27 En İyi Ücretsiz Önyükleme Yönetici Şablonu

Web siteniz veya uygulamanız için profesyonel görünümlü bir pano oluşturmak pahalı olmak zorunda değildir. Bu en iyi ücretsiz Bootstrap yönetici şablonları koleksiyonu sayesinde, projeniz için uygun bir kullanıcı arabirimi (UI) araç takımı bulabilmelisiniz.

Bu araçların tümü, özelleştirebileceğiniz ve kendi projeniz için temel olarak kullanabileceğiniz önceden oluşturulmuş en az bir gösterge panosu açılış sayfası şablonu içerir. Özel panonuzu oluştururken, şablon paketlerinde bulunan bileşenler, öğeler ve kartlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Tablolar, grafikler, düğmeler, uyarılar ve tablolar eklemek, yönetici sayfalarınıza ekleyebileceğiniz özelliklerden sadece birkaçıdır. Bazı şablonlar, gösterge tablonuzu daha çekici hale getirmeye yardımcı olmak için animasyon efektleri ve diğer kullanıcı arabirimi öğelerini içerir. Tüm mobil cihazlar da duyarlıdır, bu nedenle hem büyük hem de küçük ekranlarda çalışmalıdırlar. Ancak, çevrimiçi demolar sayesinde, gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadıklarını görmek için seçtiğiniz cihazlarda kendiniz test edebilirsiniz.

Bu ücretsiz gösterge tablosu şablonlarının birçoğu, harcayacak parası olanlara sunulan ek özellikler ve işlevlere sahip ücretli ürünler olarak da mevcuttur. Bu sayede gelecekte projenizin büyümesi gerekiyorsa veya bütçeniz artarsa, net bir yükseltme yoluna sahip olacaksınız. Ancak, projeniz önceden daha yetenekli bir seçenek gerektiriyorsa, en iyi premium Bootstrap yönetici şablonları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Ancak, yeni başlayanlar için, en iyi ücretsiz yönetici şablonlarından oluşan bu koleksiyon, herhangi bir finansal yatırım gerektirmeden projenizi başlatmanıza yardımcı olacaktır.

1. Malzemeler paneli

Material Dashboard, Google’ın kullanıcı arayüzü tasarımına yaklaşımından ilham alan bir yönetici şablonu.

Projeniz için Malzeme Gösterge Tablosu şablonunu seçerseniz, yönetici alanınız yalnızca Google’ın kullanıcı arayüzü tasarımındaki en iyi uygulamalarından bazılarını sunmakla kalmayacak, aynı zamanda kontrol panelinizi oluşturmanıza yardımcı olacak harika araçlar setine de erişebileceksiniz. kişiselleştirilmiş bir görünüm.

Aslında, 60 adet el yapımı bileşenle web siteniz, uygulamanız veya diğer projeleriniz için benzersiz ve uygun bir gösterge panosu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız. Bu bileşenlerden bazıları, temel sosyal medya istatistikleri ekranlarını, çeşitli formatlardaki çizelgeleri ve tabloları, yapılacaklar listelerini ve onay kutularını, tabloları ve diğer birçok seçeneği içerir. Simgeler, ihtiyaçlarınıza göre özel panelinizde kullanılabilir. Mevcut tüm seçenekler harika görünüyor ve Google Materyal Tasarımı yönergelerini takip edin. Bu Bootstrap yönetici şablonunda tam olarak ne sunulduğunu Material Dashboard canlı demosunda görebilirsiniz.

Tipografi hayranları, Material Dashboard’un yazı tipi seçenekleriyle hayal kırıklığına uğramamalıdır. Klasik Roboto yazı tipi ailesi, bu Bootstrap yönetici şablonunda varsayılan yazı tipi olarak kullanılır. Önceden tasarlanmış bir dizi seçenek sayesinde, özel düzeninize bildirim kutuları eklemek de kapsanmaktadır.

Material Dashboard’un Pro sürümü, karışıma daha fazla özellik ve yetenek ekler. Ancak, ücretsiz bir yönetici şablonu arayanlar için bu sürüm, başlamak için harika bir yerdir.

2. Geniş yönetici

Ample Admin, popüler Ample Admin Pro başlangıç ​​yönetici şablonunun kullanımı ücretsiz sürümüdür.

Kişisel bir proje için ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu arıyorsanız, Ample Admin tam ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu modern el yapımı şablon, gösterge tablonuza önemli alanları eklemenize ve aynı zamanda kullanışlı bir 404 hata sayfası oluşturmanıza yardımcı olacak yedi sayfa şablonu içerir. yorum panelleri, grafikler, çizelgeler ve tablolar.

Ample Admin ayrıca pano düzenlerinizi göstermenize yardımcı olmak için size Font Awesome simgelerinin iyi bir seçimini sunar. Kullanabileceğiniz örnek simgeler arasında rulet ve yükleyici simgeleri, form denetimi, para birimi, yön ve tıbbi simgeler sayılabilir. Ayrıca Facebook, Twitter, WordPress ve Slack gibi siteleri ve hizmetleri kapsayan kullanışlı bir dizi markalı simge bulacaksınız. Panonuzun geri kalanı gibi herkes mobil uyumlu olduğundan, bu simgeler çeşitli cihazlarda ve ekran boyutlarında harika görünecek.

Google Haritalar entegrasyonu, ücretsiz Geniş Yönetici Önyükleme şablonuna dahildir, bu da gösterge tablolarınıza etkileşimli haritalar eklemeyi kolaylaştırır. Bunun kendiniz için nasıl çalıştığını, Ample Admin ana sayfasındaki bu ücretsiz yönetici şablonunun canlı önizlemesinde görebilirsiniz.

Ample Admin’in görünümünü beğendiyseniz, ancak daha fazla özelliğe ihtiyacınız varsa ve bunu bir iş projesinde kullanmak istiyorsanız, Ample Admin Pro’ya göz atmayı unutmayın.

3. Çekirdek Kullanıcı Arayüzü

CoreUI, zarif ancak işlevsel kullanıcı arayüzleri oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu.

Üzerinde çalıştığınız proje türü ne olursa olsun, ücretsiz CoreUI şablonu büyük olasılıkla iyi bir eşleşmedir. CoreUI, yalnızca Laravel, Angular ve React dahil olmak üzere çok çeşitli kitaplıklarla çalışmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen modern bir tasarıma ve görünüme sahiptir.

Demo seçimi, CoreUI’yi çeşitli konfigürasyonlarda göstererek, bu Bootstrap yönetici şablonunu seçerseniz panonuzun nasıl görüneceği hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olur. CoreUI’yi seçerseniz, panonuza çok sayıda widget ve panel ekleyebilirsiniz. Seçeneklerden bazıları, özel tarih aralıklarına, sosyal medya istatistiklerine, satış rakamlarına, kullanıcı verilerine ve çok daha fazlasına göre filtrelenebilen bir trafik grafiği içerir.

CoreUI ile birlikte gelen bileşen kitaplığı, bu UI oluşturucuyu kontrol etmek için başka bir iyi nedendir. Bu bileşenler sayesinde, özel kullanıcı arayüzlerinize çeşitli düğmeler, kart stilleri, formlar, anahtarlar ve sekmeler kolayca ekleyebilirsiniz. Harika Yazı Tipi Simgeleri ve Basit Çizgi Simgeleri entegrasyonları, bu tür grafikleri panolarınıza eklemek için hiçbir zaman seçeneklerden mahrum kalmayacağınız anlamına gelir. Yönetici alanları için grafik oluşturması gerekenler de CoreUI paketi tarafından iyi bir şekilde sunulmaktadır.

