En iyi 17 “sürükle ve bırak” WordPress teması 2022

1. Bölme

Divi, harika tasarımı sezgisel ancak güçlü bir sayfa oluşturma aracıyla birleştiren oldukça esnek bir temadır.

Divi Builder sadece bu temanın bir eklentisi değil, özüne sıkı sıkıya entegre edilmiştir. Bu, tamamı görsel bir “sürükle ve bırak” arabirimi aracılığıyla profesyonel görünümlü sayfa düzenlerini hızla oluşturmanıza olanak tanır.

Divi, hazır olmayanlar veya sıfırdan kendi sayfa mizanpajlarını oluşturmaya ihtiyaç duymayanlar için olduğu gibi kullanılabilecek veya oluşturucu ile değiştirilebilecek 18 yüksek kaliteli önceden hazırlanmış mizanpajla birlikte geliyor.

“Sürükle ve bırak” Divi Builder aracıyla mizanpajlarınızı oluştururken, tüm paket tamamen duyarlı olduğundan, web sitenizin akıllı telefonlar ve tabletler gibi daha küçük ekranlı cihazlarda nasıl görüneceği konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.

Sayfalarınıza eklenebilen çekici önceden hazırlanmış düzenler ve etkileyici modül kitaplığı sayesinde, Divi teması ve ‘sürükle ve bırak’ oluşturucusu size herhangi bir kodu düzenlemeden neredeyse istediğiniz herhangi bir web sitesini oluşturma özgürlüğü verir. .

Divi, bir Elegant Themes ürünü olduğundan, tek bir düşük fiyata 80’den fazla tema ile sizin olabilir.

  • Divi incelememizin tamamını okuyun

2 KERE

X, ThemeForest pazarında en çok satan WordPress temalarından biridir ve bu yıl için tamamen yenilendi ve güncellendi.

Yeni ve geliştirilmiş paketin bir parçası olarak, web sitenize bir dizi faydalı özellik eklemek için kullanılabilecek bir düzineden fazla premium eklenti bulacaksınız. Bu uzantılar, pazarlama araçlarını, bülten entegrasyonlarını, kaydırıcıları, resim galerilerini ve daha fazlasını kapsar. Bu araçlardan bazıları yalnızca X için yaratılmıştır. Bu, başka bir yerde de bulunmasalar da bu temayla sorunsuz bir şekilde bütünleşecekleri anlamına gelir.

Üçüncü taraf entegrasyonlar arasında premium Visual Composer eklentisini bulacaksınız. Bu araç, web sitenize, daha sonra sıfırdan özel düzenler oluşturmak için veya X ile gelen mevcut şablonları değiştirmek için kullanılabilecek bir ‘sürükle ve bırak’ sayfa oluşturucu ekler. Visual Composer gibi, aynı zamanda kendi kapsamlı modül kitaplığı ile birlikte gelir. , bu en çok satan araçla oluşturabileceğiniz sayfa türlerinin gerçekten bir sınırı yoktur.

X, tek bir tema içinde birden çok tema içeren bir pakettir ve ‘sürükle ve bırak’ sayfa oluşturma aracının eklenmesiyle artık projenizin gerektirdiği kadar çok özel sayfa düzeni oluşturabilirsiniz.

  • X incelememizin tamamını okuyun

3. ilerleme

İleri Konular

Headway, WordPress için en popüler ve etkileyici sürükle ve bırak temalarından biridir.

Bu temayla özel sayfalarınızı oluşturmak çok basittir. Sadece önceden tanımlanmış tasarım bloklarını yerlerine sürükleyip bırakın ve ardından tasarımınızın görünümünü tasarım düzenleyicide değiştirin.

Headway, ihtiyaçlarınıza göre tamamen değiştirilebilen ve özelleştirilebilen bir dizi yüksek kaliteli profesyonel şablonla birlikte gelir. Alternatif olarak, sıfırdan başlayabilir ve web siteniz için tamamen benzersiz ve özel tasarımlar oluşturmak için yaratıcı meyve sularınızın akmasına izin verebilirsiniz.

