Videografikerler İçin En İyi 12 WordPress Teması 2022

Yaratıcı ama profesyonel görünümlü bir web sitesine ihtiyaç duyan bir kameraman iseniz, bu koleksiyonda uygun bir şablon seti bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Tüm bu WordPress kameraman temaları zarif şablonlara ve web sitenizde video görüntülemek için birçok seçeneğe sahip olduğundan, hangisini seçerseniz seçin, ihtiyacınız olan her şeye erişiminiz olmalıdır.

Ancak, erişiminiz olan web sitesi şablonlarının ve demoların sayısı, tema paketine bir sayfa oluşturucu eklentisinin dahil edilip edilmediği ve ne tür web sitesi barındırma hizmetleri videolarının aktif olarak desteklendiği dahil olmak üzere bu temalar arasında bazı farklılıklar vardır.

Mevcut tasarım stillerinin çeşitliliği nedeniyle, web sitenizin nasıl görünebileceği hakkında iyi bir fikir edinmek için demoları kontrol ettiğinizden emin olun. Ancak, yaratıcı içgüdülerinizin kısıtlanmamasını sağlamak için bu videografi temalarının çoğunun son derece özelleştirilebilir olduğunu unutmayın, bu nedenle yalnızca varsayılan şablonları ve ayarları kullanmakla sınırlı değilsiniz.

1. makara

Videografçılar için Reel WordPress teması

Reel, kameramanlar ve diğer video profesyonelleri için ideal olan bir video portföyü WordPress temasıdır.

Bu, kameramanlar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress teması olduğundan, yeni web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır. Web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için, Reel paketinde tam olarak oluşturulmuş üç ana sayfa düzeni vardır. Bu düzenlerin her biri, video içeriğinizi veya resimlerinizi kaydırıcı biçiminde görüntülemek için büyük bir başlık bölümü ve ardından bazı önemli portföy öğelerinizi içerir.

Reel’in ana sayfa şablonları farklı ızgara düzenleri kullanır, böylece video içeriğinizi görüntülemek için iki, üç veya dört sütunlu bir ızgara arasından hızla seçim yapabilirsiniz. Bir kullanıcı, video küçük resimlerinizden birine tıkladığında, oynatıcı bir lightbox yer paylaşımında başlar ve ziyaretçilerinize, gereksiz dikkat dağınıklığı olmadan tam ekran modunda içeriğinizi net bir şekilde görmelerini sağlar.

Video ışık kutusu oynatıcıda ayrıca yerleşik bir kaydırıcı bulunur, bu da ziyaretçilerinizin önce ışık kutusu kaplamasını kapatmak zorunda kalmadan oynatma listesindeki sonraki videoya zahmetsizce atlamalarına olanak tanır. Kitlenizin videolarınızı ve diğer içeriği görüntülemesini olabildiğince kolaylaştırmak istiyorsanız, Reel teması gerçekten yardımcı olabilir.

Üç ana sayfa şablonuna ek olarak Reel, kullanmanız için etkileyici sayıda portföy tasarımına da sahiptir. Bu düzenler, çok sütunlu düzenler, tüm videolarınızı tek bir sayfada görüntülemek için sonsuz kaydırma düzeni ve sayfanızda mümkün olduğu kadar çok genişliği kullanarak tek bir videoyu görüntüleyen tam genişlikli bir şablon dahil olmak üzere birçok farklı varyasyonda gelir. mümkün.

Sitenizi oluştururken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için Reel, iletişim, hizmetler ve hakkında sayfaları için şablonlarla birlikte gelir. Ayrıca, ziyaretçileriniz için en son haberlerinizi ve diğer içerikleri yayınlamak için eksiksiz bir blog şablonu seti ve Reel’in e-ticaret desteği sayesinde, fiziksel ürünleri satmak ve videografi web sitenizden dijital indirmeler yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm şablonlar. WordPress.

Makara iyi görünüyor ve ayrıca son derece özelleştirilebilir, bu da onu kameramanlar için çok yönlü bir konu haline getiriyor.

