Sigorta 2022 hakkında en iyi 15 WordPress teması

Bir sigorta şirketi için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, doğru yere geldiniz. Bu en iyi sigorta WordPress temaları koleksiyonunda, çeşitli farklı düzenler ve özellikler bulacaksınız.

Bu sigorta WordPress temalarından bazıları, yeni web siteniz için farklı düzenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan çeşitli çeşitlerde gelir. Buradaki diğer temalar, sitenizi temel almanız için yalnızca önceden tasarlanmış bir düzen veya demo sağlar ve bu da sitenizi kurarken daha az karar vermenizi sağlar; sadece temayı etkinleştirin ve içeriğinizi eklemeye başlayın.

Bu koleksiyondaki tüm temalar zarif tasarımlara ve profesyonel görünüme sahiptir. Ancak esneklikleri sayesinde markanıza uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Bazı temalar, renkleri ve yazı tiplerini ayarlamak gibi bazı kozmetik değişiklikler yapma seçeneği sunar. Diğerleri, web tasarım deneyiminiz ne olursa olsun, web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirmenize olanak tanıyan tam özellikli sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları içerir.

Projeniz için bir sigorta WordPress teması ararken, demoları incelediğinizden ve özellik listelerine göz attığınızdan emin olun. İşletmenizi ve sigortacılık hizmetlerinizi bu konulardan birinde görebiliyorsanız, bu muhtemelen web siteniz için uygundur.

1. Kenray

Kenray, sigorta web siteleri oluşturmak için uygun bir iş danışmanlığı konusudur.

Dört farklı web sitesi demosu sayesinde Kenray, sigorta şirketleri için web siteleri oluşturmak da dahil olmak üzere çeşitli iş odaklı projeler için iyi çalışıyor. Sigorta Web Sitesi Demosu, daha fazla ziyaretçiyi işletmeniz için yeni potansiyel müşterilere dönüştürmek üzere optimize edilmiş profesyonel görünümlü bir açılış sayfası düzenine sahiptir.

Web sitenizin sigorta hizmetleriniz için etkili bir pazarlama aracı haline gelmesine yardımcı olmak için Kenray tema ana sayfasında, sitenize gelen yeni ziyaretçileri karşılamak için kullanabileceğiniz büyük bir kaydırıcı ve bir düğme bulunur. temasta. Sağladığınız temel sigorta hizmetlerini açıklamak, nasıl çalıştığınızla ilgili ayrıntıları paylaşmak ve personelinizin profillerini görüntülemek için ana sayfa düzenindeki öğeleri de kullanabilirsiniz.

Kenray’in şablonlarının diğer dönüşüm odaklı öğeleri arasında, birlikte çalıştığınız müşterilerin ayrıntılarını paylaşmak için bir logo paneli, temel iş becerilerinizi vurgulayabileceğiniz bir alan ve her zaman görüntülenen alıntı düğmesi bulunur.

Tüm Kenray demoları gibi, sigorta web sitesi seçeneği de ana sayfa düzenine ek olarak başka şablonlarla doludur. Bu sayede birden fazla iletişim sayfası, portföy, blog ve aralarından seçim yapabileceğiniz sayfa şablonları elde edersiniz. Bu şablonlardan herhangi birinin düzenlenmesi gerekiyorsa veya kendi özel sayfa düzenlerinizi oluşturmak istiyorsanız, dahil edilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini veya uyumlu Elementor sayfa oluşturucu aracını kullanabilirsiniz. Bu nedenle, web sitenizin görünümü ve içeriği üzerinde tam yaratıcı kontrole sahip olursunuz.

Kenray, başarılı bir sigorta web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı şablona ve özelliğe sahiptir.