Headway’in yalnızca sayfanın alanı yerine temanızın tamamını oluşturmanıza veya özelleştirmenize izin verdiğini belirtmekte fayda var. Üstbilgiler, altbilgiler, kenar çubukları ve arka planlar özelleştirme için mevcuttur ve size temanızın ve web sitenizin görünümü üzerinde tam kontrol sağlar.

Sunulan etkileyici şablonlar ve yapı taşları yelpazesiyle Headway, projeleri üzerinde tam yaratıcı kontrol isteyenler için tema yaratıcısıdır.

  • Headway incelememizin tamamını okuyun

4. DMS Çerçeve Sayfa Satırları

sayfa satırları-dms

Pagelines DMS Framework, bir ‘sürükle ve bırak’ oluşturucuyla özelleştirilebilen bir temadan daha fazlası olan başka bir araçtır; ve bunun yerine size sıfırdan veya mevcut şablonlardan birinden kendi temalarınızı oluşturma yeteneği veren bir şeydir.

Sayfa Çizgileri ile, blog yazılarınızın düzeninden tipografi ayarlarına kadar web sitenizin tüm yönleri üzerinde yaratıcı kontrol sahibi olabilirsiniz. Düzeninizi oluşturduktan ve ardından sayfa öğelerini yerine ‘sürükledikten’ sonra, web sitenizin her yönünü gerçekten özelleştirmek için özelleştirme seçeneklerinin derinliklerine inebilirsiniz.

Pagelines DMS Framework, her zaman istediğiniz web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için sezgisel bir ‘sürükle ve bırak’ arayüzü ve etkileyici bir dizi yapı taşı içerir.

5. Paralaks

paralaks-wordpress-teması

Paralaks, Themify ekibi tarafından oluşturulmuştur; bu, özel ‘sürükle ve bırak’ sayfa oluşturma aracıyla birlikte geldiği anlamına gelir.

Yapım aracının gücüne ek olarak, bu temanın kendine has özellikleri yoktur. Adından da anlaşılacağı gibi, etkileyici paralaks kaydırma efektini kullanan tek sayfalık bir web sitesine sahip olursunuz.

Bu konu oldukça esnek olsa da, bir ajans için çevrimiçi bir portföy veya pazarlama web sitesi oluşturmak için bir çözüm arayanlar, Parallax’ı ihtiyaçları için uygun bulacaktır.

Dahil edilen Themify Builder söz konusu olduğunda, bu araç, web sitenizin arka ucundan veya aracın önden görünümünü ve size sunduğu canlı önizlemeyi kullanarak özel sayfa düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Builder, başlamanıza yardımcı olmak için önceden tasarlanmış kullanışlı tasarımlardan oluşan bir seçki sunarken, aynı zamanda tasarımlarınızı hızlı bir şekilde yeniden kullanmak üzere kaydetme olanağı da sunar. Tasarımlarınızı siteler arasında içe ve dışa aktarabilirsiniz.

Themify Builder’ın sadece 39$’a eklenti olarak mevcut olduğunu ve bu tema kulübündeki tüm temaları sadece 79$’a alabileceğinizi düşünürsek, Parallax çok değerli bir seçenek.

6. Toplam

Total-WordPress-Teması

Total, çekici bir tasarıma sahip ön uç ‘sürükle ve bırak’ sürümünü WordPress’e getiriyor.

Bu çok amaçlı bir WordPress teması olduğundan, sunulan tüm web sitesi görünümleri sayesinde üzerinde çalıştığınız proje ve web sitesine kolayca uyarlanabilir olmalıdır. Ek olarak, dahil edilen görünümlerin her biri, tema seçenekleri kontrol paneli veya yerleşik sayfa oluşturucu aracı aracılığıyla özelleştirilebilir.

Ancak, bu paket birinci sınıf Katman Kaydırıcısı, Kaydırıcı Devrimi ve Sayfa Şablonu Yöneticisi eklentilerini içerdiğinden, Total ile elde edeceğiniz tek şey bu değildir. Bu yüksek düzeyde işlevsellik, tekerleği yeniden icat etmek ve tasarımlarınızı sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan türde bir web sitesi oluşturmayı çok kolaylaştırır.

