Sanatçılar için en iyi 22 WordPress teması 2022

Bir sanatçı olarak, şok edici bir görüntünün insanlarda uyandırabileceği duyguyu bilirsiniz. Ve oluşturduğunuz sanat eseri kesinlikle iletmek istediğiniz mesajı iletecek olsa da, web siteniz de portföyünüzü doğru ışıkta sunmalıdır. Web sitenizin tasarımını ihmal ederek en iyi çalışmanıza da perde çekebilirsiniz.

Resminizi sergileyecek bir tema, sanatınızı tamamlayacak en iyi tasarımı oluşturmanıza olanak tanıyan doğru işlevsellik ve kişiselleştirme dengesine sahip olmalıdır. Ancak nereye bakacağınızı bilmiyorsanız samanlıkta iğneyi bulmak neredeyse imkansız olabilir.

Neyse ki, zor iş sizin için yapıldı – sanatçıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen sayısız parçayı sıraladık ve bugün size piyasadaki en iyi 21 parçayı getirdik.

1. Bölme

divi-portföy

Beş dakikadan uzun süredir WordPress kullanıyorsanız, Divi’yi kesinlikle duymuşsunuzdur. Bu çok amaçlı tema mükemmel bir üne sahiptir, ancak geniş kapsamı göz önüne alındığında, sanatçılar için gerçekten uygun olabilir mi?

Cevap Evet! Yeni başlayanlar için, yekpare Divi Builder’ı keşfettiğinizde iç mimarınız serbest kalacak. Bu sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, sayfalarınızı oluşturmak için 46’dan fazla içerik öğesi içerir. Ancak, mümkün olduğu kadar çabuk çalışmaya başlamak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla önceden oluşturulmuş yerleşim düzeni de vardır.

Portföyünüzü göstermek de sorun değil. Divi, bunu yapmak için bir dizi özelleştirilebilir şablon içerir. Tam genişlikte galeri, ızgara ve atlıkarınca düzenleri (kutulu sürümleri mevcuttur) vardır ve portföyünüz de filtrelenebilir. Düzenler basit, ancak etkileyici görünüyorlar ve yerleşik Divi Builder seçenekleriyle ince ayar yapılabilir.

Divi’nin sunduğuna hiç şüphe yok. Tasarımda esneklik ve güce ihtiyaç duyan sanatçılar için ideal bir seçim olabileceğini söylemekten mutluluk duyuyor ve web sitelerini oluşturmalarını gönülden tavsiye ediyoruz.

2. Kalyum

Bir sanatçı olarak, önde gelen bir web sitesi, dikkat çekmek ve tarzınızın bir anlık görüntüsünü sağlamak için çok önemlidir. Bu nedenle, Kalium gibi öldürücü bir tema, muhtemelen yaptığınız en önemli web sitesi seçimi olacaktır.

Diğer temalar modern işlevler ve özellikler sunsa da, Kalium kendini “son teknoloji” gibi hissettiriyor. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre kolayca yapılandırılabilir. Hızlı bir şekilde başlamak için önceden tanımlanmış 13 demodan birini yükleyebilirsiniz, ancak birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanarak kendi düzeninizi de oluşturabilirsiniz. Düzen özelleştirme söz konusu olduğunda, Google ve FontSquirrel’in sağladığı 1.500’den fazla yazı tipi arasından seçim yapabilir ve premium yükseltme ile 2.500’den fazla Typekit yazı tipi ekleyebilirsiniz.

Tabii ki, hepsi bu değil. Kalium, renkler, üstbilgiler ve altbilgiler, blog ve portföy sayfaları, vitrininiz ve çok daha fazlası gibi tasarım öğelerini özelleştirmenize olanak tanıyan özel bir yönetici paneli içerir. Son olarak tema 16 dile çevrildi ve WPML eklentisi ile tam uyumlu.

Genel olarak, Kalium’un diğer temalardan aşina olduğumuz bir dizi unsuru vardır. Bununla birlikte, bu temanın diğer pek çok kişinin erişemeyeceği bir kalite havası var. Kalium’u gönülden tavsiye edebiliriz ve yakında kontrol etmenizi öneririz!