CoreUI ekibi ayrıca dört premium yönetici şablonuna sahiptir, ancak bu tamamen açık kaynaklıdır ve kullanımı ücretsizdir.

4. Şimdi kullanıcı arayüzü paneli

Artık UI Dashboard, yönetici alanınıza çekici bir görünüm kazandırmak için birlikte iyi çalışan bir renk ve yazı tipi kombinasyonu kullanıyor.

Hizmetinizde olan 16 farklı öğeyle Now UI Dashboard’u seçerseniz, bu ücretsiz şablon paketinin başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu görmelisiniz. Now UI Dashboard demosuna göz atarsanız, sayfalarınızda çizelgelerin ve tabloların nasıl görüneceğini görebilir ve bu Bootstrap yönetici şablonları setinin diğer bazı özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Now UI Dashboard’un hemen fark ettiğiniz bir yönü, imleç şablonların belirli alanlarının üzerine geldiğinde görüntülenen araç ipucudur. Bu, kullanıcılarınıza farklı noktaları ve değerleri incelemeleri için hızlı bir yol sağlayacağından, özellikle çizelge ve grafiklerde kullanışlıdır.

Sayfalarınıza bileşen eklemek söz konusu olduğunda, Now UI Dashboard size bazı yararlı seçenekler sunar. Tablolara ve grafiklere ek olarak, sayfalarınıza kolayca tablolar ekleyebilirsiniz. Sayfalarınıza eklediğiniz tüm tablolar ve içerikleri, Now UI Dashboard ile güzel bir şekilde biçimlendirilir. Ayrıca, kullanıcılarınızın yapılacaklar listelerini takip etmek için kullanabilecekleri onay kutuları olan etkileşimli yapılacaklar listesi öğeleri ekleyebilirsiniz.

Yönetici sayfalarınıza ve kontrol paneli alanınıza haritalar eklemek istiyorsanız, ücretsiz Now UI Dashboard Bootstrap şablonlarıyla bu çok kolay. Google Haritalar entegrasyonu sayesinde, sayfalarınızda harita kullanımı söz konusu olduğunda küresel kapsama alanınız olduğunu görmelisiniz.

Now UI Dashboard paketindeki 16 öğeye ek olarak, kendi yönetici sayfalarınız için temel olarak kullanabileceğiniz 3 özel eklenti ve 7 örnek sayfa da bulunmaktadır. Herhangi bir zamanda daha fazla özelliğe erişmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, daha fazla şablonun, öğenin ve eklentinin kilidini açmak için Now UI Dashboard’un ücretli sürümüne hızla yükseltebilirsiniz.

Artık UI Dashboard da tamamen belgelenmiştir ve bu yönetici şablonlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

5. Yıldız yönetici

Star Admin yalnızca tamamen duyarlı olmakla kalmaz, aynı zamanda mobil önceliklidir ve akıllı telefonlarla son derece uyumlu olmasını sağlar.

Star Admin paketindeki önceden tasarlanmış şablonlar harika görünüyor. Tasarımı tamamen modern ve günceldir. Bu nedenle, premium bir ürünün görünümüne ve hissine sahip ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu arıyorsanız, Star Admin kısa listenizde olmalıdır. Şık tasarımın yanı sıra Star Admin, gösterge tablonuz ve diğer yönetici sayfalarınız için iyi bir widget seçimi ile birlikte gelir.

Star Admin şablonlarında kullanılan widget’ların yanı sıra sayfalarınıza ekleyebileceğiniz diğer öğeler arasında hava durumu, satışlar, biletler ve performans geçmişi widget’larından sadece birkaçını bulacaksınız. Sayfalarınıza ekleyebileceğiniz diğer öğeler arasında düğmeler, formlar, tablolar ve grafikler bulunur. Aslında, Star Admin çizelgeleri, çekici görünümleri sayesinde bu ücretsiz Bootstrap yönetici şablonunun öne çıkan özelliğidir. Grafikler, verileri gerçek zamanlı olarak gösterecek şekilde yapılandırılabilir, bu da gösterge tablonuzu kullanıcılarınız için daha da kullanışlı hale getirir. Altı tür grafik öğesi arasından seçim yapmak, projeniz için Star Admin’i seçmek için iyi bir neden olabilir. Sayfalarınıza eklenebilecek birçok simge de vardır,

Bu şablonların tasarımını özelleştirmek istiyorsanız, yorumlanan kod süreci basitleştirmelidir. Yeniden kullanılabilir UI bileşenleri ve eklentileri de yardımcı olacaktır. Ancak Star Admin şablonlarının etkileyici tasarımı sayesinde herhangi bir özelleştirme çalışması yapmanız gerekmeyebilir.

Genel olarak, ücretsiz Star Admin şablon paketi, yönetici panelleri, e-ticaret sistemleri, proje yönetimi uygulamaları ve daha fazlasını oluşturmak için idealdir.

6. Argon paneli

Argon Dashboard, çeşitli projeler için gösterge tabloları oluşturmaya yönelik ücretsiz ve açık kaynaklı bir seçenektir.

Bootstrap 4 çerçevesi etrafında oluşturulmuş tamamen modern bir tasarıma sahip Argon Dashboard, herhangi bir projeye yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü bir arayüz verecektir. Ayrıca bugüne kadar 17.000’den fazla indirme ile popüler bir seçenektir. Bu nedenle, kontrol paneliniz için denenmiş ve test edilmiş bir yönetici şablonu arıyorsanız, bunu dikkate almaya değer.

Argon Dashboard’un bu kadar popüler olmasının bazı nedenleri söz konusu olduğunda, 100 bileşen, 4 özel eklenti ve 6 örnek sayfa seçimi neden bu kadar sık ​​indirildiğini açıklamaya yardımcı olabilir. Argon Dashboard yönetim şablonlarının canlı önizlemesini görüntülemek, bu seçeneğin popülerliği hakkında bir başka iyi fikir sağlar. Demo paneline bir göz atarsanız, Argon Dashboard’un günümüzde mevcut olan en iyi yönetici şablonlarıyla rekabet edebilecek modern bir tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz. Popüler SaaS ürünlerinde ve masaüstü uygulamalarında yerinde olmayacak bir tasarımdır.

Argon Dashboard demosunu daha derinlemesine incelemek, yönetici alanınızdaki çizelgelere ve tablolara uygulanabilecek ince ama göz alıcı animasyon efektlerini ortaya çıkarır. Verileri çizelgeler ve tablolar kullanarak göstermeyi planlıyorsanız, bu, ücretsiz Argon Dashboard yönetim şablonunu değerlendirmek için başka bir iyi nedendir. Bu şablonla panonuzda tabloları, haritaları ve diğer panelleri görüntülemek de kolay olacaktır. Ayrıca sayfalarınızı daha kolay anlaşılır ve görsel olarak daha çekici hale getirmek için çok çeşitli simgelere erişebilirsiniz.

Şimdi veya gelecekte yönetici şablonunuzdan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, Argon Dashboard’un Pro sürümü mevcut. Yükseltme, mevcut bileşenlerin sayısını 100’den 200’e çıkarır ve erişebileceğiniz eklentilerin sayısını 4’ten 16’ya dört katına çıkarır. Argon Dashboard Pro’ya yükseltenler ayrıca çalışacakları 6 sayfadan 25 sayfalık örnek alırlar. , güncellemenin bariz avantajlarına rağmen, ücretsiz sürüm çok yetenekli bir seçenek olduğundan gerekli değildir.

