Yaratıcı ajanslar için en iyi 26 WordPress teması

İşletmenizin başarılı olmasını istiyorsanız, ajansınız için doğru web sitesini oluşturmak çok önemlidir. Ajansınız aracılığıyla ne tür hizmetler sunuyor olursanız olun, aynı alanda aynı müşteriler için savaşan birçok rakip mutlaka olacaktır. Bu nedenle web siteniz için en iyi ajans WordPress temasını seçmek çok önemlidir.

Bu tema koleksiyonunda projeniz için mükemmel bir şey bulacağınızdan eminiz. Bazı demoları denemek ve özellik listelerine göz atmak için zaman ayırırsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan temayı yakında bulacaksınız.

Ardından tek yapmanız gereken demoyu içe aktarmak, gerekli değişiklikleri yapmak, kendi içeriğinizi eklemek ve işletmenizin hak ettiği müşterileri çekmeye başlamaya hazır profesyonel bir WordPress ajans web sitesine sahip olmak.

Ajansınız için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için, göz önünde bulundurulması gereken tema özellikleri arasında birden fazla demo, iyi bir tema özelleştirme seçenekleri seti ve elbette vizyonunuza uygun bir düzen bulunur. Web sitenizi gerçekten özelleştirmek istiyorsanız, ek yaratıcı seçenekler için Görsel Besteci gibi bir sayfa oluşturucu eklentisi içeren bir tema da aramak isteyebilirsiniz.

1. Kod çözme

Uncode, çok amaçlı bir WordPress temasıdır, ancak esnekliği ve pakete dahil olan özel tasarlanmış demolar sayesinde gerçekten bir ajans teması olarak öne çıkıyor.

Uncode ile web sitenizi kurarken, daha yaygın olarak bilindiği gibi çeşitli farklı konseptler veya demolar arasından seçim yapabilirsiniz. Uncode ile, birçok farklı ajans türü için web siteleri oluşturmaya mükemmel şekilde uyan bir dizi de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla kavram vardır.

WordPress web sitenize hangi demoyu aktarmayı seçerseniz seçin, Uncode özelliklerinden herhangi birini kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu, tam ekran arka plan resimlerini ve videolarını görüntüleme, hareketli kaydırıcılar oluşturma, işinizin çekici portföylerini görüntüleme, müşteri referanslarını tanıtma ve müşteri ve müşteri logolarını tamamen duyarlı bir tasarımda vurgulama yeteneğini içerir.

Web siteniz için oluşturabileceğiniz kaydırıcılar, önde gelen LayerSlider ve Revolution Slider eklentileriyle çalışır. Bu iki güçlü kaydırıcı eklentisine sahip olmak, ajansınızın çalışmalarını animasyonlu bir slayt gösterisi kullanarak çeşitli biçimlerde görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir. Demoları oluşturan sayfa şablonlarından herhangi birini özelleştirmenize veya sıfırdan kendinizinkini oluşturmanıza yardımcı olacak premium Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisine de erişebileceksiniz.

Kod çözme ajans demoları, çeşitli stilleri kapsadıkları ve en yeni ve en iyi web tasarım trendlerinin çoğunu içerdiği için göz atmaya değer.

2. Oşin

Ajanslar, parçalarının toplamından daha fazlası olsa da, sonuçta iyiyi harikadan ayıran ürettikleri işlerdir. Oshine’deki geliştiriciler bunu anlıyor ve işinizi öne ve merkeze koyan şık bir tema buldular.

Oshine, yaratıcı nişleri hedefleyen başka bir çok amaçlı temadır ve ajanslara 42 demo şablonu arasında iyi hizmet verilir. Bununla birlikte, diğer temaların çoğundan farklı olarak, Oshine, tasarımın daha da iyileştirilmesi için özel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanır; dahil edilen Ana Kaydırıcı eklentisi, kahraman kaydırıcıları, harekete geçirici mesajları ve işinizin göze çarpan tam ekran görüntülerini halleder. .

Çalışmalarından bahsetmişken, Oshine’ın portföyünü sergileme yaklaşımı kesinlikle benzersiz. Mevcut seçeneklerin çokluğu göz önüne alındığında, çalışmanızı sergilemenin neredeyse sınırsız yolu vardır. Özel panelden sekiz kaydırma seçeneği ve yedi başlık stili arasından seçim yapabilir, öğe cilt paylarının genişliğini kontrol edebilir, sütunlar ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

İşinizi ana satış noktası olarak gören bir dijital ajanssanız, Oshine’ın yaklaşımını takdir edeceksiniz. Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği göz önüne alındığında, ajans web siteniz için hemen hemen her tasarımı yaratma gücüne ve esnekliğe sahip olacaksınız.

3. Werkstatt

werkstatt-ajans-wordpress-teması

Werkstatt, WordPress ile ajans web siteleri oluşturmak için mükemmel olan yaratıcı bir portföy temasıdır.

Başlamanıza yardımcı olmak için Werkstatt, önceden tasarlanmış üç ajans web sitesi demosuna sahiptir. Ancak, diğer Werkstatt demolarının çoğu da projeniz için uygun olabilir. Hangi demoyu seçerseniz seçin, içeriği hızlı bir şekilde WordPress web sitenize aktarabilirsiniz. Tek tıklamayla demo içe aktarma aracı, yeni web sitenizi çevrimiçi hale getirme sürecini büyük ölçüde basitleştirir. Ardından kendi içeriğinizi sitenize eklemek ve temada değişiklik yapmak size kalmış.

Werkstatt’ın demolarının öne çıkan özelliklerinden bazıları, cesur modern tasarımları, ziyaretçilerinizin ekranlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan tam genişlikli düzenler ve hedef kitlenizin en iyi içeriğinizi bulmasını kolaylaştıran özel gezinme alanlarını içerir.

Ajans web sitenizin daha fazla müşteri kazanmasına yardımcı olacak içeriği yayınlamak söz konusu olduğunda, Werkstatt tüm doğru şablonlara sahiptir. Bu düzenler ana sayfayı, portföyü, projeleri, hakkında sayfaları ve blogu kapsar. Web sitenizin portföyünün ve tamamlanmış projeler bölümünün doğru görünmesini ve hissettirmesini sağlamak için üzerinde çalışabileceğiniz birkaç şablon vardır.

