WordPress web sitesini özelleştirmek için 75 Elementor şablonu

Web sitesi kurucuları bir süredir yükselişte. Tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılar için tercih edilen web tasarım ve geliştirme çözümleri haline geldiler. Onun yardımıyla, kişisel veya ticari web sitenize her türlü değişikliği endişelenmeden uygulayabilirsiniz. Elementor gibi sayfa oluşturucular, her türlü değişiklik üzerinde çalışmanıza izin verir. Bu, web sitenizin tasarımı ve performansıyla ilgili her şeyi içerir. Çoğu durumda, web sitenizle çalışmak için özel tasarım veya kodlama becerilerine sahip olmanız bile gerekmez. Sezgisel bir görsel panelde çalıştığınız anda, Elementor şablonlarını sürükleyip bırakırken web sayfanızı özelleştirebilirsiniz.

Büyük bir WordPress hayranı mısınız ve Elementor’dan bizim kadar keyif alıyor musunuz?

Sonra bir sonraki vitrin keyfine varacaksınız. Elementor, gelişmiş özelleştirme seçenekleriyle tanınır.

Onun yardımıyla, herhangi bir hazır WordPress temasını değiştirebilir ve çok yönlü web projeleri oluşturabilirsiniz. Elementor, şablonlar ve bölümler kullanarak web sitenizi genişletmenize olanak tanır.

Sayfa oluşturucu ücretsiz ve premium sürümde gelir gelmez , çekilişin performansını ücretli araçlarla artırabilirsiniz.

Elementor Sayfa Oluşturucu’nun performansı nasıl genişletilir?

  • Örneğin, Elementor şablonlarıyla çalışabilirsiniz . Bu, açılış sayfalarınıza ve web sitenizin dahili sayfalarına olağanüstü bir yetenek katacaktır.
  • Elementor bölüm setlerini kullanarak web sitenize gönderi kaydırıcıları, geri sayım sayaçları, galeriler ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz.
  • Elementor şablon paketlerini indirebilirsiniz. Bu size web sitelerinizde daha fazla değişiklik yapma özgürlüğü verecektir.
Elementor Şablonları Sınırsız İndirme

Web siteniz için mükemmel görünüm hakkında bir fikriniz mi var? Özelleştirme işlemi sırasında aşağıdaki Elementor sayfa oluşturucuyu kullanmayı düşünün. Değişiklikleri web sitenize uygulamak göründüğünden daha kolaydır. Bir freelancer veya web tasarım stüdyosu kiralamanıza bile gerek yok. Aşağıdaki Elementor Sayfa Oluşturucu şablonlarıyla sürecin keyfini çıkarın.

Justicon

Justicon Elementor sayfa oluşturucu şablonunu indirerek, ek 5 açılış sayfası şablonu seçeneğine sahip olursunuz. Bunları avukatlar ve avukat siteleri için kullanın.

Picex

Picex şablonu 17 bölümden oluşan bir set içerir. Web sitenizde fiyatlandırma ayrıntılarını ortaya çıkarmak için bunları kullanın. Herhangi bir iş hizmetleri web kaynağı için iyi çalışacaktır.

canlı bir şekilde

Vividy şablonunu web sitenize aktarın. 10 adet hareketli resim ile projenizi online olarak geliştirebilirsiniz.

Servin

Serwin Elementor şablonu, iş projenize 17 hizmet bölümü ekleyecektir. Konuya özel birçok girişim ve kurumsal web sitesi için iyi çalışacaktır.

İyileşmek

Healthen Elementor şablonu, tıbbi web siteleri için tek sayfalık bir şablona sahiptir. Sağlık hizmeti web siteniz için özelleştirilebilir bir açılış sayfası oluşturmak için kullanın.

işaretçi

Pazarlama şablonu, 7’li paket açılış sayfası şablonları içerir. Dijital ajans projeniz için faydalı olacaktır.

blogcu

Blogster’ı Elementor şablon koleksiyonunuzdan indirin. Elementor sayfa oluşturucu için 10 gönderi bölümünden seçim yapmanızı sağlar.

sıcak yolculuk

Hottrip, 6 özelleştirilebilir seyahat acentesi şablonuna sahiptir. Bu Elementor paketi ile seyahat acentesi projenize olağanüstü bir yetenek katabilirsiniz.

