Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Etmek İçin En İyi 13 Açılış Sayfası Oluşturucu (2022)

Açılış sayfaları, ziyaretçilerinizi harekete geçmeye, yeni potansiyel müşteriler yakalamaya, çevrimiçi takipçiler oluşturmaya ve satışları artırmaya yönlendirir.

En iyi açılış sayfası oluşturucuları ayrıca size özel bir alan adı, etkileşimi izlemek için ısı haritaları, web semineri yazılımıyla entegrasyonlar ve geniş ölçekte potansiyel müşteriler oluşturmak için araçlar gibi gelişmiş özellikler sunar.

Ancak, küçük işletmeler ve hatta kurumsal markalar hala bunlarla mücadele ediyor.

İşletmelerin yalnızca %22’si dönüşüm oranlarından memnun, açılış sayfalarının yalnızca %16’sı dağınık taramadan muaf ve açılış sayfaları oluşturmak B2B pazarlamacılarının karşılaştığı en büyük beş zorluktan biri.

En iyi açılış sayfası oluşturucuyu seçmek çok önemlidir.

Bu liste, açılış sayfası özelliklerine, kullanım kolaylığına, üçüncü taraf entegrasyonlarına, otomasyon araçlarına, düzene, fiyatlandırmaya ve daha fazlasına dayalı olarak en iyi 13 açılış sayfası oluşturucuyu karşılaştırır, sıralar ve inceler.

Bu dört aracın derinlemesine karşılaştırmaları için ClickFunnels ve Leadpages ve Unbounce ve Instapage ile ilgili tam kılavuzuma da göz atabilirsiniz.

Hadi başlayalım.

Feragatname: Bu makale, size hiçbir ücret ödemeden küçük bir komisyon aldığım bağlı kuruluş bağlantılarını içerir. Ancak bunlar, konu en iyi açılış sayfalarını oluşturmaya geldiğinde kesinlikle tavsiye ettiğim araçlardır. Bağlı kuruluş açıklamamın tamamını gizlilik politikamda okuyabilirsiniz.

En iyi iniş alanı nedir?

1. Ön sayfalar.

Great Form Builder ile en ucuz seçenek.

Leadpages Ana Sayfası

Ana endişeniz maliyetse, Leadpages sizin için iyi bir seçenektir. Özelliklerinden de ödün vermediğinden, ucuz fiyatlandırma planlarına aldanmayın.

Dinamik metin değiştirme, CRM ve e-posta entegrasyonu ile Leadpages birçok özellik sunar. En iyilerinden bazıları 160’tan fazla sayfa şablonu ve sınırsız mobil sayfa oluşturmayı içerir.

Sayfa tasarımı söz konusu olduğunda biraz yetersiz kalıyorlar. Sayfa düzenleyicilerinin kullanımı daha zordur ve bitmiş sayfaları Instapage veya Unbounce kadar iyi görünmez.

Ana Özellikler:

 • A / B testi
 • WordPress entegrasyonları
 • Mobil uyumlu şablonlar
 • Çok yakında sayfalar
 • Sosyal medya entegrasyonları
 • Form oluşturma ve sayfa düzeni için eklentiler sağlar.

Seçenek paketleri:

Leadpage fiyatlandırması

Standart planın ücreti aylık 25 ABD dolarıdır; Profesyonel planın maliyeti aylık 48 ABD dolarıdır ve Gelişmiş planın maliyeti aylık 199 ABD dolarıdır.

Ayrıca 14 günlük ücretsiz deneme sunuyorlar. Tüm planlar sınırsız açılış sayfası, yüksek sayfa yükleme hızı, Facebook Reklam Oluşturucu, sınırsız açılır pencere, SEO işlevleri ve mobil uyumlu açılış sayfaları ile birlikte gelir.

14 günlük ücretsiz Leadpages denemesiyle bugün başlayın. 

Ön sayfa testi

2. Unbоunсе.

En iyi açılış sayfası özellikleri.

Ana Sayfayı Geri Döndür

Unbounce, bu listedeki en iyi açılış sayfası oluşturucularından biridir. Dünya çapında 1500’den fazla marka tarafından kullanılan, daha fazla öğeyi potansiyel müşterilere ve satışa dönüştürmek için optimize edilmiş açılış sayfaları oluşturmanıza yardımcı olur.

Özel becerilere ihtiyaç duymadan kendi harika sayfalarınızı, reklamlarınızı ve yapışkan çubuklarınızı hızla oluşturabilen, yayınlayabilen ve test edebilen etkileyici özellikler sunar.

Temel özellikler arasında bir sürükle ve bırak düzenleyicisinin kullanımı, önceden var olan 125’ten fazla mobil yanıt modeli ve arama motoru pazarlaması (SEM) kampanyaları için dinamik anahtar kelime ekleme yer alır.

Dinamik Anahtar Kelime Ekleme, açılış sayfası anahtar kelimelerinizi değiştirmenize ve bunları kullanıcı arama sorgularına göre değiştirmenize olanak tanıyan harika bir özelliktir.

Unbounce, Zapier, HubSpot, Salesforce, Marketo, Campaign Monitor, MailChimp, WordPress ve daha fazlası gibi önde gelen pazarlama uygulamalarıyla entegre olur.

Ayrıca, ücretli sürümü satın almadan önce ürünü test edebilmeniz için ücretsiz deneme sürümü sunar.

Ana Özellikler:

 • Kullanımı kolay sürükle ve bırak işlevi
 • 125’ten fazla mobil ve yapay zeka destekli yanıt modeli
 • Dinamik anahtar kelime ekleme
 • Otomatik ЅЅL enсrурtіоn
 • Yapışkan çubuklar
 • Potansiyel müşteri yaratma araçları
 • Müşteri yönetimi ve çoklu kullanıcı yönetimi
 • Özel alanlar

Seçenek paketleri:

Fiyatlar sıçrama olmadan

Yeni başlıyorsanız, Temel planlarına ayda 79 $ karşılığında gidebilirsiniz. Premium planın maliyeti ayda 159 ABD dolarıdır ve Enterprise paketi size ayda 399 ABD dolarından fazlaya mal olur.

Açılış sayfası gereksinimlerinize uyup uymadığını görmek için başlangıçta 14 günlük ücretsiz denemelerini kontrol edebilirsiniz.

Unbounce’ın 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle bugün başlayın.

Geri Dönmeyi Deneyin

3. Üsraf.

En iyi yerleşik web sitesi oluşturucu.

Ucraft Açılış Sayfası Oluşturucu

Ucraft, sürükle ve bırak düzenleyici, logo oluşturucu ve diğer tasarım araçları gibi bir dizi harika özellikle birlikte gelen, kullanımı kolay başka bir açılış sayfası oluşturucusudur.

Bir dezavantajı, daha düşük seviyeli abonelik planlarının sınırlı özellikler ve işlevsellik sunmasıdır. Bunun dışında, Ucraft tarafından sağlanan önceden var olan şablonlar çekici ve tamamen mobil uyumludur.

Bloglama ve e-ticaret araçlarının kullanımı da oldukça kolaydır ve birçok özelleştirme seçeneği sunar. Ayrıca tüm yıllık planlarda ücretsiz bir alan adı alırsınız.

Ayrıca Ucraft, Google Analytics, Zendesk sohbet, Intercom vb. gibi temel araçlarla entegrasyona izin verir.

