2022’nin En İyi 7 Sipariş Karşılama Hizmeti (Sıralandı ve İncelendi)

Bir e-ticaret mağazası sahibi olarak, bir müşteri bir ürün sipariş ettikten sonra işiniz bitmez – işte o zaman başlar.

Sevkiyat, envanter yönetimi, paketleme, iadelerin işlenmesi ve daha fazlası dahil olmak üzere sipariş karşılama hizmetleriyle ilgilenmeniz gerekir.

İyi incelemeler almak, işinizi tekrarlamak ve kârlılığınızı iyileştirmek için ürün teslimatınızın doğru bir şekilde yapıldığından emin olmanız gerekir. Bu, ürünlerinizin son tüketiciye nakliyesini ve nakliyesini yönetmeyi ve koordine etmeyi içeren karmaşık bir süreç olabilir.

Güzel haberler? Amazon’un yükselişi, iki günlük nakliye beklentileri ve piyasadaki daha fazla e-ticaret platformu ve yazılımı ile, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi sipariş karşılama sağlayıcısı var.

İş ortağımız ShipBob’dan GÜNCELLEME:

COVID-19 (Koronavirüs) ile, özellikle Amazon şu anda şirketleri geri çevirdiğinden, müşterilerimize siparişleri yerine getirmeye devam etme seçeneği sunmak istiyoruz.

ShipBob’un hala açık olan ve tam kapasiteyle çalışan 7 ABD merkezli lojistik merkezi bulunuyor.

Birçok ShipBob müşterisi bu blog aracılığıyla katıldı ve ben yıllardır onların liderlik ekibiyle doğrudan çalıştım.

Onlardan en sevdiğim hikayelerden biri, Operasyon Başkan Yardımcısı Michael Peterson’ın şunları söylediği TB12’dir: “Hızlı ve ucuz bir şekilde teslim etmemiz gerekiyor. Önceki 3PL şirketimizden ShipBob’a geçtiğimizden beri, karşılaştırılabilir siparişlerdeki yerine getirme maliyetimiz %25 düştü.

Ayrıca, yerine getirme ortakları ve milyonlarca sipariş gönderen ve onlara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyan binlerce müşterisi için bu kadar sağlam ve erken güvenlik önlemlerini nasıl sağladıklarından çok etkilendim. Yukarıdaki güncelleme bağlantısını tıklayarak güvenlik önlemleri ve gelişen durumla ilgili güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu hızlı büyüyen pazar, pazarlamaya ve e-ticaret işinizi yönetmeye odaklanabilmeniz için lojistik ve diğer temel tedarik zinciri yönetimi görevleriyle uğraşan şirketlerden oluşur. İşlevlerinden bazıları envanter yönetimi, nakliye, navlun, e-ticaret siparişi yerine getirme, ithalat / ihracat ve daha fazlasını içerir.

Aramanızı daraltmanıza yardımcı olmak için hız, nakliye ücretleri, müşteri hizmetleri, yetenekler, nakliye ağları, fiyatlar ve daha fazlasına dayalı olarak 3PL e-ticaret ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacak en iyi sipariş karşılama hizmetlerini sıraladım ve inceledim.

Feragatname: Bu makale, size hiçbir ücret ödemeden küçük bir komisyon aldığım bağlı kuruluş bağlantılarını içerir. Ancak bunlar, yerine getirme hizmetleri söz konusu olduğunda tamamen tavsiye ettiğim en iyi araçlardır. Bağlı kuruluş açıklamamın tamamını gizlilik politikamda okuyabilirsiniz.

En iyi yerine getirme hizmetleri nelerdir?

İşte bu yıl denemek için en iyi e-ticaret, 3PL ve sipariş karşılama hizmetleri için seçtiklerim.

1. Gemi Bob.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: ShipBob

2019 Inc. ABD’deki en hızlı büyüyen özel şirketlerin 5.000 listesinde 99. sırada yer alan ShipBob, bu listedeki en güvenilir 3PL lojistik şirketlerinden biridir.

En iyi nakliye ve lojistik çözümlerini en iyi fiyata sunmasıyla bilinir. ShipBob, dağıtılmış lojistik merkezleriyle küçük ve orta ölçekli işletmelerle çalışır. Bu 3PL ile ilgili en iyi şey, operasyonlarınızda tam şeffaflık sunmasıdır.

Ayrıca WooCommerce, Shopify, Magento, BigCommerce ve daha pek çok e-ticaret yazılım araçlarına uygun entegrasyonlar sağlar.

ShipBob ayrıca müşterilerinize en iyi sonuçları sunmak için bir zorunluluk olan hızlı sevkiyat hızı sağlar.

Bunun da ötesinde, ShipBob, işletmelerin siparişlerini, envanterlerini, SKU’larını ve müşteri işlemlerini çevrimiçi olarak hiçbir ek ücret ödemeden verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar. ShipBob ile tüm gönderi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olan kendi özel hesap yöneticinize de sahip olursunuz.

ShipBob, depo yönetimi, envanter yazılımı yönetimi ve nihai yerine getirmenin tam kontrolünü elinde tutar.

HİZMETLER VE UYUM ÜCRETLERİ:

 • Kurulum – İlk katılım ve kurulum tamamen ücretsizdir.
 • Alma: ShipBob, gelen stoğu kaydetmek, paketini açmak ve almak için 35 $ ücret alır.
 • Gelen Nakliye: Gelen nakliye, indirimli fiyatlarla mevcuttur.
 • İadeler: İadeler ShipBob tarafından ücretsiz olarak işlenir.
 • Envanter Depolama: Envanter depolama fiyatları aylık 5 dolardan başlamaktadır.

ANA ÖZELLİKLER:

1. Envanter yönetimi

Envanter yönetimi, şirketlerin ne kadar stoka ihtiyaç duydukları konusunda kesin bir fikir edinmelerine yardımcı olur. ShipBob, doğru envanter dağıtımı hakkında yeterli bilgi sağlayan 3PL yazılımı kullanır. Örneğin, müşteri talebini doğru bir şekilde karşılamanızı sağlayan stok sisteminde yeniden sipariş bildirimi oluşturabilirsiniz.

