27 ana WordPress ulaşım ve lojistik teması 2022

En iyi ulaşım ve lojistik WordPress temalarını elle seçerek, tema yazarlarından yüksek kalite, harika özellikler ve mükemmel desteği garanti ediyoruz.

Yaklaşımımız basitti: profesyonel, temiz ve etkileşimli tasarımlar. Herhangi bir endüstriyel lojistik web sitesini oluşturan üç şey.

Bu derlemenin yapılandırılması sırasında birçok tema geliştiricisinin harika bir lojistik web sitesini anlamak için bireysel araştırma çalışmaları yürüttüğünü gördük. (Bravo!)

Daha sonra bulgularını, bu fikirleri ve kavramları yansıtan bir tema oluşturmak için kullandılar.

Nakliye ve lojistik işiniz bir web sitesinden önemli ölçüde yararlanabilir.

Aşağıdaki konulardan herhangi biriyle hızlı ve verimli bir şekilde yapın.

En Popüler Lojistik ve Taşımacılık WordPress Temaları

1. Mücevher

TheGem, oldukça verimli ve kullanımı kolay bir WordPress temasıdır. Seçilmiş pazarları desteklemeyi amaçlayan profesyonel bir konsept. Servis için bir sayfaya mı ihtiyacınız var yoksa işinizle ilgilenecek birine mi ihtiyacınız var?

Tasarımın kendisi mümkün olduğunca çok güzel görsel yönlere sahiptir. Tonlarca kenar çubuğu seçeneği, özelleştirilebilir video arka planları ve paralaks, elde ettiğiniz özelliklerden bazılarıdır.

TheGem, WPBakery sayfa oluşturucuda olabileceği gibi esnektir. Ayrıca MailChimp ve WPML içerir ve takvimler, referanslar ve daha fazlası için önceden tasarlanmış seçenekler sunar.

TheGem, özellikle ürün ve hizmet satarak çevrimiçi mağazanızı işletmek için yerleşik bir WooCommerce’dir. Ayrıca belgelenmiştir ve kişiselleştirme olanaklarını genişletmek için bir çocuk teması sunar!

2. Bölme

Divi ulaşım lojistik wordpress teması.

Divi, herhangi bir niş ve herhangi bir sektöre sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan güçlü, pratik ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ayrıca bunu bir ulaşım ve lojistik WordPress teması olarak kullanın ve uzman hizmetleriyle çevrimiçi ortamda başarılı olun.

Divi ile çalışmak için önceden deneyim ve bilgi sahibi olmak, web siteleri tasarlamak ve geliştirmek gerekli değildir. Bu aracın kullanımı çok kolaydır ve herkesin onu tam potansiyeliyle kullanabilmesini sağlar.

Divi, tüm modern trendleri ve düzenlemeleri takip ederek web sitenizin zamana direnmesini sağlar. Mevcut sayısız demo arasından seçim yapın veya özel tasarımlarınızı oluşturun.

Sonuçta, Divi ile inşa etmek herhangi bir programlama bilgisi gerektirmez.

Akışa bırakın, yaratıcı düşüncenizi serbest bırakın ve sahip olmak istediğiniz web sitesini oluşturun ve oyunu çevrimiçi olarak kazanın.

3. Cehennem

Jevelin, sınır tanımayan başka bir çok konseptli WordPress temasıdır. Aslında, sahip olduğunuz tek sınırlama hayal gücünüzdür. Çılgına dönsün ve nakliye veya lojistik işiniz için muhteşem bir web sitesi oluşturun.

Jevelin’in ihtiyaçlarınıza ve düzenlemelerinize uyum sağlama konusunda hiçbir sorunu yoktur, bu nedenle yükseltme yaptığınızdan ve buna göre iyileştirme yaptığınızdan emin olun. Jevelin’i kullanmaya başladığınızda, konunun ne kadar baskın olduğunu anında göreceksiniz.

Ayrıca, hemen hemen her şey sizin için mevcut. Web sitesi demolarından sayısız özellik ve uzantıya kadar Jevelin ciddi bir anlaşma.

