Tarifleri paylaşmak için en iyi 24 yemek WordPress teması 2022

Akşam yemeği hazır! Gözlerinizi şenlendirmeniz için en az bir lezzetli görünümlü yemek temalı yemek.

İster bir blogcu olun, ister yemek kitapları ve ürünleri paylaşmaya çalışan bir işletme olun, piyasadaki en iyi yemek WordPress temalarından biriyle başlamanız gerekir. Kaliteli Bir Gıda Maddesi Nedir?

Yeni başlayanlar için, duyarlı bir düzene sahip olmak yardımcı olur. Tariflerini mobil cihazlarda kontrol etmek isteyen kullanıcılar için bunu beğendik. Ayrıca, bir tür tarif oluşturma modülünü içeren sağlam bir konu listesi hazırladık. Bazıları mevcut eklentilerle entegre olurken, diğerleri yerleşik olarak kendi özel ayarlarına sahiptir. Ne olursa olsun, amaç fazla çaba harcamadan tarif gönderileri oluşturmaktır.

Ayrıca, çeviriler, renk değişimi, resim yükleme ve daha fazlası için araçlar bulacaksınız. Tüm bunlar, etkileyici bir arayüz ve etkileyici bir müşteri deneyimi oluşturmak için bir araya geliyor. Bu aile tariflerini paylaşmaya hazırsanız, en etkili yemek WordPress temaları için okumaya devam edin.

1. Lahana

Lahanna’nın teması, herhangi bir yemek blogcusu için mükemmel olan güzel bir WordPress yemek temasıdır.

Temanın dört farklı demo sürümü vardır, böylece tercih ettiğiniz stili seçebilirsiniz. Demoların her biri, tek tıklamayla içe aktarma seçeneği kullanılarak içe aktarılabilir ve tariflerinizi görüntülemek için mükemmel olan geniş özellikli görüntülerle birlikte gelir. Lahanna, web sitenizin her yönünü özelleştirmenize olanak tanıyan güçlü bir yönetici paneliyle birlikte gelir. Renkleri ve yazı tiplerini değiştirmekten, kendi logonuzu yüklemekten ve daha fazlasını yapmaktan çekinmeyin. Ayrıca çeşitli tasarım seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Tema, kendi tariflerinizi eklemenizi kolaylaştırır ve hatta WooCommerce entegrasyonu sayesinde tariflerinizi satabilirsiniz.

2. Aşure

Cookely teması, tariflerinizi güzel bir şekilde düzenlemenize ve sergilemenize olanak tanıyan basit bir tasarıma sahiptir. Ana sayfada en popüler tariflerinizi sergilemek için bolca yer var ve her gönderide ziyaretçilerinizin salyalarını akıtan etkileyici bir görsel var. Ayrıca bir reklam banner’ı koyabileceğiniz ve okuyucularınızı daha lezzetli tarifler için bülteninize abone olmaya davet edebileceğiniz birkaç yer bulacaksınız.

Özelleştirme seçenekleri açısından Cookely teması hayal kırıklığına uğratmaz. Başlamak için önceden hazırlanmış dört renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz. Ardından, ayrıntılara ince ayar yapmak için tema seçenekleri panelinden ve özelleştiriciden yararlanabilirsiniz. Tema Gutenberg uyumludur, böylece yazılarınıza ve sayfalarınıza kolayca blok ekleyebilirsiniz.

Diğer göze çarpan özellikler arasında ızgara ve liste sonrası düzeni, duyarlı düzen, tarif dizini, tarif kartı blok entegrasyonu ve daha fazlası arasında seçim yapma yeteneği bulunur.

3. Gurme

Gourmand, yemek blogcuları için mükemmel olan şık ve zarif bir WordPress temasıdır. Profesyonel görünümlü bir blog için çekici olan genellikle minimal bir tasarıma sahiptir.

Gıda cephesinde, Gourmand, belirli tarif kategorilerini görüntülemenin yanı sıra pişirme süresini ve zorluk derecesini görüntülemenize izin veren harika tarif kartlarıyla bir yumruk sunuyor. Ziyaretçiler, okuyucuların seveceği, kullanımı kolay ve kullanışlı bir özellik olan tarife tıklamadan önce tüm bu özellikleri görebilir.

