Herkese uygun 15 tanıdık web sitesi şablonu

Burada, bir aile şirketi, toplantı veya başka bir şekilde bir web sitesi oluşturmak için en iyi aile web sitesi şablonlarını bulacaksınız. 

Aileden daha harika ve koşulsuz ne olabilir? Bu kelime, sizi bir grup bağlı insan olarak belirleyen farklı sözlüklerden çok daha fazlasını ifade eder. Aile bir ailedir. Kalpte doğar ve aşk bağları kopana kadar orada yaşar. Evlilik cüzdanı, boşanma belgesi vb. hiçbir koşula bağlı değildir. Önyargı, gurur ve güvensizliğin üzerindedir. Aile üyeleri sizi her zaman olduğunuz gibi kabul edecek ve işler ters gittiğinde sizi destekleyecektir. Aile her şeydir ve aşk her zaman orada olacak …

“Aile” terimi sonsuz, güçlü ve harika bir şeydir. İşletmeniz bu fenomene derinden bağlı olduğunda, her zaman evin sıcaklığı ve bir dizi olumlu şeyle ilişkilendirilir. İşletmenizin bir aile web sitesi veya çocuklar için ürünler veya partiler, kreş veya ev temizliği vb. için hizmet sunan bir elektronik mağazası olduğunu varsayalım. Bu durumda, çekici, yakışıklı, çekici ve elbette güvenilir olmalıdır. Kullanıcılar böyle bir web sitesini ziyaret ederken, unutulmaz bir ev, konfor ve özen atmosferi hissetmelidir. Mizanpaj tasarımınızın çok iyi bir ilk izlenim bırakması inanılmaz derecede önemlidir. Web sitesi tasarımı ne kadar olumlu duygular üretirse, o kadar çok müşteri çeker. Web sitesi geliştirme ve tasarımına yönelik bu yaklaşım, satışları artırır ve daha fazla dönüşüm sağlar.

Kullanıma hazır şablonlar neden web siteniz için en iyi seçenek?

İşletmeniz için bir web sitesi oluşturmaya karar verdiyseniz, ancak profesyonel bir web tasarımcısı veya geliştiricisi değilseniz, boş bir kağıttan başlamak oldukça zor olacaktır. Bu nedenle TemplateMonster’ın en iyi premium WordPress temalarını kullanabilirsiniz. Acemi bir kullanıcı için bile özelleştirilebilir ve kullanımı kolaydır. Peki, çekici premium aile şablonlarını kullanmak neden sizin için gerçek bir bonus oluyor?

  1. Zamandan tasarruf. Hazır bir şablonla bir web sitesi oluşturmak daha az zaman alır.
  2. Güvenilirlik. Haftanın 7 günü, günde 24 saat ömür boyu destek, herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
  3. Tamamen duyarlı. Tema, herhangi bir ekran çözünürlüğüne sahip herhangi bir mobil cihaza ve modern gadget’a kesinlikle uyarlanabilir.
  4. Yaratıcılık. Bir dizi özelleştirilebilir özelliğe sahip kusursuz bir tasarım, her türden benzersiz ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak için kullanışlı olacaktır: e-mağaza, blog, portföy vb.
  5. Çok sayıda fonksiyon. Temalar, web sitenizi mükemmelleştirmeyi amaçlayan çok çeşitli seçenekler, özellikler, uzantılar, widget’lar ve diğer kullanışlı işlevlerle doludur.

TemplateMonster Marketplace’teki tüm temalar, müşterilerin sevgisi ve ilgisiyle yapılmıştır. Bilinen web sitesi şablonlarından birini satın alarak, kapsamlı belgeler ve daha fazla özelleştirme için gerekli araçlarla dolu kaliteli bir ürün elde edersiniz.

Eğitim için en iyi 15 WordPress temasının ve aile için WooCommerce temasının listesine hoş geldiniz. Onlarla, temaların kurulumu ve çalışması çok kolay olduğu için bir web sitesi oluşturmak bir zevk haline gelecektir.

Göz Alıcı ve Kusursuz WonderLand – Oyuncak Mağazası için Duyarlı WooCommerce Teması

Oyuncak Mağazası WOOCommerce Teması

WonderLand, bir oyuncak mağazası için özel olarak tasarlanmış, tamamen duyarlı bir WooCommerce temasıdır. Her zevke uygun renkli görünümler, her durum için muhteşem önceden ayarlanmış sayfa tonları, kesin belgeler ve şablonu yükleme ve web sitesini kullanma sürecini kolay ve eğlenceli hale getiren diğer ek seçeneklere sahiptir. Çok çeşitli farklı sayfalar, tüm ürünlerinizi ayrıntılı olarak sunmanıza yardımcı olacaktır. Müşteriler, hiç şüphesiz, İstek Listesi ve Karşılaştırma seçenekleri, gelişmiş sıralama öğeleri ve kullanışlı filtrelerin yardımıyla oyuncak kataloğunuza göz atmaktan ve favorilerini seçmekten keyif alacaklardır. WonderLand ile alışveriş süreci sorunsuz ve hızlı olacak!