Ek olarak, Jevelin tamamen mobil kullanıma hazırdır, tarayıcılar arası uyumludur ve retina ekranlarına ve arama motorlarına uyumludur. Ayrıca mobil ve masaüstü cihazlarda olağanüstü performans sağlamak için hız için optimize edilmiştir.

Jevelin ile adınızı duyurun ve en başından itibaren bir profesyonel gibi internette parlayın.

4. Ulaşım

Taşımacılık, genel olarak taşımacılık, lojistik ve taşımacılık hizmeti şirketleri için WP’nin en başarılı iş temalarından biridir.

Bir lojistik şirketi olarak, ilk ihtiyacınız olan, güven emareleri aşılayacak hizmetler ve müşteri referanslarıdır.

WPBakery, WooCommerce ve Slider Revolution entegrasyonuna ek olarak Transport, düzenlerinizi yönetme esnekliğini en üst düzeye çıkarmak için size tüm bunları sağlar.

Ulaşım, arama motoru optimizasyonu da dahil olmak üzere, akışkan tasarımının dışında birkaç kritik performans faktörüne odaklanır.

Yükleme sürelerinizin hızlı ve tutarlı olması için tek tek sayfalar için özel performans optimizasyonu ekleyin. Ulaşım teması size iyi hizmet ediyor.

5. WP taşıma

Transport WP, lojistik şirketleri için başka bir mükemmel nakliye ve lojistik WordPress temasıdır.

Web sitenizde her önemli değişiklik yaptığınızda web sitenizi mükemmel tutmak için kendinizi modern tasarımın, harika özelliklerin ve destek sisteminin ön saflarına yerleştiriyorsunuz.

Transport WP teması, WordPress web sitenizi değiştirebileceğiniz birçok yol sunar.

Hazır öğeler arasında seçim yaparsınız ve ardından onu zevkinize göre yapılandırmak için WPBakery sayfa oluşturucusunu kullanırsınız.

Bu temada sevdiğimiz şey bu, özelleştirmenin basitliği.

Tema paketinin bir parçası olarak bazı premium WP eklentilerine ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Transport WP’nin kapsamlı eklentiler ve özellikler listesine rağmen web sitesi performansı hiçbir zaman baskı altında hissetmez.

6. etalon

Etalon, yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için ideal olan etkili bir WordPress temasıdır. Birçok profesyonel düzeyde seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçilmiş konular var.

Etalon çok yönlüdür ve işletmenizin güvenilirlik kazanmasını sağlamak için memnun müşterilerden gelen referansları dahil etmeyi teklif eder.

Diğer konulardan farklı olarak uzman teşhisleri ve bir hizmet tablosu olan belirli bir ulaşım alanını içerir. Hatta performans doğrulama ve garanti hizmetleri alacaksınız.

Etalon, görüntüleri kalitelerini göstermek için bir araç olarak kullanır. Tanınmış markalardan 3000’den fazla simge ve yazı tipine sahiptir. Diğer harika seçenekler arasında 2 premium kaydırıcı ve arka planda CSS3 animasyonları bulunur.

Düzeni, size widget alanlarından harika ayarlara kadar tonlarca seçenek sunabilir. Etalon, WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanır ve SEO için optimize edilmiştir. Yükleme hızı da hızlı ve kodu temiz.

7. Dengeleme

haddeleme nakliye lojistiği wordpress teması.

Nakliye ve lojistik hizmetleri şirketleri için Sway, harika bir çevrimiçi varlık oluşturmak için harika bir WordPress temasıdır.

Araç, demo materyali ve akla gelebilecek her özellik ile çok kısa sürede veya hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Sway onu bir kaydırıcı, paralaks efekti, önceden tanımlanmış alıntı formu, kaydırma animasyonları, başa dön düğmesi ve Google Haritalar ile donatıyor. Ayrıca fiyatlandırma planlarını paylaşabilir, bir blog oluşturabilir ve liste uzayıp gider.

Modern, yaratıcı ve çekici Sway’in en önemli üç özelliğidir, bu nedenle bundan en iyi şekilde yararlanmayı unutmayın.

8. Logisco

logisco ulaşım lojistik wordpress teması

İşletmeniz lojistik ve nakliye hizmetleri sunuyorsa, dikkate alınması gereken WordPress teması Logisco’dur.