Büyücü

Wizarro, iş projeleri için bir dizi açılış sayfası şablonu. Elementor sayfa oluşturucu ile özelleştirebileceğiniz 5 sayfa vardır.

otomobil lüksü

Şablon, oto tamir ve ayar hizmeti projeleri için uygundur. Elementor ile uyumlu bir sayfa şablonu içerir.

Towercon

Towercon, tek sayfalık bir açılış sayfası şablonu. Elementor’un ücretsiz sürümüyle, mimarinize ve inşaat işinize uyacak şekilde ince ayar yapabilirsiniz.

büyük yapı

Grandbuild, Elementor sayfa oluşturucu için 7 sayfalık bir set içerir. İnşaat firmaları ve endüstriyel hizmetler için uygundur.

klokerum

Web sitenize geri sayım sayacı eklemek için bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu amaçla Clokerum’u kullanın. Sayfa oluşturucu ile düzenleyebileceğiniz 10 bölümden oluşan bir set içerir.

Imagus

Imagus şablonu size bir dizi görüntü ızgarası bölümü sunar. Paketin 15 öğesi, Elementor tabanlı herhangi bir proje için uygundur.

konvetüs

Convetus Elementor şablonu, blogunuza gönderi kaydırıcıları eklemek için bir dizi bölümdür. Pakette Elementor için 14 bölüm var.

testis

Testiz, Elementor sayfa oluşturucu için bir dizi bölüm düzenidir. Sezgisel sürükle ve bırak modunda değiştirebileceğiniz 17 bölüm vardır.

vadiler

Vallees, spa ve güzellik amaçlı bir dizi açılış sayfasıdır. Elementor’un sayfa oluşturucusu ile ince ayar yapabileceğiniz 6 sayfa içerir.

şampiyon

Champio şablonunu indirin ve kullanıma hazır 5 sayfalık bir set alacaksınız. Bu Elementor şablonu, spor ve fitness ile ilgili projeler için harika bir seçenektir.

Yüksek lisans

Masterity, tek sayfalık bir açılış sayfası şablonu. Yaratıcı projenize minimalist bir görünüm eklemek için bu Elementor tabanlı web tasarımını kullanın.

Granbiller

Granbils, tek sayfalık bir açılış sayfası şablonu. Endüstri, mühendislik ve inşaat amaçları için kullanın.

Galatea

Galatea, bir pakette 5 sayfa içerir. Bu Elementor sayfa oluşturucu şablonu, tıp ve sağlık projeleri için iyi çalışır.

Aromatik

Aromico, tek sayfalık bir Elementor şablonu. Spa salonu ve güzellik merkezi proje web sitesini oluşturmak için kullanın.

hostirom

Hostirom şablonu 5 sayfalık bir pakettir. Bunları barındırma ve İnternet hizmeti amacıyla kullanın.

Geri kalan

Bu açılış sayfası şablonunun zarif stili sayesinde, kafe ve restoran web siteniz çekici bir görünüme sahip olacak.

Shootex

Şablon, fotoğrafçılık ve videografi için uygun tek sayfalık bir açılış sayfası içerir.

hukukçular

Juristos şablonu temiz ve basit bir tasarıma sahiptir. Avukat ve avukat açılış sayfaları için kullanın.

Çubuk Kaldırma

RodLift açılış sayfası şablonu tek bir düzenden oluşur. Elementor ve Jet eklentileri ile düzenlemek için kullanın.

imprezza

Imprezza Elementor şablonunda 5 sayfa bulunmaktadır. Yaratıcı projenizin herhangi bir cihazda etkileyici görünmesini sağlayan modern bir tasarıma sahiptir.

yavan

Prosaica Elementor şablonu 5 sayfalık bir pakettir. Yazarınızın portföyü için dikkate değer bir web varlığı oluşturmak için bunları kullanın.

