Serbest çalışanlar için en iyi 22 WordPress teması 2022

Bu en iyi serbest WordPress temaları koleksiyonu, hizmetlerinizi tanıtmak ve daha fazla müşteri kazanmak için mükemmel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Çalıştığınız alan ne olursa olsun, bu çeşitli seçim, projenize çok uygun en az bir konuyu içermelidir. Fotoğraf ve grafik tasarım portföyleri oluşturmaktan en iyi özelliklerinizi ve becerilerinizi sergileyen kişisel bir web sitesi oluşturmaya kadar burada birçok farklı seçenek var.

Bu koleksiyondaki en iyi serbest WordPress temalarından bazıları, önceden oluşturulmuş birden çok web sitesi demosu ile birlikte gelir. Bu demolar, sitenizi başlatmadan önce kendi kişisel içeriğinizi eklemenize izin vererek WordPress web sitenize aktarılabilir.

Yeni web sitenize kendi kişiliğinizi koymanıza yardımcı olmak için, bu temalar arasında birçok özelleştirme seçeneği de bulacaksınız. Temaya bağlı olarak, bu, web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirmeyi kolaylaştıran ayrıntılı panolar ve Visual Composer gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturma araçlarının dahil edilmesini içerebilir.

Ayrıca, ürünleri ve hizmetleri doğrudan sitenizden satmak istiyorsanız, WooCommerce gibi bir e-ticaret eklentisi için iyi destek içeren serbest çalışan bir WordPress teması arayın.

1. Kod çözme

Uncode, yeni bir web sitesine ihtiyaç duyan serbest çalışanlar için harika olan başka bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Bunu mükemmel bir serbest WordPress teması yapan birkaç demoya ek olarak, önceden oluşturulmuş diğer web sitesi konseptlerinin çoğu, bağımsız bir web sitesi projesine uyacak şekilde biraz özelleştirilebilir. Ajans portföyü ve demolar, hizmetlerini ve becerilerini çevrimiçi ortamda tanıtmak isteyen herkes için bariz seçeneklerdir. Ancak, stüdyo ve vCard demoları görevin ötesindedir.

Web sitenizi kurarken, tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla nasıl birleştirileceğini ve sunulacağını özelleştirebilirsiniz. Bu ayarlar, farklı demolardaki çeşitli öğeleri karıştırma ve eşleştirme yeteneği ile sitenizin görünümü üzerinde size büyük kontrol sağlar. Daha gelişmiş özelleştirme çalışmaları için Visual Composer premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucu size yardımcı olmaya hazır.

Uncode, bir dizi farklı proje için iyi çalışır, ancak serbest çalışanlar bu temayı seçmekten gerçekten yararlanabilir.

2. Bölme

Divi, benzersiz ve kişiselleştirilmiş bağımsız bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak tüm özelleştirme araçlarına ve seçeneklerine sahiptir.

Divi WordPress teması, web sitenize kolayca aktarılabilen farklı düzenlerle doludur. Bu mizanpajları olduğu gibi kullanabilir, kendi mizanpajlarınızı oluşturmak için bir araya getirebilir veya sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracıyla özelleştirebilirsiniz.

Yeni ve geliştirilmiş Divi Builder’ın gücü sayesinde, artık sezgisel bir işaretle ve tıkla kullanıcı arayüzü aracılığıyla bağımsız web siteniz için özel sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz. Divi Builder, sayfa düzenlerinize eklenebilecek, büyüyen bir öğe ve modül kitaplığı içerir. Serbest çalışanlar, web sitelerini oluştururken özellikle yararlı olan portföy, referanslar, müşteri logosu ve iletişim formu modüllerini bulmalıdır.

Diğer kullanışlı özellikler arasında sayfa düzenlerini ve site ayarlarını hızlı bir şekilde içe ve dışa aktarma yeteneği, düzenleri ve şablonları çevrimiçi olarak özgürce paylaşan diğer kullanıcılardan oluşan bir topluluk ve web sitenizin kopyalanmasını optimize etmeye ve daha da fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmeye yardımcı olan güçlü bir bölünmüş test aracı yer alır.

Divi, serbest çalışan bir profesyonel web sitesi oluşturmanın hızlı bir yolunu arayanlara uygun, önceden oluşturulmuş yeterli düzen ve içeriğe sahiptir. Bununla birlikte, kişiselleştirme seçenekleri ve araçları sayesinde Divi, herhangi bir kod yazmaya gerek kalmadan orijinal bir web sitesi oluşturmak için de mükemmeldir.

3. Oşin

Oshine, bu sefer görsel çalışmanızı sunmanıza yardımcı olmaya güçlü bir şekilde odaklanan başka bir WordPress portföy temasıdır.

Özellikle serbest fotoğrafçılar, grafik tasarımcılar ve illüstratörler, Oshine’ı web siteleri için uygun bulacaktır. Birden çok portföy düzeni ve şablonu sayesinde, yaratıcı vizyonunuzla eşleşen bir düzen bulabilmelisiniz.