Etkileyici tasarımı ve kullanışlı özellikleri nedeniyle Argon Dashboard’a yakından bakmanız önerilir.

7. Xtreme Bootstrap Yönetici Lite

Xtreme Bootstrap Admin Lite, gösterge tablonuzu oluşturmanıza yardımcı olacak bazı kullanışlı şablonlara ve UI bileşenlerine sahiptir.

Ücretsiz Xtreme Bootstrap Admin Lite paketindeki önceden tasarlanmış şablonlar, hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlar. Belgeler, nasıl başlayacağınız konusunda size net talimatlar verir ve şablonları özelleştirmenize yardımcı olur.

Ücretsiz bir yönetici şablonu seti olmasına rağmen, gösterge tablonuzu ve sayfalarınızı geliştirmenize olanak tanıyan bir dizi kullanışlı UI bileşenine, yerleşik eklentilere ve kullanıma hazır widget’lara hâlâ erişebilirsiniz. Xtreme Bootstrap Admin Lite ayrıca, bu hayati öğeleri sayfalarınıza eklemek için gereken süreyi azaltmaya yardımcı olan önceden oluşturulmuş bazı formlarla birlikte gelir. Bu formları projenize daha uygun olacak şekilde düzenlemeniz gerekiyorsa, bunu Xtreme Bootstrap Admin Lite ile yapmanız çok kolay. Sayfalarınızda verileri tablo biçiminde görüntülemek istiyorsanız size avantaj sağlayan bazı örnek tablolar da vardır.

Sayfalarınızı dekore ederken, Xtreme Bootstrap Admin Lite ile erişiminiz olan 100’den fazla yazı tipi simgesini kullanabilirsiniz. Renkleri değiştirmek de bir seçenektir ve pano tasarımınızın mevcut markanızla uyumlu olduğundan emin olmanızı sağlar. Varsayılan renk şeması harika çalışsa da, size bu şablonları, kurulumdan zaman kazanmak için geldiklerinde kullanma seçeneği sunar.

Daha fazla özelliğe erişmek istiyorsanız, Xtreme Bootstrap Admin Lite’ın Pro sürümüne yükseltebilirsiniz. Bunu yapmak, bir e-ticaret seçeneği ve analiz şablonu dahil olmak üzere panonun daha fazla varyasyonuna, panonuza sohbet ve e-posta uygulamaları gibi daha fazla uygulama ekleme yeteneği ve hızlı bir şekilde eklemek için kullanabileceğiniz çeşitli şablonlara erişmenizi sağlar. daha fazla sayfa. kontrol panelinize.

İyi bir dizi ana özellik ve güncellemede bulunan birçok ekstra ile Xtreme Bootstrap Admin Lite, yetenekli bir seçenektir.

8. Edmin

Edmin, projenize bir yönetici alanı eklemenize yardımcı olacak iyi bir pano şablonu ve özelliklerine sahiptir.

Ana yönetici paneli şablonundan, giriş yapmış ziyaretçiler bu alana eklemek istediğiniz çizelgeleri görebilirler. Ayrıca, kullanıcılarınızın filtreleyip arayabileceği, verilerinizi temsil eden etkileşimli tablolar da ekleyebilirsiniz.

Ana kontrol panelinden, ziyaretçileriniz Edmin’in diğer isteğe bağlı şablonlarına erişmek için tıklayabilir. Gösterge tablonuzu nasıl kurduğunuza bağlı olarak, kullanıcı yolculuğundaki bir sonraki adım, en son güncellemeler ve bilgiler için haber akışını kontrol etmek olabilir. Gelen kutusu şablonuna atlamak, etkileşimli görev listesine gitmek gibi başka bir seçenektir.

Öğe Kitaplığı, kullanıcı arayüzünüze kullanışlı simgeler eklemenizi kolaylaştırır. Düğme seçimi, sayfalarınıza tıklanabilir öğeler eklemek için size çok sayıda seçenek sunar. Formlar, Edmin yönetici şablonunun ana işlevi aracılığıyla da eklenebilir. Önceden tanımlanmış içerik şablonları, sitenize kullanıcı profili, oturum açma ve kullanıcı listesi sayfaları eklemenin kolay bir yolunu sunar.

Sayfalarınıza açılır menüler eklemek, standart Edmin işlevinin bir parçasıdır. Yeni mesajların mevcut olduğunu veya yapılması gerekenleri kullanıcılarınıza bildirmek için bildirim uyarılarını da kullanabilirsiniz. Kullanışlı arama işlevi, oturum açmış ziyaretçilerin yönetici paneli alanında tam olarak aradıklarını bulmalarını kolaylaştırmalıdır.

Genel olarak, Edmin’in ücretsiz yönetici şablonu, popüler düz tasarım stiline dayalı profesyonel görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

9. Kağıt paneli 2

Paper Dashboard 2, yönetici alanınıza üstün bir görünüm kazandıracak şık bir tasarıma sahiptir.

Bu şablonların tasarımı, ana özellikleri olabilir, bu da onları, oradaki bazı ücretli seçenekler kadar iyi görünen ücretsiz bir şablon setine ihtiyaç duyan herkes için özellikle iyi bir seçenek haline getirir. Paper Dashboard 2 demosunda şablonları kendiniz görebilirsiniz.Demoyu görüntülemek, bu paketi seçerseniz size sunulacak olan düzenleri, öğeleri ve bileşenleri keşfetmeniz için size iyi bir fırsat verir.

Pano veya yönetici alanınızda Paper Dashboard 2’yi seçerseniz, grafikler ve hareket çizelgeleri, tablolar ve bildirimler dahil olmak üzere çok çeşitli bileşenler olabilir. Ayrıca sayfalarınıza çok fazla çaba harcamadan çeşitli simgeler ekleyebilirsiniz.

Kullanıcılarınıza profil sayfaları oluşturma yeteneği vermek istiyorsanız, Paper Dashboard 2 ile bu da kolaydır. Varsayılan kullanıcı profili şablonlarında, fotoğraf ve açıklama dahil olmak üzere kullanıcılarınız hakkında önemli ayrıntıları göndermek için alan bulunur. Kullanıcılar, ön formlar aracılığıyla profillerini kolayca düzenleyebilir, bu da sizi, onları kendiniz doldurmak ve yönetmek zorunda bırakmaz.

Bu, ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu seti olduğundan, ücretli bir seçenek seçerseniz, istediğiniz kadar çok özelliğe erişemezsiniz. Bununla birlikte, Paper Dashboard 2 hala 16 öğe, 3 eklenti ve 4 örnek sayfa ile birlikte gelir. Tüm belgelere erişim de sağlanır ve bu da onu çekici bir seçenek haline getirir.

Bir yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülen ve düzenli olarak güncellenen Paper Dashboard 2, dikkate alınmaya değer ücretsiz bir yönetici şablonları setidir.

10. Shards Dashboard Lite

Shards Dashboard Lite, panonuzu ücretsiz olarak oluşturmanıza yardımcı olacak birçok şablona ve bileşene sahiptir.

