Tasarımcılar için en iyi 21 WordPress teması 2022

Tasarımcılar için en iyi WordPress temalarından oluşan bu koleksiyon, çeşitli seçenekler içerir. Kendi kişisel portföyünüz için bir web sitesi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için bir site oluşturmak istiyorsanız, burada birçok iyi tema var.

Yaratıcı ajanslar da bu konularda iyi hizmet vermektedir. Bu nedenle, tasarım ajansınız için çevrimiçi bir varlık oluşturmanıza yardımcı olacak uygun bir WordPress teması arıyorsanız, burada doğru olanı bulabilmelisiniz. Bu tasarımcı WordPress temalarının ortak özellikleri, çeşitli ana sayfa düzenleri, portföy düzenleri ve web sitenizin ihtiyaç duyabileceği tüm sayfalar için önceden tasarlanmış şablonlar dahil olmak üzere çok çeşitli web sitesi şablonlarını içerir.

Ayrıca bu temaların birçoğunun kolayca özelleştirilebileceğini de göreceksiniz. İster renk düzenini değiştirmek ister tema şablonlarını yeniden tasarlamak için bir sayfa oluşturucu aracı kullanmak isteyin, bu koleksiyondaki çoğu öğe size bunu yapma olanağı verir.

Tüm bu temalar önceden hazırlanmış en az bir web sitesiyle birlikte gelir, bu nedenle gözünüze çarpan herhangi bir tema için demoları kontrol ettiğinizden emin olun.

1. Milano

Milano, işleri için şık bir eve ihtiyaç duyan tasarımcılar için yaratıcı bir portföy WordPress temasıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 10’dan fazla önceden oluşturulmuş web sitesi demosu ile bu minimal tema, zevkleri veya uzmanlık alanları ne olursa olsun çok çeşitli tasarımcılara hitap etmelidir. Farklı Milano demolarının Illustrator, Agency ve Corporate gibi amaçlarıyla ilgili adları vardır. Ancak, bu esnek bir tema olduğundan, projenize uyacak şekilde herhangi bir demoyu yeniden kullanmak kolay olmalıdır.

Milano demolarını tasarım yaklaşımlarında minimal olarak tanımlamak doğru olsa da, kesinlikle stil, kişilik veya özelliklerden yoksun değiller. Seçtiğiniz demoya bağlı olarak, tasarımcı web siteniz ekranın üst kısmında büyük, tam ekran bir kaydırıcı, bir karşılama mesajı veya ziyaretçilerinizin sitenize gelir gelmez dikkatini çeken güçlü bir fotoğraf içerebilir. .

Tüm Milano demo açılış sayfaları, yalnızca uzmanlığınızı göstermenize değil, aynı zamanda hizmetlerinizi tanıtmanıza ve daha fazla müşteri ve müşteri oluşturmanıza yardımcı olmak için ustalıkla tasarlanmıştır. Milano’nun dahili sayfa şablonları, işiniz için benzersiz ve ilginç bir çevrimiçi portföy oluşturmanıza yardımcı olacak ve ziyaretçilerinizin siz ve hizmetleriniz hakkında daha fazlasını keşfetmesini kolaylaştıracaktır. Tam WooCommerce entegrasyonu gibi ek özellikler, size web sitenizden ürün satma veya çevrimiçi hizmetleriniz için ödeme alma seçeneği sunar.

Dahil edilen sürükle ve bırak WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi (eski adıyla Visual Composer), demo içeriğini özelleştirmeyi çok kolaylaştırır ve size tasarımcılar için bu zarif WordPress temasına kişiliğinizi damgalama olanağı verir.

Portföyünüz ve tasarım hizmetleriniz için kullanıma hazır bir şablonla oluşturulmuş gibi görünmeyen bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, son derece esnek Milano harika bir seçenek olabilir.

2. Potasyum

Kalium şimdi ikinci sürümde ve büyüleyici bir web sitesine ihtiyaç duyan tasarımcılara sunacak daha fazla şeye sahip.

Profesyoneller için yaratıcı tema olarak faturalandırılan Kalium, WordPress ile etkili bir çevrimiçi portföy oluşturmak için gereken her şeye sahip olduğunu iddia ediyor ve 12 web sitesi demosunun tümüne baktıktan sonra, katılmamak zor. Demo seçiminde öne çıkan özellikler arasında Freelancer, Ajans, Fotoğrafçılık ve Mimari seçenekleri yer alır. Bununla birlikte, bir çevrimiçi portföy veya tasarım hizmetleri web sitesi oluşturmaya gelince hepsi iyi çalışır.

Kalium demosundaki çeşitli ana sayfa düzenlerine ek olarak, bu tasarımcı WordPress teması, sitenizin dahili sayfaları için etkileyici bir şablon kitaplığına sahiptir. Bu şablonlar sayesinde Kalium ile çalışmalarınızı barındıracak şık bir portföy oluşturmak özellikle kolaydır. 30’dan fazla önceden oluşturulmuş portföy düzeni kullanıma hazır. Ancak, içeriğinize uyduklarından emin olmak için bunları tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla kolayca özelleştirebilirsiniz.

Kalium ile web sitenizin geri kalanını özelleştirmek kolaydır. Ek ücret ödemeden dahil edilen birinci sınıf WPBakery Sayfa Oluşturucu, Slider Revolution ve LayerSlider eklentileri ile Kalium tarafından oluşturulmuş herhangi bir web sitesinin neredeyse her yönünü gerçekten değiştirebilirsiniz. Ayrıca birlikte çalışabileceğiniz bir yazı tipi yönetim aracı, aralarından seçim yapabileceğiniz 4000’den fazla yazı tipi ve pakete dahil olan birinci sınıf bir yazı tipi vardır.