Tam ekran kaydırıcılar, çeşitli farklı ızgara düzenleri, çift karuseller ve çoklu galeri stilleriyle, Oshine WordPress temasıyla resimlerinizi çevrimiçi yayınlamak sorun değil. Ayrıca, paket özel bir sayfa oluşturma aracı içerdiğinden, web sitenizde gerçekten yaratıcı olabilirsiniz. Sosyal ağlardan ve bulut barındırma hizmetlerinden içerik almak da mümkündür.

Oshine, web sitelerinin tam kontrolünü ele geçirmek isteyen özelleştiricilere hitap edecek. Ayrıntılı tema seçenekleriyle, bu çok amaçlı serbest çalışan WordPress temasıyla web sitenizin neredeyse her yönü özelleştirilebilir.

Oshine gerçek bir çok amaçlı konu olarak kabul edilebilir, ancak portföy ve bağımsız projelere odaklanması onu bu koleksiyona büyük bir katkı yapıyor.

4. RyanCV

RyanCV, serbest çalışanlar için harika çalışması gereken bir WordPress özgeçmiş veya vCard temasıdır.

Kendinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak istiyorsanız, RyanCV bağımsız web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacak kullanıma hazır bir düzene sahiptir. RyanCV’nin tasarımı ve stili geliştiricilere, tasarımcılara ve diğer dijital serbest çalışanlara yönelik olsa da, esnek yapısı sayesinde diğer birçok serbest çalışan türü için iyi çalışmalıdır.

RyanCV temasını oluşturan şablonlar ve bölümleri, biyografinizi, özgeçmişinizi ve üzerinde çalıştığınız projeleri sergilemenize yardımcı olmak için ayarlanmıştır. Bağımsız web sitenizde güncellemeler ve haberler yayınlamak için eksiksiz bir blog şablonu seti de bulunmaktadır. İletişim formu sayfası şablonu, konumunuzu paylaşmak için isteğe bağlı bir Google haritası ve ziyaretçilerinizin WordPress web siteniz aracılığıyla doğrudan iletişim kurmasını sağlayan yerleşik bir çevrimiçi form içerir.

Serbest çalışan web sitenizi özelleştirmenize ve tam olarak doğru göründüğünden emin olmanıza yardımcı olmak için RyanCV, tercihlerinize göre ayarlanabilen beş ana varyasyona sahiptir. Tüm demolar denenmiş ve test edilmiş vCard formatına bağlı kalsa da, bu parametreler içinde birçok özelleştirme olanağına sahipsiniz. Örneğin, çevrimiçi özgeçmiş web sitenizin renk düzenini kolayca koyudan aydınlığa ve tam tersi şekilde değiştirebilir ve web sitenizde kullanılan renkleri gerektiği gibi değiştirebilirsiniz. Metin biçimlendirmesini soldan sağa, sağdan sola değiştirmek de kolaydır, bu da RyanCV’yi içeriklerini dünyanın her yerindeki dillerde yayınlayanlar için ideal hale getirir. Sitenizi görsel olarak biraz daha ilgi çekici hale getirmek için,

RyanCV, çok çeşitli kişisel serbest web sitelerini barındırmak için bir dizi farklı şekilde yapılandırılabilir.

5. Niro

Niro, serbest hizmetlerini çevrimiçi olarak tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmayı amaçlamaktadır.

Yaratıcı ajansı ve serbest web sitesi şablonları ve demoları sayesinde, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz var. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla demoyla, Niro ile sitenizi oluşturmanın en zor kısmı karar vermek olabilir.

Seçenekler, hizmetlerinizi tanıtmak için demoları, yaratıcı çalışmalarınızı basitçe sergilemek için daha uygun olanları ve daha geleneksel bir çevrimiçi özgeçmiş göndermek için demoları içerir. Demolar, minimal düzenler, özelliklerle dolu seçenekler ve arada bir yerde kalan diğerleri dahil olmak üzere birçok farklı stilde geldiğinden, Niro geniş bir kitleye hitap etmelidir. Niro, Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile çalışır, böylece demolara kendi yaratıcı dokunuşlarınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

Niro, serbest çalışanlar için çok yönlü ve eksiksiz bir WordPress temasıdır.

6. Kalyum

kalium-freelancer-teması

Kalium, serbest çalışan web sitenizin tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olabilecek profesyoneller için yaratıcı bir temadır.

Gittikçe artan hazır demo seçenekleri arasında çok çeşitli seçenekler bulacaksınız. Ancak fotoğrafçılık, ajans ve serbest demolar bu kılavuzun okuyucularının özellikle ilgisini çekmelidir. Ayrıca, mevcut 30’dan fazla portföy stiliyle, çalışmanızı bu düzenlerden herhangi birini kullanarak gösterebileceğiniz için, hangi demoyu seçtiğiniz gerçekten önemli değil.

Visual Composer, portföyü ve diğer sayfa düzenlerini özelleştirmenize yardımcı olmak ve size sıfırdan kendi özel düzenlerinizi oluşturma seçeneği sunmak için de mevcuttur. Ayrıca, web sitenizin neredeyse her yönü Kalium’un tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla özelleştirilebilir.