2. Sigorta acentesi

sigorta acentesi-wp-teması

Sigorta Acentesi, işletmeniz için profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

Bu WordPress sigorta teması aslında size aralarından seçim yapabileceğiniz iki web sitesi demosu sunar. Geleneksel yaklaşımı kullanabilir ve çok sayfalı demoyu hızlı bir şekilde web sitenize aktarabilirsiniz. Alternatif olarak, yararlanmak için bir tek sayfa modu vardır. Tek sayfa düzeni, ziyaretçilerinizin sitenizin iç sayfalarına tıklamak için zaman ayırmasını beklemek yerine, en iyi özelliklerinizin tümünü web sitenizin ön sayfasında görüntülemek istiyorsanız özellikle yararlıdır.

Hangi demoyu seçerseniz seçin, bu temayı seçerseniz sigorta acenteniz temiz, minimal bir tasarıma sahip olacaktır. Ayrıca, tamamen memnun olmadığınız bir şey varsa, bunu tema seçenekleri kontrol panelinden ayarlayabilirsiniz. Kendinizi daha yaratıcı hissediyorsanız, yerleşik sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı, bu temanın neredeyse her yönünü düzenlemenize yardımcı olabilir.

Slider Revoltuion eklentisi ayrıca Insurance Agency tema paketine dahildir. Bu birinci sınıf slayt gösterisi oluşturucu aracıyla, yalnızca hareketli kaydırıcılar değil, aynı zamanda resim, metin, ses ve video içeriği içerebilen etkileşimli çevrimiçi sunumlar da oluşturabilirsiniz.

Sigorta Acenteliği, bu sektördeki şirketlere sunacak çok şeyi olan esnek bir WordPress temasıdır.

3. Saifway

saifway-sigorta-acente-wordpress-teması

Saifway ve ana sayfa demoları seçimi, gerçek bir çok amaçlı sigorta WordPress teması olarak kabul edilebilir.

Saifway’in oluşturduğu önceden tasarlanmış içerik sayesinde, bu tema ile her türlü sigorta acentesi web sitesini oluşturabilmelisiniz. Hangi demoyu seçerseniz seçin, web siteniz varsayılan olarak günümüzün en popüler web tasarım öğelerini ve trendlerini içerecektir.

Sigorta web sitenizi oluştururken, Saifway size ana sayfanıza tam ekran hareketli bir kaydırıcı ekleme seçeneği sunar. En iyi özelliklerinizi vurgulayan bir dizi duyarlı simgenin yanı sıra bir çevrimiçi fiyat teklifi talep formu da görüntüleyebilirsiniz. Varsayılan ana sayfa şablonu tasarımı sayesinde en iyi sigorta ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak da kolaydır.

Sigorta web sitenize yerleştirilmeye hazır olan diğer popüler öğeler arasında müşteri referansları, iletişim formları ve iletişim bilgileri, bülten kayıt formları, video oynatıcılar, en önemli içeriğinizi sunmaya yardımcı olacak sekmeli alanlar ve şirketinizin sosyal medya profillerine bağlantılar bulunur. .

Saifway ayrıca, sigorta web sitenizi daha da özelleştirmek ve güncellemek için size iki güçlü araç sağlayan Visual Composer ve Slider Revolution eklentilerini içerir.

4. InsuRel

InsuRel, profesyonel sigorta web siteleri oluşturmak için modern ve işlevsel bir WordPress temasıdır.

InsuRel sadece sigorta şirketleri için iyi bir seçenek değil, aynı zamanda finansal, yasal ve vergi ile ilgili işler için de kullanılabilir. Bu nedenle, hangi türde profesyonel hizmetler web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, InsuRel aradığınız konu olabilir.

InsuRel’in çeşitli farklı projelerde iyi çalışmasına yardımcı olmak için bu temanın geliştiricileri pakete dört farklı ana sayfa varyasyonu ekledi. Bu sayede, web siteniz için doğru ana sayfa düzenini hızla bulabilir ve içe aktarabilirsiniz. Farklı ana sayfa seçenekleri arasında, ziyaretçilerinizin dikkatini anında çekmek için harika bir video arka plan ekranlı bir düzen, tam ekran kaydırıcılı başka bir düzen ve kutulu düzende başka bir düzen bulunur.