Bu Bootstrap yönetici şablonu, mümkün olduğunca hızlı yüklenecek şekilde tasarlanmıştır. Hafif tasarımı ve küçük dosya boyutu sayesinde, bu ücretsiz yönetici şablonları seti yalnızca harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarınıza yüksek düzeyde performans sunmanıza yardımcı olur. Ancak bu şablonların tasarımları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda ekran boyutu ne olursa olsun uygulamanıza, yazılımınıza veya web sitenize akıllı telefonlarından ve tabletlerinden erişen kullanıcıları barındırmak için tamamen mobildir.

Shards Dashboard Lite paketindeki iyi yönetici şablonları seçimine ek olarak, 1.500’den fazla FontAwesome simgesinden oluşan bir kitaplığa ve Malzeme simge paketine de erişebilirsiniz. Bu sayede, kullanıcı arayüzünüzü kullanışlı simgelerle dekore etme seçeneklerinden asla mahrum kalmayacaksınız.

Yönetici şablonlarınızı oluşturmaya gelince, görsel kontrolleri kullanabilir veya kodun içine dalabilirsiniz. Yönetici alanınızın görünümü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için tüm kaynak dosyalar yorumlanmıştır. Shards Dashboard Lite, Chart.js ve Bootstrap Datepicker dahil olmak üzere bazı faydalı eklentiler için iyi bir desteğe sahiptir. Shards Dashboard’un Pro sürümüne yükseltme, daha fazla eklenti uyumluluğunun yanı sıra daha geniş bir şablon ve bileşen seçimine erişim sağlar. Ancak, ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu olarak Shards Dashboard Lite kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz.

Shards Dashboard Lite web sitesindeki çevrimiçi belgeleri görüntülemenin yanı sıra, bunun projeniz için doğru seçenek olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak tam bir demo da görüntüleyebilirsiniz.

11. Material Dashboard Dark Edition

Material Dashboard Dark Edition, yönetici alanına karanlık bir görünüm vermek isteyen herkese hitap etmelidir.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu yönetici şablonları seti, varsayılan olarak uygulanan koyu renk şemasıyla birlikte gelir. Markanız için koyu renkler işe yarıyorsa veya yalnızca gösterge tablonuzun kullanıcılarınızın gözünde kolay olmasını istiyorsanız, Material Dashboard Dark Edition kısa listenizde olmalıdır.

Material Dashboard Dark Edition, koyu renkleri kullanmanın yanı sıra Google Material Design stilini takip ederek sayfalarınızın hedef kitlenize modern ve tanıdık görünmesini sağlar. Genel olarak, sayfalarınızdaki farklı öğeler, panonuza ince ama akılda kalıcı bir görünüm kazandıran birbiri üzerine yerleştirilmiş kağıt sayfaları olarak tanımlanabilir. Sayfadaki bazı öğelerin arka plan görüntülerinde degradelerin kullanılması, bu şablonların görsel çekiciliğini artırmaya da yardımcı olur. Tutarlı bir stil sağlamak için Material Dashboard Dark Edition ile birlikte gelen üçüncü taraf eklentilerin seçimi, bu şablon setinin stiline uyacak şekilde yeniden tasarlandı.

Material Dashboard Dark Edition ile sayfalarınıza ekleyebileceğiniz bileşen türleri söz konusu olduğunda, bilinen tüm seçenekler mevcuttur. Bu sayede hızlı bir şekilde çizelge, grafik ve tabloları sayfalarınıza dahil edebilirsiniz. Kullanıcı profili şablonları, kullanıcılarınız hakkında bilgi depolamanıza ve bunları sunulabilir bir şekilde görüntülemenize yardımcı oldukları için de kullanışlı olacaktır.

Panonuza biraz daha parlak renkler eklemek istiyorsanız, kenar çubuğunun arka planını hızla değiştirebilirsiniz. Bir düğmeye dokunarak mavi, yeşil ve kırmızı gibi seçenekler arasından seçim yapma yeteneği, gösterge tablonuzun genel stilini değiştirmeniz için hızlı bir yol sağlar. Alternatif olarak, kenar çubuğu alanının arka plan görüntüsü olarak bir görüntü ayarlayabilirsiniz.

Bootstrap çerçevesinin kullanımı sayesinde, gösterge tablonuz tamamen duyarlı ve mobil kullanıcılar ve diğer herkes için uygun olacaktır.

12. Lumino

Lumino, projeniz için özelleştirilmeye hazır bir dizi mobil duyarlı şablon sunar.

Temiz ve modern tasarımıyla Lumino, projeleri için düzgün bir tahta oluşturmak isteyen herkese hitap etmelidir. Lumino düzenlerini özelleştirmek, Bootstrap veya SASS çerçevesine aşina olan herkes için bir sorun olmamalıdır. Renkleri ayarlamak, yazı tiplerini değiştirmek ve yönetici panelinizin genel görünümünü değiştirmek Lumino ile oldukça kolaydır.

Panonuz için genel bir renk şemasına ve stiline karar verdikten sonra, yönetici alanınıza widget eklemeye başlamanın zamanı geldi. Bootstrap’ın bazı premium yönetici şablonlarıyla uyumlu olmasa da, Lumino’da başlamanız için fazlasıyla yeterli widget vardır. Özel panonuzda uygulanmaya hazır olan seçeneklerden bazıları arasında takvim, haberler, ilerleme çubuğu, zaman çizelgesi, sohbet ve iletişim formu widget’ları bulunur.

Verileri görselleştirme söz konusu olduğunda, bu ücretsiz Bootstrap yönetici şablonundaki grafik türlerinin seçimi kesinlikle etkileyicidir. Çizgi grafikler, çubuk grafikler, pasta ve halka grafikler, verilerinizi stil ile sunmak için kullanılabilecek seçeneklerden sadece birkaçıdır. Gelişmiş veri görselleştirme ihtiyaçları olanlar için radar ve kutupsal alan çizelgeleri bile mevcuttur.

Gösterge tablonuz için menüler ve bildirim öğeleriyle çalışmak için çok sayıda seçenek de vardır. İyi bir kullanıcı arayüzü öğeleri, uyarılar ve panel stilleri seti ile Lumino, görevin ötesinde kullanımı kolay bir şablon bulmalıdır.

Lumino ücretsiz olarak indirilebilir, ancak destek kanallarına erişmenin huzurunu istiyorsanız, bu yönetici şablonu için premium lisans satın alabilirsiniz.

13. Klorofil

Klorofil, kullanıcı kontrol paneliniz için ilham verici bir şablon seçimi sunmayı da başaran temiz bir tasarıma sahiptir.

Klorofil’in tasarımı, temiz ve düzenli bir kullanıcı arayüzü sunmaya odaklanmış olsa da, sıkıcı veya yaratıcı olarak tanımlanabilecek bir şablon değil. Genel olarak, bu yönetici şablonunun tasarımı düz UI yaklaşımını benimser. Bununla birlikte, panellerin minimum gölgelenmesi, Klorofil ile oluşturulmuş herhangi bir tahtaya biraz karakter eklemeye yardımcı olacaktır.

Kullanıcı arabiriminin öğelerinin ve bileşenlerinin seçimi sayesinde, gerekli tüm panelleri özel panelinize ekleyebilmelisiniz. Klorofil’in içerdiği seçeneklerden bazıları, gösterge tablonuzla etkileşimi teşvik etmek için kullanılabilecek zarif düğmeler, kullanıcılarınızın dikkatini çekmek için rozetler ve uyarı panelleri ve farklı şekillerde tasarlanabilen ilerleme çubuğu öğelerini içerir.