Kalium sadece harika görünüm ve tasarıma odaklanmaz. Bu popüler serbest WordPress teması, site görsellerinizin harika görünmesine ve hızlı bir şekilde yüklenmesine yardımcı olacak bazı kullanışlı özelliklere sahiptir. Görüntü yer tutucularını kullanarak, görüntüleri gerekmeden önce gereksiz yere yüklemekten kaçınabilirsiniz. Uyarlanabilir görüntüleme teknolojisi, ziyaretçilerinizin sitenize erişmek için kullandıkları cihazın türüne bağlı olarak, görsel içeriğinizi en verimli şekilde sunmak için otomatik olarak ölçeklendirir.

Kalium, şık görünümü ve çoklu demoları ile sizi kazanacak, ancak sahne arkası özellikleri ve işlevselliği, bu temayı parçalarının toplamından daha fazlası haline getirmeye yardımcı oluyor.

7. Büyüme

Büyüme, serbest çalışanlara hitap etmesi gereken başka bir şık kişisel portföy WordPress temasıdır.

Serbest çalışan bir kişisel web sitesi başlatma sürecini hızlandırmaya yardımcı olmak için Growth’un yalnızca bir demosu vardır. Bu nedenle, hangi demoyu seçeceğinize karar vermek için çok zaman harcamak yerine, web sitenizi oluşturmak için bu zaman ve çabayı kullanabilirsiniz. Tema dosyalarını WordPress panonuza yükleyin, demo içeriğini içe aktarın ve ardından yeni sayfalara kendi içeriğinizi eklemeye başlayın.

Büyüme demosuna bir göz atarsanız, kişisel profilinizi serbest web sitenizin kalbine yerleştirebileceğinizi göreceksiniz. Ana sayfada kendi büyük bir fotoğrafınızı görüntülemek bu tema için varsayılandır. Bununla birlikte, web siteniz için daha iyi olacağını düşünüyorsanız, bunun yerine kolayca bir illüstrasyon veya grafik yüklemeyi seçebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz karşılama bölümünü aşağı kaydırırken sekmeli alanı görebilirler. Bu bölüm, kişisel profilinizi, becerileriniz hakkındaki bilgileri ve sağladığınız hizmetlerin ayrıntılarını görüntülemenin iyi bir yolunu sunar. Varsayılan olarak toplam altı sekme vardır, ancak bu alanı görüntülemek istediğiniz bilgilerle eşleşecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Ana sayfanın daha aşağısında, portföyünüzden alıntıları ve üzerinde çalıştığınız projelerin ayrıntılarını gösteren bir panel bulunur. Müşterilerinizden ve birlikte çalıştığınız diğer kişilerden gelen geri bildirimleri paylaşmayı kolaylaştırdığı için referans kaydırıcısı da kullanışlı olmalıdır. Bu gösterge tablolarını ve varsayılan ana sayfanın diğer bölümlerini Büyüme demosunda kendiniz test edebilirsiniz.

En iyi serbest temaların çoğu gibi, Büyüme’yi seçerek web sitenizin her yönünü kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu tema, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi etrafında oluşturulduğundan, sürükle ve bırak düzenleme için tüm demo içeriğini bu araçla açabilirsiniz.

Bağımsız bir kişisel web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Growth her şeyi kapsıyor.

8. Werkstatt

werkstatt-freelancer-teması

Werkstatt, serbest çalışan bir profesyonel web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamak için oluşturuldu.

Bu tema, WordPress ile özel bir serbest web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir. Dahil edilen Visual Composer eklentisini kullanarak, varsayılan WordPress düzenleyicisiyle mümkün olmayan mizanpajlar tasarlayabilirsiniz. Özel sayfa düzenleriniz, Visual Composer’ın yardımcı içerik öğelerinden herhangi biri ile tamamlanabilir.

Ancak, serbest çalışanlar için özel bir web sitesi tasarlama zamanınız veya yeteneğiniz yoksa, Werkstatt’ta sitenizi çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olacak fazlasıyla demo vardır. Sadece bir tane özel olarak tasarlanmış freelance demo olmasına rağmen, Werkstatt siteniz için kullanabileceğiniz birçok demoya sahiptir. Ajans demoları, bir serbest çalışana uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir. Werkstatt’ın şık portföy demolarını kullanmak, WordPress ile başarılı bir serbest web sitesi oluşturmanın bir başka hızlı ve kolay yoludur.

İçerik pazarlaması, serbest çalışan web siteniz için daha fazla ziyaretçi kazanmanın kanıtlanmış bir yoludur. Ne kadar faydalı blog gönderileri ve makaleler yayınlarsanız, potansiyel müşterilerin web sitenizi bulma olasılığı o kadar yüksek olur. Bunu akılda tutarak, Werkstatt’ın sunduğu blog yazısı şablonları kitaplığını görmek harika. İster eğlenmek için ister işinizi büyütmek için blog yazıyor olun, Werkstatt ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Werkstatt, web siteleri üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen serbest çalışanlar için idealdir; ancak, kullanıma hazır bir çözüm arayan herkes bu bağımsız temadan da memnun kalacak.