Kalium, ilk lansmanından bu yana düzenli olarak güncellenen ve geliştirilen reklam öğeleri için iyi kurulmuş bir WordPress temasıdır.

3. Atölye

Werkstatt, tüm disiplinlerden tasarımcılara hitap etmesi gereken yaratıcı bir portföy WordPress temasıdır.

Size sağlam bir web sitesi demoları kitaplığından seçim sunmanın yanı sıra, hangi demoyu kurmaya karar verirseniz verin, 15 benzersiz portföy düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerin ve işverenlerin dikkatini çekmek için çalışmanızın en iyi şekilde sunulmasını sağlayabilirsiniz. Bu demo içeriği içe aktarmak ve yüklemek çok kolaydır, WordPress web sitenizi basit bir blogdan eksiksiz bir yaratıcı portföye dönüştürmek yalnızca birkaç tıklama alır.

Ana sayfa ve portföy düzenleri ve şablonlarına ek olarak, çoğu web sitesinin ihtiyaç duyacağı temel sayfalar için önceden oluşturulmuş düzenler de bulacaksınız. Sayfa şablonlarının seçimi arasında, birkaç farklı sayfa düzeni, birkaç farklı iletişim sayfası düzeni, birçok blog şablonu ve çeşitli makale stilleri bulacaksınız. Portföyünüz ve hizmetle ilgili içeriğinizle birlikte bir blog çalıştırmayı planlıyorsanız, Werkstatt teması fazlasıyla yeteneklidir.

Tasarımcılar için en çok satan WordPress temalarından birinden beklediğiniz gibi, Werkstatt size web sitenizi kişiselleştirmeniz için birçok fırsat sunuyor. WPBakery Sayfa Oluşturucu ve sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü, demo içeriğini özelleştirmeyi kolaylaştırırken, tema seçenekleri size web sitenizin stilini ve biçimini ayarlama olanağı verir.

Werkstatt, düzenli olarak eklenen yeni özelliklerle zaman içinde geliştirilmiş popüler bir WordPress temasıdır.

4. RyanCV

RyanCV, tasarımcılara ve yaratıcılara yönelik kişisel bir WordPress vCard temasıdır.

Becerilerinizi geliştirmenize ve yeni müşteriler ve işverenlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak çevrimiçi bir varlık oluşturmanız gerekiyorsa, RyanCV sizin için oluşturuldu. Bu, her şeyden önce bir özgeçmiş ve WordPress CV teması olduğundan, önemli ayrıntılarınızı çevrimiçi olarak paylaşmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm şablonlara sahiptir. Bu temayı nasıl kurduğunuza bağlı olarak, çalışmalarınızı ve eğitim geçmişinizi hızlı bir şekilde yayınlayabileceğiniz, ayrıca beceri ve yeteneklerinizin ayrıntılarını paylaşabileceğiniz bir alana sahip olacaksınız. RyanCV birden fazla demo ile geldiğinden, özgeçmişinizin veya portföy web sitenizin nasıl görüneceğine dair çok çeşitli seçenekler elde edersiniz.

RyanCV, tasarımcıların ve diğer profesyonellerin hizmetlerini çevrimiçi olarak sunmalarına yardımcı olmaya odaklanır. Ana şablonda, işiniz için ücretlendirdiğiniz ücretlerle birlikte temel hizmetlerinizi tanımlayabileceğiniz bir bölüm vardır. Bu nedenle, serbest tasarımcı olarak çalışıyorsanız, bu tema hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza ve umarım yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olabilir.

RyanCV ile kişisel tasarımcı web sitenizi oluştururken sayfalarınıza çok çeşitli bölümler ve öğeler ekleyebileceğiniz için, yeni sitenizi çevrimiçi hale getirmek için herhangi bir üçüncü taraf eklentiye güvenmek zorunda kalmayacaksınız. Bu öğelere örnek olarak müşteri logosu bölümü, referanslar ve yorum paneli ve fiyatlandırma tablosu dahildir. Özgeçmiş şablonu da harika çalışıyor ve size bilgilerinizi okunması kolay bir biçimde göstermenin kolay bir yolunu sunuyor. Portföy şablonları, tamamladığınız projelerinizi hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı oldukları için de faydalı olmalıdır.

RyanCV ve şablonları, herhangi bir tasarımcının takdir etmesi gereken şık bir görünüme sahiptir.

5. Ukiyo

Ukiyo, güçlü bir çevrimiçi varlığa ihtiyaç duyan serbest tasarımcılar ve tasarım ajansları için yakın zamanda piyasaya sürülen bir WordPress temasıdır.

Ukiyo ana sayfasındaki demolar harika. Cesur ve zarif bir tasarıma sahip bir WordPress teması arıyorsanız, Ukiyo tam istediğiniz gibi olabilir. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz 15 farklı ve farklı açılış sayfası demosu ile bu tema geniş bir kitleye hitap etmelidir. Ana sayfa demolarından birini seçtikten sonra, yayınladığınız her içerik parçası için çeşitli tek sayfalık şablonlar arasından seçim yapabileceksiniz. Tüm bunlar, çevrimiçi paylaşmayı seçtiğiniz her portföy veya vaka çalışması parçası için benzersiz görünen içeriğinizin mümkün olan en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar.