Gösterge tablonuzun alanlarına grafik eklemenize izin vermek, Klorofil’in temel işlevinin bir parçasıdır. Aslında, bu ücretsiz Bootstrap yönetici şablonu, çizgi, çubuk ve alan grafikleri dahil olmak üzere çok çeşitli veri görselleştirme seçenekleri ve ayrıca farklı modları tek bir grafikte birleştirme yeteneği sunar. Simgeler, tasarımınıza bazı ilginç grafik öğeleri ekleyerek tüm yönetici alanlarınızda da kullanılabilir.

Üzerinde çalıştığınız projenin türüne bağlı olarak, kullanıcılarınıza faydalı bilgiler göstermek için Klorofil’in zaman çizelgesi özelliğini kullanmak isteyebilirsiniz. Tablolar ve yapılacaklar listeleri, Klorofil’in temel işlevleri aracılığıyla gösterge tablolarınıza da entegre edilebilir.

Diğer birçok ücretsiz Bootstrap yönetici şablonu gibi, gördüğünüzü beğenirseniz ancak daha fazla özellik, işlevsellik ve premium destek kanallarına erişimi takdir ederseniz, Klorofil’in bir Pro sürümü vardır.

Tamamen duyarlı bir tasarımla, bir web uygulaması için bir yönetici alanı veya mobil kullanıcılar için bir gösterge panosu oluşturmanız farketmez, Klorofil görevin ötesindedir.

14. Önyükleme hafif gösterge paneli

Light Bootstrap Dashboard, kendi özel yönetici panelinizi başlatmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ücretsiz bir indirme olmasına rağmen, Light Bootstrap Dashboard, premium görünümlü bir yönetici alanı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Esnek yapısı nedeniyle, görüntüleri görüntülemek için panel arka planlarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, markanıza uygun özel bir renk şemasına gidebilirsiniz. Kontrol panelinizin birinci sınıf bir görünüme sahip olmasını sağlamanın diğer yolları, ince menü animasyonları, 202 simge kitaplığı ve çeşitli tipografi ayarlarıdır.

Light Bootstrap Dashboard ile yönetici panelinize etkileşimli bir his vermek için birden fazla bildirim stilinden de yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarınızı menüler aracılığıyla uyarmak veya panoya bildirim panelleri eklemek istiyorsanız, bu ücretsiz Bootstrap şablonu size bir seçenek sunar.

Panolarımızda çok fazla veri görüntülemeniz gerekiyorsa, bu şablon iyi bir seçenek olabilir. Tablo listesi stilleri seçimi sayesinde, verilerinizi bu formatta sunmakta veya renkli grafik widget’larını kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Genel olarak, 4 özel eklenti, 16 el yapımı widget ve 4 örnek sayfa ile Light Bootstrap Dashboard, kendi özel yönetici kullanıcı arayüzünüzü oluşturmak için sağlam bir seçenektir.

Burada sunulan ücretsiz Bootstrap yönetici şablonlarının çoğu gibi, daha fazla özellik ve işlevselliğe erişmeniz gerekirse, Light Bootstrap Dashboard’un Pro sürümü de mevcuttur.

15. Siyah gösterge paneli

Black Dashboard, koyu renk şemasına sahip başka bir ücretsiz Bootstrap 4 yönetici şablonu setidir.

Kontrol panelinize veya yönetici alanınıza akılda kalıcı bir görünüm kazandırmak için ideal olan Bootstrap Black Dashboard yönetici şablonları seti kesinlikle farklı bir tarza sahiptir. Bu şablonlarla birlikte gelen öğeler ve bileşenler sayesinde Black Dashboard’u iş projeleri, e-ticaret panoları ve daha pek çok şey için kullanabilirsiniz. Ancak, verilerin görsel temsillerini görüntülemeniz gerekiyorsa, bu paketteki çizelgeler ve tablolar Black Dashboard’u özellikle iyi bir seçenek haline getirir.

Çizgi ve çubuk seçenekleri de dahil olmak üzere çok çeşitli çizelge ve grafik desteğiyle, verileri yalnızca iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda bilgilendirici olan görsel olarak çekici şekillerde görüntüleyebilirsiniz. Grafiklerin ve tabloların imleçle etkinleştirilen araç ipucu, kullanıcılarınızın verileri daha yakından incelemesini kolaylaştırır. Çizelgelerinize ve grafiklerinize kolayca uygulanabilen animasyon efektleri, gösterge tablonuza görsel olarak daha çarpıcı bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı olur.

Sayfalarınıza ekleyebileceğiniz sekmeler, öğelerinizin görünürlüğünü değiştirmeyi ve görüntülenen bilgilerde başka değişiklikler yapmayı kolaylaştıran, kullanıcı arayüzünün kullanışlı bir öğesidir. Bu, gösterge tablonuzu kurarken ve içeriği kullanıcılarınıza nasıl görüntülemek istediğinize karar verirken kullanışlı olacaktır.

Bu şablon grubunu kullandığınızda panonuzu başka birçok şekilde özelleştirebilirsiniz. Black Dashboard, bu şablonları projenize uyarlamak için ihtiyacınız olan tüm belgeleri içerir. Black Dashboard’u kullanma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, yardım için ekiple iletişim sayfalarından iletişime geçebilirsiniz.

Koyu renk şeması kullanan bir yönetici alanı oluşturmak istiyorsanız, projeniz için Black Dashboard uygun olabilir.

16. Parlak

Brilliant, içerdiği animasyon efektleri sayesinde canlandırılabilen basit bir tasarıma sahiptir.

Brilliant, bir dizi isteğe bağlı animasyon efektiyle, özellikle çizelgeleri ve grafikleri oluştururken panonuza biraz hareket katmanın kolay bir yolunu sunar. Gösterge tablonuzdaki verileri görselleştirme söz konusu olduğunda, yönetici alanlarınıza çekici grafikler ve tablolar eklemek için morris.js ve Charts.js desteğinden yararlanabilirsiniz. Çizgi, çubuk, alan, kutup, radar, pasta ve halka çizelgeleri, yukarıda belirtilen göz alıcı animasyon efektleriyle gösterge tablonuza kolayca eklenebilir. Verileri ilginç ve sezgisel yollarla görüntülemek panonuzun temel bir gereksinimiyse, Brilliant aradığınız ücretsiz Bootstrap yönetici paneli şablonu olabilir.

Ancak Brilliant, güzel grafiklerden daha fazlasını sunuyor. Sayfalarınıza sıralanabilir, aranabilir, renkli ve duyarlı tablolar ekleme yeteneği ile tablo oluşturma seçenekleri iyi bir şekilde kapsanmıştır. Pano sayfalarınıza panel eklemek söz konusu olduğunda, Brilliant size aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir sunum seçeneği sunar. Paneller kolayca renkli üstbilgilere ve altbilgilere sahip olabilir, bunlara daraltılabilir öğeler eklemek de sorun değildir. Panellerinizdeki sekmeleri kullanma desteği de dahildir.

Yönetici alanlarınıza çalışma formları eklemeniz gerekiyorsa, Brilliant bunu da mümkün kılar. Onay kutuları, açılır menüler ve hatta dosya yükleme alanları dahil olmak üzere çalışmak için çok sayıda giriş seçeneği vardır. Brilliant’ı kullanmak ücretsiz olsa da, küçük bir ücret ödeyerek premium destek hizmetine erişebilir ve bu kullanışlı Bootstrap yönetici şablonunun bazı ek özelliklerinin kilidini açabilirsiniz.