2. Cannes

Cannes

Cannes, belirli bir kameraman türüne hitap etmesi gereken şık bir şekilde tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

Bu tema, çok çeşitli kameramanlara hitap etmesi gereken tarafsız bir seçeneğin yanı sıra düğün kameramanı web sitelerinde kullanılmak üzere ayarlanmış daha odaklı bir seçenek de dahil olmak üzere birkaç farklı web sitesi demosuna sahiptir. Düğün seçeneği çok esnek olduğu için genel tarzını seviyorsanız ancak farklı hizmetler sunuyorsanız, ihtiyaçlarınıza göre gerekli değişiklikleri de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak, düğün ve benzeri etkinlikleri çekmek sizin uzmanlık alanınızsa, Cannes’ın başlamaya hazır bir demosu da var.

Web sitenizi kurarken, önceden tanımlanmış iki stil kitinden birini web sitenize uygulayabilirsiniz. Bunu yapmak, web sitenizin genel atmosferini vizyonunuza uyacak şekilde değiştirir. Stil kitleri projeniz için mükemmelse, web sitenizi oluşturmak için Cannes’ı kullandığınızda bunları kişiselleştirmek için yaratıcı özgürlüğe sahip olacaksınız.

Cannes temasının öne çıkan özelliklerinden biri de tasarım kütüphanesidir. Tüm bu tasarımların temel amacı içeriğinizin daha iyi görünmesini sağlamaktır. Bu sayede tasarım tercihiniz ne olursa olsun uygun bir tasarım seçeneği bulabilmelisiniz. Tam genişlikte ızgaralar, duvar yerleşimleri ve yerleşik kaydırıcılı düzenler Cannes şablon kitaplığından edinilebilir.

Web sitenizi kurarken size daha fazla yaratıcı özgürlük sağlamak için Cannes, kendi güçlü sayfa oluşturma aracıyla birlikte gelir. Bu nedenle, sıfırdan kendi benzersiz tasarımlarınızı oluşturma seçeneğiyle birlikte tüm şablonlar kolayca düzenlenebilir.

Cannes, şüphesiz kameramanların ilginç bulacağı, tamamen markalı ve yüksek düzeyde video desteği olan bir konudur.

3. Video

Vidio, çeşitli şablon seçeneklerine sahip bir video yöneticisi WordPress temasıdır.

Bu tema, yaratıcıları tarafından video yöneticisi olarak adlandırılsa da, video yayınlamanın ana özellik olduğu her tür proje için çalışmalıdır. Çok sayıda videoyu işlemek, onları etkili bir şekilde düzenlemek ve eğlenmeyi kolaylaştıracak şekilde sunmak için tasarlanan Vidio, web sitelerinde yayınlamak istediği çok sayıda videosu olan herkes için iyi bir eşleşmedir.

Vidio ile erişebildiğiniz beş farklı ana sayfa düzeni, videolarınızın izleyicilerinize nasıl sunulacağı konusunda size çeşitli seçenekler sunar. Şablonlardan bazıları YouTube tarafından kullanılan sayfa düzenlerine çok benzediğinden, ziyaretçileriniz bunun sitenize ulaşır ulaşmaz kendilerini yönlendirmelerine yardımcı olduğunu görmelidir. Başka tasarım seçenekleri de var, bu nedenle sitenizin rekabete çok benzemesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Vidio esnek bir tema olduğu için, ziyaretçilerinizin kendi videolarını sitenize kolayca gönderebilecekleri şekilde yapılandırılabilir. WordPress ile bir video paylaşım platformu oluşturmak istiyorsanız, bu tema kesinlikle bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca videolarınızı ve diğer içeriğinizi yalnızca giriş yapmış kullanıcıların erişebilmesi için koruyabilirsiniz. Bu, video web sitenizden gelir elde etmenize olanak sağlamak için para kazanma özellikleriyle birleştirilebilir.

Oynatma listeleri yayınlama, oynatma listeleri oluşturma yeteneği ve kanal işlevselliği gibi videoyla ilgili diğer özellikler, web sitenizin ziyaretçilerinizin beklediği tüm araçlara sahip olmasını sağlar. Tüm şablonlar mobil uyumlu olduğundan, hangi cihazı kullanıyor olursa olsun herkes videolarınızı izleyebilmelidir.

Vidio, WordPress ile video merkezli topluluk web siteleri oluşturmak için idealdir.

4. Kuru

Videografikerler için Odry WordPress Teması

Odry, hem görseller hem de videolar için iyi bir desteğe sahip bir video ve fotoğraf temasıdır.