Wayzine

Wayzine, başlangıç ​​projeleri için uygun tek sayfalık bir şablondur. Elektronik, seyahat, müzik ve diğer projeleri tanıtmak için kullanın.

etiket

Şablon 16 bölümden oluşan bir set içerir. Şirketinizin birlikte çalıştığı markaların bir listesini ortaya çıkarmak için kullanın.

Çalışan

Bu göz alıcı ve göz alıcı ana sayfada ekip üyelerinize hava atın. İşletmeniz için daha güvenilir ve güvenilir bir web varlığı sağlayın.

Geçmek

İşte Elementor’un sayfa oluşturucusu ile değiştirebileceğiniz kullanıma hazır bir kurumsal şablon daha.

Uygulama sinüsü

Mobil uygulama ana sayfanıza olağanüstü bir yetenek katmak için Appsine şablonunu kullanın.

Holdbis

Kurumsal bir açılış sayfası oluşturmanız gerektiğinde tekerleği yeniden icat etmeyin. Holdbis, iş fikirlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Engirem

Bakım hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanız mı gerekiyor? Hızlı bir başlangıç ​​için Engirem şablonunu kullanın.

Granbiz

Granbiz Elementor şablonu zarif ve rafine bir stile sahiptir. İş ve kurumsal projeler için uygundur.

küçük şehir

Tinycity Elementor şablonu, modern ve modern bir tasarıma sahiptir. Telefonlarda ve tabletlerde iyi görünüyor. Bölünmüş ekran tekniği ile yaratıcı çalışmalarınızı eksiksiz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Daire

Appartamo - Emlak Jet Elementor Şablonu

Appartamo Elementor şablonu, daire kiralama ve emlak projeleri için uygundur. Paket, 1 açılış sayfası şablonu içerir. Elementor’un sayfa oluşturucusu ile istediğiniz gibi düzenleyin.

filmlik

Şablon adından da anlaşılacağı gibi video ve fotoğraf projelerinde kullanıma hazırdır. Yaratıcı projenizin tüm cihazlarda olağanüstü görünmesini sağlayan 1 açılış sayfası şablonu içerir.

fayda

Benefix Elementor şablonu, danışmanlık ve finansal projeler için uygundur. Sezgisel sürükle ve bırak modunda düzenleyebileceğiniz minimal bir düzene sahiptir.

normal

Normous şablonu, bir açılış sayfası projesi için tek bir sayfa düzeninden oluşur. Elementor sayfa oluşturucunun ücretsiz sürümünden ve tüm Jet eklentileriyle tam uyumluluktan oluşur.

atış

Shotte Elementor’un sayfa oluşturucu şablonunu kullanın. Fotoğraf projeniz için çekici bir ana sayfa oluşturmanıza olanak tanır. Portföyünüzün tüm web ortamlarında dikkat çekici görünmesini sağlayan sayfa genişliğinde görüntüler ve Retina için hazır düzenler kullanır.

Masterbiz

Masterbiz Elementor şablonu, temiz ve net bir tasarım stiline sahiptir. Kurumsal projelere rafine bir görünüm katın. Taraması kolay bir açılış sayfası yapısı, tüm cihazlarda kapsamlı bir içerik sunumu sağlar.

örnek

Samplic şablonu, paketin içinde Elementor sayfa oluşturucunun ücretsiz bir sürümünü içerir. Kurumsal ve ticari projelerin yanı sıra yeni başlayanlar için de uygundur.

Graffiler

Graffis Elementor şablonuyla, web projenize yaratıcı ve modern bir çevrimiçi varlık ekleyebilirsiniz. Şablon tasarımının koyu stili, portföyünüz için daha dikkat çekici bir görüntü sağlar.