Ana Özellikler:

 • Sürükle ve bırak düzenleyici
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Теаm Арр: ekip üyelerinize web sitenize erişim izni vermenizi ve onlara düzenleme hakları vermenizi sağlar.
 • ЅЕО Aрр: size sayfa başlığı, resim ve açıklama ekleme gibi temel araçları sağlar.
 • Uygulama alanları: Web sitenizdeki parçaları eklemenize, çıkarmanıza ve yeniden düzenlemenize olanak tanır
 • Dеsіgnеr Тооl – Modelleri tercihlerinize göre düzen, tуроgrарhy ve daha fazlası açısından özelleştirmenizi sağlayan ücretsiz bir eklenti

Fiyat paketleri:

Ucraft fiyatlandırması

İlk paket ücretsiz açılış sayfaları sağlar ve temel özelliklerle birlikte gelir. Bundan sonra, Ucraft üç ücretli paket sunuyor. Pro Web Sitesi paketi aylık 10 ABD Doları, Pro Mağazası aylık 21 ABD Doları ve BigCommerce planı aylık 39 ABD Doları tutarındadır.

Ayrıca 14 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz, kredi kartı gerekmez.

Соns:

 • Bir açılış sayfası oluşturucusundan çok bir web sitesi oluşturucusudur.
 • Daha sofistike olabilir

Ucraft’ı bugün kullanmaya başlayın.

Ucraft’ı deneyin

4. nstараgе.

En basit açılış sayfası oluşturucu.

Instapage ana sayfası

Girişimcilerden büyük ajanslara kadar Instapage, etkileyici açılış sayfaları oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir açılış sayfası yazılımıdır. 200’den fazla mobil uyumlu şablonu sayesinde, açılış sayfanızı tasarlamak için HTML, CSS kodlamanız veya bir geliştirici kiralamanız gerekmez.

Açılış sayfalarınıza öğe eklemeyi kolaylaştırmak için basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisi sunar. Kurulum işlemini tamamlamak ve bu aracı kullanmaya başlamak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacınız var.

Kurumsal hesabınız WordPress, MailChimp, Salesforce, HubSpot ve daha fazlası gibi araçlarla entegrasyonlar sunar.

Ana Özellikler:

 • Esnek ve kullanımı kolay editör
 • iyimser zamanlar
 • Müşterilere onay mesajı
 • Etkileşimli widget’lar
 • Yazı tipi özelleştirme: 5.000’e kadar web yazı tipi mevcut
 • Gstосk Іmаge Lіbrаry
 • Dinamik anahtar kelime ekleme
 • Özel açılış sayfası formları
 • Güçlü dönüşüm analizi
 • Sınırsız A/B testi

Fiyat paketleri:

Instapage fiyatlandırması

Tıklama sonrası deneyim oluşturma, tüm cihazlar için duyarlı sayfalar, analitik paketi ve sağlam bir entegrasyon ekosistemi gibi standart özellikler sunan Çekirdek planın aylık maliyeti 99 ABD dolarıdır.

Kurumsal paket fiyat teklifine dayalıdır ve Kişiselleştirme Deneyimi Yöneticisi, kurumsal düzeyde güvenlik özellikleri ve daha fazlası gibi daha gelişmiş özelliklere sahiptir.

Ayrıca, Core planının tüm özelliklerine erişmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz deneme sürümüne de sahip olursunuz.

Instapage’i bugün kullanmaya başlayın. 

Instapage’i deneyin

5. İniş.

Kodlama gerektirmeyen esnek bir platform.

AçılışI Ana Sayfa

Landingi, küçük işletmeler için uçtan uca bir açılış sayfası çözümüdür. Paypal ve Sony Music gibi devler de dahil olmak üzere 4.000’den fazla şirket tarafından kullanılıyor olması, güvenilirliğini daha da ortaya koyuyor.

Landingi ile özel açılış sayfalarınızı oluşturmak için BT veya kodlama becerilerine ihtiyacınız yoktur. Bu otomatik açılış sayfası oluşturucu, açılış sayfalarınızı oluşturmayı, yayınlamayı ve optimize etmeyi kolaylaştırır.

Ayrıca, sürükle ve bırak düzenleyici, dönüşümü artırmak için 100’den fazla mobil uyumlu şablon, pazarlama desteği ve daha fazlası gibi bazı sağlam özellikler sunar.

Genel olarak Landingi, Instapage’e çok benzer, ancak tekliflerinizi eşleştirmek için daha yüksek bir katman planına ihtiyacınız var.

Ana Özellikler:

 • А / В Ѕрlіt testi
 • Basit sürükle ve bırak düzenleyici
 • Web Analytісs Тооls yerleşik
 • Ziyaretçilerinizi, dönüşüm oranını izleyin
 • Organizasyonel rütbe sınıflandırması
 • Раіd Qаlіtу Ѕсоrе Орtіmіzаtіоn
 • HubSpot, MailChimp ve daha fazlası gibi araçlarla entegrasyonlar

Seçenek paketleri:

LandingI fiyatlandırması

Temel Temel plan aylık 29 ABD Doları, Oluşturma planı aylık 45 ABD Doları, Otomatikleştirme aylık 59 ABD Doları ve Süit planı aylık 209 ABD Dolarıdır.

Tüm planlar 14 günlük ücretsiz deneme ile gelir; Kredi kartı gerekmez. Her plan, sınırsız açılış sayfası, teknik destek, AWS bulut barındırma, sürükle ve bırak açılış sayfası oluşturucu ve daha fazlası gibi özellikler içerir.

Landingi’yi kullanmaya başlayın ve 14 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlanın.

iniş testi

6. Dilek.

dilek tahtası

Wishpond, 2019’da HubSpot’un En İyi 14 Rakiplerinden biri seçilen ve G2 Pazarlama Otomasyonu Yazılım Izgarası raporunda Yüksek Performans olarak adlandırılan pazarlama ve SaaS alanında hızla büyüyen bir isimdir.

Wishpond’un arayüzü sezgiseldir ve dönüşümler için optimize edilmiştir. Sadece şablonlarından birini kullanmanız ve toplamak istediğiniz bilgileri açılış sayfası formları aracılığıyla girmeniz yeterlidir.

Araç hem yeni başlayanlar hem de daha ileri düzey kullanıcılar için iyidir. Wishpond’un açılış sayfası oluşturucusu, sürükle ve bırak oluşturucunuzla birkaç dakika harcamak kadar basit olabilir.

Öte yandan, daha fazla esneklik istiyorsanız, gelişmiş araçları, HTML ve CSS kodlayarak sayfanızın öğelerini özelleştirmenize olanak tanır.

Wishpond açılış sayfası şablonları

Ek olarak, Wishpond ekibi destek sağlamak ve onların desteğine veya uzmanlığına ihtiyacınız varsa pazarlama kampanyaları veya yarışmaları düzenlemeye yardımcı olmak için hazırdır.

