13 En İyi Laravel 2022 Yönetici Şablonu

Bu ücretsiz ve premium Laravel yönetici şablonları, kendi gösterge tablonuzu veya yönetici alanınızı oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Uygulamalar, SaaS ürünleri, kullanıcı portalları ve daha fazlası için arka uçlar oluşturmak için idealdirler. Ne tür bir proje üzerinde çalışıyor olursanız olun, burada iyi bir şablon seti bulabilmelisiniz.

Erişiminiz olan şablonların, bileşenlerin ve uygulamaların sayısı üründen ürüne değişir. Anlaşılır bir şekilde, ücretsiz Laravel yönetici şablonları, premium olanlardan daha az özelliğe sahiptir. Ücretsiz bir seçeneğin projeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu görebileceğiniz için bunlar yine de kontrol etmeye değer.

Geliştirme süresini hızlandırmak istiyorsanız, bir dizi Laravel yönetici şablonu kullanmak harika bir yoldur. Erişimleri olan belgeler ve şablonlar sayesinde uygulama oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için de yararlı olabilirler.

Hedefleriniz ne olursa olsun, bu şablonlar kolayca özelleştirilebilir olduğundan, çalışmak için çok fazla önceden oluşturulmuş içeriğe sahip olmanıza rağmen, hiçbir şekilde yaratıcı olarak sınırlandırılmamalısınız.

1. Argon Dashboard Laravel (ücretsiz)

Argon Dashboard Laravel, Laravel çerçevesi için bir Bootstrap yönetici panelidir.

Bu paket, iyi tasarlanmış ön uç şablonlarını yerleşik bir Laravel arka ucuyla birleştirir. Bu şablon setindeki renk seçenekleri, yönetici alanınıza veya panonuza parlak ve canlı bir görünüm kazandırmak için yapılmıştır, bu nedenle, bu size çekici gelen bir şeyse, Argon Dashboard Laravel tam da aradığınız şey olabilir.

Bu şablon paketiyle birlikte gelen örnek sayfalar, size ilham vermek veya herhangi bir şeyi kendiniz kodlamanıza gerek kalmadan müşterilere göstermek için size bir şeyler vermek için harikadır. Onları olduğu gibi giyebilir veya istediğiniz kadar çok veya az özelleştirebilirsiniz. Argon Dashboard Laravel geliştiricileri, ürünlerini kullanırken hiçbir şekilde sınırlı kalmamanızı sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.

Argon Dashboard Laravel ile gelen şablonlar bir açılış sayfası düzeni içerdiğinden, SaaS uygulamanızı veya ürününüzü tanıtmanıza ve ayrıca gösterge tablosu ve yönetici alanı oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir şey arıyorsanız bu paket iyi olabilir. Ücretsiz Argon Dashboard Laravel paketindeki 16 farklı sayfa şablonuyla, projenize başlamanıza yardımcı olacak zengin içerik bulmalısınız.

Sayfalarınızın yalnızca iyi görünmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda birçok kullanışlı özelliğe sahip olmasını sağlamak için Argon Dashboard Laravel’in ücretsiz sürümü 100 öğe ve dört eklentiyle birlikte gelir. Bu sayede sayfalarınıza simgeler, grafikler, tablolar ve tablolar eklemek kolay ve basittir.

Argon Dashboard Laravel ile birlikte gelen talimatlar çok net ve takip edilmesi kolaydır. Bu nedenle, ister yönetici şablonlarını kullanmakta yeni olun, ister hızlı bir tazelemeye ihtiyacınız olsun, Argon Dashboard Laravel iyi bir seçim olmalıdır.

Bu ücretsiz Laravel yönetici şablonu, tamamen modern bir tasarıma ve rekabetçi bir dizi özelliğe sahiptir.

2. Gerçekleştirmek

Materialize, yönetici alanınızı veya gösterge tablonuzu hazır ve çalışır duruma getirmenize yardımcı olacak iyi bir demo seçkisine sahiptir.

