E-kitap satmak için en iyi 12 WordPress teması

Online e-kitap satmak istiyorsanız, bu sadece kendi yazdığınız bir kitap veya diğer yazarların çeşitli e-kitapları olsun, bu konular size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Bu temaların önceden tasarlanmış içeriği ve özellikleri sayesinde web siteniz sadece iyi görünmemeli, aynı zamanda çevrimiçi satış yapmak için gerekli tüm fonksiyonlara sahip olmalıdır.

Bu temalar, kitaplarınızı tanıtmak ve onları satın alınabilecekleri mağazalara bağlamak için eşit derecede iyi çalışır. Ayrıca bir veya daha fazla e-ticaret eklentisi ile entegre olurlar, böylece dijital indirmeleri doğrudan web sitenizden de satabilirsiniz.

Bu temaların önceden oluşturulmuş web sitesi demoları çok yüksek bir standartta tasarlanmış olsa da, kolayca özelleştirilebilirler. Bu, bir demoyu WordPress Panonuza aktardıktan sonra olduğu gibi kullanabileceğiniz veya tema seçenekleri kontrol panelleri aracılığıyla özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu WordPress e-kitap satış temalarından bazıları, web sitenizin tasarımı üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan sayfa oluşturucu araçları da içerir. Bu nedenle, projeniz için neredeyse mükemmel bir demo görürseniz, daha iyi bir eşleşme olana kadar onu değiştirmek için fazla çaba harcamamalısınız.

En son e-kitabınızı çevrimiçi olarak tanıtmak veya doğrudan web sitenizden kitap satmak istiyorsanız, bu koleksiyonda uygun bir konu bulabilmeniz gerekir.

1. Bölme

Divi, e-kitap satmak için bazı çekici şablonlara sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Divi’nin en iyi özelliklerinden biri, önceden tasarlanmış web sitesi şablonlarından oluşan devasa ve sürekli genişleyen kitaplığıdır. Seçenekler arasında, çevrimiçi e-kitap satmak için bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir düzen vardır. Bu seçenek bu tür bir proje için çok iyi çalışsa da, tercihlerinize bağlı olarak çevrimiçi e-kitap satmak için de uygun olabilecek birçok başka şablon da vardır.

Şablon kitaplığının yanı sıra Divi’nin bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de bu temada yerleşik olarak bulunan özel sayfa oluşturucudur. Divi Builder, WordPress için mevcut en gelişmiş görsel düzenleyicilerden biri olabilir ve size web sitesi tasarımınız üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlar. Sezgisel sürükle ve bırak sayfa oluşturma arayüzüne ek olarak, bu araç, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz öğeler ve modüllerle doludur. Bu nedenle, e-kitaplarınızı tanıtmanıza yardımcı olacak eylem çağrısı düğmeleri eklemek veya web sitenize ve kitaplarınıza görsel bir giriş sağlamak için video oynatıcılar yayınlamak isteyip istemediğiniz Divi ile çok kolay.

Bu konuyu e-kitap web siteniz için düşünmenin bir başka nedeni de Divi Leads aracıdır. Bu bölünmüş test aracı, içeriğinizin veya sayfalarınızın sürümlerinin hangi öğelerinin hedef kitlenizden en yüksek dönüşüm oranlarını aldığını öğrenmek için hızlı bir şekilde A / B testi kurmanıza olanak tanır. Bu sayede, e-Kitabınız için bir satın alma düğmesinin iki sürümünü kolayca oluşturabilir, ardından Divi Leads’in ziyaretçilerinizin yarısına bir düğme ve diğer yarısına diğer düğmeyi göstermesine izin verebilirsiniz. Ardından, en çok tıklamayı alan, tüm ziyaretçilere kalıcı olarak gösterilir. Web sitenizden daha fazla e-kitap satmak istiyorsanız, bunun gibi optimizasyon özellikleri gerçekten yardımcı olabilir.