Bu kullanımı kolay sayfa maskesi, mevcut ve gelecekteki tüm müşterilerinizi şaşırtacak ve etkileyecek, kullanıma hazır öğeler ve diğer kırma özellikleri ile doludur. İş yapmak için iletişime geçmeden önce sizinle ve sunduklarınızla ilgili her şeyi öğrenebilecekleri web sitesidir.

Logisco, sayfanızı hızla güncel ve tam olarak çalışır durumda tutacak bir sürü şeyle birlikte gelir.

Ana sayfa ve dahili düzenlerden farklı başlıklara, güçlü yönetici paneline, canlı özelleştiriciye ve Çok Yakında Moduna kadar her şey Logisco kitinde.

Markanızı takip etmesini sağlayın ve istediğiniz gibi kişiselleştirin; kodlama becerisi gerekmez.

9. Sonsuzluk

sonsuz nakliye lojistiği wordpress teması.

Lojistik şirketleri ve nakliye şirketleri, şanslısınız. Infinite sayesinde artık işletmenizi yeni başarılara taşıyacak göz alıcı bir web sitesi kurabilirsiniz.

Sayfanızın hizmetlerinizi artırmasına ve tekliflerinizi çevrimiçi olarak mümkün olan en iyi şekilde pazarlamasına izin verin. Artık herkes sizin hakkınızda her şeyi öğrenebilir ve yüklerinizi ayırarak onlara nasıl fayda sağlayabileceğinizi öğrenebilir.

Infinite, en iyi şekilde yararlanabileceğiniz harika örnek materyallerle doludur. Artık sıfırdan bir sayfa oluşturmaya başlamanıza gerek yok; Infinity’yi seçin ve oradan gidin.

İşleri harekete geçirmek için bir kodlayıcı veya tasarımcı kiralamanıza bile gerek yok. Infinite çok acemi dostudur ve ayrıca dokümantasyon ve destek içerir.

Ek olanaklar arasında çevrimiçi randevu formu, kaydırıcı, yapışkan gezinme çubuğu, paralaks efekti, akordeonlar ve eksiksiz bir blog bölümü bulunur. Infinite ile her şeyi istediğiniz gibi yapın ve çevrimiçi ortamda parlayın.

10. İnci

Pearl, genel olarak tüm işletmeler için uygun, ancak aynı zamanda özellikle her biri için uygun bir WordPress temasıdır. Nasıl? 200’den fazla özel içerik modülüyle benzersiz niş demolar ve esnek düzenler sunar.

Her iş türünün kendine özgü doğasını ortaya çıkarmak için geliştirilmiş bir şaheserdir.

Bu benzersiz araçla, bugüne kadarki en iyi çoklu konum hizmetlerini alırsınız. Daha güvende hissetmek için müşteri geri bildirimlerini paylaşın ve personel sayfaları oluşturun. Genel özellikler, yazı tiplerini, birden çok altbilgiyi, WPML desteğini ve tam yanıt vermeyi içerir.

Pearl, ekleyebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz harika bir uyumlu eklenti listesine sahiptir. WooCommerce mağazaları ve kullanışlı bir mega gezinme menüsü ile işletmenizin parlamasını sağlayın.

Tek tıkla kurulumla edinin ve kapsamlı belgelerin keyfini çıkarın! Ayrıca 7/24 destek ekibiyle iletişime geçebilir ve kişiselleştirilmiş kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz.

11. Öncü Motor

LeadEngine zarif, sezgisel ve duyarlı çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Şirketler için oluşturulmuş bir temadır.

Tema, tüm kullanıcılar için web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır (0 kodlama!). Güçlü premium eklentiler ve profesyonel kalitede şablonlar işin zor kısmını hallediyor.

Nakliye şirketleri ve profesyoneller LeadEngine ile çalışmayı çok seviyor. Tüm tahminleri denklemden çıkarın. Transport’un önceden oluşturulmuş demo web sitesi size ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Filonuzu, fırsatlarınızı ve paketlerinizi gösterişli portföy sayfalarında sergileyin. Özelleştirilebilir blog sayfaları aracılığıyla müşteri tabanınızla iletişim kurun ve net bir sunumda ücret ve ücretlerin ayrıntılı dökümlerini sunun.

