraphanenizin veya bağınızın daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmenize yardımcı olabilecek çekici bir web sitesine sahip olduğundan emin olmak istiyorsanız, Wine Maker temasını dikkate almaya değer. Wine Maker paketindeki üç web sitesi demosu açıkça şarap imalathanelerine ve üzüm bağlarına yöneliktir, bu nedenle bu tür bir proje için bir site oluşturmaya çalışıyorsanız, Wine Maker size çok zaman kazandırabilir. Ancak, Wine Maker web sitesindeki üç demo son derece özelleştirilebilir olduğundan, bu temayı ve önceden oluşturulmuş içeriğini çevrimiçi bir şarap mağazasına veya başka bir şarap merkezli projeye uyacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Wine Maker paket şablonlarında ayarlamalar yapmanıza yardımcı olmak için, güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi hiçbir ek ücret ödemeden dahil edilmiştir. Paradan tasarruf etmenize ek olarak, bu eklentinin dahil edilmesi size, kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla tüm Wine Maker şablonlarını düzenleme için açma yeteneği verir. Bu, Wine Maker şablonlarının ayarlanması gerektiği anlamına gelmez, ancak tema paketinde galeri, iletişim ve hakkında sayfa şablonları olsa da, web sitenizin nasıl görüneceği konusunda seçeneklerin olması güzel.

Şarap imalathanelerinin web sitesinden ürün satmak isteyenler için Wine Maker, ihtiyaç duyacakları tüm e-ticaret özelliklerine sahiptir. Ücretsiz WooCommerce eklentisini etkinleştirdikten sonra, web sitenizde satılık projeleri listelemeye başlamak için Wine Maker’ın e-Ticaret şablonlarını kullanabilirsiniz. Ancak, Wine Maker ve WooCommerce ile fiziksel ürünler satmakla sınırlı değilsiniz, bu nedenle bağınız veya diğer benzer eşyalarınız için bilet satmak istiyorsanız, bu tema ile mümkündür.

Yüksek kaliteli şablonları sayesinde Wine Maker, birinci sınıf görünümlü bir şarap web sitesi başlatmanıza yardımcı olabilir.

12. Lüks şarap

Luxury Wine, işletmeleri için şarapla ilgili üst düzey bir web sitesi oluşturmak isteyenlere yöneliktir.

İster bağınızın ürünlerini ister şaraphanenizin kendisini tanıtmak isteyin, Luxury Wine kesinlikle ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Bu nedenle, projeniz tarım turizmi ile ilgiliyse, bu iyi bir seçenek olabilir. Lüks Şarap teması, işletmeniz için basit bir çevrimiçi broşür olmanın ötesine geçer; hem çevrimiçi ürün satma hem de bağ turları için rezervasyon yapma, bu temanın ve desteklenen eklentilerin işlevselliği kapsamındadır.

Luxury Wine tema demosunun etkileyici tasarımına rağmen, onu web sitenizde yeniden oluşturmak nispeten kolaydır. Sadece tema dosyalarınızı yükleyin, tek tıklamayla demo içe aktarıcıyı çalıştırın ve ardından örnek içeriği kendi içeriğinizle değiştirin. Renklerden, yazı tiplerinden ve diğer ayarlardan herhangi birini değiştirmek isterseniz, tema seçenekleri kontrol panelleri bunu bir grafik kullanıcı arabirimi aracılığıyla yapmanızı sağlar. Öte yandan, web sitenizde daha yaratıcı olmak istiyorsanız, önde gelen sayfa oluşturucu eklentisi WPBakery, Luxury Wine’ı daha da özelleştirmek için kullanılabilir.

Luxury Wine WordPress temasının diğer kullanışlı özellikleri arasında tam akıllı telefon ve dokunmatik ekran desteği, içeriğinize öğeler eklemek için bir dizi özel kısa kod, aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok başlık stili ve bir dizi CSS ve jQuery animasyon efekti bulunur.

Luxury Wine, şarapla ilgili en iyi ürünleri ve deneyimleri tanıtmanıza yardımcı olacak birinci sınıf bir görünüme ve hisse sahiptir.

13. İyi şarap

Good Wine, neredeyse her tür şarapla ilgili web sitesi oluşturmak için yeni bir WordPress temasıdır.