2. Sipariş yönetimi

Sipariş yönetim sistemi, A’dan Z’ye tüm nakliye döngüsünü düzgün bir şekilde takip eder. İşlemeden teslimata ve ürün iadesine kadar her ayrıntı verimli bir şekilde yönetilir.

Aldığınız her sipariş, siparişlerin uygun lojistik merkezlerine atanabilmesi için sipariş yönetim sisteminde işlenir. Ayrıca sistem, hem müşterilerin hem de şirketlerin siparişin ilerlemesini takip edebilmesi için uygun bir sipariş takip numarası akredite eder.

3. Gelişmiş filtreler

ShipBob ayrıca şirketlerin uyum süreci için tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını bulmalarını ve ayrıntılı raporlar kaydetmelerini sağlar. Kullanıcılar, sipariş tarihini, merkez konumunu, takip numarasını ve ülkeyi ayarlayarak tüm siparişleri filtreleyebilir.

4. Gelişmiş raporlar

ShipBob’un detaylı raporları ile tüm lojistik sürecinizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılı raporları, giderlerin, gelirin, satışların, kanal satışlarının, en yoğun sipariş karşılama saatlerinin, tahmini gelirin ve çok daha fazlasının dökümünü içerir. Bunun da ötesinde, gelişmiş filtreler, kullanıcıların daha iyi envanter kararları vermesine yardımcı olur.

5. İade yönetimi

Bugün birçok müşteri satın alma kararları verdiği ve iade sürecine dayalı incelemeler sunduğu için iade yönetimi her işletme için hayati önem taşımaktadır. Ve burada ShipBob onu mahveder. Otomatik iade işlemlerini kolaylaştırır, böylece iadeleri sorunsuz bir şekilde işleyebilirsiniz.

6. Uyumluluk ağı

ShipBob’un küresel uyumluluk ağı Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa’yı kapsamaktadır. Bu, tüccarların müşterilerine daha yakın olmalarını sağlarken, her siparişle ilişkili nakliye süresini ve nakliye maliyetlerini azaltır.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Doğrudan web sitelerinde bir form doldurarak ShipBob ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

ShipBob Form: En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri

Formu doldurduktan sonra, bir şirket temsilcisi gereksinimlerinizi, satış tahmininizi, nakliye ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi görüşmek için sizinle iletişime geçecektir.

Ardından, nakliye ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra size özel bir fiyat teklifi sunacaklar.

TEK KELİMEDE:

Şüphesiz, ShipBob piyasadaki en iyi üçüncü taraf lojistik şirketidir. En düşük nakliye maliyetleriyle en iyi nakliye sonuçlarını sunması ile bilinir ve bu da kendisine bir sürü memnun müşteri kazandırmıştır.

İşinizi uluslararası bir düzeye taşımak istiyorsanız, sipariş karşılama şirketiniz olarak ShipBob’a kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ücretsiz bir ShipBob teklifi ile başlayın.

Ücretsiz ShipBob Yerine Getirme Teklifinizi Alın

2. Navlun Artıları.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: FreightPros

FreightPros, en iyi nakliye komisyonculuğu şirketlerinden biridir ve özellikle küçük işletmeler için uygundur. Uygun fiyatların yanı sıra, herhangi bir 3PL hizmetine harika bir ek olan harika müşteri hizmeti de alırsınız.

FreightPros, LTL (daha az navlun), gönderinizi doğrudan yönetmenize olanak tanıyan çok çeşitli araçlar, demiryolu taşıyıcıları vb. dahil olmak üzere etkileyici hizmetlere erişmenizi sağlar.

İÇİN DAHA İYİ:

1. Küçük işletmeler

FreightPros küçük işletmeler için mükemmeldir çünkü yalnızca büyük gönderileri işlemekle kalmaz, aynı zamanda uygun yönetimle yalnızca bir gönderiyi de gönderebilir. Küçük seviyeli nakliye, bu şirketin başka hiçbir büyük 3PL’nin sunmadığı ana özelliğidir.

2. Teslimat sorunlarının hızlı tespiti

FreightPro, alımdan nihai teslimata kadar tüm nakliye sürecini dikkatli bir şekilde takip eder. Bu, herhangi bir teslimat sorununu anında tespit etmelerini ve çözmelerini sağlayarak çok fazla zaman ve para tasarrufu sağlar.

3. Kişiselleştirilmiş mesajlaşma

Bu 3PL şirketi ayrıca, kullanıcılara nakliye ile ilgili kişiselleştirilmiş mesajlar bırakır ve minimum maliyetle tüm süreç boyunca onlara rehberlik eder. Ancak şirket, diğer büyük şirketler gibi özel hesap ilişkileri kurmamaktadır.

4. Doğru fiyatlandırma önerileri

Firma, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre nakliye firmaları ekleyerek, gönderileri için daha ucuz seçenekleri göz önünde bulundurarak onlara doğru önerilerde bulunuyor.

5. Müşteri adına süreci yönetir

FreightPros, rezervasyon, fiyatlandırma ve ürün takibi dahil tüm süreci tamamlamak için mükemmel çevrimiçi araçlar kullanır. Şirket ayrıca tüm yönetim sürecini müşterileri adına yönetmektedir.

ANA ÖZELLİKLER:

1. Etkileyici müşteri hizmetleri

FreightPros, kullanıcılara hesap kurulumu, rezervasyon araçları ve kargo yönetimi konularında yardımcı olarak en iyi müşteri hizmetini sunar.

2. Maliyet ve değer

FreightPros, müşterilerin paralarının nereye gittiğini her zaman bilmeleri için maliyet sistemini şeffaf tuttu. Doğru kargo sınıfları ve kargo sigortası ile tüm temel bilgilerin karşılanmasına yardımcı olurlar.