Projeniz için kullanıma hazır yüksek kaliteli şablonlardan oluşan bir kitaplık arıyorsanız, Materialise şiddetle tavsiye edilir. Bu premium Laravel ve HTML yönetici şablon paketinin demoları, önceden tasarlanmış sayfalar ve özellikler dahil olmak üzere çoğu proje için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır. Materialise demolarından birini açtığınızda, bunların yönetici alanınızı veya panonuzu tamamlamanız için uzun bir yol kat edecek tam olarak oluşturulmuş paketler olduğunu göreceksiniz.

Tüm Materialise demoları, kontrol panelinizde kullanmanız için birçok sayfa içerir. Her biri, gerektiğinde sayfalardan tutabileceğiniz veya kaldırabileceğiniz birçok pencere öğesi, bileşen ve öğeye de sahiptir. Güzel bir şekilde tasarlanmasının yanı sıra, Materialise’ın tüm özellikleri kullanım kolaylığı düşünülerek oluşturulmuştur. Bu sayede, kullanıcılarının becerileri ne olursa olsun, kontrol panelinden veya yönetim alanından en iyi şekilde yararlanabilmeleri gerekir.

Bu HTML ve Laravel yönetici şablonları setinde uygulamalar eksik değildir. Materyalleştir’i seçerseniz panonuza ekleyebileceğiniz bu uygulamalara örnek olarak posta, sohbet ve takvim araçları dahildir. Ayrıca, yapılacaklar listesi modu ve Kanban seçeneği de dahil olmak üzere, panonuza görev yöneticisi eklemek için birkaç seçenek vardır. Kontrol panelinize bir dosya yöneticisi, iletişim yöneticisi ve faturalandırma sistemi eklemek de Materialise’ın temel işlevselliği kapsamındadır. Demoları incelerseniz ve bu uygulamaları incelerseniz her birinin birçok özellik ile dolu olduğunu göreceksiniz. Bu uygulamalar sadece sayıları dengelemek için değil,

Uzun bir özellik listesi ve 6000’den fazla satışı ile Materialize, popüler bir Laravel şablon setidir.

3. Vuexy

Vuexy, çizginiz için doğru tonu ayarlamanıza yardımcı olacak açık ve koyu modlarla birlikte gelir.

Vuexy HTML ve Laravel paketini oluşturan demolar, gösterge tablonuzun nasıl görüneceği konusunda size birçok seçenek sunar. Tümü, projeniz için benzersiz bir çözüm oluşturabilmeniz için özelleştirilebilir. Ancak, tamamen oluşturulmuş ve kullanıma hazır bir şablon seti arıyorsanız, Vuexy de bu kriterleri karşılar.

Vuexy demolarına göz atarsanız, açık ve koyu varyasyonlarda mevcut olmanın yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla tasarım konfigürasyonu olduğunu göreceksiniz. Projeniz için en uygun dikey düzen veya yatay seçenek olsun, her ikisi de Vuexy’de ve birkaç başka modda mevcuttur.

Tüm şablonlar BootstrapVue’da oluşturulduğundan, Vuexy ile çalışmayı seçerseniz gösterge tablonuz mobil uyumlu ve duyarlı olacaktır. Bu şablon paketi ayrıca tamamen uluslararasılaştırma uyumludur, böylece panonuzu ve uygulamalarınızı projenizin gerektirdiği dilde yayınlayabilirsiniz.

Vuexy’nin son derece mobil duyarlı olmasının yanı sıra, araç setinde birkaç kullanılabilirlik özelliği daha vardır. Buna, sayfa hızını artırmak için resimlerin ve diğer öğelerin geç yüklenmesi, karmaşık bir kullanıcı arabiriminden kaçınmak için temiz ve modern bir tasarım ve kullanıcılarınıza içeriğinizi görüntülemeleri için daha fazla alan sağlamak için isteğe bağlı daraltılabilir gezinme alanları dahildir.