İster sadece video ister fotoğraf üretiyor olun, Odry, hizmetlerinizi ve becerilerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmak için bir web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilecek bir temadır. Odry’nin tema paketinde tümü kameramanlar için WordPress web siteleri oluşturmaya uygun dört farklı ana sayfa düzeni olduğundan, bu tema kesinlikle daha yakından görülmeye değer.

Hizmet odaklı bir konu olduğundan, videografi işini yeni web sitesiyle büyütmek isteyen herkes için iyi bir seçim olmalıdır. Buna yardımcı olmak için, ana sayfa düzenleri yalnızca çalışmanızı görüntülemek için değil, aynı zamanda hizmetlerinizi tanıtmak için de birçok öğeye sahiptir. Bazı örnekler, temel özelliklerinizi veya hizmetlerinizi metin ve simgelerle vurgulamak için çok sütunlu bölümler içerir. Ayrıca, kaç proje üzerinde çalıştığınız veya ne kadar süredir bu işte çalıştığınız gibi, kariyerinizle ilgili bazı önemli verileri paylaşmak için hareketli sayaçlar da vardır.

Çalıştığınız müşterilerden gelen geri bildirimleri görüntülemek istiyorsanız, ana sayfadaki referans kaydırıcısı bunun için mükemmeldir ve ziyaretçilerinizi iletişim kurmaya ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almaya teşvik etmenin iyi bir yolu olabilir. Birisi sizinle iletişim kurmak isterse, alt bilgi widget’ı e-postanızı, telefon numaranızı ve diğer ayrıntıları görüntülemenizi kolaylaştırır.

Web sitesi ana sayfasının ziyaretçileri üzerinde gerçek bir etki yaratmasını isteyenler için açılış sayfası şablonu ilgi çekici olabilir. Bu şablon, siteye girmek için bir harekete geçirici mesaj düğmesi ile tek bir tam genişlikte görüntü için yer içerir. Portföyünüze gelen yeni ziyaretçileri karşılamak için en iyi ve en gösterişli resimlerinizden birini kullanmak istiyorsanız, bu şablon bunu göz önünde bulundurarak oluşturuldu.

Odry, videografi web siteniz için size birçok seçenek sunan çok sayıda şablon içeren şık bir temadır.

5. Oni

oni

Oni, özel olarak tasarlanmış bir videografi web sitesi demosuna sahip profesyonel bir WordPress temasıdır.

Web sitenizi bu temayla kurarken, kendi tasarımınız için temel olarak kullanmak üzere dört demo arasından seçim yapabilirsiniz. Bunların tümü tam web sitesi demolarıdır, bu nedenle bunları yalnızca yer tutucu metni, resimleri ve videoları değiştirerek veya önceden tasarlanmış içeriğe kendi tasarım dokunuşlarınızı ekleyerek olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Hizmetlerini ve işlerini tanıtmaya yardımcı olacak bir konu arayan kameramanlar, videografi ajansı demosunun projelerine uygun olduğunu düşünmelidir. Bu, Oni paketindeki tek demo değil, ancak ajansın tasarımı, kameramanların harika bir şekilde kullanması gereken birçok harika özelliğe sahip.

Bu özelliklerin bazı örnekleri, ana sayfa düzeninde, web sitenizin ana cazibesi olarak showreel’inizi görüntülemeyi kolaylaştıran büyük başlık bölümünü ve video küçük resimlerinizi yeni düzenlerde ve benzersiz olarak paylaşmanıza olanak tanıyan portföy bölümünü içerir.

Oni’nin bu temayı web siteniz için çekici bir seçenek haline getirebilecek bir diğer dikkat çekici özelliği ise ana sayfadaki iletişim formudur. Bu mini form, ana sayfanızda görüntülenebilir ve ziyaretçilerinize, gördüklerini beğenirlerse, sitenizdeki başka herhangi bir içeriği ziyaret etmek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlar.

Zarif ana sayfa düzenlerinin yanı sıra Oni, kullanmanız için bir dizi galeri ve portföy şablonuyla birlikte gelir. Burada hepsi temanın demo sitesinde görülebilecek birçok farklı seçenek var. Ancak, mevcut seçeneklerden bazılarına hızlı bir genel bakış sağlamak için, çalışmanızı görüntülemek için duvar, kaydırıcı ve ızgara düzenleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Tam e-ticaret desteği ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile Oni, ihtiyacınız olan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir.