Divi, güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve çevrimiçi e-Kitap satmanıza yardımcı olmak için tüm WordPress e-Ticaret eklentileriyle bütünleşir.

2. Üs

Exponent, çevrimiçi e-kitap satmak için optimize edilmiş bir web sitesi tasarımına sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Exponent paketinde 22 tam web sitesi demosu olmasına rağmen, burada sizi en çok ilgilendiren şey, çevrimiçi e-kitap satmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş düzendir. Ancak bu, diğer 21 web sitesi demosunu tamamen atlamanız gerektiği anlamına gelmez. Birçoğu, e-kitap web siteniz için faydalı olabilecek şablonlar, öğeler ve diğer özellikleri içerir. Bu temanın esnekliği sayesinde, projeniz için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için farklı demoların öğelerini kolayca karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Ancak, Exponent paketindeki e-kitap web sitesi demosuna göz atarsanız, e-kitap satmak için WordPress web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, kitap demosu, satış oluşturmak için iyi optimize edilmiş bir açılış sayfasına sahiptir. Ana sayfa düzeninin üst kısmında görüntülenen ana bölüm, Şimdi Satın Al düğmesiyle birlikte e-kitap kapağınızı görüntülemek için alana sahiptir.

Ziyaretçileriniz web sitenizin ana sayfasını aşağı kaydırdıkça, sizin veya kitabınızın göründüğü yerlerin logolarını göreceklerdir. Ayrıca, örneğin simgeler ve metinler, madde işaretleri ve bir yazar profili kullanarak kitabınızı tanıtmak için bolca yer vardır. Varsayılan e-kitap ana sayfası şablonu, referansları ve incelemeleri görüntülemek için bir bölüm içerir ve size potansiyel okuyucularınızla geri bildirim paylaşmanın kolay bir yolunu sunar. Son olarak, ana sayfa tasarımı, ziyaretçilerinizi e-Kitabınızı satın almaya teşvik eden başka bir harekete geçirici mesajla sona erer.

E-kitap web sitenizin e-ticaret işlevselliğini ele almak söz konusu olduğunda, bu tema güçlü WooCommerce eklentisi ile entegre olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede, hangi ödeme ağ geçidinin veya işlemcinin kullanıldığı, vergi ve indirimlerin nasıl uygulandığı ve çok daha fazlası gibi e-kitaplarınızın nasıl satıldığı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

Üs güçlü bir temadır ve e-kitap demosu sayesinde çevrimiçi dijital ürünler satmak için harika bir seçenektir.

3. Roman

roman teması

Roman, kitabınız için şık bir açılış sayfası veya tanıtım sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

İster çevrimiçi satmayı planladığınız bir e-kitabı, ister mağazalarda bulunan bir basılı kitabı tanıtıyor olun, Novela WordPress teması, işiniz için daha fazla satış ve görünürlük oluşturmanıza yardımcı olacak bir web sitesi oluşturmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlar. . .

Bu temayı nasıl kurduğunuza bağlı olarak, web sitenizin ana sayfasında kitabınızın bulunduğu yere bağlantı veren harekete geçirici mesaj düğmeleriyle birlikte kitap kapağınızın büyük bir resmi bulunabilir. Novela WordPress e-kitap teması, ücretsiz Easy Digital Downloads eklentisiyle sorunsuz bir şekilde bütünleştiğinden, e-kitaplarınızı doğrudan web sitenizden kolayca satabilir veya dağıtabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi en son kitabınızın okuyucuları olmaya teşvik etmeye yardımcı olmak için Roman teması, sezgisel bir önizleme aracı içerir. Bu, kitabınızdaki belirli sayıda sayfayı düzgün bir sayfa çevirme animasyonuyla çevrimiçi olarak okunabilir hale getirmenize olanak tanır.