Bu konuda önemli özelleştirme çalışmaları yapmanız gerekiyorsa, Werkstatt, Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracını içerir. Bu sayede herhangi bir kod yazmanıza gerek kalmadan demo içeriği düzenleme için açabilirsiniz. Ayrıca bu ajansın WordPress tema panosu aracılığıyla sitenizde genel değişiklikler yapabilirsiniz.

Werkstatt, çeşitli ajans web sitesi projeleri için ideal olan modern ve zarif bir WordPress temasıdır.

4. Mücevher

mücevher-yaratıcı-ajans-teması

TheGem, etkileyici ajans odaklı demolar ve özellikler içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

TheGem’in sunduğu 40 demo arasında, özellikle ajanslar için oluşturulmuş 7 tanesini bulacaksınız. İster bir dijital ajans, medya şirketi, mimarlık firması veya hatta emlak ajansı için bir web sitesi oluşturuyor olun, kullanıma hazır, önceden oluşturulmuş bir demo bulacaksınız.

Önceden oluşturulmuş web sitesi demolarına ek olarak, TheGem ayrıca önceden oluşturulmuş diğer içeriklerden oluşan bir kitaplık içerir. Web sitenizi kurarken, önceden tasarlanmış 150’den fazla sayfa şablonu arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca 20’den fazla gezinme düzeni ve birçok blog düzeni vardır. TheGem, aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla şablonla portföy ve galeri düzenlerinde de eksik değil. Bu şablonların tümü herhangi bir şekilde birleştirilebilir ve mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olur.

TheGem ayrıca inanılmaz derecede esnek bir WordPress ajans temasıdır. Pakette Görsel Besteci sayfa oluşturma aracını bulacaksınız. Bu sezgisel premium eklenti, dahil edilen şablonları düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca temada yerleşik olarak bulunan bir dizi ayar ve özelleştirme seçeneği vardır. Bu sayede, oluşturmaya çalıştığınız web sitesi türü için onları daha uygun hale getirerek 40 demodan herhangi birini değiştirmekte sorun yaşamazsınız.

TheGem’in öne çıkan diğer özellikleri arasında iki premium slayt gösterisi aracı, video arka planları ve paralaks kaydırma için tam destek, 20’den fazla özel widget ve ihtiyaç duyduğunuz kadar çok sayıda özel kenar çubuğu oluşturma yeteneği yer alıyor.

TheGem, kullanıma hazır bir ajans teması arayanların yanı sıra daha fazla özel gereksinimleri olan herkes için harika olan çok heyecan verici yeni çok amaçlı bir temadır.

5. Denemek

Trydo, 17’den fazla web sitesi demosuna sahip bir portföy ve yaratıcı ajans WordPress temasıdır.  

İster geleneksel bir ajans web sitesi oluşturmak ister hizmetlerinizi tanıtmak için bir çevrimiçi portföy sitesi başlatmak istiyorsanız, Trydo hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özelliklere ve demolara sahiptir. Trydo paketinde, bir yaratıcı ajans demosu ve daha iş odaklı tasarımlar dahil olmak üzere bir dizi farklı ajans demosu bulacaksınız. Ajansınızın web sitesinin merkezine kendi kişiliğinizi koymak istiyorsanız, bu durumda çok işe yarayacak bazı demolar var.

Portföy ve ajans açılış sayfası şablonlarının yanı sıra bir kreatif ajans açılış sayfası şablonu da vardır. Tam bir web sitesi başlatmaya hazır değilseniz, ancak çevrimiçi bir varlık oluşturmak istiyorsanız bu yararlı olacaktır. Açılış sayfası şablonu, birçok dahili sayfa içeren eksiksiz bir web sitesi oluşturmaya gerek kalmadan hizmetlerinizi tanıtmanıza ve potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olacak birçok bölüm ve öğeye sahiptir.

Dahili sayfalar söz konusu olduğunda, Trydo size birlikte çalışabileceğiniz birçok şablon sunar. Bu nedenle, Trydo ile web sitenize bir blog, bilgi, portföy ve hizmetler sayfası eklemek çok kolay. Bu şablonların çoğunun birkaç farklı varyasyonu olduğundan, çok fazla özelleştirme gerektirmeden web siteniz için iyi çalışan birini bulabilmelisiniz.

Herhangi bir özelleştirme görevi yapmanız gerekiyorsa, Elementor web sitesi oluşturucu eklentisi bu temayla tamamen uyumludur. Bu sayede, demo şablonları ve sitenize eklediğiniz diğer içerikler de dahil olmak üzere web sitenizle ilgili her şey özelleştirilebilir. Web sitelerinde daha da yaratıcı olmak isteyenler için, temayı bu düzeyde özelleştirmeyi kolaylaştırmak için Trydo kodu iyi belgelenmiştir.

İyi bir ajans demoları seçkisi ile Trydo, yeni web siteniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir.

6. Kalyum

kalium-yaratıcı-ajans-teması

Bu koleksiyondaki seçeneklere göz atarken, meşgul olan bazı temalar bulacaksınız, diğerleri ise daha kontrollü bir düzen sunuyor. Kalium, eşit olmasa da iki ideolojiyi bölmeye ve öne çıkmak için yeterince şey yapmaya çalışıyor.

Kalium, yaratıcı profesyonellere yöneliktir, ancak demo şablonları, yaratıcı olmayanlar için uygun düzenler de içerir. Her durumda, çoğunlukla, basit, uygulamalı yaratıcı çalışmayı teşvik etmede diğerleri kadar iyi olan minimal, tek renkli bir görünüm elde edeceksiniz. Ek olarak, varsayılan Inconsolate yazı tipi (genellikle komut satırı metnini görüntülemek için kullanılır), Kalium’a modern yaratıcı tasarımcılara uyacak bir serseri havası verir.