9. Yığın

yığın-portföy-teması-wordpress

PILE, alışılmadık bir WordPress portföy teması olarak tanıtılır ve kesinlikle özgün bir tasarıma sahiptir.

PILE bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, bu serbest çalışan WordPress teması tamamen güncellendi ve yenilendi ve şimdi ikinci sürümde. Bu, bu temayı seçerseniz, artık en yeni ve en iyi web tasarım özelliklerini içeren kanıtlanmış bir kod tabanı seçmiş olursunuz.

PILE yalnızca bir ana sayfa düzenine sahipken, bu tema birçok farklı şekilde tamamen özelleştirilebilir. Akıllı düzen oluşturma aracıyla, web siteniz ve içeriği için doğru düzenleri hızlı ve zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Renkler, yazı tipleri ve düzen ayarları gibi web sitenizin daha ince ayrıntıları söz konusu olduğunda, bunların tümü tema özelleştirici arayüzü aracılığıyla değiştirilebilir.

PILE ayrıca, portföy içeriğiniz için harika düzenler oluşturmayı çok kolaylaştıran bir portföy ızgarası aracına sahiptir. Resim ve videolardan indirilebilir ve ses dosyalarına kadar ne tür bir çalışmayı sergilemek isterseniz isteyin, PILE ihtiyacınız olan yayın araçlarına sahiptir.

Tam ekran ana sayfa kaydırıcıları ve portföy sunumuna benzersiz bir yaklaşımla PILE, serbest web sitenizi rekabetten farklı kılmak için ihtiyaç duyduğunuz tema olabilir.

10. Manon

Manon, serbest çalışanların faydalı bulması gereken bir portföy ve ajans WordPress temasıdır.

Manon tema paketini oluşturan web sitesi demolarının seçimi, işlerini konuşmayı tercih edenlerden, yeni müşteriler kazanmak için becerilerini, niteliklerini ve deneyimlerini listelemeyi tercih edenlere kadar çeşitli farklı serbest çalışanlara hitap edecek. Hizmetlerinizi çevrimiçi olarak nasıl pazarlamak istediğinize bakılmaksızın, Manon’un çekici, önceden tasarlanmış bir web sitesine sahip olması gerekir.

Manon paketindeki bir dizi farklı çevrimiçi portföy web sitesi demosu ile, minimal portföy web sitesi düzeni, çalışmanızı görüntülemek için kaydırıcıları kullanan bir düzen ve bir kaydırıcı vitrin düzeni gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Yatay kaydırmalı portföy tasarımı, göz atmak isteyebileceğiniz özellikle göz alıcı bir tasarımdır. Portföy şablonlarının şık ve benzersiz tasarımlarına ek olarak, Manon teması ayrıca web sitenizin daha az ilgi çekici diğer alanları için bazı şablonlarla birlikte gelir. Bu düzenler, hizmetlerinizi detaylandırmak, bir blog oluşturmak ve iletişim bilgilerinizi görüntülemek için düzenler içerir.

Web sitenize kendi kişiliğinizi eklemenize yardımcı olmak için Manon teması, ek ücret ödemeden güçlü ve premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerir. WordPress web sitenize bu araç yüklendiğinde, görsel bir sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla düzenlemeye başlamak için önceden oluşturulmuş şablonlardan ve düzenlerden herhangi birini açabileceksiniz. Demolarda kullanılan kaydırıcıları düzenlemek veya çalışmalarınızı heyecan verici yeni yollarla sergilemek için kendi slayt gösterilerinizi oluşturmak için dahil edilen premium slayt gösterisi oluşturma aracını da kullanabilirsiniz. Her iki aracı da kullanmak basittir, bu nedenle WordPress’te yeni olsanız bile, başlamanın kolay olduğunu görmelisiniz.

Serbest çalışan web sitenizin bir parçası olarak tamamladığınız çalışmalarınızı ve projelerinizi sergilemek istiyorsanız, Manon’da birçok uygun şablon vardır.

11. Norebro

Norebro, serbest çalışanların yüksek kaliteli bir web sitesi oluşturmak için kullanabilecekleri yaratıcı bir portföy temasıdır.

Tamamı profesyonellere ve yaratıcı projelere yönelik 30’dan fazla web sitesi demosu ile Norebro, serbest çalışanların çok ilginç bulduğu bir konu olmalıdır. Demolar arasında, işinizin ana özellik olduğu portföyler oluşturmaya odaklanan tasarımların yanı sıra, kendinizi tanıtabileceğiniz ve web sitenizin ana cazibesi olarak kişisel niteliklerinizi tanıtabileceğiniz demolar bulunmaktadır.