3. Stokholm

İsveçliler minimalizmi tercih etmeleriyle tanınırlar, dolayısıyla Stockholm’ün bu yaklaşıma odaklanması şaşırtıcı değil. Bu nedenle, işlerinizi sergilemeye gelince, yolunuza çıkmayacak.

İşletmeleri, açılış sayfalarını, e-ticaret mağazalarını ve daha fazlasını kapsayan bu temayla seçebileceğiniz çok sayıda demo şablonu vardır. Portföy tasarımları, esas olarak kalın yazı tipleri ve yüksek kontrastlı renk şemaları nedeniyle hayattan daha büyük görünüyor. Stockholm ayrıca, benzersiz gereksinimlerinize uygun bir düzen oluşturmanıza olanak tanıyan premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini de içerir.

Basitçe söylemek gerekirse, Stockholm sanatınızı çekici ama minimalist bir tarzda sergilemenin basit bir yolunu sunar. Çalışmanızın ön plana çıkmasını istiyorsanız, bu temanın demosuna göz atmanızı öneririz!

4. Alev

Mevcut neredeyse sınırsız sayıda temaya göz atarken, birçoğunun aynı alt nişlere, genellikle ilginç veya serbest tasarım ajanslarına odaklandığını göreceksiniz. Ancak daha ciddi kavramlarda uzmanlaşanlar için Blaze gibi işini hakkıyla yapabilecek bir konuya ihtiyaçları olacaktır.

12 demo tasarımından birini ilk açtığınızda, muhtemelen herhangi bir şablonda neredeyse tamamen renk yokluğunu fark edeceksiniz. Bu monokrom yaklaşım, daha resmi işler için idealdir. Tabii ki, diğer öğelerle birlikte yerleşik yönetici paneli aracılığıyla tam ihtiyaçlarınıza göre de değiştirilebilir. Düzeninizin ve tasarımınızın daha da derin bir şekilde ayarlanması için dahil edilen Visual Composer eklentisi birçok seçenek sunar. Tüm demo tasarımları tek tıklamayla kurulabilir ve tamamen özelleştirilebilir.

Varsayılan renk şeması nedeniyle, medya belirgin görünecek ve onu ideal bir portföy teması haline getirecektir. Yenilemeler sorunsuzdur ve çoğunlukla varsayılan başlıklar net ve kalındır. Bu kesinlikle her şey pahasına işinizi sergilemek için bir temadır, ancak dahil edilen eklentiler ve arka uç seçenekleri göz önüne alındığında, dünya bu konuda sizin istiridyenizdir.

Kısacası Blaze, diğer birçok temadan farklı bir seçenek sunuyor. Harika görünen bir çözümdür ve çalışma tarzı ne olursa olsun, çalışmalarını belirgin bir şekilde sergilemek isteyenler tarafından düşünülmelidir.

5. Kod çözme

sanatçılar için uncode-portföy-teması

Sanatçılar çok çeşitli kategorilere ayrılabilir: grafik tasarımcılar, ressamlar, müzisyenler ve film yapımcıları bunlardan birkaçıdır. Uncode’da esnek yerleşim tasarımı, zarif görseller ve kapsamlı markalama seçenekleriyle her tür yaratıcılığa hitap edecek şekilde tasarlanmış bir tema bulacaksınız.

Uncode’un düzeni, yalnızca ihtiyacınız olan düzen seçeneklerini ve menünüzün içeriğinizi tıkamasını önlemek için tuval dışı bir seçenek de dahil olmak üzere altı menü stilini sağlamak için tasarlanmış Visual Composer eklentisinin dahil edilmiş bir sürümünü temel alır. Dahil edilen LayerSlider ve Revolution Slider eklentileriyle, en iyi çalışmanızı belirgin bir şekilde görüntüleyebilirsiniz ve resimler, dahil edilen iLightBox eklentisi sayesinde özelleştirilebilir bir ışık kutusunda görüntülenebilir.

Tema, Google Fonts, Typekit, Font Squirrel ve Fontdeck’ten kapsamlı yazı tipi seçeneklerine ve son teknoloji bir SVG logosu seçeneğine sahiptir, böylece markanız, kullanıcıların cihazından bağımsız olarak keskin olabilir.