Bu tema, gelişmiş bir tema seçenekleri paneli kullanılarak düzenlenebilir ve duyarlı ve retinaya hazır bir tasarıma sahiptir. İnsanların damakla ilgilenmesini sağlamak için yüksek kaliteli resimler eklemeniz muhtemel olduğundan, bu özellikle yemek blogları için önemlidir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı renk şemasıyla birlikte gelir. Bunları ayarla ve unut renk seçenekleri olarak düşünün. Ayrıca yerleşik Özelleştiriciyi kullanarak dört farklı afiş yerleşimini destekler ve daha da kolay gönderi oluşturma için Gutenberg ile uyumludur.

Gourmand, göz korkutucu olmadan profesyonel görünmeyi başarıyor. Bu, vurulması gereken dikkatli bir denge ve bu tema doğru olanı yapıyor.

4. Ranna

Ranna WordPress teması, yemek tarifleri ve yemek blogları için mükemmel bir seçimdir. Gerçekten etkileyici bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve seçenekleri içerir. Bu temaya iki ana sayfa varyasyonu, iki kategori sayfası, iki tarif sayfası ve daha fazlasını içeren çeşitli tasarım seçenekleri dahildir. Ayrıca üç başlık stili, beş alt bilgi ve bir dizi Elementor eklentisi ve düzeni ile birlikte gelir.

Bu tema ayrıca hız için optimize edilmiştir ve tembel yükleme, duyarlı düzenler içerir ve mobil uyumludur. Gutenberg veya Elementor aracılığıyla bir sürükle ve bırak arayüzüne güvenebileceğiniz için Ranna temasını kurmak çok kolay. Ayrıca tek tıklamayla demo yükleyiciye ve 350 Font Awesome simgeleri, 800 Google Fonts ve tüm cihazlarda iyi görünen retinaya hazır bir düzen gibi çok sayıda düzen seçeneğine sahiptir.

5. Yemek Uzmanı

foodie-pro-teması

Foodie Pro, geniş reklam alanı ve widget’lı ana sayfaları ve tarifleri olan temiz, minimal bir temadır. Duyarlı tema altı düzen seçeneği ile birlikte gelir, öne çıkan resimler, özel bir menü ve başlık, HTML5 işaretlemesi içerir ve Genesis Çerçevesi üzerine kuruludur.

Foodie Pro temasının tasarımı çok sayıda beyaz alanla basittir ve yemek blogu fotoğraflarınızı, yorumlarınızı ve tariflerinizi eğlenceli ve modern bir şekilde görüntüler. Tema ayrıca, sosyal medya entegrasyonu ve popüler gönderiler (fotoğraflar dahil) için araçlarla dolu, iyi tasarlanmış bir altbilgi içerir.

Bu tema, herkesin gıda tabanlı web sitelerini kısa sürede yerden kaldırmasını kolaylaştırır.

6. Neptün

neptün-tarif-teması

Neptune WordPress teması, Pinterest tarzı bir düzen ve en iyi marka bilinci oluşturma için güzel arka plan seçenekleriyle daha eğlenceli bir tona sahiptir.

Benzersiz özellikler seti, fazladan çaba harcamadan tariflerinizin daha profesyonel görünmesini sağlayan bir tarif listesi oluşturucu içerir. Beslenme gerçekleri, tariflerinizin her birine dahil edilebilir, bu da kullanıcılarınıza ilk etapta blogunuzu kontrol etmeleri için daha fazla neden verir. Tarif adımları aynı zamanda tüm karışımın bir parçasıdır ve bir pişirme zamanlayıcısı, tarifi hazırlamanın ne kadar süreceğini merak eden kullanıcılar için kolaylaştırır.

En göze çarpan özelliği ise tarifi beğenip beğenmediklerini soran tarif oylama modülüdür. Bu, web yöneticisine geri bildirim sağlarken, ziyaretçilere hangi tariflerin araştırmaya değer olduğunu da gösterir.