Çevrimiçi şarap mağazalarından bağ ve şaraphane web sitelerine kadar Good Wine, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Bir yemek blogu oluşturmak bile bu konu için iyi bir kullanım olabilir. WordPress şarap web sitenizi kurarken Good Wine, aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana açılış sayfası düzeni sunar. Ancak, seçtiğiniz açılış sayfası tasarımından bağımsız olarak, şarap web siteniz, hedef kitlenizi kesinlikle etkileyecek yüksek kaliteli, profesyonel bir görünüme sahip olacaktır.

Bu koleksiyondaki şarap WordPress temalarının çoğu gibi, bu seçenek de bir slayt gösterisi oluşturma aracı içerir. Slider Revolution eklentisinin dahil edilmesi sayesinde sitenize istediğiniz kadar slayt gösterisi ekleyebilirsiniz. Bir şarap web sitesinde bir kaydırıcıyı nasıl kullanabileceğinizden emin değilseniz, tema demosunda kendi siteniz için size ilham verecek bazı örnekler vardır.

Ancak, bu şarap ve içeceklerle ilgili WordPress temasını kullanmayı planlıyorsanız, projenize uygun bir dizi sayfa şablonu bulmalısınız. Aksi takdirde, dahil edilen WPBakery sayfa oluşturucu, herhangi bir demo içeriğini düzenlemek ve kendi mizanpajlarınızı sıfırdan oluşturmanıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Tüm sitede genel değişiklikler yapmak için tema seçenekleri paneli çok çeşitli kontroller sunar.

Good Wine, bu konudan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak eksiksiz bir çevrimiçi belge setinin yanı sıra tek tıklamayla bir demo içe aktarma aracına sahiptir.

14. Basel

Basel, WordPress ile çevrimiçi mağazalar oluşturmak için çok amaçlı bir e-ticaret temasıdır.

Basel, dikkate değer bir e-ticaret mağazası demoları kütüphanesi içermesine rağmen, şarap mağazası demosu bu temaya bu koleksiyonda bir yer vermeye yardımcı oluyor. Şarap mağazası demosunu WordPress web sitenize aktarmayı seçerseniz, sayfanın üst kısmında büyük bir hareketli kaydırıcı içeren varsayılan ana sayfa düzeni ziyaretçilerinizi etkilemelidir. Kaydırıcıya ürünlerinizin fotoğraflarını veya yalnızca şarapla ilgili görsellerden oluşan bir seçkiyi ekleseniz de, slayt gösteriniz çevrimiçi mağazanıza birinci sınıf bir görünüm kazandıracaktır.

Varsayılan şarap mağazası demo ana sayfası düzeninin geri kalanı, ürünlerinizi ve işletmenizle ilgili diğer bilgileri görüntülemek için size birçok seçenek sunar. Basit ürün kılavuzlarından ürün kaydırıcılarına ve blogunuzdaki en son haberlere kadar, sitenizde içerik göstermenin birçok yolu vardır.

Sosyal medya besleme widget’ları, web sitenizdeki çeşitli profillerinizden en iyi içeriği görüntüleme konusunda harika bir iş çıkarırken, e-ticaret widget’larının seçimi en yeni, en popüler, en yüksek puan alan ve en popüler ürünlerinizi sunmayı kolaylaştırır. sitenizin etrafındaki ızgaralar.

Özel olarak tasarlanmış bir şarap mağazası demosu olmasına rağmen, web siteniz için önceden hazırlanmış diğer 34 çevrimiçi mağaza demosunu kullanmaktan sizi alıkoyan hiçbir şey yoktur. Ayrıca, WPBakery Sayfa Oluşturucu pakete dahil olduğundan, web sitenizi tercihlerinize göre özelleştirmek için sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Basel, çevrimiçi bir şarap mağazası kuran herkese sunacak çok şeyi olan popüler bir e-ticaret WordPress temasıdır.

15. Bağ

Vineyard, aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı ana sayfa düzenine sahip bir şarap WordPress temasıdır.

WordPress ile oluşturmak istediğiniz çevrimiçi şarap mağazasının türü ne olursa olsun, Vineyard teması projeniz için uygun bir tasarım olabilir. Önceden oluşturulmuş ana sayfa düzenlerinin seçimine ek olarak, e-ticaret alanları, blog ve iyi bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyduğu diğer önemli içerik parçaları dahil olmak üzere sitenizin diğer sayfaları için düzenlerden de seçim yapabilirsiniz.