Novela, Bootstrap çerçevesi kullanılarak oluşturulduğundan, web siteniz tamamen duyarlı olacaktır. Bu, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının içeriğinize kolaylıkla göz atmasına ve belki de en önemlisi e-kitabınızı mobil cihazlarında satın almasına olanak tanır.

Bu temanın yazarlara hitap edecek diğer özellikleri arasında kitabınızın karakterlerinin profillerini yayınlama yeteneği, bir yazar biyografisi bölümü ve hedef kitlenizle haber ve ücretsiz içerik paylaşmak için çekici bir blog şablonu yer alır.

İster doğrudan web sitenizden satmak, ister satın alınabileceği bir satıcıya bağlantı vermek isteyin, Novela kitabınızı tanıtmak için bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

4. Bilişsel

Cognio, WordPress ile çevrimiçi e-kitap satmak için modern bir açılış sayfası temasıdır.

Dünyaya tanıtmak istediğiniz yeni bir e-kitabınız varsa, Cognio teması etkili bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Cognio, bir açılış sayfası teması olarak doğru bir şekilde tanımlanabileceğinden, ana açılış sayfası şablonlarının odak noktası, ziyaretçileri harekete geçmeye teşvik etmektir. Web sitenizi nasıl kurduğunuza bağlı olarak, bu eylem, e-kitabınızı satın almayı veya ücretsiz bir bölüme kaydolmak veya kitapla ilgili bir video sunumu izlemek gibi başka bir şeyi içerebilir.

Cognio’nun bir video oynatıcı özelliği olduğundan, kitabınızı tanıtmanıza yardımcı olmak için bu formatta çeşitli ortamları kolayca yükleyebilirsiniz. Yerleşik bülten abonelik formları, ziyaretçileriniz sitenizden ayrıldıktan sonra onlarla iletişim halinde kalmanız için size bir yol sağladıklarından da yardımcı olacaktır. Aslında, tüm yazarların yeni bir e-kitap yayınladıklarında hayranlarını bilgilendirmek için kullanabilecekleri bir e-posta haber bültenine sahip olmaları gerektiğini söylemek doğru olduğundan, Cognio’nun e-posta pazarlama hizmetini entegre etmek en önemli özelliklerinden biri olabilir. . Cognio şablonları ayrıca isteğe bağlı çevrimiçi formlar içerir, bu da ziyaretçilerinizin ihtiyaç duyduklarında size mesaj göndermelerini mümkün kılar.

Tanıtım amaçlı e-kitap web sitenize bir blog eklemeyi planlıyorsanız, Cognio zarif bir blog yazısı şablonları seti ile birlikte gelir. Bu sayede en son haberlerinizi kolayca yayınlayabilir, yazılarınızdan örnekler paylaşabilir ve kitlenizin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz her şeyi şık bir biçimde yayınlayabilirsiniz. Blog gönderisi şablonları, videoları ve kaydırıcıları görüntüleme desteği içerdiğinden, ziyaretçileriniz için daha çekici hale getirmek için bu içeriği karıştırabilirsiniz.

Cognio, e-kitapları doğrudan web sitenizden satmak için ihtiyacınız olan tüm e-ticaret desteğine sahiptir.

5. dişi aslan

Leona, çevrimiçi e-kitap satan ve tanıtan birçok farklı site oluşturmak için iyi çalışıyor.

Bir web tasarımcısı yerine bir yazar olarak, en son e-kitabınızı tanıtmak için bir web sitesi oluşturmanın zor bir iş olacağını düşünebilirsiniz. Ancak, Leona gibi bir konuda durum gerçekten böyle değil. Bu kitap yazarı WordPress temasıyla birlikte gelen şablonlar sayesinde, Leona’nın genel tasarımında herhangi bir değişiklik yapmadan sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm sayfalara erişmeniz oldukça olası.