6. DroneX

DroneX

DroneX, hava fotoğrafçılığı ve videografisine odaklanan bir WordPress temasıdır.

DroneX paketinin üç farklı demosu, hava fotoğrafları ve videoları çevrimiçi paylaşmak için idealdir. Bir demo seçtikten sonra, WordPress panonuza hızlı bir şekilde aktarılabilir ve böylece kendi içeriğinizi şablonlara eklemenize olanak tanır.

İster havadan çektiğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşmak isteyin, ister hava kameramanı olarak hizmetlerinizi tanıtmak için bir web sitesi oluşturmak isteyin, DroneX konusu görevden daha fazlasıdır. Hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olmak için, ana sayfa düzenlerinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı görüntülemek için birçok bölüm bulunur. İşletmenizi ve hizmetlerinizin nasıl çalıştığını açıklayan bölümler de vardır. Ana sayfalardaki portföy bölümleri, kitaplığınızdaki önemli öğelere ziyaretçilerinizin kolayca erişmesini sağlamak için mükemmeldir.

Havadan video çekimleriniz için kullandığınız drone’ların detaylarını paylaşmak isterseniz bunun için de bir gösterge paneli var. Bu sayede ziyaretçilerinizi, ekipmanınızın menzil, maksimum uçuş süresi ve video kayıt yetenekleri gibi ana özellikleri hakkında hızlı bir şekilde bilgilendirebilirsiniz.

DroneX paketindeki diğer faydalı öğelerden bazıları, üzerinde çalıştığınız projelerin incelemelerini göndermek için şık bir referans kaydırıcısı, ziyaretçilerinizi iletişim kurmaya teşvik etmeye yardımcı olacak bir harekete geçirici mesaj düğmesi içerir. ve hava videografisi ile ilgili ürünleri satmak istiyorsanız, öne çıkan projelerinizi tanıtmak için bir kaydırıcı.

DroneX teması, popüler Elementor sayfa oluşturucu ile tamamen entegre olacak şekilde oluşturulduğundan, bu eklentiyi kullanarak tüm içerik şablonlarını düzenleyebilirsiniz. Bu nedenle, tema seçenekleri ve ayarları ile birlikte web sitenizin her yönünü özelleştirebilirsiniz.

Havadan görüntü yakalama konusunda uzman olanlar için DroneX, özellikle sizin için oluşturulmuş bir temadır.

7. Mato

Öldürmek

Mato, film stüdyoları ve film yapımcıları için kameramanların faydalı bulabileceği bir WordPress temasıdır.

Mato’yu videolara ve filmlere odaklanan çok amaçlı bir WordPress teması olarak tanımlamak doğru olur. Mato paketinde erişebildiğiniz demo kitaplığı sayesinde, videografi web siteniz için çeşitli görsel stiller ve düzenler arasından seçim yapabilirsiniz.

İster en son video projenizi çevrimiçi olarak tanıtmak ister tüm portföyünüzü paylaşmak için bir web sitesi oluşturmak isteyin, Mato, web sitenizin talep ettiği tüm şablonları size sağlamak için yeterli yüksek kaliteli tasarımlarla doludur. Örneğin, portföy demosuna göz atarsanız, işinizi sergilemek için, ziyaretçilerinizin dikkatini çekeceği kesin olan tam genişlikte düzenler de dahil olmak üzere, görsel olarak çok çekici bazı düzenler kullanabileceğinizi göreceksiniz. Bu temadaki tam ekran kaydırıcılar, web sitenize büyüleyici ekranlar eklemeyi kolaylaştıran başka bir kullanışlı özelliktir.

Videografi web sitenize bir portföy veya galeri eklemek söz konusu olduğunda, Mato’nun çok çeşitli şablonları vardır. İçeriğinizi görüntüleme seçenekleri, dönen düzenleri, farklı ızgara modlarını ve diğer birkaç özel proje şablonunu içerir. Her türün birden fazla varyasyonu vardır, bu nedenle örneğin web sitenize bir atlıkarınca eklemek istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı seçenek vardır.