Özelleştirme sürecini hızlandırmaya ve basitleştirmeye yardımcı olmak için Vuexy’nin yerleşik bir özelleştirme aracı vardır. Özelleştirici kontrolleri sayesinde, yönetici alanınızın veya kontrol panelinizin görünümünde ayarlamalar yapmak nadiren daha kolay olmuştur. Tasarımlarınızla daha da yaratıcı olmanız gerekiyorsa, Vuexy, arkasındaki kodu daha erişilebilir kılmak için tamamen belgelenmiştir. Bu nedenle, genel Vuexy tasarımını markanıza veya renk tercihlerinize uyacak şekilde ayarlamanız ve gerekli gördüğünüz diğer değişiklikleri yapmanız kolay olmalıdır.

Vuexy, çok çeşitli yönetici alanlarına ve gösterge tablosu arayüzlerine uyacak iyi bir gelişmiş uygulama ve kart setine sahiptir.

4. Skote

Skote, birçok kullanışlı özelliğe sahip esnek bir Laravel şablon paketidir.

Skote yönetici şablonlarının seçimi ve tasarımı, muhtemelen bu Laravel yönetici paketinin en önemli özelliğidir. Sekiz farklı düzen ve üç mod ile, herhangi bir özelleştirme çalışması yapmak zorunda kalmadan yönetici alanınızı veya pano arayüzünüzü oluşturabilmeniz gerekir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz karanlık ve aydınlık modların yanı sıra yatay ve dikey gezinme alanlarına sahip düzenler vardır. Bu nedenle, gereksinimleriniz veya tercihleriniz ne olursa olsun, Skote projeniz için doğru olmalıdır. Skote RTL metin desteğine sahip olduğu için bu paket sağdan sola çalışan diller için de uygundur. Kenar çubuğu, arayüzünün sağ tarafına da kolayca değiştirilebilir.

Demolara bakarsanız, birçok varlık içerdiğini göreceksiniz. Bu varlıklar ve dijital dosyalar, Skote’un yaratıcılarından talep üzerine temin edilebilir ve size bu öğeleri Adobe XD ve Sketch gibi uyumlu yazılımlarla kolayca düzenlemeniz için bir yol sunar.

En iyi Laravel yönetici şablonlarının çoğu gibi, Skote da kontrol panelinde kullanabileceğiniz bir dizi kullanışlı, önceden tasarlanmış uygulama ile birlikte gelir. Popüler seçenekler arasında sohbet ve posta uygulamalarının yanı sıra faturalandırma ve yapılacaklar listesi araçları bulunur. Bu uygulamaların tasarımı, Skote içeriğinin geri kalanıyla aynı yüksek kaliteli görünümü ve hissi paylaşarak, kullanmaya karar verdiğiniz uygulamaların yönetici alanınızın geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşmesini sağlar.

Diğer Skote özellikleri arasında desteklediği çok sayıda yazı tipi, tarayıcılar arası uyumluluk ve Bootstrap çerçevesini oluşturarak elde ettiğiniz mobil cihaz uyumluluğu bulunur. Skote geliştiricileri ayrıca, sorularınızın uzun süre yanıtsız kalmamasını sağlamak için bir günlük destek yanıt hizmeti sağlamayı taahhüt eder.

Özellikle SaaS tabanlı projeler için tasarlanan Skote, iş akışınızı daha verimli hale getirmenize yardımcı olabilir.

5. Material Dashboard Laravel (ücretsiz)

Material Dashboard Laravel, Material Design stilini ücretsiz olarak kullanan yönetici sayfaları oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Popüler Google Material Design’dan sonra tasarlanan ücretsiz Material Dashboard Laravel yönetici şablon paketi, bütçesi kısıtlı olan ancak yine de kontrol panelinin birinci sınıf bir görünüme sahip olmasını isteyen herkes için iyi bir seçimdir.