Leona ile erişebileceğiniz hazır şablonların bazı örnekleri, mevcut kitap listenizi ve gelecekteki projelerinizi görüntülemek, etkinliklerinizi ve kitap turlarınızı duyurmak ve ziyaretçilerinizin indirebileceği kitaplarınızın örneklerini sunmak için sayfalar içerir. Yazınızı test etmek için. Özellikle bu amaç için oluşturulmuş şablon sayesinde bir yazarın biyografisini yayınlamak da kolaydır.

İster doğrudan web sitenizden kitap satmak, ister ziyaretçilerinize kitaplarınızı nereden satın alabileceklerini belirtmek isteyin, Leona bunun için gerekli tüm özelliklere sahiptir. WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi ile uyumluluk sayesinde, ürünlerinizi satılık olarak kolayca listeleyebilir ve satın aldıktan sonra bunları indirilebilir dijital biçimde otomatik olarak teslim edebilir veya basılı kitaplarınızın dağıtımını yönetebilirsiniz.

Leona kesinlikle birçok kullanışlı özelliğe sahip olsa da, bu temayı kurmak hiç de zor değil. Tema paketini WordPress panonuza yükleyin ve ardından demo içeriğini içe aktarın. Yazar web sitenizi oluşturmak için yardıma ihtiyacınız varsa, çevrimiçi belgeler yardımcı olurken, tema geliştiricileri de sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Leona, çok çeşitli türlerde kitap yazan yazarlara hitap edecek bir tasarıma ve tarza sahip.

6. Kurşun enjeksiyonu

Leadinjection, e-kitap merkezli bir şablona sahip başka bir yüksek kaliteli açılış sayfası WordPress temasıdır.

İster lansman öncesi e-kitap pazarlama kampanyanız için e-posta aboneleri toplayın, ister daha fazla ziyaretçiyi müşterilere dönüştürün, işletmeniz için daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan Leadinjection, dönüşüm odaklı bir WordPress temasıdır. Projeniz için e-kitap web sitesi demosunu seçerseniz, Leadinjection ürünlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza olanak sağlayacak bir siteyi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacaktır.

Leadinjection e-kitap demosunu keşfetmek, web sitenizin e-kitap kapağınızın büyük bir görüntüsünü ve ziyaretçilerinizin hemen indirmesini sağlayan bir düğmeyi içerebileceğini ortaya koymaktadır. Bu harekete geçirici mesaj düğmesi istediğiniz yanıtı almazsa, e-kitabınızı tanıtmak için varsayılan ana sayfa düzeninin geri kalanını kullanabilir ve umarız ziyaretçilerinizi bir sonraki uygun fırsatta harekete geçmeye ikna edebilirsiniz. Ana sayfa tasarımı bir e-posta abonelik formu içerdiğinden, e-kitabınızı indirmeye hazır olmayan herhangi bir ziyaretçi kayıt olabilir ve bülteninize katılabilir. Eğer yaparsa,

Leadinjection önceden oluşturulmuş birkaç web sitesi demosuna sahip olduğundan, yalnızca e-kitap şablonlarını kullanmakla sınırlı değilsiniz. Diğer demoların tümü dönüştürmeye odaklanmıştır ve hepsi kolayca özelleştirilebilir olduğundan, daha çekici bir tane görürseniz, e-kitabınızı tanıtmanıza yardımcı olmak için hızlı bir şekilde ince ayar yapabilirsiniz. Dahil edilen Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu gibi araçlar, herkesin Leadinjection demolarını fazla çaba harcamadan özelleştirebilmesini sağlar. Giden amaç yönlendirme modu ve akıllı bağlantılar gibi diğer özellikler, bu e-Kitap temasını daha da çekici hale getirmeye yardımcı olur.

Leadinjection, e-kitaplar ve diğer dijital indirme türleri de dahil olmak üzere çevrimiçi her şeyi satmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

7. Kozoniks

kosonix-teması

Cosonix, keşfedilecek çok fazla ayar ve seçenek olmadan sitenizi hazır hale getirmeyi ve çalıştırmayı kolaylaştıran sekiz benzersiz ana sayfa demosuna sahiptir.