Uncode, mümkün olduğu kadar çok yaratıcıyı çekmek için, medya kitaplığı desteğini geliştirerek Spotify, SoundCloud, Instagram ve daha fazlasıyla entegrasyona izin verdi.

Son olarak, geliştiriciler, hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanıza yardımcı olmak için 30’dan fazla demo (her biri tek tıklamayla içe aktarılan) eklediler. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, web sitelerinde bir dizi anlatımlı video eğitimiyle birlikte kapsamlı belgeler bulunur.

Basitçe söylemek gerekirse Uncode, çalışmalarını sergileyen tüm yaratıcı türler için övgüye değer bir temadır.

6. Weston

weston-serbest çalışan-wordpress-teması

Weston, işlevsellik içeren ve web sitesi tasarımınızı geliştirmenize yardımcı olacak birkaç popüler eklenti içeren çok amaçlı bir yaratıcı temadır.

Yaratıcı merkezli temalar minimalist olma eğilimindedir ve bu anlamda Weston hayal kırıklığına uğratmaz. Aralarından seçim yapabileceğiniz ‘kavramlar’ adı verilen 12 demo düzeni vardır, tipografi net ve okunması kolaydır ve negatif alan mükemmellik için kullanılır. Bu basit, yani tüm dikkatin olması gerektiği gibi işinize odaklandığı anlamına geliyor. Daha fazla tasarım ayarlaması için, birlikte verilen Visual Composer eklentisini devreye alabilir ve Slider Revolution eklentisini kullanarak çalışmanızı içeren çekici görüntüler oluşturabilirsiniz.

Portföye gelince, gerçekten sadece iki tane var: bir duvar tasarımı ve dört sütunlu bir tasarım. Bununla birlikte, Weston’ın seçeneklerin sayısı açısından eksikliğini, mükemmel tasarımda telafi ediyor – hepsi şık ve şık görünüyor ve duvar tasarımı aynı zamanda tam genişlikte bir şablonla geliyor. Tek proje sayfaları da güzel görünür, çalışmanız ilişkili metin içeriğini boğmadan belirgin bir şekilde görüntülenir.

Weston özünde minimalisttir ve buna genel tasarım ve işlevsellik dahildir. Yine de bu sadece minimalistler için bir bilet ve içerdiği eklentiler göz önüne alındığında, daha yoğun bir şeye ihtiyaç duyanlar için bir ev bile bulabilirsiniz.

7. Werkstatt

Yaratıcı temalar genellikle iki gruba ayrılır: görsel olarak ağır veya metin tabanlı. Ancak, her iki uçta da uç noktalar bulmak yaygın değildir. Werkstatt bu eğilime karşı koymayı hedefliyor ve bu süreçte yıldız görünümlü bir tema sağlamayı başarıyor.

Bahsettiğimiz gibi, bu konu tamamen görsele odaklanmıştır, öyle ki ek metin için çok az yer vardır. Bu harika bir portföy teması sağlar. Varsayılan düzen, portföy öğeleriniz için tam ekran bir duvar ızgarası sunar, bu nedenle en iyi çalışmanızı görüntülemek kolay olacaktır. Daha “geleneksel” görünenler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz başka demo şablonları vardır, ancak her birinin diğer birçok temanın kopyalayamayacağı benzersiz bir stili vardır.

Sitenizi tasarlarken, demo şablonlarını varsayılan ayarlarında kullanabilir veya dahil edilen Visual Composer eklentisini kullanarak düzenlerinizi daha fazla değiştirebilir (veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz). Portföyünüzün ilk konseptinize uymasını sağlamak için çok çeşitli özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi önceden oluşturulmuş portföy stili de vardır.

Basitçe söylemek gerekirse, Werkstatt birçok site türü için sağlam bir temel sağlama yeteneğine sahip olsa da, portföylerde gerçekten başarılıdır. Çalışmanızı sergilemek için mevcut en iyilerden biri olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle kısa listenizin en üstünde olmalı!

8. Amedeo

Güzellik bakanın gözünde olabilir, ancak bazı konuların diğerlerinden daha çarpıcı olduğu inkar edilemez. Ziyaretçilerinizi suskun bırakacak bir konu arıyorsanız, Amedeo harika bir seçenektir.