Daha fazla yaratıcı özgürlük için Ukiyo, hızlı bir içerik oluşturma aracı bile içerir. Bu sayede sadece üç adımda içeriğiniz için özel bir düzen oluşturabilirsiniz. Sürecin her adımında, çalışmanızın doğru şekilde sunulmasına yardımcı olan sayısız seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunlar, Ukiyo’yu bu tema koleksiyonundaki en esnek seçeneklerden biri haline getiriyor.

Kullanmak isteyebileceğiniz diğer harika Ukiyo özellikleri arasında, fiziksel ve dijital öğelerin çevrimiçi satışını çok kolay hale getiren eksiksiz e-ticaret özellikleri, hedef kitlenizi en son haberler ve daha birçok web sitesiyle güncel tutmak için eksiksiz bir blog yazısı şablonları seti yer alır. özelleştirme araçları, seçenekler ve ayarlar.

Ukiyo, çok çeşitli tasarımcılara ve hedef kitlenize hitap etmesi gereken cesur ve renkli bir çevrimiçi portföy web sitesi oluşturma temasıdır.

6. Stokholm

Stockholm, çok sayıda önceden tasarlanmış içeriğe sahip tasarımcılar için en çok satan WordPress temasıdır.

Stockholm ilk kez bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, düzenli olarak güncellenen bir konudur. Yakın zamanda yapılan bir güncellemede, Stockholm paketine web siteniz için size daha da fazla seçenek sunan üç yeni web sitesi demosu eklendi. Ancak, yaratıcı ajansınız veya tasarım hizmetleriniz için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, daha iyi seçenekler olabilecek birkaç demo vardır.

Tasarımcılar için uygun olabilecek önceden oluşturulmuş web sitesi demolarına bir örnek, orijinal Stockholm demosudur. Bu seçenek, portföyünüzden alıntıları görüntülemek için alan, uzmanlık alanlarınızı vurgulamak için bir beceri tablosu ve kimlerle çalıştığınızı paylaşmak için bir müşteri logosu paneli gibi yararlı öğelerle dolu şık bir ana sayfa düzenine sahiptir. Ancak, bu demo tasarım açısından oldukça resmi olduğundan, diğer seçeneklerden birinin kişiliğinize daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, portföy demolarından birine göz atarsanız, bu temanın hem ilginç hem de kurumsal olabileceğini ve çok çeşitli projeler için uygun olduğunu göreceksiniz. Aslında,

Bu tasarımcı merkezli temanın bir başka özelliği de, herhangi bir kod düzenlemeye gerek kalmadan web sitenizdeki yaratıcı becerilerinizi ortaya çıkarmanıza olanak tanıyan birinci sınıf sayfa oluşturma aracıdır. İster kodlamada yeni olun, ister daha hızlı bir çalışma yöntemi arıyorsanız, WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi erişebileceğiniz kullanışlı bir araçtır.

Çok sayıda demo ve büyüyen performans listesiyle Stockholm, kısa listenizde bir yeri hak ediyor.

7. Köprü

Bridge, tasarımcı web siteleri oluşturmak da dahil olmak üzere hemen hemen her tür proje için kullanılabilir.

Önceden oluşturulmuş büyük bir web sitesi kitaplığıyla, Bridge’in demo portföyünde uygun bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bahsedilecek çok fazla farklı demo var, ancak tasarımcılar için seçenekler söz konusu olduğunda, çok çeşitli seçenekler mevcut. Bu nedenle, ister kişisel bir tasarım portföyü oluşturmak, ister tasarım hizmetlerinizi tanıtmak için bir ajans web sitesi başlatmak veya tasarımla ilgili başka bir site türü oluşturmak istiyorsanız, Bridge size yardımcı olacak önceden tasarlanmış içeriğe sahiptir.

Projenize uygun bir demo bulduğunuzda, içeriği yalnızca birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde WordPress panonuza aktarabilirsiniz. Bridge demoları harika görünse de, kesinlikle onları geldikleri gibi kullanmakla sınırlı değilsiniz. Önceden tasarlanmış içerikle dolu olmasının yanı sıra, Bridge’in ana satış noktalarından bir diğeri de özelleştirilebilirliğidir. Güçlü bir sayfa oluşturma aracı ve web sitenizin nasıl görüneceğini yöneten harika bir dizi kontrol ile bu konuda değiştiremeyeceğiniz pek bir şey yok. Yeni sitenizi kurmak ve özelleştirmek için yardıma ihtiyacınız varsa, video eğitim kitaplığı kesinlikle işinize yarayacaktır.

Bridge’in diğer bazı harika unsurları arasında web sitenize bilgi grafikleri ekleme desteği, çok sayıda portföy şablonu ve istediğiniz şekilde kullanmanız için iki premium slayt gösterisi oluşturucu eklentisi bulunur. Bridge ayrıca, gönderileriniz için seçebileceğiniz birçok düzen ile web sitenize bir blog ekleme sürecini basitleştirmek için eksiksiz bir blog şablonu seti ile birlikte gelir. WooCommerce desteği de standart olarak gelir ve size web sitenizden fiziksel ve dijital ürünler satma veya hizmetleriniz için çevrimiçi ödeme alma seçeneği sunar.

Bridge, önceden tasarlanmış içerik ve kullanışlı özelliklerle dolu tasarımcılar için çok popüler bir WordPress temasıdır.

8. Yerli

Native, yeni başlayanlara ve yaratıcılara yönelik güçlü bir WordPress web sitesi oluşturma aracıdır.