3. Yeni başlayanlar için ideal

FreightPros, yeni başlayanlar için mükemmeldir ve yeni bir işletme sahibinin sistem hakkında fazla bir şey bilmeseler bile işleri kolayca yönetmesine yardımcı olur.

4. Basit kuruluş

FreightPros, kullanıcılara anahtar atamalar, rezerv, zamanlama ve diğer çeşitli araçlar gibi tüm gösterge paneli özelliklerinde tam olarak rehberlik eder.

5. Yönetim sistemleri

Navlun ücreti rezervasyonunu, takibini ve satın alma işlemlerini tek bir gösterge panosunda kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca sistem tüm takip ve rezervasyon tercihlerini doğru bir şekilde yönetir.

FreightPros hizmetlerini kullanmanın temel faydası, sabit oranlı navlun sınıflandırması ile birçok tasarruf fırsatı elde edebilmenizdir. Sonuç olarak, nakliye maliyetleri büyük ölçüde azaltılabilir.

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

Genel olarak, kullanıcılar FreightPros’un hizmetlerinden, müşteri desteğinden, fiyatlandırmasından ve daha fazlasından memnun görünüyor. Ancak, özellikle taşıyıcı ile ilgili bazı olumsuz yorumlar var. İncelemeler ayrıca teslimatın hızlı olduğunu ve ulaşım söz konusu olduğunda bunların çok az veya hiç sorun olmadığını gösteriyor.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Firma hakkında detaylı bilgi almak için kendi web sitesi üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Hızlı bir form doldurmanız yeterlidir.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: FreightPros Formu

Gereksinimlerinizi analiz ettikten sonra size uygun bir teklif verecekler. Ayrıca, gelecekteki komplikasyonları önlemek için onları işe almadan önce tüm süreci ve şirketin nasıl düzgün çalıştığını anladığınızdan emin olun.

TEK KELİMEDE:

FreightPros, en iyi küçük işletmelere en iyi hizmetleri sağlaması ve yaptıkları her şeyde mükemmelliği ile tanınır. Şirketin yönetim ekibi son derece yetkin ve işlerin nasıl ele alınacağını biliyor. Ayrıca sürecin her detayını etkin bir şekilde yöneten şirket, en iyi fiyatlandırma seçeneklerini sunuyor.

3. Beyaz Kutu.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: WhiteBox

WhiteBox, tüm sipariş karşılama çözümlerini, nakliye hizmetlerini ve depolama ücretlerini tek bir platformda birleştiren lider e-ticaret şirketlerinden biridir. İşinizi büyütmek ve daha küresel bir düzeye taşımak istiyorsanız, WhiteBox işiniz için harika bir seçenektir. Gereksiz maliyetleri ortadan kaldırması, onu küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Bununla birlikte, diğer üçüncü taraf lojistik şirketlerinden farklı olarak WhiteBox, 3.000 ABD doları tutarında bir ilk katılım ücreti almaktadır. Uyum maliyeti toplam satışların %10’udur.

İÇİN DAHA İYİ:

1. Başlangıç ​​seviyesindeki şirketler

Bu 3PL şirketi, hem giriş seviyesi şirketler hem de nakliye hacmini idare etmekte zorlanan şirketler için uygundur.

2. Müşteri görevlerinin sizin adınıza yönetimi

WhiteBox, işletmeler adına tüm görevleri verimli bir şekilde yöneterek en iyi müşteri deneyimini sunar. Bu, dahili çalışmanızı hafifletmenize ve değerli zamanınızı boşaltmanıza neden olur. Artık diğer önemli görevler için daha fazla zamanınız olabilir.

WhiteBox’ı benzerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu görün:

WhiteBox hizmet öğeleri

ANA ÖZELLİKLER:

1. Tahminler ve tahminler

WhiteBox, pazardaki ürünlere olan talebi doğru bir şekilde tahmin ederek kullanıcıların stokları doğru bir şekilde toplamasına olanak tanır.

2. Kalite kontrol ve ekipman hazırlığı

WhiteBox, gönderiyi yakından izlemek için bir kalite kontrol belgesi oluşturur. Bu, her şeyin mükemmel ve çevrimiçi satışa hazır olduğundan emin olmak için bir kontrol listesi oluşturmalarına olanak tanır.

3. Stok tutma

WhiteBox, herhangi bir ek ücret talep etmeden doğru envanter seviyesini korumak için düzenli bir stok incelemesi gerçekleştirir.

4. SEO dostu ürün listelemeleri

WhiteBox, eBay, Amazon ve diğer benzer platformlarda SEO uyumlu ürün listeleri oluşturur.

5. Ürünleri pazarlayın ve listeleri iyileştirin

WhiteBox ayrıca ürün listesini optimize etmeye yardımcı olur, böylece markanın ve ürünlerinin sıralaması organik arama için iyileşir.

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

WhiteBox, 5 yıldızlı derecelendirmelere sahiptir ve bu da onu umut verici bir seçenek haline getirir. Facebook’tan Amazon Satıcı Puanlarına kadar inanılmaz yorumlar aldı.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Ürünleriniz hakkında bazı hızlı bilgileri web sitelerinde doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: WhiteBox Formu

Gizli maliyetler veya koşullar yoktur.

TEK KELİMEDE:

Bu 3PL şirketi yalnızca Amazon’daki satışları ve ürünleri yönetmekle kalmaz, aynı zamanda marka kimliğinizi oluşturmanıza da yardımcı olur. Ek olarak, WhiteBox’ın çağrı merkezi ve müşteri destek ekibi, tüm kanallarda müşteri sorgularını doğru bir şekilde ele alır, böylece kullanıcı neredeyse hiçbir zaman süreçte çıkmaza girmez.

4. FedEx Uyumluluğu.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: FedEx Uyumluluğu

FedEx Fulfillment, tersine lojistik, paketleme, depolama, depolama ve sipariş karşılamayı içeren bir e-ticaret çözümü sunar. FedEx, çeşitli satış kanallarını entegre ederek birçok küçük ve orta ölçekli işletme için envanteri yöneten FedEx Corp.’un bir yan kuruluşudur.