Total ile ihtiyaçlarınıza uygun bir maske seçebilir ve ardından onu projeye kişiliğinizi damgalayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

7. iThemes Oluşturucu

iThemes-Builder-Framework

iThemes Builder, ihtiyacınız olan WordPress web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı ve kullanışlı bir yapı taşları kitaplığı içeren bir tema paketidir.

Builder ile boş bir tuvalden başlayabilir veya bu araçla özelleştirilmeye hazır 90 Builder temasından birini kullanabilirsiniz. Düzenlerinizi oluştururken, yalnızca özel bir düzen tanımlamanız ve ardından görünümünü özelleştirmeden ve son olarak içeriğinizi eklemeden önce onu mevcut bloklarla doldurmanız gerekir.

iThemes Builder uzun süredir piyasada, bu nedenle sürekli geliştirilen ve güncellenen yerleşik bir araç arıyorsanız, bu sizin için olabilir. Her fiyatlandırma seçeneği, başlamanıza yardımcı olacak çeşitli temalarla birlikte gelir.

8. Motor

motor teması

Motor, pakete dahil edilmiş entegre bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı isteyen, haber veya dergi tarzı bir web sitesi oluşturanlar için oluşturulmuştur.

En başarılı viral haber web sitelerine selam veren Engine, içeriğinizin en popüler sosyal ağların tamamında paylaşılmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarım öğelerini ve etkileşimli özellikleri içerir. Bu, yalnızca web sitenizin daha fazla ziyaretçi almasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek düzeyde trafikle ilgili tüm ödülleri toplamanıza da yardımcı olur.

Bu özelliklerden bazıları, içeriği daha popüler hale geldikçe yükselten trend temalar widget’ını, incelediğiniz herhangi bir ürün veya hizmeti karşılaştırmak için tamamen işlevsel bir sistem ve web sitenize sosyal dinamikler eklemek için tam bbPress ve BuddyPress desteğini içerir.

Engine ile birlikte gelen ‘sürükle ve bırak’ oluşturucu söz konusu olduğunda, kendi özel düzenlerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve ardından bunları çeşitli sayfa öğeleriyle tamamlayabilirsiniz. Her öğe daha sonra ihtiyacınız olan görünümü elde etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanabilir.

Engine temasının bir başka benzersiz özelliği de mini siteler aracıdır. Bu, bir site içinde kendi stiliniz ve ayarlarınızla bağımsız siteler oluşturmanıza olanak tanır. Bu özellik, ana web sitesi aracılığıyla tanıtımını yapmak istediği, kendine özgü kişiliği olan bir ürün veya hizmeti olan herkes için ideal olacaktır.

Zengin içerikli bir web sitesi oluşturuyorsanız ve sosyal medyanın gücünden yararlanmayı umuyorsanız, Engine kesinlikle denemeye değer.

9. Köprü

Köprü-Teması

Bridge, web sitenizi yalnızca birkaç tıklamayla dahil edilen şablonlara göre yapılandırmanıza olanak tanıyan 50’den fazla önceden tanımlanmış yapılandırma içerir. 50 düzen sizin için yeterli değilse, bunu mevcut en çok amaçlı WordPress temalarından biri haline getirmeye yardımcı olacak daha da fazlası var.

Daha da fazla esneklik için Bridge ayrıca Visual Composer premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Bu, yalnızca kendi özel sayfa düzenlerinizi sıfırdan oluşturamayacağınız, aynı zamanda bunları özelleştirmek için dahil edilen şablonlardan herhangi birini değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Bridge, en iyi WordPress temalarında bulunan en popüler özelliklerin çoğunu içerir. Buna animasyonlu geçişler, tam ekran video arka planları, içerik kaydırıcıları, özel mega menüler, bir kısa kod kitaplığı ve retina destekli duyarlı bir düzen dahildir.

Çok sayıda önceden oluşturulmuş web sitesi şablonu sayesinde, Bridge ile oluşturulan iki web sitesinin aynı görünme olasılığı çok düşüktür.