Ek olarak, tasarımınızı geliştirmeye yardımcı olacak bir dizi ince öğe vardır. Yeni başlayanlar için Kalium, her birini ayrı ayrı heceleyen bir dizi önceden tanımlanmış sözcük arasında dolaşan ve temel özelliklerinizi göz alıcı bir şekilde sergilemek için mükemmel olan bir “otomatik yazma” öğesi içerir. Boyunca kullanılan animasyonlar da zevkli bir şekilde uygulanmış ve sitenizdeki içeriği olması gerektiği gibi ön plana çıkarmıştır.

Aranızdaki bilim adamı olmayanlar için Kalium, Latince potasyum demektir. Bu uygun bir isim – bu, ajans web sitenizi oluşturmak için sıcak bir konu ve birinci sınıf bir çözüm.

7. Artem

Artem, yaratıcı ajansınızın web sitesine modern bir görünüm kazandırmak için minimalist bir tasarıma sahiptir.

Artem web sitesi demosu açık ve koyu versiyonlarda gelir ve bu sayede yaratıcı ajansınıza en uygun stili hızlıca uygulayabilirsiniz. Bu temayla birlikte gelen önceden oluşturulmuş web sitesi bölünmüş ekran düzeni kullandığından, siteniz kesinlikle benzersiz ve ilginç bir düzene sahip olacaktır. Bu nedenle, kreatif ajansınız kalabalığın arasından sıyrılması gereken projeler üzerinde çalışacaksa, Artem’i seçmek doğru türde müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

Ziyaretçileriniz varsayılan ana sayfa düzeninin bölünmüş ekran slayt gösterisinde gezinirken, yaratıcı ajansınızın yaklaşımını açıklamak için kullanılabilecek bir resim ve metin kombinasyonunu görebilir ve onun müşterileri için ürettiği çalışmaların bir kısmını paylaşabilir. . Ziyaretçileriniz, ajansınızın yer aldığı projelerin tüm ayrıntılarını görmek için istedikleri zaman web sitenizin portföy bölümüne tıklayabilir. İyi portföy şablonları seçimi sayesinde, bu tür içerikleri çevrimiçi paylaşma konusunda birçok seçeneğiniz olacak.

Artem ile birlikte gelen tüm şablonlar, bu temayı yeni web sitesine hemen başlamak isteyen herkes için ideal kılıyor. Umarım sitenizi tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi Artem paketinde bulacaksınız. Ancak, belirli bir şablon gibi bir şey eksikse veya mizanpajlardan herhangi birini düzenlemeniz gerekiyorsa, bunu düzeltmek için desteklenen Elementor sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Elementor güçlü bir araç olduğundan, içeriğiniz için sıfırdan çok gelişmiş düzenler oluşturabilir veya alternatif olarak, yayınlamadan önce yazılarınızda ve sayfalarınızda bazı ayarlamalar yapmak için bu sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Artem, web sitenizin bir etki yaratmasına yardımcı olacak ilginç ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

8. Brunn

Brunn, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla web sitesi demosu olan yaratıcı ajanslar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

Yaratıcı ajansları, modern stüdyoları ve çevrimiçi portföy web sitelerini kapsayan önceden tasarlanmış demoların yanı sıra ürünleri, uygulamaları, hizmetleri ve daha fazlasını sergileme seçenekleriyle Brunn kesinlikle keşfetmeye değer. Brunn paketindeki tüm içerik de tamamen özelleştirilebilir, bu temayı yaratıcı ajans web siteleri için hazır bir çözüm arayanlar ve ayrıca temel olarak kullanabilecekleri bir tema arayanlar için iyi bir seçim haline getiriyor. . daha kişiselleştirilmiş bir proje için.

Herhangi bir özelleştirme çalışması yapmaya karar verirseniz, önceden tasarlanmış içeriği düzenlemek için yerleşik WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanabilirsiniz. Bu aracın sürükle ve bırak arayüzü, Brunn’ın demolarını oluşturan farklı öğeleri karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır. Bu nedenle, örneğin çevrimiçi portföy web sitesi demosunda beğendiğiniz bir şey görürseniz ve bunu yaratıcı ajans demosu ile kullanmak isterseniz, bu bir sorun olmamalıdır. Brunn çevrimiçi olarak iyi bir belge seti ile birlikte geldiğinden, bu konuyu özelleştirmenize yardımcı olacak talimatları bulabilmeniz gerekir.

Web sitenizi kurarken, bu temanın, yaratıcı ajans hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmanıza yardımcı olabilecek birçok öğe içerdiğini fark edeceksiniz. Kimlerle çalıştığınızı paylaşmak üzere müşterinizin ayrıntılarını eklemeniz için hazır olan müşteri tanıtım modülü, sosyal medya içeriğinizi web sitenizde yayınlamak için Instagram besleme widget’ı ve görüntülenecek fiyatlandırma tablosunun öğesi bunlara örnek olarak verilebilir. Yaratıcı ajansınızın paketleri ve hizmetleri, okunması kolay bir formatta. Ancak, bu temanın pek çok özelliği, ayarı ve widget’ı olduğundan, Brunn ile tam olarak nelerin mümkün olduğunu görmek için demoları kendiniz izlemek en iyisidir.

12 farklı demo, Brunn’ı yaratıcı ajans web sitenizi oluşturmak için uygun hale getirmelidir.

9. Maaucuni

Maaucuni, zengin ajans odaklı içerik ve özelliklere sahip çok amaçlı bir yaratıcı WordPress temasıdır.

Maaucuni temasına dahil edilen yedi demo arasında, WordPress ile bir ajans web sitesi oluşturmak için çok iyi çalışacak en az bir seçenek var. Ancak portföy seçenekleri de dahil olmak üzere diğer demolar da bu tür bir proje için uygun olmalıdır. Hangi demoyu seçerseniz seçin, yalnızca şık ana sayfa düzenlerine değil, aynı zamanda sitenizin ihtiyaç duyması gereken tüm dahili sayfalar için şablonlara da erişebileceksiniz.