İÇİN DAHA İYİ:

Envanter, ürünler ve takip süreciyle ilgili tam görünürlüğü ve şeffaf politikaları nedeniyle FedEx Lojistik, hızlı büyüyen küçük işletmeler için en iyisidir. Ayrıca şirket, eğitimli personelinin yardımıyla küçük işletmeleri zahmetsizce güçlendiriyor. Sağladıkları müşteri desteği, yerine getirme, depolama, dış kaynaklı lojistik ve nakliye dahil tüm süreçlerde önemli bir fark yaratıyor.

En iyi yanı, küçük işletme sahiplerinin tüm süreci verimli bir şekilde anlamalarına ve tamamlamalarına yardımcı olmak için özel bir profesyonel atamalarıdır. Ek olarak, ürünlerinizi FedEx depolarında da saklayabilirsiniz, bu da size çok zaman kazandırır.

HİZMETLER VE UYUM ÜCRETLERİ:

 • Kurulum – Hesap kurulumu ve katılım ücretsiz olarak sağlanır.
 • Teslim Alma: FedEx, gönderim standartlarına uyulduğunda ücretsiz gönderim sunar.
 • Gelen Gönderi: FedEx, büyük ölçüde indirimli paket ve navlun oranları sunar.
 • İade: İade ve kalite kontrol ücretleri sipariş başına 2,50 ABD Dolarıdır.
 • Envanter depolama: FedEx, envanter depolama için fit küp başına 19 sent ücret alır.
 • Toplama ve Paketleme: Çekme ve paketleme ücretleri, paketleme malzemesi ve nakliye kutusu dahil olmak üzere birim başına 40 senttir.

ANA ÖZELLİKLER:

FedEx Yerine Getirilmesinin ana özelliklerinden bazıları şunlardır:

1. E-ticaret entegrasyonu

FedEx Fulfillment, BigCommerce, Shopify, WooCommerce ve daha fazlası dahil olmak üzere önde gelen tüm e-Ticaret platformlarıyla entegrasyonlar sunar.

2. Kişiselleştirme

FedEx, küçük işletmelerin müşteri beklentilerini karşılamasına yardımcı olan kolay paketleme özelleştirmesi ve katma değerli hizmetler sunar.

3. Tek bir yerde izleme ve görünürlük sağlayın

Tüm siparişleri ve envanteri toplamak için tek bir platform kullanmanıza, analizi basitleştirmenize ve sipariş karşılama ağınızı geliştirmenize olanak tanır.

4. İzleme ve görünürlük bir arada

İşletmeler, siparişleri ve envanteri tek bir ağ üzerinde yöneterek tüm süreçlerini ve ağlarını hızla analiz edebilir ve iyileştirebilir.

5. Uzman tavsiyesi

FedEx Fulfillment ayrıca, küçük işletmelerin süreçlerinin kalitesini iyileştirmelerine yardımcı olabilecek uzman lojistik profesyonelleri sunar.

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

Şirket hakkında internette çok fazla yorum yok, ancak birkaçı şirketin USPS’ye benzer incelemelerle müşterilerine olumlu bir deneyim sunduğunu öne sürüyor.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Hizmetlerini kullanmak çok basit ve basittir ve sadece kısa bir formu doldurarak süreç hakkında bilgi edinebilirsiniz.

FedEx Uyumluluk Formu

Formu gönderdikten sonra, bir personel size hızlı bir teklif vermek ve tüm süreci açıklamak için sizinle iletişime geçecektir.

TEK KELİMEDE:

FedEx Fulfillment, piyasadaki en iyi 3PL şirketlerinden biridir çünkü yalnızca eksiksiz lojistik çözümler sunmakla kalmaz, aynı zamanda lojistik ağınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza da olanak tanır. Küçük işletme sahiplerinin ağlarını hızlı ve kolay bir şekilde genişletmelerine yardımcı olan kapsamlı ve sağlam bir ağa sahiptir.

5. Kızıl geyik ile uyumluluk.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: RedStag Uyumluluğu

Red Stag Fulfillment, sipariş doğruluğu, zamanında teslimat ve envanter doğruluğu açısından kapsamlı bir garantinin yanı sıra özelleştirilmiş iş çözümleri sunar. Bu sipariş karşılama şirketi bulut tabanlı bir yazılım kullanıyor ve müşterileri için ağır eşyaların nakliyesine odaklanıyor.

İÇİN DAHA İYİ:

1. Ağır ve büyük boyutlu paketlerin yerine getirilmesi.

Red Stag fiyatlandırma modeli, tişörtler veya akıllı telefon kılıfları yerine büyük ve/veya ağır ürünler satan şirketleri tercih ediyor. Hatta depolarını, daha geniş koridorlar, özel ekipman ve özellikle 10 poundun üzerindeki malları elleçleme ve nakliye konusunda usta olan yetenekli bir işgücü ile bu ürün sınıfına göre tasarladılar.

2. Dolandırıcılıktan kaçının.

Red Stag, etkileyici doğruluk oranları nedeniyle üst düzey bir 3PL lojistik şirketi haline geldi. Şirket, tüm sürecin video gözetimini kullanarak herhangi bir düzeyde hata olasılığını etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Şirket, maksimum hırsızlık ve dolandırıcılık olasılığını azaltmak için kameralarını her istasyona yerleştirdi. Ayrıca uygun fiyatları da birçok firma tarafından oldukça tercih edilen bir 3PL firması haline getirmiştir.

3. Sipariş yönetimi.

Siparişler, depolama, paketleme, nakliye ve iadeyi içeren bir palet teslimat sistemi aracılığıyla Red Stag Fulfillment kullanıcıları tarafından yönetilir. Palet teslimatı, paketleri depolardan taşımanın bir yoludur.