Bu tema, galeri ana sayfaları, çevrimiçi sanat mağazaları ve daha fazlası için tasarımlar dahil, içe aktarabileceğiniz bir düzineden fazla demo içerir. Her tasarım, belirli öğeleri ‘pop’ yapan yeşil vurgulara yoğun bir vurgu ile zevkli bir pastel renk paletine sahiptir.

Ancak, hiçbir konu sadece görünüşle ilgili olmamalıdır. Bu nedenle Amedeo, bir e-ticaret mağazası kurmanıza ve ziyaretçilerin sırasıyla sizinle iletişim kurmasına yardımcı olmak için WooCommerce ve Contact Form 7 eklentileriyle birlikte gelir. Bu araçları klasik tasarımınızla birleştirin ve söz konusu stil olduğunda rekabetin çok ötesinde olan çevrimiçi mağazaları kolayca oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda pek çok temel özelliği de barındıran güzel bir tema arıyorsanız, Amedeo’da ‘sağa kaydırmayı’ düşünün!

9. Sanat

Sanatın kendisi için konuşması gerektiğini düşünüyorsanız, görsellerinizin kendileri için konuşmasına izin veren minimal bir temaya ihtiyacınız var. Sanatın resme girdiği yer burasıdır.

Bu tema tamamen minimalizm ile ilgilidir ve bu, dahil edilen demo tasarımlarının her birinde gösterilir. Çoğu durumda, galerileriniz, dikkatleri gitmelerini istediğiniz yere çekmeye yardımcı olmak için çok fazla negatif alan kullanarak merkez sahne alır.

Minimalist dış görünümüne rağmen kaputun altında pek çok şey oluyor. Amedeo, birden fazla galeri türü içeren bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir ve ayrıca web sitenizin tipografisini özelleştirmek için birçok seçenek sunar.

Genel olarak, basit görünen ama yine de bir izleyici çekmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm güçlü özellikleri içeren bir web sitesi istiyorsanız, Art tam olarak aradığınız şey olabilir.

10. İllüstratör

Bir ressama sanatını nasıl sergileyeceğini ya da bir fotoğrafçıya resimlerini nereye asacağını söyleyemezsin. Bir sanatçıysanız, Illustrator gibi bir temanın fazlasıyla sunduğu tam bir yaratıcı özgürlüğe ihtiyacınız vardır.

Illustrator, çoğunlukla illüstratörlere yönelik 15 benzersiz açılış sayfası tasarımı içerir. Tarzı tuhaf, ancak modern ve bu, portföy tasarımlarında da kendini gösteriyor. Illustrator ile çalışmanızı görüntülemek için 10’dan fazla benzersiz tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Bu çeşitlilik, onu tüm çizgilerden sanatçılar için sağlam bir seçim haline getiriyor.

Tema ayrıca sosyal paylaşım entegrasyonu, referans kaydırıcıları, paralaks bölümleri ve hatta özel infografik kısa kodları dahil olmak üzere bazı harika özellikler içerir.

Zarif ama aynı zamanda sanatınızı daha iyi sergileyebilmeniz için çok çeşitli özellikler sunan bir tema arıyorsanız, Illustrator bir göz atmaya değer olacaktır.

11. Zarif

zarif tema

Elegant, adının hakkını veren harika bir iş çıkarıyor. Bununla birlikte, web sitenizin ne kadar zarif göründüğü büyük ölçüde kullandığınız görüntülerden kaynaklanmaktadır, çünkü Elegant, resminiz için neredeyse boş bir tuval sağlayan tam genişlikte bir temadır.

Themify tarafından desteklenen Elegant, tescilli sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuyla birlikte gelir; bu, sitenizi bir araya getirmek için çok fazla teknik bilgiye ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, blog gönderileri, bir özellik sayfası, bir ajans sayfası, bir sanatçı sayfası, bir dergi sayfası ve bir e-Ticaret mağazası için mevcut seçeneklerle sayfa şablonlarında eksik kalmaz.

Daha pratik bir bakış açısıyla, Elegant’ın 30 günlük para iade garantisi ve bir yıllık destek ve güncellemeleri vardır ve satın alma işleminize ücretsiz bir alternatif tema dahildir.