Dört ana sayfa düzeni, işletmenizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmanıza yardımcı olacak faydalı öğelerle doludur. Bu öğelere örnek olarak yerel acenteleri bulmak için bir arama formu, hizmetlerinizi listelemek için ızgara düzenleri, müşteri referanslarını görüntülemek için bir bölüm ve blogunuzdaki en son içeriği listeleyen bir haber öğesi verilebilir. Ancak, InsuRel WordPress teması Visual Composer’ın sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracını içerdiğinden, ana sayfa öğelerini kolayca ekleyebilir veya kaldırabilir ve sıfırdan kendi özel ana sayfanızı oluşturabilirsiniz.

InsuRel, kendi içerik tasarımlarınızı tasarlamanıza yardımcı olacak araçlarla birlikte, sigorta web sitenizin ihtiyaç duyacağı önceden tasarlanmış tüm içeriğe sahiptir.

5. Yeniden

Reobiz’in iş odaklı şablon kitaplığında süslü bir sigorta web sitesi demosu var.

Özel olarak tasarlanmış sigorta web sitesi demosuna ek olarak, bu tür projeler için de işe yarayabilecek bazı genel iş seçenekleri de vardır. Ancak zamandan tasarruf etmek ve yeni sitenizi mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi duruma getirmek istiyorsanız, sigorta demosu kullanıma hazır.

Reobiz sigorta demosu iki çeşittir. Normal çok sayfalı sürüme ek olarak, web sitenizin ziyaretçileri için daha basitleştirilmiş ve minimum kullanıcı deneyimi sunan tek sayfalık bir mod da vardır.

Hangi sigorta demo sürümünü seçerseniz seçin, yeni WordPress web siteniz kesinlikle hedef kitlenizi etkileyecek şık bir tasarıma sahip olacaktır. Tüm şablonlar son derece mobil uyumlu olduğundan, hedef kitlenizin tamamı sitenizde gezinebilmeli, içeriğinizi tüketebilmeli ve kolaylıkla iletişime geçebilmelidir.

Tüm Reobiz şablonları yüksek bir standartta tasarlanmış olsa da, bu temanın geliştiricileri onlara kendi kişiliğinizi eklemenizi çok kolaylaştırdı. Bu tema, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile çalışmak üzere oluşturulduğundan, tüm Reobiz şablonlarını kolayca açabilir ve nesneleri hareket ettirmeye, renkleri değiştirmeye ve öğe ekleyip çıkarmaya başlayabilirsiniz. Birçok WordPress teması Elementor ile çalışsa da, Reobiz bu sayfa oluşturucu için iyi bir özel modül seçkisi ile birlikte gelir. Bu sayede, sayfalarınıza Elementor’u tek başına kullandığınızdan daha fazla kullanışlı öğe ekleyebilirsiniz.

Bu kadar çok iş demosu ile, sigorta siteniz için mükemmel değilse, Reobiz ile olan bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

6. Barış

barış-sigorta-acente-wordpress-teması

Peace, önceden oluşturulmuş bir dizi farklı ayar ve mod sağlayarak tüm sigorta web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlar.

Sigorta şirketinizin web sitesinin şirketinizin markasıyla eşleşmesini sağlamaya yardımcı olmak için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renkli kayak ve siteniz için hızlı bir şekilde özel renk paletleri oluşturma olanağı vardır. Visual Composer’ın sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi sayesinde web sitenizin diğer yönlerini özelleştirmek de kolaydır.