Daha önce WordPress kullanmış olsanız da olmasanız da, Vineyard temasıyla şarapla ilgili bir web sitesi oluşturmak çok da önemli olmamalı. Sezgisel demo içerik içe aktarıcı sayesinde, WordPress web siteniz birkaç dakika içinde Vineyard demolarından biri gibi görünebilir. Bundan sonra, kendi metin ve resimlerinizi sunmak veya daha yaratıcı olmak için demo içeriğini düzenleyebilir ve WPBakery’nin sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracıyla sitenizi ince ayar yapmaya veya yeniden tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Şarap web sitenizi daha da iyi hale getirmek istiyorsanız, premium Slider Revolution eklentisi pakete dahil edilmiştir ve size sitenize çarpıcı slayt gösterileri ekleme olanağı sağlar. Kullanabileceğiniz başka bir premium araç, Vineyard WordPress temasının e-Ticaret işleviyle sorunsuz bir şekilde bütünleşen WooCommerce Para Birimi Değiştirici tüccar eklentisidir.

Hem yeni hem de deneyimli WordPress kullanıcılarını hedefleyen Vineyard, bugün mevcut olan en iyi şarap temalarından birinde bulmayı umduğunuz her şeye sahiptir.

16. Şarap dükkanı

WineShop, şarapla ilgili ürünleri çevrimiçi satmanıza yardımcı olmak için tek bir amaç için oluşturuldu.

Dar odağına rağmen WineShop, bu WordPress temaları kategorisinde nispeten popüler bir seçimdir. Dört ana sayfa stili sayesinde markanıza ve vizyonunuza uygun olanı bulabilmelisiniz. İster ana sayfanızda bir fotoğraf gösterimi ile tonu ayarlayın, ister aceleye gelsin ve en iyi ürünlerinizi sunun, WineShop’un önceden oluşturulmuş çeşitli ana sayfa düzenleri size birçok seçenek sunar. Ana sayfa tasarımının geri kalanı, işletme hikayenizi anlatmak, ürün profillerini görüntülemek ve sitenizdeki önemli içeriğin bağlantılarını paylaşmak için kullanılabilir.

WineShop, birlikte çalışabileceğiniz iyi bir özelleştirme ayarları yelpazesi sunar. Yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek gibi görevleri gerçekleştirmek kolaydır ve sitenizde daha gelişmiş değişiklikler yapmanız gerekiyorsa, WPBakery sayfa oluşturucu aracı size yardımcı olmaya hazırdır. WineShop ayrıca gelişmiş dokunmatik ekran slayt gösterileri oluşturmak için Slider Revolution eklentisini içerir. Ana ana sayfa demosunda bu tür kaydırıcının bir örneğini görebilirsiniz.

WineShop temasının diğer dikkate değer özellikleri arasında, tweetlerinizi ve pinlerinizi web sitenizde paylaşmak için bir dizi özel sosyal medya widget’ı, sitenizde bir etkinlik takvimi yayınlama desteği ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize yardımcı olacak çeşitli animasyon efektleri yer alıyor.

WineShop, çevrimiçi şarap mağazanızın ihtiyaç duyacağı tüm şablonlara ve tasarımlara sahiptir.

17. Şarap Evi

Wine House, şarap imalathaneleri ve restoranlar için web siteleri oluşturmak için esnek bir WordPress temasıdır.

Wine House temasının ana demosu, merkez parça olarak göz alıcı bir kaydırıcıya sahiptir. Kaydırıcıyı nasıl kullanmayı seçtiğinize bağlı olarak, ziyaretçileriniz animasyonlu bir sunumla veya en iyi şaraplarınızı tanıtmanın bir yolu olarak karşılanabilir. Sunumunuzdaki diğer slaytlar, şaraphanenizden öne çıkanları veya restoranınızın en iyi yemeklerinin fotoğraflarını içerebilir. Dahil edilen Slider Revolution eklentisi ile oluşturulmuş olmaları sayesinde demo slayt gösterilerini ve slaytlarınızı düzenlemek kolaydır.

Hedef kitlenizin restoranınızda veya şaraphanenizde yer ayırtmasını kolaylaştırmaya yardımcı olmak için Wine House teması, yerleşik bir çevrimiçi zamanlama aracı içerir. Artık müsaitlik dönemlerini belirleyebilir ve ziyaretçilerinizin rezervasyonlarını çevrimiçi yapmalarına izin verebilirsiniz. Aynı işlev, şarap tadımı etkinliklerini veya bağ ziyaretlerini yönetmek için de kullanılabilir. WooCommerce ile uyumluluk sayesinde, çevrimiçi ödeme yapmak da bir seçenektir.

Wine House, WordPress ile mobil uyumlu bir şarap web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.