12. Gülümseme

Modern web siteleri harika görünse de, bir siteden diğerine tasarımdaki benzerlikleri fark ettiğiniz için affedileceksiniz. Portföyünüz için gerçekten benzersiz bir şey istiyorsanız, Smiltè size yardımcı olabilir.

Kutunun dışında, tema, yalnızca birkaç tıklamayla yapılandırabileceğiniz düzinelerce portföy düzeni içerir. Her tasarım gerçekten benzersizdir, ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: inanılmaz renk kullanımları. Smiltè pastel renkleri vurgular ve varsayılan tasarımları baştan sona güzel mavi vurgular kullanır.

Smiltè, düzeninizi ihtiyaçlarınıza göre oluşturmayı ve özelleştirmeyi kolaylaştıran WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Ayrıca, tek bir yerde en iyi çalışmanızla ziyaretçileri şaşırtabilmeniz için gelişmiş kaydırma işlevi içerir.

Özelliklerden ödün vermeyen renkli ve güzel bir tema arıyorsanız, Smiltè sizin için mükemmel bir seçim olabilir – bir göz atın ve neler sunabileceğini görün!

13. Bolge

Sıkıcı web siteleri olan pek çok tasarım ajansı görmüyorsunuz ve bu bir tesadüf değil. Ziyaretçilerinizi ilk görüşte şaşırtamıyorsanız, doğru konuda yardıma ihtiyacınız var. Bolge sizin için olabilir.

Bu tema, 18’den fazla benzersiz ana sayfa düzeni ve 25 portföy düzeni ile şık bir ajans web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Her tasarım benzersiz olsa da, hepsi harika bir pastel renk paletini, mükemmel tipografi kullanımını paylaşır ve her biri göz alıcı bir harekete geçirici mesaj (CTA) eklemek için birkaç yer içerir.

Bolge, WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir; bu, sayfa öğelerinizden herhangi birini saniyeler içinde özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, hayalinizdeki tasarım ajansı web sitesini oluşturmak için her bir demo tasarımın en sevdiğiniz kısımlarını alabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, başarı kısmen rakiplerinizden daha iyi görünen bir tema gerektirir. Bize göre Bolge, standardını yakalayabilir.

14. Oku

Modern bir web sitesi çağdaş bir çözüm gerektirir. Bu durumda çözüm, bir portföy, bir etkinlik web sitesi ve daha fazlasını görüntülemek için tasarlanmış bir tema olabilir; Cevap Leedo olabilir.

Bu temadaki demo tasarımların her biri renklidir. Tasarımların kalıpları bozmadığı doğrudur, ancak negatif alanın ve çarpıcı renklerin mükemmel kullanımı, ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek tasarımlar yaratır.

Ayrıca, bu tasarımlardan herhangi birini kalbinizin içeriğine göre özelleştirmenize izin veren bir görsel portföy düzenleyici ile oynayabilirsiniz. Tema, web sitenizden ürün ve hizmet satmak istiyorsanız harika olan WooCommerce e-ticaret eklentisi ile birlikte gelir.

Birçok tema, işlevsellik uğruna stili feda eder, ancak Leedo, her ikisine de sahip olabileceğinizi kanıtlıyor. Deneyin ve hayatınıza biraz renk katın!

15. Sanat Günü

Sanat galerileri genellikle güzel sanat eserleriyle çevrili temiz ve temiz çizgilerdir. Bir web sitesinin bu duyguyu taklit etmesi kolay bir başarı değil, ancak Artday ile doğru yolda olabilirsiniz.

Artday, bir çevrimiçi mağazanın modern bir versiyonunu sunuyor. Minimal galerileri ve güzel ürün sayfalarını kullanarak baskılarınızı, tablolarınızı ve diğer sanat türlerini sergileyebilirsiniz. Her ikisi de temiz softbox’lar ve açıklama bölümleri içerir.

Ancak, diğer birçok temanın aksine Artday, önceden tasarlanmış sayfalarla birlikte gönderilmez. Bunun yerine, WooCommerce ile sıkı bir şekilde bütünleşerek beğeninize göre bir mağaza oluşturmanıza olanak tanır. Özel kaydırıcılar ve başlıklar, e-posta açılır pencereleri ve birlikte verilen Visual Composer eklentisi için destek gibi özellikler sunar. En son araçla, çevrimiçi mağazanızın düzenini pratik olarak istediğiniz şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz.

