23 En İyi İç Tasarım WordPress Temaları 2022

Bir iç tasarım web sitesi oluşturmak zor olabilir. Hedef kitleniz, tasarıma keskin bir gözle bakabilecek biriyle çalışmak istiyor. Bu nedenle, web siteniz bunu yansıtmalıdır. Dolayısıyla bu tür bir proje için ortalama bir tema yeterli değildir. Neyse ki, en iyi iç tasarım WordPress temalarından oluşan bu koleksiyon, çok az çaba sarf ederek işletmeniz için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Bu koleksiyondaki bazı iç tasarım temaları olduğu gibi kullanıma hazır. Demo içeriğini içe aktarın, kendi metin ve resimlerinizi ekleyin ve yeni iç tasarım web sitenizi başlatmaya hazırsınız. Diğer temalar, benzersizliklerini ve bireyselliklerini sergileyen özel bir site oluşturmak isteyen web sitesi sahipleri için daha uygundur.

Ne tür bir iç tasarım web sitesi oluşturmak istediğiniz ve tasarım sürecine ne kadar dahil olmak istediğiniz önemli değil, burada herkes için birçok seçenek var. Serbest ve ajans temalarından çevrimiçi ve e-ticaret portföy demolarına kadar, bu tema koleksiyonunda çok çeşitli seçenekler bulacaksınız.

1. Enteco

Inteco, iç tasarım web siteleri oluşturmak için tamamen modern ve güncel bir WordPress temasıdır.

Paket altı ana sayfa düzenine sahip olduğundan, web sitenizin bu önemli bölümünün nasıl görüneceğine dair birkaç farklı seçeneğe sahip olursunuz. Inteco tema paketi, ana sayfa şablonlarına ek olarak, iç tasarım web sitenizin ihtiyaç duyacağı farklı iç sayfalar için birçok şablon da içerir. Bu temanın bir diğer önemli özelliği de, bir düğmeye dokunarak web sitenize uygulayabileceğiniz 19 başlık tasarımının seçilmesidir. Tüm bu önceden tanımlanmış ve önceden tanımlanmış öğe seçenekleriyle, standart bir WordPress temasını kullanarak kolayca özel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

İç tasarım web sitenizle daha da yaratıcı olmak istiyorsanız, bu tema GoodLayers Sayfa Oluşturucu aracını da içerir. Bu sayede, önceden tasarlanmış şablonlardan veya tasarımlardan herhangi birini açabilir ve ardından bunları bir sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ile düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bu araç ayrıca, sayfalarınızı ziyaretçileriniz için daha ilginç hale getirmek veya sonuç vermede etkili kılmak için ekleyebileceğiniz birçok faydalı öğeye sahiptir.

Bu iç tasarım WordPress temalarıyla web sitenizde site çapında değişiklikler yapmak da kolaydır. Görüntüleme özelliklerinin çoğu, WordPress Özelleştirici arayüzü aracılığıyla ayarlanabilir. Ayrıca siteniz için her biri kendi widget setine sahip birden fazla kenar çubuğu oluşturabilir ve ardından bunların web sitenizde ne zaman ve nerede kullanılacağını seçebilirsiniz. Bir başka kullanışlı özellik, sitenizi hızlı bir şekilde bakım moduna alma veya yakında bir sayfa gösterme yeteneğidir, bu da ziyaretçilerinize gerekli bilgileri sağlarken web siteniz üzerinde arka planda çalışmanıza olanak tanır.

İç tasarım hizmetlerinizi tanıtmak ve tamamladığınız projelerinizi sergilemek istiyorsanız, Inteco teması sizi ele geçirdi.

2. Arşiv

mimari-iç-tasarım-wordpress-teması

Archi, yakın zamanda daha da harika özellikler içerecek şekilde güncellendi ve ThemeForest pazarında en çok satan ve modaya uygun iç tasarım teması olarak yerini sağlamlaştırmaya yardımcı oldu.

Bu lider iç tasarım WordPress temasıyla, artık aralarından seçim yapabileceğiniz 15 farklı ana sayfa düzenine ve düzenine sahipsiniz. Archi’nin ana sayfa düzenlerinin her biri, iç tasarım ve mimarlık endüstrilerindeki ticari web siteleri için oluşturulduğundan, göz önünde bulundurmanız gereken birçok seçeneğiniz olacaktır.

Archi’nin demoları arasında, tek sayfalık web siteleri, çok sayfalı seçenekler, açılış sayfası şablonları ve yakında tüm web sitenizi oluştururken kullanılabilecek sayfalar bulacaksınız. Ayrıca, her biri önceden oluşturulmuş web sitesi demolarından herhangi birine uygulanabilen, aralarından seçim yapabileceğiniz yedi başlık düzeni vardır.

Archi ile web sitenizin renklerini ve diğer görünüm ayarlarını özelleştirmek kolaydır. Tema seçenekleri panosu, herhangi bir kodu kendiniz düzenlemenize gerek kalmadan sitenizin tasarımı üzerinde ayrıntılı kontrol sağlar. Ayrıca, güçlü Visual Composer premium sayfa oluşturucu eklentisi dahildir, bu da dahil edilen şablonlardan ve sayfa düzenlerinden herhangi birini düzenlemeyi kolaylaştırır.

Bu tema ilk yayınlandığından beri düzenli olarak güncellendiğinden, aklınıza gelebilecek her özellik artık Archi’nin bir parçası gibi görünüyor. Sürekli büyüyen portföy sayfası şablonları seçimi, çevrimiçi ürün ve hizmet satmak için tam e-ticaret desteği ve premium Slider Revolution slayt gösterisi eklentisi de dahildir. Bu temanın doğada nasıl kullanılabileceğini görmek istiyorsanız, temanın ThemeForest sayfasında Archi tarafından oluşturulan web sitelerinin gerçek hayattan örneklerine göz atmayı unutmayın.

Çok çeşitli önceden oluşturulmuş web sitesi demoları ve aralarından seçim yapabileceğiniz açılış sayfası düzenleri ile Archi, göz atmaya değer.