Portföyünüz veya tasarım hizmetleriniz için özel bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tema bu olabilir. Çeşitli web sitesi demoları seçimine ek olarak, bir kod satırına bile bakmanıza gerek kalmadan yerel temanın neredeyse her yönünü özelleştirebilirsiniz. Demolar çeşitli kategorilere yayıldığından, vizyonunuzla eşleşen en az birkaç farklı seçenek bulabilmelisiniz.

Yerel temayı WordPress web sitenize eklemek için tek tıklamayla demo içe aktarıcıyı kullandıktan sonra, demo içeriğinizi benzersiz ve özgün bir tasarıma dönüştürmeye başlamak için birlikte verilen WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını kullanabilirsiniz. Ancak demo web siteleri kullanıma hazır olduğundan, gereksinimlerinizi karşılayan bir tane bulursanız herhangi bir özelleştirme çalışması yapmanız gerekmeyecektir. Bu temayı nasıl kullanmayı seçeceğiniz gerçekten size kalmış.

Native ayrıca en çok satan iki premium WordPress kaydırıcı eklentisini hiçbir ek ücret ödemeden içerir. Araç setinizdeki Slider Revolution ve LayerSlider ile, hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve eğlendirmek için en iyi içeriğinizin büyüleyici slayt gösterilerini oluşturmakta sorun yaşamayacaksınız. Bu tema aynı zamanda WooCommerce için tam destek sağlar ve size web sitenizden ürün ve hizmet satma yeteneği verir.

Native, hem kullanıma hazır, anahtar teslimi bir çözüm arayan tasarımcılar hem de özel bir WordPress web sitesi oluşturma aracı arayanlar içindir.

9. Aton

Aton, modern tasarım ajansları ve serbest çalışanlar için başka bir yaratıcı WordPress temasıdır.

Aton, başlamanıza yardımcı olmak için önceden tasarlanmış 12 açılış sayfası düzeni içerir. Her seçenek, yalnızca birkaç tıklamayla WordPress web sitenize aktarılabilir ve yeni yaratıcı tasarımcı portföyünüzün veya ajans web sitenizin temelini oluşturmanıza yardımcı olur. Ana sayfa düzenleri, Aton ile tamamen farklı 12 web sitesi oluşturmanıza izin verecek kadar farklıdır. Bu nedenle, kendiniz veya müşterileriniz için birden fazla web sitesi oluşturuyorsanız, bu tema size iyi hizmet edecektir.

Farklı ana sayfa düzenlerinin düzenleri çeşitlilik gösterse de, bazı benzerlikleri paylaşırlar. Her şeyden önce, tüm tasarımlar mobil ve akıllı telefon dostudur. Birçoğu, ziyaretçilerinizin dikkatini çekerken en iyi çalışmanızı sergileme konusunda harika bir iş çıkaran harika animasyonlu slayt gösterilerine sahiptir. Bu sunumlar, ek ücret ödemeden pakete dahil olan ticari bir araç olan Slider Revolution eklentisi ile çalışır.

Sitenizin ana sayfasını hallettikten sonra, portföyünüzün veya ajans web sitenizin ihtiyaç duyacağı temel içeriği yayınlamaya başlamak için sayısız dahili sayfa şablonu arasından seçim yapabilirsiniz. Aton şablonları, hakkımızda şablonları, iletişim sayfası düzenleri, müşteri bilgileri ve hizmet şablonları ve fiyatlandırma ayrıntı sayfaları gibi sitenizin gerektirdiği en önemli sayfaları kapsar. Tasarımını geliştirmek veya amacını değiştirmek için sayfalarınızdan herhangi birine çeşitli öğeler de ekleyebilirsiniz.

Aton, tasarımcılar için bir WordPress web sitesi başlatmak söz konusu olduğunda tüm temelleri kapsayan iyi bir iş çıkarıyor.

10. Ohio

Ohio, tasarımcılar ve illüstratörler için oluşturulmuş yaratıcı bir portföy temasıdır.

Bir tasarımcıysanız, zarif Ohio WordPress temasının hedef kitlesine düşersiniz. Bu esnek tema paketini oluşturan 20’den fazla demonun çoğu tasarımcılar için iyi sonuç verir. Bu nedenle, yalnızca yeni bir portföy web sitesi oluşturmak veya hizmetlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler çekmek için çevrimiçi bir platform oluşturmak istiyorsanız, Ohio iyi çalışır.

Ohio ile erişebildiğiniz demolar, ajans, kişisel ve portföy siteleri oluşturma seçeneklerini içerir ve bunlardan sadece birkaçı size bu temanın ne için tasarlandığı hakkında iyi bir fikir verir. Tüm demolar çok yaratıcı ve göz alıcı tasarımlara sahiptir, web sitenizin ziyaretçilerinizin dikkatini çekmesini ve tasarım konusunda harika bir profesyonel olduğunuzu kanıtlayabilmesini sağlar.

Çekici arka plan resimleri ve ilginç tasarımlar içeren şablonlarla Ohio, web sitelerinin ziyaretçileri üzerinde iyi bir ilk izlenim bırakmasını isteyen herkese hitap etmelidir. Ancak, Ohio sadece iyi görünmüyor. Tasarım çalışmalarınızı göstermenize ve hizmetlerinizi ve becerilerinizi etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olmak için bu tema bazı çok kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Bu özellikler Ohio demolarında çalışırken görülebilir, ancak size bir fikir vermek için, çalışmanızı çeşitli farklı şekillerde görüntülemek için kaydırıcılar, izleyicilerinizle bağlantı kurmak için bu tür içeriği kullanan video oynatıcılar ve video efektleri içerir. animasyon. Ziyaretçilerinizin sitenizde gezinirken dikkatlerini canlı tutmak için.