ANA ÖZELLİKLER

 • Diğer büyük pazarlama platformlarıyla kolay entegrasyonlar.
 • Pazarlama çabalarını yönlendirmek için ek güçlü pazarlama otomasyon araçları sunar.
 • Tüm şablonlar tüm cihazlarda duyarlıdır.
 • Açılış sayfası şablon galerisi, farklı sektörler, etkinlikler ve amaçlar için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Dakikalar içinde profesyonel görünümlü açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.
 • Geliştirici olmayanlar için bile kolay açılır pencere ve form eklentilerine izin verir.
 • Pazarlama ve platform üzerine web seminerleri, e-kitaplar ve makalelerden oluşan bir bilgi tabanı ve kütüphanesi ile kapsamlı kaynaklar.
 • Canlı sohbet desteği mevcuttur.
Wishpond fiyatlandırması

FİYAT PAKETLERİ:

Wishpond, aylık veya yıllık olarak abone olmayı seçebileceğiniz üç fiyatlandırma planına sahiptir. Her biri arasındaki temel fark, her biri için potansiyel müşteri sayısı ve API’ye erişim gibi belirli gelişmiş özelliklere erişimdir.

Başlangıç ​​planı ayda 49 ABD dolarıdır ve 1.500 olası satışla sınırlıdır. All You Need planının maliyeti 99 $ / ay olup, 2500 olası satışla sınırlıdır. Hızla büyüyen Katman 1 planı, 10.000 olası satışla sınırlı, 199 ABD Doları / ay tutarındadır.

Wishpond’un sizin için uygun olup olmadığını görmek isteyen herkes için yıllık planlarda 14 günlük ücretsiz deneme süresi vardır.

14 günlük ücretsiz Wishpond deneme sürümüyle bugün başlayın.

Wishpond’i deneyin

7. НubЅроt.

HubSpot açılış sayfaları

НubЅроt, SaaS ve B2B pazarlama dünyasının en saygın isimlerinden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. CRM aracından satış aracına ve açılış sayfası aracına kadar çeşitli pazarlama hizmetleri sunarlar; HubSpot tek durak noktasıdır.

HubSpot, zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay ve oldukça güçlü açılış sayfası oluşturma araçları sunarak itibarının hakkını verir. Yazılım tüm gereksinimlere uyum sağlar ve tek bir kullanıcı, büyük ekipler ve ajanslar için yeterlidir.

HubSpot, temel bir pazarlama kampanyası yürütmek için ihtiyacınız olan tüm ücretsiz araçlara sahip ücretsiz bir yazılımdır. Ücretsiz olarak bir açılış sayfası oluşturucu, bir form oluşturucu, e-posta pazarlama, bir reklam yönetimi aracı ve bir CRM alırsınız. Kısıtlı bir bütçeye sahip küçük bir işletmeyseniz, bu araçlar kesinlikle bankayı bozmadan sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Yeni başlayan biriyseniz, eksiksiz bir gözden geçirme sürecine ve önceden var olan yüzlerce mobil uyumlu şablona erişin. Ancak, daha ileri düzey kullanıcılar için bu ünlü açılış sayfası aracı, gelişmiş analiz araçları, deneme yazılımı vb. gibi çok çeşitli araçlar ve teknolojiler sunar.

Ana Özellikler:

 • Teklif listesi segmentasyonu
 • Sayfalar tüm cihazlarda tamamen duyarlıdır
 • Bireysel ziyaretçiler için kişiselleştirilmiş açılış sayfası içeriği sunun
 • Sağlam A / B Test Özellikleri
 • Dakikalar içinde profesyonel görünümlü açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır
 • Canlı sohbet, açılır formlar, sohbet botları ve daha fazlasını kullanarak potansiyel müşterileri yakalayın ve dönüştürün.

Fiyat paketleri:

HubSpot’un ücretsiz planı, ücretsiz açılış sayfaları, on üç sektör şablonu ve temel analitik ile birlikte diğer birçok faydalı iş aracıyla birlikte gelir. O zaman üç ücretli katmanınız var: tarter, Рrоfеssіоnаl ve Еntеrrrisе.

Özellikle tam sürüm için piyasadaki en detaylı markalama araçlarından biridir.

 • İlk plan, her 1000 hesap için aylık 50 ABD Doları ile başlar.
 • Genel planın aylık maliyeti 800 ABD dolarıdır (yıllık olarak gösterilir).
 • Tam planın maliyeti ayda 2400 ABD dolarıdır (yıllık olarak ödenir).

Eksileri:

 • Profesyonel ve Kurumsal planlar pahalıdır
 • AMP mobil sayfaları sunmaz.
 • Daha büyük müşteriler için daha uygun

HubSpot açılış sayfalarını ücretsiz kullanmaya başlayın. 

HubSpot’u deneyin

8. GetResponse.

GetResponse açılış sayfaları

GetResponse, açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan ve e-posta pazarlama ve pazarlama otomasyonu çalışmanızda size yardımcı olan hepsi bir arada bir platformdur.

Açılış sayfası oluşturucunuzu kullanmaya başlamak için aşağıdakiler dahil dört kolay adımı uygulamanız yeterlidir:

 • Bir şablon seçin
 • Açılış sayfanızı özelleştirin
 • Açılış sayfanızı tek tıklamayla yayınlayın
 • Yayınlandıktan sonra sayfanızı test edin ve optimize edin

Evet, bu kadar basit! Bir başka harika şey de, tek bir fiyata birden fazla alete sahip olmanızdır. Ancak, açılış sayfası oluşturucu, dezavantajları olabilecek ana araç değildir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Entegre ve kullanımı kolay editör
 • Potansiyel müşterilerinizi dönüştürmek için açılış sayfanızın altından üst kenarına kadar yapışkan kayıt formları yerleştirin.
 • 5.000’den fazla Shutterstock görseli ile tamamen mobil uyumlu açılış sayfası şablonları
 • Harika Müşteri Hizmetleri
 • AKILLI OTOMASYON LİSTESİ
 • Güçlü test ve analiz
 • Potansiyel müşterilerinizin harekete geçmesi için geri sayım sayacı

Seçenek paketleri:

GetResponse fiyatlandırması

Temel fiyatlandırma planı aylık 15 ABD Dolarından başlar ve Kurumsal plan için ayda 1,199 ABD Dolarına kadar değişir. GetResponse ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme sunar.

Соns:

 • Yoğun e-ticaret kullanımı için sezgi eksikliği
 • Çok pahalı, özellikle Kurumsal Plan
 • Açılış sayfası oluşturucu ana ürününüz değildir.
 • Kullanıcılar, 1000 kişiyi aştığında daha pahalı bir fiyatlandırma planına geçmek zorundadır.

GetResponse Açılış Sayfalarını kullanmaya başlayın.

GetResponse testi

9. СlісkFunnels.

ClickFunnels açılış sayfaları

ClickFunnels esas olarak satış hunileri oluşturmak için kullanılır. Ancak bununla birlikte, açılış sayfaları, üyelik web siteleri, ürün lansman sayfaları, olası satış oluşturma sistemleri, sıkıştırma sayfaları vb. oluşturmanıza yardımcı olacak araçlar ve editörler sunar.

ClickFunnels ile aşağıdakiler dahil çeşitli satış hunileri oluşturabilirsiniz:

 • katılım hunileri
 • Web Semineri Yazılımı
 • Üyelik siteleri vb.

Bunun da ötesinde, onların en yüksek seviyeli paketini satın alırsanız, kendi ortaklık programınızı başlatmanıza da yardımcı olacaktır. Facebook Reklamlarını veya PPC’yi kullanarak, hedeflenen trafiği ilk açılış sayfanıza gönderebilir ve e-posta listenizi oluşturmak için olası satışları yakalayabilirsiniz.