3. Dessau

Dessau, mimarlar ve iç mimarlar için çağdaş bir WordPress temasıdır.

Çok çeşitli mimari ve iç tasarım demoları ile Dessau, WordPress ile çeşitli farklı web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Dessau paketinde özel olarak tasarlanmış bir iç tasarım web sitesi demosu olmasına rağmen, çevrimiçi portföy web sitesi demoları da dahil olmak üzere diğer seçenekler bu tür bir proje için iyi çalışmalıdır. Bir stüdyo için site oluşturmaya odaklanan demoların yanı sıra hizmetlerini çevrimiçi olarak tanıtmak isteyenler için oluşturulmuş tasarımlar da vardır. Ancak, bu demoların ortak noktalarından biri, web sitenizin harika görünmesini sağlayacak tamamen modern, profesyonel görünümlü bir tasarımdır.

Bir iç tasarım web sitesinin önemli bir bileşeni, iyi bir bitmiş proje portföyü olduğundan, Dessau bu tür içeriği yayınlamak için bir dizi şablon içerir. Farklı seçenekler arasında, duvar ızgaraları, çeşitli sütun düzenleri ve Pinterest tarzı bir düzen de dahil olmak üzere çeşitli düzen stilleri bulunur. Ayrıca en son iş haberlerini paylaşmak için web sitenize kolayca bir blog ekleyebilir veya hatta bir iç tasarım blogu oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Web sitenizde kitaplar, materyaller veya diğer ilgili ürünler gibi satılık öğeleri listelemek istiyorsanız, Dessau, önde gelen WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturma eklentisi için tam desteğe sahiptir.

Dessau ve önceden tasarlanmış içeriği şık görünse de web sitenizin görünümünü kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu iç tasarım teması, birinci sınıf bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı içerdiğinden, tüm demo içeriği bir görsel düzenleyici aracılığıyla düzenlenebilir. Renkleri ayarlamak veya yazı tiplerini yeniden yapılandırmak gibi sitenizdeki diğer değişiklikler Dessau kontrol paneli aracılığıyla gerçekleştirilir.

Dessau’nun WordPress ile herhangi bir türde iç tasarım web sitesi oluşturan herkese sunacağı çok şey var.

4. Arteks

Artex, birden fazla demo içeren bir mimari ve iç tasarım temasıdır. Artex demoları ve önceden tasarlanmış içerik, web sitenize çekici ve profesyonel bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır.

Şablonlar, metinlerin yanı sıra resimleri ve videoları görüntülemek için harikadır ve çalışmanızın örneklerini ve üzerinde çalışabileceğiniz proje türlerinin ayrıntılarını paylaşmanız için bir yol sağlar. Ayrıca, hizmetlerinizi tanıtmanıza ve müşteri adayları oluşturmanıza yardımcı olacak, örneğin referans kaydırıcıları, harekete geçirici mesajlar ve iletişim formları gibi birçok yararlı öğe vardır.

Artex, çok yönlü ve kapsamlı bir iç tasarım temasıdır.

5. Bölme

divi-iç

Divi (inceleme), hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek gerçek bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Önceden tasarlanmış düzen seçenekleri ve genel esnekliği sayesinde, bir iç tasarım web sitesi oluşturmak için özellikle iyi bir seçimdir. WordPress web sitenizde Divi by Elegant Themes’i etkinleştirdikten sonra, şablon kitaplığına göz atabilirsiniz. Uygun bir tasarımı sitenize aktarmak yalnızca birkaç tıklama alır. Bunu yaptıktan sonra, bu düzenleri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için yerleşik Divi Builder sayfa düzeni aracını kullanabilirsiniz.

Divi sadece bir WordPress teması değildir. Ayrıca web sitenize eklenebilecek kullanışlı özelliklerle doludur. Kaydırıcı araçları, medya oynatıcıları, fiyatlandırma tabloları, referans düzenleyicisi ve kullanılacak daha birçok modül ile Divi, birden çok eklentinin işlevselliğini değiştirebilir. Ayrı bir test aracı bile var. Divi ile metin yazarlığı ve tasarım kararları söz konusu olduğunda asla tahminde bulunmak zorunda kalmazsınız. Sadece iki veya daha fazla sürüm oluşturun ve ziyaretçilerinizin eylemlerinin size hangi seçeneği tutmanız gerektiğini söylemesine izin verin.

Divi, yakın zamanda büyük bir güncelleme geçiren başka bir WordPress temasıdır. Sayfa oluşturma aracı da dahil olmak üzere birçok özelliğinde yapılan iyileştirmelerle, iç tasarım web siteniz için Divi’yi seçerseniz en güncel temalardan birine sahip olacaksınız.

6. Maison

Maison, iç mimarlar ve mimarlar web siteleri oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress temasıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 12 şık ana sayfa düzeni ile, iç tasarım web sitenize uygun en az bir seçenek bulma şansınız yüksektir. Maison’un demoları, üzerinde çalıştığınız projeleri sergilemek için portföylerden daha fazla müşteri çekmek isteyen iç tasarım ajansları için ideal olan daha hizmet odaklı tasarımlara kadar çeşitli stilleri ve amaçları kapsar.

Tüm Maison demoları çok esnek olduğundan, bir demo seçtikten sonra, mükemmel web sitesini oluşturmak için farklı düzenlerden öğeler seçmenize izin vererek diğer demoların bölümlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Maison, güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi etrafında inşa edildiğinden, Maison demolarını oluşturan çeşitli mizanpajların ve şablonların içeriğini karıştırmak ve eşleştirmek nispeten basittir.

İç tasarım hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için bu temayı seçerseniz, Maison’un web sitenizi başarılı hale getirmenize yardımcı olacak birçok özelliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Bu özelliklerin bazı örnekleri, birlikte çalıştığınız müşterilerin logolarını ve kazandığınız ödülleri görüntülemek için gösterge tablolarının yanı sıra temel uzmanlık alanlarınızı sergilemek için kullanılabilecek animasyonlu beceri grafiklerini içerir.