Mato ile gelen tüm şablonlar çok çekici tasarımlara sahipken, sadece demo içeriğini kullanmakla sınırlı değilsiniz. Mato ile tema paketindeki araçlar, videografi web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size birçok yaratıcı seçenek sunar. Bu araçlardan bazıları, sitenizi özelleştirmeniz için size birçok yol sunan WordPress Özelleştirici aracılığıyla sunulan tema seçenekleri ve ayarlarıdır. Mato ayrıca, demo şablonlarını düzenleme veya kendi benzersiz ve orijinal mizanpajlarınızı oluşturma sürecini basitleştirmeye yardımcı olan, ek ücret ödemeden premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir.

Mato kesinlikle video projelerinize birinci sınıf bir görünüm kazandıracak sinematik bir tasarıma sahip.

8. MaxVid

MaxVid

MaxVid, temiz ve minimalist bir tasarıma sahip video ajansları için bir WordPress temasıdır.

MaxVid temasının modern ve şık tasarımları sayesinde, videografi web sitenize çok fazla çaba harcamadan profesyonel bir görünüm kazandırabilmelisiniz. Bu öncelikle video ajansları için bir WordPress teması olsa da, çevrimiçi video ile ilgili hizmetlerini tanıtmak için bir web sitesi oluşturmak isteyen kişiler için de çok iyi çalışır.

Video içeriğinizi ziyaretçilere hızlı bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olmak için MaxVid’in ana sayfa düzenleri, çalışmanızı görüntülemek için birçok bölüm içerir. MaxVid ana sayfa düzenlerinden biri, slaytların her birinde ayrı videolar görüntülemek için kullanılabilecek etkileyici, tam genişlikte bir slayt gösterisine sahiptir. Bu düzeni kullanarak, ziyaretçilerinizin önemli videolarınızı görüntülemesini mümkün olduğunca kolaylaştırabilirsiniz. Tek yapmaları gereken, sayfa yüklendikten sonra oynat düğmesini tıklamaktır. Kaydırıcıları kullanarak bir sonraki videoya kolayca geçebilirler.

Ziyaretçileriniz sitenize ister akıllı telefondan, ister masaüstü bilgisayardan veya ikisi arasında bir yerden erişsin, kaydırıcılar ve diğer video sunum modülleri de dahil olmak üzere içeriğinize erişmekte sorun yaşamazlar. Bunun nedeni, bu temanın son derece duyarlı tasarımı ve web sitenizin görüntülendiği ekranın boyutuna sığabilmesidir.

MaxVid, video içeriğinizi ilginç şekillerde görüntülemenize izin veren birçok özelliğe ve tasarım öğesine sahip olsa da, web siteniz aracılığıyla hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olmaya da güçlü bir şekilde odaklanır. Bu, ana sayfa düzenlerinde görülebilir. Bir ziyaretçi, ana sayfa düzenlerinin video kaydırıcısını veya oynatıcısını geçtikten sonra, müşterilerinize nasıl yardımcı olabileceğinizi net bir şekilde açıklamanız için size iyi bir fırsat sunan hizmetler bölümünü görebilirken, müşteri referansları bölümü insanların geri bildirimlerini paylaşmak için harikadır. . kiminle çalıştın

Bazı göz alıcı tasarımlar ve video oynatıcı özellikleriyle MaxVid, ajansınızı veya hizmetlerinizi tanıtmak için etkili bir web sitesi başlatmanıza yardımcı olacaktır.

9. Leitmotiv

Leitmotiv

Leitmotif, bir film ve film stüdyosu konusu olarak tanımlanır, ancak bir video web sitesi oluşturmak isteyen herkes bunu faydalı bulmalıdır.

İster belirli bir izleyici kitlesi için filmler yapıyor olun ister müşterileriniz için video içeriği üretiyor olun, Leitmotif teması, hedeflerinize uygun bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır. Bu nedenle, videolarınızı daha geniş bir kitleye tanıtmak veya videografi ajansınız için daha fazla müşteri edinmek istiyorsanız, Leitmotif’in her iki proje türü için de işe yarayabilecek bir dizi şablonu vardır.

Bu temayı yükledikten sonra Leitmotif paketindeki web sitesi demoları arasından seçim yapabilirsiniz. Burada, web sitenizin odak noktası olacak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak veya yeni projeler için işbirlikleri oluşturmak için becerilerinizi, yeteneklerinizi ve kişiliğinizi geliştirecek düzenler de dahil olmak üzere bazı çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Video içeriğinizi web sitenizin merkezine yerleştirmek için şablonlar vardır ve ziyaretçilerinizin ürettiğiniz çalışmaları hızlıca görmelerini sağlar. Videolarınızı paylaşmaya gelince, Leitmotif tema paketinde emrinizde çok sayıda portföy şablonu var. Bu sayede çalışmanızı nasıl sunmak isterseniz isteyin, burada size uygun bir seçenek bulmalısınız.