Ek şablonlar sitenizin hakkında, hizmetler ve iletişim bölümlerini kapsadığından, Maaucuni ile yaratıcı ajans web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız. Çoğu şablonun üç iletişim sayfası düzeni gibi birden çok sürümü olduğundan, bu temayla çok çeşitli seçenekler elde edersiniz. Daha kişisel ihtiyaçları olanlar için bu tema, mevcut şablonları düzenleyebilmenizi ve belki de en önemlisi sitenizin diğer alanları için yeni sayfa düzenleri oluşturabilmenizi sağlayacak güçlü bir sayfa oluşturucu içerir. Sayfa oluşturucu kendi yararlı öğeler kitaplığını içerdiğinden, kaydırıcılar, video oynatıcılar ve fiyatlandırma tabloları gibi özellikleri yaratıcı ajansınızın web sitesine kolayca ekleyebilirsiniz.

Web sitenize bir blog eklemek bu konuyla karmaşık değildir. Yeni bir WordPress blog gönderisi oluşturun, tema paketinden bir şablon seçin ve içeriğiniz sitenizin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan şık bir tasarımda yayınlansın. Bu tema aynı zamanda güzel bir dizi portföy şablonu içerdiğinden, bitmiş çalışmalarınızı ve projelerinizi görüntülemek Maaucuni ile aynı derecede kolaydır.

Maaucuni, ajans web siteniz için kullanışlı özellikleri bazı gerçekten yaratıcı şablonlarla birleştirerek iyi bir iş çıkarıyor.

10. Çalışma 8 

stüdyo-8-wordpress-teması

Studio 8 ve ana sayfada arka planda harika bir video gösterebilme özelliği, çevrimiçi varlıklarını geliştirmek isteyen tüm yaratıcı ajanslar için harika bir seçenektir.

Multimedya ana sayfasındaki kaydırıcı aracılığıyla video arka planlarını görüntülemenin yanı sıra, slayt gösterisine veya her ikisinin bir kombinasyonuna kolayca fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz, web sitenize gelir gelmez en iyi içeriğinizi görmek için ana sayfadaki kaydırıcıyla etkileşime girebilir.

Studio 8 çok esnek bir tema olduğundan, ziyaretçileriniz ana sayfayı aşağı kaydırdıkça, çok çeşitli farklı içerik türlerini görüntüleme seçeneğiniz vardır. Tercihlerinize bağlı olarak bu, markanız hakkında bilgiler, portföyünüzdeki öğeler, müşteri referansları, blogunuzdaki içerikler ve çok daha fazlasını içerebilir.

Studio 8, profesyonelce tasarlanmış bir hizmet şablonu ve fiyatlandırma paketlerinizi görüntüleme seçeneği de dahil olmak üzere önceden tasarlanmış bir dizi sayfa içerir. Dahil edilen tüm temel özelliklerle, sitenizi bir esinti haline getirir. Önceden tanımlanmış şablonların çoğu için, iki farklı hakkında sayfası gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçeneğiniz olacaktır.

Ayrıca, çalışmanızı işiniz için doğru şekilde sergilemenize olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda portföy şablonu ve tasarımı vardır. Studio 8’in tasarımı tamamen duyarlıdır ve kolay içe aktarma özelliği sayesinde tema sadece birkaç tıklamayla kurulabilir ve yapılandırılabilir. Studio 8, WP Look Studio ekibinde mevcut olduğundan, tüm temalar için uygun fiyatlı bir seçenek de dahil olmak üzere çeşitli farklı fiyatlandırma planlarında kullanılabilir.

Studio 8, ziyaretçinin ekranını içerikle doldurmaktan korkmayan büyük, cesur bir tasarıma sahiptir. Doğru içeriğe sahipseniz, bu konunun size sunacağı çok şey var.

11. Önlemek

Avo, son derece özelleştirilebilir bir yaratıcı ajans WordPress temasıdır.

Avo, WordPress için en popüler iki sayfa oluşturucu eklentisiyle çalıştığından, bu temayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmede sorun yaşamamalısınız. Ancak, Avo önceden oluşturulmuş 25’in üzerinde web sitesi demosu ile birlikte geldiğinden, yeni sitenizi kullanıma hazır hale getirmek için herhangi bir değişiklik yapmanız bile gerekmeyebilir.

Ajansınızın web sitesinde daha yaratıcı olmak istiyorsanız, Elementor ve WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentileri bu konuda yardımcı olabilecek iki uyumlu araçtır. Elementor, Elementor Pro’ya yükseltmeye karar vermediğiniz sürece sitenize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz ücretsiz bir eklenti olsa da, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Avo’nuzdan gelen premium bir eklentidir.

Avo tema paketi ayrıca Slider Revolution premium eklentisini de içerir. Demolar için kaydırıcılar bu araçla oluşturulduğundan, bunları düzenlemek için açabilir ve kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, özel slayt gösterilerinizi sıfırdan oluşturma veya Slider Revolution şablonlarından birini kullanma seçeneğidir.

Ayrıca WordPress Özelleştirici arayüzünden erişilebilen kontrolleri ve ayarları kullanarak web sitenizde değişiklikler yapabilirsiniz. Çoğu tema WordPress Özelleştirici aracılığıyla özelleştirilebilse de Avo, bu arayüz aracılığıyla sitenizde çok çeşitli değişiklikler yapmanıza olanak tanır. Avo demolarında web siteniz için tamamen uygun olmayan bir şey varsa, bu ayarlamaları yaparken sorun yaşamamalısınız.

Avo’nun iyi bir e-ticaret desteği vardır ve size ajansınızın web sitesinden ürün satma veya hizmetleri için ödeme alma seçeneği sunar. Avo, özellikle WooCommerce eklentisi ile çalışır ve web sitenizin herhangi bir e-Ticaret bölümünün ihtiyaç duyabileceği tüm şablonlara sahiptir.

Avo, bitmiş yaratıcı ajans web sitenizin nasıl görünebileceği konusunda size kesinlikle birçok seçenek sunar.

12. POFO

POFO, WordPress ile bir ajans web sitesi başlatma sürecini basitleştirme konusunda harika bir iş çıkarıyor.