Maison’un bazı şablonlarında bulunan büyük kaydırıcılar, çalışmanızın resimlerini ve videolarını tam ekranda paylaşmanız için size harika bir fırsat sunuyor. Slayt gösterileri, dahil edilen Slider Revolution eklentisi ile oluşturulduğundan, demo slayt gösterilerini düzenlemeye başlamak ve sıfırdan kendi seçeneklerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız.

İyi sosyal medya entegrasyon özellikleriyle Maison, birçok kullanışlı araç içeren modern bir iç tasarım temasıdır.

7. Mücevher

TheGem, özel olarak tasarlanmış bir iç tasarım web sitesi demosuna ve ayrıca birçok ilgili portföy şablonuna sahiptir.

İç tasarım demosuna ve iç tasarım becerilerinizi geliştirmek için çevrimiçi bir portföy oluşturmaya yönelik birçok seçeneğe ek olarak, TheGem ayrıca işletmeniz için çevrimiçi bir varlık başlatmak için eşit derecede işe yarayabilecek birçok hizmet odaklı demoya sahiptir. İster serbest çalışan olarak kendi başınıza ister bir ekibin parçası olarak çalışın, TheGem siteniz için kullanmak isteyebileceğiniz birçok harika demoya sahiptir.

İç tasarım demosuna bir göz atarsanız, TheGem ile oluşturabileceğiniz web sitesi türü hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz. Tamamlanmış projelerinizin bazı fotoğraflarını paylaşmanız için harika bir fırsat sunan ana sayfa düzeninin üst kısmındaki tam genişlikteki kaydırıcıdan, iletişim bilgilerinizi görüntülemek için kullanılabilecek altbilgi alanına. , en son öğeleriniz Portföyünüze ve küçük bir iletişim formuna eklenen TheGem’in iç tasarım demosu faydalı öğelerle dolu.

TheGem, önceden tasarlanmış içeriği özelleştirmek için gerekli tüm araçları sağladığından, demoları geldikleri gibi kullanmakla sınırlı değilsiniz. Bunun yerine, yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını kullanarak WordPress panonuzdaki şablonları açmak çok az çaba gerektirir. Bunu yapmak, sitenizin yaratıcı becerilerinizin ve kişisel tarzınızın gerçek bir yansıması olmasını sağlamak için öğeler ve modüller ekleyip kaldırmanıza ve metni ve genel sayfa düzenini düzenlemenize olanak tanır. Ancak, tüm demolar çok çekici göründüğünden, sayfa oluşturucu ile herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmeyebilir.

Üretmek istediğiniz iç tasarım web sitesinin türü ne olursa olsun, TheGem onu ​​oluşturmanıza yardımcı olabilir.

8. Terapi

Theratio, birinci sınıf iç tasarım ajanslarını ve hizmetlerini tanıtmak için yüksek kaliteli bir tasarıma sahiptir.

Theratio aynı zamanda mimarlar için siteler oluşturmak üzere tasarlanmış olsa da, konu zarif iç tasarım web sitelerinin lansmanına geldiğinde gerçekten çok başarılı. İç tasarım hizmetlerinizi olabildiğince etkili bir şekilde tanıtmak için lüks görünümlü bir siteye ihtiyacınız varsa, bu konu kısa listenizde olmalıdır.

Theratio paketinde dokuz demo ve ana web sitenizde çalışmaya başlar başlamaz bir sayfa yayınlamak için bir dizi şablon bulunduğundan, yararlanabileceğiniz çok sayıda önceden oluşturulmuş içerik vardır. İç tasarım web sitesi şablonları çeşitli tarzlarda olduğundan, Theratio profesyonel bir çevrimiçi varlığa ihtiyaç duyan bireysel iç tasarımcılar ve ajanslar için eşit derecede iyi çalışır.

Theratio demolarının ana sayfasındaki şablonlar belki de bu konunun öne çıkanlarıdır; ancak, erişiminiz olan diğer şablonlar da gözden kaçırılmamalıdır. Theratio paketindeki portföy ve resim galerisi şablonları seçimi sayesinde, bu tema ile web sitenizi oluştururken üzerinde çalıştığınız projelerin fotoğraflarını görüntülemek için birçok fırsatınız olacak.

Web sitenize kolayca blog ekleyebilmek, WordPress’i seçmenin ana nedenlerinden biridir. Bununla birlikte, Theratio iyi tasarlanmış blog yazısı şablonlarından oluşan eksiksiz bir setle birlikte geldiğinden, ne zaman yeni bir makale yayınlarsanız, bunun harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Potansiyel yeni müşterilere iç tasarım konusunda bir gözünüz olduğunu iletmek istiyorsanız, web sitenizin doğru türde bir görünüme sahip olması çok önemlidir.

Theratio’nun tek tıkla demo içe aktarma aracı, yeni sitenizi kısa sürede hazır hale getirmenize yardımcı olur.

9. Rahat

Cozy, WordPress ile özel iç tasarım web siteleri oluşturmak için ideal olan esnek bir temadır.

Cozy, hızlı bir şekilde başlamak ve önceden tasarlanmış şablonlarını kullanarak iç tasarım web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olsa da, kendi benzersiz sitesini tasarlamak isteyen herkes için iyi bir seçenektir. Cozy tema paketindeki tüm şablonlar, birlikte verilen WPBakery Sayfa Oluşturucu aracıyla özelleştirilebilir. Bu birinci sınıf içerik düzenleyici, ana sayfa, portföy ve iletişim sayfaları dahil olmak üzere hemen hemen herkesin Cozy şablonlarını açmasını ve bunları görsel bir sürükle ve bırak kullanıcı arabirimi aracılığıyla düzenlemeye başlamasını mümkün kılar.

Ayrıca, WPBakery Sayfa Oluşturucu ile sıfırdan başlamak yerine, kendi şablonunuzu oluşturmak için Cozy şablonlarının farklı öğelerini birleştirebilirsiniz. Cozy tema paketindeki pek çok düzen ve şablonla web sitenizi kurmanız kolay olacak.