4. Garantili sipariş tamamlama.

Red Stag, işletmelere aynı gün sevkiyat ve sipariş tamamlama konusunda tam bir garanti sunar. Firma ürünleri her gün 17:00’den önce teslim etmektedir.

5. Ürün uyumluluk ağı.

Red Stag, gereksiz maliyetleri ortadan kaldırmalarına yardımcı olan birkaç depo ağına sahiptir. Ayrıca müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artıran özel indirimler sunarlar.

ANA ÖZELLİKLER:

1. Olağanüstü müşteri hizmetleri

Şirket özel stok depolama sunduğundan, müşteri hizmetleri sektördeki en iyilerden biridir. Bunun da ötesinde, müşterilerine telefon üzerinden uygun takip ve yardım sağlarlar.

2. Maliyet ve değer

Çeşitli özel hizmetler nedeniyle Red Stag, FedEx ve ShipBob gibi diğer 3PL şirketlerinden çok daha pahalıdır.

3. Ölçeklenebilirlik

Günlük olarak yüzlerce siparişi işleyen şirketlerin yanı sıra yeni başlayanlarla verimli bir şekilde çalışırlar.

4. Basit kuruluş

Red Stag’ı kullanmak, kullanıcılarının sistemi net bir şekilde anlayabilmesi için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunduğu için çok kolaydır.

5. Entegrasyonlar

Çevrimiçi mağazanızla bütünleşirler ve sipariş yönetimi, alışveriş sepetleri ve satıcı pazarlarında size yardımcı olurlar.

6. Yönetim sistemleri

Kullanıcıların siparişlerinin durumunu, stok seviyesini ve başarı oranını kontrol etmelerini sağlayan oldukça verimli bir yönetim sistemi sunarlar.

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

Güvenlik:

 • 24 saat güvenlik
 • Güvenli sunucular
 • Yedek jeneratörler
 • Metal dedektörü
 • Giriş kontrol sistemi
 • Profesyonel depolar
 • Harici veri sunucuları

teknoloji:

 • Sepet entegrasyonları
 • Benzersiz barkodlar
 • Video izleme
 • Sipariş izleme
 • Envanter takibi
 • RSF OPS arayüzü
 • Süreçleri izleyin

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

Çevrimiçi en iyi incelemeler olumlu sonuçlar gösteriyor. Çoğu inceleme, şirketin %100 zamanında teslimat, uygun paketleme ve nakliye sunduğunu gösteriyor.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Şirketin resmi web sitesini ziyaret ederek şirket hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Süreç diğer şirketlerde olduğu gibidir; Kişiselleştirilmiş bir teklif almak için kısa bir form doldurmanız yeterlidir.

Onu diğer 3PL şirketlerinden ayıran şey, çok para harcamadan önce hizmetlerini test etmenize olanak tanıyan 30 günlük ücretsiz bir deneme sunmasıdır.

Başlamak için birkaç hızlı adımı uygulamanız yeterlidir:

RedStag formu

TEK KELİMEDE:

Red Stag, göndermeden önce gelişmiş özelleştirme gerektiren kırılgan, büyük ve pahalı ürünler için en iyisidir. FedEx ile yaptıkları işbirliği sayesinde büyük ürünleri iyi indirimlerle gönderebiliyorlar.

Ayrıca şirket, kalite kontrol çözümleri sağlamak için depoların uygun video kaydını tutar. Bu uygun kalite kontrolü, paketleme hatalarını, hırsızlığı ve nakliye hasarlarını en aza indirmeye yardımcı olur.

6. RedHawk Küresel.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri: RedHawk Global

Red Hawk Global, ABD, Meksika ve Kanada’daki çeşitli küçük işletmeler için nakliye, depolama, nakliye ve mal dağıtımı sağlar.

Kargo dağıtımı için en uygun sipariş karşılama hizmetidir ve küçük işletmeler için mükemmeldir. Aslında, müşterilerinin çoğu sadece küçük işletmelerdir.

RedHawk, noktadan noktaya nakliye açısından FreightPros’a sıkı bir rekabet sunuyor. Bunun da ötesinde, RedHawk Global, nakliye endüstrisinde çok yaygın olan nakliye için bölgesel ve ulusal taşıyıcılarla ilgilenir.

İÇİN DAHA İYİ:

RedHawk Global, Kuzey Amerika bölgesinde, yani ABD, Kanada ve Meksika’da küçük işletme yük taşımacılığı, depolama ve dağıtım için en uygun olanıdır.

Ayrıca, bir start-up yürütüyorsanız ve gönderiniz her ay az sayıda palet içeriyorsa, RedHawk sizin için en iyisidir. Şirket, düşük sevkiyatlar için bile startupların tüm navlun ihtiyaçlarını karşılıyor.

ANA ÖZELLİKLER:

1. Çoklu hizmetler.

RedHawk Global, daha az navlun, sınır ötesi ithalat / ihracat, intermodal demiryolu konteynerleri, platform ve daha fazlasını içeren çeşitli hizmetler sunar. Buna ek olarak şirket, ayırma, depolama, yeniden paketleme, kargo depolama ve dağıtım gibi başka harika 3PL hizmetleri de sunuyor.

2. Hesap temsilcisi.

RedHawk Global, müşterilerin hesaplarını yönetmesine yardımcı olmak için uzman hesap temsilcileri atayarak mükemmel müşteri hizmeti sunar.

3. Hizmetin oranları ve maliyeti.

FreightPros gibi, RedHawk Global fiyatlandırması da navlun nakliye ve hizmet ücretlerine dayanmaktadır. Bu 3PL, ürünlerin miktarına göre nakliye ücreti alır ve müşterilerin bir gönderi için teklif verirken nakliye ücretini ödemesi gerekir. Red Hawk’ın hizmet maliyeti, diğer büyük broker hizmetlerine kıyasla çok uygun ve düşüktür.

FreightPros’un 250,93 $’lık nakliye maliyetine kıyasla RedHawk, gönderi başına 275,59 $’dan rekabetçi fiyatlandırma da sunuyor.