ClickFunnels ayrıca tüm satış süreci boyunca ziyaretçilerinizi yönlendirerek dönüşüm oranınızı artırır. Bu sayede son satın alma işlemini nereye yapacaklarını bilirler veya gerekli önlemleri alırlar. Ayrıca ziyaretçilerinizi otomatik olarak takip eder.

Ana Özellikler:

 • 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri
 • Basit sürükle ve bırak açılış sayfası düzenleyicisi
 • Dönüşüm sağlayan satış hunileri oluşturmanıza yardımcı olur
 • Tek tıklamayla yukarı satışla yüksek dönüşüm sağlayan alışveriş sepetleri oluşturun
 • Otomatik pazarlama kampanyaları yürütün.
 • Kullanıcılar her şeyi tek bir panelde yönetebilir

Seçenek paketleri:

ClickFunnels iki fiyatlandırma paketi sunar. Başlangıç ​​paketi aylık 97 dolar, Etison süit paketi ise aylık 297 dolar. Ayrıca, açılış sayfanızı hemen oluşturmaya başlamak için 14 günlük ücretsiz denemeye de erişebilirsiniz.

ClickFunnels’ın ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya başlayın.

ClickFunnels’ı deneyin

10. Lіоn’u kapmak.

 Açılış Aslanı Açılış Sayfası Oluşturucu

Landing Lion, başka bir harika açılış sayfası oluşturucusudur ve bu listeye basit bir nedenden dolayı gelir: harika özellikleri. Öne çıkan özelliklerinden bazıları А / В testi, sağlam analitik, sürükle ve bırak düzenleyicisi, SEO yönetimi ve daha fazlasını içerir.

En iyi yanı, aracın sınırlı gereksinimleri olan kişiler için ücretsiz bir paket sunmasıdır. Bu nedenle, sınırlı giriş seviyesi özelliklerden memnun olan küçük bir işletmeyseniz, tek bir kuruş ödemeniz gerekmez.

Landing Lion, Wishpond gibi diğer araçlara benzer – MailChimp, Hubspot, Salesforce, Zapier vb. gibi popüler SaaS araçlarıyla entegre olabilir.

Tüm özellikler:

 • SEO optimizasyon aracı
 • Otomatik SSL sertifikaları
 • Harekete duyarlı iniş parçaları
 • Kullanımı kolay sürükle ve bırak oluşturucu
 • Birden fazla test çalıştırmanıza izin verir
 • Tamamen özelleştirilebilir şablonlar
 • Tüm planlar, hesap başına sınırsız kullanıcı içerir
 • Yeniden oynatma, açılış sayfanızda/sayfalarınızda potansiyel müşteri etkileşimini tekrar görmenizi sağlar

Seçenek paketleri:

İniş Aslanı fiyatlandırması

Bir freemium paketi alırsınız; Kredi kartı gerekmez. Ücretli paketler “Launch” paketi için aylık 29 dolardan başlar ve “Escalated” paketi için ayda 249 dolara kadar çıkar. Paketler, özelliklere ve aylık görünümlere göre farklılık gösterir.

Соns:

 • Entegrasyon listesi yeterince uzun değil
 • Adwords ve Google Analytics gibi araçlarla entegrasyon yok

Landing Lion’ı deneyin

11. ЅhоrtЅtасk.

Kısa Yığın Açılış Sayfası Oluşturucu

Eşantiyonlar, yarışmalar ve testler için güzel açılış sayfaları oluşturmanıza yardımcı olacak bir açılış sayfası oluşturucu arıyorsanız, ShortStack tam size göre.

Kullanımı kolay bir düzenleyicinin yanı sıra olası satışlarınızı ve dönüşüm oranınızı takip etmek için e-posta pazarlama araçları sunar. ShortStack, bir geliştirici kiralamak veya kendinizi kodlamayı öğrenmek zorunda kalmadan tüm bunları kendi başına halleder.

Ayrıca bu açılış sayfası oluşturucu, özelleştirilebilir CTA’lar, kampanya analiz araçları, e-posta analiz araçları, pazarlama otomasyonu vb. gibi özellikler sunar. ShortStack, yarışmalarınız, çekilişleriniz ve açılış sayfalarınız hakkında ortalama %83 daha fazla görüntüleme elde etmenize yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Bu açılış sayfası oluşturucuyu MailChimp, Shopify, Google Analytics, Vimeo, Squarespace ve daha fazlasıyla kullanabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Kullanımı kolay sürükle ve bırak düzenleyici
 • Güçlü analiz ve yatırım getirisi takibi
 • Mobil duyarlı şablonlar
 • Gerçek zamanlı düzenleme
 • Basit müşteri yönetimi
 • Dolandırıcılık tespiti ve tekrar girişlerini kısıtlar.
 • Dönüşüm oranınızı, web sitesi ziyaretçilerinizi ve daha fazlasını izleyin

Seçenek paketleri:

Kısa yığın fiyatlandırması

ЅhоrtЅtасk üç farklı plan sunar: Başlangıç ​​planı aylık 29 ABD dolarıdır ve 2.000 girişe izin verir. İş planı 10.000 girişle aylık 99 ABD Dolarıdır ve ajans planı ayda 199 ABD Doları karşılığında 50.000 girişe izin verir. 10 günlük ücretsiz deneme ile başlayabilirsiniz.

Соns:

 • Başlangıç ​​planını satın alırsanız, kampanyanızın alt kısmında ‘ShortStack’ işaretini taşımanız gerekir.
 • Yeni başlayanlar için biraz karmaşık görünebilir.

Kısa yığın testi

12. İniş.

Lander, 1,5 milyondan fazla kullanıcıya ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla önceden hazırlanmış açılış sayfası şablonuna sahip bir açılış sayfası oluşturucusudur.

Açılış sayfası düzenleyiciniz, bu listedeki diğer araçlar gibi sürükle ve bırak işlevini kullanır. Ayrıca dinamik metin değiştirme (DTR) sunarlar. Bu, AdWords Kalite Puanınızı (QS) iyileştirmek için PPC reklamlarını başlıklarınızla eşleştirmek için harika çalışır.

Ana Özellikler

 • Dönüşüm oranlarını artırmak için otomatik tamamlama formları
 • Sınırsız açılış sayfası oluşturma
 • Kendi etki alanınızı oluşturun
 • Hoş geldiniz e-postaları ve üçüncü taraf e-posta entegrasyonları
 • Kişiselleştirilmiş onay ve ek satış teşekkür sayfaları
 • Yüz yüze etkinlikler için Google Haritalar entegrasyonu

Fiyat:% s

Lander, özelliklerini ve iki ücretli planını test etmek için 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.

Temel planları, küçük işletmeler için en iyisidir, aylık 5.000 ziyaretçi ve üç özel alan sunar. Bu planın maliyeti aylık 16 ABD dolarıdır ve yıllık ödeme yaptığınızda %66 indirimlidir.

Lander Profesyonel Planı, pazarlama ekipleri için en iyisidir, aylık 25.000 ziyaretçi ve on özel alan sunar. Bu planın maliyeti aylık 83 ABD dolarıdır ve yıllık ödeme yaptığınızda %15 indirimlidir.

iniş testi

13. Elementor.

WordPress için en iyi açılış sayfası oluşturucu.