Modern ve Şık WooCommerce Teması TinyFit

Çocuk Modası WooCommerce Teması

Online alışveriş, bebekli annelere binlerce fayda sağladığı için giderek daha popüler hale geliyor. Sadece evde oturarak, çocukları için gerekli tüm kıyafet ve ürünleri satın alabilirler. Bu nedenle e-Mağazanız, çevrimiçi alışveriş yapmak için biraz zaman ayıran anneler için gerçek bir yardımcı olmalıdır. TinyFit, bebekler, küçük çocuklar ve her yaştan çocuk için giysi ve oyuncak satmak için en uygun aile şablonu. Bu tamamen duyarlı WooCommerce teması, web sitesini yükleme, çalıştırma, güncelleme ve kullanma sürecini çok kolay hale getirmek için bir mega menü, sezgisel bir yönetici arayüzü, bir Hızlı Bakış eklentisi ve diğer özelliklerle donatılmıştır.

Çekici ve Neşeli Kiddabboo – Çocuk Parti Hizmetleri için Duyarlı WordPress Teması

Çocuk Merkezi için WordPress Teması

Çocuklar farklı şekillerde oynamayı severler ve yalnız kalmaktan nefret ederler. Ebeveynleri, çocukları için unutulmaz bir parti vermeye hazır hizmetler aradığında, oyun zamanını sabırsızlıkla bekliyorlar. Böyle bir hizmetiniz varsa Kiddabboo aile şablonu işinize yarayacaktır. Renkli ve çekici bir web sitesi kurmak ve işletmek için gereken tüm özelliklerle oluşturulmuş kaliteli duyarlı şablonumuzla güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturun. Tasarımı, gelişmiş bir dizi seçenek ve özellik ile kolayca özelleştirilebilir. Web sitenizin işlevselliğini artırmak için, kenar çubuğu kurulumundan referans formuna kadar her durumda Cherry eklentilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca tema ile

SEO Dostu ve Tam Duyarlı Çocuklar Sanat Okulu WordPress Teması – Yoozie

Çocuklar, okul ve anaokulu için WordPress teması

Yaratıcı WordPress Yoozie Teması, çocuklar sanat okulu için profesyonel olarak tasarlanmıştır. Güzel tasarımı ve sezgisel arayüzü, ebeveynlerin ve çocukların dikkatini en ilginç taahhütlerden birine çekmek için yapılmıştır: boyama. Tema, herhangi bir ekran çözünürlüğüne sahip herhangi bir modern cihaza tamamen uyum sağlar. Gelişmiş işlevsellik ve çoklu içerik modülleri ile tonlu resimler, gönderiler, kaydırıcılar, düğmeler vb. ile büyüleyici bir web sitesi oluşturabileceksiniz. Tema, daha güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için sosyal medya widget’ları ve SEO için optimize edilmiş kod içerir. Yoozie’den özgün ve özenle hazırlanmış bir tasarımla kalabalığın arasından sıyrılın!

Kreş ve anaokulu için hassas ve etkileşimli Sunrise CMS 3 şablonu

Sunrise - Çocuk Merkezi ve Anaokulu için Moto CMS 3 Şablonu

Hiç çaba harcamadan kendi web sitenizi oluşturmayı hayal ettiniz mi? Artık herhangi bir özel bilgi veya programlama becerisine sahip olmadan bile, basit ve duyarlı Moto CMS 3 web sitesi oluşturucu ile kolayca bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Sunrise, kurum içi eğitimler (hem metin hem de video), gelişmiş ve düzenlemesi kolay metin stilleri, ekstra hızlı kurulum araçları ve piksel mükemmel düzeni ile rahat bir yönetici paneline sahiptir. Çok çeşitli özellikler ve seçenekler (sosyal entegrasyonlar, kaydırıcılar, blog) ile tema, etkili bir pazarlama stratejisinin güçlü bir tanıtım aracı olarak hizmet edecektir. Gerekirse, e-ticaret eklentimiz ile temayı eStore’a dönüştürmek mümkündür.

Düğün için Romantik ve İlham Verici Premium CMS 3 Şablonu – Jennifer & Robin

Jennifer & Robin - Premium Moto CMS 3 Düğün Şablonu

Romantik hikayenizi CMS 3 üzerine kurulu premium Jennifer & Robin şablonuyla dünyaya anlatın. Bu zarif tema, web sitesi oluşturma sürecini hızlı ve kolay hale getiren binlerce kullanışlı ve ilgi çekici özellikle birlikte gelir. Şeffaf bir açılır menü, hızlı görüntüleme seçeneği, atlıkarınca ve kayan galeriler ile web siteniz müşterilerin dikkatini ilk bakışta ve sonsuza kadar çekecektir. Zengin bir metin stilleri koleksiyonu, tüm site için manyetik yazı tipi oluşturmanıza olanak tanır. Düğün teması, profesyonel bir fotoğraf portföyü oluşturmak için kullanışlı bir video widget’ı ve çevrimiçi varlığınızı artırmak için sosyal medya düğmeleri ile doludur.