Bu tema, bir ajans web sitesi veya çevrimiçi bir portföy oluşturmak gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilirken, kullanıma hazır iki çekici e-kitap şablonu dahildir. Önceden tasarlanmış diğer demolardan herhangi biri ihtiyaçlarınıza göre kolayca değiştirilebilse de, sunulan iki e-Kitap açılış sayfasına sahip olmak hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Cosonix e-kitap şablonlarından hangisini kullandığınıza bağlı olarak, web siteniz sayfanın üst yarısında görünebilir, kitabınızı şık bir şekilde tanıtmak için kullanılabilecek hareketli bir ana sayfa kaydırıcısı veya e-postadan bir abonelik formu ile büyümenize yardımcı olabilir. lansman öncesi e-posta listesi.

Cosonix teması özelleştirme düşünülerek oluşturulduğundan, ihtiyaçlarınızı karşılamalarını sağlamak için tüm şablonlar kolayca yeniden yapılandırılabilir. Dahil edilen premium Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi, herhangi bir kod yazmaya gerek kalmadan önceden oluşturulmuş şablonlardan herhangi birini düzenlemeyi veya sıfırdan kendi şablonunuzu oluşturmayı kolaylaştırır.

Cosonix’in önceden tasarlanmış demoları, WordPress web sitenize yalnızca birkaç tıklamayla uygulanabilir ve size web sitenizi minimum zaman veya çabayla çevrimiçi hale getirmenin kolay bir yolunu sunar.

8. AeroLand

AeroLand, özellikle çevrimiçi e-kitap satmak için oluşturulmuş bir demo da dahil olmak üzere birkaç demoya sahiptir.

AeroLand e-Kitap demosu, ana odak noktası olarak tam genişlikte büyük bir kaydırıcıya sahiptir ve size e-Kitabınızı sitenize gelir gelmez izleyicilerinize sunmak için iyi bir fırsat verir. Kaydırıcı metin, resim ve video içeriği içerebildiğinden, onu e-kitabınızı en iyi şekilde tanıtacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

E-kitabınızdan bir bölüm paylaşmak istiyorsanız bu konu oldukça kolaylaştıran bir özellik içermektedir. Tek yapmanız gereken paylaşmak istediğiniz içeriği konunuzun ilgili kısmına yüklemek, gerisini AeroLand halledecektir.

AeroLand e-Kitap ana sayfasında ayrıca bölümler, konular veya aklınıza gelebilecek her şey dahil olmak üzere kitabınızın bazı temel özelliklerini vurgulayan bölümler bulunur. Web sitenizin ana sayfasında e-kitaplarınızın incelemelerini yayınlamak istiyorsanız, bunu AeroLand ile de yapabilirsiniz. Bu temanın bir diğer dikkate değer unsuru, şablonlara dahil edilen e-posta bülteni abonelik formudur. AeroLand en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinin tümü ile entegre olduğundan, web sitenizi tercih ettiğiniz seçeneğe bağlayabilirsiniz.

AeroLand’in özel bir e-kitap web sitesi demosu olmasına rağmen, en son kitabınızı tanıtmanıza yardımcı olabilecek başka demoları da vardır. Bu nedenle, projeniz için hangisinin en iyi sonucu verdiğini görmek için AeroLand’de bulunan diğer demolara göz atmaya değer.

AeroLand geliştiricilerinin ayrıca, e-kitap web sitenizi kurma konusunda size bazı ipuçları almanın bir yolunu sunan, kendi konuları hakkında video içeriği paylaştıkları bir YouTube kanalı vardır.

9. Odrin

Odrin, e-kitaplarını çevrimiçi satmak isteyen yazarlar ve yazarlar için bir WordPress temasıdır.