Şirket, büyük hesaplarda sınıflar ve toplu navlunlar için iyi indirimler bile sunuyor. Bunun yanı sıra gelişmiş 3PL yönetim hizmetleri, nakliye, depolama ve dağıtım proje denetimi de alırsınız. Teklifler özel ihtiyaçlara göre sunulmaktadır.

4. Kullanımı kolay rezervasyon portalı.

Navlun rezervasyon portalı tamamen ücretsizdir ve kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca, özel hesap temsilcileri de müşterilerin portalın rezervasyon ve takip sistemini anlamalarına yardımcı olur. Genellikle kullanıcıları hızlı bir şekilde ücretsiz olarak hesap oluşturmaya yönlendirirler.

5. Gerçek zamanlı oranlar.

FreightPros gibi RedHawk Global, çeşitli e-ticaret platformu entegrasyonlarıyla birlikte navlun oranlarını gerçek zamanlı olarak görüntüler. Ödeme sırasında gönderilen tüm siparişler için gerçek zamanlı fiyatlar görüntülenir.

6. Kolay yönetim.

RedHawk Global, eFreightLine portalı ile küçük nakliyecilerin gönderileri takip etmelerini, satın alma işlemlerini değerlendirmelerini, rezerve etmelerini ve kargo hareketlerini izlemelerini sağlar. Ayrıca, özel hesap temsilcileri, zamanlanmış görevleri ve günlük rezervasyonları yönetir.

RedHawk Global personeli ve bilgili profesyoneller ayrıca müşterilere çeşitli indirimler ve maliyet tasarrufu fırsatları elde etmede yardımcı olur. Müşterilerin doğru Ulusal Motor Yük Sınıfı (NMFC) numaralarını belirlemelerine rehberlik ederek yük sınıflarını düşürmelerine yardımcı olurlar.

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

Herhangi bir büyük, çok katmanlı 3PL lojistik sağlayıcısının çevrimiçi incelemelerini belirlemek her zaman oldukça zordur. Çoğu zaman, kurumsal ölçekte faaliyet gösteren kullanıcılar şirketleri sık sık incelemezler. Ancak, küçük girişimciler genellikle fikirlerini bırakırlar.

Google İncelemeleri ve Uship gibi güvenilir platformlarda çevrimiçi incelemelerden geçen RedHawk’ın eFrightLine portalı, küçük işletmeler arasında büyük bir hit gibi görünüyor.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Şirketin iletişim bilgileri için resmi RedHawk Global web sitesini kontrol edebilirsiniz. Daha sonra, kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi için, nakliye ve diğer nakliye gereksinimlerinizi temsilcilerinizle görüşebilirsiniz. Ayrıca eFreightLine’da ücretsiz olarak bir hesap açabilirsiniz.

TEK KELİMEDE:

FreightPros gibi, RedHawk Global de öncelikle e-ticaret yerine getirme gönderiminden ziyade gönderim korkusu siparişlerine odaklanır. Yalnızca Kuzey Amerika bölgesinde, yani ABD, Kanada ve Meksika’da hizmet sunduklarını da belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra, anında fiyat teklifi almanızı sağlayan eFreight Portal, kullanıcıları arasında büyük bir hit.

7. Çok gönderir.

En İyi Üçüncü Taraf Lojistik Şirketleri - Toplu Nakliye

Ships-a-lot, öncelikle yüksek hacimli işlemlere sahip işletmelere odaklanan bir e-ticaret sipariş karşılama şirketidir.

Pazarda hızlı bir şekilde yüksek büyüme elde eden bağımsız bir yerine getirme şirketidir. Temel özelliklerinden bazıları kitle fonlaması gerçekleştirme, depo yönetimi hizmetleri, indirimli fiyatlar ve daha fazlasını içerir.

İÇİN DAHA İYİ:

1. Küçük eşyalar.

Ships-a lot’un en iyi müşterileri, kendi e-ticaret mağazalarına sahip perakendecilerdir. Bu perakendecilerin tümü öncelikle küçük, hafif ve taşıması kolay ürünler satıyor. Ayrıca şirket, Shopify, eBay ve BigCommerce gibi popüler e-ticaret platformlarıyla entegrasyon sunuyor. Ayrıca Amazon gibi platformlarda satışları yönetir.

2. Esnek fiyatlandırma.

Sürecin ve hizmetlerin maliyeti, sevk edilecek ürünlerin miktarına göre sabitlenir. Şirketin bir temsilcisi, doğru fiyatı doğru bir şekilde iletmek için sizinle iletişime geçecektir. Fiyatların belirlenmesinde rol oynayan çeşitli faktörler arasında ambalaj malzemesi, depolama alanı ve daha pek çok şey yer alır.

Ancak şirketin resmi internet sitesinde fiyat hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak, ürünlerin nakliyesiyle ilgili çeşitli faktörlere baktıktan sonra fiyatı hesaplayan bir nakliye ücreti hesaplayıcısı var.

3. Hızlı ve zamanında teslimat.

Müşterinin teslimat beklentilerini karşılamıyorsa, çok sevkiyat kendini cezalandırır. Bu nedenle şirket, ürününün depodan 24 saat içinde sevk edileceğine dair garanti vermektedir. Ancak firma bunu yapmazsa her geç teslimat için 20$ öder.

4. Odalı Depolar.

Bu 3PL şirketi, büyük mağazalarda kalmak yerine küçük operatörlerle çalışır. Şirket, tüm ürünlerin yeterli bir şekilde izlenmesini sağlar ve kameralarla izleyerek ürünlerin yeterli güvenliğini ve ambalajlanmasını garanti eder. Ayrıca sevkiyatlar depodan çıktıktan sonra taşıyıcı raporları yardımıyla takip edilmektedir.