5 milyondan fazla kullanıcısı olan Elementor, en popüler WordPress sayfa oluşturucusudur. Özel sayfalar oluşturmaya başlayabilmeniz için WordPress sitenize eklediğiniz bir WordPress eklentisi olarak gelir.

Elementor, düzen, renkler, yazı tipleri, formlar ve daha fazlası dahil olmak üzere sayfanızın her yönünü kontrol etmenizi sağlar. Açık kaynaklı bir proje olarak bu eklenti genişletilebilir ve özel temalar, eklentiler ve ürünler ekleyen geliştiriciler için harikadır.

Ana Özellikler

 • Videolar, düğmeler, ayırıcılar, resim galerileri, formlar ve daha fazlası gibi 80’den fazla tasarım öğesi
 • Web sitenizin görünümüne uyum sağlayan özel bir açılır pencere oluşturucu
 • Tonlarca pazarlama aracıyla bütünleşen formlar
 • E-Ticaret Tüccarları için WooCommerce Ürün ve Arşiv Sayfası Oluşturucu
 • Tasarımcılar tarafından oluşturulan 300’den fazla şablon
 • Sayfanızı masaüstlerinde, tabletlerde ve mobil cihazlarda görüntüleyebilmeniz için duyarlı düzenleme

Fiyat:% s

Elementor, eklentilerinin 30 temel widget ile birlikte gelen ücretsiz bir sürümünü sunar.

Bir site için yılda 49 $ karşılığında Elementor Pro’ya yükseltirseniz, tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Buna 300’den fazla profesyonel şablon, 90 özel widget, açılır pencere oluşturucu, WooCommerce oluşturucu ve bir yıllık destek ve güncellemeler dahildir.

Test Elemanı

Açılış Sayfası Oluşturucu nedir?

Açılış sayfası, genellikle bir kayıt formu, teklifler veya yarışmalardan oluşan harekete geçirici mesaj (CTA) içeren tek bir web sayfasıdır. Açılış sayfanız, bir ziyaretçinin organik trafik yoluyla veya bir Google reklamına veya Facebook gibi sosyal medya platformlarındaki herhangi bir reklam kampanyasına tıkladığı yerdir.

Genellikle, reklamları satın alan belirli bir işletme için olası satışlar oluşturmak için kullanılırlar.

Açılış sayfası oluşturucuları, açılış sayfasını sezgisel ve kullanımı kolay hale getirmek için kullanılır. Ayrıca, pazarlamacıların, ziyaretçileri potansiyel müşterilere iten çekici şablonlarla kişiselleştirilmiş ve hedeflenmiş bir açılış sayfası oluşturmalarına yardımcı olurlar.

Bir açılış sayfası oluşturucunun nihai hedefi, müşteriyi satış hunisinden satın alma işlemine yönlendirmeye odaklanabilecek optimize edilmiş açılış sayfaları oluşturmaktır. Bir ana sayfadan farklı olarak, hızlı dönüşümler için tasarlanmıştır.

Bir açılış sayfası oluşturucuda nelere dikkat etmelisiniz? [Bilgi grafiği]

Bir açılış sayfası oluşturucu kullanmanın faydaları nelerdir?

Açılış sayfası oluşturucuları kullanmanın birçok avantajından bazıları şunlardır:

1. Hedefe yönelik sonuçlar.

Basitçe söylemek gerekirse, bir açılış sayfası oluşturucu, ziyaretçilerinizin dikkatini dağıtan şeyleri ortadan kaldırır ve onların yapmalarını istediğiniz tek şey, yani işiniz hakkında düşünmelerini sağlar.

Bir açılış sayfası oluşturucu, herhangi bir teknik bilgi, gezinme çubuğu, yan araç veya herhangi bir ek bilgi olmadan bir açılış sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, ziyaretçilerinizin dikkatini ürününüze yönlendirmenize yardımcı olur.

Açılış sayfası oluşturucuları, hangi oluşturucuyu kullandığınızdan bahsetmeden, oldukça hızlı bir şekilde hedefe yönelik bir açılış sayfası oluşturmanıza yardımcı olur. En iyi yanı, çoğunun iş hedeflerinize ve gereksinimlerinize göre özelleştirilebilen önceden tasarlanmış şablonlarla gelmesidir.

2. A / B testi.

A / B testi, sayfanızın tüm parametrelerini çevrimiçi hale getirmeden önce test etmek çok önemli olduğundan, açılış sayfanızın onsuz yapamayacağı bir şeydir.

Bir işletmenin, açılış sayfası dönüşüm oranlarındaki artış veya azalışları hesaplaması gerekir.

Hangi özelliğin özellikle sürekli test yoluyla güncellenmesi ve ayarlanması gerektiğini belirledikten sonra, her zaman geri dönüp en iyi sonuçlar için optimize etmek üzere açılış sayfası oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Bir açılış sayfası oluşturucu kullanmanın yararı, çoğunun yerleşik bir A / B test aracıyla gelmesidir. Açılış sayfalarınızı izlemek için belirli bir araç seti satın almanız size daha fazla maliyet getirmez.

İşte Unbounce’tan bir örnek:

Geri Dönme A / B test aracı

A / B test aracı, hangi sürümün en iyi sonucu verdiğini görmek için belirli parametreleri aynı girişin iki varyasyonu arasında bölmenize yardımcı olur.

3. Çekici şablonlar.

Açılış sayfanız, hedef kitlenize hitap edecek görsel olarak çekici, yaratıcı ve ilgi çekici bir şablona sahip olmalıdır.

Yüksek kaliteli bir açılış sayfası oluşturucunun kullanışlı olduğu yer burasıdır.

Açılış sayfası oluşturucuları genellikle çok sayıda niş ve alan alanı için önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonlarıyla birlikte gelir. İyi haber şu ki, iş gereksinimlerinize tam olarak uyan bir açılış sayfası oluşturmak için bu şablonları özelleştirebilirsiniz.

Son olarak, hedef kitleyi olumlu yönde etkilemek için çekmeyi amaçlayan son derece kişiselleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş açılış sayfaları elde edersiniz. Bu oluşturucular, işinizin çeşitli yönlerini tam istediğiniz gibi içeren göz alıcı bir sayfa oluşturmanıza yardımcı olur.

Burada gördüğünüz gibi Unbounce, etkinlikler, ürünler, web seminerleri vb. dahil olmak üzere farklı amaçlar için birçok harika şablon sunar.

Sıçrama yapmayan tabanlık

4. Kullanımı kolaydır.

En iyi web sitesi oluşturucuların, harika bir web sitesi oluşturma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan dinlenmenize izin vermesi gibi, bir açılış sayfası oluşturucu da, harika bir açılış sayfası oluşturmaya gelince aynı şekilde çalışır.

Bir açılış sayfası oluşturucu kullanarak teknik bilgiye veya önceki deneyime sahip olmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken talimatları takip etmek ve yerleşik özelliklerin çoğundan yararlanmak.

Örneğin, çoğu açılış sayfası oluşturucu, widget’ları ve diğer öznitelikleri seçip sürükleyerek açılış sayfanıza ekleyebileceğiniz sürükle ve bırak düzenleyicileriyle birlikte gelir.

Bunun da ötesinde, açılış sayfası oluşturucuları, doğrudan bir düğmeyi tıklatarak veya bir sürükle ve bırak özelliği aracılığıyla size birden fazla şablon seçeneği, test aracı, arayüz tasarımı, özel sosyal medya önizlemesi ve çok daha fazlasını sunar.