Odrin, son derece satış odaklı bir e-kitap teması olmak yerine, e-kitaplarınıza ilgi uyandıracak ve ardından kitlenize satın alma şansı verecek bir tasarıma sahiptir. Karakterleri tanıtmak, kitabınızdan alıntılar göndermek veya çalışmanızı tanıtmaya yardımcı olacağını düşündüğünüz herhangi bir şey dahil olmak üzere e-kitap içeriğinizden bazılarını paylaşmak istiyorsanız, Odrin iyi bir eşleşme olabilir.

Odrin paketini oluşturan iki web sitesi demosuna bir göz atarsanız, bu temanın orklar ve elflerle fantastik romanlar yazan herkes için özellikle uygun bir seçim olacağını göreceksiniz. Ancak, yazdığınız kitap türü bu değilse, stok görselleri ve diğer tasarım öğelerini daha uygun seçeneklerle kolayca değiştirebilirsiniz. Odrin temasının önceden oluşturulmuş ana sayfa düzenleri birçok faydalı öğeye sahip olduğundan, bunu yapmak buna değer olabilir. Örneğin, bu temayı seçerseniz, e-kitap web siteniz okuyucu incelemelerini görüntüleyebilir, ana karakterleri hakkındaki bilgileri kaydırıcı biçiminde paylaşabilir ve yazarla ilgili bazı notları görüntüleyebilir.

Romanlarınızı daha da fazla tanıtmanıza yardımcı olmak için Odrin teması, yaklaşan etkinlikleri listelemek için şablonlar içerir. Bu, geleneksel kitap imzalarının ve yazar soru-cevap oturumları gibi çevrimiçi etkinliklerin ayrıntılarını paylaşmayı içerebilir. Alternatif olarak, yaklaşan e-kitapların çıkış tarihlerini paylaşmak için takvimi kullanabilirsiniz. Esnek bir araçtır, bu nedenle istediğiniz şekilde kullanılabilir.

Doğrudan web sitenizden e-kitap satmak istiyorsanız, bu tema popüler ücretsiz WooCommerce eklentisi ile uyumludur. Bu eklenti dijital indirmeleri desteklediğinden, PayPal gibi çevrimiçi ödeme işlemcileri aracılığıyla ödeme toplamak da dahil olmak üzere çevrimiçi e-kitap satmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız. Sitenize daha fazla e-ticaret özelliği eklemek istiyorsanız, WooCommerce için hemen hemen her tür çevrimiçi mağazayı kapsayan sayısız uzantı vardır.

Göz alıcı sayfa paleti, Odrin’in bu e-kitap temaları koleksiyonunda bir yer kazanmasına yardımcı olan özelliklerden biridir.

10. Yazar

Auteur, yazarlara ve yayıncılara yönelik genel amaçlı bir e-kitap temasıdır.

Bu tema, müstakbel bir yazarın tek bir kitabı tanıtması için bir site oluşturmak, eski kataloğunu tanıtmak için bir site oluşturmak isteyen köklü bir yazar veya bir yayın dahil olmak üzere fazla çaba harcamadan birçok farklı şekilde kullanılabilir. çevrimiçi listelemek istedikleri birden fazla yazar ve kitabı olan şirket. Esnek bir tema olmasına rağmen, Auteur ile kitaplarla ilgili her türlü web sitesi oluşturulabilir.

Auteur paketindeki dört ana sayfa düzeni, bu temayı seçerseniz web sitenizin nasıl görünebileceğini göstermek için iyi bir iş çıkarır. Kişisel markanız gönderilerinizden önce geliyorsa, e-kitabınızı çevrimiçi olarak tanıtmak için profilinizi kullanmanıza yardımcı oluyorsa, yazar merkezli seçenek uygun bir seçenek olabilir. Başka bir demo, e-kitabınızı web sitenizin ana odak noktası haline getirmek için tasarlanmıştır ve kitabın kendisinden uzmanların yanı sıra kapağı gösterecek bölümler de içerir.