Yeni iç tasarım web sitesini başlatmanın daha hızlı bir yolunu arayanlar için, Cozy tema paketindeki 12 demodan oluşan seçiminiz, tema dosyalarını yükledikten sonra WordPress panonuza hızlı bir şekilde aktarılabilir. Bundan sonra, şablonlara kendi metin ve resimlerinizi eklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca tema seçenekleri panelinden yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek gibi web sitenizin genel stilinde ayarlamalar yapabilirsiniz. İster bu temayı varsayılan durumunda kullanmak, ister birkaç veya birçok değişiklik yapmak isteyin, Cozy ile istediğinizi yapabilirsiniz.

Cozy, çalışmalarınızı sergilemek ve iç tasarım işinizi büyütmenize yardımcı olacak hizmetlerinizi tanıtmak için harika çalışıyor.

10. Oran

oran-iç-tasarım-teması

Ratio, WordPress kullanıcılarının mimarlık ve inşaat şirketleri için profesyonel web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ancak, iç tasarım odaklı web sitesi tasarımlarını seçmeleri, Ratio’nun bu tema koleksiyonunda bir yer edinmesine yardımcı oldu. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz 15 ana sayfa düzeni ile Ratio’nun iç tasarım web sitesi sahiplerine sunacağı çok şey var.

Seçtiğiniz ana sayfa demosuna bağlı olarak, yeni web siteniz bir dizi etkileyici özellik içerebilir. Etkileşimli kaydırıcılar, portföy ızgaraları, paralaks kaydırma, çevrimiçi mağaza ürün teşhirleri ve video arka planları, yeni ana sayfanızın sunabileceği içerik türlerinden yalnızca birkaçıdır.

Ratio’yu göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz diğer nedenler arasında basit tek tıklamalı demo içe aktarıcısı, kullanışlı kısa kodlardan oluşan bir kitaplık, çeşitli dahili sayfa düzenleri, birinci sınıf Visual Composer ve Slider Revolution eklentileri ve eksiksiz bir özelleştirme seçenekleri paketi yer alır. Ayrıca tüm bu işlevsellik, modern ve zarif bir tasarımla sarmalanmıştır. Ratio, kesinlikle iç tasarım web sitenizi rekabetten ayırmanıza yardımcı olacak bir görünüme sahip.

Çok çeşitli ana sayfa düzeni seçenekleriyle, en azından bir iç tasarım veya mimari web sitesi oluşturuyorsanız, Geometry’de herkes için bir şeyler olmalıdır.

11. diako

Diaco, WordPress ile bir iç tasarım web sitesi oluşturma sürecini basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

Kitaplığındaki altıdan fazla kapsamlı iç tasarım açılış sayfası şablonuyla Diaco, yeni sitenizi olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır duruma getirmenize yardımcı olabilir. Hangi demoları kullanmak istediğinize karar verin, ardından birkaç tıklamayla içe aktarın ve WordPress web sitenizde yayınlayın. Elbette demo metin ve resimlerde bazı değişiklikler yapmanız gerekecek, ancak bunun dışında Diaco’nun kullanıma hazır olduğunu görmelisiniz.

Premium görünümlü ana sayfa düzenlerine ek olarak, Diaco ayrıca web sitenizi oluştururken ihtiyaç duyacağınız temel bloglama, hizmet ve şablonlarla birlikte gelir. Sitenize başka sayfalar eklemek istiyorsanız, başlamak için varsayılan tema şablonunu kullanabilirsiniz.

Diaco ana sayfasındaki tasarımlara göz atarsanız, bu tema ile çalışmaya karar verirseniz, web sitenizin bir iç tasarım sitesi için ideal olan şık bir görünüme sahip olacağını göreceksiniz. Ana sayfadaki büyük kaydırıcı, üzerinde çalıştığınız projelerin bazı fotoğraflarını göstermeniz için harika bir fırsat sunarken, hizmetler bölümü, müşterilerinize nasıl yardımcı olduğunuzu ve farklı çalışma yöntemlerinizi açıklamak için mükemmeldir.

Sayfalarınızdan herhangi birine video eklemek istiyorsanız, WordPress ve bu tema ile bu çok kolay. Diaco’nun bazı şablonları videolar içerir, böylece müşterileriniz için yaptığınız daha fazla çalışmayı sergilemek için bunları kolayca kendi çekimlerinizle değiştirebilirsiniz.

Diaco şablonlarında bulunan diğer yararlı öğeler arasında müşteri incelemelerini paylaşmak için referans kaydırıcısı, birlikte çalıştığınız kişileri tanıtmak için ekip üyesi profilleri ve ilişkili oldukları veya aldığı ödüllerle birlikte şirket logolarını görüntülemek için bir bölüm yer alır. hayvancılık.

Yeni iç tasarım sitenizi başlatmanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, Diaco çekici olmalıdır.

12. Oşin

Oshine, yalnızca birkaç tıklamayla şık bir iç tasarım WordPress web sitesini hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olabilir.

Özel olarak tasarlanmış Oshine iç tasarım web sitesi demosu sitenize anında aktarılabilir. Ancak, bu temanın 35’ten fazla web sitesi demosu olduğundan, projeniz için daha iyi bir eşleşme varsa, diğer düzenlerden birini kolayca seçebilirsiniz. Hangi demoyu seçerseniz seçin, Oshine ile web sitenize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Önceden tasarlanmış içeriği içe aktardıktan sonra, düzeni olduğu gibi kullanabilir veya yerleşik sayfa oluşturucu aracını başlatabilir ve düzenleri ve demo şablonlarını özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Diğer WordPress temalarından farklı olarak Oshine, kullanıma hazır bir sayfa oluşturucu eklentisi içermez. Bunun yerine, Oshine temasıyla sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmış, özel olarak tasarlanmış bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracına erişebilirsiniz. Bu aracın işlevselliğinin bir kısmı, 50’den fazla stil modülü, canlı bir metin düzenleyici ve mevcut sayfalara eklenebilen veya kendi benzersiz sayfa düzenlerinizi oluşturmak için kullanılabilen önceden tasarlanmış bir dizi konsept içerir. Oshine oluşturucunun sezgisel ön uç kullanıcı arayüzü sayesinde,

İç tasarım web sitenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için Oshine, tamamlanmış projelerinizi görüntülemek için ideal olan zarif bir portföy sayfası şablonları kitaplığı da içerir. Farklı portföy düzenleri, içeriğinize en uygun şekilde özelleştirilebilen çeşitli sütun konfigürasyonlarında gelir. E-ticaret özellikleri, web sitenizden ürün ve hizmet satmayı ve yürüttüğünüz projeler için kısmi ödeme kabul etmeyi planlıyorsanız da faydalı olmalıdır.