Brixton

Brixtone Jet Elementor şablonuyla, bilgilendirici ve kullanışlı bir bina açılış sayfası başlatabilirsiniz. Izgara tabanlı düzen, tüm cihazlarda etkileyici görünüyor.

modarin

Modariny Elementor şablonu, tasarım ve dekorasyon projelerine başlamak için harika bir çözümdür. Basit ve okunabilir bir yazı tipine ve net bir içerik hiyerarşisine sahiptir. Hayalet öğeler, açılış sayfası şablonunuza zarif ve canlı bir hava katar.

gerçeklik

Şablon gayrimenkul ve mülk rezervasyon projeleri için uygundur. Kod olmadan web geliştirmenin keyfini çıkarmanıza izin veren ücretsiz bir Elementor sürümüne sahiptir. Ayrıca yerleşik bir etkinlik eklentisi de vardır. Yaklaşan etkinliklerin takvimini ortaya çıkarmak için kullanın.

Misteryn

Misteryn - Fotoğrafçı için Jet Elementor Şablonu

Misteryn Elementor sayfa oluşturucu şablonu, fotoğrafçılık ve tasarım stüdyosu açılış sayfaları için iyi çalışır. Sayfa genişliği resimlerinden yararlanır. Bu, şablona şık ve görsel olarak çarpıcı bir estetik katar.

çalışma

Eğitim projeniz hakkında daha geniş bir kitlenin bilgi sahibi olmasını istiyorsanız, hızlı bir başlangıç ​​noktası olarak Studiex’i kullanın. Şablon, BT kursları ve çevrimiçi öğrenme web siteleri için mükemmel bir seçimdir.

Longsdale

Longsdale şablonuyla oluşturulmuş bir açılış sayfasını kullanarak salonunuzu tanıtın. Zengin içerikli projeleri yönetmeye hazırdır ve ayrıca çok sayıda kaliteli görüntü içerir.

üçlü

Triadic, yaratıcı bir tasarım stüdyosu açılış sayfası düzeni için harika bir seçimdir. Temiz ve ferah bir şablon tasarımı, bilgilendirici ve kullanılabilir çevrimiçi kaynaklar oluşturmanıza olanak tanır.

pazar

Dijital ajans projenize sıra dışı bir görünüm eklemek ister misiniz? Hızlı başlangıç ​​noktanız olarak Marketz’i kullanın. Elementor ile etkileyici bir kodsuz açılış sayfası tasarımı oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

yapı

Elementor sayfa oluşturucu şablonu, açılış sayfası oluşturma ve inşaat projeleri için en iyi seçimdir. Tasarım, markanız için güvenilir bir itibar oluşturmak için gerekli tüm temel unsurları içerir.

kolay

Easigo Elementor Sayfa Oluşturucu Şablonu, kurumsal açılış sayfanıza temiz bir stil katacaktır. Web projenize kişiselleştirilmiş bir dokunuş katan elle çizilmiş resimlere ve zarif simgelere sahiptir.

Hoztan

Barındırma şirketinizin açılış sayfası için Hoztan şablonunu kullanmayı düşünün. Elementor’un ücretsiz sürümü, tüm tasarım öğelerini diğer herhangi bir web projesine uyacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Eğlenceli

Grace, sağlık ve güzellik projeleriniz için görsel olarak çarpıcı ve işlevsel bir Elementor şablonu. Tamamen düzenlenebilir açılış sayfası şablonunu kullanarak, açılış sayfanıza kod olmadan yeni ve çekici bir hava katabilirsiniz.

kırmızı Ejderha

RedDragon Elementor sayfa oluşturucu şablonunu kullanarak daha geniş bir çevrimiçi topluluğun siz ve restoranınız hakkında bilgi edinmesine izin verin. Bu, çevrimiçi kafe ve restoran projeleri için kullanıma hazır bir açılış sayfası şablonu.