Peace WordPress temasının bir başka kullanışlı özelliği, birden fazla sigorta acentesinin ayrıntılarını ve profillerini listeleyebilmesidir. Artık hedef kitleniz listeleme sayfasını ziyaret edebilir ve ihtiyaçları için doğru ajansı bulabilir. Her ajansın iletişim bilgileri, acente biyografileri ve bir iletişim formu ile tamamlanan kendi sayfası vardır. Bir sigorta acentesi veya çok acenteli kuruluş için bir web sitesi oluşturuyorsanız, Peace iyi bir seçenek olabilir.

Barış temasını seçerseniz, kullanışlı sayfa şablonları kitaplığına da erişebilirsiniz. Bu önceden oluşturulmuş düzenler, finansal raporlar, kariyer listeleri, şirket bilgileri, müşteri referansları ve çevrimiçi teklif ve iletişim formları göndermenize yardımcı olabilir.

Peace, web sitenizi başlatmayı kolaylaştırır ve herhangi bir değişiklik yapmanız gerekirse, Visual Composer yardıma hazırdır.

7. Sigorta acentesi

sigorta acentesi-wordpress-teması

Bu sefer Ancora Temaları ekibinden Sigorta Acentesi, bu WordPress sigorta temaları koleksiyonundaki daha yeni seçeneklerden biridir.

Günümüzün en popüler temalarının çoğu gibi, Insurance Agency da ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olacak animasyonlu efektler içeren bir ana sayfa kaydırıcısına sahiptir. Ancak, büyük, tam ekran kaydırıcıların hayranı değilseniz veya bir tanesini dolduracak içeriğe sahip değilseniz, bir veya iki düğmeye dokunarak bu özelliği kapatabilirsiniz.

Bu tema, uzun biçimli ana sayfa düzenini benimser. Bu düzen, ziyaretçilerinizi kazanmak ve ana sayfanızı aşağı kaydırdıkça onları yeni müşterilere dönüştürmek için size harika bir fırsat sunar. Ana sayfanızı nasıl kurmayı seçtiğinize bağlı olarak, önceki müşterilerin incelemelerini, alanlardaki uzmanlığınızı, şirket bilgilerini ve diğer birçok faydalı içeriği görüntüleyebilir. Ana sayfanızın herhangi bir yerine öne çıkan bir iletişim formu ekleme seçeneği de dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu tema yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, bir sayfa oluşturucu, dokunmatik ekran uyumlu slayt gösterisi aracı ve çok sayıda çevrimiçi belge dahil olmak üzere etkileyici bir özellik listesine zaten sahiptir.

8. İnatçı

Instive, çok profesyonel görünümlü bir tasarıma sahip bir sigorta acentesi WordPress temasıdır.

Web siteniz aracılığıyla yeni müşteriler çekerek sigorta acenteniz için daha fazla iş yaratmak istiyorsanız, Instive’i kısa listenize eklemeye değer. Sigorta işiniz ister büyük bir kuruluş ister daha küçük bir operasyon olsun, Instive’in önceden oluşturulmuş içeriği hedefleriniz için iyi sonuç verir. Instive paketini oluşturan, her biri çeşitli düzen ve içeriğe sahip çoklu ana sayfa düzenleri sayesinde, bu temayla sigorta web siteniz için çok çeşitli seçenekler elde edersiniz.

Sigorta acentenize mükemmel şekilde uyan önceden oluşturulmuş bir ana sayfa düzeni olmadığını fark ederseniz, mevcut seçenekleri değiştirmek veya sıfırdan kendi düzeninizi oluşturmak için önerilen Elementor sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Elementor, çok kullanıcı dostu bir arayüz ve birçok kullanışlı özellik ile birlikte geldiğinden, bu popüler WordPress içerik düzenleyicisine aşina olmanız uzun sürmez.

Ayrıca, bu tema Elementor için ElementsKit eklentisiyle birlikte geldiğinden, web sitenizin üstbilgi ve altbilgi alanlarını özelleştirebilir, mega menüler oluşturabilir ve içeriğinize 40 ek öğe ekleyebilirsiniz. Bu ekleme sayesinde Elementor’u kullanmak artık çok daha heyecan verici.