Materyal Tasarımı stilini duymadıysanız, farkında olmadan ona aşina olabilirsiniz. Son zamanlarda Google Dokümanlar ve Android dahil olmak üzere herhangi bir Google ürünü kullandıysanız, bu tür bir arayüze sahip hizmetleri zaten kullanmışsınızdır. Temel Materyal Tasarımı özellikleri, ince animasyonlar, dalgalar ve bildirimlerin yanı sıra, kullanıcılarınızı kesinlikle mutlu edecek hızlı yüklenen bir tasarım stilini içerir. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz Material Dashboard Laravel demosuna göz atabilir ve şablonları kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Material Dashboard Laravel’in amacı, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurken, projeniz için tam da doğru görünen bir prototip veya iş panosu oluşturmanıza izin vermektir. Zaman kazandıran özellikler söz konusu olduğunda, Material Dashboard Laravel ile erişiminiz olan şablonlar, gösterge tablonuzu oluşturma sürecini sıfırdan başlamanız veya küçük bir ürün seçmeniz gerektiğinden çok daha hızlı hale getirir. Dahil edilen kullanıma hazır bileşenler, iş akışınızı da hızlandırarak, sayfalarınıza hızla ekleyebileceğiniz kullanışlı öğeler sağlar. Çalışabileceğiniz 60 ön uç bileşeniyle, ihtiyacınız olan her şeyin bu ücretsiz Laravel yönetici şablonları setinde bulunduğunu görebilirsiniz.

Material Dashboard Laravel, Laravel öğrenmek isteyenler ve deneyebilecekleri bir dizi ücretsiz şablon isteyenler için de oluşturuldu. Material Dashboard Laravel ile birlikte gelen belgeler, her şeyin nasıl çalıştığını anlama sürecinde size rehberlik etmelidir.

Ücretsiz bir seçenek olmasına rağmen, Material Dashboard Laravel projenizi tamamlamanıza yardımcı olacak birçok araç sunar.

6. Dinlenme

Frest, kendi özel yönetici panelinizi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok uygulamaya ve bileşene sahiptir.

Şablonları varsayılan durumlarında kullanmak veya kendi özel pano çözümünüzü oluşturmak için düzenlemek istiyorsanız, Frest’i seçmeniz için birçok neden vardır. Ana şablonlar, bunu esnek bir seçenek haline getirmek için çeşitli varyasyonlarda gelir. Bazı örnekler, açık ve koyu modları, yatay ve dikey düzenleri ve RTL metin desteği ayarlarını içerir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, projenizin talep ettiği türde bir yönetici alanı veya gösterge tablosu oluşturmak için Frest’i kullanmakta sorun yaşamamalısınız.

Frest, geliştirici perspektifinden kullanımı kolay olmasının yanı sıra, olumlu bir kullanıcı deneyimi sunan bir gösterge panosu oluşturabilmenizi sağlayacaktır. Frest demolarını açarsanız, navigasyon sisteminin net bir şekilde görüntülendiğini ve birçok popüler uygulama ve çevrimiçi hizmet tarafından kullanılan yapıyı takip ettiğini göreceksiniz. Bu, kullanıcılarınızın herhangi bir yardım almadan arayüz ve içeriğiyle etkileşime girmesini daha olası hale getirmelidir.

Frest’i seçerseniz yönetici alanınıza ekleyebileceğiniz işlevlere gelince, birçok kullanışlı uygulama mevcut. Sohbet, e-posta ve takvimler, uygulama seçimine yalnızca birkaç örnektir ve diğerleri, panonuza yapılacaklar listesi araçları ve dosya yönetim sistemleri eklemenize izin verir. Ayrıca birçok öğe mevcuttur. Bunlar, metin ve simgeleri görüntüleme gibi temel seçeneklerden atlıkarıncalar ve grafikler dahil olmak üzere gelişmiş örneklere kadar uzanır. Bu Laravel yönetici şablon paketinin ihtiyacınız olan her şeye sahip olup olmadığını görmek için Frest’in özellikler listesine bakmaya değer.