Sanatınızı sergilemenize ve satmanıza izin veren, güçlü özelliklere erişim sağlayan bir tema arıyorsanız, Artday’e bir göz atın.

16. El sanatları ve sanat

İster sanatınızı sergilemek ister çevrimiçi satarak geçiminizi sağlamak istiyorsanız, doğru temaya ihtiyacınız var. İdeal olarak, ikisini birden yapmanıza izin veren birini seçersiniz – işte tam da bu noktada Crafts & Arts devreye girer.

Crafts & Arts ile dört benzersiz ana sayfa düzeniyle oynayabilirsiniz. Çoğu, en iyi çalışmanızı sergileyebilmeniz için büyük ızgara galerilerine sahiptir. En büyük başarılarınızı paylaşmak için kullanabileceğiniz bir portföy tasarımı da var, yaratıcı işler için başvuruyorsanız mükemmel. Genel olarak, düzen minimaldir, bu da işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

Revolution Slider, Contact Form 7, Events Calendar ve WPBakery Page Builder dahil olmak üzere çeşitli eklentilerdeki Crafts & Arts paketleri. Tema, portföy kategorileri, özel ayrıntılar ve daha fazlası gibi tasarımlarınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz 150’den fazla özel öğeyle birlikte gelir. Ayrıca, ücretsiz WooCommerce eklentisiyle bütünleşir ve sanatınızı çevrimiçi satmak için harika bir seçenek haline getirir.

Her şey düşünüldüğünde, çevrimiçi pazarlardan kaçınmak ve kendi mağazanızı kurmak istiyorsanız Crafts & Arts’ın size hitap edeceğini düşünüyoruz. Bu size benziyorsa, daha yakından bakmaya değer.

17. Kırmızı sanat

Özellikle iş odaklı web sitelerine bakarsanız, web sitenizin işlevsel görünmesi gerektiğini düşündüğünüz için affedileceksiniz. Modern tasarımın sanatsal duyarlılıkla buluştuğu kırmızı sanata girin.

Bu tema, fotoğraf web siteleri ve portföy tasarımları söz konusu olduğunda parlıyor. Herhangi biri bir işletme web sitesi için yeterince profesyonel görünen, aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce düzen seçeneği ve demo içerir. Bu, hizmetlerinizi tanıtmak için temayı kullanabileceğiniz ve ayrıca dahil edilen WooCommerce eklentisini kullanarak bir çevrimiçi e-ticaret mağazası kurabileceğiniz anlamına gelir.

Tasarımlarının ne kadar çok yönlü olduğu düşünüldüğünde, Red Art’ın da bu tarza uygun işlevselliğe ihtiyacı var. Neyse ki, dahil edilen Visual Composer eklentisi, web siteleri oluşturma konusunda deneyimsiz olsanız bile, düzenlerinizi kolayca özelleştirmenize olanak tanır.

Hem çalışmanızı göstermenize hem de ondan yararlanmanıza yardımcı olabilecek bir tema istiyorsanız, Red Art gibi çok yönlü bir seçeneğe ihtiyacınız var – kendiniz görün!

18. Alona

alona-wordpress-teması

Alona, ​​ilk bakışta sanatı çağrıştırır: tasarımın kendisi, tarayıcı penceresinde etkili bir şekilde “çerçevelenir”. Bu, ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek güzel bir etki yaratır.

Bu tema ayrıca şablonlarda veya işlevsellikte eksik değildir. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki açılış sayfası düzeni ve dört farklı portföy stili vardır ve ayrıca bir Hizmetler sayfasının yanında bir blog şablonu da bulacaksınız (kuşkusuz hayal kırıklığı yaratıyor). Alona ayrıca mütevazı bir kısa kod seçimi ile birlikte gelir.

Eşsiz ‘çerçeve’ tasarımı ile Alona, ​​alışılmış temalı ücretlerden biraz farklı bir şey sunar ve dikkate alınmaya değerdir.