Sitenizdeki tek tek sayfaları özelleştirmek için Elementor aracını kullanmanın yanı sıra, kullanımda olan renkleri ve yazı tiplerini sezgisel bir arayüz üzerinden ayarlayarak sitenizin genel ayarlarında da değişiklik yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili her şey öğretici videolarda ele alındığından, WordPress’te yeni olsanız da olmasanız da Instive ile şık ve profesyonel bir sigorta web sitesi başlatmanızı engellememelidir.

Konu ana sayfasındaki canlı demo web sitelerini inceleyerek Instive hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

9. Danışmanlık

danışmanlık-sigorta-wordpress-teması

Danışmanlık, oradaki iş, finans ve sigorta acentelerine uyum sağlayan esnek bir WordPress temasıdır.

Danışmanlık ile sigorta sitesi oluştururken birçok seçeneğiniz olacaktır. Çalışmak için, çoğu sigorta hizmeti web siteleri için mükemmel olan 18 demo var, diğerleri ise iyi bir eşleşme için yalnızca küçük ince ayarlara ihtiyaç duyuyor.

Eğer karar veremiyorsanız ve ana demoya ulaşırsanız, Danışmanlık sizi yarı yolda bırakmaz. Yeni sigorta acentenizin web sitesinde büyük bir hareketli kaydırıcı, en iyi hizmetlerinizin, referanslarınızın, müşteri logolarınızın ve blogunuzdaki haberlerin bulunduğu bir pano yer alacaktır. Ziyaretçilerin geri arama talep etmesine olanak tanıyan bir form eklemek de çok basittir.

Sigorta işinizin birden fazla yeri veya ofisi varsa, bu konu özellikle iyi bir seçenektir. Google Haritalar entegrasyonu, her bir ofisin ayrıntılarını paylaşmayı kolaylaştırırken, çok konumlu iletişim bilgileri paneli, ziyaretçilerinizin her şube için en önemli iletişim bilgilerini bulmasına yardımcı olur.

Kutunun dışında, Danışmanlık profesyonel bir sigorta acentesi web sitesi sunmaya yardımcı olur; ancak, temanın özelliklerini inceleyerek kalabalığın arasından sıyrılmak için kolayca özel bir site oluşturabilirsiniz.

10. Koridor

sigorta komisyoncusu-wordpress-teması

Broker, herhangi bir işletme için mükemmel olduğunu iddia ediyor ve WordPress ile bir sigorta web sitesi oluşturmaktan daha fazlasını yapıyor.

Web sitesi oluşturma veya WordPress kullanma konusunda yeniyseniz, tek tıklamayla demo içe aktarıcı, web sitenizi olabildiğince az çabayla kurmanıza yardımcı olacaktır. Diğer WordPress temalarından farklı olarak, Broker’ın demosu, bariz yer tutucu metin yerine gerçekçi içerik içerir. Bunun yararı, demo materyallerini düzenlediğinizde hangi içeriği ekleyeceğiniz ve nereye ekleyeceğiniz konusunda daha net bir fikre sahip olmanızdır.

Broker’ın yeni web sitenizi daha hızlı çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olabileceği diğer yollar, yararlı sayfa şablonları seçimini içerir. Bu şablonlar, sunmak isteyebileceğiniz farklı hizmet türlerinin yanı sıra hakkında, iletişim ve referanslar bölümleri gibi önemli sayfaları da kapsar.

Broker konusunun ilginizi çekebilecek bir diğer yönü de projeler bölümüdür. Bu özellik, şirketinizin geçmişte neler başardığını ve neler yapabileceğinizi paylaşmanız için size iyi bir fırsat verir. Tüm bunları ayarlamak zor görünebilir. Neyse ki, Broker konusundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir anlatımlı video eğitimleri kitaplığı var.

Broker, sigorta hizmetlerinizi tanıtmak için profesyonel bir web sitesi oluşturmak için harika olan popüler bir iş temasıdır.