Tüm Norebro demoları, web sitenize birçok farklı içerik türü eklemenize olanak tanıyan birçok tasarım ve şablon içerir. Bunun bir örneği, özel olarak tasarlanmış demolardan birini seçseniz de seçmeseniz de mevcut olan portföy şablonlarıdır. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz tek bir portföy şablonu veya tasarımı yoktur. Aslında, çalışmanızı çevrimiçi olarak göndermek söz konusu olduğunda, çeşitli ızgara düzenleri de dahil olmak üzere birçok seçenek vardır.

Serbest çalışan web sitenize bir blog eklemek de bu temanın ana işlevlerinin bir parçasıdır. Bu nedenle, ister serbest çalışan bir blog oluşturmak, ister web sitenize bu tür içerikler eklemek isteyin, Norebro ile her şey çok basit. Yine portföy şablonları gibi, bu yaratıcı tema ile birçok blog şablonuna da erişebilirsiniz.

Norebro’nun şablonları kesinlikle iyi görünse ve yüksek bir standartta tasarlanmış olsa da, kişiliğinize uygun olduklarından emin olmak için bunları kolayca düzenleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, şablonları olabildiğince değiştirmek için yerleşik WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanarak sayfaları açın.

Hangi Norebro demosunu seçerseniz seçin, kesinlikle bu temayla başarılı bir bağımsız web sitesi açabileceksiniz.

12. Vangard

Vangard, bağımsız web siteniz için 15 farklı özelleştirilebilir ana sayfa düzenine sahiptir.

Vangard paketindeki çeşitli web sitesi demoları sayesinde, bu tema çok çeşitli serbest çalışanlara hitap etmelidir. Hizmetlerinizi ister yerel bir sağlayıcı olarak sunuyor olun ister tamamen çevrimiçi çalışıyor olun, Vangard’ın dikkate alınması gereken birçok uygun tasarımı vardır. Önceden tasarlanmış tüm içerikler özellikle serbest çalışanlara odaklanmaz, ancak kesinlikle aralarından seçim yapabileceğiniz bazı ilgili seçenekler vardır. Vangard teması bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı içerdiğinden, gözünüze çarparsa, başka amaçlar için oluşturulmuş mizanpajlardan herhangi birini uyarlamada sorun yaşamamalısınız.

Hedeflerinize bağlı olarak, çalışmanız ve eğitim geçmişiniz hakkında bilgi paylaşırken becerilerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmaya odaklanan vCard tarzı kişisel bir web sitesi oluşturmak için Vangard’ı kullanabilirsiniz. Ancak, işinizi sergilemeye daha fazla odaklanan bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bir portföy web sitesi başlatmak için Vangard’ı kullanmak da çok kolay. Vangard’ı hizmetlerinizi tanıtmak için kullanabileceğiniz diğer yollar arasında ajans tarzı bir web sitesi oluşturmak veya ticari bir site oluşturmak yer alır. Bu temanın iyi bir e-ticaret desteği olduğundan, hizmetleriniz için çevrimiçi olarak kolayca para toplayabilir veya bağımsız web sitenizden fiziksel ve dijital ürünler satabilirsiniz.

Tüm web sitesi demoları, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak, hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak ve çalışmanızın örneklerini paylaşmak için şablonlar içerir. Ayrıca, kitlenizle bağlantı kurmak için serbest web sitenize kolayca bir blog ekleyebilirsiniz ve sosyal medyanın entegrasyonu sayesinde, hesaplarınızın içeriğini Twitter ve Instagram gibi sitelerde görüntülemek çok kolay. Önceden oluşturulmuş iletişim formu, ziyaretçilerinize iletişim kurmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunmak için iyi çalışır.

Çok sayıda önceden oluşturulmuş web sitesi tasarımına sahip, zengin özelliklere sahip bir serbest WordPress teması için Vangard’ı yenmek zordur.

13. Öğeler

freelancer-wordpress-tema-elemanları

Elements, WordPress ile serbest çalışanlar için özel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak özellikler, araçlar ve ayarlarla dolu bir temadır.

Etkileyici web sitesi demoları seçimi, serbest çalışanlar için mükemmel olan birkaç seçenek içerir. Sağladığınız serbest hizmet türü ne olursa olsun, Elements portföy demoları işinizi şık bir şekilde tanıtmanıza ve en önemlisi daha fazla ziyaretçiyi ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı olmalıdır.

Demoların her biri, yalnızca birkaç tıklamayla WordPress web sitenize uygulanabilir. Ardından kendi içeriğinizi ekleyebilir ve yeni web sitenizi yayınlayabilir veya sitenizi özelleştirmek için tema seçeneklerinin ayrıntılı ayarlarını keşfedebilirsiniz. Daha yaratıcı kullanıcılar, Elements ile birlikte gelen düzenleri ve şablonları özelleştirmek için birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanmak isteyebilir. Bu temanın ne kadarını özelleştirmek istediğiniz gerçekten size kalmış.

Üstbilgi türleri ve altbilgi düzenleri seçiminden modüller ve sayfa şablonları kitaplığına kadar Elements, çeşitli sektörlerde sayısız farklı web sitesi oluşturmak için kullanılabilen bir WordPress temasıdır.