Ücretsiz bir pano şablonu arıyorsanız, Brilliant’ın ilginizi çekebilecek bazı harika özellikleri var.

17. Kağıt paneli

Paper Dashboard, kolayca özelleştirilebilen popüler bir ücretsiz Bootstrap yönetici şablonu.

Ücretsiz bir pano şablonu olmasına rağmen, Paper Dashboard üstün bir tasarım kalitesine sahiptir. Renklerin ve yazı tiplerinin iyi kombinasyonu, yönetim alanınızın son derece profesyonel görünmesine yardımcı olacaktır. Düzen ve genel düzen geniştir, kartlarınıza nefes almak için bolca alan sağlar ve kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca görmelerine yardımcı olur.

Zarif Paper Dashboard tasarımına ek olarak, bu Bootstrap yönetici şablonu, projenizin gerektirdiği panoyu oluşturmanıza yardımcı olacak hoş bir dizi özellik içerir. 16 adet el yapımı bileşen sayesinde, gerekli tüm öğeleri fazla çaba harcamadan yönetici alanınıza ekleyebilmelisiniz. Yönetici paneli sayfalarınıza haritalar, tablolar ve grafikler eklemek de bu araçla sorun değil.

Paper Dashboard ile renkleri ve yazı tiplerini değiştirmek kolaydır. Bu nedenle, projenizin zaten iyi tanımlanmış bir markası varsa, bu ücretsiz şablonu uygulamanızın veya sitenizin stiline uyacak şekilde ayarlamak çok fazla çalışma gerektirmez. Paper Dashboard, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının sayfalara masaüstü ve dizüstü bilgisayar benzerleri kadar kolay erişebilmelerini sağlamak için tamamen mobildir.

Paper Dashboard’un ücretsiz sürümü hazırken, Pro premium sürümüne yükseltme seçeneğiniz vardır. Bunu yapmak, bileşen sayısını 16’dan 160’a, eklenti sayısını 4’ten 15’e ve örnek sayfa sayısını 4’ten 25’e çıkarır. Paper Dashboard Pro ayrıca SASS ve Photoshop için belgelere ve düzenlenebilir dosyalara erişim içerir.

Paper Dashboard, başlamanız için fazlasıyla yeterli özelliğe sahip ücretsiz bir pano şablonu.

18. Matris yöneticisi

Matrix Admin, kişisel ve iş projelerinde kullanım için tamamen ücretsiz olan, zengin özelliklere sahip başka bir Bootstrap yönetici şablonu.

Matrix Admin’in canlı önizlemesini açarsanız, bu yönetici şablonunun metro tasarım stilinden ilham aldığını hemen göreceksiniz. Bu sayede, kullanıcı arayüzünün düz renk blokları, kullanıcıların kontrol panelinin tam olarak hangi alanlarına erişebileceklerini görmelerini kolaylaştırır. Yönetici alanınızı Matrix Admin ile oluşturmaya karar verirseniz, erişebileceğiniz birçok farklı sayfa ve öğe olacaktır.

Projenizin ihtiyaçlarına ve Matrix Admin’i nasıl kullanmayı seçtiğinize bağlı olarak, özel panonuza çeşitli grafikler ekleme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Aslında, bu ücretsiz şablon, uyguladığınız herhangi bir çizgi grafiğine uygulanabilecek bazı harika animasyon efektlerine sahiptir. Bu gerçek zamanlı grafik öğesi sayesinde, kullanıcılarınızı verilerindeki en son değişikliklerle güncel tutabilirsiniz. Çizgi grafiğinizin ne kadar hızlı kaydırılacağını etkili bir şekilde değiştirerek güncellemeler arasındaki süreyi ayarlayabilirsiniz. Bu özellik gösterge tablonuz için faydalı olacak gibi görünüyorsa, canlı demo sayfasında uygulamalı bir örnek görebilirsiniz.

Tablolara ve grafiklere ek olarak, pano sayfalarınıza ekleyebileceğiniz diğer widget’lar arasında en son gönderiler paneli, etkileşimli bir yapılacaklar listesi ve birkaç başka istatistik tabanlı widget bulunur. Kullanılacak çok sayıda düğme ve simgenin yanı sıra rozetler, kutular, çubuklar ve uyarılar da vardır.

Matrix Admin, tümü metrodan ilham alan şık bir tasarımda paketlenmiş bir dizi yönetici paneli özelliği sunar.

19. Modüler yönetici

Modüler Yönetici, projeniz için modüler bir yönetici paneli alanı oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Projeniz için açık kaynak araçları kullanmakla ilgileniyorsanız, Modular Admin kesinlikle bu açıdan faturaya uyuyor. Modular Admin, ücretsiz kullanımının yanı sıra tamamen modern bir tasarıma sahiptir. Varsayılan pano düzeni, bu yönetici şablonunun neler yapabileceğini gösteren iyi bir panel seçimi içerir. Ancak, projeniz için Modüler Yönetici’yi seçerseniz, yönetici panelinizde hangi öğelerin görüntüleneceğini seçebilirsiniz.

Yönetici panelinize pano eklemek söz konusu olduğunda, çeşitli stiller arasından seçim yapabilirsiniz. Standart kart düzenine ek olarak, sayfalarınıza renk kodlu başarı, uyarı, bilgi ve tehlike panelleri eklemek için önceden oluşturulmuş kart şablonlarını da kullanabilirsiniz. Panolarınızda birden çok içerik kümesini görüntülemeniz için size tanıdık bir yol sağlayan birkaç sekme stili de sunulur.

Kart türlerinin seçimine ek olarak, yönetici paneli düzeninizde kullanabileceğiniz diğer UI öğeleri arasında çeşitli düğme türleri ve stilleri, açılır seçiciler, önceden oluşturulmuş ızgara düzenleri ve Yazı Tipi simgesi kitaplığı bulunur. Modüler Yönetici şablonuyla formlar panonuza kolayca entegre edilebilir. İyi form alanları seçimi sayesinde, ihtiyacınız olan tüm bilgileri kullanıcılarınızdan toplayabilmelisiniz. Oturum açma, kayıt ve pakete dahil birkaç hata sayfası içeren önceden oluşturulmuş sayfa şablonları da yetersiz değildir.

Modular Amin, sağlam bir tasarıma ve kullanışlı özellikler listesine sahip, iyi belgelenmiş ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu.

20. MalzemePro

MaterialPro, premium MaterialPro Admin Pro Bootstrap yönetici şablonunun hafif sürümüdür.

Güzel özelliklere sahip ücretsiz bir yönetici şablonu arıyorsanız, MaterialPro lite bu olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu gösterge tablosu şablonunun genel görünümü, Google Materyal Tasarımı konseptine dayanmaktadır. Bu nedenle, uygulamanızın veya web sitenizin yönetici sayfaları, uygulamalarınız ve hizmetleriniz için kullanılan Google stil kılavuzuna benzerlikleri sayesinde kullanıcılarınızın çoğuna aşina olmalıdır. Ancak genel tasarımları değiştirerek veya logonuzu yükleyerek hedef kitlenizin markanızı tanıdığından emin olabilirsiniz.