Benzersiz bir okuma modu, yerleşik bir zamanlayıcı ve aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla yazı tipinin yanı sıra Neptün teması gastronomik özelliklerle doludur.

7. Gıda

foodica-tarifler-teması

Foodica, yemek blogcularına ve hatta zamanlarının çoğunu yemek hakkında konuşarak geçiren gönderilere yardım etmekle ilgilidir. Bir temanın bu mücevheri oldukça minimaldir, ancak markalaşma sürecine yardımcı olacak altı renk şeması içerir. Ayrıca, en iyi tariflerinden bazılarını fotoğraf biçiminde sergilemek isteyen blogcular için güzel sürgülü atlıkarınca bir zorunluluktur.

Bu temayla, gelecekte sahip olabileceğiniz promosyonları veya etkinlikleri vurgulayabilirsiniz. Buna ek olarak Foodica, WooCommerce için entegrasyon olanakları sunarak kendi mallarınızı satmaya başlamanıza ve hatta web sitesi aracılığıyla kendi e-kitaplarınızı satmanıza olanak tanır. Foodica WordPress teması ayrıca reklam bölgeleri ve afişler için çeşitli alanlar sunar.

Göze çarpan bir özellik, insanların web sitesinin arka ucuna erişmesini ve renkleri ve yazı tiplerini değiştirmesini kolaylaştıran görsel özelleştiricidir. En iyi yanı, tarif düzenlerini kendiniz tasarlamak zorunda kalmadan, malzemeler ve talimatlar içeren tarifleri uygulamanıza izin veren tarif kısa kodlarına erişiminiz olmasıdır.

8. Julia

Dikkate almak isteyebileceğiniz bir yemek konusu Julia. Bu WordPress teması, her yerde yemek blogcularının ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan bir dizi özelleştirme seçeneği sunar.

İlk olarak, tasarım stilini istediğiniz gibi değiştirebilir ve sizin için oluşturulmuş renk paletlerinden stil yöneticisini kullanarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, kullanılan tüm yazı tiplerini özel olarak seçebilir ve içeriğin yerleştirildiği yer açısından çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz, bunların tümü, widget’lı bir dizi alan sayesinde. En çok göze çarpan şey, site başlığınızın site başlığında gerçekten editoryal bir yöne dayalı olarak nasıl belirgin bir şekilde öne çıkacağıdır.

Julia ayrıca, ziyaretçilerinizin kolayca gezinmesi için en iyi tariflerini listelemek için tam özellikli bir tarif dizini ile donatılmıştır. İnsanlar bunları kategoriye, kursa, mevsime, malzemelere ve daha fazlasına göre sıralayabilir. Bu tema aynı zamanda çeşitli alanlarda reklamları destekleyerek para kazanmayı çok daha kolay hale getirir.

Genel olarak Julia, en sofistike tarif yaratıcılarına ve yemek blogcularına uyan şık ve zarif bir temadır.

9. Sukkulentler

Sulu Meyveler teması, yemek ve yaşam tarzı blogları için en uygun olan taze ve modern bir temadır.

Her biri, ziyaretçilerin sitenizdeki başka bir sayfaya hemen atlamasını kolaylaştıran cesur bir harekete geçirici mesajla birleştirilmiş etkileyici bir başlık resmi içeren, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç açılış sayfası demosu var. Ayrıca incelemeleri, popüler tarifleri görüntüleyebilir, bir e-posta kayıt formu ekleyebilir, ürünlerinizi listeleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tema, sitenizdeki Hakkında, Ekipman, Tarifler ve diğer önemli sayfalarınızı oluşturmak için birkaç kullanışlı dahili sayfayla birlikte gelir.

Özelleştirme söz konusu olduğunda, tema yazı tiplerini, renkleri özelleştirmeyi, kendi logonuzu eklemeyi, arka planı değiştirmeyi, sosyal medya profillerinizi bağlamayı ve daha fazlasını kolaylaştırır. Tema ayrıca WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece sitenize kolayca bir çevrimiçi mağaza ekleyebilirsiniz. Bunun da ötesinde, Sulu Meyveler teması çeviriye hazırdır.