14. Dani

dani-freelancer-wordpress-teması

Dani, her tür serbest çalışan ve web siteleri için uygun bir WordPress temasıdır.

Dani, aralarından seçim yapabileceğiniz yedi ana açılış sayfası kurulumuna sahiptir ve bunların tümü, portföyünüzü çevrimiçi yayınlamanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır. Seçtiğiniz demoya bağlı olarak, ziyaretçilerinizi bir hoşgeldin mesajı ile karşılayabilir veya portföyünüzü ilk gördükleri şey olarak belirleyebilirsiniz.

Dani’nin oluşturduğu farklı tasarımlar nedeniyle, bu WordPress teması, görsel çalışmaları sergilemek isteyenler için çok uygundur. İster durağan görüntülerle ister videolarla çalışıyor olun, Dani’nin içeriğini sunmanın birçok farklı yolu vardır. Tam ekran video oynatıcılardan ve arka plan video ekranlarından ışık kutusu galerilerine ve çeşitli farklı ızgara düzenlerine kadar, bu temayla seçebileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz olacak. Bununla birlikte, büyük bulut barındırma hizmetleri ve entegre ses oynatıcı ile uyumluluk sayesinde ses dosyaları da aynı şekilde kolayca yerleştirilebilir.

Dani ayrıca bir ajans web sitesi oluşturmak için mükemmel bir şekilde uygundur. Yani serbest çalışandan ajans sahibine geçerseniz, bu tema sizinle birlikte büyüme yeteneğine sahiptir.

15. Saha

saha-portföy-teması

Pitch, özellikle serbest çalışanlar ve ajanslar için oluşturulmuş bir portföy WordPress temasıdır.

Aslında, Pitch, yaratıcılar ve ziyaretçileri üzerinde etki yaratmak isteyen herkes için ideal bir seçim olmasını sağlayan bazı göz alıcı efektlere sahiptir. Bu efektler arasında hareketli görüntüler, ilginç metin dekorasyonu ve karakter animasyonu yer alır. Ancak, bu kulağa çok heyecan verici gelmiyorsa, bunları kendi gözlerinizle görmek için Pitch demosuna göz atın.

Harika animasyon ve gezinme efektlerinin yanı sıra Pitch’in sunabileceği çok şey var. Yeni başlayanlar için, aralarından seçim yapabileceğiniz 12 ana sayfa modu vardır. Diğer çoklu ana sayfa demo temalarından farklı olarak, Pitch demoları serbest çalışanlar için uygundur. Bu nedenle, WordPress bağımsız web siteniz için seçebileceğiniz 12 seçeneğiniz olacak.

Pitch’in serbest çalışanlara hitap edecek bir diğer etkileyici özelliği de vaka çalışması şablonları. Bu önceden tasarlanmış tasarım seçkisi, portföyünüzü oluşturan bireysel projeleri benzersiz ve ilginç şekillerde sunmanıza yardımcı olacaktır. Tek bir vaka çalışması şablonunu yeniden kullanmak yerine portföyünüzdeki her öğe farklı bir sayfa düzeniyle görüntülenebilir.

Pitch geçen yıl piyasaya sürüldü ve o zamandan beri düzenli olarak güncellendi ve geliştirildi. Ancak, birkaç aydır piyasada olmasına rağmen, Pitch çok fazla satış yapmadı. Bu size, web siteniz için diğer birçok web sitesinde fazla kullanılmayan yüksek kaliteli bir tema elde etmek için harika bir fırsat verir.

16. Hoşçakal

güle güle-portföy-wordpress-teması

Hoşçakal, bu serbest çalışan WordPress temaları koleksiyonunda yaratıcı sanatçılar için en iyi seçeneklerden biri olabilir.

Herkes kendi freelance web sitesini oluşturmak için bu temayı kullanabilir. Ancak Adios ve şık demoları, projeleri için biraz farklı bir şeye ihtiyaç duyanlara hitap edecek. Adios, çeşitli içerik tasarım modlarından boşluk ve animasyon efektlerinin yaratıcı kullanımına kadar, tasarım ve estetik açısından masaya kesinlikle yeni bir şey getiriyor.

Ana sayfadaki dokuz demo size birçok seçenek sunsa da, Adios kendi demonuzu oluşturmanızı kolaylaştırır. Visual Composer’ın yerleşik sürükle ve bırak aracıyla, mevcut modüller ve öğelerden kendi tasarımlarınızı hızla oluşturabilirsiniz. Önceden tasarlanmış ana sayfa demolarını ve dahili sayfa şablonlarını özelleştirmek de kolaydır.

Serbest çalışan web sitenizdeki her sayfanın kalabalığın arasından sıyrılma potansiyeline sahip olduğundan emin olmak istiyorsanız, Adios uygun bir seçenek olabilir.

17. Birleştirin

birleştirmek-serbest-tema

Assemble, WordPress ile bağımsız web siteleri oluşturmak için mükemmel olan başka bir portföy temasıdır.