11. FinansPlus

finansplus-iş-wordpress-teması

FinancePlus, sigortayla ilgili web siteleri sunacak çok şeyi olan başka bir çok amaçlı iş temasıdır.

Çok çeşitli projeleri kapsamak için FinancePlus temasının beş farklı ana sayfa düzeni vardır. Hiçbiri yaklaşımlarında çok spesifik olmadığından, her biri bir sigorta işletmesi web sitesi için iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca, önceden ayarlanmış 12 renk stili, 6 başlık düzeni ve kullanılacak Visual Composer sayfa oluşturucu aracı olduğundan, beş demodan herhangi birini kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bir demo ve web sitesi kurulumu seçtikten sonra, web sitenize tek tek içerik parçaları eklemek için önceden tasarlanmış şablonları kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi blog yazısı şablonları seçimi sayesinde, sigorta web sitenize bir haber blogu eklemek de kolaydır. Gerekirse web sitenize bir çevrimiçi mağaza bile ekleyebilirsiniz. Önde gelen WooCommerce eklentisi için tam destek sayesinde, ürünleri ve hizmetleri doğrudan sigorta web sitenizden satabilirsiniz.

FinancePlus, web sitenizin ihtiyaç duyması gereken tüm önceden tasarlanmış içeriği ve düzenleri içerir ve mümkün olan en kısa sürede bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

12. Aliko

Alico, altı tam web sitesi demosu ile profesyonel görünümlü bir sigorta WordPress temasıdır.

Sigorta web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size birkaç farklı seçenek sunan bir tema arıyorsanız, Alico incelemeye değer. Altı demonun tamamı güvenli WordPress web siteleri oluşturmak için oluşturulmuştur, bu nedenle her biri projeniz için uygun olmalıdır. Demolar, ticari sigorta için çok iyi çalışacak bir tasarım ve hayat sigortası konusunda uzmanlaşmış şirketler için iyi bir uyum ile birbirinden biraz farklı bir yaklaşıma sahip.

Hangi demoyu seçerseniz seçin, yalnızca varsayılan şablonları ve düzen ayarlarını kullanmakla sınırlı değilsiniz. Bu tema, Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile maksimum uyumluluk sağlamak için oluşturulduğundan, ticari olarak satılan bir tema ve şablon seti kullanıyor olsanız bile web sitenizi kurarken çok fazla yaratıcı özgürlük elde edersiniz. Buna yardımcı olmak için Alico, Elementor eklentisi için 50’den fazla eklenti modülüyle birlikte gelir ve sayfa düzenlerinize ücretli bir eklenti satın almanız dışında başka türlü yapamayacağınız daha da kullanışlı öğeler eklemenize olanak tanır. Elementor için kendiniz.

Ziyaretçilerinizin iletişim kurmasını sağlayan hazır iletişim formları ve mobil duyarlı tasarım gibi diğer Alico özellikleri, WordPress ile yüksek kaliteli sigorta web siteleri oluşturmak için bunu çekici bir seçenek haline getirmeye yardımcı olur. Bir aracı bul sayfası, bu temanın bir başka yararlı özelliğidir ve size ziyaretçilerinizin keşfetmesi için kendi güvenilir danışmanlar dizininizi oluşturma yeteneği verir.

Zarif ve son derece esnek sigorta WordPress temaları söz konusu olduğunda, Alico’yu yenmek zordur.

13. Finans

finans-wordpress-teması

Finans, çeşitli iş odaklı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Temanızın sunduğu farklı ana sayfa seçenekleri arasında, sigorta siteleri için mükemmel bir seçimdir. Ana sayfanın diğer varyasyonları, finans, danışmanlık ve muhasebe ile ilgili projeler için çok uygundur. Ancak, tüm bu tasarımlar ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde hızlı bir şekilde özelleştirilebilir.