10. sarmak

Enfold-Teması

Enfold, yoğun ThemeForest pazarında önde gelen tema tasarımcılarından biri olan deneyimli tema geliştiricisi Kriesi tarafından oluşturulmuştur.

Mevcut en kullanıcı dostu WordPress temalarından birini oluşturmak amacıyla Enfold doğdu ve ürün, çok popüler bir ‘sürükle ve bırak’ WordPress teması haline gelmesine yardımcı olmak için sezgisel bir kontrol setini çekici bir tasarımla birleştiriyor.

Enfold, restoran, işletme, portföy, blog ve yakında gelecek web sitesi şablonları dahil olmak üzere önceden oluşturulmuş bir dizi yapılandırmayla birlikte geldiğinden, birkaç düğmeye dokunarak web sitenize tamamen benzersiz bir görünüm uygulamak kolaydır.

Ancak, yalnız başına gitmek ve kendi tasarımınızı oluşturmak istiyorsanız, yine de Enfold’un özelliklerinden yararlanabilir ve yerleşik sürükle ve bırak düzenleyiciyi kullanarak kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

Kullanım kolaylığına rağmen Enfold, web sitenizi olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır duruma getirmenize yardımcı olmak için çevrimiçi belgeler ve anlatımlı videolar ile birlikte gelir.

11. Valenti

Valenti-Teması

Valenti, yoğun bir içerik yayınlama programı olan bir web sitesi oluşturan herkese hitap edecek başka bir haber konusudur.

Yayınladığınız içerik türüne uygun ideal ana sayfa düzenini oluşturmanıza olanak sağlamak için Valenti’nin sürükle ve bırak oluşturma aracı size ihtiyacınız olan tüm gücü verir. Bu araç aynı zamanda web sitenizin iç sayfalarında da kullanılabilir ve size istediğiniz web sitesini oluşturma konusunda çok fazla özgürlük verir.

Valenti, web sitenize daha meşgul okuyucular çekmek amacıyla içeriğinizin kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için en yeni tasarım özelliklerinin çoğunu kullanır. Bu küçük ayrıntılar, animasyonlu vurgulu efektleri, arka plan görüntüsü slayt gösterileri, paralaks vurgulu efektleri, tam genişlikte özellikli görüntüler ve çeşitli harika düzen ayarlarını içerir.

Valenti’nin benzersiz görsel efektleri ve özelleştirme araçları, onu WordPress temasından farklı bir şey arayanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.

12. Baz

temel tema

Temel, Theme Foundry geliştirme ekibi tarafından oluşturulmuştur ve özel sayfa oluşturma aracıyla birlikte gelir.

Yapıcıyı kullanmak, yalnızca bir düzen bölümü ekleme ve ardından mevcut öğeleri yerine ‘sürükle ve bırak’ durumudur.

Düzen oluşturma aracının yanı sıra Basis, kullanışlı özelliklerden yoksun değildir. Bu tema, en iyi çalışmanızı sergilemek için tam genişlikte bir slayt gösterisi aracı, bir açılış sayfası veya mikro site şablonu ve çeşitli özelleştirme seçenekleri içerir.

Temel Seçimi, WordPress’in nasıl kullanılacağını anlatan 20’den fazla başlangıç ​​videosuna erişmenizi sağlayarak, başlangıç ​​için biraz yardım arayan herkes için ideal bir seçimdir.

13. AMY

AMY-Teması

AMY, önde gelen Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini içeren oldukça esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Tema, çeşitli farklı web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir dizi önceden tanımlanmış ayar ile birlikte gelir. Buna bir serbest çalışan portföyü, navigasyondan ilham alan bir kurulum ve kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmak için mükemmel olan WooCommerce uyumlu bir e-Ticaret kurulumu dahildir.

AMY’nin esnekliğinin bir kısmı, sunulan 8 kaydırma stiline ve 18 renk şemasına bağlanabilir. Bu tema ayrıca, ana sayfanıza ve web sitenizin diğer bölümlerine zengin içerikli slayt gösterileri eklemek için bir kaydırıcı içerir.