Frest, yüksek kaliteli bir tasarıma ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bir dizi şablon arayan herkese hitap etmelidir.

7. CoreUI Laravel (ücretsiz)

CoreUI Laravel, yönetici alanınızda veya kontrol panelinizde ücretsiz olarak başlamanıza yardımcı olabilir.

Cömert bir dizi özellik sayesinde, ücretsiz CoreUI Laravel yönetici şablon paketi, projenizi tamamlamanıza veya en azından projeye harika bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olmak için yeterli olabilir. Bu aşamada para yatırmak zorunda kalmadan fikriniz için hızlı bir şekilde bir prototip üretmeniz gerekiyorsa, CoreUI Laravel iyi bir aday olabilir.

Pakette, giriş ve kayıt sayfalarının yanı sıra bazı hata sayfalarını da kapsayan, kontrol paneliniz için bir dizi düzenlenebilir şablon bulacaksınız. Ayrıca pano sayfalarını ve bunların dahil edildiği tüm varyasyonları da bulacaksınız. Bu varyasyonlar, açık ve koyu modların yanı sıra RTL dilleri için tasarlanmış sürümleri kapsar. Kitleniz soldan sağa bir dil kullanmıyorsa CoreUI Laravel iyi çalışır.

CoreUI Laravel yönetici şablonları, popüler bir üründen bekleyeceğiniz tüm unsurlarla birlikte gelir. Bu, kartlar, karusel ve daha fazlası gibi güzel bir dizi bileşen, çeşitli düğme türleri ve bir dizi farklı grafik ve form içerir. CoreUI Laravel bileşenleri ve diğer özellikler, işlevsel olmanın yanı sıra yüksek bir standartta tasarlanmıştır. Menü sistemi de iyi bir şekilde uygulanmış ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlanmıştır. Şablonlar, duyarlı Bootstrap çerçevesinde oluşturulduğundan, akıllı telefon kullanıcıları da gösterge tablonuza erişmekte sorun yaşamamalıdır.

CoreUI Laravel’in tasarımını ve stilini beğendiyseniz ancak ek özelliklere ihtiyacınız varsa, ücretli bir sürümü mevcuttur. Pro sürümü için ödeme yapmak, yalnızca birkaçını saymak gerekirse daha fazla düğmenin, grafiğin, tablonun ve widget’ın kilidini açar. Ayrıca premium destek hizmetine de erişebilirsiniz.

CoreUI Laravel, çekici yönetici şablonları arayan tasarımcılara ve tasarımcı olmayanlara yöneliktir.

8. Soylu Kullanıcı Arayüzü

NobleUI, Bootstrap ve Laravel çerçevelerine dayalı bir dizi yönetici şablonudur.

NobleUI ile oluşturulan demo paneli, bu yönetici şablon paketini seçerseniz yönetici alanınızın nasıl görünebileceği konusunda size net bir fikir verecektir. Çoğu senaryoyu kapsamak için NobleUI demosu, açık ve koyu modlar, dikey ve yatay seçenekler ve RTL uyumlu bir düzen dahil olmak üzere birkaç farklı ayarda gelir.

NobleUI demosuna göz atarsanız, şablonların minimal görünümlü bir kullanıcı arayüzü karşılığında dağınıklığı önleyen çok temiz ve modern tasarımlara sahip olduğunu göreceksiniz. Bu temiz stil ürününüzle iyi çalışıyorsa, NobleUI ve şablonları kısa listenize eklenmelidir.

Bazı yönetici şablonları animasyonlardan ve diğer göz alıcı efektlerden yoğun şekilde yararlanırken, NobleUI bunları çok az kullanır. Bu, kullanıcı deneyimine müdahale etmeden yönetici sayfalarınızın ve gösterge tablonuzun animasyonun olabildiğince dinamik görünmesini sağlar.