Bu temayı kullanmanın diğer yollarından bazıları, bir film festivali için bir web sitesi oluşturmak, çevrimiçi bir showreel yayınlamak ve film yönetmeni için bir site oluşturmaktır. Bu temayla kendi benzersiz web sitenizi oluşturmak için farklı demolardaki şablonları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Daha bireysel gereksinimleri olanlar için, şablonları düzenlemek, kendi düzeninizi oluşturmak ve genellikle web sitenizi birçok farklı şekilde özelleştirmek için dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz.

Leitmotif, çok çeşitli videografi web siteleri oluşturmak için birçok şekilde yapılandırılabilen çok yönlü bir temadır.

10. makara

makara

Biriktirme, videografi web siteniz için altı farklı video uyumlu ana sayfa düzenine sahip bir temadır.

Tüm demolar, özellikle sitenizi dekore etmek için koyu renkler kullanan demolar olmak üzere, web sitenize birinci sınıf bir atmosferik görünüm kazandıracak ayırt edici bir stili paylaşır. Demolardan biri, ziyaretçilerinizin sitenize gelir gelmez dikkatini çekmek için mükemmel olan, göz alıcı bir arka plan görüntüsü ekranı kullanır. Arka plan ekranı olarak işe yarayacağını düşündüğünüz yüksek kaliteli video görüntüleriniz varsa, Spool teması web siteniz için uygun olabilir.

Oluşturmak istediğiniz videografi web sitesinin türüne bağlı olarak, Spool büyük olasılıkla projeniz için uygun bir demoya sahip olacaktır. Kameraman demosu, kendinizi ve becerilerinizi, deneyiminizi ve tamamladığınız projelerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için iyi bir seçenekken, drone odaklı demo, özel drone çekim hizmetlerinizin reklamını yapmak için harika çalışıyor. Diğer demolar, düğün kameramanları ve film stüdyoları için uygundur.

Hangi demoyu seçerseniz seçin, tam bir web sitesi şablonları setine erişebileceksiniz. Şablonlar sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda harika portföy düzenleri, kaydırıcılar, referans karuselleri ve kiminle çalıştığınızı paylaşmak için müşteri logosu ekranları gibi birçok faydalı özellik içerir.

Spool temasında özelleştirme seçenekleri de eksik değil. WordPress Özelleştirici arayüzü, web sitenizin nasıl görüneceği üzerinde tam kontrol sağlayan ayarlar ve seçeneklerle doluyken, popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi, demo şablonlarını düzenlemenize yardımcı olmak için hiçbir ek ücret ödemeden dahil edilmiştir.

Web sitenize video içeriği eklemek söz konusu olduğunda, YouTube ve Vimeo videolarını görüntülemenin yanı sıra bunları doğrudan WordPress medya kitaplığınıza yüklemek de dahil olmak üzere Spool ile birkaç farklı seçeneğiniz vardır. Bu videolar daha sonra şablonlara eklenebilir ve doğrudan sayfalarından veya ışık kutusu açılır katmanları aracılığıyla oynatılabilir.

Web sitenize tanınabilir ve ayırt edici bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Spool ve şablonları kesinlikle yardımcı olabilir.

11. Ses

vom

Vome, kameramanlar için çeşitli şablonlar içeren esnek bir WordPress film ve video temasıdır.

Kendinizi çevrimiçi ortamda tanıtmak istiyorsanız, dört ana Vome ana sayfa düzeninden herhangi biri web siteniz için iyi çalışmalıdır. Demo açılış sayfası düzenleri, sizi web sitenizde öne ve merkeze yerleştirecek şekilde tasarlanmıştır ve videografi işinizi veya kariyerinizi başlatmak ve büyütmek için kişisel bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olur.