Ayrıca, WordPress ile bir veya daha fazla e-kitap satmak için harika olan bir çevrimiçi kitap mağazası oluşturmak için bir web sitesi demosu vardır. Okuyuculara doğrudan siteden e-kitap satın alma fırsatı da sunan bir kitap inceleme blogu oluşturmak, bu temayı kullanmanın başka bir yoludur. 10 blog yazısı şablonu, bir blog başlatmak veya e-kitap web sitelerine bir tane eklemek isteyen herkes için faydalı olmalıdır. Dahil olmayan ihtiyaç duyduğunuz şablonlar olduğunu fark ederseniz, sitenizin ihtiyaç duyduğu şablonları oluşturmanıza yardımcı olmak için premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi mevcuttur. Ayrıca sitenize etkileşimli içerik eklemek için dahil edilen Slider Revolution premium slayt gösterisi oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

E-Kitapları çevrimiçi olarak nasıl satmak istediğinize bakılmaksızın, bu WordPress teması size ihtiyacınız olan her şeyi sağlamalıdır.

11. Editoryal

tema editörü

Publisher, dijital ürünleri görüntülemenize ve satmanıza olanak tanır. Duyarlı tema, Amazon.com veya WooCommerce entegrasyonu ile iki satış seçeneği sunar. Tema ayrıca birçok özelleştirme seçeneği, bir blog ve ürünleri inceleme yeteneği içerir.

12. Kara kiti

Landkit, çevrimiçi e-kitapları tanıtmak için harika çalışan bir WordPress açılış sayfası temasıdır.

Landkit, özellikle e-kitap satmak için oluşturulmuş olanlar da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz farklı ana sayfa düzeni sunar. Bununla birlikte, e-kitap merkezli bir açılış sayfası düzeni olsa da, diğer seçenekler, e-kitapları çevrimiçi satmak için de işe yarayabilecekleri için göz atmaya değer.

Ancak, e-kitap açılış sayfası şablonu, başlığınızı tanıtmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir düzene sahiptir. Ana sayfanın ana özelliği, en azından ziyaretçilerinizin ilk fark edeceği özellik, ekranın üst kısmında bulunan ve satın alma düğmesiyle birlikte e-kitabınızın bir görüntüsünü gösteren geniş alandır. Varsayılan satın al düğmesi metni, ziyaretçiyi Gumroad e-kitabını satın almaya teşvik edecek şekilde ayarlanmıştır, ancak bu temanın çoğu özelliği gibi, kolayca özelleştirilebilir.

E-kitap açılış sayfası şablonunun geri kalanı, e-kitabınızı okumanın faydalarını listeleyen bir bölüme, e-kitabınızdaki sayfaları paylaşmak için kullanılabilecek bir kaydırma aracına ve ziyaretçilerinizin e-posta bülteninize katılmanıza izin veren bir abonelik formuna sahiptir. Yorum kaydırma aracını kullanarak genel kitap incelemeleri veya referanslar da gönderebilirsiniz. Web sitenize bazı sosyal kanıtlar eklemek istiyorsanız, bu özellik bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla e-kitap, çevrimiçi kurs veya dijital indirme gibi tanıtacak başka öğeleriniz varsa, ana sayfada bunun için de bir bölüm vardır. Bu oldukça esnek bir e-Kitap WordPress teması olmasına rağmen, Landkit’i oluşturan ana sayfa bölümlerinden veya diğer şablonlardan herhangi birini devre dışı bırakmak fazla çaba gerektirmez. Tema seçenekleri ve ayarlarına ek olarak, bu temayı hedef kitlenize ve sattığınız e-kitaplara uyacak şekilde özelleştirmek için yerleşik sayfa oluşturucu aracını da kullanabilirsiniz.

Landkit, önceden tasarlanmış bir e-kitap şablonuna sahip, dönüşüm odaklı bir açılış sayfası WordPress temasıdır.