Finans WordPress teması, sunduğunuz hizmetleri daha etkili bir şekilde açıklamanıza ve tanıtmanıza yardımcı olmak için kullanışlı bir dizi dahili sayfa şablonu içerir. Hizmetler şablonu, hedef kitlenize yardımcı olabileceğiniz farklı yolları yıkmak için harikadır ve aynı zamanda neden rakipleriniz yerine sizi seçmeleri gerektiğini de açıklar.

Finans ayrıca bir dizi farklı başlık düzeni içerir. Bu seçenekler, sitenizin önemli gezinme alanı için doğru düzeni seçmenin hızlı bir yolunu sunar. Bazı başlık seçenekleri, iletişim bilgilerinizi vurgularken, diğerleri en önemli içeriğinizin bağlantılarını görüntülemeye odaklanır. Sadece birkaç tıklamayla web sitenize uygulayabileceğiniz önceden tanımlanmış altı renk paleti sayesinde renk şemalarını değiştirmek çok kolay.

Finans, web sitenizi mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olurken, yine de size tasarıma kendi kişisel dokunuşlarınızı ekleme seçeneği sunar.

14. VEDA

konu-sigorta-ban

VEDA, sigorta web siteleri için aralarından seçim yapabileceğiniz bazı iyi seçenekler de dahil olmak üzere 200’den fazla web sitesi demosu ile gerçek bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Aslında, VEDA’ya düzenli olarak yeni demolar ekleniyor ve bu da onu çok çeşitli projeler için uygun bir konu haline getiriyor. Bununla birlikte, bir sigorta web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, uygun olabilecek birçok iş odaklı demo vardır.

Etkileyici bir demo koleksiyonuna ek olarak, VEDA aynı derecede ilginç bir özellik listesine sahiptir. Pakette, iki premium slayt gösterisi eklentisinin yanı sıra ticari bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı bulacaksınız. Bu sayede sigorta web sitenizi kolayca özelleştirebilir ve sürükleyici kaydırıcılar ekleyebilirsiniz. Tema özelleştirme seçenekleri de yetersizdir ve size sigorta web sitenizin neredeyse her yönünü özelleştirme olanağı verir.

Uygun bir demo seçtikten sonra, başlamak yalnızca içeriği içe aktarmak ve ardından kendi demonuzla değiştirmekten ibarettir.

15. Sis

sis-güvenli-tema

Mist, sigorta web siteleri için ideal olan çeşitli demolara sahip başka bir çok amaçlı WordPress temasıdır.

Mist web sitesindeki demolar arasında, bir sigorta web sitesi oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir demo bulacaksınız. Bu sigorta demosu, ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize yardımcı olacak tam ekran bir içerik kaydırıcısına, hizmetlerinizi açıklamaya ve ekibinizi tanıtmaya yardımcı olacak modüllere ve ayrıca müşteri referanslarını yayınlamaya yönelik bir araca sahiptir. Ancak, diğer Mist demoları gibi, sigorta seçeneği de birçok farklı şekilde kolayca yeniden düzenlenebilir, özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir.

Özel olarak tasarlanmış sigorta demosu size çekici gelmiyorsa, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok iş odaklı seçenek vardır. Entegre sayfa oluşturma aracı sayesinde, işletmeniz için mükemmel sigorta web sitesini oluşturmak için diğer demolardan herhangi birini kolayca özelleştirebilirsiniz.

Sunacak o kadar çok şey var ki, Mist gelişmiş bir WordPress teması gibi görünebilir ve bu nedenle kullanımı zor. İşlevlerin listesi kesinlikle gelişmiştir. Ancak, çevrimiçi video belgeleri sayesinde, bu konudan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı ve mükemmel sigorta web sitesini nasıl oluşturacağınızı bulmakta sorun yaşamamalısınız.

Sürekli eklenen yeni özelliklerle Mist, kesinlikle işletmenizle birlikte büyüyecek bir temadır.