Örneğin, pazarlamacıların Leadpages ile açılış sayfaları oluşturmasını kolaylaştıran özelliklerden bazıları şunlardır:

Açılış sayfası oluşturucu: Leadpages özellikleri

5. Esnek yayınlama seçenekleri.

İyi açılış sayfası oluşturucularının çoğu size esnek yayınlama seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra çoğu, hizmetlerini satın alan kullanıcılara alt alan adları sağlar.

Alt alanlar, potansiyel müşterilere ve müşterilere tek tip bir alan sunarken, açılış sayfalarınızı kök alanınızdan ayrı olarak yönetmenize izin verdiğinden, bu onlara büyük bir avantaj sağlar. Bu, pazarlama ekibinizin, BT ekiplerini dahil etmeden sayfaları yayınlamak ve kampanyaları kendi programlarına göre yürütmek için alt alanları kontrol etmesine olanak tanır.

Ayrıca, bir alt alan, pazarlamacıların URL içeriğiyle sayfalarına daha fazla bağlam eklemeleri için ek bir fırsattır.

Öncelikle potansiyel müşterileri, açılış sayfası içeriğinizi okumaya başlamadan önce hazırlar ve eğitir.

Bu nedenle esnek yayınlama seçenekleri önemlidir.

GetResponse, bu özelliği sunan en iyi açılış sayfası oluşturucularından biridir:

GetResponse esnek gönderme seçenekleri

GetResponse ile açılış sayfalarınızı yayınlamak için herhangi bir alan seçebilirsiniz. Ayrıca, GetResponse açılış sayfanıza bağlanan alanı korumak için bir SSL sertifikası alırsınız.

6. Üçüncü taraf yazılım araçlarıyla entegrasyonlar.

Pazarlamacılar, birçok hedefi göz önünde bulundurarak açılış sayfaları oluşturur. Tipik hedefler, potansiyel müşteriler oluşturmak, ziyaretçilerin haber bültenine kaydolmasını sağlamak ve daha fazlasını yapmaktır.

Ancak, bu hedeflere ulaşmak için pazarlamacılar, e-posta pazarlama araçları, web semineri platformları, abonelik formu oluşturucuları, SEO araçları vb. dahil olmak üzere çeşitli başka yazılım araçlarına ihtiyaç duyar.

Açılış sayfası oluşturucuları bunu bilir ve bu nedenle hemen hemen her önde gelen yazılım aracıyla entegrasyon sağlar.

Aslında, bir açılış sayfası oluşturucu kullanmanın ana faydalarından biri, işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları bir araya getirmesi ve bunları maksimum kullanım kolaylığı için ortak bir platforma entegre etmesidir.

Unbounce, bu konuda önde gelen açılış sayfası oluşturucularından biridir ve sorunsuz entegrasyon sorununu çözmüştür.

Geri dönme entegrasyonları

Bunlar sunduğu entegrasyonlardan sadece birkaçı.

Ve sadece Unbounce değil, açılış sayfası oluşturma endüstrisindeki oyuncuların çoğu tonlarca entegrasyon sunar.

Açılış sayfası oluşturucularını kullanmaya yönelik ipuçları ve stratejiler.

Günümüzde çevrimiçi işletmelerin çoğu, sorunsuz, optimize edilmiş ve görsel olarak çekici bir açılış sayfası oluşturmak için açılış sayfası oluşturucuları kullanıyor.

Ancak, yalnızca bir açılış sayfası oluşturucu kullanmak yeterli değildir.

Odak noktası, akranlarınız üzerinde rekabet avantajı elde etmek için değer yaratmaya ve inşaatçıları maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanmaya odaklanmalıdır.

İşte tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları:

1. Akılda kalıcı bir başlık ekleyin.

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, insanların %80’inin başlığı okuduktan sonra içeriği okumadığını buldu. Bu, satmak istediğiniz herhangi bir içeriğin, en başından itibaren dikkatin %80’ini kaybetme riski taşıdığı anlamına gelir.

Çoğu zaman, iyi bir izlenim bırakmak için tek ihtiyacınız olan bir başlıktır.

Açılış sayfası başlıklarınızın hedef kitlenizin dikkatini çekmesini sağlamanın bazı yolları şunlardır:

Dönüşüm sağlayan başlık formülleri

Dönüşümü artırmak için kanıtlanmış bu beş tekniğin yanı sıra, başlığınızı 20 kelimenin altında tuttuğunuzdan emin olun.

2. Mobil açılış sayfası şablonları.

Son mobil istatistiklere göre, mobil trafik son beş yılda %222 arttı.

Mobil trafik istatistikleri

Bu, hesaba katılması gereken bir güç haline geliyor, bu nedenle açılış sayfanızı mobil uyumlu olacak şekilde optimize etmek hayati hale geldi.

İyi haber şu ki, Unbounce gibi birçok açılış sayfası oluşturucu, mobil cihazlar için önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonları sunuyor.

Bounce-free mobil optimizasyon

Mobil uyumlu açılış sayfası şablonları, web sitenizin ziyaretçilerinin daha küçük mobil ekranlarda sorunsuz çalışmasına, sorunsuz gezinme sağlamasına ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

3. Açılış sayfanızı görsel olarak çekici hale getirin.

” Bir resim bin kelimeye bedeldir.”

Bu eski atasözü özellikle internette doğrudur.

Örneğin istatistikler, Twitter’da resimli tweetlerin resimsiz tweetlere göre %150 daha fazla retweet edildiğini gösteriyor.

Twitter Görsel İstatistikleri

Çevrimiçi izleyiciler, içeriğin tamamını okumak yerine sayfayı çevirme eğilimindedir.

Bu nedenle, açılış sayfalarını içeren herhangi bir iş stratejisine görsel olarak çekici görseller eklemek gerekir. Sonuçta, beyin görüntüleri metinden 60.000 kata kadar daha hızlı işler.

Bu nedenle, açılış sayfalarınızın görsel olarak çekici olması ve içeriğinizle alakalı büyük, cesur resimler içermesi gerekir. Ekleyeceğiniz görseller işletmeyi ve ürününüzü görsel olarak anlatabilmeli ve pazarlayabilmeli ve isabetli olmalıdır.

Bu açılış sayfaları, ziyaretçilerin ürününüz hakkında daha fazla bilgi edinmesini ve öğrenmesini eğlenceli bir deneyim haline getirir. Sonuç olarak, ziyaretçilerin web sitesinden ayrıldıktan sonra bile ürünü hatırlamaları olasıdır.

Çoğu açılış sayfası oluşturucu, görsel olarak çekici, önceden tasarlanmış açılış sayfası şablonlarıyla birlikte gelir.

4. Benzersiz Satış Noktalarına (USP’ler) odaklanın.

Her sektörde rekabet vardır ve her şirketin rakiplerinden payı vardır.

Bu yüzden onu benzersiz kılan ve benzerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu göstermeniz gerekiyor.

Sonuçta, potansiyel müşterilerinize pazardaki başka kimseyle değil de sizinle iş yapmaları için bir neden vermeniz gerekir.

İşte bu yüzden (Benzersiz Satış Noktaları) USP’nizi vurgulamanız ve odaklanmanız gerekir.