LeadEngine, nakliye işinizi her açıdan yönlendirir. İşinizi cesur yeni bir hedefe götürmenin zamanı geldi!

12. Morz

morz nakliye lojistiği wordpress teması.

Morz, mobil kullanıma hazır web tasarımına sahip, Retina ekranla uyumlu, SEO için optimize edilmiş ve tüm tarayıcılarla uyumlu bir ulaşım ve lojistik WordPress temasıdır.

Size kolaylık sağlamak için bir yerine birden fazla ev stili elde edersiniz ve bunların tümü Beaver Builder ile kolayca düzenlenebilir.

Morz’u koda dokunmak zorunda kalmadan değiştirmenize izin veren harika bir sürükle ve bırak web sitesi düzenleyicisidir.

Güncellemeler ücretsizdir ve profesyonel uzman ekibe erişim 7/24 açıktır. Morz ayrıca WordPress temaları söz konusu olduğunda pek yaygın olmayan 30 günlük para iade garantisi (!) içerir.

Evet, ürününüzden bu kadar eminler! Bununla birlikte, şimdi harekete geçin ve işinizi çevrimiçi ortama taşıyın.

13. Handel

Handel, çok yönlü bir WordPress temasıdır. Hizmete dayalı işletmeler için ideal kılan bir kariyer yönelimine sahiptir. Özel gösterileri içinde, ulaşım dahil olmak üzere inanılmaz seçenekler bulacaksınız.

Tasarımı kullanışlı kısa kodlar, WPBakery editörü ve Bootstrap tabanı sunar.

Handel Transport, sınırsız portföy ve blog stillerinin yanı sıra referans sayfaları ve maliyet hesaplayıcıya sahiptir. WooCommerce aracılığıyla hizmetleriniz, biletleriniz vb. için para işlemleri alacaksınız.

Galeriler oluşturabilir, bir iletişim formu ekleyebilir ve haber bültenlerini etkinleştirebilirsiniz. Handel’i istediğiniz dile çevirebilmeniz için WPML desteği de mevcuttur.

Handel ayrıca gereken doğru işlev için düzenli olarak güncellenir. Harika bir çevrimiçi promosyonla profesyonel ulaşım hizmetinizi türünün en iyisi yapın!

14. Kallyas

KALLYAS, doğru ve çekici, çok amaçlı, yaratıcı bir WordPress e-Ticaret temasıdır. Tüm geçmişlere sahip web yöneticilerine olanak sağlayan, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturma aracı.

Güçlü bir Görsel Oluşturucu, hiçbir şeyi kaçırmadan dinamik sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Oynamak için 100’den fazla farklı öğe sizindir. KALLYAS’ı uygun gördüğünüz şekilde özelleştirerek ihtiyacınız olan sayfaları oluşturun.

Nakliye ve lojistik firmaları, ihtiyaçlarına doğal bir çözüm olarak KALLYAŞ’ta bulunur. Cazip portföyler, iş hizmetinizi kusursuz bir tarzda sergilemenize olanak tanır.

Yeni müşteriler çekin, iş modelinizi ve fiyatlandırmanızı açıklayın ve yeni bir iş anlaşması yapın. KALLYAS, lojistik ve nakliye işinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

15. Tekerlekli

Wheelco, nakliye şirketlerine yönelik bir WordPress temasıdır. Teslimat, lojistik, taşıma ve nakliye web siteleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde tanıtmak için yeni ve zarif bir tasarıma sahip harika bir araca sahip olacaksınız. Wheelco, içe aktarmaya ve oynamaya hazır sekiz modern, önceden oluşturulmuş stille birlikte gelir.

Esnek, ürün odaklı tasarımıyla temiz, minimalist ve benzersiz bir tarza sahiptir.

Wheelco, WooCommerce, WP Job Manager ve Visualizer gibi birinci sınıf üçüncü taraf eklentileri destekler. Tüm bunlar sizi olmanız gereken satış uzmanı yapacaktır. Simge Kontur, Harika Yazı Tipi ve Google Yazı Tipleri de dahildir.

Wheelco mobil dostudur, SEO için optimize edilmiştir, duyarlıdır ve tarayıcılar arası uyumludur. Belgeler, düzenli güncellemeler ve 7/24 destek ekibi, güveni en üst düzeyde tutan başarılardır.