ANA ÖZELLİKLER:

1. Kullanıcı dostu kontrol paneli.

Satışları izlemek için Shopify’ı kullanan maksimum sayıda Ships-a-Lot müşterisi. Bu nedenle şirket, bazı temel işlevleri içeren basit bir kullanıcı arayüzü oluşturmuştur. Pano, siparişler, eksik siparişler ve eksik siparişlerle ilgili eksiksiz verileri görüntüler.

2. Envanter raporları.

Menü çubuğunun üst kısmında envanter, raporlar, satın alma siparişleri, nakliye ve daha pek çok kategori dahil olmak üzere çeşitli kategorileri görüntüler. Tüm siparişleri, müşteri adlarını, e-postaları ve diğer önemli verileri tek bir elektronik tabloda görüntüleyebilirsiniz.

3. Müşteri hizmetleri.

Ships-a-Lot, üçüncü taraf destek çözümü sayesinde üçüncü taraf destek çözümü ile mükemmel müşteri desteği sunar. Müşterilere genellikle haftanın 7 günü, günde 24 saat e-postalar ve canlı sohbetler aracılığıyla yardımcı olur.

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ:

Ships-a-Lot’un çevrimiçi incelemelerinin çoğu olumlu ve müşteriler hızlı yanıt sürelerini gerçekten takdir ediyor. Birçok müşteri bu şirketi tavsiye etti ve güvenilir bir 3PL şirketi olduğunu öne sürdü. Destek ekibi, müşteri sorularına her zaman zamanında yanıt verir ve şirket ayrıca mükemmel nakliye ve paketleme sağlar.

NASIL BAŞLANGIÇ:

Ships-a-Lot ekibiyle resmi web sitesini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Gerçek zamanlı oran hesaplayıcıyı kullanarak hizmet gereksinimlerinize göre maliyeti değerlendirebilirsiniz.

Toplu gönderiler için gerçek zamanlı oran hesaplayıcısı

Ayrıca, hizmetlerine bağlanmak için telefon görüşmesi yoluyla 7/24 canlı sohbet ve destek sağlarlar. Şirketinize katıldıktan sonra bile müşteri hizmetleriniz hızlıdır ve müşteri sorgularını verimli bir şekilde ele alır.

TEK KELİMEDE:

Ships-a-lot, bu listedeki tek bir deposu olan ve yine de en iyi sonuçları veren tek 3PL şirketidir. Bu şirket, Shopify kullanan yeni başlayanlar ve çevrimiçi mağazalar için en iyisidir.

Yerine getirme hizmetleri hakkında sık sorulan sorular.

Üçüncü taraf uyumu nedir?

Üçüncü taraf yerine getirme, bir şirketin malları depoladığı, siparişleri paketlediği ve tüm nakliye lojistiği sürecini yönettiği dış kaynaklı bir ürün yönetimi çözümüdür.

Lojistik merkezi ne iş yapar?

Lojistik merkezleri ürünleri kendi tesislerinde depolar ve envanter, depolama ve sevkiyatı yönetir. Bu, e-ticaret tüccarlarına ürünlerini depolamak için fiziksel alan sağlar. Mağaza sahipleri ürünlerini lojistik merkezine, merkez ise ürünlerini müşterilere gönderir.

Uyumluluk hizmetleri nasıl çalışır?

Sipariş karşılama süreci, bir müşteri sipariş verdiğinde ve sipariş karşılama sağlayıcısı tarafından ürün bilgileri alındığında başlar. Sistem, envanterin lojistik depolanmasını, siparişlerin alınmasını, sipariş edilen ürünlerin seçilmesini (aramasını), ürünlerin paketlenmesini (paketlenmesini), siparişin gönderilmesini ve müşterilere siparişlerinin durumu hakkında bilgi verilmesini içerir. . Kesin süreç her satıcı için biraz farklıdır, ancak sipariş bilgilerinin bir acenteden yazılı bir mesajla gönderildiği veya posta, e-posta yoluyla veya bir e-ticaret platformu içinde alındığı anlamına gelir.

Shopify uyumluluğu maliyeti ne kadardır?

Shopify Fulfillment Network, Amazon FBA ile rekabet edebilmek için uçtan uca bir uyumluluk çözümü oluşturuyor. Bu merkezler, sipariş yönlendirme ve envanter tahsisini yönetmek için makine öğrenimi ve talep tahminini kullanacak. Siparişler aynı gün işlenir ve %99,99 doğrulukla iki gün içinde kargoya verilir. Shopify Fulfillment Network fiyatlandırması şu anda herkese açık değildir. Ancak, ilgilenen e-ticaret tüccarları Shopify web sitesinde erken erişim talebinde bulunabilir.

İkmal merkezi ile dağıtım merkezi arasındaki fark nedir?

Dağıtım merkezleri, daha çok iş odaklı ve konuma daha az bağımlı olan merkezlerdir. Sipariş karşılama merkezleri envanteri depolar ve ürünleri müşterilere gönderirken, dağıtım merkezleri nakliye ve satışları gerçekleştirir ancak perakendecilere sevk etmez.

Lojistik merkezleri nasıl para kazanıyor?

İkmal merkezlerinin para kazanmasının ana yolu, uzun vadeli depolama ücretleri almaktır. Çalıştığınız şirkete bağlı olarak aşağıdakiler de dahil olmak üzere başka ücretler de olabilir:

1. Kurulum ücretleri.

2. Ağırlık taşıma ücretleri.

3. Paketleme ücretleri.

4. İade ve İşlem Ücretleri.

5. Hesap yönetimi ve müşteri hizmetleri giderleri.

6. Bilgi ve teknoloji ücretleri.

Ayrıca, acil siparişler, sipariş iptalleri, SKU etiketleme, barkodlar, kredi kartı işleme, pazarlama ekleri ve kit ve montaj ürünleri gibi şeyler için tek seferlik ek ücretler olabilir. Tedarikçiniz için alışveriş yaparken tüm bu ücretler hakkında lojistik merkezinize danışın.

3PL (üçüncü taraf lojistik) şirketlerinin farklı türleri nelerdir?