Oshine, birçok farklı web sitesi türü için harikadır, ancak iç tasarım demosu onu bu koleksiyona harika bir ek yapar.

13. İç Sanat

interiart-wordpress-teması

InteriArt, iç tasarım WordPress tema kategorisinde popüler bir seçim olduğunu kanıtlıyor.

Şimdiye kadar, InteriArt ilk lansmanından bu yana, çok olumlu bir kullanıcı derecelendirmesinin yanı sıra saygın miktarda satış topladı. Tema demosuna baktığınızda nedenini anlamak zor değil. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı demo versiyonuyla InteriArt, bir iç tasarım stüdyosu web sitesi ve daha genel mimarlık ajansı açılış sayfaları oluşturmak için ideal seçimdir. Ayrıca, yüksek kaliteli mobilyaları çevrimiçi olarak tanıtmak ve satmak için uygun olacak, e-ticaret özellikli demolar da bulunmaktadır.

Altı ana sayfa demosu ve içerik sayfası şablon kitaplığı gereksinimlerinizi karşılamıyorsa, bu düzenleri özelleştirmenize veya kendi düzenlerinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi kullanılabilir. Ayrıca sitenize animasyonlu slayt gösterileri eklemenize yardımcı olacak premium Slider Revolution eklentisine de erişebileceksiniz.

Daha fazla müşteri kazanmanıza veya bu sektörde yeni iş fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için iç tasarımla ilgili hizmetlerinizi ve becerilerinizi tanıtmak istiyorsanız, InteriArt aradığınız konu olabilir.

14. Allston

Allston, iç mimarlar ve mimarlar için yaratıcı bir WordPress temasıdır.

Hizmetleriniz ister iç tasarım ve mimari alanları arasında örtüşsün, ister yalnızca iç tasarım hizmetleri sunmaya odaklanıyor olun, Allston’da yeni web siteniz için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok önceden tasarlanmış şablon vardır.

Özel olarak tasarlanmış iç tasarım web sitesi demosu, bu kılavuzu okuyan çoğu insan için bariz bir seçimdir. Bununla birlikte, ana sayfa düzeni, portföy ve dekorasyon demoları gibi bu tür projeler için çok iyi çalışır. Pek çok harika demo ile karar vermek zor olabilir. Ancak, hangi demoyu seçerseniz seçin, diğer seçeneklerdeki öğeleri kullanmaya devam edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu sayede farklı demolardaki şablonları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Bu nedenle, bir demonun ana sayfasının görünümünü, diğerinin hizmetler sayfasını beğendiyseniz, ikisini de kolayca kullanabilirsiniz.

Sadece demo şablonlarını kullanmakla sınırlı değilsiniz. Kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmanız gerekiyorsa, Allston ile birlikte gelen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz. Web sitenize bu araç yüklendiğinde, tüm yazılarınız ve sayfalarınız modern bir sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ile düzenlenebilir. Kullanıma hazır bir tema ile benzersiz bir web sitesi oluşturma fikri kulağa ilginç geliyorsa, Allston göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenektir.

Allston ayrıca WooCommerce eklentisi için tam destekle birlikte gelir. Bu nedenle, web sitenizde ürün satmak, hizmetler için ödeme toplamak ve diğer finansal işlemleri yürütmek çok kolay. Herhangi bir iyi tema WooCommerce ile çalışsa da, bu tema sitenizin e-Ticaret alanının ihtiyaç duyacağı birçok şablonla birlikte gelir. Bu sayfalar ayrıca dahil edilen premium araç WPBakery Sayfa Oluşturucu ile özelleştirilebilir.

Allston’ın şablonları, herhangi bir ciddi iç tasarım web sitesinin ihtiyaç duyacağı profesyonel görünüme sahiptir.

15. Çevre

Ambient, iç tasarım hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmanıza yardımcı olacak çok sayıda demo içeriğine sahiptir.

12 zarif ana sayfa düzeni sayesinde, Ambient’i seçerseniz iç tasarım web sitenizin en önemli bölümünün nasıl görüneceğine dair harika seçenekler elde edersiniz. Tüm ana sayfa düzenleri, işinizin fotoğraflarını görüntülemek için kaydırıcılar, uzmanlık alanlarınızı paylaşmak için beceri çizelgeleri ve çalışmanızı sergilemek için bir referans karusel dahil, işinizi daha etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak birçok faydalı özelliğe sahiptir.

Biten projelerinizi ziyaretçilerinizle paylaşabilmeniz için Ambient’in birçok portföy şablonu vardır. Aslında, Ambient paketindeki bazı web sitesi demoları, ajans siteleri yerine iç tasarım portföylerini başlatmak için oluşturuldu. Bu nedenle, web sitenizin asıl amacı projelerinizi paylaşmaksa, portföy demolarından biri en iyi seçenek olabilir. Ancak, bir portföy web sitesi demosu seçmeseniz ve diğer seçeneklerden birini tercih etmeseniz bile, tüm bireysel şablonlar sayesinde sitenize kolayca bir portföy alanı ekleyebilirsiniz.