Hem deneyimli web sitesi sahipleri hem de yeni WordPress kullanıcıları düşünülerek tasarlanan POFO, neredeyse herkesin kendi zarif ve etkili ajans web sitesini oluşturmasına yardımcı olabilir. POFO’nun bunu nasıl gerçekleştirdiğinin bir kısmı, önceden oluşturulmuş web sitesi demolarından oluşan etkileyici kitaplığı aracılığıyladır. Çeşitli proje türlerini ve web tasarım stillerini kapsayan tasarımlarla, vizyonunuza uyan ve web sitesi hedeflerinizle uyumlu olan uygun bir seçenek bulabilmelisiniz.

POFO tema paketinde önceden oluşturulmuş ajans web sitesi demoları olmasına rağmen, diğer demolar kontrol edilmeye değerdir ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde kolayca ayarlanabilirler. Örneğin, portföy web sitesindeki demolardan biri gözünüze çarparsa, bir kreatif ajans sitesi için iyi çalışması için düzeni değiştirmek çok fazla çalışma gerektirmez. POFO paketindeki, eskiden Görsel Besteci olarak bilinen WPBakery Sayfa Oluşturucu gibi araçlarla, özel web sayfası düzenleri oluşturmak veya mevcut şablonları değiştirmek nadiren daha kolay olmuştur. Güçlü sayfa oluşturma aracıyla birlikte diğer özelleştirme seçenekleri, POFO’nun deneyimli web sitesi oluşturucularına da hitap etmesine yardımcı olur.

Nispeten yeni bir WordPress teması olmasına rağmen, POFO şimdiden iyi bir başlangıç ​​yaptı. Bu konuyu inceleyen 5 kişiden 4,41’lik olumlu bir ortalama kullanıcı puanı ile, POFO’yu seçerseniz, sizin de memnun kalmanız için iyi bir şans var. Ayrıca, bu temanın ThemeForest’tan kalifiye bir yazar tarafından oluşturulmuş olması, değerli web siteniz için POFO’ya güvenip güvenmemeye karar verirken size ek güvenlik sağlamalıdır.

Yaratıcı ajans web sitelerine yoğun bir şekilde odaklanan esnek ve özelliklerle dolu bir WordPress teması için POFO’yu yenmek zordur.

13. Nur

Noor, yaratıcı bir ajans için çevrimiçi bir varlık oluşturmak da dahil olmak üzere her türlü web sitesi projesi için 40’tan fazla demoya sahiptir.

Yakın zamanda yapılan bir güncellemeden sonra, Noor’un eskisinden daha fazla demosu var ve size aralarından seçim yapabileceğiniz ajans merkezli seçeneklerden oluşan iyi bir seçim sunuyor. Noor paketinde bir yaratıcı ajans demosu varken, genel amaçlı ve dijital ajans seçeneği de dahil olmak üzere birkaç ajans demosu daha var. Bu nedenle, Noor tema paketinde web sitenize uygun bir şey bulma şansınız yüksektir.

Uygun bir demo bulduğunuzda, onu birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarabilirsiniz. Ardından, herhangi bir özelleştirme çalışması yapmak için yerleşik görsel sayfa oluşturucu aracını kullanmaya mı yoksa demo içeriğini kendi metin ve görsellerinizle değiştirmeye mi karar vermek size kalmış. Acente web sitenize bir portföy eklemek istiyorsanız, Noor’un tam da bunu yapmak için birçok yararlı şablonu vardır. Ayrıca, yaratıcı ajans sitenize yeni bir bölüm eklemeyi kolaylaştıran, birlikte çalışabileceğiniz eksiksiz bir blog şablonu seti de vardır.

Noor, birden çok başlık ve kenar çubuğu düzeniyle birlikte geldiğinden, önceden oluşturulmuş reklam ajansı demosunu herhangi bir kodu düzenlemeye gerek kalmadan tercihlerinize uyacak şekilde yapılandırmak kolaydır. WordPress panonuzun içinden tema seçenekleri panelini açmanız ve ardından web siteniz için en iyi sonucu verecek başlık ve kenar çubuğu düzenlerine tıklamanız yeterlidir. Yukarıda bahsedildiği gibi, ajansınızın web sitesi tasarımında daha yaratıcı olmak istiyorsanız, site tasarımınızın tam kontrolünü ele geçirmek için yerleşik Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz.

Noor, yaratıcı ajans web sitenizi diğerlerinden farklı kılacak çok etkileyici şablonlara ve tasarımlara sahiptir.

14. Ajans

ajans-wordpress-teması

Ajans, yaratıcı hizmetlerinizi veya şirketinizin veya kuruluşunuzun hizmetlerini tanıtmak için profesyonel bir web sitesinin oluşturulmasını kolaylaştırır.

The Agency tema ana sayfasının benzersiz tasarımı, size markanızı yüksek çözünürlüklü, tam ekran arka plan resimleriyle sergilemek için harika bir fırsat sunar. Bu konunun iç sayfaları da gözden kaçmamıştır. Cesur renk seçenekleri ve yaratıcı düzenler ile web sitenizdeki her yazı veya sayfa ekranda gerçekten göze çarpacaktır.

Bu temanın geliştiricileri, Ajans’ı kullanırken web sitenizin mümkün olduğunca çabuk yüklenmesini sağlamak için büyük çaba harcadı. Ayrıca, kullanımı kolay tema seçenekleri kontrol paneli sayesinde web sitenizin birçok yönünü özelleştirebilirsiniz. Pakete bir çocuk teması da dahil edilmiştir. Bu, gelecekteki güncellemeler tarafından çalışmanızın kaldırılması konusunda endişelenmenize gerek kalmadan web sitesi tasarımınızı daha fazla özelleştirmenizi kolaylaştırır.

Ajans, kendi başına mevcut olmasının yanı sıra, WP Look Studio’nun çok temalı WordPress tema paketinin bir parçası olabilir.

15. Weston

weston-ajans-wordpress-teması

Sağlam, güvenilir, esnek: mükemmel ajansın özellikleri. Ayrıca, bunların hepsi Weston öğeleridir ve ajans web sitenizi oluşturmak için bir referans konusudur.