Çevre Dostu Ev Pencereleri ve Kapıları için Duyarlı Moto CMS 3 Şablonu

Moto CMS 3 Duyarlı Pencereler ve Kapılar Şablonu

Bu Moto CMS 3 şablonuyla kodlama bilgisi olmadan bir web sitesi oluşturmak mümkün oldu.Tema, bir pencere / kapı temizleme şirketi veya ajansı, eStore için özel olarak oluşturulmuştur. Temayı satın aldığınızda, adım adım öğreticiler, kapsamlı belgeler, 7/24 ömür boyu destek ve özelleştirmesi kolay tonlarca özellik ve seçenek içeren iyi paketlenmiş bir şablon elde edersiniz. Şablon sayesinde hizmetinize uygun bir web sitesi oluşturmak için sadece 3 güne ihtiyacınız var. Şablon, çevrimiçi varlığınızı ve satışlarınızı artırmak için benzersiz ve göz alıcı bir tasarım, sezgisel bir arayüz, sosyal medya entegrasyonu ve SEO dostu kod ile birlikte gelir.

Yaz Kampı için Çekici ve Güzel WordPress Teması – AppyTime

Macera Kampı WordPress Teması

Yaz kampından daha eğlenceli, heyecan verici ve bilişsel ne olabilir? Ancak, çevrimiçi varlığınız yoksa kamp acentenizi veya şirketinizi nasıl bulacaksınız? İşletmenizin sanal bir sürümünü kurmanız gerekir ve AppyTime, SEO için optimize edilmiş kodla kaliteli bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. WordPress teması, düzeni kolayca özelleştirmek için sürükle ve bırak işlevi ve farklı modüller ve seçenekler ile birlikte gelir. Yerleşik bir kitaplık, daha sonra gerekirse kullanmak üzere favori tasarımlarınızı düzenlemenize yardımcı olur. İsterseniz kaydırıcılardan iletişim formlarına kadar çeşitli içerik türlerini web sitenizin genel stiline uydurmak için ekleyebilirsiniz.

Aile Terapisi İşletmesi için Profesyonel ve Temiz Optima WordPress Teması

Psikologlar için WordPress teması

Aile terapisi işiniz için bir web sitesi oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Kullanılabilir özellik tonları ve seçenekleri ile Optima’nın yapılandırılması ve beğeninize göre ayarlanması kolaydır. Tema, sitemizin tam kontrolünü elinize almanıza yardımcı olan 25’ten fazla modül ve kitaplık ön ayarlarına sahip esnek bir güç üretecine sahiptir. Gelişmiş içerik modülleri koleksiyonu, web sitesini ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, Randevu Yöneticisi eklentisi sayesinde müşterileriniz doğrudan site üzerinden randevu alabilecekler.

Etkileşimli ve Neşeli Anaokulu ve Çocuk Bakımı WordPress Teması – Highridge Center

Kreş WordPress teması

Renkli ve eğlenceli Highridge Center WordPress teması, çocuklarla ilgili herhangi bir web sitesi için yapılmıştır. Şablon, özelleştirmesi ve düzenlemesi kolay bir dizi eğlenceli ve kullanışlı öğe içerir. Bu duyarlı tema, web sitenizi modern ve kullanıcı dostu hale getirecek güçlü seçeneklere sahiptir. Çoklu mizanpaj seçenekleri ile sayfaların yapısını ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirmek mümkündür. Görseller ve gönderiler dışında, harekete geçirici mesaj düğmeleri, iletişim formları, fiyat tabloları ve daha pek çok içerik türü ekleyebilirsiniz. Yerleşik randevu rezervasyon eklentisi, işinizi planlamak ve müşterilerle etkileşimi düzenlemek için size harika bir fırsat sunar.

Anaokulu için Parlak ve Çok İşlevli SmallSteps Duyarlı WordPress Teması

SmallSteps - Duyarlı Anaokulu WordPress Teması

Tema, web sitesini beğeninize göre değiştirmenize yardımcı olacak kolay ve kapsamlı seçenekler sunar. Birçok Google yazı tipi, web sitesinin görünümünü değiştirmenize olanak tanır. TemplateMonster’ın Güç Oluşturucusu ile sayfaları ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak daha kolay ve hızlı hale geldi. Çok çeşitli modüller ve ön ayarlar, genel tasarımı çeşitlendirmek ve özelleştirmek için harika bir fırsat sunar. Şık, modern tasarım, en son web ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.

İç Mimarlar Portföyü için Zarif ve Zarif Interra WordPress Teması

Interra - iç tasarım için en iyi WordPress teması

İş avantajlarınızı vurgulamak ve şirketinizin itibarını artırmak için modern ve güzel bir iç tasarım şablonu oluşturulmuştur. İnsanlar sıra dışı iç fikirler ve ev gibi bir atmosfer ararken, web sitenizden özel bir şey beklerler. Interra ihtiyaçlarınızı %100 karşılayacaktır! Temanın harika grafik çözümleri, büyüleyici kaydırıcıları ve sezgisel arayüzü var. TM galeri ile çalışmanızın güzel ve unutulmaz bir tanıtımını oluşturabilirsiniz. Interra’nın SEO dostu kodu ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde işinizi ve satışlarınızı artıracağından emin olun.