İşletmeniz için doğru kararı vermekten çekinmeyin! Wheelco doğru seçimdir.

16. Ekko

ekko nakliye lojistiği wordpress teması

İşinizi ciddiye alma zamanı geldiğinde, web varlığınıza dikkat ettiğinizden emin olun. Ve işlerin bir profesyonel gibi yürümesini sağlamak için Ekko ile başlayın.

Bu ulaşım ve lojistik WordPress teması, ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını size sunar; Kutudan çıkar çıkmaz kullanabileceğiniz web sitesinin tam demosundan tonlarca özellik ve bileşene kadar.

Birdenbire Ekko’yu düzenlemeye başladığınızda, yeni web sitenizi çevrimiçi alanda başlatmaya hazırsınız. Güvenli süreç hızlıdır. WPBakery sayfa oluşturucunun kodlamayla ilgilendiğini ve hepsini görsel hale getirdiğini unutmayın.

Ekko’nun ek faydaları, uyarlanabilir ve uyumlu tarayıcı düzeni, video desteği, sabit navigasyon, “teklif al” formu, animasyonlu istatistikler ve Google Haritalar’dır.

17. Logosu

Taşıma logosu wordpress teması.

Logio, hizmetlerinizi daha da ileriye taşımak için güçlü ve pratik bir ulaşım ve lojistik WordPress temasıdır.

Mevcut 3 demodan herhangi birini seçerek ve bunları diğer gerekli dahili tasarımlarla birleştirerek başlayın. O andan itibaren, varsayılan görünümü marka talimatlarınıza göre uyarlayabilirsiniz ve neredeyse bitirdiniz.

Elementor ile Logio’nun görünümünü tamamen iyileştirebilir, hatta kodlama yapmadan özel şablonlar oluşturabilirsiniz.

Diğer bazı özellikler ise animasyonlar, MailChimp, çeviri hazırlığı, İletişim Formu 7 ve tek tıklamayla demo veri yüklemesidir. Logio ile şimdi nakliye hizmetlerinizi duyurmaya başlayın.

18. Additrans

wordpress tema taşıma eklentisi

Additrans, nakliye, lojistik, teslimat ve depolamadaki herkesin kullanabileceği çok değerli, modern bir WordPress temasıdır.

Kullanıma hazır numuneler sadece farklı amaçlar için çalışmakla kalmaz, aynı zamanda Additrans’ı hızlı bir şekilde yönetmeliklerinize göre değiştirebilirsiniz. Herkesin tam olarak yararlanabileceği benzersiz özellikler ve olanaklarla dolu bir araçtır.

Additrans tasarımı ideal olarak tüm modern cihazlar, ekranlar ve web tarayıcıları ile uyumludur. Başka bir deyişle, web sitenizin performansı her zaman birinci sınıf olacaktır.

Canlı demonun ön izlemesine bir göz atın ve muhteşem Additrans’ı iş başında görün.

19. Eşitlik

Eşit lojistik wordpress teması.

Taşıma hizmetleri, lojistik, kamyon taşımacılığı, adını siz koyun, Equita anında bir fark yaratmak için burada. Bir web sitesinde sıfırdan çalışmaya başlamak yerine artık bir WordPress teması seçebilir ve işleri hızlandırabilirsiniz.

Tek tıklamayla örnek içe aktarma ile web siteniz üzerinde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Equita sizden asla kodlama becerileri istemeyeceği için, Equita ile herkes web sitesi kurma oyununu kolayca kazanabilir. Hatta kutudan çıkar çıkmaz kullanabilir ve ekstra zaman ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Esnek Equita ile çok şey mümkün, bu nedenle hizmetlerinizin öne çıktığından ve işinizin profesyonel bir web sitesiyle büyüdüğünden emin olun.

20. Nakliyat

ulaşım wordpress teması

Transcargo, benzersiz bir web sitesi oluşturmak isteyen lojistik, nakliye ve nakliye şirketleri için profesyonel bir iş çözümüdür.