Ohio Gösterileri hakkında ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde ayarlanması gerektiğini düşündüğünüz bir şey varsa, bunu yapmak kolaydır. Bunun nedeni, Elementor ve WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentileri ile uyumluluktur ve ikincisi, Ohio tema paketine hiçbir ek ücret ödemeden dahil edilmiştir.

Pek çok yüksek kaliteli demo ile Ohio tasarımcı siteniz için en az bir uygun seçenek bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

11. Elston

Elston, tasarım çalışmalarınız için zarif bir portföy oluşturmanıza yardımcı olacak klasik bir renk düzenine sahiptir.

İster kendi başınıza çalışan bir serbest çalışan olun, ister bir ajans web sitesi oluşturmaya ihtiyacınız olsun, Elston sizin için tasarlandı. Gösterilerin seçimi, bir kolektifin çalışmalarını göstermek veya bir bireyin becerilerini ve hizmetlerini tanıtmak için idealdir. Tüm yaratıcı seçenekler sayesinde, tasarımcılar için Elston WordPress temasıyla web sitenizin öne ve merkeze alınması veya çalışmanızın kendi adına konuşmasına izin vermek mümkündür.

İşinizi ve projelerinizi çevrimiçi olarak yayınlamak söz konusu olduğunda, Elston’ın aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı portföy şablonu ve tasarımı vardır. Bireysel proje düzenleri, portföy resimlerinizi görüntüleme konusunda harika bir iş çıkarırken, size her bir öğe için eşlik eden metni gönderme fırsatı da verir. Şablon çeşitliliği sayesinde, portföyünüzdeki her ürün için doğru tasarımı seçmekte sorun yaşamazsınız.

Elston ayrıca ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize yardımcı olacak bir dizi küçük efekte ve işleve sahiptir. Genişleyen animasyonlar veya süpürme efekti gibi kaydırma efektleri, işleri karmaşıklaştırmadan sitenize biraz yetenek katar. Bir dizi farklı ızgara ve sütun düzeni varyasyonu arasından seçim yapmak da Elston WordPress temasında bir seçenektir.

Elston ince bir tasarıma sahip olsa da, işleri biraz canlandırmak istiyorsanız, bu temanın kullanmanız için birçok özelleştirme seçeneği var.

12. Oberon

Oberon ve 12 ana sayfa demosu, illüstrasyon ve grafik tasarım çalışmalarınız için şık bir çevrimiçi portföy başlatmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Buradaki birçok konu gibi Oberon da hem serbest çalışanları hem de ajansları hedefliyor. Bu nedenle, Oberon’u seçerek, ihtiyaçlarınızı karşılayan özel bir site oluşturmak için her iki web sitesi türünün işlevselliğini birleştirebilirsiniz.

Önceden tasarlanmış düzen seçimi sayesinde bu tema ile referansları paylaşmak, personel profillerini görüntülemek ve hizmetlerinizi açıklamak mümkündür. Ayrıca web sitenize kolayca bir blog ekleyerek haberleriniz, düşünceleriniz ve yaratıcı deneyleriniz için bir çıkış noktası sağlayabilirsiniz. Önde gelen WooCommerce WordPress e-ticaret eklentisi için tam destek sayesinde web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek de bir seçenektir.

Tanıtacak yeni bir hizmetiniz, etkinliğiniz veya ürününüz varsa, Oberon’un açılış sayfası şablonları kullanışlı olacaktır. Bu şablonlarla, size sunulan farklı öğeleri bu temayla birleştirerek yeni öğenin ayrıntılarını özetleyebilirsiniz. Bu öğelerden bazıları fiyat çizelgeleri, pasta çizelgeleri, geri sayım sayaçları ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içerir. Bu sayfa öğelerinin tümü, özellikler panelleri aracılığıyla kolayca değiştirilebilir.

Oberon, birçok şablon ve portföy düzenine sahip tasarımcılar için parlak ve geniş bir WordPress temasıdır.

13. Oşin

Oshine, tasarım portföyünüz için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak 27 yaratıcı demoya sahiptir.

Oshine web sitesi demoları o kadar çeşitli ve birbirinden farklıdır ki, bu tema ile 27 farklı web sitesi oluşturmak mümkün olacaktır. Tüm demoların yaratıcı bir yaklaşımı vardır, bu nedenle web siteniz için Oshine’ı seçerseniz aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz vardır.

27 tam web sitesi demosuna ek olarak, Oshine ayrıca çekirdeğinde yerleşik özel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Araç setinizde Tatsu’nun sayfa oluşturucusu ile, demo içeriğini özelleştirmede veya sıfırdan kendi mizanpajlarınızı oluşturmada sorun yaşamayacaksınız. Bu sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı, sayfalarınız için önceden tasarlanmış birçok bölümün yanı sıra, metninizi girmeden veya tasarımınızda değişiklik yapmadan önce sitenizde herhangi bir yeri işaret edip tıklamanıza olanak tanıyan güçlü bir canlı metin düzenleyici içerir. Simge grupları, blok alıntılar, kaydırıcılar, fiyat tabloları, harekete geçirici mesajlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazlası gibi seçeneklerle içeriğinize yerleştirebileceğiniz 50’den fazla modül de vardır.

Oshine, ilk lansmanından bu yana sürekli olarak geliştirilen, yaratıcılar ve tasarımcılar için en çok satan WordPress temasıdır.

14. Koto

Koto, orijinal bir çevrimiçi portföy arayan tasarımcılara hitap etmesi gereken benzersiz bir stile sahiptir.

Koto’nun ana sayfasındaki 10 tasarımın hepsi ince ve çok meşgul değil. Bu sayede çalışmanız web site tasarımınızın gölgesinde kalmak yerine portföyünüzde ön plana çıkacaktır. Ancak, sitenize biraz kişilik eklemeniz gerekiyorsa, tema seçenekleri ve ayarları renk değiştirmeyi çok kolaylaştırır. Ayrıca, sitenizdeki tipografiyi özelleştirmek için ayarları kullanabilirsiniz ve aralarından seçim yapabileceğiniz 800’den fazla Google yazı tipi ile hiçbir şekilde sınırlı değilsiniz.

Web sitenizde daha ayrıntılı özelleştirme çalışmaları yapmanız gerekiyorsa, güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi WPBakery, Koto tema paketine dahildir. Ayrıca, Koto demolarını oluşturan slayt gösterilerini düzenlemek için dahil edilen Slider Revolution eklentisini kullanabilir veya bu araçla birlikte verilen birçok şablonu kullanarak kendi özel sunumlarınızı oluşturmak için bu aracı kullanabilirsiniz.

Koto, portföyünüz için birçok şablona sahiptir. Bu temayı seçerseniz, çalışmanızı çevrimiçi yayınlamak için seçenek sıkıntısı çekmezsiniz. Portföy öğeleri arasında gezinmek için kaydırmalı gezinme efekti iyi çalışır ve Koto’yu kullanırken web sitenizi kalabalıktan ayırmanın başka bir yoludur.

Web siteleri için yenilikçi bir tasarım arayanlar için Koto WordPress teması görülmeye değer.

15. Leedo

Leedo, göz alıcı önceden oluşturulmuş içeriğe sahip bir WordPress portföy temasıdır.

Tasarım çalışmalarınızı sergilemek veya tasarım hizmetlerinizi tanıtmak için modern ve renkli bir WordPress teması arıyorsanız, Devamını Okuyun. Tema paketinde yaratıcı ajanslar, serbest çalışan siteler, kişisel portföyler ve dijital stüdyolar için kullanabileceğiniz 20 farklı ana sayfa bulacaksınız. Tasarımlarınız parlak ve renklidir ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenize ve onları içeriğinizi keşfetmeye teşvik etmenize yardımcı olmalıdır.

Bu öncelikle bir portföy WordPress teması olduğundan, çalışmanızı çevrimiçi olarak görüntüleme konusunda seçeneklerden mahrum kalmayacaksınız. Çeşitli stil ve tasarımları kapsayan, üzerinde çalışabileceğiniz birçok farklı portföy şablonu vardır. Ne tür bir tasarım işi yaptığınız veya hangi içeriği ürettiğiniz gerçekten önemli değil, Leedo portföyünüzü dikkat çekici bir biçimde çevrimiçi olarak sunmanıza yardımcı olabilir.

Ana sayfa düzenleri ve portföy şablonlarına ek olarak sitenize ekleyebileceğiniz başka birçok sayfa düzeni vardır. Bu sayede, becerilerinizi geliştirmek için bir hizmetler sayfası eklemek, potansiyel müşterilerden ve ortak çalışanlardan gelen soruları kabul etmek için süslü bir iletişim sayfası yayınlamak ve bir blog başlatmak, bu temanın işlevlerinin bir parçasıdır. Ayrıca, sitenizin tamamında özel olarak çalışırken ziyaretçilerinizi bilgilendirmek için kullanabileceğiniz iyi bir şablon da yakında geliyor. Tasarım web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek de bir seçenektir ve sitenizden dijital dosyalar ve fiziksel ürünler satmanıza olanak tanır.

Leedo, yeni web sitenize kendi tasarım stilinizi eklemenize yardımcı olmak için kolayca özelleştirilebilir.

16. Cooper

Cooper, şık bir çevrimiçi portföye ihtiyaç duyan tasarımcılara hitap etmesi gereken kişisel bir WordPress temasıdır.

Cooper’ın 11 demosunun çoğu, kişisel bir portföy web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaya odaklanır, ancak tasarım ajansları için iyi sonuç verecek birkaç seçenek de vardır. WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmak isteyen herkes için bir dizi e-ticaret mağazası demosu bile var.

Cooper demolarını görüntülerken, bu temanın ziyaretçileriniz üzerinde iyi bir ilk izlenim bırakmanıza yardımcı olacak benzersiz bir tasarıma ve stile sahip olduğunu fark edeceksiniz. Ziyaretçileriniz sayfalarınızda gezinirken, animasyon efektlerinden etkilenmeliler. Sitenizdeki hem metin hem de renkler bu önde gelen tasarımcı WordPress temasıyla canlanacak şekilde ayarlanabilir, bu nedenle Cooper’ın demolarına daha yakından bakmaya değer.

Hangi demoyu seçerseniz seçin, tasarımcınızın web sitesinde, dahil edilen Slider Revolution premium eklentisiyle daha geleneksel bir statik ana sayfa veya animasyonlu slayt gösterisi olabilir. Slider Revolution’ın birçok özelliği sayesinde, web sitenize ekleyebileceğiniz resim, video ve ürün bazlı sunumlar dahil olmak üzere slayt gösterisi türlerinin neredeyse sınırı yoktur.

WPBakery Sayfa Oluşturucu, sitenizde herhangi bir ayarlama yapmanıza yardımcı olmak için dahildir ve Cooper temasından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için yazılmış eksiksiz bir video ve eğitim seti vardır. Birden fazla çevrimiçi mağaza demosu ve premium WooSwatches eklentisinin dahil edilmesi sayesinde e-ticaret desteği sıradan olmaktan öte bir şeydir.

Cooper, güçlü özelliklerle birlikte bazı harika öğeler içeren tasarımcılar için başka bir WordPress temasıdır.

17. Cehennem

Jevelin, tasarımcılar için web sitesi oluşturmak da dahil olmak üzere tüm temelleri kapsamayı amaçlayan gerçek bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Dahil edilen sayfa oluşturucu aracıyla, Jevelin’in demolarından herhangi birini ihtiyaçlarınıza göre uyarlamakta sorun yaşamayacaksınız. Ancak, kullanıma hazır bir demo arıyorsanız, tasarımcılar için ideal olacak bir seri var. Jevelin’in 18 demosu arasında, hizmetlerini tanıtmak için etkileyici bir portföye veya profesyonel ana sayfaya ihtiyaç duyan yaratıcılar için bariz seçenekler arasında Klasik, Yaratıcı, Portföy ve Fotoğraf demoları yer alır.

Tüm Jevelin demoları, ekranın tüm genişliğini kapsayan düzenler ile mevcut tüm alandan en iyi şekilde yararlanır. Bu, çalışmanızın mümkün olduğunca çoğunu sunmanıza veya hedef kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi etkilemek için büyük resimler kullanmanıza yardımcı olur. Bir ziyaretçi beğendiği bir şey görürse portföy bölümüne tıklayabilir. Jevelin çok sayıda portföy düzeni ve şablonu içerdiğinden, çalışmanızın her seferinde doğru şekilde sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Ana sayfa ve portföy bölümü düzenlerine ek olarak, sitenizin diğer tüm önemli alanları için şablonlar bulacaksınız. Jevelin ile sitenizin blogu, zarfı ve iletişim sayfaları için önceden oluşturulmuş içerik alırsınız. Yine, bu demo içeriği WordPress Düzenleyici, sayfa oluşturma aracı ve gösterge tablosu aracılığıyla kolayca değiştirilebilir.

Jevelin, tasarımcılara sunacak çok şeyi olan iddialı, çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

18. Brando

Bando, tasarımcılar için çeşitli demolar içeren başka bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Brando’nun kişisel demosu, kişisel bir portföy web sitesine ihtiyaç duyan birçok reklam öğesi için uygun olmalıdır. Bu demo, bir etki yaratmak için cesur renkler kullanır ve çalışmanızı sergilemek için bolca alana sahiptir. Kenar çubuğundaki sabit menü sayesinde ziyaretçileriniz web sitenizde gezinmekte sorun yaşamayacak. Tek sayfa düzeni biçimi, en iyi içeriğinizin tümünü görüntülemek için harika bir iş çıkarır ve yerleşik kaydırma aracı sayesinde, içeriğinizin slayt gösterilerini sayfadaki herhangi bir bölüme kolayca ekleyebilirsiniz.

Tasarımcıların ilgi duyabileceği diğer Brando demolarından bazıları, ekip profillerini, sunulan hizmetleri ve tamamlanan projeleri göstermek için ideal olan ajans demosunu içerir. Fotoğraf demosu, ister fotoğraflarınızı ister diğer görsel çalışmalarınızı sunuyor olun, bir tasarımcı web sitesi için de iyi sonuç verir. Tüm Brando demoları, portföy, blog, hakkında ve iletişim sayfaları dahil olmak üzere sitenizin dahili sayfaları için düzenler ve şablonlarla doludur.

Brando, 10 tam web sitesi demosuna ek olarak, WPBakery premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini içerir. Bu araç, Brando’nun demolarını ve önceden oluşturulmuş şablonlarını değiştirmenin kolay bir yolunu sunar ve WordPress web siteniz için doğru görünümü elde etmenizi sağlar. Demo içeriğini sayfa oluşturucu aracıyla yeniden tasarlamak kadar ileri gitmek istemiyorsanız, web sitenizi başka şekillerde kişiselleştirmek için tema seçeneklerini kullanabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri aracılığıyla renkleri değiştirebilir, yazı tiplerini değiştirebilir, düzenleri ayarlayabilir, başlıkları değiştirebilir ve çok daha fazlasını sezgisel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Brando, tek sayfalık düzen biçimini iyi kullanan tasarımcılar için ilginç bir WordPress temasıdır.

19. Fizz

Fizz, yaratıcı endüstrilerde çalışan serbest çalışanlar ve ajanslar için kullanımı kolay bir portföy WordPress temasıdır.

Fizz’in yalnızca bir web sitesi demosu olmasına rağmen, bu tema, sitenizde karıştırılabilen ve eşleştirilebilen önceden oluşturulmuş düzenler ve şablonlarla doludur. Çalışabileceğiniz yalnızca bir ana demonuz olduğundan, Fizz’in kullanımı kesinlikle kolaydır. Ancak, demo içeriğini içe aktardıktan sonra seçenekler ve düzen seçenekleriyle sınırlı değilsiniz.

Web sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm ana sayfalar için içerik bulabilmeniz gerektiğini söylemek güvenli olsa da, Fizz demo sitesinde önceden oluşturulmuş düzenlere göz atabilirsiniz. Birkaç menü türü, birçok portföy modu, bir proje şablonları kitaplığı ve önceden hazırlanmış diğer sayfalardan oluşan çeşitli seçimler vardır.

Fizz, WordPress özelleştirme aracı için iyi bir desteğe sahiptir. Bu, gerçek zamanlı geri bildirimle birlikte sezgisel bir arayüz aracılığıyla WordPress ajansınızın veya bağımsız web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayarları değiştirdikçe, sonuçlar anında aynı pencerede görüntülenerek, çalışmanızı değerlendirmenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Değişiklikleri önizlemek için tarayıcı sekmelerini değiştirmeye ve pencereleri yenilemeye gerek yok. Memnun kaldığınızda, sitenizi güncellemek için kaydet veya yayınla düğmesine basmanız yeterlidir.

WPBakery (eski adıyla Visual Composer) ve tema paketine dahil olan bu sayfa oluşturucu için premium eklenti paketi ile, Slider Revolution eklentisinden bahsetmiyorum bile, Fizz ile özel bir web sitesi oluşturmanız kolay olacaktır.

20. Derin Dijital

DeepDigital, web tasarım ajansları için her türlü tasarımcının faydalı bulması gereken bir WordPress temasıdır.

İster web tasarım hizmetleri sunuyor olun ister başka bir tasarım türünde uzman olun, DeepDigital yeni web sitenizi bugün başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yedi yüksek kaliteli demo ile, hangisini kullanacağınıza karar vermek DeepDigital ile web sitenizi oluşturmanın en yavaş kısmı olabilir. Ancak, birini seçtikten sonra, onu birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarabilirsiniz. Bu nedenle, sitenizi dünyanın görmesi için hazır ilan etmeden önce, demo metnini ve resimleri kendi içeriğinizle değiştirmek yeterlidir.

Ancak web sitenizi tasarlamak için daha fazla zaman harcamak istiyorsanız DeepDigital yolunuza çıkmayacak. Sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı sayesinde, DeepDigital şablonlarını gerektiği kadar çok veya az değiştirebilirsiniz. Her şeyin iyi görünmesi için bu temanın varsayılan renklerini, yazı tiplerini ve diğer özelliklerini ayarlamak için tema seçenekleri panelini de kullanabilirsiniz. Web sitenizin DeepDigital ile erişebildiğiniz bu önemli alanları için düzenlenebilir şablonların seçimi sayesinde, yerleşim web sitenizin üstbilgi ve altbilgi alanlarının görünümünü özelleştirmek bile basittir.

Tasarım hizmetleriniz için ödemeleri WordPress web siteniz üzerinden tahsil etmek veya çevrimiçi olarak fiziksel ve dijital ürünler satmak istiyorsanız, DeepDigital bunun için de iyi bir desteğe sahiptir. DeepDigital yalnızca WooCommerce dahil en iyi e-ticaret eklentileriyle çalışmakla kalmaz, aynı zamanda sitenizin bu bölümünün gerektireceği ürün, ödeme ve ödeme sayfaları gibi tüm şablonlara da sahiptir.

Müşterilerinizi yönetmenize yardımcı olmak için DeepDigital, rezerve edilmiş randevu planlama eklentisini desteklemek üzere oluşturulmuştur. Web sitenizde çalışan bu uzantıyla, müşterileriniz siteniz üzerinden müsaitlik durumunuzu kontrol edebilir ve hizmetlerinizi rezerve edebilir. Ancak, bu isteğe bağlı bir özellik olduğundan, henüz çevrimiçi müşteri planlamasına ve rezervasyonuna geçmeniz gerekmez. DeepDigital ayrıca, web sitenize ek işlevler eklemeniz için size daha fazla yol sağlamak için bazı popüler etkinlikler ve portföy eklentileriyle birlikte çalışır.

DeepDigital, tasarımcılar için eksiksiz bir WordPress temasının harika bir örneğidir.

21. Birleştirin

Assemble, temiz ve keskin bir tasarıma sahip çağdaş bir portföy WordPress temasıdır.

18 Assemble ana sayfasındaki tüm düzenler benzer bir görünüm ve hissi paylaşır. Bununla birlikte, bireysel mizanpajlarınız, yaratıcı WordPress web siteniz için size birçok seçenek sunar. Assemble’ın ana sayfa düzenleri, ayrı web sitelerinin demoları olmak yerine, tam ekran seçeneklerini, kaydırıcı düzenlerini, galeri ekranlarını ve diğer birçok ayarı içerir. Tüm Assemble tasarımları, çalışmanızı mümkün olan en iyi ışık altında sunmaya odaklanmıştır, bu nedenle iyi bir göz alıcı görsel içerik seçiminiz varsa, bu sizin için tema olabilir.

Assemble, ana sayfa düzenlerine ek olarak, iyi bir proje şablonu seçimine sahiptir. Proje düzenleri, çalışmanızı sunmanın hızlı bir yolunu sunmanın yanı sıra, metin ve beraberindeki bağlantılar için de yer içerir. Ayrıca, her yeni içerik yüklediğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz etkileyici bireysel portföy sayfası şablonları vardır.

Web sitenize daha da benzersiz bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olmak için bu tema size birkaç farklı gezinme stili sunar. Seçenekler, tam ekran kaplama modu, sabit kenar çubuğu seçenekleri, kayan başlık stilleri ve daha fazlasını içerir. Her seçenek ayrıca kolayca özelleştirilebilir ve size daha fazla varyasyon sunar. Assemble ayrıca, işlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satmak istemeniz durumunda tam e-ticaret desteğine sahiptir.

Assemble, WordPress ile tutarlı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş birçok şablon ve düzenin hepsinden geçen kendine özgü bir stile sahiptir.