Ambient’in şablonları ve genel düzeni çok çekici olsa da, bu temayı seçerek sitenizin nasıl görüneceği üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Tipografi ayarlarını ve renk şemalarını değiştirmekten şablonları düzenlemek için yerleşik WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanmaya kadar, Ambient ile istediğiniz iç tasarım web sitesini oluşturabilirsiniz.

Bu temanın diğer yararlı özelliklerinden bazıları, web sitenizden potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olacak hazır iletişim formları, ziyaretçilerinizi içeriğinizi takipçileriyle tanıtmaya teşvik etmesi gereken sosyal paylaşım düğmeleri ve WooCommerce desteğini içerir. Bu, web sitenizde hemen hemen her amaç için finansal işlemler yapmanızı sağlar.

Ambient paketindeki yüksek kaliteli şablonlar, bunu WordPress ile birinci sınıf iç tasarım web siteleri oluşturmak için ideal bir tema haline getiriyor.

16. Mimar

Architecturer, bazı çok zarif şablonlara sahip etkileyici bir iç tasarım WordPress temasıdır.

Web sitenizin yaratıcı becerilerinizi ve iç tasarım becerilerinizi yansıtmasını istiyorsanız, o zaman Architecturer güçlü bir rakip. 12 web sitesi demosu gerçekten iyi görünüyor ve web sitenize anında profesyonel ve üstün bir görünüm kazandıracak. İç tasarım işiniz için üst düzey müşterileri çekmeye başlamak istiyorsanız, Architecturer gibi çok sayıda süslü şablon içeren bir tema seçmek kesinlikle yardımcı olacaktır.

Çoğu demo, iç tasarım ve mimari web siteleri için eşit derecede iyi çalışır, bu nedenle, bu iki alandan birine giren hizmetler sunduğunuz sürece, Architecturer’ı seçerseniz çalışmak için 12 set yüksek kaliteli şablonunuz olmalıdır. .

Demolar Architecturer web sitesinde incelenebilir, ancak size ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir vermek için, web tasarımı söz konusu olduğunda hepsi en son en iyi uygulamaları ve trendleri takip eder. Bu, büyük, tam genişlikte mizanpajlara, tam ekran arka plan resimlerine ve yoğun beyaz alan kullanımına sahip şablonlara erişiminiz olduğu anlamına gelir. İmleçle etkinleştirilen animasyonlar ve paralaks kaydırma gibi diğer efektler de web sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde daha büyük bir etkiye sahip olmasına yardımcı olmak için kullanılır.

Ancak, Architecturer’ın şablonları sadece iyi görünmekle kalmaz. Ayrıca, işinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olacak faydalı öğelere de sahiptirler. Bu, müşteri olmaya hazır olana kadar onlara daha fazla bilgi sağlayabilmeniz için daha fazla ziyaretçiyi posta listenize katılmaya teşvik etmek için eklenen e-posta bülteni kayıt formunu içerir.

En iyi iç tasarım WordPress temalarının çoğu gibi, Architecturer’ı seçerseniz yeni web sitenizi kurma konusunda endişelenmenize gerek yok. Tek tıklamayla demo içe aktarma aracı sayesinde, yalnızca birkaç tıklamayla tema paketindeki her şeyi WordPress web sitenize hızla kopyalayabilirsiniz.

Architecturer kesinlikle birinci sınıf bir iç tasarım web sitesi için doğru görünüme sahip, ancak aynı zamanda son derece özelleştirilebilir.

17. H&D

hd-iç-tasarım-wordpress-teması

H&D, iç tasarım şirketleri ve hizmet sağlayıcılar için profesyonel web siteleri oluşturmaya yardımcı olmak için oluşturulmuş bir ev dekorasyonu WordPress temasıdır.

Bu koleksiyondaki en zengin özelliklere sahip seçenekler olarak H&D, size aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ana sayfa düzeni sunar. Farklı seçenekler arasında, video arka planları, hareketli kaydırıcılar, dönen metin, paralaks kaydırma ve daha birçok popüler web tasarımı trendi ve efekti içeren ana sayfa düzenleri bulacaksınız.

H&D WordPress teması ayrıca sitenizin dahili sayfaları için etkileyici bir düzen seçimi içerir. Portföy şablonları özellikle dikkat çekicidir; bu, iç tasarım becerilerinizi sergilemek için profesyonel bir portföy web sitesi oluşturmak istiyorsanız H&D’yi güçlü bir rakip haline getirmeye yardımcı olur. Sitenizdeki diğer içerik türleri için de çeşitli düzenler vardır. Bu, genel makale şablonlarının yanı sıra bir dizi blog yazısı düzenini içerir.

Kararınızı verdikten sonra, tek tıklamayla içe aktarma aracını kullanarak demo içeriğini hızlı bir şekilde WordPress web sitenize aktarabilirsiniz. Bundan sonra, tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirme seçeneğine sahipsiniz. Dahil edilen premium Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini etkinleştirmek, özellikle dahil edilen demo içeriğinden herhangi birini değiştirmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz başka bir seçenektir.

H&D’yi iç tasarım temaları kategorisinde çok amaçlı bir seçenek olarak düşünmek adil olur – bu tema çok yönlüdür ve kullanışlı özelliklerle doludur.

18. Alto

Aalto, birden fazla web sitesi demosu içeren birinci sınıf bir mimari ve iç tasarım WordPress temasıdır.

12 yüksek kaliteli web sitesi demosu seçimi sayesinde, iç tasarım WordPress web sitenizi kurarken aralarından seçim yapabileceğiniz bazı iyi seçenekler elde edersiniz. İç tasarım siteleri için özel olarak etiketlenmiş yalnızca bir demo olmasına rağmen, diğerleri çok iyi çalışır. Seçenekler arasında bir portföy web sitesi demosu, tasarım stüdyosu düzeni ve iç tasarım ve diğer ürün türlerini çevrimiçi satmak için e-ticaret demosu bulunur. Etkileşimli proje listesi demosu da ilginç bir seçenektir ve üzerinde çalıştığınız iç tasarım projelerinin ayrıntılarını göz alıcı bir biçimde paylaşmanızı sağlar.