10. Filiz ve Kaşık

filiz-ve-kaşık-teması

Sprout & Spoon teması, son gönderileri sunmak için yeterli miktarda beyaz alan ve iyi organize edilmiş ızgara görüntüleri ile daha minimal bir his veriyor.

Blogun göz alıcı tasarımı, özel tarif kartı özelliğine sahip olup, hızlı bir şekilde bir tarif tasarlamanıza ve kullanıcılarınız için yayınlamanıza olanak tanır. Ana sayfadaki öne çıkan alan, insanların dikkatini çekmek ve insanları en son gönderilerinize göndermek için tasarlanmıştır. Ayrıca esnek bir reçete indeksleme aracıyla birlikte tonlarca özelleştirme seçeneği bulacaksınız.

Yedi farklı blog yazısı düzeninden birini seçin ve işiniz hakkında konuşmak ve insanların sizi sosyal medyada takip etmesini sağlamak için harika widget alanlarını kullanın. Blog logosu, başlığın tam ortasındadır ve gezinme menüsü hemen altındadır. Sosyal medya butonlarının tema içerisinde paketlendiğini ve tam olarak ne aradığını bilen kişiler için bir arama çubuğunun olduğunu fark edeceksiniz.

Genel olarak, Sprout & Spoon teması, sadelik ve işlevsellik arayanlar için harika bir seçenektir.

11. Kolay Yemekler

EasyMeals, çok sayıda süslü tarif şablonu içeren bir WordPress yemek temasıdır. Altı farklı yemek sitesi demosu sayesinde EasyMeals, tarifleri çevrimiçi paylaşmanıza yardımcı olacak konu olabilir.

Tüm demolar, çok iyi tasarlanmış kendi tarif şablonları seti ile birlikte gelir. İçerik listesi çok iyi sunulmuş. Hazırlamak istediğiniz porsiyon sayısını girebilirsiniz ve tema tarifteki öğelerin miktarlarını otomatik olarak ayarlayacaktır. Beslenme bilgileri net bir şekilde görüntülenir ve tariflerinize notlar ve fotoğraflar eklemek kolaydır. Kolay basılabilir formatı sayesinde tüm tarifler de kolayca basılabilir.

Ayrıca sitenizi başkalarına da açabilirsiniz. EasyMeals, içerik gönderme ve kayıt deneyimini olabildiğince kullanıcı dostu hale getirmek için tüm şablonlara sahiptir. Ayrıca, yemek web sitenize forumlar ve ilan panoları gibi topluluk odaklı başka özellikler de ekleyebilirsiniz.

EasyMeals, çoğu insanın çekici bulması gereken tarifleri çevrimiçi yayınlamak için çok yönlü bir WordPress yemek temasıdır.

12. TarifBasın

yemek tarifi-yemek-wordpress-teması

RecipePress teması, parlak renkleri, kaliteli görüntü desteği ve eğlenceli sıralama sistemi için harikadır.

Tasarım, doğrudan web sitesini kullanan herkesin tarifleri paylaşacağı fikrine dayanmaktadır. Ana sayfanın çeşitli stilleri biraz çeşitlilik yaratır, ancak genel olarak, tüm kullanıcılar gelişmiş bir tarif aramasına, öne çıkan tek bir tarife ve en son tarifleri ve kategorileri gösteren birkaç özel widget’a erişebilir. Ön uç tarif gönderimleri, kullanıcıların ünlü aile tariflerini paylaşmasına olanak tanır ve diğer herkes gönderileri yorumlayabilir ve derecelendirebilir.

Temanın 15’ten fazla ayrı ana sayfa bölümü vardır. Örneğin, biri yönetici şef veya yazar veya blog hakkında konuşmak, diğeri ise günün tarifini göstermek. Slick Image Carousel, dört farklı carousel varyasyonu sunar ve tarif listeleri ızgara veya liste tabanlı olabilir. Malzemeleri ve pişirme yöntemlerini gösterin ve gömülü bir Google haritasıyla benzersiz bir iletişim formu oluşturun. Son harika özellik, tüm ortak çalışanlarınızın bir listesini gösterir, böylece bir restoran işletiyorsanız bir sürü şefiniz olabilir veya hepsi sizin yazarlarınız olabilir.