Yönetici alanınızı NobleUI ile oluşturarak, sayfalarınıza eklemek için birçok bileşene ve öğeye erişebilirsiniz. UI öğeleri kesinlikle yetersiz değildir ve sayfalarınıza uyarılar, rozetler, düğmeler ve kartlar gibi şeyler eklemek söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır.

Bu, bir dizi premium Laravel yönetici şablonu olduğundan, önceden tasarlanmış bazı uygulamalarla birlikte gelir. Bu sayede, NobleUI’nin temel işlevi, kontrol panelinize tamamen işlevsel e-posta, takvim, sohbet ve resim düzenleme araçları eklemeyi kapsar. Eriştiğiniz sayfa şablonları, panonuza faturalar, kullanıcı profilleri ve fiyatlandırma bilgileri göndermenize olanak tanır. Her şey düzenlenebildiğinden, nihai ürününüzün nasıl görüneceği üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

NobleUI demosu, bu güçlü Laravel yönetici şablon paketinin neler yapabileceğini göstermek için çok iyi bir iş çıkarıyor.

9. Arktik

Arctic, temiz bir tasarıma sahip başka bir modern ve minimal Laravel yönetici şablonu setidir.

Arctic’in varsayılan paleti, tüm şablon seti ve içerikleri boyunca kullanılan yalnızca beş renkle işleri basitleştirir. Kullanımda olan renkleri kolayca değiştirebilseniz de, varsayılan ayarlar bunu, tasarıma daha minimal bir yaklaşım tercih edenlere hitap edecek bir Laravel yönetici şablon paketi yapmalıdır. Yazı tipi seçenekleri de iyi düşünülmüş, bu nedenle Arctic yönetici şablonlarındaki metinler iyi bir okunabilirliğe sahip. Bununla birlikte, yazı tipleri de ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirilebilir. Pano alanınızda hızlı değişiklikler için, aralarından seçim yapabileceğiniz açık ve koyu modlar vardır.

Arctic’in tasarımının temiz ve minimal olmasına rağmen, özellikler listesi tam tersi bir yaklaşım benimsiyor. Örneğin 90 bileşen, sayfalarınıza hangi öğeleri ekleyeceğinize karar verirken birçok seçeneğe sahip olacağınız anlamına gelir. Navigasyon sistemi seçenekleri de sınırlı değil. Yani ister yatay ister dikey bir gezinme alanı tercih edin veya açılır menüleri kullanmak isteyin, Arctic’in kullanıcı arayüzü özellikleri size birçok seçenek sunar.

Arctic şablonları akıllı telefonlarda ve masaüstlerinde harika görünüyor ve en iyi yönetici şablonları her zaman mobil uyumlu olsa da, Arctic içeriğinin özellikle daha küçük ekranlarda iyi oynadığını söylemek doğru olur. Kullanıcılarınızın önemli bir bölümünün akıllı telefonlara giriş yapacağını düşünüyorsanız, Arctic’in temiz ve minimal tasarımı, onlara sorunsuz ve erişilebilir bir kullanıcı deneyimi sunmanıza yardımcı olacaktır.

İyi görünmenin yanı sıra, önceden tasarlanmış Artic sayfa şablonları, panonuzun ihtiyaç duyabileceği güzel bir içerik çeşitliliği içerir.

10. Şimdi UI Dashboard Laravel (ücretsiz)

Şimdi UI Dashboard Laravel, hemen ayağa kalkmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Basit kurulum talimatları ve tam özellik seti ile Now UI Dashboard Laravel, çekici bir ücretsiz yönetici şablonu ürünüdür. Önceden tasarlanmış tüm şablonlar iyi görünüyor ve çekici bir tasarıma sahip. Diğer seçeneklerde elde ettiğiniz kadar farklı düzen modu almasanız da, gösterge tablonuzun sol tarafında dikey bir gezinme alanına sahip olmaktan memnunsanız, Now UI Dashboard Laravel projeniz için iyi çalışmalıdır.

Ücretsiz bir Laravel yönetici şablon paketi olmasına rağmen, yine de bazı kullanışlı özelliklere erişiminiz var. Bu, üç eklenti içerdiğinden, yönetici sayfalarınıza birkaç farklı uygulama ekleyebilirsiniz; bu, ücretsiz şablon setlerinde her zaman böyle değildir. Desteklenen yazı tiplerinin listesi de iyidir ve yazı tipinizi tam olarak istediğiniz gibi gösterebilmenizi sağlar. Varsayılan renkleri değiştirmek de kolaydır, bu da bu paketi belirli marka gereksinimleri olanlar için uygun bir seçim haline getirir.

Now UI Dashboard Laravel ücretsiz olduğu için bir kuruş harcamadan kişisel projelerinizde ve iş panolarınızda kullanabilirsiniz. Bir noktada yükseltme yapmak isterseniz, Now UI Dashboard Laravel’in daha fazla öğe, ek eklentiler ve önceden tasarlanmış daha büyük bir yönetici sayfaları kitaplığı içeren premium özelliklerine erişim için ödeme yapabilirsiniz.

Now UI Dashboard Laravel demosunu izleyerek, kullanıcılarınızın oturum açtıklarında ne göreceklerini ilk elden deneyimlemek için oturum açabilirsiniz. Bu, Now UI Dashboard Laravel’in farklı öğelerini ve bileşenlerini keşfetmenize ve grafikler ve bildirimler gibi özelliklerin nasıl çalıştığını görmenize olanak tanır.

Now UI Dashboard Laravel hala birinci sürümde olduğundan, zamanla kesinlikle daha da iyi hale gelecektir.

11. Şreyu

Shreyu, ana ön uç çerçeveleri (Bootstrap, Angular, Vue, React) ve Laravel ile uyumludur.

Yönetici alanı veya gösterge tablosu için Laravel’i kullanmak isteyenler için, Shreyu projeniz için altı farklı mod sağlayacaktır. Bu seçenekler, kutulu ve geniş yerleşimleri, açık ve koyu modları ve dikey ve yatay gezinme alanlarını içerir. Farklı bir şeyler arayanlar için yarı karanlık modu da bulunuyor. Kararınızı verdikten sonra, yeni yönetici alanınızın veya gösterge tablonuzun temelini atmak için Shreyu’yu hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ana kart şablonuna ek olarak, Shreyu ayrıca önceden tasarlanmış sayfalardan oluşan iyi bir seçim ile birlikte gelir. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için, panonuzun muhtemelen ihtiyaç duyacağı kullanıcı profili, günlük ve hata sayfalarına ilişkin şablonlara erişebilirsiniz. Projenize diğer önemli sayfaları dahil etmek için kullanıcı etkinliği, fatura ve fiyat şablonları da vardır. Gösterge tablonuza eklediğiniz her sayfa, projeniz için tanımladığınız varsayılan düzeni kullanacak ve her seferinde mizanpajınız üzerinde çalışmak zorunda kalmadan içeriği basitçe eklemenize olanak tanıyacaktır.

Shreyu, onu çok çeşitli yönetici panelleri için uygun hale getiren birçok unsurla birlikte gelir. Verileri raporlamak için birçok farklı grafik, çizelge ve diğer bileşenlerin yanı sıra sayfalarınıza formlar, düğmeler ve mesaj kutuları eklemek için öğeler vardır.

Premium bir Laravel yönetici şablonundan beklediğiniz gibi Shreyu, e-posta, görev yöneticisi ve proje yönetimi araçları dahil olmak üzere bir dizi faydalı uygulama ile birlikte gelir. Tüm uygulamalar Shreyu şablonlarının modern, minimalist tasarımını paylaşarak panonuzun geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşmelerine yardımcı olur.