Aalto demoları ana sayfa düzenleri, becerilerinizi sergilemenize ve hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olacak birçok öğeye sahiptir ve bu özellikle iç tasarım paketi için geçerlidir. Ana sayfa düzeninizde kullanılacak bileşenleri özelleştirebilseniz de, varsayılan olarak projelerinizin fotoğraflarını paylaşmak için resim kaydırıcılarına, portföyünüzden daha fazla görsel içerik görüntülemek için atlıkarıncalara ve projelerinizi yayınlamak için bir panoya erişebilirsiniz. müşterilerinizden aldığınız geri bildirimler. Varsayılan ana sayfa düzeni, telefon numarası ve adres gibi diğer iletişim bilgileri için alt bilgi ve boşlukta yardımcı bir iletişim formu ile tamamlanır.

Aalto tema paketini oluşturan ana sayfayı ve diğer şablonları özelleştirmek istiyorsanız, işlem çok kolay. Seçeneklerden biri, dahil edilen premium eklenti WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanmaktır. Ardından, bu temayla birlikte gelen önceden tasarlanmış tüm içeriği açabilir ve öğeleri şablonlar arasında taşımaya, öğe ekleyip kaldırmaya ve genellikle ihtiyacınız olduğu kadar çok veya az özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

İç tasarım hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı olacak bir tema arıyorsanız, Aalto sizi kapsamalıdır.

19. Addison

Addison, iç tasarım web sitesi projenize başlamanıza yardımcı olacak beş ana sayfa düzenine sahiptir.

Tam genişlikte şablonları ve geniş yerleşimleri sayesinde Addison, web sitesinde göstermek istediği çok sayıda fotoğrafı olan herkese hitap etmelidir. Galeri ve portföy şablonları çalışmanızın fotoğraflarını paylaşmak için harika olsa da, ana sayfanıza ve web sitenizin diğer birçok bölümüne resimler ekleyerek ziyaretçilerin fotoğraflarınızı kaçırmasını zorlaştırabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız iç tasarım projelerine dikkat çekerek becerilerinizi öne çıkarmak istiyorsanız Addison ve şablonları size hitap etmelidir.

Becerilerinizi kanıtlamanıza ve umarım yeni müşteriler edinmenize yardımcı olabilecek diğer özellikler arasında, memnun müşterilerden gelen geri bildirimleri paylaşmak için mükemmel olan referans kaydırıcısı ve portföyünüzden bir dizi içeriği görüntülemek için kullanılabilecek portföy paneli yer alır. web sitenizin diğer alanları. En son haberlerinizi paylaşmak için iç tasarım sitenize bir blog eklemek istiyorsanız, Addison, popüler bir WordPress temasından bekleyeceğiniz tüm ilgili şablonlara sahiptir.

Addison’un bir başka şık ve kullanışlı yönü, adres ayrıntılarınız ve diğer önemli bilgilerle birlikte etkileşimli bir Google haritası içeren iletişim panelidir. Ayrıca, ziyaretçilerinizin devreye almakla ilgilendikleri iş için kaba bir fiyat teklifi oluşturmalarına yardımcı olabilecek bir maliyet hesaplayıcı da bulunmaktadır. Instagram ve Twitter gibi sosyal medyada hesaplarınızdan içerik görüntülemek de Maddison’da bir seçenektir ve size sitenize daha fazla fotoğraf eklemenin başka bir yolunu sunar. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve WordPress panonuz aracılığıyla sunulan çok sayıda özelleştirme ayarı ile özelleştirme seçenekleri sıkıntısı da yoktur.

Addison’da o kadar çok önceden tasarlanmış şablon var ki, büyük olasılıkla yeni iç tasarım web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

20. Arcdeco

Arcdeco, web sitenizin tam olarak doğru görünmesini sağlamak için açık ve koyu seçenekler de dahil olmak üzere çeşitli şablonlara sahiptir.

İster iç tasarım hizmetlerinizi tanıtmaya odaklanan bir web sitesi oluşturmak isteyin, ister üzerinde çalıştığınız projelerin ayrıntılarını paylaşmak için çevrimiçi olarak birden fazla portföy sitesi açmayı tercih edin, uygun bir şablon seti mutlaka vardır. Arcdeco tema paketi.

Mevcut sekiz ana ana sayfa şablonu ve ayrıca iç tasarım sitenizin iç sayfaları için daha birçok seçenek ile Arcdeco, birçok farklı site türü için iyi çalışmalıdır. Tüm bu şablonlar mevcutken, web sitenize şık bir portföy eklemek veya iyi tasarlanmış bir blog gibi görevler çok kolay hale gelir. Desteklenen sayfa oluşturucu eklentisi ile bu şablonları kolayca düzenleyebilirsiniz; ancak Arcdeco şablonları çok iyi göründüğünden, asla ihtiyacınız olmayabilir.

Hem büyük hem de küçük resimleri görüntülemek için bolca alana sahip şablonlara ek olarak, Arcdeco’nun şablonları da web sitenize video göndermek için iyi yapılandırılmıştır. Bu nedenle, tamamladığınız iç tasarım projelerinizin video görüntülerini kolayca ekleyebilir veya kendinizi kitlenize tanıtmak için video içeriklerini kullanabilirsiniz. Tüm bunları nasıl uygulayabileceğinizi Arcdeco demolarında görebilirsiniz.

Arcdeco ayrıca iyi düzeyde e-ticaret desteğine sahiptir. Önerilen ancak isteğe bağlı WooCommerce eklentisini etkinleştirerek, WordPress web siteniz üzerinden çevrimiçi ürün satmaya ve sağladığınız hizmetler için ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz. Bu tema, en popüler iletişim formu eklentileri için iyi bir desteğe sahiptir ve kutudan çıkar çıkmaz web sitenize çevrimiçi formlar eklemeyi kolaylaştırır.

Arcdeco, her türden iç tasarımcının faydalı bulması gereken, zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır.