Imagix

Çevrimiçi portföy projeniz için tek sayfalık Imagix Elementor şablonunu kullanın. Bu, web tasarımı ve yürüttüğünüz diğer yaratıcı projeler için de uygundur.

modazza

Modazza Elementor sayfa oluşturucu şablonu, modern uygulama açılış sayfaları için uygundur. Açılış sayfanızı daha dikkat çekici bir stille oluşturmanıza olanak tanıyan basit bir tasarıma sahiptir.

resimli

Tanıtımını yapmak istediğiniz kişisel bir portföy veya fotoğraf stüdyosu olsun, Imagenique Elementor şablonu tam da bu amaç için ihtiyacınız olan şeydir.

Jamicore

İşte Elementor sayfa oluşturucu için harika bir şablon daha. İş ve kurumsal açılış sayfalarında kullanıma hazırdır. Bu, sürükle ve bırak işlevine sahip geliştirilmiş tek sayfalık bir şablondur.

temel sınıf

Basiclass, Elementor sayfa oluşturucu için klasik bir şablondur. İş ve kurumsal web projeleri için çok uygundur. Düzgün ayrıntılar ve zarif simgeler, sayfanızdaki kullanıcı deneyimini geliştirmek içindir.

littolar

Littos şablonu, başlangıç ​​veya kişisel projeniz için kullanıma hazır bir açılış sayfası şablonu. Endişesiz düzenleme için güçlü özellikler ve Elementor’un ücretsiz sürümü ile birlikte gelir.

mükemmellik

Tıp ve sağlık projeleriniz için Perfectia şablonunu kullanın. Şablonun tüm öğeleri, Elementor’un ücretsiz sürümüyle değiştirilmeye hazırdır.

uygulama çubuğu

Uygulamamızı izleyicilere sunmak için bir açılış sayfası şablonu mu arıyorsunuz? Bu amaçla Appstick’i kullanın. Bu, Jet eklentileriyle ince ayar yapılmaya hazır, kullanılabilir Elementor şablonlarından biridir.

Modern

Moderiz şablonu minimal ve temiz bir tasarıma sahiptir. Bu, ajans projeleriniz için açılış sayfaları oluşturmak için ideal seçenektir. Elementor’un sayfa oluşturucusu ile ince ayar yapabileceğiniz temiz, dengeli bir düzen yapısına sahiptir.

Labrador

Lüks gayrimenkul projenize dikkat çekici, profesyonel bir hava katmak için Cottager şablonunu kullanmayı düşünün.

Solutt

Solutt tek sayfalık bir şablondur. Kurumsal ve ticari açılış sayfaları için uygundur. Tema, Elementor’un ücretsiz sürümü kullanılarak düzenlenmeye hazırdır, kodlama becerisi gerekmez.

seninWOD

YourWOD, sporla ilgili web projeleri için en iyi seçenektir. Bu, crossfit stüdyo açılış sayfalarının gerçekten olağanüstü ve ilgi çekici görünmesini sağlayan Elementor şablonlarından biridir.

romancı

Romantik tek sayfalık bir şablondur. Yazar portföyü için çekici bir açılış sayfası oluşturmak için kullanın. Koyu renk düzeni sayesinde, şablon dikkat çekici ve zarif bir web varlığına sahiptir.

mor

Bir spa salonu veya güzellik stüdyosu için bir açılış sayfası oluşturmak için bu tek sayfa şablonunu kullanın. Temiz ve net bir tasarım stiline sahiptir. Bu, içeriğinizi keşfetmeyi kolaylaştırır.

şefkatli

Bu şablon modern ve modern bir görünüme sahiptir. Yardımı ile dikkat çekici bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Bir BT konferansı veya diğer halka açık toplantı etkinlikleri için uygundur.

Turnet

Bu tek sayfalık şablon, seyahat acentesi açılış sayfaları oluşturmak için uygundur. En popüler seyahat noktalarını ve sunduğu yeni turları sergilemek için kullanın.

Şimdi, konuşmanızı istiyoruz.

Hangi şablonları kullanıyorsunuz? Çalışmak için çoğu web tasarım aracını nereden satın alıyorsunuz?