IP, size ve işinize özel, sizi tanımlayan ve rakiplerinizin taklit edemediği bir şeydir.

USP’nizi ikna edici bir şekilde belirterek, potansiyel müşterilerinizi marka değiştirmeye bile ikna edebilirsiniz.

Açılış sayfanızı tasarlarken, stratejinizin herkesin görmesi için PVU’nuzu kullanmayı ve vurgulamayı içerdiğinden emin olun.

Bir markanın açılış sayfasında USP’sini nasıl vurgulayabileceğinin mükemmel bir örneği olan Moz Pro örneğini ele alalım.

Moz Pro Ana Sayfası

Kaliteli trafik, daha yüksek sıralamalar ve ölçülebilir sonuçlar vaat ediyorlar ve buna erkenden dikkat çekmeye çalışıyorlar.

Ana hizmetlerinizi göz önünde bulundurarak açılış sayfanızı da oluşturabilirsiniz. Potansiyel ziyaretçilere ve müşterilere iletmek istediğiniz mükemmel mesajı ilettiğinizden emin olun – dikkatlerini çeken ve sizinle iş yapmalarını sağlayan bir şey.

5. Güvenliği sağlayın.

Web sitelerinin yetkisiz erişim, veri ihlali, bilgisayar korsanlığı ve daha fazlası gibi kötü niyetli suçlara nasıl duyarlı olduğu hakkında çok fazla konuşma var.

Ve tamamen haksız değil.

Siber suç vakalarının artmasıyla birlikte, normal İnternet kullanıcıları bile güvenli görünmeyen web sitelerinden şüphelenmeye başlıyor. Bu satışlara zarar verebilir ve başa baş çıkmanız uzun zaman alabilir.

İnsanlar güvenlik arar ve sürekli olarak güven ararlar. Bu nedenle stratejiniz, oluşturduğunuz açılış sayfaları için yeterli güvenliği sağlamayı içermelidir.

Bunun için ilk adım, en yüksek düzeyde güvenlik sağlayan bir açılış sayfası oluşturucu seçmek olacaktır.

Örneğin, açılış sayfanızı korumanıza yardımcı olmak için otomatik SSL şifrelemesi sunan açılış sayfası oluşturucuyu seçtiğinizden emin olun.

Sıçrama olmadan SSL şifrelemesi

Güvenlik standartları geliştikçe, açılış sayfalarınıza gelen ziyaretçi sayısı artacak ve bu da daha sonra gelirin artmasına neden olacaktır.

Neyse ki, giderek daha fazla açılış sayfası oluşturucu, stratejilerinin bir parçası olarak güvenlik önlemlerini kullanıyor.

Açılış Sayfası Oluşturucu SSS’leri.

Açılış sayfaları ücretsiz mi?

Birçok açılış sayfası oluşturucu, açılış sayfaları oluşturmak için ücretsiz seçenekler sunar. Örneğin, Ucraft, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı şablona sahip ücretsiz bir sayfa oluşturucu sunar. Ancak, en iyi tasarım ve şekil özelliklerini istiyorsanız, yüksek kaliteli bir ödeme seçeneğine gitmelisiniz.

Bir açılış sayfası için bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

Hayır, bir açılış sayfası için bir web sitesine ihtiyacınız yok. Bir web sitesine sahip olmadan ayrı bir sayfa oluşturmak için bu listedeki araçlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Bazı açılış sayfası yazılımları, birden fazla sayfa içeren küçük bir web sitesi oluşturmanıza bile izin verir. Bir açılış sayfasını hedefleyen bir pazarlama kampanyası yürütüyorsanız, diğerlerinden bağımsız olarak yine de ayrı bir web varlığınız olabilir.

İnsanları açılış sayfama nasıl çekerim?

Açılış sayfanıza trafik çekmek için farklı dijital pazarlama çalışmalarına katılmanız gerekir. Bunlara e-posta pazarlama kampanyaları, ücretli arama reklamları (PPC), sosyal medya reklamları, etkileyici pazarlama, bağlı kuruluş teklifleri ve daha fazlası dahildir. Potansiyel müşteri yaratmak için kullanılan çoğu açılış sayfasının arama motorlarında sıralanması amaçlanmamıştır, bu nedenle diğer kaynaklardan hedeflenen trafik en iyi seçenektir.

Bir açılış sayfası ile bir web sitesi arasındaki fark nedir?

Pazarlama kampanyalarınızdan hedeflenmiş trafik göndermek için açılış sayfaları oluşturulur. Bir açılış sayfasının amacı, bir ziyaretçiyi çevrimiçi bir form ve kayıt ile potansiyel bir müşteriye dönüştürmektir. Web sayfaları ise, Hakkında sayfanız, İletişim sayfanız, Hizmetler sayfalarınız ve daha fazlası gibi web sitenizde bulunan statik ve her zaman yeşil kalan sayfalardır.

Açılış sayfaları SEO’yu etkiler mi?

Hayır, açılış sayfaları SEO’nuza zarar vermez. Açılış sayfalarınız, hedeflenen trafik göndermek içindir ve Google’da sıralanmaz. SEO’nuza zarar verebilecek tek şey, açılış sayfanıza ne eklediğiniz ve güvenli olmayan sitelere bağlanıp bağlanmadığıdır.

Açılış sayfaları dizine eklenmeli mi?

Açılış sayfaları, ürün satmak ve potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek için iyi olsa da, Google ve arama motorları için indekssiz olarak ayarlanmalıdır. Açılış sayfaları sitenizde barındırılıyorsa ve bunlara ücretli trafik çekiyorsanız, Google bunları dizine eklememelidir, aksi takdirde tarama hızınızı yavaşlatabilirler.

İyi bir açılış sayfası yapan nedir?

İyi bir açılış sayfası, hedef kitleniz için güçlü bir teklif içermeli ve harekete geçmeleri için ziyaretçileri çekmelidir. Avantajlarınız ve özellikleriniz, okuyucuların teklifinizi hızlı bir şekilde anlayabilmeleri (ve isteyebilmeleri) için kısa ve öz bir şekilde yazılmalıdır. İyi açılış sayfaları iyi tasarlanmış olup, değeri gösteren başlıklar, okunması kolay içerik blokları, resimler, bir harekete geçirici mesaj (CTA) düğmesi ve bir kayıt formu içerir.

Bir açılış sayfası nasıl yapılandırılır?

Bir açılış sayfası yapılandırmak için şu adımları izleyin:

1. Güçlü, değerlere dayalı bir başlıkla açın.

2. Hedef kitlenize göre net, kâr odaklı bir metin yazın.

3. Teklifinizle ilgili diğer bilgileri vurgulayan görseller ve okunması kolay içerik blokları ekleyin.

4. Net bir harekete geçirici mesaj düğmesi olan kısa, yüksek kaliteli bir forma sahip olun. (Formunuzda ne kadar çok form alanı varsa, dönüşüm oranlarınız o kadar düşük olur. İhtiyacınız olan bilgilerle sadeliği dengelediğinizden emin olun.

5. Uygun olduğunda, açılış sayfanıza görseller ekleyin. İnsanları içeren görseller, nesnelerin genel stok fotoğraflarından daha iyi çalışır.

6. Marka tutarlılığını koruduğunuzdan ve kullanıcıları dönüştüren renk şemaları kullandığınızdan emin olun. Örneğin, kırmızı düğmelerin mavi olanlardan daha iyi dönüştürdüğü bilinmektedir.