13. Yalnızlık

yalnızlık-yemek-wordpress-teması

Soledad teması, kendi medyanızı yüklemeniz için birçok görüntü alanı içerdiğinden ilginç bir seçenektir.

Soledad ile markanıza tamamen benzersiz bir görünüm vermemek neredeyse imkansız. Bu, temaya yerleştirilmiş 250’den fazla ev demosu ile mümkündür. 250’den fazla canlı özelleştirme seçeneği sunulurken, yeni içerik gönderirken 200’den fazla kaydırıcı ve blog kombinasyonu kullanışlı oluyor. Canlı WordPress özelleştiricisi arka uçta yönetilir ve size değişikliklerinizi hemen görme fırsatı verir. Bu, harika bir sürükle ve bırak arka uç arayüzü için Görsel Besteci eklentisi ile birleştirilmiştir.

Kaydırıcı, animasyonlar, metin yerleşimi ve düğmeler dahil olmak üzere çeşitli kombinasyonlara sahiptir, harekete geçirici mesajlarınızı güçlendirir ve insanlara sayfalardan birine tıklamadan önce sitenizin ne hakkında olduğunu gösterir. Üç kenar çubuğu stili, widget’ları uygulamak için harikadır ve beş makale düzeni, tüm blogunuza çeşitlilik katar. Pek çok stilden oluşan bir portföy oluşturmaktan çekinmeyin ve bu galeri modülünde en iyi tariflerinizden bazılarını paylaşmayı düşünün.

Genel olarak, Soledad teması güzel bir yemek blogu için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir, bu nedenle modern ve şık bir yemek tarifi blogu çözümüne ihtiyacınız varsa deneyin.

14. İyi yemek

Good Food WordPress teması, yemek tarifi dergileri ve yemek blogu web siteleri için harika bir özellik koleksiyonu sağlar. Bu, tariflerinizi öne çıkarmak ve müşterilerinize ne tür yiyecekler ve malzemelerle çalıştığınızı göstermek için bazı harika araçlarla birlikte şık ve zarif bir tasarımdır.

Tariflerinizi özelleştirmek ve oluşturmak için özel tarif gönderi türünü kullanın. Bu, talimatlar, malzemeler, pişirme süresi ve daha fazlası gibi bilgileri paylaşmanıza olanak tanır. Sadece bu değil, yemeklerinizin resimlerini yüklemek için birçok modül elde edersiniz. Tema, insanları daha fazla makalenizi okumaya ikna etmek için harika görünen üç zarif blog düzeni sunar.

Good Food teması, WooCommerce ile entegre olduğu için bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için iyi çalışır. Bu sayede mutfak gereçleri veya mutfak eşyaları satabilirsiniz. Ayrıca güzel bir etkinlik takvimi içerir. Bu, yemek kursları veya okuyucu toplantıları için etkinlikleriniz hakkında resimler, tarihler ve bilgiler sunar. Good Food teması ayrıca çeviri araçları ve WPML ile birlikte gelir. Bu sayede farklı bir dilde bir site çalıştırabilir veya ülkenizin dışındaki kişilere çeviri araçları sunabilirsiniz.

Genel olarak, İyi Yemek teması, yemek bloglama veya satış yolculuğunuza başlamak için harika bir yerdir.

15. Neşelen

16. NovaBlog

NovaBlog ile her türlü dergi düzeniyle çok konseptli bir çözüm elde edersiniz.

Yiyecek ve içecek demosu ana sayfasında, yemek tarifleri bulma konusunda okuyuculara rehberlik edecek başlıklar ve kategorilerin yanı sıra resimlerinizi içeren güzel bir kaydırıcı bulunur. Kenar çubuğu, aşçıların ihtiyaç duydukları krediyi almalarını sağlar ve bu alanda çok çeşitli diğer widget’ları da içerebilir. Birkaç farklı tarif için bağlantılara ve sekmelere yerleştirmek için mega menü stilleri alın. Başlık stilleri, logonuzun yerleşimini ayarlamak ve başlığınızı mükemmel bir şekilde markalamak için mükemmeldir. AJAX ile tamamlanmış canlı arama, kullanıcıların tarif ihtiyaçları için öneriler bulmasını kolaylaştırıyor.

Bu daha çok bir blog ayarıdır, dolayısıyla son blog yazılarınızın çoğu ana sayfada görünecektir. Güçlü seçenekler paneli, özelleştirmek için çok çeşitli seçenekler sunar. Örneğin, logonuz, gezinme, blog, slayt gösteriniz ve daha fazlası için araçlar sunar. NovaBlog temasının benzersiz özelliklerinden birine özel gönderi imzalama denir. Temel olarak her blog gönderisinin sonuna kendi imzanızı ekleyerek tariflerinizin her birine kişisel bir dokunuş eklersiniz.

Genel olarak, NovaBlog teması güzel görünüyor, tonlarca araca sahip ve geliştiriciler çok daha fazlasını yayınlamayı planlıyor.

17. Voux

18. Tarifler

wordpress tema tarifleri

Tarifler, koyu ve açık versiyonları, bir tarif sınıflandırma aracı ve temanın vurgu rengini değiştirme yeteneği ile tarifleri paylaşmak için bir topluluğa ev sahipliği yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ziyaretçiler, her tarifin puanlarını hızla görerek hangisini yazdıracaklarını veya kaçınacaklarını ortaya koyuyor. Tema, en son ve en beğenilen tarifler için bir pencere öğesi sağlayarak, kullanıcıların yemeğin tadını çıkarmak için sitenizde kalmasını sağlar.

Özel tarif taksonomileri, malzemeleri makul bir şekilde biçimlendirmek ve görüntülemek için iyi bir yol olarak hizmet eder ve tıklanabilir içerik listesi, insanlar sitenizde gezinirken bir miktar etkileşim oluşturur. Her tarif, insanların yemeği beğenip beğenmediğini soruyor ve tarifi kim yayınladıysa, sosyal medyaya bağlantılar, bir resim ve bir biyografi ile birlikte yazarın tam bir biyografisini alıyor.

19. Zen

20. Yemek tarifleri

yemek tarifleri-wordpress-teması

Yemek Tarifleri, profesyonel şefler ve yemek pişirme uzmanları için tasarlanmıştır. Tamamen duyarlı tasarım, bu tema beş kaydırıcı seçeneği, iki tarif sayfası düzeni, dört renkli görünüm, 10 özel widget, kısa kod gibi özellikler içerir ve istediğiniz herhangi bir özelleştirme için PSD dosyalarıyla birlikte gelir. Yemek Tarifleri ayrıca arama motorları için optimize edilmiştir ve giriş destekli bir tarif gönderme aracı içerir.

Yemek Tarifleri açık bir tasarım ve minimalist bir tarz sunar. Sosyal medya entegrasyonu ve katmanlı görünümü ile bu tema modern ve taze hissettiriyor. Kaydırıcılar ve widget alanları, temaya özel bir his verir ve basit renk şemasının okunması kolaydır – yemek tarifi tabanlı bir site için bir zorunluluktur.

21. Minik Tuz

TinySalt, başka bir şık ve ilginç yemek WordPress temasıdır. İçeriğini sergilemek için klasik bir şey arayan yemek blogcuları için ideal bir seçimdir.

Bu konu, içeriğinizi daha özlü bir şekilde düzenlemek ve aramayı kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz bir tarif dizini ile birlikte bir blog şablonu içerir. Bu, yemek blogları için her zaman tercih edilir, böylece ziyaretçiler isterlerse tarifleri daha kolay yazdırabilirler. Bu tema ayrıca çeşitli düzen seçenekleri içerir ve ayrıca genel stili de değiştirebilirsiniz. Renkleri ve yazı tiplerini değiştirin, widget’ların göründüğü yeri değiştirin ve kaydırıcı tercihlerini değiştirin.