Klasik tasarıma ek olarak, MaterialPro kendi özel gösterge tablonuzu başlatmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir dizi özelliğe sahiptir. Farklı grafik pencere öğeleri iyi bir şekilde sunulur ve veri kaynağınıza bağlanmaya hazırdır. Ancak, kullanıcı profili ve iletişim öğeleri çok etkileyicidir ve bu bilgileri göstermesi gereken bir gösterge panosu oluşturan herkese hitap etmelidir.

Font Awesome entegrasyonu sayesinde, özel pano tasarımınıza bazı görsel öğeler eklemek için emrinizde çok sayıda sembol olacak. Google Haritalar entegrasyonu basit ancak işlevseldir ve size yönetici alanınızda etkileşimli haritaları görüntülemenin hızlı bir yolunu sunar. Ayrıca, kendi tasarımınız için ilham ve bir başlangıç ​​noktası sağlayacak birkaç farklı sayfa şablonu da vardır.

Bu ücretsiz malzeme tasarım paneli UI kiti harika görünüyor ve başlamanıza yardımcı olacak temel özelliklere sahip.

21. Alışveriş

Shoppy, e-ticaretle ilgili projelere güçlü bir şekilde odaklanan ücretsiz bir pano şablonu.

Shoppy’nin varsayılan ayarları ve düzeni, size veya kullanıcılarınıza uygulamanız veya çevrimiçi mağazanız hakkında harika bir bakış açısı sağlayacaktır. Ana gösterge tablosunda kayıtlı kullanıcı ve günlük ziyaretçi sayısını gösteren widget’larla, bu ücretsiz gösterge tablosu UI kiti ile bazı temel metrikleri anında görüntüleyebilirsiniz.

Ancak, bu ücretsiz bir e-ticaret Bootstrap yönetici şablonu olduğundan, çevrimiçi mağazayla ilgili önemli verileri görüntülemek için bazı yararlı bileşenler vardır. Bu bilgiler, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sunum seçenekleriyle toplam gelir ve satış rakamlarını kapsar. Küresel satışları hareketli bir dünya haritasına yansıtan bir harita widget’ı bile var.

Verileri sunmanın diğer yolları, kullanabileceğiniz grafiklerin seçimini içerir. Çörek, çizgi, kutup ve pasta, yönetici alanı sayfalarınızda kullanabileceğiniz grafik türlerinden sadece birkaçıdır. En popüler ücretsiz Bootstrap yönetici şablonlarının çoğu gibi, kullanıcı arayüzünüz için çeşitli düğmeler ve simgeler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılarınıza faydalı bilgiler görüntülemek için harika olan, önceden biçimlendirilmiş bazı portletler de vardır. Google Haritalar entegrasyonu, gösterge tablolarınızda etkileşimli haritaları görüntülemenize yardımcı olurken, arka ofisinizin bir mesajlaşma sistemi içermesini istiyorsanız posta kutusu şablonları kullanışlı olacaktır.

Shoppy, mağazanız veya e-Ticaret uygulamanız için kullanışlı, mobil uyumlu bir pano oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

22. Amaç

Target, Google Material Design kılavuzundan aldığı ilham sayesinde tamamen modern bir görünüme kavuşuyor.

Bootstrap, HTML5 ve CSS3 ile güçlendirilmiş Target, bu ücretsiz yönetici şablonunu gerektiği kadar özelleştirebilmenizi sağlamak için temiz, geliştirici dostu kod sunar. Ancak, harika görünen düzenler ve şablonlar sayesinde Target, uygulamanızın veya web sitenizin pano alanı için iyi bir başlangıç ​​noktası sağlar.

Target’ın gösterge tablosu şablonunun stili ve görünümü, yalnızca Materyal Tasarımı’nın UI oluşturma yaklaşımına dayalı olmakla kalmaz, aynı zamanda maksimum tipografi seçenekleri için bu gösterge tablosu kiti Google Fonts deposuyla da bütünleşir. Tasarımlarınız için şık simgelerden oluşan geniş ve büyüyen bir kitaplık sağlayan Font Awesome entegrasyonu da mevcuttur.

Rakip bir modern pano kullanıcı arayüzü setinden bekleyeceğiniz gibi, Target’ta hedef kitlenize çizelgeler ve grafikler görüntülemek için harika görünen bazı widget’lar bulunur. Target’in ücretsiz sürümü JavaScript ve jQuery ile çalıştığından, bu grafikler birçok yararlı ek işlevle verileri çeşitli farklı şekillerde görüntüleyebilir. Yönetici sayfalarınıza ekleyebileceğiniz diğer kullanıcı arabirimi öğeleri, çizelgelere ek olarak basit ve hareketli ilerleme çubukları, çeşitli düğmeler, mesaj kutuları ve daha fazlasını içerir. Hedef paketine önceden oluşturulmuş sekmeler ve paneller dahil edilmiştir, bu da size panonuza şık, etkileşimli kartlar eklemenin kolay bir yolunu sunar. Yönetici alanlarınıza tablo ve form eklemeniz gerekiyorsa, bu seçenek size iyi hizmet edecektir.

Target, arka ofisinize anında profesyonel bir görünüm kazandıracak şık bir tasarıma sahiptir.

23. Canavar Yöneticisi

Monster Admin, popüler Monster Admin Pro’nun lite versiyonu olan harika bir ücretsiz Bootstrap yönetici şablonu.

Bu şablonun Pro sürümünün sunabileceği çok şey olsa da Monster Admin lite yine de projeniz için uygun olabilir. Yönetici sayfalarınız için Monster Admin’i seçerseniz, panolarınız son derece profesyonel bir tasarıma ve görünüme sahip olacaktır. Genel stil en iyi şekilde minimalist bir kullanıcı arayüzü kiti olarak tanımlanır, ancak sade ve sıkıcı görünmekten kaçınmak için yeterli öğeye sahiptir. Ancak Monster Admin’in tasarımı, uygulamanızın veya web sitenizin temel özelliklerini asla gölgede bırakmaz.

İçerik widget’ları, web sitenizin veya uygulama içeriğinizin kontrol panelinizde nasıl kullanılabileceğine dair harika bir örnektir. Web sitenizdeki makale ve gönderilerin öne çıkan görsellerini admin sayfalarınızda göstererek kullanıcılarınıza görsel içerik sunabilirsiniz. Monster Admin Bootstrap şablonlarının ücretsiz sürümünü oluşturan diğer kullanışlı özellikler, bir fotoğrafla birlikte kullanıcının kişisel ayrıntılarını görüntüleyen kullanıcı profili panellerini içerir.

Google Haritalar, tablolar, çizelgeler ve grafikler, simgeler ve düğmeler gibi yönetici sayfanızın özel düzenlerine eklenebilir. Aslında, Font Awesome entegrasyonu sayesinde, Materyal Tasarımından ilham alan simgeler, yüksek çözünürlüklü retina ekranlardan küçük ekranlı akıllı telefonlara kadar hemen hemen her cihazda harika görünecek. Monster Admin’i seçerseniz, sayfalarınıza uygulamak için güzel bir dizi önceden tanımlanmış renk şeması bulacaksınız.

Monster Admin lite, gelecekte ihtiyaçlarınız artarsa ​​güncelleme seçeneği ile projeniz için özel bir gösterge panosu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabilir.

24. ŞablonVampir

TemplateVamp, klasik bir görünüme ve kullanışlı paneller ve widget’larla yüklenen bir dizi şablona sahiptir.