18 zarif ana sayfa demosu sayesinde web sitenizi kurarken birçok seçeneğiniz var. Seçtiğiniz demoya bağlı olarak, freelance web siteniz yeni ziyaretçileri bir karşılama mesajı ve işletmeniz hakkında bir sunumla karşılayabilir. Alternatif olarak, portföy içeriğinizi önde ve ortada görüntüleyerek yeni gelenlerin ilk gördüğü şey haline getirebilirsiniz.

Diğer ana sayfa seçenekleri arasında en iyi içeriğinizin bir karuselini görüntüleme, çalışmanızı tam ekran kaydırıcıda sunma veya kişisel bilgilerinizi ve birlikte çalıştığınız herhangi bir ekip üyesinin bilgilerini paylaşma yer alır. Serbest veya ajans web sitenizin iç sayfalarına gelince, Assemble seçeneklerle iyi bir şekilde donatılmıştır. Oluşturduğunuz çalışma türü ne olursa olsun, onu en iyi ışığında sunabilmenizi sağlayan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda portföy şablonu vardır.

Blogcular, bu bağımsız WordPress temasıyla iyi bir şekilde karşılanmaktadır. Assemble ile birlikte çalışmak için iyi bir blog dosyası ve gönderi şablonları seçimi elde edersiniz. WordPress ve WooCommerce ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için gerekli tüm e-ticaret sayfası şablonlarını da bulacaksınız.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, güçlü Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisi de Assemble tema paketine dahil edilmiştir.

18. Milano

milano-minimal-wordpress-portföy-teması

Milano, web sitelerinin ziyaretçileri portföy içeriklerinden uzaklaştırmasını istemeyen serbest çalışanlar için minimalist bir WordPress temasıdır.

Milano etkileyici bir demo seçkisine sahiptir. Bazıları özellikle serbest çalışanlara yöneliktir, diğerleri ise daha genel kullanım seçenekleridir veya ajans web sitelerine daha uygundur. Ancak, hangi demoyu seçerseniz seçin, bunu Visual Composer sayfa oluşturucu aracı ve tema seçenekleri ve ayarları aracılığıyla özelleştirebilirsiniz.

En iyi serbest WordPress temaları gibi, Milano da WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi için tam destek içerir. Bu, serbest çalışan portföyünüze satılık ürünler ekleyebileceğiniz ve ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil edebileceğiniz anlamına gelir. WooCommerce, fiziksel ürünlerin ve dijital indirmelerin satışını destekleyerek size dijital kreasyonlarınız için sanat baskıları veya dosyalar satma seçeneği sunar. Ayrıca WooCommerce ve Milano temasıyla çevrimiçi olarak hizmet satabilir ve size web sitenizden para kazanmanız için birçok seçenek sunabilirsiniz.

Kenarlıkların ve boşlukların yaratıcı kullanımı, Milano’yu işinizin önüne geçmeyecek bir WordPress teması haline getirir.

19. Brando

brando-freelancer-wordpress-teması

Brando, WordPress ile her tür web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlayan çok amaçlı bir temadır.

Brando’nun 10 demosu, tek sayfalık açılış sayfası düzenini takip ediyor. Bu, web sitenizin ön sayfasının, ziyaretçilerinizin hizmetlerinizi anlamasına yardımcı olmak için genellikle büyük miktarda bilgi ve içerik içereceği anlamına gelir. Birçok Brando demosu arasında, serbest çalışan bir web sitesi için ideal olacak iyi bir seçim var.

Ajans demosu, becerilerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için bir web sitesi oluşturmak için harika bir seçenek olacaktır. Bir başka iyi seçenek de kişisel demo. Bu demo, kişiliğinize ve karakterinize odaklanarak kendinizi rakiplerinizden ayırmanıza yardımcı olur. Fotoğraf demosu, görsel çalışmanızı sergileyen daha genel amaçlı bir çevrimiçi portföy oluşturmanıza yardımcı olmak için kolayca değiştirilebilir.

Görsel Besteci sayfa oluşturma aracı ve tema ayarları ve seçeneklerinin dahil edilmesi sayesinde, Brando’nun demolarından herhangi birini özelleştirmek nispeten basittir. Sayfalarınıza çeşitli içerik öğeleri eklemek için kullanabileceğiniz birçok kısa kod da vardır.

Brando, bağımsız bir web sitesi için uygun olan iyi bir demo seçiminin yanı sıra özel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak yeterli esnekliğe sahiptir.

20. Tebrikler

kudos-freelancer-teması

Kudos, web siteniz ve ana sayfanız için serbest çalışanlar için uygun birçok seçeneğe sahip 27’den fazla demo ile doludur.

Demo içeriğini içe aktarmak çok kolaydır. Aslında, başlamanın en zor kısmı, bağımsız web siteniz için hangi demoyu kullanacağınızı seçmek olabilir. Serbest çalışanlar için en uygun demolardan vCard, stüdyo, portföy ve vaka çalışması seçenekleri özellikle iyi seçeneklerdir.