Vome ana sayfası düzenlerine bir göz atmak, bu temayı seçerseniz web sitenizin nasıl görünebileceği konusunda size iyi bir fikir verecektir. Tüm ana sayfa şablonları, birkaç fotoğrafınızı paylaşmak için büyük bir başlık bölümü ve ekli hoş geldiniz metni ile, web sitenizin ziyaretçilerine kendinizi tanıtmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Vome ana sayfasının çeşitli düzenlerindeki diğer bölümler, kısa bir biyografi yayınlayabileceğiniz bir Hakkımda paneli, üzerinde çalıştığınız filmlerin kapaklarını görüntülemek için bir panel ve ziyaretçilerinizin izin verdiği bir video oynatıcı ekleme fırsatı içerir. showreel’inizi veya diğer ilgili görüntüleri görüntüleyin.

Bu, film yapımcıları için yüksek kaliteli bir WordPress teması olduğundan, diğer kategorilerdeki yüksek kaliteli temalarda yaygın olarak bulunan temel özelliklerin çoğuna erişebilirsiniz. Bu, metninizi hızlı yüklenen grafiklerle göstermek için simge setlerini, içeriğinizi çekici biçimlerde görüntülemek için harika düzenler ve ızgaraları ve sayfalarınızdaki belirli öğelere dikkat çekmek için kullanılabilecek animasyon efektlerini içerir.

Vome şablonları, portföy, hizmetler ve yaklaşık sayfalar dahil olmak üzere WordPress web sitenize eklemek istediğiniz içeriğin tamamını olmasa da çoğunu kapsamalıdır. Ancak içeriğiniz için ek benzersiz şablonlar oluşturmak istiyorsanız, bunu yapmak için desteklenen Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz. Bu güçlü eklenti, düzenleyebileceğiniz kendi şablon setine ve bunları geliştirmek için sayfalarınıza ekleyebileceğiniz bir modül kitaplığına sahiptir. Bu sayede, bu WordPress temasıyla kendi gerçekten kişiselleştirilmiş videografi web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Vome, akılda kalıcı görünen bir videografi web sitesini hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

12. Biçim

biçim

Formota, film yapımcılarına yönelik, kameramanların faydalı bulması gereken başka bir premium WordPress temasıdır.

Hepsi film, video ve filmle ilgili projeler için uygun olan 12’den fazla yüksek kaliteli web sitesi demosu sayesinde Formota, çok çeşitli kameraman web siteleri oluşturmak için iyi çalışan bir temadır. Demolar ana sayfa düzenleri, web sitenize hedeflerinizle uyumlu bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan sinematik olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, kendinizi bir kiralık kameraman olarak tanıtmak, daha geniş bir kitle bulabilmek için çalışmalarınızı çevrimiçi yayınlamak veya videografi işiniz için çevrimiçi bir varlık oluşturmak istiyorsanız, Formota’nın bu zorluğun üstesinden gelen bir dizi şablona sahip olması gerekir. .

Premium bir WordPress temasından beklediğiniz gibi, Formota demoları sadece şık ana sayfa düzenlerinden oluşmaz. Bu nedenle, yeni videografi sitenizi kurarken çok çeşitli seçeneklerden, kapsamlı hizmetlerden, portföyden ve iletişim sayfalarından yararlanabilirsiniz. Kaydırıcı, tam genişlikte görüntüler ve kaydırma efektleri gibi sayfa düzenlerinde yer alan bir dizi yaratıcı görselle, sayfalarınız yalnızca bilgilendirici olmakla kalmayacak, aynı zamanda göz alıcı olacaktır.

Bu temanın tam e-ticaret desteği de vardır, bu nedenle videolarınızın fiziksel kopyaları veya indirilebilir dijital sürümleri de dahil olmak üzere web sitenizdeki herhangi bir ürünü satmak istiyorsanız, bunu Formota ve birlikte çalışması için yapılmış eklentiler ile yapmak kolaydır. . Formota ile sitenizde hızlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz bir diğer özellik ise sürükle bırak sayfa düzenlemedir. Ek ücret ödemeden dahil edilen premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile web siteniz üzerinde harika bir yaratıcı kontrol elde edersiniz.

Formota’nın bir başka yararlı yönü, Google Drive, Dailymotion, Twitch ve Facebook dahil olmak üzere dosya ve video barındırma siteleri ve hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşmesidir. Bu sayede, video dosyalarınızı nerede sakladığınız ve bu dosyaları web sitenizde nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda çok çeşitli seçenekler elde edersiniz.

Formota şablonları çok yüksek bir standartta tasarlanmıştır, bu da onu çekici bir WordPress teması haline getirir.