Bir açılış sayfasının maliyeti nedir?

Kendi açılış sayfanızı oluşturmak için ücretsiz bir araç veya yüksek kaliteli bir sayfa oluşturucu kullanabilirsiniz. Çoğu yazılım, alt uçta aylık 10 ABD Doları ve üst uçta aylık 199 ABD Doları arasındadır. Fiyatlandırma, veritabanı boyutunuz, çok sayfalı barındırma ve izleme sıralarıyla satış hunileri oluşturma dahil olmak üzere ihtiyacınız olan özelliklere göre belirlenir.

Açılış sayfaları nasıl para kazanıyor?

Aşağıdakiler dahil, bir açılış sayfasından para kazanmanın birçok yolu vardır:

1. Doğrudan sayfanızda bir ürün veya hizmet satın.

2. Kullanıcıları, sattığınız bir çevrimiçi kursa kaydolmaya yönlendirin.

3. Bir iletişim formu aracılığıyla olası satışları toplayın ve onlara bir e-posta dizisinde bir teklif satın.

4. Diğer markaların satışlarını artırarak komisyon kazanmak için bağlı kuruluş pazarlama tekliflerini kullanın.

5. Danışmanlık ve freelance hizmetlerinizin satışı.

WordPress’e nasıl bir açılış sayfası eklerim?

WordPress’e bir açılış sayfası eklemek için şu adımları izleyin:

1. Yeni bir WordPress sayfası oluşturun.

2. Elementor Sayfa Oluşturucu Eklentisini indirin.

3. Sayfanızda, sağ kenar çubuğundan düzeninizi seçin ve ardından “Elementor ile Düzenle”ye tıklayın.

4. Metin ve resimler dahil olmak üzere, açılış sayfanıza öğeler eklemek için WYSIWYG düzenleyicisini kullanın.

5. Sayfanıza bir kayıt formu ekleyin.

6. “Yayınla”yı tıklayarak açılış sayfanızı yayınlayın.

7. Sayfanız WordPress’te yayınlandıktan sonra, sayfalarınıza gidip “Elementor ile Düzenle”yi tıklayarak geri dönüp Elementor ile düzenleyebilirsiniz.

Açılış sayfamı nereye koymalıyım?

İnsanların bulabilmesi için açılış sayfanızı koyabileceğiniz birçok farklı yer var. Bunlar en iyi dört seçenek:

1. Açılış sayfanızı oluşturan kişinin URL’sinde. Araçların çoğu, sunucularında yaşayan ve adını URL’de içeren bir sayfayı otomatik olarak oluşturmanıza olanak tanır.

2. Web sitenize ekleyin. Açılış sayfası yazılımınızda, yayınlama penceresine gidin ve yerleştirme kodunu kopyalayıp doğrudan web sayfalarınızdan birine ödeyin.

3. Açılış sayfanızı sosyal medyaya koyun. Bir Facebook sayfası işletiyorsanız, sayfa sekmelerinizden birine promosyonlar ve açılış sayfaları ekleyebilirsiniz.

4. Etki alanınıza ekleyin. Açılış sayfanızı web sitenize entegre etmek için onu alan adınıza bağlamanız gerekir. Bunu yapmak için, kullandığınız açılış sayfası sağlayıcısına bağlı olarak web barındırıcınızın DNS ayarlarına bir CNAME kaydı ekleyin.

5. Altbilginizde açılış sayfanıza bağlantı verin.

6. Planlanmış veya çıkışa yönelik bir açılır pencerede buna bir bağlantı gönderin.

7. Blog gönderilerinize açılış sayfanıza bağlantılar ekleyin.

8. Bir kaynak sayfasına açılış sayfanızın bağlantısını yerleştirin.

Bir açılış sayfasını nasıl test edersiniz?

Açılış sayfanız yayınlandıktan sonra, dönüşümleri artırmak için sayfanızı test etmek ve optimize etmek için atabileceğiniz birkaç adım vardır. İşte atmanız gereken bazı adımlar:

1. Test hedeflerinizi tanımlayın ve net bir planınız olsun.

2. İyi tanımlanmış bir metriğe sahip olun ve bunun için optimize edin.

3. Bir üçüncü taraf A / B test aracı veya açılış sayfası yazılımınızda bir araç kullanın.

4. Performans değişikliğine tam olarak hangi değişkenin neden olduğunu bulmak için her seferinde bir öğeyi (başlık, resim, harekete geçirici mesaj veya düğme rengi gibi) değiştirin.

5. İzlediğiniz metriğe göre hangi açılış sayfasının en iyi dönüşümü sağladığını görmek için analiz ve raporlama gösterge tablonuzu görüntüleyin.

Açılış sayfaları etkili mi?

Evet, iyi planlanmış bir pazarlama stratejiniz ve yüksek dönüşüm sağlayan bir sayfanız varsa açılış sayfaları etkilidir. Ancak, çoğu açılış sayfası Google’da sıralanmadığından ve ücretli dijital pazarlama çalışmaları için kullanıldığından, Google’da sıralanan ve ücretsiz trafik çeken sayfalarınız kadar etkili değildir. Sonuç olarak, web sitenizin yüksek trafikli blog gönderilerinin sağlam bir teklifle açılış sayfanıza bağlanmasını isteyeceksiniz.

Açılış sayfalarında navigasyon olmalı mı?

Kullanıcı deneyimini optimize ederken gezinme bağlantılarını açılış sayfalarına yerleştirmek sorun değil. Ancak, hedef kitlenizin kim olduğuna bağlı olarak bunları kullanmanız ve kullanmamanız gereken zamanlar vardır.

Sitenizi daha önce hiç ziyaret etmemiş ve markanızı tanımayan yeni kişiler için bir potansiyel arama kampanyası yürütüyorsanız, içeriğinizin daha fazlasını okuyabilmeleri ve web sitenizle etkileşim kurabilmeleri için gezinme eklemek iyi olabilir.

Markanızı zaten bilen ve dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksek olan kişiler için bir yeniden pazarlama kampanyası yürütüyorsanız, dikkatlerinin dağılmaması ve yalnızca teklifinize odaklanmaları için en üstteki gezinmeyi kaldırabilirsiniz.

Her durumda, logonuzu en üste eklemeli ve onu ana sayfanıza veya sitenizdeki diğer önemli sayfaya bağlamalısınız.

Özet

YG’nizi artırmak ve dijital pazarlama çabalarınızı genişletmek söz konusu olduğunda, düşük kaliteli açılış sayfaları oluşturmayı göze alamazsınız.

Açılış sayfaları, ziyaretçilerinizin huniden geçmesi için kritik öneme sahiptir, bu nedenle kendiniz için en iyisini seçin.

Bu nedenle, açılış sayfası oluşturma aracınızı dikkatli bir şekilde seçin ve seçmeden önce, işletmeniz için mükemmel seçeneği bulmaya çalıştığınızdan emin olun.

Bahsedilen 13 platformun her biri, hedeflenmiş trafik oluşturmanıza ve dönüşüm oranınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir. Şimdi karar vermek size kalmış. Ayrıca daha fazla bilgi edinmek için arkadaşım Mark on Growth Marketing Pro’dan tam bir Instapage incelemesi okuyabilirsiniz.