Weston, ajanslar da dahil olmak üzere her türlü yaratıcı çabayı kapsayan 12 demo şablonu (“kavramlar” olarak adlandırılır) içerir. Bu tam genişlikte şablon, markanızın güven oluşturmasına ve profesyonelliği iletmesine yardımcı olacak bir dizi öğenin yanı sıra video ve paralaks arka planları sunar. Son müşteri çalışmalarını sergilemek için resim karuselleri, sosyal kanıtları göstermek için referans öğeleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı düzen ile son derece işlevsel bir portföy var.

Ayrıca, Weston bir dizi özelleştirme seçeneğine sahip olsa da, akla gelebilecek hemen hemen her web sitesi düzenini oluşturabileceğiniz iki popüler eklenti (Visual Composer ve Slider Revolution) dahil edilmiştir.

Genel olarak, Weston’ın iyi bir ajansla pek çok ortak noktası var – işi sorunsuz bir şekilde halletmek için doğru miktarda işlevsellik sunuyor. Web tasarımcıları arasında popüler bir seçim olacak ve dikkate değer.

16. Dendrit

Dendrite, yaratıcıların projeleri için doğru türde web siteleri oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan esnek bir WordPress temasıdır.

Özel olarak tasarlanmış iki yaratıcı ajans düzeni de dahil olmak üzere dokuz web sitesi demosu ile Dendrite, bu en iyi ajans WordPress temaları koleksiyonundaki yerini kolayca kazanır. Her iki ajans web sitesi demosu, hedef kitlenizi kazanmanıza ve ziyaretçileri yeni müşterilere dönüştürme şansınızı artırmanıza yardımcı olacak şık tasarımlar içerir. Dendrite ajansı demo açılış sayfaları, tam ekran düzenlerine ek olarak, mesajınızı iletmenize yardımcı olacak birçok faydalı öğe ve bölüm içerir. Animasyonlu metinler ve portföy alıntılarından ekip üyesi profillerine ve müşteri referanslarına kadar,

Ancak, bu tema ile yaratıcı olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçları Dendrite paketinde bulacaksınız. Visual Composer, sitenizdeki içeriğin tek tek özelleştirilmesine yardımcı olurken, gelişmiş tema seçenekleri kontrol paneli, bir düğmeye dokunarak web sitenizde site genelinde değişiklikler yapmanıza olanak tanır.

Özel olarak tasarlanmış iki ajans demosuna ek olarak, kişisel web sitesi demoları, çevrimiçi portföy seçenekleri ve bir dizi şık blog düzeni bulacaksınız. Dendrite’ın farklı demo öğelerini karıştırma ve eşleştirme yeteneği sayesinde, yeni ve benzersiz bir şey yaratmak için her bir demodan favori bölümlerinizi birleştirebilirsiniz.

Dendrite, boş bir tuvalden başlamak zorunda kalmadan yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza izin verecek bir temadır.

17. Awam

Awam, her tür ve boyutta yaratıcı ajans web siteleri oluşturmak için tasarlanmıştır.

Web sitenizi rekabetten ayırmak için Awam’ın şablonları, animasyon efektlerinden iyi bir şekilde yararlanır. Buna, sayfalar arasında gezinirken ateşlenen yükleme animasyonları ve animasyonlar dahildir. Ayrıca, sitenizin kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak özel bir fare imleci de vardır.

Awam, ajans siteleri kadar portföy web siteleri oluşturmak için de çalıştığından, bu tema paketi, çalışmanızı sergilemek için birçok farklı şablon içerir. Ajans web sitenize bir portföy bölümü eklemek istiyorsanız, Awam, üzerinde çalıştığınız projelerin detaylarını veya boş zamanlarınızda ürettiğiniz yaratıcı parçaları paylaşmanıza olanak tanır.

Çok çeşitli web sitesi şablonları sayesinde Awam, yaratıcı hizmetlerini çevrimiçi olarak sunan serbest çalışanlar ve ajanslar için uygun olmalıdır. Yeni başlıyorsanız ve serbest hizmetlerinize talep olup olmadığını görmek için pazarı test etmek istiyorsanız, Awam ve önceden tasarlanmış içeriği, kendinizi çevrimiçi ortamda tanıtmak için hızlı bir şekilde bir web sitesi başlatmanıza yardımcı olabilir. Halihazırda başarılı ajanslara sahip olanlar için Awam, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan doğru türde şablonlara da sahiptir.

Awam’ın demoları ve şablonları, uyumlu Elementor sayfa oluşturucu eklentisi kullanılarak ayarlanabildiğinden, sitenizin tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için önceden tasarlanmış içeriği değiştirmek çok fazla çalışma gerektirmez. Awam’ın tema paneli aracılığıyla sitenizin yazı tipleri ve renkler gibi genel tasarım ayarlarını özelleştirmeniz de kolaydır. Çevrimiçi olarak bu temanın nasıl kullanılacağını anlatan birçok faydalı video eğitimi olduğundan, WordPress deneyimi düzeyi ne olursa olsun herkes Awam’dan en iyi şekilde yararlanabilmelidir.

Geniş web sitesi demoları kütüphanesi, Awam’ı çoğu insanın kısa listelerinde yer almayı hak eden bir konu haline getiriyor.

18. Profesyonel Ajans

ajans-pro-tema-1

Agency Pro, popüler StudioPress Genesis Framework için zarif bir alt temadır.

Bu temayla, beş renk şeması ve ayrıca çeşitli sayfa şablonları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca tam ekran arka plan resimlerini web sitenize kolayca yükleyebilirsiniz. Ana sayfa düzeninizi oluşturmaya gelince, widget’ları kullanmak, mevcut öğeleri yerine sürükleyip bırakmayı kolaylaştırır.

Stüdyo web sitenizi güçlendirmek için hızlı yüklenen bir WordPress teması istiyorsanız, Agency Pro kesinlikle faturaya uyuyor.

19. Kretik

Cretic, yaratıcı ajans web sitesi için 20’den fazla modern demoya sahiptir.