TinySalt, birçok bağımsız sayfa için şablonlarla birlikte gelir ve WooCommerce desteği içerir, böylece sitenizi istediğiniz zaman bir e-ticaret mağazasına genişletebilirsiniz. TinySalt ayrıca Contact Form 7, MailChimp ve diğer birçok popüler eklenti ile uyumludur.

Sonuç olarak, Tiny Salt’a bakmak çok hoş. Çok fazla özelliği yoktur, ancak işi halletmek için yeterince sunar.

22. Baharat

Spice, özelleştirmesi çok kolay bir WordPress yemek blogu temasıdır. Gutenberg sayfa oluşturucularına dayalıdır ve blogunuzu görsel olarak oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca geliştirilmiş blok stillerini destekler ve Gutenberg ile de çalışan ek tema kısa kodlarına sahiptir.

Tema, farklı düzenlere sahip dört güzel ana sayfa demosu ile birlikte gelir. Temiz ve minimalist tasarımıyla Especio, tariflerinizin fotoğraflarını görüntülemek için idealdir. Ana sayfa şablonlarının yanı sıra, yemek blogunuzu kolaylıkla oluşturmak için çeşitli dahili sayfalara da sahip olursunuz.

Bu temayı özelleştirmek sorun değil. 750’den fazla özelleştirme seçeneğine, özel kısa kodlara ve özel widget setlerine erişim ile web siteniz için benzersiz bir görünüm ve his oluşturabilirsiniz. Altbilgi menüsünü ve ana menüyü, ayrıca renkleri ve tipografiyi de değiştirebilirsiniz.

23. Aşçı

Cookiteer, şefler, yemek blogcuları, restoranlar ve yemek yorumcuları için mükemmel bir yemek ve yemek tarifi WordPress temasıdır. Sitenize profesyonel bir görünüm kazandırmak için kesinlikle yararlanabileceğiniz bir ton yeteneğe sahiptir. Tasarımın kendisi modern ve en iyi yemeklerinizin görüntülerini sergilemek için bolca fırsat sunuyor.

Bu tema, tek tıklamayla yükleyebileceğiniz bir dizi demo ile birlikte gelir. En son tariflerinizi veya blog gönderilerinizi görüntülemek için ana sayfada bir kaydırıcıya sahiptir. Renkli düğmeler, harekete geçirici mesajların tanınmasını kolaylaştırır. Ayrıca e-ticaret desteği, sosyal medya entegrasyonu ve daha kolay gezinme için bir arama özelliği vardır. Diğer bazı dikkate değer özellikler arasında birden çok sayfa stili, blog stili, tarif stili ve kısa kod bulunur.

Cookieer son derece özelleştirilebilir ve profesyonel görünümlü bir seçeneğe ihtiyacınız varsa, aradığınız seçenek bu olabilir.

24. Pixwell

Pixwell teması, bir yumruk içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir yemek web sitesi için iyi sonuç verecek bir yemek konsepti ve bir yemek tarifi konsepti olmak üzere iki demoya sahiptir.

Tema tasarımı modern ve temiz. Yemek demoları, tam olarak istediğiniz görünümü oluşturabilmeniz için çok çeşitli şablonlar ve tasarımlarla gelir. Gönderi düzenlerinden galeri stillerine ve dahili sayfalara kadar, sitenizi Pixwell ile oluşturmak çok kolay. Tema ayrıca Cooked eklentisi ile entegre edilmiştir, böylece zahmetsizce tarifler oluşturabilirsiniz.

Pixwell, kendi oluşturucusu Ruby Composer ile birlikte gelir. Bu sürükle ve bırak oluşturucu ile şablonları düzenlemekte veya kendi sayfalarınızı oluşturmakta sorun yaşamayacaksınız. Tema ile de uyumlu olduğu için isterseniz Elementor’u da kullanabilirsiniz. Diğer benzersiz Pixwell özellikleri arasında “Daha sonra oku” özelliği, tepkiler ve paralaks animasyonu bulunur.