Her biri öne çıkan görsele sahip dört benzersiz hizmet sayfasına bölünmüş devasa giriş kaydırıcısı, ilk göze çarpan şeydi. Devasa giriş kaydırıcısı, dört ayrı hizmet sayfasına bölünmüştür (her biri öne çıkan görsele sahiptir). Geleneksel kaydırıcıların aksine, Transcargo teması her bölümü karakterize etmek için büyük, net simge yazı tiplerini kullanır.

Geçmiş müşterilerden gelen bilgileri, incelemeleri ve referansları görüntülemenize yardımcı olmak için tasarlanmış birçok yerleşik bileşeni kullanabilirsiniz.

Transcargo, hemen başlamanızı ve tam teşekküllü bir işletme sayfanızın hazır ve canlı olmasını sağlar. Gitmek!

21. Kanca

Hook’un yönetimi kolaydır ve kısmen yeni başlayanlara yöneliktir. Ayrıca ulaşım sektörü gibi kullanılmayan alanlar için de oldukça uygundur!

Servis saatlerinizi görüntülemek için zarif etkinlik programını kullanmaktan mutluluk duyacaksınız. Hook, RTL ve iyi animasyonlu portföy beslemeleri gibi birçok özellikle birlikte gelir.

Bu tema ile bir altbilgi oluşturucu, dört varsayılan kenar çubuğu ve 70 sayfadan fazla öğe elde edebilirsiniz. Ayrıca çoğu tarayıcı ve tüm ekranlar veya cihazlarla uyumludur.

Hook, MailChimp, Slider Revolution ve Contact Form 7 gibi premium eklentilerle çalışır. Haber bültenleri, benzersiz galeriler ve istediğiniz tüm formları oluşturun!

Hook, mağaza kurmak ve satın almak için size bir WooCommerce eklentisi sağlar. Evet, Hook, işletme web siteniz için eksiksiz bir çözümdür, bu yüzden şaşkınlığınızı kaçırmayın.

22. Yükleme

Teslimat Ekspresi - Kargo tema sitelerinden başka bir site

İşletmeniz depolama, nakliye ve teslimat hizmetlerini içeriyorsa, nakliye, dijital varlık için bir sonraki kaleniz olarak düşünmek için harika bir seçenektir.

Ziyaretçilerin teslimat hizmetleri için tahmini maliyetleri hesaplamak için kullanabileceği yerleşik hesap makinesini takdir etmenin bir yolunu anında bulacaksınız.

Hesaplayıcı formu, ziyaretçilerin, ağırlığı ve nihai varış noktasına kadar kat etmesi gereken mesafe de dahil olmak üzere, paketin doğrudan boyutlarını belirlemesine olanak tanır.

Özellik listesi, mobil uyumlu tasarım, tek tıklamayla demo içe aktarma, ızgara tabanlı portföyler, hızlı tasarım prototipleme için yerleşik Rapid Composer, özel başlık tasarımları ve özellikle lojistik ve nakliye endüstrileri için kısa kodlar içerir.

Ayrıca, tek tek sayfalar için kutulu ve tam genişlikte mizanpajlar arasında seçim yapma seçeneğiniz de vardır. Kargo ile işinizi dünyanın her yerine götürün.

23. Moovit Kargo

moovit navlun lojistik wordpress teması.

Moovit Cargo, nakliye ve lojistik şirketleriyle sorunsuz çalışan akıllı bir WordPress temasıdır. Erişiminizi genişletmek istiyorsanız, iş odaklı bir web sitesi düzenlediğinizden ve potansiyelini artırdığınızdan emin olun.

Muhteşem sonuçlar elde etmek için tek ihtiyacınız olan Moovit Cargo’ya erişmek.

Neden bu?

Kullanım kolaylığı ve sezgisel sayfa oluşturucu ile herkes kendi beğenisine uygun bir web sitesi oluşturabilir. Moovit Cargo’dan yararlanmak için herhangi bir programlama becerisine gerek yoktur.

Tek tıkla kurulum, 30’dan fazla dahili sayfa, Elementor, fiyatlandırma tabloları ve çevrimiçi teklifler, Moovit Cargo’nun mükemmel kalitede benzersiz özelliklerinden bazılarıdır.

Tasarım, duyarlı ve tarayıcılar arası uyumludur, ayrıca sürekli mükemmel performans için hızlı yükleme.