Cretic teması, kendi benzersiz ve etkili yaratıcı ajans web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak iyi bir demo seçkisine sahiptir. Demolar, kişisel cüzdanlar, dijital ajanslar ve yaratıcı hizmet sağlayıcılar dahil olmak üzere birkaç farklı senaryoyu kapsar. Dolayısıyla ister tek başınıza ister daha büyük bir ekibin parçası olarak çalışın, Cretic işletmeniz için çevrimiçi yaratıcı bir varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalıdır.

Tüm Cretic şablonları, web sitenizi geliştirmenize yardımcı olacak birçok yararlı öğeyle doludur. Bu sayede, hepsi standart olarak dahil edildiğinden referans karuselleri, kaydırıcılar ve video oynatıcılar gibi özellikleri sitenize ekleme konusunda endişelenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tüm şablonlar, hakkında, hizmetler, iletişim ve blog sayfaları gibi demolarda da bulunabilir.

Modern, iyi tasarlanmış bir WordPress temasından beklediğiniz gibi, demoları hızlı bir şekilde WordPress panonuza çok kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu temadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak video eğitimleri var, ancak WordPress deneyim seviyeniz ne olursa olsun, başlarken sorun yaşamamalısınız.

Demo içeriği içe aktarıldıktan sonra, onu olduğu gibi kullanabilir veya işletmenizin talep ettiği benzersiz yaratıcı ajans web sitesini oluşturmak için özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Cretic ile hiçbir ek ücret ödemeden sağlanan premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi sayesinde bu özelleştirme işini gerçekleştirmek çok kolay. Ayrıca bu temayı ve web sitenizi kontrol panelinden özelleştirebilir ve size yazı tiplerini, renkleri ve diğer birçok görüntü ayarını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

100’den fazla içerik şablonuyla Cretic, yeni web siteniz için önceden tasarlanmış yeterli materyale sahip olmalıdır.

20. Herhangi

herhangi bir ajans-konu

Sürükleyici bir deneyim sunmak, yaratıcı çalışmanın en çekici özelliklerinden biridir ve bu duyguyu yeniden üretebilen bir web sitesi kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Adı kesinlikle sıradan olmasa da, Any asla mülayim olarak etiketlenemeyecek ve sürükleyici niteliklerden yoksun bir parça.

Yüzeyde, Any minimalizm yayıyor. Tek renkli bir renk düzenine sahiptir ve çalışmalarınız tam ekran bir kaydırıcıda, dahil edilen Slider Revolution eklentisi sayesinde veya 14 farklı portföy düzeninden herhangi biri aracılığıyla merkezde yer alır. Bununla birlikte, baştan sona bulunabilecek çok sayıda animasyon göz önüne alındığında, Any minimalist eğilimlerini etkileşimli süslemelerle dengeler.

Herhangi biri, 15 farklı ana sayfa düzeniyle birlikte gelir. Bununla birlikte, dahil edilen Edge Slider ve Visual Composer eklentilerini birleştirerek, web sitenizin geri kalanını ziyaret eden ziyaretçileri karşılayan sürükleyici açılış veya giriş ekranları gibi aklınıza gelebilecek herhangi bir düzeni oluşturabilirsiniz – çok havalı ve göze çarpan özelliklere sahiptir.

Adı göz önüne alındığında, Any’nin başka bir “ben de” teması olduğunu düşünürdünüz. Uzak: Herhangi biri harika ve içerdiği eklentiler göz önüne alındığında, büyüleyici ve sürükleyici bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Benzersiz bir çevrimiçi varlığa ihtiyaç duyan dijital kreatif ajanslar için sadece bir bilet.

21. Notyum

notio-portföy-wordpress-teması

Notio, web sitenizin içeriğine doğru düzeni uygulamak için kullanılabilecek sayfa düzenleri ve şablonlarla doludur.

10 portföy düzenine, 8 ürün detay sayfasına ek olarak, bu tema premium Visual Composer eklentisini içerir. Bu, yalnızca bu popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracının görsel arayüzünü kullanarak web sitenizin herhangi bir yönünü ve düzenini kolayca özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ajans web sitenizi olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır duruma getirmenize yardımcı olmak için Notio, tek tıklamayla kurulum ve kurulum süreci sunar. Bu, tüm demo içeriğini, widget’ları, kaydırıcı içeriğini, ayarları ve daha fazlasını içe aktarır. Bu, temayı size ait kılmak için kendi özel içeriğinizi ekleme görevini size bırakır.

Notio’nun güzel bir ek özelliği, WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde oluşturulmuş olmasıdır. Bu, web sitenize kolayca bir alışveriş sepeti ekleyebileceğiniz anlamına gelir ve ziyaretçilerinize tek veya birden fazla ürün satmanıza olanak tanır.

Modern tasarımı ve sınırsız kişiselleştirme seçenekleriyle Notio, oldukça esnek bir ajans teması arayanlara hitap etmelidir.

22. Köprü

köprü-ajans-wordpress-teması

Bridge, 2014’teki lansmanından bu yana köklü bir ajans teması haline geldi ve şimdi sürüm 9’da.

Bu, web siteniz için Bridge’i seçerseniz, yıllar içinde sürekli olarak geliştirilmiş, denenmiş ve test edilmiş bir WordPress ajans teması alacağınız anlamına gelir. Web tasarım dünyasında iki yıl uzun bir süre, trendler hızla gelip gidiyor. Ancak, bu temanın aldığı sürekli güncellemeler nedeniyle, Bridge bu kategorideki en yeni ve en iyi temaları savuşturabilir.

Bridge’e düzenli olarak yeni ajans web sitesi demoları eklendi ve artık aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla demo var. Elbette bu demolardan bazıları ihtiyaçlarınız için diğerlerinden daha uygun olacaktır, ancak büyük olasılıkla aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir seçim vardır.

Büyüyen web sitesi demoları listesine ek olarak, Bridge, Tasarım Konseptleri adlı bir özelliğe sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 24 farklı tasarım modu vardır. Bu ajans WordPress temasında, Bridge’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak güçlü kaydırma araçları, sayısız özelleştirme kontrolü ve eksiksiz bir çevrimiçi destek videoları seti de bulacaksınız.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüksek kaliteli, modern ajans demosu ile, burada projenize uygun en az bir tane olduğundan emin olabilirsiniz.