Ancak, bu esnek bir tema olduğundan, Kudos demolarından ve önceden tasarlanmış içeriklerden herhangi biri ihtiyaçlarınıza göre kolayca değiştirilebilir. Ayrıca, hangi demoyu seçerseniz seçin, Kudos WordPress temasını oluşturan tüm harika şablonlara erişmeye devam edebileceksiniz.

Her yeni içerik yayınladığınızda geniş bir şablon kitaplığından seçim yapabilmek, web sitenize doğru görünümü ve hissi vermenize yardımcı olacaktır. Bu şablonlar, çeşitli portföy stillerini, ürün teşhir düzenlerini, çalışmanızı dikkatiniz dağılmadan görüntülemek için tam ekran görüntüleri ve vaka çalışmaları yayınlamak için şablonları kapsar.

Ayrıca, herhangi bir web sitesinin ihtiyaç duyacağı temel sayfalar için şablonlar bulacaksınız. Buna blog gönderisi, kişi ve hakkında şablonlar dahildir. Kudos ayrıca tam e-ticaret desteğine ve ürünleri çevrimiçi satmak için ihtiyaç duyacağınız tüm önceden tasarlanmış şablonlara sahiptir.

Kudos, önceden oluşturulmuş tüm içeriğine ek olarak, güçlü Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini de içerir ve bu da onu sınırsız olanaklar sunan serbest çalışan bir WordPress teması haline getirir.

21. Kurt

wolf-portföy-teması-serbest ajanslar için

Lobo, işinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi satmanıza yardımcı olacak tam e-ticaret özelliklerine sahip serbest çalışan bir WordPress temasıdır.

Belki de portföyünüzü kullanarak en iyi görsellerinizi çevrimiçi satmak isteyen serbest çalışan bir fotoğrafçısınız veya web sitenizden satılık site oluşturma paketlerini listelemek isteyen bir web tasarımcısı olabilirsiniz. Belki de kitlenize para karşılığında sunmak istediğiniz başka fiziksel veya dijital öğeleriniz vardır. E-ticareti ve işinizin ürün tarafını daha geleneksel serbest hizmetlerinizle nasıl birleştirmek isterseniz isteyin, Lobo size birçok seçenek sunmalıdır.

Lobo WordPress temasının e-ticaret işlevi tamamen isteğe bağlı olsa ve bir düğmeye dokunarak devre dışı bırakılabilse de, çalışmalarınızı ve satılık hizmetlerinizi listelemeyi kolaylaştıran bir tema arıyorsanız, bu tema olabilir. . .

Bu temadaki tüm arka uç teknolojisine ve yeteneklerine ek olarak, ziyaretçilerinizin sitenize geldiklerinde fark edecekleri ilk şeylerden biri, bunun standart çevrimiçi portföyünüz olmadığıdır. Kaydırma efektleri ve animasyonlar, web sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olurken, portföy düzenleri çalışmanızı gereksiz dikkat dağıtmadan sunar.

Portföyünüze bir çevrimiçi mağaza ekleme seçeneği ile farklı bir şey arıyorsanız, Lobo kısa listenizde olması gereken serbest WordPress temalarından biridir.

22. Rubenz

Rubenz, serbest çalışanların faydalı bulması gereken yaratıcı bir portföy WordPress temasıdır.

Örneğin grafik tasarım, illüstrasyon veya videografi gibi görsel hizmetler sunuyorsanız, Rubenz teması serbest web siteniz için uygun olabilir. Yeni web sitenizi kurarken, bu tema size çevrimiçi portföy siteniz için seçim yapabileceğiniz birkaç farklı ana sayfa düzeni sunar. Ana sayfa şablonları, kaydırıcıları, ızgara düzenlerini ve ilginç bir yarım ekran düzenini içerir. Ana sayfa düzenlerine ek olarak, portföy içeriğiniz için çalışmanızı istediğiniz şekilde görüntülemenize yardımcı olan birkaç farklı seçenek vardır.

Çevrimiçi portföyünüzün hedef kitlenizin dikkatini çekme şansını artırmak için sitenizin daha çekici görünmesini sağlamak için bu temanın AJAX geçiş efektlerini kullanabilirsiniz. Rubenz’in demosunda gerçekten bazı göz alıcı tasarım özellikleri iş başında, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.

Yaratıcı çıktınızı göstermek için slaytlar ve slayt gösterileri kullanmak, bu temanın ana işlevselliğinin bir parçasıdır. Rubenz, çalışmalarınızı hedef kitlenizle paylaşmak için kendi içeriğinizle kolayca yükleyebileceğiniz birkaç farklı kaydırıcı şablonuyla birlikte gelir. Rubenz temasına dahil olan diğer şablonların yanı sıra portföy düzenlerinden herhangi birini özelleştirmek istiyorsanız, bunu desteklenen Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak yapabilirsiniz. Bu sayede mizanpajları düzenleyebilir, önceden tasarlanmış mizanpajlara yeni bölümler ve modüller ekleyebilir ve sıfırdan kendi özel sayfa şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Otonom web siteniz için benzersiz ve özgün bir tasarım arıyorsanız, Rubenz uygun bir seçenektir.