24. Optimum

opttime ulaşım lojistiği wordpress teması.

Optime’ın etkin olduğunu gördüğünüzde hemen bağlanacaksınız. Optitime, hızlı bir başlangıç ​​için 3 farklı ev ile modern ve temizdir.

Bu, sayfanızın esnek, duyarlı ve popüler tarayıcılar, retina ekranlar, Google ve eklentilerle uyumlu olacağının garantisidir.

Ayrıca Optime, web siteleri oluşturma şeklinizi değiştiren WPBakery ve Slider Revolution ile birlikte gelir.

Artık tek bir kod dizisine dokunmanıza gerek kalmadan varsayılan görünüm ve histe iyileştirmeler ve geliştirmeler yapabilir ve bir web sitesi için ideal stili oluşturabilirsiniz.

Optime ile rekabette öne çıkın ve işinizi büyütecek sayfanın keyfini çıkarın.

25. Lojistik

Lojistik - Taşımacılık Şirketleri için WP Teması

Lojistik, lojistik ve nakliye hizmeti şirketleri için hoş ve çekici bir WordPress temasıdır. Yeni başlayanlar için bir temadır ve kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer.

Basitliğine rağmen, geliştiriciler onu özel bileşenler, tipografi, içerik animasyonu yetenekleri ve CSS3 animasyonu gibi şık özelliklerle bir araya getirdi.

Halihazırda 4000’den fazla müşterisi ile, genel bakışımızdaki en beğenilen lojistik / nakliye konularından biridir.

Hizmetlerinize ve sayfalarınıza lojistik odaklanma. Yine de, elbette, temanın kendisinde yerleşik olarak bulunan benzersiz rezervasyon sistemini kullanarak gelen müşterileri edinebilirsiniz.

Organik arama trafiğini yönlendirmeyi planlıyorsanız, duvar ve ızgara stillerinde güzel bir şekilde yapılandırılmış blog düzenleri seçimi vardır. (İçerik pazarlama!)

Lojistik, onları keşfettiğinizde sizi şaşırtacak bir dizi özel komut dosyası ve snippet içerir.

26. Lojistik şirketi

Lojistik şirketi Lojistik - Taşımacılık - Depolama teması

Logistics Company, lojistik, depolama, nakliye ve taşımacılık alanındaki yüksek kaliteli şirketlere yönelik karmaşık ama zarif bir tasarıma sahip birinci sınıf bir WordPress temasıdır.

Her alan için benzersiz özellikler, işinizi müşteri için bir perspektife oturtmanıza ve güvenilir bir marka olarak dijital varlığınızı daha da geliştirmenize olanak tanır.

Sayfanın başından sonuna kadar, iş uygulamalarınız hakkında her ayrıntıyı özetlemenize yardımcı olan özel bileşenlerle çalışıyorsunuz.

Düzeni özelleştirmek için kutulu ve geniş düzenler, WPBakery tabanlı demolar, çeşitli benzersiz başlık stilleri, özel vurgulu efektler ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz.

2016’dan beri hizmet veren Lojistik Şirketi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

27. Translojik

Translogic - Bir başka WordPress sitesi

Translogic, genel ve yük taşımacılığı hizmetlerini hedefleyen lojistik şirketleri için yeni bir WP temasıdır.

Bazı ilginç tasarım özellikleri ve standartlar temayı destekliyor. Demoyu incelediğinizde netlik kazanıyor; geliştiriciler, müşterilerin mutlu olmasını sağlamak için tasarım becerilerini bu güzel kapsamlı temaya yatırmaktan çekinmediler.

Ana sayfa başlığını tasarlama şekillerinden, ana resim kaydırıcısını şirket logosu ve navigasyonla birlikte kullanmalarından anında etkilendik.

Bu aynı zamanda Translogic’in kritik özelliklerinden biridir: görsel imgeler kullanmak ve bunları tasarıma entegre ederek zahmetsizce akmasını ve bir bütün olarak tasarımın bir parçası gibi hissetmesini sağlar. Kesinlikle harika bir kullanıcı deneyimi yaratır.

Translogic ile herkesi şaşırtacak ve etkileyeceksiniz.