Shreyu, kendi yönetici panelinizi oluşturma yolculuğunuzda size yardımcı olmak için iyi belgelenmiştir.

12. Sonsuzluk

Endless, yönetici sayfalarınızı ve kontrol panelinizi oluşturmanıza yardımcı olacak altı yaratıcı düzene sahiptir.  

Bu Laravel şablon seti, açık ve koyu modlar, kompakt ve daha geniş düzenler ve RTL dillerini destekleyen bir seçenek dahil olmak üzere, birinci sınıf bir pakette bulmayı umduğunuz tüm önceden oluşturulmuş düzenler ve ayarlara sahiptir.

Varsayılan renk şeması, çoğunlukla mavi, gri ve siyahın farklı tonlarından oluşan oldukça sessizdir. Bu sayede Endless, daha ciddi veya profesyonel bir görünüm gerektiren uygulamalar ve diğer projeler için iyi çalışmalıdır. Elbette renkleri ve diğer görüntü ayarlarını değiştirebilirsiniz, ancak kutudan çıktığı haliyle incelikli bir tarza sahip bir dizi Laravel yönetici şablonu arıyorsanız, Sonsuz’dan başkasına bakmayın.

Endless ayrıca kendi sayfalarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı başlangıç ​​şablonlarıyla birlikte gelir. İyi bir UI bileşeni seçimine eriştiğinizde, sayfalarınıza birçok öğeyi kolayca ekleyebilirsiniz. Uygulamaların seçimi de etkileyici. Takvim, SSS ve sohbet işlevselliğini kapsayan uygulamalarla, bunlardan sadece birkaçını saymak gerekirse, gösterge tablonuzun, kullanıcılarınızın kesinlikle takdir edeceği gerçekten yararlı bazı özelliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Geliştiricileri tarafından önerilen Endless’ın bazı kullanımları arasında bir iş arama aracı, e-posta panosu veya blog oluşturma yer alır. Sonsuz özellikler, bir topluluk portalının yanı sıra e-ticaret mağazaları ve müşteri alanları oluşturmak için de iyi çalışır. Ayrıca, tüm bu özellikleri içeren çok işlevli bir kart oluşturmak için Endless’ın tüm özelliklerini birleştirebilirsiniz.

Tablo ve grafik yayınlama için iyi bir desteği olan Endless, gösterge tablonuzda veri paylaşmak için de iyi bir seçenektir.

13. Üretilebilir (ücretsiz)

Craftable, birçok yaratıcı kontrolü elinde tutarken iş yüklerini azaltmak için bazı araçlar isteyen geliştiriciler için iyi bir seçim olmalıdır.

Önceden tasarlanmış şablonlara güvenmek yerine yönetici alanınızı veya gösterge tablonuzu oluştururken daha pratik bir rol üstlenmek istiyor ancak sıfırdan da başlamak istemiyorsanız, Craftable harika bir seçenek olabilir. Her şeyi basit tutar, ihtiyaç duymayabileceğiniz özelliklerle aşırı yüklemeyi önler. Ancak yine de kullanıcı arabiriminin bazı bileşenlerine erişiminiz vardır.

Kuşkusuz, Craftable, burada bulunan bazı premium Laravel yönetici şablonları kadar kaygan değil. Bununla birlikte, standart kullanıcı arayüzü iyi tasarlanmış ve başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlarken, panonuzun sağlam bir temel üzerine inşa edilmesini de sağlar. Tasarım CoreUI’ye dayandığından, arayüzün genel görünümüne ve hissine aşina olabilirsiniz. Craftable yükleyici, başlatma sürecini basitleştirmeye yardımcı olan bir başka olumlu özelliktir. Craftable’a GitHub’da erişebildiğiniz için, onu kullanıp kullanmamaya karar vermeden önce gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Craftable’ın çevrimiçi demosuna giriş yapmak, bu ücretsiz Laravel yönetici şablonları setinin neler yapabileceği konusunda size iyi bir fikir verir.