WordPress web sitenizin nasıl göründüğü ve çalıştığı üzerinde çok fazla kontrol sahibi olmayı takdir ediyorsanız, sunulan 200’den fazla tema seçeneği bu temayı size uygun hale getirmelidir.

14. TemizLab

CleanLab-Teması

CleanLab, anında kendi özel web sitesi tasarımlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan yeni ve modern bir WordPress temasıdır.

CleanLab ile en iyi şekilde çalışacak web sitesi türleri, serbest portföyler, dijital ajanslar, pazarlama ve promosyon hizmetleri ve hatta çevrimiçi mağazalar gibi iş odaklı olanları içerir.

Bu temayla kendi özel web sitenizi oluşturmak kolaydır ve kodlama becerisi gerektirmez. Şirket markanıza uygun benzersiz ve özgün bir şekilde birleştirmek için sayfadaki çok sayıda öğeyi bir araya getirmeniz yeterlidir.

Başlamanıza yardımcı olmak için CleanLab, kendi kişisel dokunuşunuzu eklemek için yazma aracını kullanmadan önce web sitenizi temel alabileceğiniz bir dizi video eğitimi ve 10 ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

15. Kardinal

Kardinal-WordPress-Teması

Cardinal, yalnızca birkaç tıklamayla web sitenize uygulanabilecek 30 demo kurulumuyla birlikte gelir. Bunlar sadece 30 farklı renkli dış görünüm değil, birçok farklı stilde çok sayıda site oluşturmak için kullanılabilecek 30 farklı web sitesi türüdür.

Daha da fazla kişiselleştirme talep edenler için, ayrı demo sitelerini oluşturan öğelerin her biri, kendi özel tasarımınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için birleştirilebilir ve yeniden yapılandırılabilir. Ayrıca Cardinal, bir adım daha ileri gitmenize ve tek tek öğeleri gerçekten özelleştirmenize ve hatta sıfırdan kendi mizanpajlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan bir “sürükle ve bırak” sayfa oluşturucu aracı içerir.

Her zaman istediğiniz web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için, Cardinal ayrıca en popüler premium eklentilerden bazılarının bir seçimini ve ayrıca WordPress için bir dizi başka yararlı eklentiyle uyumluluğu içerir.

16. Vahiy

alaka-konu

Revelance, özellikle bir ajans için web sitesi oluşturan herkes için oluşturulmuş, yakın zamanda piyasaya sürülen bir WordPress temasıdır. Ancak çok esnek bir tema olduğu için Revelance ile oluşturulabilecek ajans web sitesi türleri çok çeşitlidir.

Çevrimiçi tanıtımını yapmak istediğiniz yaratıcı, tasarım, moda, halkla ilişkiler veya benzeri bir ajans olun, Revelance ve sayfa şablonları ve düzen modları seçimi, bir oluşturma aracının entegrasyonu sayesinde kolayca özelleştirilebilir. bırak’ sayfaları. .

Bu ‘sürükle ve bırak’ oluşturucu, kullanımının kolay olmasının yanı sıra, ihtiyacınız olan sayfa düzenlerini oluşturmanıza yardımcı olmak için yerine eklenebilecek faydalı öğelerden oluşan bir kitaplık içerir.

Zengin özellikler ve kapsamlı çevrimiçi belgelerle, Revelance ile mükemmel WordPress web sitesini oluşturamamanız için hiçbir neden yok.

17. Başlıksız

başlıksız konu

Untitled, kendi sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracıyla birlikte gelen harika bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Bu ‘sürükle ve bırak’ oluşturucu, bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan web sitesi arayüzünüz aracılığıyla kendi özel düzenlerinizi ve düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Temanın çok amaçlı kimlik bilgilerinin bir parçası olarak, tek sayfalık bir web sitesi veya daha geleneksel çok sayfalı bir proje olarak kolayca kurulabilir. Hangi modu seçerseniz seçin, geniş tema seçenekleri, düzeni kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmenize ve ayarlamanıza olanak tanır.

Untitled, bu konunun web sitenize nasıl yardımcı olabileceği konusunda size daha iyi bir fikir vermek için kesinlikle daha yakından bakmaya değer özellikler ve entegrasyonlarla doludur.