19. Sanatçı

sanatçı-tema-wordpress

En azından, benzersiz bir şey yarattıkları için Sanatçı geliştiricilerini tebrik edebilirsiniz. Düz, minimal tasarımın gerçekten moda olduğu bir dünyada, Artist biraz daha sanatsal.

Elbette, güçlü, benzersiz bir stil benimsemeyi seçmek, Artist’in herkese hitap etmeyeceği anlamına gelir. Bu konuyla ilgili kullanabileceğiniz medya açısından da sınırlamalar olduğu söylenebilir; birçok resim tasarım bağlamına tam olarak uymaz.

Hemen Artist’e kapılırsanız, o zaman sizin için doğru seçim olabilir, ancak çoğu insan için doğru bir seçim olmayacağı düşünülebilir.

20. Kral Boyu

kral-size-wordpress-teması

King Size, adından da anlaşılacağı gibi, ağır, tam genişlikte bir görüntü düzenine sahiptir.

Ana sayfadaki ana resim aslında bir kaydırıcıdır ve yeni ziyaretçiler için önemli sanat eserlerini tüm ihtişamıyla sergilemenize olanak tanır. Flap tarzı gezinme menüsü görüntünün üstüne yerleştirilmiştir, bu da ekranın o bölümünde gerçekten çok fazla şey olamayacağı anlamına gelir.

King Size gibi temalar, tasarımın ana sayfanın ötesinde ne kadar iyi uygulandığı konusunda gerçekten başarılı veya başarısız oluyor ve  bu cephede etkilemeyi başaramıyor. Öne çıkan özellikler arasında altı farklı galeri türü, özel bir portföy gönderi türü, çeşitli kısa kodlar için destek ve çok daha fazlası bulunur. King Size tasarımına çok fazla özen ve dikkat gösterildiği açıktır ve göz alıcı ana sayfası size onu dikkatlice düşünmeniz için iyi bir neden sunar.

21. Zas

Sanatçı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak, işinizi tanıtmak için çevrimiçi bir pazara sahip olmak bir nimettir. Doğru pazarı bulamıyorsanız, doğru tema ile oluşturabilirsiniz. Zass, oraya ulaşmanıza yardımcı olacak mükemmel bir seçenek olabilir.

Bu konu, tek tek mağazalara ve birden çok satıcıya yönelik tüm çevrimiçi pazar yerlerine yöneliktir. Bu nedenle, kullanabileceğiniz çok sayıda önceden oluşturulmuş mağaza düzeni içerir ve bunların tümü, ürünlere odaklanmak için oldukça minimalisttir.

Zass ile WooCommerce ile uyumlu bir tema alırken, WP Marketplace eklentisini de bulacaksınız. Bu, mağazanızı herkesin sanatını satabileceği bir platforma dönüştürmenize olanak tanır. Zass sayesinde satıcılar satışları, incelemeleri ve daha fazlasını izleyebilir.

Genel olarak, Zass, ihtiyacınız olan hemen hemen tüm özellikleri içeren harika bir seçenektir. Bu nedenle, demoya bir göz atın ve cüzdanınızı açmaya hazırlanın!

22. Filtreleme

filtrelenmiş wordpress teması

İlk bakışta, Filtrelenmiş ilham verici bir tema değil. Kutu tasarımı ve yuvarlatılmış köşeleri ile resmi Yirmi On İki WordPress temasını oldukça andırıyor ve dokulu arka plan, daha göz alıcı tam görüntü arka plan tasarımlarının çoğuna kıyasla oldukça eski görünüyor.

Peki bu sorunu telafi edecek bir şey var mı? Bu size kalmış, ancak tema geliştirme dünyasında rekabet yoğun ve Filtrelenmiş muhtemelen yalnızca küçük bir grup insanı çekiyor. Aşırı tanıdık düzenin ötesinde, metin bazı insanların gözleri için çok küçük olacak ve tipografi ilham vermiyor.

Ayrıca, Filtered’in 59 dolarlık fiyat etiketi de onu diğer birçok seçenekten daha yüksek bir fiyat aralığına koyuyor. Duyarlı tasarım, tema özelleştirme, özel sayfa şablonları, vb. gibi olağan özelliklerin hepsini bekleyebilirsiniz, ancak çok az kişinin bunu en iyi seçeneği bulması muhtemeldir.