Popüler Google Material Design stilinin büyük bir hayranı değilseniz, TemplateVamp iyi bir seçim olabilir. Geleneksel yazı tipi seçenekleri, bunu çeşitli uygulamalar ve diğer çevrimiçi projeler için ideal olan ücretsiz bir Bootstrap yönetici şablonu yapar.

Ana TemplateVamp panosunun varsayılan düzeni, neredeyse evrensel kenar çubuğu gezinme konumu yerine bir başlık menüsü içerir. Başlık menüsü simgelerine tıklamak, raporlar, çizelgeler ve kısa kod bölümleri de dahil olmak üzere varsayılan menü öğeleriyle birlikte pano alanınızın tek tek sayfalarını yükler. Bununla birlikte, bu ücretsiz UI kitinin geri kalanı gibi, varsayılan düzenlerden istediğiniz kadar çok veya azını değiştirebilirsiniz.

Grafik seçeneklerine ve verileri nasıl sunmak istediğinize gelince, TemplateVamp tüm ana seçenekleri içerir. Grafikler, pasta, çizgi ve çubuk grafikler ve grafikler dahildir ve görünümleri üzerinde büyük kontrol sahibi olursunuz. Kısa kod kitaplığı sayesinde sayfalarınıza bazı yararlı öğeleri kolayca ekleyebilirsiniz. Seçim, bu ücretsiz Bootstrap yönetici şablonları koleksiyonundaki diğer seçenekler kadar büyük değil, ancak uyarılar, ilerleme çubukları, daraltılabilir grup öğeleri, normal düğmeler ve ağ paylaşım düğmeleri dahil olmak üzere temel özellikler var. sosyal.

TemplateVamp’ın genel görünümü ve hissi, daha modern pano UI kitlerinden bazılarıyla rekabet edemeyebilir, ancak yine de sağlam bir dizi özellik barındırıyor.

25. YöneticiBSB

AdminBSB varsayılan olarak renkli bir düzene sahiptir, ancak görünümü projenize uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz.

AdminBSB Bootstrap’ın ücretsiz gösterge paneli kiti, Google’ın popüler Materyal Tasarımı stiline dayanmaktadır. Ancak, Materyal Tasarımından ilham alan diğer yönetici şablonlarından bazılarının aksine, AdminBSB cesur ve renkli bir görünüme sahiptir. Ana demoda düz arka plan renklerine sahip karolar kullanılarak pano alanınızın öne çıkması ve kullanıcılarınız üzerinde unutulmaz bir izlenim bırakması sağlanır.

Özel panonuza ekleyebileceğiniz kartlar söz konusu olduğunda, AdminBSB sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Seçenekler, isteğe bağlı gerçek zamanlı güncellemeler içeren çizelgeleri, birden çok gömülü öğeye sahip çizelgeleri ve önemli mesajları ve bildirimleri gösteren çeşitli uyarı kartlarını içerir. Bu kartların örneklerini AdminBSB çevrimiçi demosunda görebilirsiniz; buna, panonuzu görsel olarak daha çekici hale getirmek için animasyon efektlerinin nasıl kullanılabileceğinin iyi bir gösterimi dahildir.

Fare imleci bir öğenin üzerine geldiğinde ateşlenen kart rengi animasyon efektlerine ek olarak, özel pano kullanıcı arayüzünüze animasyonlu sayaçlar da ekleyebilirsiniz. Simgeler ayrıca, kullanıcılarınız kontrol panelinde gezinirken yönetici sayfalarınıza etkileşimli bir his vererek canlandırılabilir.

Diğer popüler UI öğeleri, düğmeler, rozetler, aralık kaydırıcıları ve çoklu liste ve tablo stilleriyle ücretsiz pakete dahil edilmiştir. Verileri çizgi, çubuk, halka ve alan grafikleri dahil olmak üzere farklı biçimlerde sunmanıza yardımcı olmak için hareketli grafik işlevi mevcuttur. Google, Yandex ve jVector haritaları da yönetici sayfalarınıza yerleştirilebilir.

AdminBSB, bu ücretsiz yönetim araç setinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için kapsamlı bir dizi yardımcı çevrimiçi belge ile desteklenmektedir.

26. Asgari

Minimal, zarif bir düz arayüz tasarımını kullanışlı bir dizi yönetici paneli işleviyle birleştirir.

Özel yönetici panelinizin birinci sınıf bir görünüme sahip olduğundan emin olmak istiyorsanız, bu ücretsiz Bootstrap yönetici şablonu size yardımcı olabilir. Kenar çubuğu menüsündeki hareketli simgelerden hareketli grafiklere kadar Minimal, kullanmanız için birçok görsel efekt içerir.

Pano sayfalarınıza medya galerileri eklemek Minimal ile mümkündür, bu da size web sitenizdeki görüntüleri üyelerinize göstermenin hızlı bir yolunu sunar. Projeniz çok fazla resim ve grafik içeriyorsa, bu özellik ilginizi çekmelidir. Ayrıca pakette, diğer kullanıcılardan ve yönetici ekibinin üyelerinden gelen dahili mesajları görüntülemenin bir yolunu sağlayan bir dizi gelen kutusu şablonu da bulunmaktadır.

Minimal ile ızgara düzenleri kolayca oluşturulabilir. Bu yönetici araç setinin geri kalanı gibi, oluşturduğunuz herhangi bir ızgara düzeni, küçük ekranlı cihazlarda kullanılabilmesini sağlamak için tamamen mobil duyarlı olacaktır. Projenizin gerektirmesi durumunda form şablonları da dahildir. Form doğrulama desteği sayesinde Minimal kullanmak, kullanıcılarınızdan ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri almanızı sağlamalıdır.

Minimal, özel bir uygulama arka ucu oluşturmanıza yardımcı olmaya hazır, ücretsiz ve rekabetçi bir yönetici sayfası oluşturucusudur.

27. Renk

Renk, denenmiş ve test edilmiş düz UI tasarımına yapışır, ancak yönetici sayfalarınızın ilginç görünmesini sağlamak için çok fazla renk ekler.

Ücretsiz renkli Bootstrap şablonu, projeniz parlak ve canlı bir dizi yönetici sayfası gerektiriyorsa harika bir seçenektir. En son web uygulamanız veya yazılım programınız için pano tasarlıyor olun, Colored kontrol etmeye değer.

Kayan animasyonlar ve grafik efektler, Colored’a hedef kitlenizle iyi çalışması gereken birinci sınıf bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. UI bileşenleri çok iyi tasarlanmıştır ve hangi cihazda veya ekran boyutunda görüntülendiklerinden bağımsız olarak en iyi şekilde görünürler. Tüm ana grafik türleri kapsanır ve üzerinde çalışılacak çeşitli tablo düzenleri ve biçimleri vardır. Özel kontrol panelinizde veri sunmanız gerekiyorsa, bu özellikleri beğeneceksiniz.

Takvimler ve formlar oluşturmak için şablonlar Renk Yönetimi Şablon Paketinde bulunabilir, bu nedenle bu kullanışlı bileşenleri panonuza eklemek sorun olmaz. Yönetici alanınıza destek içeriği eklemenize yardımcı olacak bir 404 hata sayfası şablonu ve bir SSS sayfası şablonu da vardır.

Renk Yönetimi Şablonları, ciddi bir gösterge panosu UI özellikleri seti ile desteklenen eğlenceli bir tasarıma sahiptir.