21. Tuval

tuval-iç-tasarım-teması

Canvas, iç tasarımla ilgili projelere güçlü bir şekilde odaklanmış olmasına rağmen, özünde bir WordPress portföy temasıdır.

Varsayılan ana sayfa ayarlarında, Canvas teması kovalamayı keser ve portföy içeriğinizi ziyaretçilerinize sitenize gelir gelmez gösterir. Izgara tabanlı düzene ek olarak, varsayılan olarak ana sayfanızda, hedef kitlenizin portföyünüzdeki en iyi öğeler arasında gezinmesini kolaylaştıran bir kaydırıcı bulunur. Ancak, bu esnek bir tema olduğundan, en iyi çalışmanızı görüntülemek için tam ekran kaydırıcı kullanma seçeneğiniz de vardır.

Portföy ızgara düzenindeki öğelerin kaydırma efektleri, her proje hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkarmak için kullanılır. Portföydeki bir öğeye tıklamak, kullanıcıyı daha fazla fotoğraf görüntüleyebilecekleri ve ekteki metni okuyabilecekleri proje sayfasına götürür.

Yine, bu tema kolayca özelleştirilebilir olduğundan, varsayılan düzen ile sınırlı değilsiniz. Canvas tema seçenekleri ve ayarları aracılığıyla, ana sayfada ürün listelemeleri ile sabit bir kenar çubuğu menü düzenine veya hatta e-Ticaret odaklı bir moda gidebilirsiniz. Ayrıca renk seçeneklerinin birçoğunu, tipografi ayarlarını, düzen seçeneklerini ve çok daha fazlasını temanın kontrolleri aracılığıyla özelleştirebilirsiniz. GT3 Sayfa Oluşturucu Eklentisi, demo içeriğini yeniden tasarlamanıza veya kendi özel düzenlerinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için Canvas paketine de dahildir.

İç tasarım işleri veya hizmetleri için bir portföy web sitesi oluşturması gereken herkes, Canvas’ı görevden daha fazlasını bulacaktır.

22. El işi portföyü

portföy-artisan-teması-wordpress

Craft Portfolio, geçmiş becerilerinizi ve projelerinizi şık bir şekilde sergilemenize yardımcı olacak bir WordPress temasıdır.

Bu tema yalnızca mimari ve iç tasarım web siteleri için oluşturulduğundan, Craft Portföyünü kullanmaya başlamakta sorun yaşamayacaksınız. Aslında bu tema ile seçilebilecek çok sayıda web sitesi demosu var. Bu nedenle, iç tasarım ajansınızın hizmetlerini tanıtmak veya ideal bir müteahhit veya potansiyel çalışan olarak kendinizi tanıtmak istiyorsanız, Craft Portfolio ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır.

Çeşitli Craft Portfolio web sitesi demoları arasında, tam ekran video arka plan ekranları, hareketli kaydırıcılar, daha geleneksel web sitesi düzenleri ve blog şablonları kullanan düzenler bulacaksınız. Ayrıca, yeni web sitenizde çalışırken ziyaretçilerinizi bilgilendirmek için mükemmel bir yapım aşamasında olan bir demo da bulunmaktadır.

Ana sayfa düzenleri kitaplığına ek olarak, sitenizin en popüler dahili sayfaları için iyi bir şablon seçimi de vardır. Bu, birkaç farklı portföy düzenini, özellikle göz alıcı bir carousel modunu ve ayrıca müşteri sayfanız, SSS bölümü, ödül ekranı ve resim galerisi için şablonları içerir.

İçerik ve önceden tasarlanmış tasarımlar harika görünse de, görünümlerini özelleştirebilirsiniz. Tipografinizi, renginizi ve düzen ayarlarınızı özelleştirerek, bu iç tasarım WordPress temasını markanıza ve kişisel tercihlerinize uyacak şekilde hızla değiştirebilirsiniz. Daha ayrıntılı özelleştirme çalışması gerekiyorsa, bir sayfa oluşturucu aracı da mevcuttur.

Çok fazla içerik, düzen ve önceden tasarlanmış düzen ile Craft Portfolio temasıyla uygun bir web sitesini bir araya getirmekte sorun yaşamayacaksınız.

23. İç tasarım

iç-tasarım-wp-teması

İç Tasarım, tasarım ve mimari web siteleri için basit, esnek ve zarif bir WordPress teması olarak tanıtılmaktadır.

Bu temanın demo versiyonu, işinizi şık ve profesyonel bir şekilde tasvir etmenize yardımcı olmak için mükemmel bir şekilde kurulmuştur. Ana sayfa düzeninde kullanılan beyaz kenarlıklar, web sitenize ekstra bir dokunuş katmasına yardımcı olurken, ana sayfa kaydırıcı geçişleri bir hareket ve hareket unsuru ekler.

En iyi çalışmanızı veya en etkileyici fotoğrafınızı web sitenizin ana sayfasında gösterebilmek, ziyaretçilerinizin sitenize gelir gelmez dikkatini çekmesine yardımcı olacaktır. Varsayılan ana sayfa düzenini aşağı kaydırdıklarında temel değerlerinizi görebilir, galerinizden daha fazlasını keşfedebilir, müşteri referanslarını okuyabilir ve iş ortağı logolarınızı görebilirler. Ayrıca, bir iç tasarım blogu başlatmanıza veya işletmenizle ilgili en son haberleri yayınlamanıza yardımcı olacak iyi bir blog yazısı tasarımları ve şablonları seti de bulunmaktadır.

İç tasarım işinizin bir e-ticaret unsuru varsa, doğrudan tüketicilere satış yapıyor veya işletmeler arası bir yaklaşıma sahipseniz, bu konu çevrimiçi ürün ve hizmet satmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tam WooCommerce desteği ve ihtiyacınız olan tüm e-Ticaret şablonlarıyla, İç Tasarım temasıyla çevrimiçi bir mağaza oluşturmak nispeten kolaydır.

İç tasarım olduğu gibi harika görünüyor; ancak, özelleştirme seçenekleri sayesinde, bu temayı ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz.