24 En İyi WordPress Danışmanlık Teması 2022

Bu koleksiyondaki WordPress danışmanlık temaları, bir web tasarımcısının hizmetlerine güvenmek zorunda kalmadan profesyonel bir danışmanlık web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu koleksiyondaki seçeneklerin her biri, yalnızca birkaç tıklamayla WordPress sitenize aktarılabilen en az bir zarif danışmanlık web sitesi demosundan oluşur.

Aslında, bu konulardan bazıları, danışmanlık alanındaki çeşitli stilleri ve disiplinleri kapsayan birden çok web sitesi demosunu içerir. Bu kadar çok seçenek mevcutken, standart bir düzen seçseniz bile, web sitenizin rakiplerinizin sitelerinden herhangi birine benzemesi pek olası değildir.

Kendinizi rakiplerinizden farklı kılmak söz konusu olduğunda, bu koleksiyondaki tüm WordPress danışmanlık temaları, sitenizi özelleştirmeyi çok kolay hale getirecek bir dizi özelleştirme seçeneğine sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çoklu renk şemalarından etkileşimli sürükle ve bırak web sitesi oluşturma araçlarına kadar, bu temaları vizyonunuza uyacak şekilde değiştirmekte sorun yaşamayacaksınız.

WordPress danışmanlık web siteniz için mükemmel temayı bulmanıza yardımcı olmak için, gözünüze çarpan herhangi bir tema için dahili sayfa şablonları da dahil olmak üzere önceden oluşturulmuş demolara göz atmayı unutmayın. Ayrıca, sizin için önemli olabilecek diğer özelliklerin yanı sıra özelleştirme seçeneklerinizi de keşfedin.

1. Bölme

Divi (inceleme), danışmanlar için siteler de dahil olmak üzere hemen hemen her tür web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

İster bir web sitesine ihtiyaç duyan serbest çalışan bir danışman olun, ister bir danışmanlık ajansı için bir site oluşturuyor olun, Divi by Elegant Themes, profesyonel bir proje için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Temayla birlikte verilen önceden tasarlanmış içerik düzenleri ve sayfa şablonları kitaplığına ek olarak, Elegant Themes web sitesinden indirebileceğiniz, sayısı giderek artan ücretsiz Divi düzenlerini de bulacaksınız. Bu genişleyen içerik koleksiyonu sayesinde, başlamakta ve bir WordPress danışmanlık web sitesi oluşturmakta sorun yaşamazsınız.

Uygun bir şablon seçtikten sonra, yerleşik Divi Builder aracını kullanarak web sitenizi özelleştirebilir ve kendinize ait hale getirebilirsiniz. Sürükle ve bırak web sitesi tasarım aracı Divi Builder, sitenizi özelleştirmek için size kolay ve sezgisel bir yol sağlayan en iyi sayfa oluşturuculardan biridir. Aslında, Divi ile web sitenizin neredeyse her yönü, hiçbir kodu kendiniz düzenlemeden özelleştirilebilir.

Divi temasının bir diğer öne çıkan özelliği de Müşteri Adayları aracıdır. Web sitenizin mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel müşteri oluşturduğundan emin olmak istiyorsanız, bu bölünmüş test aracı size site içeriğinizi optimize etmenin etkili bir yolunu sunar. Satış kopyanızda A / B testleri yapmaktan çeşitli başlık görüntülerinin performansını karşılaştırmaya kadar Divi Leads, WordPress danışmanlık web sitenizde dönüşüm oranı optimizasyonu gerçekleştirmeyi şaşırtıcı derecede kolaylaştırır.

Divi’nin tüm kullanışlı özellikleri ve işlevleri göz önüne alındığında, neden bu 2021’in En İyi Danışmanlık WordPress Temaları koleksiyonuna dahil edildiğini görmek kolay. Ayrıca Divi’yi satın aldığınızda Zarif Temalara tam erişim elde ettiğinizi de belirtmekte fayda var. Extra Magazine teması, Bloom Lead Generation Plugin, Monarch Social Sharing Plugin ve yüzlerce güzel tasarlanmış ve profesyonelce tasarlanmış tasarım paketi dahil olmak üzere tüm ürün yelpazesi.

2. Danışma

Consultio, birden fazla şablon ve sayfa düzenine sahip kurumsal bir danışmanlık WordPress temasıdır.

15’in üzerinde şık demo ile Consultio, danışmanlık işiniz için profesyonel bir web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir. Demolar çeşitli stilleri ve tasarım modlarını kapsadığından, bu temanın neler yapabileceği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için kesinlikle onlara göz atmaya değer.

Demolardan bazıları vergi, muhasebe ve BT hizmetleri gibi belirli danışmanlık türlerine odaklanırken, diğerleri daha genel amaçlıdır ve hemen hemen her tür proje için kullanılabilir. Ayrıca, Consultio demolarının tasarımları ve şablonları çok esnek olduğundan, bireysel ihtiyaçlarınıza göre kolayca ayarlanabilirler. Bu nedenle, hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz bir dizi hazır şablon arıyorsanız veya özel bir danışmanlık web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Consultio her iki senaryoda da iyi bir seçimdir.

Web sitenizi özelleştirmeye gelince, bu tema popüler Elementor sayfa oluşturucu eklentisinden tam olarak yararlanmak için oluşturuldu. Sitenize Elementor yüklendiğinde, tüm şablonları açabilir ve sezgisel sürükle ve bırak arayüzü aracılığıyla düzenlemeye başlayabilirsiniz. Ancak, hepsi harika göründüğü ve çok iyi tasarlanmış olduğu için istemiyorsanız şablonları özelleştirmeniz gerekmez.

Web siteniz yayına girer girmez ziyaretçilerinizden ve yeni potansiyel müşterilerden mesajlar almaya başlayabileceğiniz yerleşik çevrimiçi formlar ve ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil etmenizi sağlayan e-ticaret desteği gibi diğer Consultio özelliklerinin tümü yardımcı olur. tema, WordPress danışmanlık temaları kategorisinde popüler bir seçimdir.

Yüksek kaliteli demo seçenekleri sayesinde Consultio, danışmanlık web siteniz için uygun bir seçim olmalıdır.

3. Karaca

Karaca, bazı yüksek kaliteli web sitesi demolarına sahip bir finans ve danışmanlık WordPress temasıdır.

Her tür danışman, Corzo’nun önceden tasarlanmış içeriğini web sitelerine uygun bulmalıdır. Şablonlar, sitenize gerekli profesyonel görünümü verecek modern tasarımlara sahiptir. Ancak, genel amaçlı danışmanlık demosunun yanı sıra, bu alanlarda hizmet sunan kişiler için finans ve siber güvenlik demoları da bulunmaktadır.

Karaca demolarının açılış sayfaları yalnızca iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmenize yardımcı olacak birçok yararlı öğe içerir. Bu özelliklerin bazı örnekleri arasında, önemli içeriğinizi bir sunum biçiminde paylaşmak için büyük kaydırıcı, hizmetleriniz hakkında ayrıntıları yayınlamak için zarif bir panel ve ziyaretçilerinizi iletişim kurmaya teşvik etmek için bir harekete geçirici mesaj alanı yer alır. Ancak, daha fazlası var. Ana sayfadaki diğer öğeler arasında vaka çalışması panosu, müşteri logosu alanı ve referans karuseli bulunur. Bu sayede üzerinde çalıştığınız projelerin detaylarını ve yardım ettiğiniz kişilerden aldığınız geri bildirimleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Karaca şablonlarında kullanılan öğelere ek olarak, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz daha pek çok öğe vardır. Bu tema GoodLayers sayfa oluşturucu aracıyla oluşturulduğundan, öğeleri taşıyarak, görünümlerini özelleştirerek veya sayfalarınıza yeni öğeler ekleyerek şablonları kolayca değiştirebilirsiniz. Kullanıma hazır bir dizi hazır şablon arayanlar ve kolayca özelleştirebilecekleri esnek bir temaya ihtiyaç duyanlar, Karaca’yı gereksinimlerine uygun bulmalıdır.

Corzo’nun çok popüler ve köklü bir geliştirici tarafından oluşturulmuş olması, bu temayı seçerseniz size biraz ekstra güven verecektir.

4. Danışmanlık

Danışmanlık, WordPress ile danışmanlık web siteleri oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir temadır.

18 ana sayfa demosu sayesinde, WordPress ile ne tür bir danışmanlık sitesi kurmak isterseniz isteyin, bu tema size birçok seçenek sunmalıdır. Danışmanlık konusu demoları, uluslararası şehirlerin adını taşır, ancak bunlar danışmanlık web sitesi ihtiyaçlarının tüm yelpazesini kapsar. Bağımsız danışmanlardan ve yüklenicilerden kurumsal danışmanlık firmalarına ve butik danışmanlık hizmeti ajanslarına kadar, danışmanlık konu seçenekleri arasında herkes için uygun bir web sitesi demosu olmalıdır.

Demoların her biri, harika özellik ve işlevsellik seçenekleriyle tam donanımlı olarak gelir. Hangi demoyu seçerseniz seçin, o içeriği yalnızca bir veya iki tıklamayla içe aktarabilirsiniz. Bundan sonra demo içeriğini olduğu gibi kullanabilir veya özelleştirmek için WPBakery Sayfa Oluşturucu aracını sürükleyip bırakabilir veya tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla düzeni biraz değiştirebilirsiniz.

Özelleştirme söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz, en popüler yazı tiplerinin yanı sıra pek çok bilinmeyen yazı tipi de dahil olmak üzere 700’den fazla Google yazı tipi vardır. Ayrıca, web siteniz için şirket markanızla eşleşen özel renk şemaları ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Premium Slider Revolution eklentisi pakete dahil olduğundan, danışmanlık şirketinize daha fazla müşteri çekmek için özel slayt gösterileri de oluşturabilirsiniz.

Bu, ThemeForest’ta bulunan en popüler WordPress danışmanlık temalarından biridir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 18 düzen ile nedenini anlamak zor değil.

5. Mücevher

TheGem, zarif bir danışmanlık web sitesi demosu içeren en çok satan çok amaçlı bir WordPress’tir.

Aslında, amaca yönelik iş danışmanlığı demosuna ek olarak, TheGem’de çalışmak için 80’den fazla web sitesi demosu vardır. Bu demoların çoğu iş dostu seçenekler olduğundan, WordPress ile danışmanlık web sitenizi oluştururken aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç düzen olduğunu görebilirsiniz.

TheGem iş danışmanlığı web sitesi demosuna giderseniz, web sitenizde tam ekran bir ana sayfa kaydırıcısı, temel hizmetlerinizi listeleyen bir pano, vaka çalışması ayrıntıları, ekip üyesi profilleri ve çok daha fazlası bulunur. TheGem’i oluşturan sayfanın farklı öğeleri, vizyonunuza uymalarını sağlamak için son derece özelleştirilebilir.

Ancak, yeni bir web sitesi başlatmanın hızlı bir yolunu arayanlar için TheGem, varsayılan ayarlarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bireysel içerik şablonları kitaplığı sayesinde sitenizin farklı sayfalarını bir araya getirmek çok kolay. Tema ayarları, logo yüklemek veya yazı tiplerini değiştirmek gibi küçük ayarlamalar yapmayı kolaylaştırır.

TheGem gerçek bir çok amaçlı WordPress teması olduğundan, en iyi üçüncü taraf eklentilerle çalışır. Bu size sitenize bir randevu ve zamanlama aracı ekleme olanağı, ödemeleri kabul etme özelliği ve birden çok coğrafi bölgeden müşterileri çekmek için içeriğinizin çok dilli bir sürümünü oluşturmanın bir yolunu sağlar.

TheGem, hızlı yüklenen mobil uyumlu web siteleri tasarlamanıza yardımcı olmak için oluşturuldu ve danışmanlık sitesi oluşturma bir istisna değildir.

6. Zamanında

Intime, 14’ten fazla web sitesi demosu içeren bir iş danışmanlığı WordPress temasıdır.

Demo kitaplığı, tek sayfalık seçenekler ve daha geleneksel çok sayfalı sürümler dahil olmak üzere çeşitli stillerde gelir. Tüm açılış sayfaları, danışmanlık işinizi mümkün olan en iyi şekilde temsil etmenize yardımcı olacak profesyonel tasarımlara sahiptir.

Bu temadaki şablonlar, web sitenizi işlevsel ve zarif hale getirmek için birçok kullanışlı özellik içerir. Bu özelliklerin bazı örnekleri, sitenize gelir gelmez hedef kitlenizle kısa bir sunumu paylaşmak için mükemmel olan büyük kaydırıcıları ve müşterilerden ve şirketlerden gelen geri bildirimleri paylaşmanız için dinamik ve göz alıcı bir yol sağlayan referans karusellerini içerir. Seninle çalıştım.

Şablonlara ayrıca içeriğinizi birçok farklı şekilde görüntülemenize yardımcı olmak için fiyatlandırma tabloları, hizmet ızgaraları ve ekip üyesi profilleri gibi birden çok öğe yüklenir. Intime, Elementor’un sayfa oluşturucu eklentisi ile oluşturulduğundan, bu güçlü araçla tüm şablonları ve içeriklerini düzenleyebilirsiniz.

Pek çok özelliği ve şablonuyla Intime, pek çok farklı türde danışmanlık web sitesi için kesinlikle işe yarayacak bir temadır.

7. Enerjik

Brisk, birkaç farklı danışmanlık demosu içeren çok amaçlı bir Elementor WordPress temasıdır.

Geniş bir demo yelpazesiyle Brisk, danışmanlar için siteler de dahil olmak üzere birçok türde web sitesi oluşturmak için uygundur. Demolar arasında, işletme danışmanları, finansal danışmanlar ve pazarlama yöneticileri için sadece birkaçını saymak gerekirse seçenekler bulacaksınız. Ayrıca birkaç farklı ajans demosu vardır, bu nedenle hizmetlerinizi bir danışmanlık ajansı aracılığıyla sunarsanız, Brisk gayet iyi olur. Bu temanın tam olarak neler yapabileceğini görmek için Brisk web sitesindeki tüm demoları deneyebilir ve tüm bireysel şablonları keşfedebilirsiniz.

Web sitenizi bu temayla oluşturduğunuzda, sayfalarınızda gerektiği kadar çok değişiklik yapmak için yerleşik ve uyumlu Elementor sayfa oluşturucu aracını kullanabilirsiniz. Elementor, widget’lar ve modüllerle dolu olduğundan, gerekirse web sitenize daha da fazla özellik ekleyebilirsiniz. Sitenizde Elementor veya tema panosu aracılığıyla başka değişiklikler yapmak çok kolaydır ve size yazı tiplerini, renkleri ve çok daha fazlasını değiştirmeniz için hızlı bir yol sunar. İster hazır danışmanlık demolarından birini seçin, ister sitenizi oluştururken daha pratik bir rol üstlenmeye karar verin, Brisk sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Danışmanlık web sitenizin rekabette öne çıkmasına yardımcı olmak için Brisk, sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakma şansını artıran bazı harika isteğe bağlı animasyon efektlerine ve gezinme modlarına sahiptir. Ancak bu çok esnek bir tema olduğu için bu işlevleri kullanıp kullanmamaya kolayca karar verebilirsiniz.

Brisk nispeten yeni bir WordPress teması olmasına rağmen, daha fazla demo ve ek özellikler eklenerek zaten güncellendi. Dolayısıyla, satın aldıktan çok sonra bile gelişmeye devam edecek bir tema arıyorsanız, Brisk güvenli bir bahis olabilir.

Bu kadar yüksek kaliteli içeriğe sahip olan Brisk, neredeyse her danışmanlık web sitesi projesinde çalışmalıdır.

8. Uyarıcı

Excitor, bu koleksiyondaki daha yeni seçeneklerden biri olan özel olarak tasarlanmış bir WordPress danışmanlık temasıdır.

Yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, Excitor, yıllar boyunca iyi karşılanmış ve onaylanmış WordPress temaları üretme konusunda kanıtlanabilir bir geçmişe sahip bir ekip olan Bearsthemes tarafından oluşturulmuştur. Özellik listesi ve çevrimiçi demolar, bu danışmanlık konusunun eğitimli bir ekip tarafından geliştirildiği konusunda size iyi bir fikir verir. Aslında, tema paketinde tümü WordPress ile bir danışmanlık web sitesi oluşturmak için işe yarayacak 10’dan fazla web sitesi demosu ile Excitor çok ilginç bir seçenektir.

Excitor demo açılış sayfalarına bir göz atarsanız, bu temanın çeşitli stillerde danışmanlık web siteleri oluşturmak için kullanılabileceğini göreceksiniz. Bu nedenle, ister tek başınıza çalışın, ister serbest çalışan olarak danışmanlık hizmetleri sunuyor olun, ister bir ajans için bir web sitesi oluşturuyor olun, Excitor’un bu amaçlara uygun demoları ve daha birçokları vardır. Kurumsal tarzdaki demolar ve daha modern tasarımlar ile demolar arasındaki farklılıklar, Excitor ile oluşturduğunuz herhangi bir web sitesinin hedef kitlenize hitap etme şansını artıracaktır.

Ancak, Excitor’daki tüm içerik tamamen özelleştirilebilir olduğundan, web sitenizde gerekli ayarlamaları nispeten kolaylıkla yapabilmeniz gerekir. İster tema seçenekleri kontrol paneli aracılığıyla yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek ister demo şablonlarından mizanpajları düzenlemek isteyin, Excitor, birinci sınıf WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ve oluşturma aracı dahil olmak üzere ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. -onlar. Onları daha da kullanışlı hale getiren bu eklentiler için ons.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir danışmanlık odaklı demo seçimiyle Excitor, bu tür bir proje için bir veya daha fazla benzersiz web sitesi oluşturmak için idealdir.

9. Üs

Exponent, danışmanlık web siteleri oluşturmak için uygun, özelliklerle dolu çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Danışmanlık web siteleri, hizmetleri tanıtabilmeli ve ziyaretçileri web sitesinden ayrılmadan önce harekete geçmeye teşvik edebilmelidir. Neyse ki, Exponent bu gereksinimleri ve daha fazlasını karşılayarak, bu en iyi danışmanlık WordPress temaları koleksiyonunda bir yer kazanmasına yardımcı oluyor.

Exponent’in demo açılış sayfası seçimini kontrol ederseniz, bunun yerine birçok dönüşüm odaklı öğe görürsünüz. Yeni başlayanlar için, marka mesajınızı iletmek ve görüntüleyenlerinizin rekabet yerine neden hizmetlerinizi seçmesi gerektiğini açıklamak için metin ve resimleri görüntülemek için önceden oluşturulmuş slayt gösterilerinden birini kullanabilirsiniz. Bundan sonra, referanslar pencere öğesini ve önceki müşteri incelemelerini görüntülemeden önce hedef kitlenize nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla açıklama yapmak için işlev ızgaralarını kullanabilirsiniz. Müşteri logosu bölümü, birlikte çalıştığınız şirketleri ve insanları sergileme fırsatı verdiği için de yardımcı olabilir.

Elbette, Exponent tema paketini oluşturan tüm önceden tanımlanmış ana sayfa öğeleri, vizyonunuza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve ayarlanabilir. Sıkıca entegre edilmiş görsel düzenleme aracı sayesinde, öğeleri önceden tasarlanmış sayfa düzenleri arasında hızlı ve zahmetsizce taşıyabilir, yeni bölümler ekleyebilir ve mevcut olanları silebilirsiniz. Bu nedenle, danışmanlık web sitenize mükemmel uyan bir Exponent web sitesi demosu yoksa, küçük bir özelleştirme çalışmasıyla ideal sitenizi yine de oluşturabilmelisiniz. Bu konudaki uzun özellik listesine göz atarsanız, temiz ve optimize edilmiş kod, çok dilli destek dahil aradığınız tüm özelliklerin mevcut olması gerekir.

Exponent, birçok farklı proje için iyi çalışır, ancak WordPress ile benzersiz danışmanlık web siteleri başlatmak için çok uygundur.

10. Başarı

Başarı, bir WordPress danışmanlık web sitesi başlatmayı mümkün olduğunca kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlar.

Danışmanlık işinizin başarısını sağlamak istiyorsanız, bu sizin için bir konu olabilir. Profesyonellerin hizmetlerini çeşitli disiplinlerde tanıtmalarına yardımcı olmak için tasarlanan Başarı WordPress temasının danışmanlara sunacağı çok şey vardır.

Bu WordPress danışmanlık temaları koleksiyonundaki diğer seçeneklerden bazılarının aksine, Success’in yalnızca bir demo web sitesi vardır. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz tek bir tasarım olduğundan, hangisini kullanacağınız konusunda kesinlikle çok zaman kazanacaksınız. Bunun yerine, bu temayı WordPress web sitenize yükleyebilir, demoyu içe aktarabilir ve yeni danışmanlık hizmetleri sitenize kendi özel içeriğinizi eklemeye başlayabilirsiniz.

Danışmanlık web siteniz varsayılan olarak, ana sayfanın üst kısmında geniş içerikli bir slayt gösterisi ve ardından hizmetlerinizin avantajlarını, sık sorulan soruların yanıtlarını, müşteri referanslarını, ortak logolarını ve ödüllerini göstermeden önce en önemli sayfalarınıza bağlantılar sunar. , ve geri arama talep etmek için bir form. Ziyaretçileri işletmeniz için danışman müşterilere dönüştürme şansınızı artırmak için web sitenize harekete geçirici mesaj düğmeleri de ekleyebilirsiniz.

Başarı WordPress temasının varsayılan düzeni ve tasarımında herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, güçlü WPBakery sayfa oluşturma aracının pakete dahil edildiğini bilmek sizi memnun edecektir. Artık, temel WordPress düzenleyicisi yerine, demo içeriğini yeniden tasarlamak veya sıfırdan kendi gelişmiş sayfalarınızı oluşturmak için WPBakery’nin sürükle ve bırak kullanıcı arayüzünü kullanabilirsiniz.

Başarı WordPress danışmanlık teması, seçtiğiniz iş alanında başarıya ulaşmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır.

11. Zohar

Zohar, başka bir harika iş odaklı danışmanlık WordPress temasıdır.

Yaratıcıları tarafından çok amaçlı bir tema olarak tanımlanan Zohar, kesinlikle birçok türde danışmanlık web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek bir temadır. İster solo danışman, ister küçük bir ajansın parçası olun, ister büyük bir danışmanlık şirketi için bir site oluşturuyor olun, Zohar büyük olasılıkla hizmetlerinizi WordPress ile çevrimiçi olarak etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Zohar’ın dört ana sayfa şablonu, web sitenize yalnızca profesyonel bir görünüm kazandırmakla kalmayan, aynı zamanda işinizi büyütme konusunda etkili bir araç olmasına yardımcı olan kullanışlı özelliklerle doludur. Örneğin, varsayılan renkler ve yazı tipleri birlikte gerçekten iyi çalışır, fiyat tablosu bölümü ise farklı paketlerinizi açıkça tanıtmak için harikadır ve e-posta kayıt formu, ziyaretçilerinize kişi listenize katılmaları için hızlı bir yol sağlar.

Ana sayfa düzenleri de dahil olmak üzere Zohar paketindeki herhangi bir şablonu özelleştirmeniz gerekiyorsa, bunu bu tema ile kolayca yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz herhangi bir özelleştirme işini kolaylaştırmak için bu tema, güçlü Elementor sayfa oluşturucu aracı etrafında oluşturulmuştur.

Bu sayede, web sitenizin hemen hemen her yönü, markanızla eşleştiğinden ve hedef kitlenize hitap ettiğinden emin olacak şekilde ayarlanabilir. Web sitenizde grafikler yayınlamak istiyorsanız, belki de vaka çalışması bölümünün bir parçası olarak, bu tema, verilerinizin görsel temsillerini kolaylıkla yayınlamanıza izin vermek için oluşturulmuş bir Elementor eklentisi ile birlikte gelir. Zohar’ı kullanarak web sitenizi kişiselleştirmenin diğer yolları arasında yazı tiplerini değiştirme, renkleri düzenleme ve düzenleri değiştirme sayılabilir.

Zohar ana sayfasındaki dört tasarım, bu temanın çekiciliğini genişletmek için çeşitli tasarım stillerini kapsar.

12. Danışmanlık

Consultix, danışmanlık web siteleri oluşturmak için birçok şablon içeren, iş odaklı bir WordPress temasıdır.

Consultix WordPress temasını oluşturan 25 demo arasında, profesyonel görünümlü danışmanlık web siteleri oluşturmak için ideal olan birkaç demodan fazlası vardır. Sizin veya işletmenizin sağladığı danışmanlık hizmetlerinin türü ne olursa olsun, Consultix’in demo kitaplığında web siteniz için uygun bir şablon seti bulabilmelisiniz.

Ancak, bu temadaki demoları varsayılan durumlarında kullanmanız gerekmez. Consultix, birinci sınıf WPBakery WordPress sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte geldiğinden, demoları ve şablonlarını kolaylıkla düzenlemek için bu en çok satan aracı kullanabilirsiniz. Bununla da kalmayıp, Consultix ile tamamen benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir danışmanlık web sitesi oluşturmak için sayfa oluşturucu aracını kullanabilirsiniz.

Diğer bazı WordPress danışmanlık temaları, bunun gibi birinci sınıf sayfa oluşturucu araçları içerirken, Consultix’teki geliştiriciler, eklentiye bir dizi özel öğe ekleyerek bir adım daha ileri gittiler. Bu sayede danışmanlık web sitenizi oluştururken sayfalarınıza daha da fazla öğe ekleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli şablonlardan oluşan bir seçkiyi önde gelen bir sayfa oluşturma aracıyla birleştirerek, web sitenizin nasıl görüneceği konusunda tam bir yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz.

Danışmanlık web sitesini işinizin gerektirdiği şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir başka Consultix özelliği de tema seçenekleri panelidir. Bu panel aracılığıyla, renkler, sayfa düzenleri, yazı tipleri ve daha fazlası dahil olmak üzere web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirebilirsiniz. Önceden tasarlanmış başlık tasarımlarının seçimi, site tasarımı üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen herkese de hitap etmelidir.

Mali, muhasebe ve yatırım danışmanlığı demoları ile Consultix, web siteniz için uygun olabilir.

13. Finans

Finano, her türlü danışmanlık web sitesi oluşturmak için iyi çalışması gereken bir WordPress danışmanlık temasıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi beş danışmanlık web sitesi demosu ile, Finano’yu seçerseniz yeni siteniz için uygun bir şablon seti bulabilmeniz gerekir. Demolar finansal hizmetler danışmanlarına odaklansa da, hepsi hemen hemen her tür iş danışmanlığına uyacak şekilde kolayca ayarlanabilir.

Beş Finano demosundan hangisini seçerseniz seçin, sitenizin ana sayfası için yalnızca şık ama profesyonel bir tasarım elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda danışmanlık web sitenizin ihtiyaç duyacağı dahili sayfalar için iyi bir şablon seçimi elde edeceksiniz. Bu, sitenize eklemek isteyebileceğiniz hakkında içerik, vaka çalışmaları ve ekip üyesi ayrıntıları için şablonlar içerir. Ayrıca, hizmetleriniz hakkında bilgi göndermek için ziyaretçilerinize ve hedef kitlenize nasıl yardımcı olabileceğinizi açıklamanın hızlı bir yolunu sunan birkaç farklı şablon vardır.

Danışmanlık web sitenize bir blog ve portföy eklemek istiyorsanız, Finano bunun için de şablonlara sahiptir. Web sitenize bir blog eklemek, hakkında yazdığınız içeriği arayan insanlar tarafından bulunma şansınızı artırmanın ve aynı zamanda mevcut danışmanlık müşterilerinizi işletmeniz ve sektörünüzdeki en son gelişmelerden haberdar etmenin iyi bir yolu olabilir.

Web sitenizin doğru göründüğünden ve hissettirdiğinden emin olmak için Finano, sıkı bir şekilde entegre edilmiş premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Bu sayede, Finano demolarını oluşturan önceden tasarlanmış şablonları kolayca düzenleyebilir ve ayrıca ihtiyacınız olan ek içerik için yeni özel sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz. WPBakery Sayfa Oluşturucu ayrıca, web sitenizi daha da fazla hale getirmek için referans kaydırıcıları, video oynatıcılar ve harekete geçirici mesaj düğmeleri dahil olmak üzere sayfalarınıza birçok türde öğe eklemek için kullanabileceğiniz eksiksiz bir içerik modülü seti içerir. yol açar. .

Beş hazır web sitesi demosu ile Finano, yeni danışmanlık web siteniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir.

14. Kroth

Kroth, genel ticari web siteleri ve danışmanlık siteleri için esnek bir WordPress temasıdır.

Sağlam bir kurumsal tasarıma sahip Kroth ve dört ana sayfa demosu, bir WordPress danışmanlık web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak doğru tema olabilir. Önceden oluşturulmuş açılış sayfaları, büyük bir başlık resminin denenmiş ve test edilmiş biçimini, sloganınız için bir metin alanını ve hizmetlerinizle ilgili ayrıntıları izlese de, tasarım temiz ve moderndir ve potansiyel müşterilerinize hitap etmelidir.

WPBakery’nin sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı pakete dahil olduğundan, ihtiyaçlarınızı daha iyi karşıladıklarından emin olmak için Kroth’un demolarından herhangi birini kolayca değiştirebilirsiniz. Bu araç ve tema seçeneklerinin seçimi sayesinde, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Kroth demolarına marka kişiliğinizi ekleyebilirsiniz. Ana sayfaya ve sitenizin diğer alanlarına animasyonlu slayt gösterileri eklemek için dahil edilen Slider Revolution eklentisini de kullanabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerinizi daha etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olmak için Kroth teması, eksiksiz bir portföy şablonu seti içerir. Bu içerik, becerilerinizi gelecekteki müşterilere göstermek için üzerinde çalıştığınız vaka çalışmalarını ve diğer projeleri yayınlamayı kolaylaştırır.

Kroth, web sitenize profesyonel bir görünüm kazandırmayı amaçlayan yeni bir WordPress danışmanlık temasıdır.

15. Muhasebe

Muhasebe, finansal danışmanlık firmalarına yöneliktir, ancak her türlü danışmanlık projesi bu temadan iyi bir şekilde yararlanabilmelidir.

Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla demo ile bu tema, çeşitli muhasebeciler, mali danışmanlar ve genel danışmanlar için idealdir. Demolara bir göz atarsanız, bu temanın farklı şekillerde kullanılabileceğini göreceksiniz. Büyük danışmanlık ajansları veya şirketler için web siteleri oluşturmaktan daha küçük firmalara ve bağımsız danışmanlara yardımcı olmaya kadar, Muhasebe konusu çok esnektir.

Web sitenizin doğru görünmesini sağlamak Muhasebe ile ilgili bir sorun olmamalıdır. Yönetici kontrol paneli, sitenizin genel görünümünü değiştirmenize yardımcı olacak birçok kullanışlı ayar içerir. Daha ayrıntılı özelleştirme çalışmaları için, her ihtimale karşı WPBakery sayfa oluşturucu dahil edilmiştir. Web sitenize hızlı bir şekilde başlamanıza ve bu özelliklerden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olmak için Muhasebe konusu eksiksiz bir video eğitim seti ve çevrimiçi belgelerle birlikte gelir.

Dahil edilen WPBakery ve Slider Revolution araçlarına ek olarak, Accounting, en iyi üçüncü taraf eklentilerle çalışacak şekilde oluşturulmuştur. Bu size WordPress ile çok dilli bir muhasebe web sitesi oluşturma, sitenize ayrıntılı çevrimiçi formlar ekleme veya web sitenize e-ticaret yetenekleri ekleme seçeneği sunar.

Şimdiye kadar seçilebilecek sekiz demo ve daha fazlası ile Muhasebe kontrol etmeye değer.

16. Danışmanlık

Danışmanlık, danışmanlık işiniz için uygun bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak şık ama kurumsal bir tasarıma sahiptir.

Bu WordPress danışmanlık temasının yalnızca bir ana sayfa demosu olabilir, ancak sitenizin dahili sayfaları için 16 şablonla birlikte gelir. Bu sayede yeni danışmanlık web sitenizde ne tür içerik yayınlıyor olursanız olun, kütüphaneden uygun bir düzen seçebileceksiniz.

Ana sayfanın tek bir demosuna erişmek, yeni WordPress danışmanlık web sitenizi çok daha hızlı başlatmanızı sağlar. Ancak, varsayılan ana sayfa düzenini değiştirmek istiyorsanız, bu tema ile ilgili bir sorun değil. Mevcut tüm ayarlara ve seçeneklere ek olarak, WPBakery’nin birinci sınıf sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı (eski adıyla Görsel Besteci) Danışmanlık tema paketine dahildir. Ayrıca bu tema tarafından kullanılan resimlerin düzenlenebilir dosyalarını da bulacaksınız. Bu sayede Danışmanlık kullanırken sitenizin hiçbir alanı özelleştirme açısından engellenmeyecektir. Kaydırıcı Devrimi de dahildir.

Sayfalarınıza çekici ve işlevsel öğeler eklemenize yardımcı olmak için bu konu bir dizi kısa kodla tamamlanmıştır. Bu özel kısa kodlar, gönderilerinize ve sayfalarınıza düğmeler, karuseller, referanslar, fiyat tabloları ve çok daha fazlası gibi öğeler eklemek için kullanılabilir. Web sitenizin daha iyi görünmesini sağlamak veya dönüşüm oranlarınızı artırmak istiyorsanız, bu kısa kodlar işinize yarayacaktır.

WordPress ile özel bir danışmanlık web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Danışmanlık teması kesinlikle ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

17. Kütle dinamikleri

Massive Dynamic, danışmanlık web siteleri oluşturmak da dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilen bir başka popüler çok amaçlı WordPress temasıdır.

Şimdi sürüm 4’te Massive Dynamic’in sunabileceği her zamankinden daha fazla şey var. Ana demolar arasında, WordPress ile bir danışmanlık web sitesi oluşturmak için ideal olan birkaç taneden fazlasını bulacaksınız. İlgili önceden oluşturulmuş web sitesi tasarımlarından bazıları Associates ticaret fuarı, mimarlık ajansı demosu, kurumsal demo ve tabii ki amaca yönelik danışmanlık demosu, Massive’in diğer iş odaklı demolarından bahsetmeye gerek yok. Devasa demo kitaplığına rağmen, bu içeriği WordPress web sitenize aktarmak yalnızca birkaç tıklama alır.

Bazı danışmanlık WordPress temaları popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini içerirken, bu tema kendi özel tasarlanmış Massive Builder sürükle ve bırak web sitesi oluşturma aracıyla birlikte gelir. Bu nedenle, birbiriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşmek üzere üretilmiş iki ürünü kullanacaksınız. Ancak, kanıtlanmış WPBakery’yi kullanmayı tercih ederseniz, Massive Dynamic bu eklentiyle tamamen uyumludur.

Ancak, özelleştirme seçenekleri burada bitmiyor. Massive Dynamic, bir WordPress web sitesi oluşturucu olarak pazarlanmaktadır; bu nedenle, danışmanlık web sitenizin nasıl görünmesini veya çalışmasını istediğinizden bağımsız olarak, bu tema, duyarlı mobil düzen, göz alıcı animasyonlar, slayt gösterileri, ses ve video olsun, ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamalıdır. oyuncular ve çok daha fazlası.

Bu güçlü konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Massive Dynamic ana sayfasında harika demo videolar var. Canlı web sitelerinde kullanılan bu temanın birçok örneğini de görebilirsiniz.

18. İş odası

Business Lounge, her tür iş web sitesi için son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır.

Oluşturmanız gereken WordPress danışmanlık web sitesinin türü ne olursa olsun, bu tema projenizi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 12 farklı ana sayfa düzeniyle, WordPress ile bir danışmanlık web sitesi oluşturmak için Business Lounge temasını kullanırken kesinlikle ilham kaynağınız olmayacak. Bu nispeten yeni bir tema olduğundan, 12 demo tasarımı tamamen modern ve günceldir. Bu nedenle, iyi bir danışmanlık ve işletme web sitesinin tüm temel bileşenlerini içerirken sitenizin son teknoloji bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, bu konuyu daha yakından incelemeye değer.

12 iş odaklı web sitesi demosuna ek olarak Business Lounge, özelleştirmesi en kolay danışmanlık WordPress temalarından biridir. Yalnızca güçlü bir tema seçenekleri panosuna erişim elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bir görsel düzenleyici aracılığıyla demo içeriğini düzenlemek için yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını da kullanabilirsiniz. Marka ve şirket renklerinizi kullanmaya devam ederken web sitenizin benzersiz bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, Business Lounge kesinlikle ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlar. Premium Slider Revolution eklentisi de daha fazla kişiselleştirme ve yaratıcı olanaklar için pakette.

Etkileyici önceden oluşturulmuş sayfa düzenleri kitaplığı, birçok özelleştirme seçeneği ve olumlu kullanıcı incelemeleri ile Business Lounge, çekici bir WordPress danışmanlık temasıdır.

19. Avantaj

Avantage, birkaç şık web sitesi demosu ile profesyonel görünümlü başka bir WordPress danışmanlık temasıdır.

Şu ana kadar ele alınan en iyi WordPress danışmanlık konularından bazıları gibi, Avantage size yalnızca üzerinde çalışabileceğiniz önceden oluşturulmuş bir web sitesi demosu sunmaz. Bunun yerine, yeni çevrimiçi varlığınız için seçim yapabileceğiniz danışmanlık web siteleri oluşturmak için iyi çalışan tam olarak oluşturulmuş beş web sitesi demosu alırsınız. Demoların hepsi çok farklı görünüyor, bu nedenle bu temayla gerçekten iyi bir tasarım seçeneği yelpazesi elde edersiniz.

Ancak, Avantage’ın demolarının her biri kendi bireysel stiline sahip olsa da, bazı benzer özellikleri paylaşırlar. Örneğin, her demo, danışmanlık web sitenizin ihtiyaç duyması gereken tüm sayfalar için çok çeşitli şablonlarla birlikte gelir. Yalnızca zengin özelliklere sahip açılış sayfalarını değil, aynı zamanda iletişim, hizmetler ve sayfalar hakkında şablonlar ve çok daha fazlasını içerirler. Ayrıca siteniz için birkaç farklı başlık tasarımı arasından seçim yapabilir ve herhangi bir web sitesinin bu hayati kısmı üzerinde size iyi bir kontrol sahibi olabilirsiniz.

Sitenizi oluşturma sürecine daha fazla dahil olmak istiyorsanız, yalnızca bir demo sitesini içe aktarmak ve Avantage ile kendi metin ve resimlerinizi eklemekle sınırlı değilsiniz. Bunun yerine, isterseniz, Avantage tema paketini oluşturan şablonları tamamen değiştirmek, özelleştirmek veya revize etmek için yerleşik sayfa oluşturucu aracını kullanma seçeneğiniz vardır.

Sitenizin nasıl görüneceği konusunda size daha da yaratıcı bir kontrol sağlamak için Avantage, metninizi göstermeye yardımcı olmak için içeriğinize ekleyebileceğiniz 30’dan fazla simgeyle birlikte gelir. Web sitenizin danışmanlık firmanızın mevcut markasıyla eşleştiğinden emin olmak için 900’den fazla yazı tipi arasından seçim yapmak için Google Fonts entegrasyonunu da kullanabilirsiniz.

Özellikleri sayesinde Avantage, hem bir dizi hazır şablon isteyenler hem de danışmanlık sitelerinin görünümü üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyenler için idealdir.

20. Girişimci

Girişimci, şık bir web sitesine ihtiyaç duyan küçük işletme sahiplerini ve diğer girişimcileri çekmeyi amaçlar.

Yani, eğer bir girişimci danışmanıysanız, bu konu denemeye değer. Girişimci demosuna bir göz atarsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz sekiz farklı önceden oluşturulmuş web sitesi bulacaksınız ve bunların her biri yalnızca birkaç tıklamayla WordPress web sitenize aktarılabilir. Mevcut demo seçiminden, Danışman seçeneği çoğu okuyucu için bariz seçim olacaktır. Ancak, bu esnek bir tema olduğundan, diğer demolardan herhangi birini gereksinimlerinize uyacak şekilde değiştirmeniz zor olmamalıdır.

Girişimci temasının temel özelliklerinden biri rezervasyon ve zamanlama sistemidir. Bu araç sayesinde, ziyaretçilerinize tamamen otomatik bir sistem üzerinden sizinle randevu alma fırsatı verebilirsiniz. Web sitenizi yeni müşteriler çekmek için kullanıyorsanız, Girişimcinin bu yönü çekici olmalıdır. Yararlı bulabileceğiniz diğer özellikler arasında, çevrimiçi hizmetleriniz için tam veya kısmi ödemelere katılma seçeneği sunan WooCommerce entegrasyonu, potansiyel müşterilerinizden doğru bilgileri aldığınızdan emin olmak için bir sürükle ve bırak form oluşturucu ve daha fazlası yer alır. özelleştirme. seçenekler ve ayarlar.

Girişimci WordPress teması, özel olarak tasarlanmış bir danışmanlık web sitesi demosuna ve diğer ilham verici tasarımlardan oluşan iyi bir seçkiye sahiptir.

21. Vurgulayın

Accentuate, mümkün olduğunca hızlı yüklenmek üzere tasarlanmış profesyonel bir danışmanlık temasıdır.

Ziyaretçilerinizin web sitenizde olumlu bir kullanıcı deneyimi yaşamasını ve aynı zamanda hızlı yüklenen bir web sitesine sahip olmanın diğer ödüllerini elde etmesini istiyorsanız, Accentuate iyi bir seçenek olabilir. GTmetrix ve Google PageSpeed ​​Insights gibi üst düzey performans testi hizmetlerinden temanın satış sayfasında yayınlanan etkileyici hız testi sonuçları ile web sitenizde benzer sonuçlar elde edebilmelisiniz.

Bununla birlikte, bu temayı olabildiğince hızlı yüklenecek şekilde oluşturmasına rağmen, Accentuate, popüler bir danışmanlık WordPress temasında bulmayı umduğunuz temel özelliklerden yoksun değildir. Yalnızca bir ana sayfa düzeni seçebilmenize rağmen, varsayılan düzen birçok yararlı içerik ve bölüm içerir. WPBakery Sayfa Oluşturucu pakete dahil olduğundan, kendi seçiminizi ev eşyaları ve diğer içerik parçalarını sitenize eklemek için bu sayfa oluşturucu eklentisini oluşturan modüllerden herhangi birini kullanabilirsiniz.

Web sitesi oluşturma veya WordPress ile çalışma konusunda yeniyseniz, projenizi tamamlamanıza yardımcı olacak bir dizi anlatımlı video eğitimi olduğundan Accentuate iyi bir seçim olabilir. Bu temayı satın alanların erişebildiği yardım masasının yanı sıra çevrimiçi destek sayfaları da vardır. Kullanıcılardan alınan ortalama 4,75 yıldız derecelendirmesi, Accentuate’in son derece kullanılabilir bir tema olduğuna dair size iyi bir gösterge vermelidir.

Kolayca özelleştirebileceğiniz ve kendinizinkini oluşturabileceğiniz bir danışmanlık teması arıyorsanız, Accentuate önerilir.

22. Yatırım

Invetex, iş danışmanları ve profesyonel hizmetler sunan herkes için özel olarak tasarlanmış başka bir WordPress temasıdır.

İster bireylere, ister büyük şirketlere veya bunların arasında herhangi bir yere danışmanlık hizmetleri sunuyor olun, Invetex WordPress teması, müşteri tabanınızı büyütmek için doğru web sitesini oluşturmanıza yardımcı olabilir. Şık ve çağdaş tasarımıyla Invetex, potansiyel yeni müşterilere sitenize geldiklerinde profesyonel bir imaj sunmayı kolaylaştırır.

Ardından, satış dönüşüm huninize yeni ziyaretçiler çekmek için potansiyel müşteri oluşturma özelliklerini kullanabilir ve hazır olduğunuzda iletişime geçebileceğiniz potansiyel müşteri adaylarının bir listesini oluşturmanıza yardımcı olabilirsiniz. Yeni ziyaretçilerin geri arama talebinde bulunmasını, bir iletişim formu doldurmasını, e-posta listenize katılmasını veya telefonu elinize alıp sizi aramasını istiyorsanız, Invetex teması bunu yapabilecek tüm özelliklere sahiptir.

Web sitesi tasarımı açısından Invetex, aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana sayfa varyasyonuna sahiptir. Her biri, tam ekran dikey kaydırıcılar, harika geçiş efektleri ve göz alıcı animasyonlar dahil olmak üzere en yeni web tasarım trendlerinin çoğunu kullanır. Ana sayfaların geri kalanı, her biri danışmanlık işinizle ilgili bilgileri paylaşan farklı bölümlere ayrılmıştır. Logolardan ve müşteri referanslarından en son blog gönderilerine ve galeri içeriğine kadar, işletme web siteniz için doğru tasarımları oluşturmak için farklı öğeleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, bu değişiklikleri sitenize uygulamayı kolaylaştırır.

Invetex, uzun bir etkileyici özellikler listesine sahip çok yönlü bir WordPress danışmanlık temasıdır.

23. Programda

OnSchedule, öncelikle programlarını ve randevularını çevrimiçi olarak yönetmek isteyen işletmeler ve bireyler için bir rezervasyon temasıdır.

Bu nedenle, web siteniz aracılığıyla daha fazla müşteri kazanmak isteyen bir danışmansanız OnSchedule teması harika bir seçenek olabilir. Mobil cihazlar için optimize edilmiş çevrimiçi rezervasyon formları aracılığıyla, ziyaretçileriniz boş alanları görmek için saatlerini kontrol edebilir ve ardından randevu alabilir. Danışmanlık web sitenizi nasıl kurduğunuza bağlı olarak, bu süreç tamamen otomatikleştirilebilir veya bir rezervasyon kabul edilmeden önce insan onayı gerektirebilir.

Web sitenizin rezervasyon ve zamanlama işlevi, pakete dahil olan premium Booked WordPress eklentisi tarafından ek bir ücret ödemeden sağlanacaktır. Ayrıca, web sitenizi daha da kullanışlı ve etkili hale getirmeye yardımcı olan Booked’ın takvim kaynakları ve ön uç aracı eklentileri de dahildir.

Danışmanlık web sitenizi kurarken, aralarından seçim yapabileceğiniz 12 modern demo alacaksınız. Çevrimiçi rezervasyon özelliklerini kullanmak istemeseniz bile, bu demolardaki tasarımlar o kadar yüksek standarttadır ki OnSchedule projeniz için uygun olabilir.

OnSchedule, rezervasyon işlevine ve şık demolara ek olarak, danışmanlık işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek birçok özelliğe sahiptir.

24. Finans

Finans, her türden danışmana sunacak çok şeyi olan çok amaçlı bir iş WordPress temasıdır.

Profesyonel ve modern tasarımıyla, geniş örnek sayfa kitaplığından bahsetmiyorum bile, Finance WordPress teması, danışmanlık web sitenizin taze ve zarif bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Farklı Finans açılış sayfaları finans, yatırım, işletme, vergi ve daha fazlası gibi belirli danışman türlerine yönelik olsa da, farklı amaçlar için kolayca yeniden hedeflenebilirler. Dolayısıyla, bir mali danışmansanız ve yasal kanıtın yönünü seviyorsanız, bunu projeniz için yeniden kullanmak sizin için çok zor olmamalıdır.

Finansal danışmanlık WordPress temanızda değişiklik yapmak söz konusu olduğunda, siteniz için doğru önemli gezinme alanını elde etmek için farklı başlık düzenleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca siteniz için tipografi ve renk seçenekleri söz konusu olduğunda ücretsiz bir ürün yelpazesine sahip olursunuz. Google Fonts entegrasyonuyla, aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla yazı tipi elde edeceksiniz. Sayfa oluşturucu aracı, web sitesi özelleştirmesine daha pratik bir yaklaşım getirmenize olanak tanır. Ziyaretçilerinize onlara nasıl yardımcı olabileceğinizi göstermeye yardımcı olmak için önemli verileri kolayca sindirilebilir bir biçimde görüntülemek için mükemmel olan ThemeIsle’ın Görselleştirici WordPress Grafikler ve Grafikler eklentisinin dahil edilmesi sayesinde içeriğinize çizelgeler ve grafikler de yerleştirebilirsiniz.

Finans, güçlü bir özellik setini üst düzey bir tasarımla birleştiren etkileyici bir iş ve danışmanlık WordPress temasıdır.