1. Ulaşım tabanlı.

Nakliye tabanlı üçüncü taraf lojistik şirketleri, ürünlerin nakliyesi ile ilgili tüm süreçleri yürütür. 3PL kamyon şirketleri ayrıca ihracat vergilerini ve vergilerini de üstlenir.

2. Depo bazlı ve dağıtım.

3PL depolama ve dağıtım şirketleri, ürünlerin depolanması, nakliyesi ve iadesini üstlenir. Rakuten Super Logistics tarafından sağlananlar gibi akıllı ulaşım hizmetleri bir dayanak noktasıdır ve alımdan teslimata kadar her şeyi kapsar.

3. Bilgi ve mali temel.

Finansal ve bilgi tabanlı 3PL şirketleri, şirketlerin navlun denetimi, envanter yönetimi, rezervasyon, takip ve muhasebe görevlerini üstlenmektedir.

Sipariş karşılama hizmeti kullanmanın faydaları nelerdir?

1. İş büyümesi.

Yedekte bir 3PL şirketi ile lojistik ve depolamanızı yönetebilecek bir uzman ekibiniz var. Bu, işinizle ilgili daha yaklaşan görevlere odaklanmanızı sağlar. Ayrıca, işiniz büyümeye başladığında, ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olacaksınız.

2. İşinizi uluslararası alanda genişletin.

3PL Logistics ürünleri daha hızlı sevk ettiğinden işinizi hızla uluslararası düzeye taşıyabilirsiniz. Lojistik sağlayıcılar ayrıca, şirketin çeşitli ülkelerin yerel pazarındaki pazar erişimini artırmaya yardımcı olur.

3. Düşük depo maliyetleri.

3PL şirketleri ile depolara ve bunların yönetimine ek para yatırmanız gerekmez. Hemen hemen tüm 3PL lojistik şirketlerinin kendi depoları ve personeli vardır.

Bir E-Ticaret Yerine Getirme Şirketi Seçerken Nelere Bakmalısınız?

Herhangi bir nakliye türüyle uğraşan hemen hemen tüm şirketler, e-ticaret yerine getirme şirketlerinin yardımını kullanabilir. Bu firmalar navlun, nakliye, sipariş karşılama ve ithalat/ihracat gibi çeşitli temel görevleri yerine getirerek yükünüzü azaltır ve ek maliyetleri ortadan kaldırır.

Büyük lojistik şirketleri tüm bu hizmetleri sunarken, önemli ölçüde daha az öne çıkan şirketler yalnızca temel lojistik hizmetleri sunmaktadır. Temel hizmetlere odaklanan işletmeler öncelikle küçük işletmelerle ilgilenir.

Aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurarak farklı e-ticaret yerine getirme şirketlerini değerlendirdim:

1. Sunulan hizmet yelpazesi.

Küçük işletmelerle ilgilenen maksimum sayıda 3PL lojistik, öncelikle yük taşımacılığına veya sipariş karşılamaya odaklanır. Ancak, FedEx Fulfillment, her ikisinin de mükemmel bir kombinasyonunu sunar.

2. Maliyet şeffaflığı.

Maliyet şeffaflığı, 3PL hizmetlerini değerlendirmede hayati faktörlerden biridir, çünkü maliyet esas olarak nakliyeye, şirket büyüklüğüne ve farklı işlevlere ve süreçlere göre değişir. Hiçbir işlem ve hizmette gizli ücret olmamalıdır.

3. Ölçeklenebilirlik ve başlatması kolay.

3PL lojistik şirketleri, küçük işletmelere ve yeni başlayanlara hitap etmek için düşük minimum siparişler sağlamalıdır. Ek olarak, 3PL şirketleri, uygun ölçeklenebilirliği sağlamak için tüm iş taleplerini karşıladıklarından emin olmalıdır.

4. Kolay işe alım süreci.

Küçük işletmeler, ücretsiz bir hesap oluşturmanın yanı sıra uygun ve planlı bir işe alım sürecini tercih etme eğilimindedir.

5. Müşteri hizmetleri.

Lojistik işinde her görevin zamanında teslimi ve yönetimi çok önemlidir. En iyi şirketler, müşterilere kişisel bir hesap temsilcisi atayarak anında destek sunar.

6. Uygun entegrasyonlar.

Herhangi bir işte doğruluk ve zamanındalık çok önemlidir. Bununla birlikte, 3PL şirketleri, popüler muhasebe, web siteleri, sipariş yönetim sistemleri ve WooCommerce, Amazon, Shopify ve daha fazlası gibi e-ticaret platformlarına bağlantı sunmalıdır.

7. Yönetim puan kartları.

En iyi e-ticaret yerine getirme şirketleri, işletmelere her zaman yönetim sistemleri sağlar. Yönetim paneli, raporlar oluşturmak ve yurtdışı operasyonların durumunu kontrol etmek için gereklidir.

Yönetici Özeti.

Hem büyük hem de küçük şirketler, lojistiklerini dahili olarak yönetmekte zorlanıyor. Bu nedenle, lojistiğinizi dışarıdan temin etmek ve en iyi sipariş karşılama hizmetlerinden biriyle nakliye maliyetlerini ve süresini azaltmak daha iyidir.

E-ticaret pazarlamanızı ölçeklendirmek ve küresel olarak genişletmek istiyorsanız, depo ekibinizin yükünü azaltmak için bir sipariş karşılama ortağı aramaya değer.

Bu kılavuzda bahsedilen tüm sipariş karşılama hizmetleri başlı başına etkileyici olsa da, mağazanız için birini seçmeden önce en iyi kararı vermek için farklı satıcılardan fiyat teklifi aldığınızdan emin olun.

Amazon FBA’nın yükselişi, çok kanallı e-ticaret ve artık ülke çapında iki günlük gönderi bekleyen müşterilerle birlikte, size tam sipariş işleme, paketleme hizmetleri, hızlı sevkiyat, mükemmel hizmet ve hiçbir şey sunabilecek bir sipariş karşılama şirketi bulun. uzun vadeli sözleşmeler.