23. Helikopter

helikopter-yaratıcı-wordpress-teması

Heli, ajans web siteleri için mükemmel olan bir dizi önceden tanımlanmış açılış sayfası içeren çok amaçlı bir yaratıcı WordPress temasıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tanımlanmış 35 web sitesi demosuna ek olarak, Heli’nin demo içe aktarma sürecini çok basit ve kullanımı kolay bulacaksınız. Sadece birkaç tıklamayla, yeni web sitenizin temellerini hazır ve çalışır hale getirerek bazı ayarları değiştirmenize ve kendi içeriğinizi eklemenize izin vereceksiniz.

Biraz daha yaratıcı olmak ve demolardan herhangi birini gerçekten özelleştirmek veya hatta sıfırdan kendinizinkini yapmak istiyorsanız, bu da sorun değil. Heli ajansı WordPress teması, güçlü Görsel Besteci sayfa oluşturma aracı da dahil olmak üzere bir dizi premium WordPress eklentisi içerir.

Seçtiğiniz demoya bağlı olarak, yeni ajans web siteniz tam ekran slayt gösterisi, video arka planları, sabit veya kayan menüler, çekici animasyon efektleri ve sitenizi çalışır duruma getirmeye yardımcı olacak sayısız başka özellik ve widget içerebilir. yarışma.

Heli, birçok farklı ajans açılış sayfası tasarımı sunan yaratıcı bir WordPress teması arayan herkes için iyi bir seçimdir.

24. Dani

dani-ajans-wordpress-teması

En iyi ajanslar bir şeyi bilir: Küçük ayrıntıları iyi yapmak bir işe kalite kazandırır. Dani sonuçta düşük konseptli reklam öğeleri için en iyisidir – görünüşte yüksek konseptli bir konudur ancak çok fazla derinliği vardır.

Yüzeyde Dani için çok az şey var. Her türden yaratıcı nişi kapsayan yedi demo şablonu ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört menü stili sunar. Öne çıkan tam ekran kahraman bölümleri oluşturmak için Dani’ye ayrıca Slider Revolution eklentisi dahildir.

Bahsettiğimiz gibi, Dani’yi bize gerçekten satan mikro ayrıntılardır ve karşılığında çalışmalarını müşterilerine satacaktır. Örneğin, yazı tipi zorlayıcı olmaksızın kalındır (yani okunması açık ve belirgindir) ve cilt üzerindeki ince kaydırma detayı, aksi takdirde statik olan bir web sitesinin hareket hissine izin veren zarif bir dokunuştur. .

Genel olarak, Dani yaptıklarıyla değil, yapmadıklarıyla öne çıkıyor. Kısa ömürlü tasarım modalarına çok az güven ve çok az parlama var. Geriye, ajans web sitenizi oluşturmak için sağlam ama benzersiz bir tema kaldı ve gecikmeden buna başvurmalısınız!

25. Saha

ajanslar için saha teması

Pitch, kendilerini rakiplerinden gerçekten farklı kılmak ve potansiyel müşterileri ve ortakları üzerinde unutulmaz bir izlenim bırakmak isteyen ajanslar için harika bir seçim olmasını sağlayan cesur ve renkli bir tasarıma sahiptir.

En iyi ajans WordPress temaları gibi, Pitch size aralarından seçim yapabileceğiniz sürekli büyüyen önceden tasarlanmış demolar sunar. Bu demolar çeşitli stilleri kapsar ve sadece birkaç tıklamayla web sitenize aktarılabilir. Site demolarına ek olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı portföy tasarımı ve stili de vardır. Bu portföy tasarımları, web sitenizin bu en önemli bölümünün içeriğinize uygun doğru görünüme ve hisse sahip olmasını sağlayacaktır.

Bir demo seçtikten sonra, Pitch tema panelinde bulunan seçenekler ve kontroller aracılığıyla özelleştirmeyi yapılandırabilirsiniz. Web sitenizin içeriğinin görünümü üzerinde size daha da yaratıcı kontrol sağlamak için Görsel Besteci eklentisi dahil edilmiştir. Ayrıca, içeriğinize faydalı sayfa öğeleri eklemenin kolay bir yolunu sağlayan, Pitch ile birlikte kullanabileceğiniz 80’den fazla kısa kod vardır.

Pitch’in bazı harika animasyon efektleri ve hileleri var, bu da onu, nihai bir karar vermeden önce en azından demolarını denemeniz gereken bir ajans teması haline getiriyor.

26. Kurt

wolf-portföy-teması-serbest ajanslar için

Lobo, yaratıcı tipler düşünülerek geliştirildi. İster bireysel olarak serbest çalışan olarak ister bir ajansın parçası olarak toplu olarak çalışın, Lobo hizmetlerinizi tanıtmak için tek durak çözüm olmayı amaçlar.

Büyük tam ekran görüntüler ve göz alıcı tasarım, ziyaretçilerinizin web sitenizi çabucak unutmamasını sağlayacaktır. Bu tema modüler bir sistemde çalıştığı için web sitenizin ana sayfası veya iç sayfaları için kendi tasarımlarınızı düzenlemek çok kolaydır. Modüller metin, resim, video, kaydırıcılar ve daha fazlasını içerir ve tümü içeriğinize uyacak şekilde benzersiz ayarlarda düzenlenebilir.

Açılır menü sistemi iyi çalışıyor ve işinizin merkezde olması için çok fazla ekran alanı boşaltma konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Ziyaretçilerinizin web sitenizin önemli sayfalarına her zaman ulaşmalarını sağlamak istiyorsanız, kullanabileceğiniz yapışkan bir menü de bulunmaktadır.

Lobo, web sitenizdeki her sayfaya sunduğunuz içerikle eşleşen benzersiz bir kimlik vermeyi kolaylaştırır. Bu nedenle, tek tip olmayan bir WordPress teması arıyorsanız, Lobo iyi bir seçim olabilir.